Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 206 )

Teema: Triibupüüdjad Aprill 2022

Postitas:
Kägu

1. Mups

2. Proovime teist last

3. 25

Hei-hei

Olen Jaanuarist käinud muudkui lugemas, mõtlesin, et võib ju siis ka kirjutada mitte ainult piiluda teiste lugusi ????

Esimene laps tuli kohe esimesel korral, nüüd läheb aga kolmas kuu proovimist. Kasutasin see tsükkel esimest korda ka ov teste. Tsükkel on peale sünnitust üpris sassis. Päevad taastusid novembris ja sellest saati on tsükkel iga kuu järjest pikenenud. Eelmine kuu oli lausa 38 päeva. Proovisin Clear blued see kuu ja 7 päeva muudkui vilkus see naerunägu, mõtlesin juba, et kas tõesti ei toimugi ov see kuu, kuid täna sain lõpuks püsiva näo. CD on täna 21, tundub et tuleb kuskil 35-36 päeva tsükkel siis see kuu.
Rasedustestide koha pealt olen täiesti saritestija ???? see kuu otsustasin, et lähen kohe teen hcg verestesti kuskil 10dpo, et enda närve JA RAHA kokku hoida ????

Mõnusat päeva ja palju triipe ????????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see, kes ei teadnud millal tal lõpuks see ov oli. Igatahes pühadeajal pidid päevad hakkama, aga ei hakanud 😀 määris täpselt nii, et kohe-kohe hakkab ja siis kadus üldse ära. Jõudsin isegi kalendrisse märkida, et algasid. Olen teinud mitmeid teste, kõik olnud positiivsed, kuid siiani ei ole läinud kontrolljoonega sama tugevaks.  Arvan, et midagi taaskord jälle veits vussis, sest hetkel 4+6 ja  One Step 10 tugevusega ribatest võiks juba korralikult ju näidata? No luubiga muidugi ei pea taga ajama ja  valgust õigesse kohta sättima, koheselt tekib ka joon aga see on õrn roosa täitsa. Eks aeg näitab.

/T./

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese lapsega ei teadnud ma midagi sellest, et jooned peavad sama tugevad olema. Sain oma triibu ja polnud kõige tumedam. Paari päeva pärast tegin hcg testi ja siis mõne päeva pärast uuesti, et näha kas kasvab. Sama päev kui tegin teise hcg mõõtmise, (mis oli 5 päeva hiljem esimesest teatist) proovisin ka livsane testi (kui õigesti mäletan) ja ikka ei olnud väga tume. Kuigi hcg oli siis juba 110. Seega tee võimalusel hcg, on kindlam kui ennast ärevaks ajada joonte tumedusega ja ehk on kõik korras tegelikult ????

 

mups

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Mina pidasin eile oma esimese lapse 10ndat sünnipäeva. Uskumatu et juba 10 aastat möödas????

Mina oma tsüklist ei saa üldse midagi aru enam. Voolus oli ainult kuskil nädal peale päevi ja nüüd kui pidi OV olema siis pole midagi olnud.  Aga alakõhus on koguaeg imelik ja torked sees ja ma ei tea, koguaeg on kõik imelik???? Vahel on tunne et kõhus ka keegi liigutab ja mida iganes???? Aga mul kõhuprobleemid ka niikuinii koguag nii et ma ajan kõik selle kaela ja üritan mitte üle mõelda. Praegu CD 20.

 

 

KH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese lapsega ei teadnud ma midagi sellest, et jooned peavad sama tugevad olema. Sain oma triibu ja polnud kõige tumedam. Paari päeva pärast tegin hcg testi ja siis mõne päeva pärast uuesti, et näha kas kasvab. Sama päev kui tegin teise hcg mõõtmise, (mis oli 5 päeva hiljem esimesest teatist) proovisin ka livsane testi (kui õigesti mäletan) ja ikka ei olnud väga tume. Kuigi hcg oli siis juba 110. Seega tee võimalusel hcg, on kindlam kui ennast ärevaks ajada joonte tumedusega ja ehk on kõik korras tegelikult ????

mups

Ma elan sellises kohas, kus pole võimalik hcg testi teha 😀 Esimese lapsega kui testi tegin oli nagu kohe suht korralik triip, kontrollist küll veidi heledam aga korralik (ja tol ajal ma ei teadnud üldse mingitest erinevate tugevustega testidest:D) Hetkel 6 kuud proovimise algusest möödas, sinna sisse jäänud samuti 2 mitte tumenevat testi mis on ise katkenud 1-1,5 nädat peale oletatavate päevade algusaega. Iga jumala kord olen saanud arstiaja kirja panna ja siis paari päeva pärast tühistada. Seekord ei julge isegi aega panna veel, ootan järgmise nädala keskpaigani 😀

/T./

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et midagi on siin sassi läinud. Samas ekspert ei ole, võib-olla eksin ise.

OV testil peavad kindlasti jooned olema sama tumedad või testjoon tumedam kontrolljoonest, et OV testi lugeda positiivseks. Rasedustesti kohta minu teada see reegel ei kehti.

Mal

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et midagi on siin sassi läinud. Samas ekspert ei ole, võib-olla eksin ise.

OV testil peavad kindlasti jooned olema sama tumedad või testjoon tumedam kontrolljoonest, et OV testi lugeda positiivseks. Rasedustesti kohta minu teada see reegel ei kehti.

Mal

Sama, minu teada ka.

Kui esimest last ootasin siis tuli esimesel testil väga tume triip ja kui mõni päev hiljem tegin siis oli palju heledam. Ega ma siis vähem rase polnud ????

 

KH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänasega CD21 ja DPO2. Ovi ajal vaid valutas alakõht ja vasakmunasari andis tunda muidu on kõik vägagi tiptop väljaarvatud mu selg, valutab enamus ajast ja annab tunda.. Ma pigem kärsitu natuke???? see ootamine???? Siiralt loodan, et õnnestub sel kuul ikka????????

 

 

KR22

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka täna CD 21. Ma ikka suudan oma tuju halvaks ajada. Oli vaja täna rasedustest teha. No mille jaoks???? Muidugi oli seal ainult üks triip. Lubasin veel endale et enne ei tee kui päevad tõesti hiljaks jäävad. Esiteks ei teinud hommikul. Olin ikka 100 korda enne jõudnud pissil käia nagu ikka ja teiseks oli ilmselgelt vara. Muidugi sellest ma üldse pole aru saanud, millal mul siis õieti OV oli. Igaksjuhuks oleme ikka vähemalt ülepäeviti vahekorras olnud. Igatahes üritan sellest üle olla ja loodetavasti ikka õnnestus. ????

 

 

KH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan samuti, et rasedustesti teise triibu tugevus ei ole eriline näitaja. 🙂

minul 2 päeva juba ov test positiivne, st teine triip on sama tugev. Eelnevatel kuudel on ikka lõpuks teine triip tugevamaks läinud, nii et ehk siis täna ongi see päev (testi teen hiljem) 🙂 Kuigi varasemalt on see kõik 2 päevaga käinudki, st ühel päeval on sama tugev ja järgmisel päeval juba tugevam.

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Täna on mul cd 23 ja peaks olena dpo 12-13. Tegin tundliku rasedustesti ja see oli negatiivne. Ilmselt algavad päevad siis täna-homme.

See tsükkel oli ikka üks äraütlemata veider tsükkel. Dpo 7 oli korraks heleroosakas voolus ja rinnad, mis muidu muutuvad alati valusaks enne päevade algust, pole seda tänaseni. Seega mina ei oska enam midagi arvata. Veider oli see, et cd 16 (kuus päeva pärast positiivset OV testi) oli selge munavalgevoolus ja sellest järgmisel päeval heleroosakas voolus – äkki toimus alles siis OV? Kas tõesti CB Advnced test võis pange panna?

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teistel triipupüüdjatel ka läheb?

DPO4 tänasega ja elan päev korraga…???? Unenägu oli ka kummaline taas, taas ma nägin unes,et on kaksikud tulemas ja pisardasin. Jällegi tundus see uni nii kuradima reaalne. Mees ütles veel, et ma olin magades nutma hakanud miskit pomisenud ja ta ehmatas sellepeale ja arvas äkki ma hoopis üleval miskit viga.???? Ma endamisi mõtlesin vaid no see veel puudus, et hakata läbi une nutma ja miskit sonima. ????

 

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teistel triipupüüdjatel ka läheb?

DPO4 tänasega ja elan päev korraga…???? Unenägu oli ka kummaline taas, taas ma nägin unes,et on kaksikud tulemas ja pisardasin. Jällegi tundus see uni nii kuradima reaalne. Mees ütles veel, et ma olin magades nutma hakanud miskit pomisenud ja ta ehmatas sellepeale ja arvas äkki ma hoopis üleval miskit viga.???? Ma endamisi mõtlesin vaid no see veel puudus, et hakata läbi une nutma ja miskit sonima. ????

KR22

Ma ei taha lootusi ilma asjata üles kruttida, aga kui ma nüüd pos testi tegin ja oma kauaoodatud triibud sain, siis nägin ka 4dpo, 5dpo ja 6dpo niiii ülireaalseid unenägusid, et hommikul veel kahtlesin kas nägin ikka und või toimusid asjad reaalselt. ???? pöidlad pihus! ????

 

kkmm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telefon muutis sõna ka???? alles nüüd nägin B asemel on P????

Ma siin sellepärast olengi päev korraga elamas???? Ei taha üleliia mõelda sellele kõigele. Võibolla alles siis kui 10DPO on alles????

 

 

 

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan, et keski on miinuseid mu esimesele postitusele ladunud, ei tea kas midagi ütlesin valesti?

App ütleb, et täna on DPO2. Muidu tundub, et aeg läheb kiiresti ja päevad mööduvad, aga vaadates DPO siis nagu üldse ei liigu. Mida päev edasi seda rohkem hakkan raudselt endale jälle sümptomeid külge otsima ???? Emakas on seekord pikemalt valus kui varem on olnud. Kolm päeva enne OV olid valud ja pärast on nüüd on ka emakas ikka hell. Tavaliselt kestab OV valu ehk ainult päeva.

mups

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna cd22, ovitrellest 11p möödas ning 9/10dpo. Rinnad pole siiani valusaks läinud, mis on imelik. Näonahk on samas suht pekkis, nagu ikka enne päevi ????‍♀️ Üleeile tehtud testil oli kummitustriip, eile hommikul oli negatiivne. Tänane hommik jäi vahele, homme veel testin ja siis ootan rõõmsalt päevi, mis peaks teisip/kolmap hakkama ????

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Ma vist polegi selle kuu teema all kaasa rääkinud, aga kolmas kuu siis sai tais aprilliga. Nüüd siis 3 DPO! Sain nii ilusa positiivse OV  testi see kuu, et pole varem sellist näinud. Väga aktiivselt oleme proovinud ka, seega ma väga loodan, et õnnestus seekord. Tsükkel mega ebaregulaarne, seega ei imesta, et eelmistel kuudel “pihta” ei saanud. Jube kihk on teste teha, aga milleks ???? “äkki oli varem ja näitab juba”

ümberringi palju just sünnitanud või rasedaid tuttavaid ja see tekitab nii nii meeletu soovi ise ka juba vähemalt rasedaks jääda ????

 

KB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

ootan pingsalt nädalalõppu, peaksin saama ovitrelle süsti. Siiamaani kontrollis tundus kõik tiptop olevat. ????

mykn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

DPO 7, Flo järgi peaks päevad Laupäeval hakkama ja mu enda arvestuse järgi pigem esmaspeäval.

Kuidagi väga imelik on olla. Emakas nagu kisuks kogu aeg ja rindadesse lööb valu ja siis kaob jälle ära. Rinnad valusad ei ole. Ma nii nii nii loodan, et mu unenäod on täppi läinud ja see kord önnestus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Mul CD 24. Päevad peaksid laupäeval hakkama,kui ei õnnestunud.

Potensiaalsetest sümptomitest nii palju, et emakas on mul terve aeg kahtlane olnud. Iga päev ikka mingid torked toimuvad ja tunne on siuke tuim. Rinnad on valusad, aga need on koguaeg valusad ka enne päevi. Olen märganud, et uriin on kollasem ???? a vb pean rohkem vett jooma lihtsalt ???? aaa ja veel  see et olen ennast ikka kraadinud peaaegu iga päevaselt ja kui mul norm temp. On olnud alati 35,5 ja ikka alati alla 36 siis nüüd on mul see olnud ikka kas 36 või rohkem. ???? Muud vist pole.

Ootame ja loodame ikka edasi ????

 

 

KH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei! 🙂

minul DPO3 ja ilmselgelt igasugusteks märkideks veel vara. Eelnevatel tsüklitel olen kogenud igasuguseid sümptomeid, seega ausaltöeldes ega nüüd ei oskagi enam midagi arvata 😀 tulebki lihtsalt oodata. Aga tore on see, et sain vahepeal enda magistritööga ühele poole, seega on suuuuuur stressiallikas kadunud ning nüüd võiks ju õnnestuda küll rasestumine. 🙂

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel 6DPO ja õhtul on nõme alakõhuvalu ja krambid tekkinud. Kord annab vasakmunasari tunda, mõni aeg hiljem parem. Pidin lausa soojavee alla minema, et veidigi leevendada. Kohe ei teagi mida mõelda või oodata ????

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel 6DPO ja õhtul on nõme alakõhuvalu ja krambid tekkinud. Kord annab vasakmunasari tunda, mõni aeg hiljem parem. Pidin lausa soojavee alla minema, et veidigi leevendada. Kohe ei teagi mida mõelda või oodata ????

KR22

Ooo, kuna päevadeks veel vara, siis loodame, et see tähendab ainult head! ????

CK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei. Liitun ka teiega 🙂

Lasin spiraali eemaldata 7.04.

Et, hetkel on kõik liiga vara kas õnnestub või ei. Kuna nädal enne spiraali eemaldamist oli päevad siis ei tea kas on tulemas või ei. Praeguseks on hommikused iiveldamine ja  wc poti kallistamisega. Tissid natuke valusad ja suuremaks paisunud. Kuna käisin paar päeva tagasi veretesti tegemas ja seal oli märge, et liiga varajane tulemus ja rasedust ei näita. Hetkel on määrimine nii, et jääb pühkides mitte ei voola kuskil suunas.

 

Viimane rasedus oli 2015a ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel 6DPO ja õhtul on nõme alakõhuvalu ja krambid tekkinud. Kord annab vasakmunasari tunda, mõni aeg hiljem parem. Pidin lausa soojavee alla minema, et veidigi leevendada. Kohe ei teagi mida mõelda või oodata ????

KR22

Mul täpselt sama teema üks-ühele. Täna veidi maha rahunenud. Rinnad on veidi veidrad aga krambitamine enam-vähem järgi jäänud. Kergelt tuikab vahepeal vasakul alaköhus.

Ma ei tea mida möelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul cd24, ovitrellest 13p, dpo11/12. Hommikune biocard oli negatiivne (lõpuks suutsin isegi midagi ette kujutada, aga no ei olnud seal midagi 😀 😀 ), seega tundub, et ei õnnestunud see tsükkel. Mitu päeva juba vasakul alakõhus torgib, koguaeg tunne, et kohe-kohe päevad hakkavad. Olin kindel, et täna päevad platsis, aga kuna hommikul oli basaal tõusnud 36.9lt  37.1-ni, siis äkki homme 😀

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on DPO9 ja nagu siin paljudel, on ka aeg-ajalt alakõhus midagi tunda. Ma seda tsüklit päris maha ei ole kandnud ja natuke ikka loodan. Päevad peaksid algama järgmisel teisipäeval. Ma testida varem ei tahaks, aga mul on sageli nii, et DPO 12 paiku hakkan ülemõtlema ja siis on lihtsam test ära teha.

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on DPO6, küll see ootaja aeg on pikk ???? igapäev on kohati mingi krambitamise tunne alakõhus, mitte küll väga tugevalt enam kuid siiski märgatav. Voolus on ka üpris rohke, eile oli täitsa vesine kohati, täna jälle paksem. Unenäod on ka üpris absurdsed viimased kaks päeva, ärkan ja mõtlen et mida ma siis nüüd nägin ????

Mups

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mups, me jälle täpselt samas graafikus! 😀 mul ka DPO6. Minul jälle see tsükkel mitte ainsamatki märgikest. Pole ei krampe ei midagi. Voolus vaid kreemjas ja paks. 😀

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna cd1. Kuna meie plaan niiöelda elus muudatusi teha lükkus suve lõppu, siis otsustasime veel paar kuud proovida. Ma loodan, et elul on meile hoopis teised plaanid, aga eks näha ole. Saatsin juba arstile meili, et kuna ta mind uuesti näha tahab 🙂 Hea meel on selle üle, et tsükkel oli nii lühike, 25 päeva. Saab kiiremini uuele ringile, tavalise tsükli puhul oleks alles 4-5dpo ????

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 206 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022