Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad august 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 184 )

Teema: Triibupüüdjad august 2021

Postitas:
Kägu

Mina ka ootan endiselt iga kuu triipe,see kuu taas,lootus kadunud juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Teretalv91,kas on õnnestunud triibud saada?Minul ka september viimane letrosooli kuur,siis ees kunstlik.

Hei! Kus sa sellega… ma ootan päevi ikka, täna CD33. See tsükkel ovidreli ei saanud, sest kliinik oli puhkusel ja kuna ilma ovidrelita on mu tsükkel 35+ päeva ja ovidreliga 28-29 päeva, siis jah, on nagu on. Me mehega panustasime 28-29 pikkuse tsükli järgi, aga kui oli pikem, siis sai liiga vara… ootangi päevi, et panna uus arstiaeg ja alustada viimase letrosool+metformiin tsükliga! Kuidas sul on? Kas sul juba arstiga räägitud seoses IVF-ga? Mul pole, viimati juunis kui küsisin arstilt, et mis siis saab kui see ravi ei õnnestu, siis arst ütles, et siis otsustame ja vaatame. ???? ehk ma ei tea mis plaanid on, ma loodan, et paneme IVF järjekorda ja hakkame IUI-d tegema niikaua. Ma salaja juba etteruttavalt pannud ajad erakasse ka aja, kui mind oma arsti jutt ei rahulda.

</p>. Eelmine tekst oli sulle mõeldud????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna hommikul (dpo 12) tegin ka uue testi ja ühtegi triibu varju ka ei tekkinud (kuigi kaks päeva varem tehtud testil oli õrn joon). Eile hakkas roosakalt määrima ja täna juba veidi rohkem, mis samuti on ebatavaline, sest Ovitrellega on tsükkel hästi täpne olnud alati ja dpo 14 alles menses tulnud. Kas nüüd tõesti mõtlesin end ise rasedaks või? Olen väga segaduses. Kas keegi targem teab miskit kosta selle peale? Äkki võis olla ka varajane katkemine? On veel mingi lootus? Dpo 12 võiks ikka test vist miskit triipu juba näidata ja kuhu nüüd kõik sümptomid jäid?</p>

Ma ei tea kui palju targem ma ise olen, kuid ei oska arvata muud kui et vaata mis lähipäevil toimub, kas hakkavad päevad või endiselt ei hakka ja teed uue testi. Ja loodetavasti jääb järgi määrimine. Kahtlemata on muidugi väga raske oodata ja olla teadmatuses vahepealne aeg.

Hakkasin võtma Bio-Multi vitamiine, sest lugesin et neid võib võtta ka raseduse planeerimisel.

Ma ei ole kunagi teinud Clear Blue elektroonilist OV testi, aga siinkirjutajate kogumustest lugedes jäi silma, et OV testid töötavad põhimõttel, et test näitab positiivset tulemust enne oodatavat OV-d ja seejärel jääbki mõneks ajaks positiivseks. Ehk siis et, et tähtsust omab hetk millal test muutus positiivseks mitte periood millal ta oli vm. Oli vist nii..

Mal

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Teretalv91,kas on õnnestunud triibud saada?Minul ka september viimane letrosooli kuur,siis ees kunstlik.

Hei! Kus sa sellega… ma ootan päevi ikka, täna CD33. See tsükkel ovidreli ei saanud, sest kliinik oli puhkusel ja kuna ilma ovidrelita on mu tsükkel 35+ päeva ja ovidreliga 28-29 päeva, siis jah, on nagu on. Me mehega panustasime 28-29 pikkuse tsükli järgi, aga kui oli pikem, siis sai liiga vara… ootangi päevi, et panna uus arstiaeg ja alustada viimase letrosool+metformiin tsükliga! Kuidas sul on? Kas sul juba arstiga räägitud seoses IVF-ga? Mul pole, viimati juunis kui küsisin arstilt, et mis siis saab kui see ravi ei õnnestu, siis arst ütles, et siis otsustame ja vaatame. ???? ehk ma ei tea mis plaanid on, ma loodan, et paneme IVF järjekorda ja hakkame IUI-d tegema niikaua. Ma salaja juba etteruttavalt pannud ajad erakasse ka aja, kui mind oma arsti jutt ei rahulda.

</p>. Eelmine tekst oli sulle mõeldud????

jaa! Usun! Aga tuleb leida jõud edasi liikuda..

ma sain küll eile oma elu esimesed triibud, aga ei julge rõõmustada enne kui veretest tehtud ja kontrollis käidud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen vaikne jälgija… Loodsin nii, et ehk augustis õnnestub, aga eile algas siiski uus tsükkel. Tuleb uuel tsüklil rohkem toimetada ilmselt…

K37

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikune biocard ei ole tumedam kui üleeilne, aga käin igaksjuhuks siiski veretestil.

Mis üldse saab kui veretest negatiivne aga päevi pole? Kas mu viljatusarst kutsub päevad ravimitega esile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna hommikune biocard ei ole tumedam kui üleeilne, aga käin igaksjuhuks siiski veretestil.

Mis üldse saab kui veretest negatiivne aga päevi pole? Kas mu viljatusarst kutsub päevad ravimitega esile?

Test ei pruugi alati minna tumedamaks nii kiirelt. Seni kuni ei ole määrimist või veritsust on kõik veel hästi. Kui tahad endale kindlust saada siis mine tee kindlasti veretest ära täna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu veretesti vastus on 7,02, oskab keegi kommenteerida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(Vabandan, unustan pidevalt selle linnukese eemaldada)

Mina kirjutasin just eelmise kommentaari, mu veretesti tulemus on 7,02. oskab keegi kommenteerida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(Vabandan, unustan pidevalt selle linnukese eemaldada)

Mina kirjutasin just eelmise kommentaari, mu veretesti tulemus on 7,02. oskab keegi kommenteerida?

Midagi justkui oleks toiminud, aga number ikka väga väike. Kas täna on DPO 14?

KR

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(Vabandan, unustan pidevalt selle linnukese eemaldada)

Mina kirjutasin just eelmise kommentaari, mu veretesti tulemus on 7,02. oskab keegi kommenteerida?

Midagi justkui oleks toiminud, aga number ikka väga väike. Kas täna on DPO 14?

KR

Nojah, miskit nagu toimus, sest rasedustest on positiivne, mu rinnad on väga hellad ja kõhus tuikab. Mul keeruline öelda mis DPO täna on, sest mul oli veider tsükkel – ovidreli ei saanud, UH-s folliikleid ei käinud kontrollimas, võtsin 5.-9. letrosooli, asjatasime mehega CD9-CD17 vahemikus ja täna on CD38. OV-teste tegin, aga kuna mul oli koguaeg nagu peaaegu positiivne OV-test siis tundus mõttetu testida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(Vabandan, unustan pidevalt selle linnukese eemaldada)

Mina kirjutasin just eelmise kommentaari, mu veretesti tulemus on 7,02. oskab keegi kommenteerida?

See on ikka päris väike näit jah. Kui ülehomseks päevi pole hakanud, siis tee uus veretest 🙂

Mul tekkis nv ikka korralik masendus. Ma lihtsalt ei mõista, miks elu peab meile sellised katsumused teele viskama. Kui detsembris oleks kõik hästi läinud, siis tänaseks oleksime juba neljakesi. Loodan sisimas, et ehk september tuleb triibuline. Mul detsembrist alates mehe jõulukink tööl kapis (särk kirjaga Isa x2), oleks ju kena see nüüd hoopis sünnipäevaks kinkida..

Täna cd4 ja cb testid ka jõudsid, paneme siis lootused septembrile.

Mul on hea meel, et  august juba nii triibuline on, palju õnne kõigile!

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka päris väike näit jah. Kui ülehomseks päevi pole hakanud, siis tee uus veretest ????

jah, ilmselt oli kõrgem näit ja langes ära, ei saanud lihtsalt varem veretestile…jälle pillin siin, üritasin lootuseid mitte kõrgele kruttida, aga pole võimalik…

kurat küll, elu on lihtsalt nii ebaõiglane. :´(

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka päris väike näit jah. Kui ülehomseks päevi pole hakanud, siis tee uus veretest ????

jah, ilmselt oli kõrgem näit ja langes ära, ei saanud lihtsalt varem veretestile…jälle pillin siin, üritasin lootuseid mitte kõrgele kruttida, aga pole võimalik…

kurat küll, elu on lihtsalt nii ebaõiglane. :´(

Elu on ikka täiega ebaõiglane, nõustun sinuga :'(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(Vabandan, unustan pidevalt selle linnukese eemaldada)

Mina kirjutasin just eelmise kommentaari, mu veretesti tulemus on 7,02. oskab keegi kommenteerida?

Midagi justkui oleks toiminud, aga number ikka väga väike. Kas täna on DPO 14?

KR

Nojah, miskit nagu toimus, sest rasedustest on positiivne, mu rinnad on väga hellad ja kõhus tuikab. Mul keeruline öelda mis DPO täna on, sest mul oli veider tsükkel – ovidreli ei saanud, UH-s folliikleid ei käinud kontrollimas, võtsin 5.-9. letrosooli, asjatasime mehega CD9-CD17 vahemikus ja täna on CD38. OV-teste tegin, aga kuna mul oli koguaeg nagu peaaegu positiivne OV-test siis tundus mõttetu testida.

Iseenesest kui täpselt OV aega ei tea, siis ei ole miski veel kadunud. Tee ülehomme uus veretest, kui menses vahepeal ei hakka.

Aga saan täiesti aru, tundsin ise ka seekord igasuguseid sümptome ja tänahommikune veretest täiesti negatiivne. On natuke segaduses, sest samu sümptomeid tundsin ka kevadel, kui rasestumine õnnestus. Üldse ei saa enam oma kehast aru ja nüüd ei julge enam midagi loota. Mõtlen kogu aeg, et kas mul on midagi viga või teen midagi valesti. Väga kurb ja raske on see ootamine ja lootmine.

KR

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga saan täiesti aru, tundsin ise ka seekord igasuguseid sümptome ja tänahommikune veretest täiesti negatiivne. On natuke segaduses, sest samu sümptomeid tundsin ka kevadel, kui rasestumine õnnestus. Üldse ei saa enam oma kehast aru ja nüüd ei julge enam midagi loota. Mõtlen kogu aeg, et kas mul on midagi viga või teen midagi valesti. Väga kurb ja raske on see ootamine ja lootmine.

Jah, eks vaatab, ei tea kas tahan teise veretesti pettumust üle elada. Istusin täna seal vereproovi kabineti juures, rõõmsad rasedad naised minu ümber ja ma lihtsalt ei taha enam… Ma olen nii kuradi kurb ja tunnen end nii väga süüdi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Oeh mul täna CD44. Käisin isegi neljapäeval veretestil, et kindel olla, et ei ole rase, no sain kinnituse. Miks nii pikk tsükkel on, ma ei mõista.</p>
Juba ootan uut tsüklit, et uue hooga alustada aga nagu lollike, ei hakka ega hakka..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore lugeda jälle uudiseid triipude kohta!

 

Mina sain eile oma esimesed väga võrdselt esimesed OV triibud CD13. Eelmine kord kui proovisin ei saanud kordagi sellist tulemust!

See kuu on aga enne OV olnud meil mõlemal suured isud ning asjatatud on juba igapäevaselt 😀 Loodame, et see meie võimalustele liiga ei tee aga samas ei taha vaid seepärast ka asjatada, et beebit tahame 😀

 

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga saan täiesti aru, tundsin ise ka seekord igasuguseid sümptome ja tänahommikune veretest täiesti negatiivne. On natuke segaduses, sest samu sümptomeid tundsin ka kevadel, kui rasestumine õnnestus. Üldse ei saa enam oma kehast aru ja nüüd ei julge enam midagi loota. Mõtlen kogu aeg, et kas mul on midagi viga või teen midagi valesti. Väga kurb ja raske on see ootamine ja lootmine.

Jah, eks vaatab, ei tea kas tahan teise veretesti pettumust üle elada. Istusin täna seal vereproovi kabineti juures, rõõmsad rasedad naised minu ümber ja ma lihtsalt ei taha enam… Ma olen nii kuradi kurb ja tunnen end nii väga süüdi..

Istusid seal siis äkki samal ajal kui minagi täna. Vaatasin ka neid suurte kõhtudega naisi seal, kes hajameelselt oma numbri maha magasid. Mommy brains – no mis sa teed… ????

KR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga saan täiesti aru, tundsin ise ka seekord igasuguseid sümptome ja tänahommikune veretest täiesti negatiivne. On natuke segaduses, sest samu sümptomeid tundsin ka kevadel, kui rasestumine õnnestus. Üldse ei saa enam oma kehast aru ja nüüd ei julge enam midagi loota. Mõtlen kogu aeg, et kas mul on midagi viga või teen midagi valesti. Väga kurb ja raske on see ootamine ja lootmine.

Jah, eks vaatab, ei tea kas tahan teise veretesti pettumust üle elada. Istusin täna seal vereproovi kabineti juures, rõõmsad rasedad naised minu ümber ja ma lihtsalt ei taha enam… Ma olen nii kuradi kurb ja tunnen end nii väga süüdi..

Ma täiesti saan aru, mida sa praegu üle elad. Endal selja taga 3+ aastat proovimist (2 emakavälist ja mitmed biokeemilised). Mingi aeg hakkasin lausa vältima NN käimist, et mitte näha neid rõõmsaid rasedaid naisi. Tohutult raske oli, peas ainult puder ja kapsad.

Peale viimast emakavälist rasedust ja torust ilmajäämist sattusin nõustaja juurde. Pikast vestlusest jäi meelde üks mõte – me ju ei tea, mis hinnaga need kõhud teistele tulid. Võib-olla on nende lugu veel pikem ja keerulisem, aga tulemus ju lõpuks ikkagi olemas. Me ise ei ole süüdi selles, et me veel rasedad pole, see tuleb siis, kui aeg on õige.

Nii ma ise istun ka praegu kodus, ootan reedet, mil saab minna VT tegema. Ei julge kodust testi teha. Üritan mõelda ainult positiivseid mõtteid.

S.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(Vabandan, unustan pidevalt selle linnukese eemaldada)

Mina kirjutasin just eelmise kommentaari, mu veretesti tulemus on 7,02. oskab keegi kommenteerida?

See on ikka päris väike näit jah. Kui ülehomseks päevi pole hakanud, siis tee uus veretest ????

Mul tekkis nv ikka korralik masendus. Ma lihtsalt ei mõista, miks elu peab meile sellised katsumused teele viskama. Kui detsembris oleks kõik hästi läinud, siis tänaseks oleksime juba neljakesi. Loodan sisimas, et ehk september tuleb triibuline. Mul detsembrist alates mehe jõulukink tööl kapis (särk kirjaga Isa x2), oleks ju kena see nüüd hoopis sünnipäevaks kinkida..

Täna cd4 ja cb testid ka jõudsid, paneme siis lootused septembrile.

Mul on hea meel, et august juba nii triibuline on, palju õnne kõigile!

C.

Ma olen ka niimoodi mõelnud, et kui detsembris ei oleks rasedus peetunud, oleks meil ka praeguseks 4 pereliiget, pragu oleks kodus üks imearmas beebi, keda nunnutada. Ära alla anna, küll tuleb see aeg ja loodetavasti juba õige pea.

Swch

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istusid seal siis äkki samal ajal kui minagi täna. Vaatasin ka neid suurte kõhtudega naisi seal, kes hajameelselt oma numbri maha magasid. Mommy brains – no mis sa teed… ????

KR, täiesti võimalik! Ma olin hommikul rasedustesti tulemust nähes juba nii tusases tujus (sest ei tundnud ennast enam nii “rasedana” ja triibu tumedus oli sama), mõtlesin et ei lähe sinna veretestile ja no kui jõudsin siis…mõtlesin korra veel et kõnnin sealt oma tühja proovinõuga minema. 😀 Ma imetlen neid viljatusega maadlevaid naisi väga, kes suudavad jääda poliitiliselt korrektseks (ka oma peas), aga mina lepin rasedate/beebide nägemist ainult juhul kui olen nendega samas paadis!

 

Ma täiesti saan aru, mida sa praegu üle elad. Endal selja taga 3+ aastat proovimist (2 emakavälist ja mitmed biokeemilised). Mingi aeg hakkasin lausa vältima NN käimist, et mitte näha neid rõõmsaid rasedaid naisi. Tohutult raske oli, peas ainult puder ja kapsad.

S. Jaa, ma tegelikult ju tean, et minu “pingutused” on köömes selle kõrval ja imetlen neid (Sind), kes tulevad toime ja saavad hakkama kõigi nende viljatusprobleemide, pingutuste ja raskuste kõrval.  Mul on suviti puhkus ja saan vajadusel päev otsa voodis ulguda, aga ma ei kujuta ette mis saab septembrist edasi…kui pean taas rutiini juurde naasema ja vaimselt ennast kontrolli all hoidma ning samal ajal viljatusravis uusi samme astuma.

S., loodan väga, et saad oma soovitud tulemuse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Istusid seal siis äkki samal ajal kui minagi täna. Vaatasin ka neid suurte kõhtudega naisi seal, kes hajameelselt oma numbri maha magasid. Mommy brains – no mis sa teed… ????

KR, täiesti võimalik! Ma olin hommikul rasedustesti tulemust nähes juba nii tusases tujus (sest ei tundnud ennast enam nii “rasedana” ja triibu tumedus oli sama), mõtlesin et ei lähe sinna veretestile ja no kui jõudsin siis…mõtlesin korra veel et kõnnin sealt oma tühja proovinõuga minema. ???? Ma imetlen neid viljatusega maadlevaid naisi väga, kes suudavad jääda poliitiliselt korrektseks (ka oma peas), aga mina lepin rasedate/beebide nägemist ainult juhul kui olen nendega samas paadis!

Ma täiesti saan aru, mida sa praegu üle elad. Endal selja taga 3+ aastat proovimist (2 emakavälist ja mitmed biokeemilised). Mingi aeg hakkasin lausa vältima NN käimist, et mitte näha neid rõõmsaid rasedaid naisi. Tohutult raske oli, peas ainult puder ja kapsad.

S. Jaa, ma tegelikult ju tean, et minu “pingutused” on köömes selle kõrval ja imetlen neid (Sind), kes tulevad toime ja saavad hakkama kõigi nende viljatusprobleemide, pingutuste ja raskuste kõrval. Mul on suviti puhkus ja saan vajadusel päev otsa voodis ulguda, aga ma ei kujuta ette mis saab septembrist edasi…kui pean taas rutiini juurde naasema ja vaimselt ennast kontrolli all hoidma ning samal ajal viljatusravis uusi samme astuma.

S., loodan väga, et saad oma soovitud tulemuse!

Mul on sama. Kuni augusti lõpuni oli/on kodutöö ja edasist töökorraldust ei tea + september on eeldatavasti tööalaselt kõige kiirem kuu ja samas plaan on septembris IUI teha. Edasi lükata ka ei taha.

Kodutöö pluss on, et saad olla nii kurb ja mossis, kui tahad või käia oma arstilkäimised nii, et liigseid küsimusi kellelgi ei teki. Kontoris olles on see aga keerulisem. Ja siis öeldakse, et ole positiivne ja rahulik, ära stressa ja ta tuleb… aga ma üritan positiivne olla, et kui ta kõige selle juures tuleb, siis järelikult on tegemist sitke ja sihikindla beebiga ja head eeskuju näidates, pean minagi selline olema… 🙂

KmK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähe sellest et ma terve päev ulgunud voodis. Sain arstilt kirja, et ilmselt biokeemiline ja jätku ma järgmine tsükkel vahele, et keha puhkaks. Sorry, aga selles olukorras tuli küll tahtmine öelda, et “Puhaku ise!” Järgmine tsükkel pidi olema meie viimane ravi enne IVF/IUI-d. Mul tuleb ahastus peale lihtsalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähe sellest et ma terve päev ulgunud voodis. Sain arstilt kirja, et ilmselt biokeemiline ja jätku ma järgmine tsükkel vahele, et keha puhkaks. Sorry, aga selles olukorras tuli küll tahtmine öelda, et “Puhaku ise!” Järgmine tsükkel pidi olema meie viimane ravi enne IVF/IUI-d. Mul tuleb ahastus peale lihtsalt!

Sa saad hakkama! Nuta see valu välja ja homme on pilt selgem. Kuigi ma tean, et selles olukorras ei lohuta tegelikult mittemiski. Eriti ei lohuta ega anna lootust see, kui loed teiste ebaõnnestumisi, mis on aastaid kestnud või see lohutus, et vähemalt sa jäid korrakski.
See paneb sind tundma nagu sa ei tohiks tunda nii nagu sa tunned. Tegelikult aga on meil kõigil õigus tunda täpselt nii nagu me tunneme, ilma end halvasti tundmata.
Mul oli juunis esimene IUI ja sain BFP, mis  aga osutus biokeemiliseks ja siis tundsin vist ka kõik emotsioonid, mis tunda andis – kõik võimalikud “oleks-id” enda süüdistamise võtmes, kogu maailma süütunne, et üldse vinguda viitsin ja miks ma loll arvasin, et esimese korraga õnnestuda võiks ja vaat kus teistel siin on veel hullem jne. Nii tunda on loomulik ja kui selle sisse end ei unusta liiga pikaks ajaks, siis saame hakkama. Peamine on, et sul on keegi kellele endast need emotsioonid välja rääkida on ja eelistatavalt, et see isik ei hakkaks kohe õpetama või lohutama vaid pigem lihtsalt kuulaks sind ja sinu muret.

Igatahes pea püsti printsess, küll ka meie oma triibulised varsti saame! 🙂

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

´

Sa saad hakkama! Nuta see valu välja ja homme on pilt selgem. Kuigi ma tean, et selles olukorras ei lohuta tegelikult mittemiski. Eriti ei lohuta ega anna lootust see, kui loed teiste ebaõnnestumisi, mis on aastaid kestnud või see lohutus, et vähemalt sa jäid korrakski. See paneb sind tundma nagu sa ei tohiks tunda nii nagu sa tunned. Tegelikult aga on meil kõigil õigus tunda täpselt nii nagu me tunneme, ilma end halvasti tundmata.

Aitäh, et viitsisid vastata, mul oli seda väga vaja! Ma vist ootan seda, et mu arst oleks entusiastlikum, emotsionaalsem?, samasugune kirge ja tahtmist täis nagu ma ise. Ootasin temalt vastust..kurb, et biokeemiline ja väike lohutussõna või “cheer up”, aga ta vastas, et “biokeemiline. sul teisipäevaks aeg, pole vaja tulla, UH-s midagi näha pole. Jäta tsükkel vahele, keha tahab puhkust!” Viljatusarsti visiit on minujaoks nagu mingi püha koht, ma nii väga ootan seda igakord, sest ÄKKI! juhtub miskit, äkki on folliiklid piisavalt suured, äkki saab ovidreli, äkki muudame raviplaani jne. Miskit liigub edasi ja ma näen justkui valgust tunneli lõpus, ma ei suuda paigal tammuda, ma ei suuda võtta rahulikult, ma tahan KOHE JA PRAEGU. Ja kui ei saa, siis vähemalt kurat näita emotsioone välja, kas keegi teab Tallinnas arsti, kes on vähe emotsionaalsem ja entusiastlikum? Et ma tunneks et ma olen tahetud?, et mu probleemi kuulataks ja sellest hoolitaks.

Ma lugesin oma teksti läbi ja vabandan kõigi ees, kui paistan natuke ebastabiilne. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

Vähe sellest et ma terve päev ulgunud voodis. Sain arstilt kirja, et ilmselt biokeemiline ja jätku ma järgmine tsükkel vahele, et keha puhkaks. Sorry, aga selles olukorras tuli küll tahtmine öelda, et “Puhaku ise!” Järgmine tsükkel pidi olema meie viimane ravi enne IVF/IUI-d. Mul tuleb ahastus peale lihtsalt!

Kahju sinust kohe,endast ka,ei õnnestu kuidagi ka rohtudega juba aasta,mul sama,september pidi viimane olema,siis vaatab,mis arst räägib.</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna OV test täiesti negatiivne. Nii et pole teist triipu nähagi.

Kas see võimalik et sellinne muutus 24h? Väga naljakas.

 

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki kaasaelajaid!

Minu biokeemiline rasedus katkes täna õhtul päevadega ja sellega loen lõppenuks ka oma hala 🙂 homme uus päev ja uus võimalus uue tsükli näol!

 

ilusad triipe kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan kõiki kaasaelajaid!

Minu biokeemiline rasedus katkes täna õhtul päevadega ja sellega loen lõppenuks ka oma hala ???? homme uus päev ja uus võimalus uue tsükli näol!

ilusad triipe kõigile!

Arsti soovituse osas ma ei tihka enda oma soovitada, sest minu arst on pigem ka emotsioonitu samas ratsionaalne, mis omakorda mulle sobib, sest emotsionaalse arsti puhul mina kardaks, et kui ühes asjas on toetav, siis mingite muude asjade puhul äkki see jälle on halb, sest emotsioonid ei ole alati positiivsed ja emotsionaalsed inimesed ei pruugi osata end tagasi hoida 😀
Lisaks mõtle, kui palju naisi tal on kes äkki seda sama ootavad. See võib arstile olla omakorda kurnav ja selline näiline emotsioonitus võib pigem olla parem tema enda suhtes ka 🙂
Aga nagu sa kirjutasid, siis selle kõige juures on üks hea asi – alati on uus päev ja uus tsükkel  🙂

Ole tubli!

KmK

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 184 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad august 2021