Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 206 )

Teema: Triibupüüdjad Aprill 2022

Postitas:
Kägu

Palju õnne triibulistele!!

Mul täna CD 17. Ei tea kas on midagi toimumas ka kehas. Ma loodan ka ikka triibud saada see kuu ????

KH

Mul ka CD17 täna ???? vasakmunasari tuikas vahepeal.????????Kui homme ov ikka siis peaks vist täna tegutsema???? mees homme kaua tööl????

KR22

Pead mehe “lõunale” viima homme ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liigne testimine ikka ei tule kasuks . Ma nüüd nii segaduses…Laupäeval CD20 sain clearblue püsiva naerunäo, aga ribatestid olid negatiivsed. Täna CD22 läks alles ribatest positiivseks. Munavalge voolus oli CD20 ja CD21.

Kumba testi peaks uskuma ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda mis positiivne 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju-palju õnne triibulistele! ????

Loodan väga ka ise nende armsate triipudeni sel kuul jõuda. Täna on cd 18, aga dpo-sid peaks juba suisa 7 või 8 olema. Ovulatsioon oli sel korral õige varakult ???? Kui nüüd midagi nässu ei lähe, siis testin neljapäeva hommikul.

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna DPO1, Sain Pühapäeva hommikul positiivse OV testi ja öösel pühapäev vastu esmaspäeva tundsin lausa kuidas OV hakkas 😀 Naljakas kiskuv tunne. Olen seda enne ka tundnud aga pigem vasakust munasarjast. Nüüd oli paremast 2:41 öösel.

Lisaks nägin unes ja rääkisin oma tütrega Ta oli 2,5 aastane. Seda siis laupäev vastu pühapäeva öösel. Ma vist hakkan päris lolliks minema. Nüüd siis ootamine. Aga no ma nii lootust täis see kord. Äkki töesti olid märgid  ja önnestus.

Homme arsti aeg ka, saab siis oma päevade teema kohta ka ehk vastuse. Ma kuidagi positiivselt ärev 😀

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil hcg tulemust kuvatakse? Mis on ühik näidu taga?

mlU/l

lU/l

U/l

Käisin täna testi tegemas ja tulemus oli kuvatud U/l väärtuses aga selle näidu järgi ei andnud vägev google mitte ühti tulemust vaid pakkus alati kahte esimest väärtust hcg näitude kuvamisel. Kas U/l on mingi konfitsent või  mida hekki. Täielik stress .

 

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil hcg tulemust kuvatakse? Mis on ühik näidu taga?

mlU/l

lU/l

U/l

Käisin täna testi tegemas ja tulemus oli kuvatud U/l väärtuses aga selle näidu järgi ei andnud vägev google mitte ühti tulemust vaid pakkus alati kahte esimest väärtust hcg näitude kuvamisel. Kas U/l on mingi konfitsent või mida hekki. Täielik stress .

E.

1 mIU/mL = 1 U/L<br style=”box-sizing: border-box; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />Korrektne oleks, kui viimane oleks 1 IU/L, aga see i tähendab “international” ja jäetakse vahel kirjutamata.<br style=”box-sizing: border-box; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />1 mIU/mL on 1 milli international unit per milliliter<br style=”box-sizing: border-box; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />1 IU/L on 1 international unit per liter, mis on sama mis esimene, sest m’id taanduvad välja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kummaline, et see nii viskas kirja. :S Algul oli ok see ja kui ära kirjutasin läks imelikuks see viimane.

Ehk mõte oli,et  1 mIU/mL=1 UL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis proovide hCG ja fb-hCG vahe on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hCG ja fb-hCG

fb-hcg hinnatakse koromosoomhaiguste riski

hcg aga on hormoon, mida toodetakse raseduse ajal platsentas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega kulutasin täna kallist raha analüüsile mis tehti valesti ja ma lõpuks ikkagi teada ei saa kas olen rase või ei.

Tulemus anti siis fb-hCG 1,34 U/l

Ja soovisin kõige tavalisemat hcg mõõtmist

 

No kuul pähe..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma enda arvates ka tundsin ööl vastu esmaspäeva OV-d, kuigi positiivset OVtesti ei saanud ja täna oli juba heledam. Ma ei tea, kas see võib olla siis sellest, et ei tabanud testiga päris LH tõusu ära, aga vaikselt hakkab kahtlus tekkima OV testimise mõttekuses. Nüüd on basaal igatahes tõusnud. Selle kuu õnnestumise võimalus on nagunii madal, sest vahekorras õnnestus olla ainult 2 päeva enne OVd. Mingi võimalus muidugi on, aga aeg on näidanud, et meil need asjad nii ei käi.

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega kulutasin täna kallist raha analüüsile mis tehti valesti ja ma lõpuks ikkagi teada ei saa kas olen rase või ei.

Tulemus anti siis fb-hCG 1,34 U/l

Ja soovisin kõige tavalisemat hcg mõõtmist

 

 

 

Mina sain fb-hcg näidu oscari ajal tehtud uuringutest. Ehk näitaski kas on risk madal või suur mingisele haigusele lapsel, eelmise lapse ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma endamisi mõelnud, et raudselt ei piisanud vahekorrast ovitrelle päeval.. Aga nüüd hakkasin oma basaali graafikut vaatama- ovitrelle tegin 13.4, siis oli 36.3 (6h peale süsti oli vahekord). 14.4 oli temperatuur samuti 36,3 ja 15.4 oli 36.8.. Nüüd ei tundugi väga lootusetu olukord 😀

Aprill juba nii triipuderohke olnud, loodan et lisandub juurde 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole siin saaremaal mujale proovi andma ka minna. Helistasin laborisse ja püüdsin märku anda, et see analüüs pole päris see mis tahtsun. Väga kuri tädi tõstis häält ja ütles, et nemad mõõdavad vaid seda ja viskas toru harki. Nõme, et meil synlaabi siin pole.

 

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega kulutasin täna kallist raha analüüsile mis tehti valesti ja ma lõpuks ikkagi teada ei saa kas olen rase või ei.

Tulemus anti siis fb-hCG 1,34 U/l

Ja soovisin kõige tavalisemat hcg mõõtmist

No kuul pähe..

Hei hei, ei ole üldse vale. See on ka õige ja näitab rasedust. Just täna tulin tagasi täpselt sama analüüsiga ja näitab minu rasedust. Samuti määras arst täpselt sama hCG (intaktne+fb) mulle raseduse määramiseks. Seega ära muretse, et vale sai tehtud❤️

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väärtus ka nii tilluke?

Päriselt?

Kas tõesti kasvabki siis minus inimene :O

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väärtus ka nii tilluke?

Päriselt?

Kas tõesti kasvabki siis minus inimene :O

E.

Nii väikese väärtuse puhul ma ei oska öelda.. Tavaliselt loetakse raseduse väärtuseks ikka üle 5 hCG. Aga ma pole arst.. Eo saa kahjuks öelda. Saan nii palju öelda, et kui su analüüs oli hCG (intaktne +fb) siis see oli rasedusanalüüs. ????

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väärtus ka nii tilluke?

Päriselt?

Kas tõesti kasvabki siis minus inimene :O

E.

Aga kas triip on nüüd kosunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub veits ebaloogiline, kui uriinitest näitab rasedust, aga veretest mitte. Uriinist hakkab alates 10 vist tundlikuma testiga näitama, tavalised alates 20.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Mal

2. esimest last, alates september 2021

Täna hakkasid päevad, seega CD1. Kuigi juba nii tekkis lootuseid, sest tavaliselt 28-päevane tsükkel venis 30-päevaseks. Kurb on, aga liigume edasi.

Kahjuks langeb järgmine OV väga napilt perioodile, kui olen tõenäoliselt kodust eemal.

Õnne triibulistele!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil sattus ka tegutsemine täpselt 2p enne ov olude sunnil ja olin kindel, et raisku visatud kuu. Natukene enne oodatavaid päevi tulid PMS sümptomid ka ning teadsin, et ei õnnestunud (rinnad valusad, kerged krambid nagu päevad kohe hakkaksid, suur shokolaadi isu jne).

Aga päevad ei tulnudki ja nüüd jookseb raseduse 7-s nädal.

Kõik on võimalik, meie pealt oli näha, et spermatosoidid jaksasid oodata 48h-72 munarakku 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine kiri oli vastuseks eilsele A. kirjale kell 15:16, miskipärast ei õnnestunud tsiteerida.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh kogemust jagamast ????

Meil oli eeldatava OV ajaks vahekorrast 58 tundi, ma öösel poolunes arvutasin seda. See on see, mis viljatusravi sinuga teeb.

Eks siis saame näha ???? Ilmselt peast rasedaks jään ikka, selle vastu aitaks vist ainult üldse mitte vahekorras olemine ????

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle õpetati põhikoolis inimeseõpetuse tunnis, et sperma on kuni 7 päeva viljastamisvõimeline. Teil ei olnud seda tundi, et nii üllatunud olete?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Mul peaks täna olema dpo 10. Kui paar päeva tagasi veel arvasin, et teen homme hommikul testi, siis täna enam mitte. Juba eile õhtust saadik on kohal alakõhuvalud, mis tavaliselt tekivad umbes 4-5 päeva enne päevade algust. Seega ma ei hakka isegi testi raiskama mitte. Tont teab siis, mis põhjusel mul dpo 7 heleroosakas voolus korraks oli.
J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle õpetati põhikoolis inimeseõpetuse tunnis, et sperma on kuni 7 päeva viljastamisvõimeline. Teil ei olnud seda tundi, et nii üllatunud olete?

Ei ole omast arust kuskil üllatust väljendanud ja 7 päeva peetakse maksimumiks sobivates tingimustes, arvestades arstide soovitusi, arvan, et pigem erand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Mul peaks täna olema dpo 10. Kui paar päeva tagasi veel arvasin, et teen homme hommikul testi, siis täna enam mitte. Juba eile õhtust saadik on kohal alakõhuvalud, mis tavaliselt tekivad umbes 4-5 päeva enne päevade algust. Seega ma ei hakka isegi testi raiskama mitte. Tont teab siis, mis põhjusel mul dpo 7 heleroosakas voolus korraks oli.

J.K.

Ma usun küll, et on lootust. Päevadelaadset valu on maininud ka need, kes on positiivse testi saanud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arsti juures käidud.

Köik tundub ilus. Nüüd pean kaks korda vere proovi andmas käima, vaatame hormoonid üle.

Üks asi mis jäi kummitama ja millest ma aru ei saanud. Ta ütles, et foliikul on nähtaval munasarjas. Samas kui mul OV toimus 2-3 päeva tagasi kas see on normaalne? Ta ei tundunud murelik ega midagi. Ütles, et see normaalne… Ma ei saa aru kuidas ja ma ei osanud küsida. Nüüd see kummitab veits. Teab keegi millest see?

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arsti juures käidud.

Köik tundub ilus. Nüüd pean kaks korda vere proovi andmas käima, vaatame hormoonid üle.

Üks asi mis jäi kummitama ja millest ma aru ei saanud. Ta ütles, et foliikul on nähtaval munasarjas. Samas kui mul OV toimus 2-3 päeva tagasi kas see on normaalne? Ta ei tundunud murelik ega midagi. Ütles, et see normaalne… Ma ei saa aru kuidas ja ma ei osanud küsida. Nüüd see kummitab veits. Teab keegi millest see?

Kas folliikuli mõõte ka mainis? Mul alati digiloos mõõdud ka olnud. Kui oli juhtiv folliikul, siis pole ov veel toimunud 🙂

Mul ovitrellest 8 päeva möödas, dpo6-7. Eilsest saati muudkui katsun rindasid, et kas on juba valusad ???? Hiljemalt täna/homme peaksid ikka valusaks minema. See tähendab üldiselt ebaõnnestunud tsüklit minu jaoks. Tahtsin eile rasedusteste ka osta, aga selveris olid kõik otsas ja apteeki ka minna ei viitsinud ????

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 206 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022