Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad august 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 184 )

Teema: Triibupüüdjad august 2021

Postitas:
Kägu

Tänan kõiki kaasaelajaid!

Minu biokeemiline rasedus katkes täna õhtul päevadega ja sellega loen lõppenuks ka oma hala ???? homme uus päev ja uus võimalus uue tsükli näol!

ilusad triipe kõigile!

Pai!

Küll tulevad ka need õiged triibud!

 

A.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, KmK ja A!

Selliseid krampe nagu täna öösel olid, ei soovi ma vaenlasele ka mitte..läksin wc-sse ja pidin ära minestama poole tee peal, aga õnneks suutsin valuvaigistite saatel hiljem magama jääda.

Arstilt sain ka juba vastuse, et ootab mind siiski visiidile, et teha uusi plaane!

Olge teie ka tublid!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, KmK ja A!

Selliseid krampe nagu täna öösel olid, ei soovi ma vaenlasele ka mitte..läksin wc-sse ja pidin ära minestama poole tee peal, aga õnneks suutsin valuvaigistite saatel hiljem magama jääda.

Arstilt sain ka juba vastuse, et ootab mind siiski visiidile, et teha uusi plaane!

Olge teie ka tublid!

Kes su arst on,millal minek,mul septembris,siis näeb,mis saab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, KmK ja A!

Selliseid krampe nagu täna öösel olid, ei soovi ma vaenlasele ka mitte..läksin wc-sse ja pidin ära minestama poole tee peal, aga õnneks suutsin valuvaigistite saatel hiljem magama jääda.

Arstilt sain ka juba vastuse, et ootab mind siiski visiidile, et teha uusi plaane!

Olge teie ka tublid!

Kes su arst on,millal minek,mul septembris,siis näeb,mis saab.

Ma lähen see neljapäev, Pelgus tegutsen. Arsti nime ei ütleks, sest ma siin eelmises kommentaaris ei hoidnud oma suud kinni – arst väga tore, lihtsalt mina olen kannatamatu patsient. Loodan väga, et meil tulevad toredad ühised plaanid, aga kui ei tule, siis mul Nova Vitas juba aeg kinni pandud septembri lõpus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, KmK ja A!

Selliseid krampe nagu täna öösel olid, ei soovi ma vaenlasele ka mitte..läksin wc-sse ja pidin ära minestama poole tee peal, aga õnneks suutsin valuvaigistite saatel hiljem magama jääda.

Arstilt sain ka juba vastuse, et ootab mind siiski visiidile, et teha uusi plaane!

Olge teie ka tublid!

Kes su arst on,millal minek,mul septembris,siis näeb,mis saab.

Ma lähen see neljapäev, Pelgus tegutsen. Arsti nime ei ütleks, sest ma siin eelmises kommentaaris ei hoidnud oma suud kinni – arst väga tore, lihtsalt mina olen kannatamatu patsient. Loodan väga, et meil tulevad toredad ühised plaanid, aga kui ei tule, siis mul Nova Vitas juba aeg kinni pandud septembri lõpus.

Mul kõik see kunstlik nii võõras teema üldse,ise jäänud muidu niisama,nüüd üldse ei õnnestu isegi ravimiga,eks vanus teeb oma töö,hetkel dpo 8 või 9,ei teagi,kuidas täpselt arvestate seda,kas ovulatsioonile järgnevast päevast hakkate arvestama????igatahes nii väga soovime teist last????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstil käidud, ei pea võtma pausi see kuu, jätkan homsest letrosooliga ja kui ei õnnestu läheb järgmine kuu IVF. Arst ei näinud minu puhul LAPil ja IUIl mõtet. (Sest tsükkel suht korrapärane ja kõik nagu toimiks, IUI pidi võrduma suht vahekorraga)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just olen mõelnud, et ma tahaks esimesena IUId proovida kui asi sinnani peaks minema. Aga samas IVFiga on kohe vist suuremad võimalused õnnestumiseks, või teistpidi võimalus päris korralikult kurvastust kogeda.

Hetkel käivad need mõtted juba peas, sest aasta algusest on proovitud. Aprillist hakkasime rohkem ajastama ning käes juba varsti september.
Millal keegi hakkas kõrvalist abi otsima? Aasta möödudes?
Meil teada, et mehe poolt on probleeme. Mind pole süvitsi uuritud, vaid mitu arsti on öeldnud – kõik korras rasestumiseks. Eeldan seda ka, et mu tsükkel regulaarne – võiks ju kõik toimida siiski..

Väga palju mõtteid peas, selle two weeks wait ajal aega palju mõelda 😀

Aga täna ilmselt DPO2-3, lootus on.. eks septembri teine nädal näitab.

 

Anniliin

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma just olen mõelnud, et ma tahaks esimesena IUId proovida kui asi sinnani peaks minema. Aga samas IVFiga on kohe vist suuremad võimalused õnnestumiseks, või teistpidi võimalus päris korralikult kurvastust kogeda.

Hetkel käivad need mõtted juba peas, sest aasta algusest on proovitud. Aprillist hakkasime rohkem ajastama ning käes juba varsti september.

Millal keegi hakkas kõrvalist abi otsima? Aasta möödudes?

Meil teada, et mehe poolt on probleeme. Mind pole süvitsi uuritud, vaid mitu arsti on öeldnud – kõik korras rasestumiseks. Eeldan seda ka, et mu tsükkel regulaarne – võiks ju kõik toimida siiski..

Väga palju mõtteid peas, selle two weeks wait ajal aega palju mõelda ????

Aga täna ilmselt DPO2-3, lootus on.. eks septembri teine nädal näitab.

Anniliin

Pool a peale biokeemilist läksin viljatusravi kliinikusse. Peamiselt selle tõttu, et tsükkel polnud taas regulaarseks läinud. Ja hea on, et läksin, PCOS tõttu oli probleem anovulatoorsete tsüklitega, sain vajaliku ravi peale.

Kui ise tunned, et õige aeg on, siis pöördugi spetsialistide poole. 🙂 Kaotada pole sellega midagi, aga võib olla leitakse hoopis lihtne lahendus küsimusele, miks pole õnnestunud rasestuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mina just kuidagi lükkan edasi arsti juurde minekut.. Ma ei saa aru, mis blokk mulle ette tulnud on. Teadlikult oleme proovinud ajastada vahekordasid alates sept 2020 (detsembris sain triibud, aga katkes), aga tegelikult pole kaitsevahendeid kasutanud juba eelmise aasta algusest saati.. Meie puhul on kindlalt asi minus. Arst aasta algul ütles, et järgmine samm on LAP. 2017a aprillis tehti lap, kuigi ka siis oli läbitavus hea, mõned liited eemaldati. Rasestumine õnnestus täpselt aasta hiljem, triibud sain 2018a aprillis, aga see aeg ei möllanud ov testidega ega midagi.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Vanus 29, mees 38

2. Esimene laps

3. Rasestumisvastasest vahenditest loobusime Mai 2020. Seega oleme triipe püüdnud 1 a ja 3 kuud. Tsükkel nr 15

4. Tsükkel 29+- päeva, OV CD16 paiku kui testin

Ma viimati kirjutasin triibupüüdjates Juulikuus ja jagasin enda vaktsiini saamise kogemust ning ütlesin ka et Augustis ma kirjutama ei tule, sest reisime mehega eraldi ja õige akna ajal täpselt pole koos. Ma isegi ei teinud OV teste sel kuul teades, et nagunii ei saa.

Aga vot sel päeval kui mees minuga reisil liitus, läks asjatamiseks (CD17) (polnud nädal aega näinud ka noh) ja peale seda venis tsükkel jõle pikaks ja päevad olid 5-6 päeva hilinenud. Mul oli 42 päevane tsükkel Augustis 2020 ja nüüd kohe mõtlesin, et täitsa pekkis, mul jälle tsükkel paneb hullu, kas siis tööstressist vms…

Kogu selle 5 päeva jooksul on olnud selline tunne, et kohe-kohe algavad päevad, 29ndal tsükli päeval olid hommikul mega krambid ja võtsin valuvaigisti veel kinnisilmi sisse. Aga päevi ei tulnud ega tulnud!

Eile hilja õhtul jõudsime reisilt koju ja ma tegin huvi pärast testi ning sain KOHE oma triibud! Sellega oli meil mõlemal uni kohe läinud 😀  Oleme mõlemad väga väga õnnelikud aga natuke shokis, sest sel kuul TÕESTI ei oodanud midagi ja just arutasime et kui jaanuariks pole hakkama saanud, siis pöördume kindlasti viljatusraviarstile.

Hommikul clearblue digitaalne test ja see ka positiivne.

Niiet tundub, et minu jaoks oli vaktsiinijärgne tsükkel viljakas ning ma arvan et kindlasti aitas kaasa see, et sain esimest korda puhkuse alates märtsist 2020 kui kogu koroonajama algas. Keha ning vaim said lõpuks puhata ja maha rahuneda.

Aga nüüd olen veitsa mures sellepärast, et ma viimase kahe nädala jooksul olen ka alkoholi tarvitanud, sest ma surmkindlalt teadsin, et sel kuul magasime maha selle akna.. ???????? ma isegi ei julge hakata guugeldama… ????

Ahhh igatahes, pikk lugu, tore kui keegi viitsis lugeda ka, sest ma lihtsalt pidin oma joru välja saama… ei taha veel ülejäänud perele ega kellelegi rääkida kuni mõned nädalad veel möödas pole.

Kõigile teistele soovin rahuliku triibupüüdmist. Kellel puhkusepäevi veel alles, minge kuskile metsa puhkama, las kallab vihma, käige jalutamas, magage, lugege raamatuid ja tehke sauna.

MK

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Vanus 29, mees 38

2. Esimene laps

3. Rasestumisvastasest vahenditest loobusime Mai 2020. Seega oleme triipe püüdnud 1 a ja 3 kuud. Tsükkel nr 15

4. Tsükkel 29+- päeva, OV CD16 paiku kui testin

Ma viimati kirjutasin triibupüüdjates Juulikuus ja jagasin enda vaktsiini saamise kogemust ning ütlesin ka et Augustis ma kirjutama ei tule, sest reisime mehega eraldi ja õige akna ajal täpselt pole koos. Ma isegi ei teinud OV teste sel kuul teades, et nagunii ei saa.

Aga vot sel päeval kui mees minuga reisil liitus, läks asjatamiseks (CD17) (polnud nädal aega näinud ka noh) ja peale seda venis tsükkel jõle pikaks ja päevad olid 5-6 päeva hilinenud. Mul oli 42 päevane tsükkel Augustis 2020 ja nüüd kohe mõtlesin, et täitsa pekkis, mul jälle tsükkel paneb hullu, kas siis tööstressist vms…

Kogu selle 5 päeva jooksul on olnud selline tunne, et kohe-kohe algavad päevad, 29ndal tsükli päeval olid hommikul mega krambid ja võtsin valuvaigisti veel kinnisilmi sisse. Aga päevi ei tulnud ega tulnud!

Eile hilja õhtul jõudsime reisilt koju ja ma tegin huvi pärast testi ning sain KOHE oma triibud! Sellega oli meil mõlemal uni kohe läinud ???? Oleme mõlemad väga väga õnnelikud aga natuke shokis, sest sel kuul TÕESTI ei oodanud midagi ja just arutasime et kui jaanuariks pole hakkama saanud, siis pöördume kindlasti viljatusraviarstile.

Hommikul clearblue digitaalne test ja see ka positiivne.

Niiet tundub, et minu jaoks oli vaktsiinijärgne tsükkel viljakas ning ma arvan et kindlasti aitas kaasa see, et sain esimest korda puhkuse alates märtsist 2020 kui kogu koroonajama algas. Keha ning vaim said lõpuks puhata ja maha rahuneda.

Aga nüüd olen veitsa mures sellepärast, et ma viimase kahe nädala jooksul olen ka alkoholi tarvitanud, sest ma surmkindlalt teadsin, et sel kuul magasime maha selle akna.. ???????? ma isegi ei julge hakata guugeldama… ????

Ahhh igatahes, pikk lugu, tore kui keegi viitsis lugeda ka, sest ma lihtsalt pidin oma joru välja saama… ei taha veel ülejäänud perele ega kellelegi rääkida kuni mõned nädalad veel möödas pole.

Kõigile teistele soovin rahuliku triibupüüdmist. Kellel puhkusepäevi veel alles, minge kuskile metsa puhkama, las kallab vihma, käige jalutamas, magage, lugege raamatuid ja tehke sauna.

MK

Mul oli ka sellel kuul sama, ei saanud ov testil isegi teise triibu varju. Iga päev ka ei testinud, kuid üle päeva ikka ja olin ka 100% kindel, et see kuu ei õnnestunud. Kuid sain kaua oodatud triibulised. Ise ma ka juba plaanisin, et kui augustis ja septembris ei õnnestu, panen viljatusravile aja, vanus surub ka juba vaikselt peale ja aega ei ole raisata. Püüdma hakkasime triipe eelmise aasta oktoobrist ja detsembris oli katkemine. Päris 100% nautida veel ei julge rasedust just tänu eelneva peetumise pärast.

Nii varajase raseduse puhul ei maksa veel seda alko tarbimist põdeda ja üle ei tasu mõelda.

MK Palju õnne!!! Hea meel, et triibud said. ????

Kindlasti annab sinu lugu ka palju lootust teistele pikemaajalistele triipude püüdjatele.

SwCh

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina just kuidagi lükkan edasi arsti juurde minekut.. Ma ei saa aru, mis blokk mulle ette tulnud on. Teadlikult oleme proovinud ajastada vahekordasid alates sept 2020 (detsembris sain triibud, aga katkes), aga tegelikult pole kaitsevahendeid kasutanud juba eelmise aasta algusest saati.. Meie puhul on kindlalt asi minus. Arst aasta algul ütles, et järgmine samm on LAP. 2017a aprillis tehti lap, kuigi ka siis oli läbitavus hea, mõned liited eemaldati. Rasestumine õnnestus täpselt aasta hiljem, triibud sain 2018a aprillis, aga see aeg ei möllanud ov testidega ega midagi.

Minuteada tehakse mehepoolsete probleemide puhul kindlasti IVF. IUI on ainult sel puhul, kui mehe sperma on kleepuv või paks vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne triipude puhul! ????

Mul on täna CD47. Nii pikka tsüklit mul ei ole kunagi olnud.

Ma ei tea mis toimub..

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin eile massaažis ja massöör küsis tõsiselt, et kas sa oled rase või. Mina vastu, et ei, ei ole. Küsis, et kas olen täiesti kindel? Vastasin, et noh, tahaksin olla küll, aga päevad lõppesid 2 päeva tagasi, ikka täiesti kindel 😀

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oiiii, MK, palju õnne! Mäletan sind ka juba enda triipude tagaajamise algusest! ☺️ Nii kihvt!

J.K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin nii vaikseks jäänud, kuidas kõigil läheb? 🙂

Ise olen ovulatsiooni ootuses, täna cd11. Esimese clearblue plaanin teha neljapäeval, kuigi ma juba tean, et siis on veel vara. Samas äkki see kuu jälle veidi lühem tsükkel, loota vähemalt võib 😀 eelmine tsükkel sain püsiva naerunä0 alles cd21.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna CD51.

Teste oioi kui palju tehtud. Tahaks juba nutta, just nüüd kui triipude püüdmisele vabad käed antud on tsüklihäire.

Ei ole päevade algust vist kunagi nii väga oodanud kui praegu. Kuidas küll kaasa aidata?

 

aek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin vaikne jah, mul CD21/ DPO6-7 ehk siis veel nädal oodata kas hakkavad päevad või õnnestus meil see kuu..

Pole isegi millegi põhjal mõelda, et äkki on.. 😀 Tavalisest vaiksem “ooteaeg”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. JM

2. Esimest last

3. August 2021

 

Täna dpo 5, otsustasime mehega see kuu, et võtaks ka selle pere planeerimise käsile.

Tsükkel on tavaliselt selline 27-28 päeva, see kuu toimus ov arvatavsti CD 12-13, CD 12 magama minnes hakkas vastik valu vasaku munasarja kandis ja järgmiseks päevaks tekkis juba kleepjas munavalge voolus.

Mehega sai toimekad olla nii kaks päeva enne ov-d ja ov päeval ning ka teistel viljakatel päevadel, ehk läheb õnneks ja saame kohe esimese korraga oma triibud kätte????

Kõigile teistele ilusat triibu püüdmist ja palju edu!!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Minul on CD 17. DPOd ei tea, sest OV teste ma ei teinud. Olid küll olemas, aga mõtlesin sellest puhata. CD 12 päeval oli küll kahtlane asi – tänaval kõndimise ajal järsku läks püksis väga khm…märjaks ???? Mõtlesin esimese hooga, et jessus, kas tõesti ootamatud päevad! Ennast igalt poolt salaja uurida püüdes tõdesin, et ilmselt ikka mingi voolus ???? Kas see oli OV aegne nähtus, ei tea ???? No näis.
J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile,

Palju õnne triipudele! Palju optimismi teistele!

1. Sandra

2. 33.

3. 6 kuud.

4. CD18, DPO teadmata

5. Soovime pesamuna, kolmandat.

Juunis juba saime rõõmustada, ent paraku kustus see rõõm kiirelt. Noh, eks ikka parem kohe kui hiljem eks.

Päevad nii venivad. Ehk aitab see kui siin end ritta panna 🙂 kuskil universumis peab ju miski õigesti olema 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Madli

2. 32

3. Juuni 2021

4. Päevad pidi algama eile ja oi kui ootust täis ma olen. Ovulatsiooni ma mõõtnud ei ole, vaatan lihtsalt äpiga. Kõht on imelik ja nagu päevade moodi punnis, usun, et punane aeg peagi platsis, aga süda ikka loodab. Kui sel kuul ei õnnestu siis õnnestub minul ja teistel triibupüüdjatel algaval  pimedamal perioodil ????

 

Enne ei ole postitusi teinud siin grupis, aga teistele kaasa elamas käin väga tihti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Ei teagi mis DPO mul on. Käsil IVF ring II hetkel. Sain süsti peale mida pidi määrima hakkama aga no see mis toimus olid minu tavalised päevad pmst.</p>
Homme lähen veretestile ja siis õhtul saan teada mismoodi edasi minnakse.

 

Viljatuskliiniku kartjatele ma ütlen, et käige ikka korra visiidil. Need arstid vaatavad spetsiifilisemalt asju ja oskavad ehk nõu anda. Võibolla hiljem kahetsed, et varem ei läinud konsuldatsioonile ????????‍♀️

 

Virsi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovulatsiooni täpset aega hetkel ei tea aga tsükli 26.päev täna. Heledad triibud eile tundliku testi peal ja vähem tundlik ei näidanud ning täna hele pluss vähem tundliku testi peal. Sain saatekirja ka et hüübivusnäitajaid kontrollida et ruttu hepariini peale saaks ja rasedus pidama jääks. Aga eile ei saand laborit kätte, eks proovin täna uuesti. Oma arst on puhkusel asendus uut rasedat arvele ei võta ja eile nii vara ka ultraheli ei teinud. Seekord tilkunud pole seega on lootust et istub ilusti emakas.

Kui nüüd joppab siis Pregnancy+ näitab eelmiste päevade järgi arvutatud tähtajaks 12.5 ehk sama mis tähtaeg 2020 põnnil oli. Hoian teid kursis kes-mis-kus edasi saab.

Musid,

Plx28

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ovulatsiooni täpset aega hetkel ei tea aga tsükli 26.päev täna. Heledad triibud eile tundliku testi peal ja vähem tundlik ei näidanud ning täna hele pluss vähem tundliku testi peal. Sain saatekirja ka et hüübivusnäitajaid kontrollida et ruttu hepariini peale saaks ja rasedus pidama jääks. Aga eile ei saand laborit kätte, eks proovin täna uuesti. Oma arst on puhkusel asendus uut rasedat arvele ei võta ja eile nii vara ka ultraheli ei teinud. Seekord tilkunud pole seega on lootust et istub ilusti emakas.

Kui nüüd joppab siis Pregnancy+ näitab eelmiste päevade järgi arvutatud tähtajaks 12.5 ehk sama mis tähtaeg 2020 põnnil oli. Hoian teid kursis kes-mis-kus edasi saab.

Musid,

Plx28

Palju õnne ja rahulikku rasedust! 🙂 Kindlasti läheb kõik hästi.

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD9, esimene tsükkel peale biokeemilist (olen füüsiliselt ja vaimselt taastunud sellest) määris küll päris kaua, tavaliselt mul menses max 5 päeva, siis nüüd jah oli tunduvalt pikemalt veritsust. Proovin OV-teste teha vaikselt ja krõbistan letrosooli, aga kuna ma pea aasta testinud juba, siis olen jõudnud sinna punkti kus hajameelsusest teen testi, jätan kuhugi peale kuivama ja leian selle järgmine päev 😀 Kuna OV-testid olid juba paar kuud mul sellised kuu aega “positiivsed”, siis väga enam ei jälgi ja lihtsalt üritan vähemalt 3 korda nädalas mehega asjatada.

triibulist sügist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna CD9, esimene tsükkel peale biokeemilist (olen füüsiliselt ja vaimselt taastunud sellest) määris küll päris kaua, tavaliselt mul menses max 5 päeva, siis nüüd jah oli tunduvalt pikemalt veritsust. Proovin OV-teste teha vaikselt ja krõbistan letrosooli, aga kuna ma pea aasta testinud juba, siis olen jõudnud sinna punkti kus hajameelsusest teen testi, jätan kuhugi peale kuivama ja leian selle järgmine päev ???? Kuna OV-testid olid juba paar kuud mul sellised kuu aega “positiivsed”, siis väga enam ei jälgi ja lihtsalt üritan vähemalt 3 korda nädalas mehega asjatada.

triibulist sügist!

Ma kusjuures iga kuu oodanud ov testide tegemist, aga nüüd on kuidagi tuim tunne juba nendega seoses..

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Sain saatekirja hüübivuskontrolliks, sain aja ka aga alles 10.9. AGA ma ei saa sinna minna enne kui ma pole veretrstiga rasedaks kuulutatud, hepariiniga juba 3 päeva süstinud. Ja seda saab teha ainult minu oma naistearst ning tema peab arvestama välja kui suurt hepariinidoosi vaja ja retsepti kirjutama ja apteek peab seda mulle tellima. Määääää! Arst tuleb alles 6.9 puhkuselt tagasi. Läheb napiks  loodetavasti istub tibu seni ilusti emakas ja pole emakaväline nagu selle aasta mais ega nagu tema kaksik kes aprillis otsad andis kuigi ASS võtsin. Käpad värisevad praegu….</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna CD9, esimene tsükkel peale biokeemilist (olen füüsiliselt ja vaimselt taastunud sellest) määris küll päris kaua, tavaliselt mul menses max 5 päeva, siis nüüd jah oli tunduvalt pikemalt veritsust. Proovin OV-teste teha vaikselt ja krõbistan letrosooli, aga kuna ma pea aasta testinud juba, siis olen jõudnud sinna punkti kus hajameelsusest teen testi, jätan kuhugi peale kuivama ja leian selle järgmine päev ???? Kuna OV-testid olid juba paar kuud mul sellised kuu aega “positiivsed”, siis väga enam ei jälgi ja lihtsalt üritan vähemalt 3 korda nädalas mehega asjatada.

triibulist sügist!

Ma kusjuures iga kuu oodanud ov testide tegemist, aga nüüd on kuidagi tuim tunne juba nendega seoses..

C.

Ise ka naeran enda üle 😀 Sinu kommentaarile mõeldes otsustasin, et teeks “põnevuse” pärast siis seekord cd12 ühe ribaka ja see isegi suht arvestatava teise triibuga 😀 Selle tulemusel teen siis homme hommikul sama “põnevuse” pärast clearblue ka 😀 😀

C.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul hakkas uus tsükkel pihta ja letrosooli hakkasin tänasest võtma. Läheb jälle huvitavaks, sest ma pole letrosooli varem proovinud ja no saab jälle ov testide peale pissida (juhuuu!).

Natuke kardan, et ov jääb äkki nädalavahetuse peale, sest kliinik siis IUI ei tee. Aga samas mul on ta pigem hiljem olnud, nii et saab näha 😀  Igatahes uh aja sain CD12 päevaks ja on jälle mida oodata, et äkki kolmas kord… 🙂 Tean, et lootused on jälle kõrged aga kui kohe olla negatiivne ja arvata, et need asjad ei õnnestu, siis oleks ka kurb 🙂

Triibulist homme algavat septembrit!

KmK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 184 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad august 2021