Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad aprill 2023

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Teema: Triibupüüdjad aprill 2023

Postitas:
Kägu

Aidake! Kas ma olengi lõpuks aru kaotamas, või näete ka siin teist triipu? Nägin unes, et sain kaks triipu ja ruttasin täna hommikul testi tegema, kuigi alles CD 25, DPO 14.

https://ibb.co/n6NRjSS

Mina sain täna Viola ja Clear choice testidega samasugused vaevumärgatavad triibud. Kindluse mõttes käisin ka Synlabis veretesti tegemas, eks siis näha ole.

OV võis vabalt ka hiljem olla, selle testimisega ma ei ole tegelenud. Flo äpi järgi oli eile 14 DPO, kuid eelmine tsükkel venis tavapärasest pikemaks, seega kahtlen, et OV oli 2. päeval peale menstruatsiooni. Sel päeval (02/03) igatahes OVle omaseid sümptomeid ma üles pole märkinud, kuid 06/03 olen äppi märkinud OV sümptomid. Lootus püsib :).

hCG näit oli veres 22.51 IU/l. Saan siis paar päeva veel närveerida, et uus vereproov teha ja loota, et näit on kenasti tõusnud :’)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul on pikemat aega peas üks küsimus.. Kuidas teie, kes te ovulatsiooniteste teete, vahekordasid ajastate ja mis ka triibud toonud on? Ise oleme proovinud nii üht kui ka teistpidi, aga no ei tule neid triipe 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul on pikemat aega peas üks küsimus.. Kuidas teie, kes te ovulatsiooniteste teete, vahekordasid ajastate ja mis ka triibud toonud on? Ise oleme proovinud nii üht kui ka teistpidi, aga no ei tule neid triipe ????

Minul on kolmel korral toonud triibut täpselt üks ja sama skeem. Nendest kolmest triibust viimane on siis hetkel kasvamas kõhus. Ov testile tekkisid triibud alati ühte moodi. Kui alustasin testimist, siis oli testil kas ainult üks triip või siis õrn teine triip. Tavaliselt oli nii, et see teine triip oli kontrolltriibust alati kõvasti heledam ja siis järsku järgmine päev oli täiesti positiivne. Ja päev peale seda jälle teine triip hele, ehk siis test negatiivne. Ja rasedaks jäin alati siis kui ajastasin vahekorra kas päev enne positiivset testi või siis selle kõige kõige positiivsema ov testi päevale. See süsteem minu loogikale ei sobinud, et kui saad positiivse ov testi, et siis toimub ov 24h jooksul.

Ma nüüd võib olla ajan nii rumalat juttu, et ilmselt seda tõepähe võtta ei saa, aga ma ise uskusin seda ja kõik mu triibud sellega tulnud on. Noh ma vaatasin videot, et kuidas see munarakk vabaneb ja kuidas mis hetkel ta peaks kohtuma seemnerakuga. Ja ma leidsin, et need seemnerakud võiks juba olla seal munasarjas või selle poole ujuda enne seda kui munarakk vabaneb ???? et siis seal kokku saada. Tean, jube lapsik seletus, aga selle järgi mul toimis ja ma ajastasin vahekorra alati päev enne positiivset ov testi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul on pikemat aega peas üks küsimus.. Kuidas teie, kes te ovulatsiooniteste teete, vahekordasid ajastate ja mis ka triibud toonud on? Ise oleme proovinud nii üht kui ka teistpidi, aga no ei tule neid triipe ????

Minul on kolmel korral toonud triibut täpselt üks ja sama skeem. Nendest kolmest triibust viimane on siis hetkel kasvamas kõhus. Ov testile tekkisid triibud alati ühte moodi. Kui alustasin testimist, siis oli testil kas ainult üks triip või siis õrn teine triip. Tavaliselt oli nii, et see teine triip oli kontrolltriibust alati kõvasti heledam ja siis järsku järgmine päev oli täiesti positiivne. Ja päev peale seda jälle teine triip hele, ehk siis test negatiivne. Ja rasedaks jäin alati siis kui ajastasin vahekorra kas päev enne positiivset testi või siis selle kõige kõige positiivsema ov testi päevale. See süsteem minu loogikale ei sobinud, et kui saad positiivse ov testi, et siis toimub ov 24h jooksul.

Ma nüüd võib olla ajan nii rumalat juttu, et ilmselt seda tõepähe võtta ei saa, aga ma ise uskusin seda ja kõik mu triibud sellega tulnud on. Noh ma vaatasin videot, et kuidas see munarakk vabaneb ja kuidas mis hetkel ta peaks kohtuma seemnerakuga. Ja ma leidsin, et need seemnerakud võiks juba olla seal munasarjas või selle poole ujuda enne seda kui munarakk vabaneb ???? et siis seal kokku saada. Tean, jube lapsik seletus, aga selle järgi mul toimis ja ma ajastasin vahekorra alati päev enne positiivset ov testi.

Ses suhtes on ju kõik õige, rasedaks saabki jääda u nädal enne OV seksides. Kuna seemnerakud elavad kuni u 5-6 päeva, siis nad ongi seal munarakku ootamas. Päev peale OV samuti võimalus olemas, siis ootab munarakk. Mu viimane sai hakkama pandud 5 päeva enne ovulatsiooni, vaatasin veel järgmisel päeval äpist, et näitas esimest viljakat päeva. Kõige kindlam ongi näiteks nädal enne alustada ja ülepäeviti eksida. Kui mingi aja jooksul ei õnnestu, siis on probleem mujal, mitte ajastamises. Mul on siiani õnnestunud väga lihtsalt rasedaks jääda, aga eelmine tsükkel ei õnnestunud, kuigi tean täpselt, et ajastus oli õige, testisin ka. Kuna oli just katkestamine, siis ilmselgelt selles asi. Tänasest siis uuele ringile, ei hakka vast testidele raha kulutama,vaatab mis saab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul on pikemat aega peas üks küsimus.. Kuidas teie, kes te ovulatsiooniteste teete, vahekordasid ajastate ja mis ka triibud toonud on? Ise oleme proovinud nii üht kui ka teistpidi, aga no ei tule neid triipe ????

Minul on kolmel korral toonud triibut täpselt üks ja sama skeem. Nendest kolmest triibust viimane on siis hetkel kasvamas kõhus. Ov testile tekkisid triibud alati ühte moodi. Kui alustasin testimist, siis oli testil kas ainult üks triip või siis õrn teine triip. Tavaliselt oli nii, et see teine triip oli kontrolltriibust alati kõvasti heledam ja siis järsku järgmine päev oli täiesti positiivne. Ja päev peale seda jälle teine triip hele, ehk siis test negatiivne. Ja rasedaks jäin alati siis kui ajastasin vahekorra kas päev enne positiivset testi või siis selle kõige kõige positiivsema ov testi päevale. See süsteem minu loogikale ei sobinud, et kui saad positiivse ov testi, et siis toimub ov 24h jooksul.

Ma nüüd võib olla ajan nii rumalat juttu, et ilmselt seda tõepähe võtta ei saa, aga ma ise uskusin seda ja kõik mu triibud sellega tulnud on. Noh ma vaatasin videot, et kuidas see munarakk vabaneb ja kuidas mis hetkel ta peaks kohtuma seemnerakuga. Ja ma leidsin, et need seemnerakud võiks juba olla seal munasarjas või selle poole ujuda enne seda kui munarakk vabaneb ???? et siis seal kokku saada. Tean, jube lapsik seletus, aga selle järgi mul toimis ja ma ajastasin vahekorra alati päev enne positiivset ov testi.

Ses suhtes on ju kõik õige, rasedaks saabki jääda u nädal enne OV seksides. Kuna seemnerakud elavad kuni u 5-6 päeva, siis nad ongi seal munarakku ootamas. Päev peale OV samuti võimalus olemas, siis ootab munarakk. Mu viimane sai hakkama pandud 5 päeva enne ovulatsiooni, vaatasin veel järgmisel päeval äpist, et näitas esimest viljakat päeva. Kõige kindlam ongi näiteks nädal enne alustada ja ülepäeviti eksida. Kui mingi aja jooksul ei õnnestu, siis on probleem mujal, mitte ajastamises. Mul on siiani õnnestunud väga lihtsalt rasedaks jääda, aga eelmine tsükkel ei õnnestunud, kuigi tean täpselt, et ajastus oli õige, testisin ka. Kuna oli just katkestamine, siis ilmselgelt selles asi. Tänasest siis uuele ringile, ei hakka vast testidele raha kulutama,vaatab mis saab.

Kas ma ütlesin midagi valesti, et keegi pidas vajalikuks miinustada?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul on pikemat aega peas üks küsimus.. Kuidas teie, kes te ovulatsiooniteste teete, vahekordasid ajastate ja mis ka triibud toonud on? Ise oleme proovinud nii üht kui ka teistpidi, aga no ei tule neid triipe ????

Minul on kolmel korral toonud triibut täpselt üks ja sama skeem. Nendest kolmest triibust viimane on siis hetkel kasvamas kõhus. Ov testile tekkisid triibud alati ühte moodi. Kui alustasin testimist, siis oli testil kas ainult üks triip või siis õrn teine triip. Tavaliselt oli nii, et see teine triip oli kontrolltriibust alati kõvasti heledam ja siis järsku järgmine päev oli täiesti positiivne. Ja päev peale seda jälle teine triip hele, ehk siis test negatiivne. Ja rasedaks jäin alati siis kui ajastasin vahekorra kas päev enne positiivset testi või siis selle kõige kõige positiivsema ov testi päevale. See süsteem minu loogikale ei sobinud, et kui saad positiivse ov testi, et siis toimub ov 24h jooksul.

Ma nüüd võib olla ajan nii rumalat juttu, et ilmselt seda tõepähe võtta ei saa, aga ma ise uskusin seda ja kõik mu triibud sellega tulnud on. Noh ma vaatasin videot, et kuidas see munarakk vabaneb ja kuidas mis hetkel ta peaks kohtuma seemnerakuga. Ja ma leidsin, et need seemnerakud võiks juba olla seal munasarjas või selle poole ujuda enne seda kui munarakk vabaneb ???? et siis seal kokku saada. Tean, jube lapsik seletus, aga selle järgi mul toimis ja ma ajastasin vahekorra alati päev enne positiivset ov testi.

Ses suhtes on ju kõik õige, rasedaks saabki jääda u nädal enne OV seksides. Kuna seemnerakud elavad kuni u 5-6 päeva, siis nad ongi seal munarakku ootamas. Päev peale OV samuti võimalus olemas, siis ootab munarakk. Mu viimane sai hakkama pandud 5 päeva enne ovulatsiooni, vaatasin veel järgmisel päeval äpist, et näitas esimest viljakat päeva. Kõige kindlam ongi näiteks nädal enne alustada ja ülepäeviti eksida. Kui mingi aja jooksul ei õnnestu, siis on probleem mujal, mitte ajastamises. Mul on siiani õnnestunud väga lihtsalt rasedaks jääda, aga eelmine tsükkel ei õnnestunud, kuigi tean täpselt, et ajastus oli õige, testisin ka. Kuna oli just katkestamine, siis ilmselgelt selles asi. Tänasest siis uuele ringile, ei hakka vast testidele raha kulutama,vaatab mis saab.

Kas ma ütlesin midagi valesti, et keegi pidas vajalikuks miinustada?

siin vahelduva eduga mingi sarimiinustaja liikvel, kellel eluga muud paremat peale pole hakata kui miinuseid toppida 😀

C.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aidake! Kas ma olengi lõpuks aru kaotamas, või näete ka siin teist triipu? Nägin unes, et sain kaks triipu ja ruttasin täna hommikul testi tegema, kuigi alles CD 25, DPO 14.

https://ibb.co/n6NRjSS

Mina sain täna Viola ja Clear choice testidega samasugused vaevumärgatavad triibud. Kindluse mõttes käisin ka Synlabis veretesti tegemas, eks siis näha ole.

OV võis vabalt ka hiljem olla, selle testimisega ma ei ole tegelenud. Flo äpi järgi oli eile 14 DPO, kuid eelmine tsükkel venis tavapärasest pikemaks, seega kahtlen, et OV oli 2. päeval peale menstruatsiooni. Sel päeval (02/03) igatahes OVle omaseid sümptomeid ma üles pole märkinud, kuid 06/03 olen äppi märkinud OV sümptomid. Lootus püsib :).

hCG näit oli veres 22.51 IU/l. Saan siis paar päeva veel närveerida, et uus vereproov teha ja loota, et näit on kenasti tõusnud :’)

Käisin täna hommikul jälle verd andmas ja igatahes 48 tunniga on hCG näit kenasti rohkem kui kahekordistunud.  Olengi lõpuks beebiootel.

//KBL

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun nõu. Tsükkel pikem kui 28 päeva, kõigub 30-36 päeva.

Ovulatsioon oli 5.04.

16.04 pos test.

18.04 HCG 121. Kas ovulatsioonist saab HCG mõõta?

Viimased päevad 15.03

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun nõu. Tsükkel pikem kui 28 päeva, kõigub 30-36 päeva.

Ovulatsioon oli 5.04.

16.04 pos test.

18.04 HCG 121. Kas ovulatsioonist saab HCG mõõta?

Viimased päevad 15.03

Ei, ovulatsioonist ei saa HCG-d mõõta ja HCG-st ei saa ovulatsiooni mõõta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun nõu. Tsükkel pikem kui 28 päeva, kõigub 30-36 päeva.

Ovulatsioon oli 5.04.

16.04 pos test.

18.04 HCG 121. Kas ovulatsioonist saab HCG mõõta?

Viimased päevad 15.03

Kui sul oli 5.04 ov, siis pesastumine toimus umbes 6-10 päeva peale seda. Seega su hcg tulemus on igati okei praeguse aja kohta. Käi lihtsalt 48h pärast uuesti veretestil ja tulemus võiks olla enamvähem kahekordne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab öelda, kuidas pilti lisada saab? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab öelda, kuidas pilti lisada saab? ????

Sain juba pihta ????

 

https://ibb.co/KLhqr9K

Kas teie näete sel testil triipu või mitte? Või pigem kuivamistriip? Ilmus esimese viie minuti sees. Tegin Livsane varajase testi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab öelda, kuidas pilti lisada saab? ????

Sain juba pihta ????

https://ibb.co/KLhqr9K

Kas teie näete sel testil triipu või mitte? Või pigem kuivamistriip? Ilmus esimese viie minuti sees. Tegin Livsane varajase testi.

On täitsa triibuke 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei läinud seekord õnneks. Eks proobime veel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Vabandust kui vale koht aga tellisin amazonist 27€ selle karbi kus 50 ov testi ja 20 hcg oma saab üles laadida premom äppi pakk on kinnine avamata müüksin 25€. Põhjus lihtne olen rase ja lähiajal neid vaja ei lähe aga äkki kellelgi tarvis

A.T-L

https://ibb.co/BGdcLxJ

kas testid veel müügis ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa nüüd päris täpselt sellest ovulatsioonist aru. Täna on CD 15 ehk siis äpi järgi ovulatsioonipäev. Eile õhtul alakõht valutas, eriti paremalt poolt, no nii et ei suutnud liigutadagi, võtsin lõpuks rohtu. Täna väikest tuikamist on tunda olnud, aga voolust pole üldse, nagu mitte midagi. Ilma spetsiifilise vooluseta pole ju OV ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa nüüd päris täpselt sellest ovulatsioonist aru. Täna on CD 15 ehk siis äpi järgi ovulatsioonipäev. Eile õhtul alakõht valutas, eriti paremalt poolt, no nii et ei suutnud liigutadagi, võtsin lõpuks rohtu. Täna väikest tuikamist on tunda olnud, aga voolust pole üldse, nagu mitte midagi. Ilma spetsiifilise vooluseta pole ju OV ka?

Mul peale teise lapse sündi ei ole seda nn ov voolust olnudki. Ei ole kordagi näinud seda, aga ometi ov toimus ja rasedaks jäin. Mul kõik nii kuiv nagu kõrb ???? isegi paar päeva enne päevasid oli voolust natuke rohkem kui ov ajal. Noorem olin, siis mäletan täpselt seda munavalge laadset, venivad, paksu voolust. Nüüd 10 aastat ei ole seda kohanud. Minu kogemus ja arvamus, ov toimub ka ilma selle vooluseta, minul ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vaikseks siin jäänud.. Kuidas köigil läheb? 🙂

Minul täna cd27 ja ilmselt dpo 3. See tsükkel tundub, et läheb jälle pikale, positiivse ov testi sain alles cd23. Vahekord önnestus vaid päev enne positiivset testi, aga lootma peab ikkagi 😀 

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vaikseks siin jäänud.. Kuidas köigil läheb? ????

Minul täna cd27 ja ilmselt dpo 3. See tsükkel tundub, et läheb jälle pikale, positiivse ov testi sain alles cd23. Vahekord önnestus vaid päev enne positiivset testi, aga lootma peab ikkagi ????

C.

Ma tegin uue testi, ei suuda ikka uskuda, et see kuu õnnestus. Praegu käin siin lugemas, olen kirjutanud detsembribeebide ja jaanuaribeebide teemasse aga needki on peaegu vaiksed. ???? (Mul TA jääb aasta lõppu-uue aasta algusesse, täpset kuupäeva ei tea, kuna tsükli pikkus varieeruv ja OV-d see kuu ka ei testinud). Mais on günekoloogi vastuvõtt, ehk saab TA asjus selgust siis.

 

astor

 

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ilmselt jälle ei õnnestunud, täna CD 24, eile juba pruunikalt määris korra, täna roosakalt. Tsükli pikkust ei tea hetkel, varem oli 30 ja peale, aga peale peetumist ehk muutub. Äpp võtab 28 päeva järgi, nii et 5 päeva pärast peaks päevad hakkama. Eelmine kuu määris ka mitu päeva varem ja lootsin, et ehk pesastumine. Seekord ei saanud vooluse järgi arugi, et OV üldse toimunud oleks, ainult jube alakõhuvalu oli ükspäev. Praegu ka viskab aeg-ajalt valu nii alakõhtu kui -selga. Guugeldades muidugi see määrimine head ei tähenda, eelkõige progesterooni puudus, mis tähendab, et isegi kui peaks rasedaks jääma, siis ilma toeta ta püsima ei jääks. Eelmise raseduse alguses ka määris ja see peetus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad aprill 2023