Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022

Näitan 26 postitust - vahemik 181 kuni 206 (kokku 206 )

Teema: Triibupüüdjad Aprill 2022

Postitas:
Kägu

Mul ka dpo6, aga seekord ei ole isegi peast rase, sest ov nädalal ei saanud seda vanainimeste asja teha ????

Pumps

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aaaa jah, sina Pumps olid vist see, kellega eelmine tsükkel (ja nagu näha siis ka see) samas taktis liikusime. Mups oli nii sarnane nimi. ????????

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On tõesti sarnane nimi, sorry ???? kunagi sai sellise nimega kasutaja tehtud ja siiani kasutan. Aga siis oleme kõik koos ühes rütmis.
Täna on 7DPO, mul endiselt kord ühel ja kord teisel pool tuikab, rohkem siiski vasakul pool (Ov oli ka vasakul pool vist, vähemalt valu oli seal). Plaanin vist ikkagi esmasp veretestile minna, siis peaks 10DPO olema ja selleks ajaks on ehk midagi. Päevad peaksid iseenesest FLO appi järgi hakkama järgmine reede laup pühap , eks siis näis.

mups

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme nagu kolm tsüklitari ????

Pumps

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänasega DPO10 ja CD28???? kaks korda on löönud mega kramp alla. Tavaliselt pole väga midagi sellist olnud???? Selg tuikab taas. Täna hommikul oli imelik metallimaitse suus???? Testi plaanin pühapäeval teha ühe ja siis kui päevad peaks hakkama. Unenäod on ka kahtlased olnud. Kord vasakmunasari tuikab siis parem.

 

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolm tsüklitari ????????????

Mul ka eile hakkasid mingid krambid pihta. Aga suht sellised tuimad v noh tagasihoidlikud on. Ma ei tea, ma ei arva ega looda sellest midagi. 😀

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh tundub, et mina olen selleks tsükkliks väljas. Esimene kuu kui kasutasin OV teste ja tundub, et mu luteaalfaas on liiga lühike veel, eks see imetamine mõjub nii.
Hommikul oli beežikas voolus pühkides ja vasak pool krambitab kõvasti. Mõtlesin, et ehk pesastumine, kuid nii on mul kõik päevad hakanud, määrimisega ☹️
Teistele ilusaid triipe ????????

mups

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna tehtud ovitrelle süst, loodame parimat.???? kontrollis oli kõik ilus-kena. Ehk seekord läheb õnneks.

Teistele hoian ka pöidlaid ja varbaid, tahaks juba kelleltki triibuteatist saada.????

mykn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/14097371/20220429_192026.jpg

Teist joont on näha vastu valgust ???? on ikka nii nagu asjast arvan..

 

Kiisu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Mul täna CD28, homme peaksid päevad algama. Kuna mul alati üsna täpne siis loodan väga et neid ei hakka. Enne päevi mul määrimist ka ei toimu, seega pole mul õrna aimugi kas hakkavad või mitte. Eelmistel kuudel on mul mingi hetk roosakat vedelikku tulnud korra nagu oleks pesastumine toimunud aga seekord mitte midagi???? Krambitab mul aga ka ja löövad erinevad valud vahel sisse. Krambitab mul mõlemalt poolt..vahel ühelt vahelt teiselt poolt. Praegu nt hakkas just paremalt ????‍????Mis mind viimasel ajal vaevab on see et ma olen mega väsinud koguaeg. Iga päev peab ikka üks lõunauinak olema. Üks päev oli isegi kaks???? Ma ei tea kas see tuleb puhkusest ja et kodus olen , igatahes kõht on tühi koguaeg. Söön ühe toidu ära ja siis juba tahan veel ja veel. Ja noo rinnad valutavad aga see on normaalne enne päevi ka. Aaa ja pea hakkab nagu pööritama päris tihti. See on imelik.

Igatahes ma loodan et mul nüüd homme ega ka järgmistel päevadel päevad ei hakka.

 

KH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/14097371/20220429_192026.jpg

Teist joont on näha vastu valgust ???? on ikka nii nagu asjast arvan..

Kiisu.

kui sa mõtled seda joont, mis seal keset seda valget ala on (tumedam koht), siis pean sind kurvastama – see ei ole teine triip, mida sa ootad… kui testi lahti lammutad, näed, et see on osa sellest plastümbrisest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CD29 tänasega, imelik oli hommikul juba olla. Tegin lõunal testi  ja lootusi ei hakanud isegi ülesse kerima. Agaaa mul käed siiani värisevad ja ei suuda uskuda mida ma nàgin ???????? Algselt plaanisin testi te alles 2 mai mitte varem agaa..????

KR22

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju palju õnne KR22! ???????????? Hoian sulle pöidlaid, et kõik läheks ikka kenastii! 🙂

AM

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju palju õnne KR22! ???????????? Hoian sulle pöidlaid, et kõik läheks ikka kenastii! ????

AM

Ma püüan taas liialt mitte lootusi ülesse kerida, eelmisel korral läks kõik teisiti.Aga olen positiivne ikka ja ei mõtle kõige hullema peale. Muidu ketran end liialt üle pàrast. ???? Ehk sel korral jääb püsima ????????

KR22

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/5vFR78c

Panen pildi ka, hiljem saan ära kustutada????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne KR22, loodame ainult parimat! ????????????

minul eile määris lõunani (ikka ainult pühkides) ja siis jäi järgi. Tekkisid küll tugevad selja valud vasakul pool jälle ????????‍♀️ Täna on vaikus, ei määri ei ole valus. Ei teagi mida arvata, ei julge loota ka väga midagi.

mups

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/5vFR78c

Panen pildi ka, hiljem saan ära kustutada????

Täitsa triip, mis triip!!! ????????????

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Olin eile lootusrikas et täna päevad ei hakkaks. Aga pidin jälle pettuma ???? CD1 siis jälle ja ootame ja loodame edasi uuel kuul. Nüüd kaks kuud tulevad tööl muidugi mega tegusad ja stressirohked aga loodetavasti õnnestub ka mehega ikka aega veeta????

KR22. Palju õnne sulle!! Loodame parimat!!☺️

 

KH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 2 triipu kadusid jälle. Täna oleks pidanud olema 6+2 aga ärkasin veritsusega, midagi teha polnud enam. Seega jätkan teiega ja koli siit veel kuskile.

Palju õnne kõigile, kes vahepeal triibud on saanud ????

/T. /

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 2 triipu kadusid jälle. Täna oleks pidanud olema 6+2 aga ärkasin veritsusega, midagi teha polnud enam. Seega jätkan teiega ja koli siit veel kuskile.

Palju õnne kõigile, kes vahepeal triibud on saanud ????

/T. /

Kahju kuulda. See on samas ka valus teema inimestele, saadakse triibud ja siis hakkab veritsema. Endalgi mitmeid varajasi katkemisi selja taga.  Sa vist veel arstile pold aega pannud jah?
Aga hoian sulle endiselt sõrmi, et õnnestuks ja läheks uuel korral kõik hästi. ????????

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 2 triipu kadusid jälle. Täna oleks pidanud olema 6+2 aga ärkasin veritsusega, midagi teha polnud enam. Seega jätkan teiega ja koli siit veel kuskile.

Palju õnne kõigile, kes vahepeal triibud on saanud ????

/T. /

Väga kahju.

Vabandust, kui rumal küsimus, kuid küsiks üle, et kas siis testil ka kohe enam ei näita? Mul sama hirm, et võib kaduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KR22- aja sain ülejärgmiseks nädalaks, kasutan seda nüüd kontrolliks (kas kõik ikka puhastus ilusasti). Ehk saab mõne analüüsi ka juurde nõuda. Siiani tehtud vaid uh ja tüüpilised proovid võetud. Hetkel olen mina saanud proovimisest(novembrist) alates triibud detsembris, veeruaris ja nüüd aprillis. Eelnevalt 1 laps ees olemas(sama partneriga) ja polnud kordagi sellist jama olnud, vist lihtsalt vedas, et tuli kohe siis kui rohelise tule andsime ????

Test võib näidata minu meelest pärast katkemist/peetumist veel tükk aega positiivset tulemust, sest hcg koheselt verest ära ei kao.

/T. /

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju önne KR!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka mina sain enda triibu kätte, 11DPO! Hetkel siis peaks olema 3+4 ndl.

 

Tähtaeg peaks olema jaanuaris, hetkel veel muidugi vara kõike ette ennustada, aga triibud käes ja nüüd edasi saab vaid oodata 🙂

 

KB

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka mina sain enda triibu kätte, 11DPO! Hetkel siis peaks olema 3+4 ndl.

Tähtaeg peaks olema jaanuaris, hetkel veel muidugi vara kõike ette ennustada, aga triibud käes ja nüüd edasi saab vaid oodata ????

KB

Palju õnne ka sulle KB???? Mul peaks olema 4 nädalat tänasega . Ehk saab oodata seda aega arstile. Loodan kõik läheb hästi sel korral ja sulle ka kõike paremat.☺️

 

KR22

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armsad, teie, kes te olete samasugused saritestijad ka vereanalüüside puhul nagu minagi – uurin niisama huvi pärast.

Kui te oma triibud kätte saite ja siis iga natukese aja tagant tahtsite ikka veenduda, kas kõik on korras, millised näidud teil olid vastavalt siis xxDPO. Ma olen küll värske rase 5+5, aga need numbrid on küll mega suured (24407 hCG) ja netist iga tabel on erinev ja üritagi aru saada, kas olen aja arvestamisega mööda pannud või on mitmikud või on lihtsalt mega tublisti kasvav beebi???? aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 181 kuni 206 (kokku 206 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022