Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad aprill 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )

Teema: Triibupüüdjad aprill 2023

Postitas:
Kägu

Kui selline triip tuli kohe, paari minutiga, tekiksküsimus – kas uus algav rasedus või on veel katkestamisjärgselt mingi mikrokogus hormooni, mis võib positiivset näidata? Sest õrn triibuke on näha küll.

Kui triip tuli enam kui 10 min hiljem, siis kuivamistriip arvatavasti.

Igatahes paari päeva pärast tasuks testi korrata ????

Mhmh, seda ma mõtlesingi selle all, et mul kaks varianti on, et võib ju ka eelmisest rasedusest olla. Seda testi muidu loetaksegi kuni 20 minuti pärast, aga ma ei tea praegu, millal ma lugesin. Vara muidugi on, kannatan järgmisega veidi ja siis uuesti.

Ahh jääb vist ära, juba hakkas määrima, ilmselt päevad platsis juba…

No püha peetrus – ei ole päevad. Törts määrib vahepeal, siis jälle ei midagi pikka aega. Kõhus krambitab, nagu kohe hakkaks, aga ei… Kas tõesti võib praegu hoopis pesastumise toimuda? Hommikupoole kui järsku diivanilt tõusin, lõi vasakule alakõhtu selline valu, et kuku pikali, see on mul raseduste alguses alati olnud, aga kas just nii vara… Uut testi ei hakka veel tegema, katsun ikka 10ndami kannatada, siis peaks vist päevad kas hakkama või mitte hakkama…

ma ei ole kindel kui hästi ma järge pidasin aga kui sul 27märts kandis oli ov siis tõesti võib praegu pesastumine toimuda. Ja sellest ka määrimine ja krambid vms. Sel juhul ei saanud aga kuidagi olla see viola rasedustest positiivne vaid tegemist oli ikka kuivamistriibuga. Eelmisest rasedusest mis katkes hcg ju olla ei saaks, sest muidu ei toimuks ov ?!

Vat seda ma nüüd küll ei tea, kas OV toimuks, kui mul mingi gramm hcg-d veel veres oleks… Aga see viola lubab tulemust juba alates 5 ühikust ja mingi 8ndast päevast nii et noh, oleks võinud ju küll midagi näidata. Muidugi ei tea ma ja täpselt neid kuupäev, mingi valu oli ja voolus ka ja OV testile triip tuli, nii et loodan ikka. Suudaks vaid nüüd kuidagi kannatada selle järgmise testiga, ostsin juba mingi muu nö varajase testi valmis. Sellist määrimist mul varem olnud pole, rasedusi ees 5, nii et natuke ikka pabistan.

Kui sul praegu pesastumine toimub siis alles peale seda kui pesastumine on ära olnud ,päeva kahe pärast võib test näidata midagi. See et rasedustest “lubab” juba 8dast päevast peale ov või vahekorda on vaid juhul kui peasatumine on 6dpo. Aga pesastumine võib toimuda 6-12dpo..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui selline triip tuli kohe, paari minutiga, tekiksküsimus – kas uus algav rasedus või on veel katkestamisjärgselt mingi mikrokogus hormooni, mis võib positiivset näidata? Sest õrn triibuke on näha küll.

Kui triip tuli enam kui 10 min hiljem, siis kuivamistriip arvatavasti.

Igatahes paari päeva pärast tasuks testi korrata ????

Mhmh, seda ma mõtlesingi selle all, et mul kaks varianti on, et võib ju ka eelmisest rasedusest olla. Seda testi muidu loetaksegi kuni 20 minuti pärast, aga ma ei tea praegu, millal ma lugesin. Vara muidugi on, kannatan järgmisega veidi ja siis uuesti.

Ahh jääb vist ära, juba hakkas määrima, ilmselt päevad platsis juba…

No püha peetrus – ei ole päevad. Törts määrib vahepeal, siis jälle ei midagi pikka aega. Kõhus krambitab, nagu kohe hakkaks, aga ei… Kas tõesti võib praegu hoopis pesastumise toimuda? Hommikupoole kui järsku diivanilt tõusin, lõi vasakule alakõhtu selline valu, et kuku pikali, see on mul raseduste alguses alati olnud, aga kas just nii vara… Uut testi ei hakka veel tegema, katsun ikka 10ndami kannatada, siis peaks vist päevad kas hakkama või mitte hakkama…

ma ei ole kindel kui hästi ma järge pidasin aga kui sul 27märts kandis oli ov siis tõesti võib praegu pesastumine toimuda. Ja sellest ka määrimine ja krambid vms. Sel juhul ei saanud aga kuidagi olla see viola rasedustest positiivne vaid tegemist oli ikka kuivamistriibuga. Eelmisest rasedusest mis katkes hcg ju olla ei saaks, sest muidu ei toimuks ov ?!

Vat seda ma nüüd küll ei tea, kas OV toimuks, kui mul mingi gramm hcg-d veel veres oleks… Aga see viola lubab tulemust juba alates 5 ühikust ja mingi 8ndast päevast nii et noh, oleks võinud ju küll midagi näidata. Muidugi ei tea ma ja täpselt neid kuupäev, mingi valu oli ja voolus ka ja OV testile triip tuli, nii et loodan ikka. Suudaks vaid nüüd kuidagi kannatada selle järgmise testiga, ostsin juba mingi muu nö varajase testi valmis. Sellist määrimist mul varem olnud pole, rasedusi ees 5, nii et natuke ikka pabistan.

Kui sul praegu pesastumine toimub siis alles peale seda kui pesastumine on ära olnud ,päeva kahe pärast võib test näidata midagi. See et rasedustest “lubab” juba 8dast päevast peale ov või vahekorda on vaid juhul kui peasatumine on 6dpo. Aga pesastumine võib toimuda 6-12dpo..

Arusaadav, ma omast arust tundsingi seda pesastumise valu juba varem, aga noh, eks varsti näis, mis värk on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna 11-12DPO, 22CD . Tegin hommikul (Livsane) testi: https://www.upload.ee/files/15094325/test.jpg.html

Mulle tundub, et täitsa ilus heleroosa triibuke (pildil jäi heledam), kuigi väga veendunud veel ei ole, eks ootab eeldatud päevade kuupäeva ära, kas hilinevad ja siis testib uuesti.  Krambitab (vasakul poolel) tänaseni v.a 7-8DPO.  Üleeile lisandus räme joogijanu ja peavalu.

Küsimus: kas foolhappe doosi võiks nüüd ühelt tabelitilt (400mg) tõsta kahele (800mg)?

Ilusaid pühi! 🙂

-Kohviuba

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna 11-12DPO, 22CD . Tegin hommikul (Livsane) testi: https://www.upload.ee/files/15094325/test.jpg.html

Mulle tundub, et täitsa ilus heleroosa triibuke (pildil jäi heledam), kuigi väga veendunud veel ei ole, eks ootab eeldatud päevade kuupäeva ära, kas hilinevad ja siis testib uuesti. Krambitab (vasakul poolel) tänaseni v.a 7-8DPO. Üleeile lisandus räme joogijanu ja peavalu.

Küsimus: kas foolhappe doosi võiks nüüd ühelt tabelitilt (400mg) tõsta kahele (800mg)?

Ilusaid pühi! ????

-Kohviuba

Palju palju õnne triibukese puhul! 🙂 Mul samuti DPO12, aga ootan eeldatavad päevad ära.

Kui oled juba eelnevalt ka korralikult foolhapet võtnud, siis ei ole vaja kogust suurendada. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et ma siiski lahkun teie seast, tilgutas, mis ta tilgutas mitu päeva, nüüd ikka päevad. Edu teistele püüdjatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kõikidel läinud? Me oleme paar päeva olnud nüüd perega maakodus, tegemist palju. Täna DPO3, pöidlad pihus, et see kuu õnnestus.????

 

 

 

astor

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Minul täna 9-10dpo ja test oli hommikul arvan et negatiivne. Mega väike kuma tundus olevat, aga samas selle firma testidega vôiski sellist tulemust tihti näha- lugesin ise selle negatiivseks.
Mingist erilist tunnet pole ja sümptomeid ka mitte- veidi vahepeal nibud tundlikud. Eks näha ole lähipäevil. Hoian pöidlaid ikka peos, kuigi tunnen et see kuu ka vist ei ônnestunud????

K

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pean ütlema, et sel korral on mul väga väga hea tunne! 🙂 Täna peaksid algama päevad, kuid basaaltemperatuur langenud ei ole. Muidu langeb mul basaal alati päev enne päevade algust.

Teiseks krambitab mul juba 3dat päeva päevadelaadseid krampe, kuid need on veidike tagasihoidlikumad ja tavapäraselt algavad mu päevade krambid paar tundi enne päevade algust, nüüd siis aga juba  nagu mainitud, 3dat päeva järjest. 🙂

Ühtlasi on ka kõht kinni (mida mul muidu kunagi ei ole!), puhitab ja eile voodis lamades oli lausa tunne nagu õhupall oleks alakõhus. Ning üldiselt on ka tunne, et miskit toimub alakõhus.

Oleme juba 1,3 aastat oodanud enda teist beebit, loodan tõesti, et seekord õnn naeratab! ???? Kavatsen homme hommikul testida ja annan siis teada.

Loodan, et see kuu tuleb palju triipe ehk palju jõulubeebisid! ????

AM

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kõikidel läinud? Me oleme paar päeva olnud nüüd perega maakodus, tegemist palju. Täna DPO3, pöidlad pihus, et see kuu õnnestus.????

astor

Mina kulgen rahulikult, täna cd12. Peaks uued ov testid ostma 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oehhh…mul pole isegi sõnu, millega seda õnnetunnet hetkel kirjeldada. Üle aasta proovimist, ootusärevust, kurvastamist ja veel mustmiljon emotsiooni ning siin ta lõpuks on! ????????

 https://www.upload.ee/files/15107067/446FAEB7-3B36-4D89-AC7D-3F6FD34C89AE.jpeg.html 

AM

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne AM! Väga äge!

Ma vahepeal ei viitsinud siia väga kirjutada, aga me ka püüame teist, umbes aasta ja 4 kuud nüüd. Triipe saanud veel pole. Esimene ei tulnud ka just kohe, aga ikka tunduvalt kiiremini. Aasta lõpus/alguses käisime mehega mõlemad viljatusarstil ja kõik paistis korras ja midagi viga otseselt ei leitud. Mul oli üks näit kahtlane ja pärast uh-ga vaatamist saatis arst MRTsse kontrolliks, aga seal midagi normist väljas ei tuvastatud. Jäi kokkulepe, et kui septembriks ei õnnestu ise, siis IVF. Vaatasin selle ajani mahub mul vähemalt 6 tsüklit proovimist veel 🙂 No väga ei looda midagi sellest enam, aga no mine tea. Hea värskendav veel proovida, kui järgmised sammud teada.

AG

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Vabandust kui vale koht aga tellisin amazonist 27€ selle karbi kus 50 ov testi ja 20 hcg oma saab üles laadida premom äppi pakk on kinnine avamata müüksin 25€. Põhjus lihtne olen rase ja lähiajal neid vaja ei lähe aga äkki kellelgi tarvis

 

A.T-L

https://ibb.co/BGdcLxJ

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne AM! Väga äge!

Ma vahepeal ei viitsinud siia väga kirjutada, aga me ka püüame teist, umbes aasta ja 4 kuud nüüd. Triipe saanud veel pole. Esimene ei tulnud ka just kohe, aga ikka tunduvalt kiiremini. Aasta lõpus/alguses käisime mehega mõlemad viljatusarstil ja kõik paistis korras ja midagi viga otseselt ei leitud. Mul oli üks näit kahtlane ja pärast uh-ga vaatamist saatis arst MRTsse kontrolliks, aga seal midagi normist väljas ei tuvastatud. Jäi kokkulepe, et kui septembriks ei õnnestu ise, siis IVF. Vaatasin selle ajani mahub mul vähemalt 6 tsüklit proovimist veel ???? No väga ei looda midagi sellest enam, aga no mine tea. Hea värskendav veel proovida, kui järgmised sammud teada.

AG

Kusjuures meie käisime samuti sügisel mõlemad mehega viljatusarstil. Kõik oli korras. Jäi samuti kokkulepe, et tuleme poole aasta pärast tagasi ja hakkame siis vaikselt samme seadma kas IUI või IVF poole. Mul oli viljatusarstile aeg 17.04. Ja nüüd siis nädal enne arsti sain oma triibud. 🙂

Olen seda lugenud nii siit foorumist kui ka mitmetest muudest, kuidas triibud kipuvadki tulema täpselt enne seda, kui miskiks sekkumiseks hakkab minema. Elu teeb ikka oma korrektuurid. ????

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N42/M39 liigun märtsist aprilli. Praegu on tsükli 23. päev, olime tublid harjutajad ja tegime pea iga päev krõpsu ka. Olin aga õudses tatitaudis koos mehe ja lastega nii et ovulatsioonitestide tegemise aja magasin tegelikult maha sest ma käisin nii sada korda öö jooksul vetsus (pidin ju palju jooma) et ei olnd nagu seda kanget hommikupissi mida testimiseks kasutada. Eks näis, eile iiveldas, rinnad on hellad ja kõht ka, aga lapsed on seljas elanud ja ma ei julge just väga sümptomiteks lugeda. Triibikutele palju õnne ja loodan teiega liituda. Eelmised tsüklid on olnud veidi ebareeglipärased – nt algas nädal varem ja oli väga uputav ja pikk aga ka mitte nt katkemine (mul on neid enne 4 olnud, tunneksin ära). Ei tea kas hormoonidest või seetõttu et 12.4 oli raseduse katkemise aastapäev on meeletud tuju äärmused ulgumisest rõõmujoovastuseni sest pisem piiga hakkas eelmine nädal kõndima. Hoian teistele pöidlaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N42/M39 liigun märtsist aprilli. Praegu on tsükli 23. päev, olime tublid harjutajad ja tegime pea iga päev krõpsu ka. Olin aga õudses tatitaudis koos mehe ja lastega nii et ovulatsioonitestide tegemise aja magasin tegelikult maha sest ma käisin nii sada korda öö jooksul vetsus (pidin ju palju jooma) et ei olnd nagu seda kanget hommikupissi mida testimiseks kasutada. Eks näis, eile iiveldas, rinnad on hellad ja kõht ka, aga lapsed on seljas elanud ja ma ei julge just väga sümptomiteks lugeda. Triibikutele palju õnne ja loodan teiega liituda. Eelmised tsüklid on olnud veidi ebareeglipärased – nt algas nädal varem ja oli väga uputav ja pikk aga ka mitte nt katkemine (mul on neid enne 4 olnud, tunneksin ära). Ei tea kas hormoonidest või seetõttu et 12.4 oli raseduse katkemise aastapäev on meeletud tuju äärmused ulgumisest rõõmujoovastuseni sest pisem piiga hakkas eelmine nädal kõndima. Hoian teistele pöidlaid!

Ovulatsiooniteste ei tehtagi hommikusest kangest kraamist, vaid just vastupidi, ükskõik mis muul ajal päeva jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Mina olen jälle mängust väljas ja pean liikuma järgmisesse kuusse. Algul oli mitu päeva mega ôrna roosakat määrimist, môtlesin, et äkki peaastumine ning eile tuli juba vere moodi asja ja täna lahmab nagu alati.
Môtlesin, et lisaks ov testidele vôiks basaali hakata mõõtma. Kas keegi võtab veel mingeid ekstra vitamiine või libestit, mis toimib ka? Preseed libestit oleme juba mitu kuud kasutanud ja no ei miskit.

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aidake! Kas ma olengi lõpuks aru kaotamas, või näete ka siin teist triipu? Nägin unes, et sain kaks triipu ja ruttasin täna hommikul testi tegema, kuigi alles CD 25, DPO 14.

https://ibb.co/n6NRjSS

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aidake! Kas ma olengi lõpuks aru kaotamas, või näete ka siin teist triipu? Nägin unes, et sain kaks triipu ja ruttasin täna hommikul testi tegema, kuigi alles CD 25, DPO 14.

https://ibb.co/n6NRjSS

Kui juba DPO 14, siis täitsa paras aeg testida. Mingi kuma nagu on, aga soovitan teise firma testi või veretesti teha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aidake! Kas ma olengi lõpuks aru kaotamas, või näete ka siin teist triipu? Nägin unes, et sain kaks triipu ja ruttasin täna hommikul testi tegema, kuigi alles CD 25, DPO 14.

https://ibb.co/n6NRjSS

Ei näe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll üliõrn triipnäha, aga oleneb, millal tuli, vahel viskab sellise triibukoha roosakaks nendel odavatel testidel mu meelest. 14 dpo võiks tugevam triip olla. Proovi homme-ülehomme mõne muu testiga uuesti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll üliõrn triipnäha, aga oleneb, millal tuli, vahel viskab sellise triibukoha roosakaks nendel odavatel testidel mu meelest. 14 dpo võiks tugevam triip olla. Proovi homme-ülehomme mõne muu testiga uuesti ????

Tuli kohe peale testimist, pilt samuti tehtud paar minutit peale testimist. Kahjuks kodus oli ainult üks test, eks täna ostan juurde, pöidlad pihus.

Milliseid teste te soovitate? Pildil Biocard.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll üliõrn triipnäha, aga oleneb, millal tuli, vahel viskab sellise triibukoha roosakaks nendel odavatel testidel mu meelest. 14 dpo võiks tugevam triip olla. Proovi homme-ülehomme mõne muu testiga uuesti ????

Tuli kohe peale testimist, pilt samuti tehtud paar minutit peale testimist. Kahjuks kodus oli ainult üks test, eks täna ostan juurde, pöidlad pihus.

Milliseid teste te soovitate? Pildil Biocard.

Benu varajane

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen Saksamaal, siin küll käsib enamike testide juhis just hommikust kasutada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen Saksamaal, siin küll käsib enamike testide juhis just hommikust kasutada.

Kontrolli üle ikka. Spetsiaalselt rõhutavad, et mitte hommikust esimest testida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, eelmisel aastal üle elanud 2 katkemist. V.m 13.03. eile tegin test, mulle tundub pos.? Triip tuli 1 minuti jooksul. Kiireid triipe armsad triibupüüdjad!

 

https://ibb.co/DrBdpMb

 

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, eelmisel aastal üle elanud 2 katkemist. V.m 13.03. eile tegin test, mulle tundub pos.? Triip tuli 1 minuti jooksul. Kiireid triipe armsad triibupüüdjad!

https://ibb.co/DrBdpMb

Kas väga halb pilt või läbiligunenud, aga midagi on jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et täna(mitte esimesest uriinist) test on ka ikkagi triibuline.

https://ibb.co/RSt1sT0

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aidake! Kas ma olengi lõpuks aru kaotamas, või näete ka siin teist triipu? Nägin unes, et sain kaks triipu ja ruttasin täna hommikul testi tegema, kuigi alles CD 25, DPO 14.

https://ibb.co/n6NRjSS

Mina sain täna Viola ja Clear choice testidega samasugused vaevumärgatavad triibud. Kindluse mõttes käisin ka Synlabis veretesti tegemas, eks siis näha ole.

OV võis vabalt ka hiljem olla, selle testimisega ma ei ole tegelenud. Flo äpi järgi oli eile 14 DPO, kuid eelmine tsükkel venis tavapärasest pikemaks, seega kahtlen, et OV oli 2. päeval peale menstruatsiooni. Sel päeval (02/03) igatahes OVle omaseid sümptomeid ma üles pole märkinud, kuid 06/03 olen äppi märkinud OV sümptomid. Lootus püsib :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aidake! Kas ma olengi lõpuks aru kaotamas, või näete ka siin teist triipu? Nägin unes, et sain kaks triipu ja ruttasin täna hommikul testi tegema, kuigi alles CD 25, DPO 14.

https://ibb.co/n6NRjSS

Mina sain täna Viola ja Clear choice testidega samasugused vaevumärgatavad triibud. Kindluse mõttes käisin ka Synlabis veretesti tegemas, eks siis näha ole.

OV võis vabalt ka hiljem olla, selle testimisega ma ei ole tegelenud. Flo äpi järgi oli eile 14 DPO, kuid eelmine tsükkel venis tavapärasest pikemaks, seega kahtlen, et OV oli 2. päeval peale menstruatsiooni. Sel päeval (02/03) igatahes OVle omaseid sümptomeid ma üles pole märkinud, kuid 06/03 olen äppi märkinud OV sümptomid. Lootus püsib :).

Oeijah, aprillikuust käib ikka jutt, mitte märtsikuust 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei!

Ma püüan ka mehega triipe. N35 ja M37.

Eelmine laps sündis 2021 ja viimased päevad jäid 2020 aasta algusesse. Nüüd sain märtsi lõpus esimesed päevad peale seda ning nv oli nii metsik isu, et mees ehmatas ära. Päevi arvestades võis olla ov aeg siis, nii et eks ma paari nädala pärast näen, kas mehel seljas elamine tulemusi ka tõi 😀 Uus beebi oleks meie pere neljas laps 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad aprill 2023