Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad august 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 184 )

Teema: Triibupüüdjad august 2021

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Minul täna cd28/dpo6 ja kõik ajab nii närvi, tuju on halb. Lihtsalt lootusetu tunne on peal, et miks ometi ei võiks juba õnnestuda ???? Näonahk hakkab ka pekki minema, see tavaline enne päevi ????

Õnneks on nädalavahetus ja saab natukenegi puhata ????

C.

Meil oli peetumine enam-vähem samal ajal, mul õnnestus jääda rasedaks, õnnestub sul ka.</p>

Külm läheb kõik hästi????

CwCh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 01.08 11:46; 01.08 11:52; 02.08 13:53; 02.08 22:17; 04.08 12:11; 06.08 07:06; 07.08 08:26; 09.08 11:13; 09.08 11:56; 11.08 08:39; 11.08 10:45; 11.08 18:09; 12.08 08:21; 12.08 16:16; 13.08 21:17; 13.08 22:45; 14.08 09:36; 16.08 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau! Olid need alles vinged PMS-i sümptomid. Kuigi täna hommikul oli mu basaaltemperatuur veel kõrge (36,7), siis algasid mul just päevad. Võib-olla pole mu basaaltemperatuuri mõõtmise tehnika ka kõige parem – mõõdan suust. Igatahes täna on CD1 ja lähen uuele raundile.

Hoian teistele pöialt!

J.K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.08 08:03; 12.08 09:53; 13.08 09:19; 14.08 10:55; 16.08 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige kuidas te suudate end tagasi hoida, et pidevalt teste ei teeks?!
<p style=”text-align: left;”>Täna CD35. Alakõhus selline imelik olemine juba mõnda aega.. kohutav väsimus olnud umbes viimased 4-5 päeva, olen hakanud varem magama minema aga ikka sama.. uni murrab..</p>
Alles reede hommikul sain negatiivse testi.

Aju genereerib triipe.. aga no ei taha üldse loota.. tahaks hommikul testi teha, samas mõtlen, et mis ma ikka raiskan.. kui tõenäoline see on, et reedel täiesti negatiivne ja pühapäeval üldse midagi muutunud on?

Olen teile siin juba mitu kuud vaikides kaasa elanud ja mõistnud, et pahatihti on see nii pikk protsess ja siis jäävad “kogemata” rasedaks need, kes last isegi ei soovi.. mõistmatu, kuidas rasestumine niiii erinev erinevatel naistel on.

Jätkuvalt ilusaid triipe meile kõigile ja aitäh, et uustulnuka hala ka võtate vaevaks kuulata!

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige kuidas te suudate end tagasi hoida, et pidevalt teste ei teeks?! Täna CD35. Alakõhus selline imelik olemine juba mõnda aega.. kohutav väsimus olnud umbes viimased 4-5 päeva, olen hakanud varem magama minema aga ikka sama.. uni murrab..

Alles reede hommikul sain negatiivse testi.

mõistan olukorda! mina teen tavaliselt rasedustesti (mitte varem kui DPO11-12) selleks, et enda “peast rasedaks” minemist vältida, mida kauem ma päevadeni heietan fakti et kindlasti rase olen, seda suurem on kukkumine. Minu jaoks lihtsam välistada ja siis nautida muretult aega kuni uute päevadeni. Mul odavad amazonist tellitud testid, seega ei pea seda ka raiskamiseks (kui see mulle sel hetkel südamerahu annab).

Olen aasta aega testinud ja olen harjunud nägema testidel ühte triipu, see et naised saavad rasedustestil kaks triipu tundub minu jaoks täielik anomaalia.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 11:35; 13.08 21:33; 14.08 23:02; 16.08 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Minul cd33, senise mõnekuise 29päevase tsükli asemel päris pikk juba. Homme testin.</p>
 

Päevakübar

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.08 18:14; 12.08 11:07; 12.08 17:27; 15.08 09:21; 16.08 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>CD36. Rasedustesti tegin siiski ärgates ära, nagu arvata oli, negatiivne. Ilmselt ta enam positiivseks ka ei muutu, kui just ov ma ei tea kui hilja ei olnud.</p>
Lubasin endale, et kolmapäeva hommikul teen veel ühe ja siis ootan lihtsalt päevi..Nüüd ma juba tegelikult ootan kannatamatult päevade algust, et saaks uue tsükliga pihta hakata.

aek

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Lõpuks ometi! 14ndal kuul sain oma kauaoodatud ilusad paksud triibud, mis ilmusid kohe. Täna 4+5. ????????</p>
 

Päevakübar

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.08 18:14; 12.08 11:07; 12.08 17:27; 15.08 09:21; 16.08 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. <p style=”text-align: left;”>Lõpuks ometi! 14ndal kuul sain oma kauaoodatud ilusad paksud triibud, mis ilmusid kohe. Täna 4+5. ????????</p>

    Päevakübar

     Palju Õnne!! ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

<p style=”text-align: left;”>Lõpuks ometi! 14ndal kuul sain oma kauaoodatud ilusad paksud triibud, mis ilmusid kohe. Täna 4+5. ????????</p>

Päevakübar

palju palju õnne Sulle ❤️
ise ootan uue tsükli algust, et saaks alustada uue ivf tsükli ringiga.</p>
 

Virsi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Lõpuks ometi! 14ndal kuul sain oma kauaoodatud ilusad paksud triibud, mis ilmusid kohe. Täna 4+5. ????????</p>

Päevakübar

palju õnne! 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 11:35; 13.08 21:33; 14.08 23:02; 16.08 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, Päevakübar! 🙂 Nii hea meel, et triibulisi ikka lisandub.

Mul täna cd31/9dpo ja tegin hommikul one step testi, muudkui keerutasin ja otsisin seda teist triipu, aga mida pole seda pole 😀 Võib veel vara olla, aga erilist usku pole. Rinnad eilsest alates eriti valusad, ju see ikka lähenevaid päevi tähendab jälle.

C.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 01.08 11:46; 01.08 11:52; 02.08 13:53; 02.08 22:17; 04.08 12:11; 06.08 07:06; 07.08 08:26; 09.08 11:13; 09.08 11:56; 11.08 08:39; 11.08 10:45; 11.08 18:09; 12.08 08:21; 12.08 16:16; 13.08 21:17; 13.08 22:45; 14.08 09:36; 16.08 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige kuidas te suudate end tagasi hoida, et pidevalt teste ei teeks?! Täna CD35. Alakõhus selline imelik olemine juba mõnda aega.. kohutav väsimus olnud umbes viimased 4-5 päeva, olen hakanud varem magama minema aga ikka sama.. uni murrab..

Alles reede hommikul sain negatiivse testi.

mõistan olukorda! mina teen tavaliselt rasedustesti (mitte varem kui DPO11-12) selleks, et enda “peast rasedaks” minemist vältida, mida kauem ma päevadeni heietan fakti et kindlasti rase olen, seda suurem on kukkumine. Minu jaoks lihtsam välistada ja siis nautida muretult aega kuni uute päevadeni. Mul odavad amazonist tellitud testid, seega ei pea seda ka raiskamiseks (kui see mulle sel hetkel südamerahu annab).

Olen aasta aega testinud ja olen harjunud nägema testidel ühte triipu, see et naised saavad rasedustestil kaks triipu tundub minu jaoks täielik anomaalia.

Üle kahe aasta testitud. Kui alguses sai hoogsamalt ja naerusuiselt testitud, oodatud, siis nüüd testin harva. Väldin sellega nn pettumust ja ootan päevi. 🙂 🙂

Soovin kõigile triipe. 🙂

Ja Päevakübarale ÕNNE!!!

I.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 09:03; 13.08 08:35; 16.08 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen ka alati testi u dpo11-12, varem ei tee just selle pärast, et ei tekiks seda lootust, et äkki lihtsalt liiga vara???? aga mulle meeldib ka see, et ma enne päevasid tean juba, et ei õnnestunud ja saan rahus uut tsüklit oodata. Kuna veits ebaregulaarne ka siis nii kergelt tekib see lootus, kui juba natuke päevad hilinevad. Üritan küll kainet mõistust hoida, aga elu on näidanud, et siis on päevade alates see kukkumine kõrge ja pettumus suur.. Kui näen oma negatiivse testi ära, siis saan eluga edasi minna ja olen nö emotsionaalselt uuteks päevadeks valmis ???? Aga eks see nii ongi, et kellele mis meetod sobib.

Päevakübar, palju palju õnne ja muretut beebiootust???? Nii tore, et neid triipe see kuu ikka vaikselt tuleb☺️

Anni187

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.08 20:58; 07.08 20:05; 08.08 11:04; 12.08 05:02; 12.08 20:16; 16.08 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevakübar PALJU, PALJU ÕNNE!

SwCh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.08 22:16; 02.08 19:05; 09.08 13:11; 09.08 13:13; 11.08 21:55; 12.08 11:27; 12.08 16:07; 12.08 22:11; 14.08 01:20; 16.08 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, Päevakübar! ????

J.K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.08 08:03; 12.08 09:53; 13.08 09:19; 14.08 10:55; 16.08 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu 851d4d3bdd59

Ootamine on ikka tüütu. Tellisin endale esimest korda onestep ribatestid ja täna tegin ühe päeval. Kas onestep testidele jääb kuivamistriip? Usinad testijad ehk oskavad vastata? Tekkis triibukuma, aga vaid keerutades mõne nurga alt näha. Arvan, et see üks korralik kuivamistriip. Täna peaks olema vahemikus 9-11 dpo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu b3284a096492

Ootamine on ikka tüütu. Tellisin endale esimest korda onestep ribatestid ja täna tegin ühe päeval. Kas onestep testidele jääb kuivamistriip? Usinad testijad ehk oskavad vastata? Tekkis triibukuma, aga vaid keerutades mõne nurga alt näha. Arvan, et see üks korralik kuivamistriip. Täna peaks olema vahemikus 9-11 dpo.

Kusjuures, tegin ka täna hommikul one step ribaka ja mulle tundub, et midagi nagu oleks seal 😀 Võib ka olla, et kujutan seda ette omale. Homme hommikul uus katse 😀

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna CD38.

Tunnen, et olen juba peast rase.

Kõhus pakitseb, teist päeva kergelt iiveldab, väsimus, kerge peavalu.

Viimane test pühapäeval oli negatiivne, ma ju ajuga saan aru, et vaevalt nüüd ma rase olen, aga no ma ei tea.. teen homme hommikul uue testi, kui päevad ikka ei ilmu.

Kas oleks mõtekas teha hcg test? Et peast rase olek ka ära lõpetada? Et kindlust saada selles, et ma ei ole rase?

On see üldse reaalne, et keha ja aju elavad oma elu?!

aek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul dpo10 ja hommikune test täitsa negatiivne 🙂 need one step ribakad ka kahtlased, juba teine test samast tellimusest ning sinna, kus peaks teine triip tulema, tekib nagu muljumine v ma isegi ei oska seletada, kohe näha et pole õige see asi 😀

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta apteegist varajane, vaata, mis tulemused siis on.

SwCh

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta apteegist varajane, vaata, mis tulemused siis on.

SwCh

Enne laupäeva ei osta, päevad peaksid reedel hakkama 😀 Mul neid one stepi omasid 3tk veel alles, ei taha neid niisama seisma jätta 🙂 saan seni nendega oma haiglast testimise vajadust rahuldada hahaha 😀

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta apteegist varajane, vaata, mis tulemused siis on.

SwCh

Enne laupäeva ei osta, päevad peaksid reedel hakkama ???? Mul neid one stepi omasid 3tk veel alles, ei taha neid niisama seisma jätta ???? saan seni nendega oma haiglast testimise vajadust rahuldada hahaha ????

C.

Ma käin sinuga samas rütmis. Täna peaks siis olema 10-12 dpo vahemikus. Hommikul tegin onestep ribaka, mis oli täiesti negatiivne. Läksin tegutsema ja suvalistel hetkedel viskas väga õrnalt iiveldama, väga õrnalt, aga samas oli tunda, et imelik olla. Süda ei andnud rahu ja läksin ikkagi apteeki ja ostsin apotheka supervarajase testi (10 tundlikus) ja tegin nüüd peale pikka päeva selle uuesti. Peale 4 minutit hakkas testil kumama triibuke õrnalt. Kasutusjuhendis on kirjas, et 3-4 minuti möödudes lugeda tulemusi kui mitte hiljem kui 10 minutit. See imeõrnake triibuke oli kümnendaks minutiks juba täitsa märgatav. Kuna onestep teste on kodus hulgim siis tegin ühe selle ka juurde, mis taaskord on super negatiivne. Ei teagi kumb test nüüd mulle ninanipsu teeb, kas aptoheka või onestepi oma. Ei usu nendest testidest kumbagi veel. Ilmselt jälle eriti hullud PMS sümptomid või peast nii rase, et kujutan juba õrna iiveldust endale ette.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Mal

2. 32a

3. esimene laps

Täna alles CD4. Ei olegi otseselt veel triipe püüdnud, aga ei ole viimased kuud nende tulekut kuidagi takistanud ka. Arutasime kodus, et võiks tulla küll. Üritan see kuu veel ise hinnata ligikaudset OV toimumise aega, aga ehk katsen see või järgmine kuu nt ka OV teste. Võib-olla ei ole OV just sel ajal kui mina arvan. Jälgin teemat, võib-olla leian siit ka uut infot.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootamine on ikka tüütu. Tellisin endale esimest korda onestep ribatestid ja täna tegin ühe päeval. Kas onestep testidele jääb kuivamistriip? Usinad testijad ehk oskavad vastata? Tekkis triibukuma, aga vaid keerutades mõne nurga alt näha. Arvan, et see üks korralik kuivamistriip. Täna peaks olema vahemikus 9-11 dpo.

Nad väga tihti annavad lootust, isegi näha roosakat värvi teist triipu, aga ikkagi ei ole rase. Kuid samas nad väga ilusti näitavad varakul (ntx kui 3 päeva hilinevad punased päevad)  kui rasedus olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootamine on ikka tüütu. Tellisin endale esimest korda onestep ribatestid ja täna tegin ühe päeval. Kas onestep testidele jääb kuivamistriip? Usinad testijad ehk oskavad vastata? Tekkis triibukuma, aga vaid keerutades mõne nurga alt näha. Arvan, et see üks korralik kuivamistriip. Täna peaks olema vahemikus 9-11 dpo.

Nad väga tihti annavad lootust, isegi näha roosakat värvi teist triipu, aga ikkagi ei ole rase. Kuid samas nad väga ilusti näitavad varakul (ntx kui 3 päeva hilinevad punased päevad) kui rasedus olemas.

Olen one step’e kasutanud nüüd juba pea aasta, pole kordagi saanud “kahtlast triipu”, pole saanud triipe, sest pole rasestunud. Kui hoida neid uriinis 30 sekundit ja hiljem tund aega kissitada ja vaadata iga võimaliku valguse käes, siis tekivad nö. “triibu silmad” ja hakkad ette kujutama, et seal on triip. Kui triipu ei tule lubatud aja sees, siis pole tegelikult mõtet sealt triipu otsida 🙂 Olen saanud one step’il triipe ainult hcg süsti välja testides, siis on ka reaalselt triip kohe tulnud ja see triip on ROOSA, tihtipeale on need “väljamõeldud triibud” hallikad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tänane test ka negatiivne. Tellisin hommikul cb advanced testid ära ootan rõõmsalt päeevi 🙂 Järjekordselt loodan, et teistel on august edukam kui mul 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta apteegist varajane, vaata, mis tulemused siis on.

SwCh

Enne laupäeva ei osta, päevad peaksid reedel hakkama ???? Mul neid one stepi omasid 3tk veel alles, ei taha neid niisama seisma jätta ???? saan seni nendega oma haiglast testimise vajadust rahuldada hahaha ????

C.

Ma käin sinuga samas rütmis. Täna peaks siis olema 10-12 dpo vahemikus. Hommikul tegin onestep ribaka, mis oli täiesti negatiivne. Läksin tegutsema ja suvalistel hetkedel viskas väga õrnalt iiveldama, väga õrnalt, aga samas oli tunda, et imelik olla. Süda ei andnud rahu ja läksin ikkagi apteeki ja ostsin apotheka supervarajase testi (10 tundlikus) ja tegin nüüd peale pikka päeva selle uuesti. Peale 4 minutit hakkas testil kumama triibuke õrnalt. Kasutusjuhendis on kirjas, et 3-4 minuti möödudes lugeda tulemusi kui mitte hiljem kui 10 minutit. See imeõrnake triibuke oli kümnendaks minutiks juba täitsa märgatav. Kuna onestep teste on kodus hulgim siis tegin ühe selle ka juurde, mis taaskord on super negatiivne. Ei teagi kumb test nüüd mulle ninanipsu teeb, kas aptoheka või onestepi oma. Ei usu nendest testidest kumbagi veel. Ilmselt jälle eriti hullud PMS sümptomid või peast nii rase, et kujutan juba õrna iiveldust endale ette.

Täna hommikused testid sarnased. Apotheka testil ilmus juba enne kolmandat minutit õrn triibuke, aga siiski õrnake. Onestep testil ei tulnud õige aja sees väga midagi, aga 10 minuti sees hakkas midagi õrnalt kumama, aga seda vaid näha suure kujutlusvõime tulemusena. Täna on CD28 ja tavaliselt selleks ajaks peaksid päevad platsis olema, aga hetkel veel pole midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta apteegist varajane, vaata, mis tulemused siis on.

SwCh

Enne laupäeva ei osta, päevad peaksid reedel hakkama ???? Mul neid one stepi omasid 3tk veel alles, ei taha neid niisama seisma jätta ???? saan seni nendega oma haiglast testimise vajadust rahuldada hahaha ????

C.

Ma käin sinuga samas rütmis. Täna peaks siis olema 10-12 dpo vahemikus. Hommikul tegin onestep ribaka, mis oli täiesti negatiivne. Läksin tegutsema ja suvalistel hetkedel viskas väga õrnalt iiveldama, väga õrnalt, aga samas oli tunda, et imelik olla. Süda ei andnud rahu ja läksin ikkagi apteeki ja ostsin apotheka supervarajase testi (10 tundlikus) ja tegin nüüd peale pikka päeva selle uuesti. Peale 4 minutit hakkas testil kumama triibuke õrnalt. Kasutusjuhendis on kirjas, et 3-4 minuti möödudes lugeda tulemusi kui mitte hiljem kui 10 minutit. See imeõrnake triibuke oli kümnendaks minutiks juba täitsa märgatav. Kuna onestep teste on kodus hulgim siis tegin ühe selle ka juurde, mis taaskord on super negatiivne. Ei teagi kumb test nüüd mulle ninanipsu teeb, kas aptoheka või onestepi oma. Ei usu nendest testidest kumbagi veel. Ilmselt jälle eriti hullud PMS sümptomid või peast nii rase, et kujutan juba õrna iiveldust endale ette.

Täna hommikused testid sarnased. Apotheka testil ilmus juba enne kolmandat minutit õrn triibuke, aga siiski õrnake. Onestep testil ei tulnud õige aja sees väga midagi, aga 10 minuti sees hakkas midagi õrnalt kumama, aga seda vaid näha suure kujutlusvõime tulemusena. Täna on CD28 ja tavaliselt selleks ajaks peaksid päevad platsis olema, aga hetkel veel pole midagi.

Loodan, et triibuke kosub! 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepeal kahed triibud tekkinud siin! Palju õnne asjaosalistele!

Sellised uudised tekitavad ikka hea tuju ja annavad jõudu! Küll õnnestub meil kõigil lõpuks!

 

Loodan, et ehk mul ka see kuu õnne. Käsil CD10 ja võtsin taas OV testid lisaks 🙂 PRoovime seekord siis rohkem tabada õiget aega 🙂

Triibulist augustit!

A.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ikkagi päris triibud kätte nüüd päevasel ajal tehtud testidega. Ei andnud rahu need hommikused testid. Ostsin Biocardi testi ja sinna ilmus koheselt õrnake roosake triibuke ja Onestepi testil ilmus ka nüüd päris triip 3 minutiga peale. Ei tea, miks hommikused nii õrnad olid. Igasuguseid oodatavaid tunnuseid 2 nädalasel ootamisajal ei olnudki. Eile hakkas õrnalt iiveldama ja täna sama asi hetkeks. Kolisin hiljuti Pärnusse ja peab hakkama uurima, et kuhu saaks end arsti juurde kirja panna. Peaks vähemalt 7. rasedusnädalani ootama? Triipe püüdsime alates oktoobrist seega beebi lasi end peaaegu aasta oodata. Loodan väga, et need triibud jäävad püsiva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 184 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad august 2021