Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad August 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Teema: Triibupüüdjad August 2022

Postitas:
Kägu

LÜHENDID

OV– Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! ????

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda 1DPO-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 1DPO.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! ????

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla 4-10DPO, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest 7-8DPO (pigem 8DPO), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui 10DPO, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

hCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest hCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid ????

Kas see või too hCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks hCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Alates hCG väärtusest 1200 hakkab kahekordistumine aeglustuma. Alates hCG väärtusest 6000 võib kahekordistumine võtta aega juba neli päeva. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! ????

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub hCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

Kõik liitujad võiks ennast tutvustada ka, siis lihtsam järge ajada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Alustasime eelmisel kuul triibupüüdmisega, kuid vist jäi OV vahele. Mis seal siis ikka, proovime sel kuul ka 🙂

Neljasbeebi

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. C.

2. 28a/mees 30a

3. alates september 2020

4. proovime teist last

Suutsin siit lausa üle kahe kuu eemal olla ???? Oleme end nüüd uues riigis sisse seadnud ning rääkisime mehega, et vaikselt proovime edasi. Nagu arvata oligi, siis peale rohtudega timmimist on tsüklid jälle pikaks veninud.. Kui märts, aprill ja mai olid tsüklid 25-26p, siis esimene tabletivaba kuu oli nt 35p. Tänaseks tsükli 36s päev, eile hommikul tegin 25se tundlikkusega testi, mis oli täitsa negatiivne. Ovulatsiooni toimumise ajas pole õrna aimugi, pole enam testidega ka jamanud (mis on vahelduseks väga hea!). Nö “tunnuseid” pole, ootan millal rinnad valusaks läheks, see annab vähemalt aimu, et päevad lähenemas ???? Näonahk on samas juba kole, eks need päevad tulevad ka.. Ja uskumatu, septembris saab meil 2a teadlikku triipudepüüdmist täis.. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ka proovime teist last saada. Juuni lõpust alustasime, üks tsükkel on edutult möödas, nüüd uue hooga ooteajas. Ovulatsioon oli ära 30nda paiku, vähemasti andis tuikavalt tunda 30nda hommikul.. vahekorras olime 28ndal ja 30ndal. Ovulatsiooniteste pole kunagi teinud, sest keha annab toimunud ovulatsioonist alati märku ja enamasti on suhtkoht täpselt 14s päev. Eks näis ???? nädalavahetusel hakkan vaikselt teste tegema, ma see kärsitu testija, igas valguses vaja uurida ja puurida ????

 

Ko.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. C.

2. 28a/mees 30a

3. alates september 2020

4. proovime teist last

Suutsin siit lausa üle kahe kuu eemal olla ???? Oleme end nüüd uues riigis sisse seadnud ning rääkisime mehega, et vaikselt proovime edasi. Nagu arvata oligi, siis peale rohtudega timmimist on tsüklid jälle pikaks veninud.. Kui märts, aprill ja mai olid tsüklid 25-26p, siis esimene tabletivaba kuu oli nt 35p. Tänaseks tsükli 36s päev, eile hommikul tegin 25se tundlikkusega testi, mis oli täitsa negatiivne. Ovulatsiooni toimumise ajas pole õrna aimugi, pole enam testidega ka jamanud (mis on vahelduseks väga hea!). Nö “tunnuseid” pole, ootan millal rinnad valusaks läheks, see annab vähemalt aimu, et päevad lähenemas ???? Näonahk on samas juba kole, eks need päevad tulevad ka.. Ja uskumatu, septembris saab meil 2a teadlikku triipudepüüdmist täis.. ????

Tore, et tagasi oled, kuigi tõesti ammu tahaks juba teise alateemasse üle kolida.

Kas te nüüd teises riigis jätkate omal käel või on plaanis kuidagi meditsiiniliselt ka kaasa aidata?

Mul oli ka eelmine tsükkel üle pika aja esimene, kus ei sekkunud tablettide ega ovitrellega ja kartsin ka, et äkki venib jälle pikaks, aga õnneks oli 29 päeva. Kuna mul triibupüüdmisega alustades oli seal 34-36 päeva, siis see täitsa ok.

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile! 🙂

On soov saada teine laps. Hetkel oleme proovimas alles teist kuud, sest päevad on veel taastumas peale imetamise lõpetamist. Olen teinud juba palju-palju OneStep ribaovulatsiooniteste, lihtsalt et aimu saada kas, mis ja millal mu kehas toimub, kuid tulutult, kõik alati negatiivsed.

Paar päeva tagasi sai mõõt täis ning katsetasin Clearblue digitaalseid teste. Tegelikult oli siis juba CD15, mis tähendab et idee poolest peaks OV möödas olema, kuid jätkasin testimist, sest tihtipeale oli mul varem ka pikem tsükkel ja lootsin positiivset testi näha siiski.

Täna siis CD17 ning Clearblue andis püsiva naerunäo. Eile veel oli tühi ring. Samal ajal samast uriinist OneStep test üdini negatiivne. Pole isegi triibu varju. Clearblue naerunägu kadus umbes 10-15min jooksul ära (roosa test), kuid olen igalt poolt lugenud, et tegelikult peaks see püsima jääma 48h. Kas Clearblue test võis valepositiivse anda või on tõesti täna OV päev (CD17)?

Päikest!

TV

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/nbntKs4

 

Nagu labab? Ühe päeva on siis päevad hilinenud.

 

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/0yBPmNY

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/nbntKs4

Nagu labab? Ühe päeva on siis päevad hilinenud.

Tee paari päeva pärast uus test

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. C.

2. 28a/mees 30a

3. alates september 2020

4. proovime teist last

Suutsin siit lausa üle kahe kuu eemal olla ???? Oleme end nüüd uues riigis sisse seadnud ning rääkisime mehega, et vaikselt proovime edasi. Nagu arvata oligi, siis peale rohtudega timmimist on tsüklid jälle pikaks veninud.. Kui märts, aprill ja mai olid tsüklid 25-26p, siis esimene tabletivaba kuu oli nt 35p. Tänaseks tsükli 36s päev, eile hommikul tegin 25se tundlikkusega testi, mis oli täitsa negatiivne. Ovulatsiooni toimumise ajas pole õrna aimugi, pole enam testidega ka jamanud (mis on vahelduseks väga hea!). Nö “tunnuseid” pole, ootan millal rinnad valusaks läheks, see annab vähemalt aimu, et päevad lähenemas ???? Näonahk on samas juba kole, eks need päevad tulevad ka.. Ja uskumatu, septembris saab meil 2a teadlikku triipudepüüdmist täis.. ????

Tore, et tagasi oled, kuigi tõesti ammu tahaks juba teise alateemasse üle kolida.

Kas te nüüd teises riigis jätkate omal käel või on plaanis kuidagi meditsiiniliselt ka kaasa aidata?

A.

Esialgu jätkame omal käel jah, edaspidi vaatame mis teeme..

Täna cd38 ja tegin ühe 10se testi, no ei ole triibuvarju ka mitte.. Südames lootsin, et kas tõesti nüüd, aga ei. Vaatasin huvi pärast oma Flo ajalugu ja 2021a oli jaanuaris 39p tsükkel, muidu max 36pv. 2022 on kõige pikem olnud 35.. päevad võiks vähemalt hakata, saab jälle otsast alustada 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niih, me vast täkkesse ei saanud seekord. Eile oli 9dpo, tegin tolle varajase testi.. ei mingit varju lootuski. Rohkem hetkel ei testi, kui peaksid päevad ära jääma, eks siis checkin üle. Aga eks uuel tsüklil uue hooga ????

Ko

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Olen N33, püüan triipe pool aastat.

Tsüklid väga ebaregulaarsed, kuna astaid sai nuvaringi kasutatud.

Ov kindlaks tehtud testidega 23.07 paiku (vähemalt ribatest nii näitas, ma ei tea üldse kas neid usaldada saab). OV ajal ka panustatud.

Päevad hiljaks jäänud paar päeva, test negatiivne.

Olen mõõtnud basaali, pärast ov 36,9 peal ilusti püsinud, täna aga hopsti 36,6, kas võib kahtlustada, et varsti punased kohal?

 

N33

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tsükkel venis lausa 40 päevaseks, eile hakkasid päevad 🙂 Ega midagi, jätkame samas vaimus!

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab kas prismades kohapeal on clearblue digitaalseid teste? E-prismast saab küll tellida aga kas kohapeal ka müüakse. Eriti huvitab annelinna prisma????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab kas prismades kohapeal on clearblue digitaalseid teste? E-prismast saab küll tellida aga kas kohapeal ka müüakse. Eriti huvitab annelinna prisma????

Tallinna Prismades küll pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab kas prismades kohapeal on clearblue digitaalseid teste? E-prismast saab küll tellida aga kas kohapeal ka müüakse. Eriti huvitab annelinna prisma????

Tallinna Prismades küll pole.

Aitäh! Ilmselt pole siis Tartus ka????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Rocca omast ostnud

Kas keegi teab kas prismades kohapeal on clearblue digitaalseid teste? E-prismast saab küll tellida aga kas kohapeal ka müüakse. Eriti huvitab annelinna prisma????

Tallinna Prismades küll pole.

Mina olen Rocca Prismast ostnud küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Rocca omast ostnud

Kas keegi teab kas prismades kohapeal on clearblue digitaalseid teste? E-prismast saab küll tellida aga kas kohapeal ka müüakse. Eriti huvitab annelinna prisma????

Tallinna Prismades küll pole.

Mina olen Rocca Prismast ostnud küll.

Huvitav, et ma pole  digitaalseid seal küll näinud, igasugu muid aga küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Rocca omast ostnud

Kas keegi teab kas prismades kohapeal on clearblue digitaalseid teste? E-prismast saab küll tellida aga kas kohapeal ka müüakse. Eriti huvitab annelinna prisma????

Tallinna Prismades küll pole.

Mina olen Rocca Prismast ostnud küll.

Huvitav, et ma pole digitaalseid seal küll näinud, igasugu muid aga küll.

Aa kui rasdeustesti mõtled siis, need jah seal olemas. Mõtlesin automaatselt ovulatsiooniteste 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

mõtlesin tükk aega, kas kirjutada siia, aga eks jagatud mure jne.

Proovime teist last saada, esimene on kahene. Paistab, et ma olen üks neist, kes ei rasestu eriti kergelt, esimese lapsega läks aasta kuni triibud saime. Tagasivaadatuna tundub mulle nagu too aasta mööduski rasestumise tähe all, kuigi toimus sel ajal nii paljut muudki. Esialgu oli tore, aga kui siis lugeda, et minuvanused naised, kes proovivad, ikka 80% rasestuvad 6 kuu jooksul ja sa ikka ei ole ajas ikka tusaseks küll.

No lõpuks õnnestus, napilt ei jõudnud arstide poole selle teemaga pöörduda ja nüüd üks laps käes ning pinge nagu madalam seetõttu (no lastetuks päris ei jää) ja eks see kogemus pika proovimisega annab võrdlusmomendi ja olen üsna rahulikult võtnud terve selle aja seni. Eks väikese lapse ja töölkäimise kõrvalt pole nii palju aegagi marineerida, et oi ka see võib olla rasedus. Kuid mis seal salata, eks ma ikka lootsin, et äkki teisega näkkab kiiremini. Ehk sai keha aru, mis teha tuleb või lihtsalt joppab.

Nüüd mul teise proovimisega jooksmas kümnes tsükkel, ei ühtki triipu saanud veel pole ja no ikka tegelt ajab ropendama küll juba. Miks meil selle asjaga nii raskelt peab minema? Äkki just selle esimesega joppas ja tegelt meil mingi jama ja vedas, et üldse jäime ja praegu ka paugutame kaduvväikeste šanssidega? Igasugu ovulatsiooni määravaid meetodeid olen kasutanud ja tsükkel üsna regulaarne hea pikkusega, võtame vitamiine ja oleme viimastel kuudel kasutanud ka spermasõbralikku libestit. Kevadel sai tehtud see synlabi last sooviva naise pakett ja kõik näidud olid a’ok. Igatahes oleme otsustanud, et kui see tsükkel ka ei jää, siis kohe arsti jutule mõlemad. Ma ei kannata enam niisama teadmatuses proovida. Eriti kuna tugevalt eelistaks väikest vanusevahet.

AG

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

mõtlesin tükk aega, kas kirjutada siia, aga eks jagatud mure jne.

Proovime teist last saada, esimene on kahene. Paistab, et ma olen üks neist, kes ei rasestu eriti kergelt, esimese lapsega läks aasta kuni triibud saime. Tagasivaadatuna tundub mulle nagu too aasta mööduski rasestumise tähe all, kuigi toimus sel ajal nii paljut muudki. Esialgu oli tore, aga kui siis lugeda, et minuvanused naised, kes proovivad, ikka 80% rasestuvad 6 kuu jooksul ja sa ikka ei ole ajas ikka tusaseks küll.

No lõpuks õnnestus, napilt ei jõudnud arstide poole selle teemaga pöörduda ja nüüd üks laps käes ning pinge nagu madalam seetõttu (no lastetuks päris ei jää) ja eks see kogemus pika proovimisega annab võrdlusmomendi ja olen üsna rahulikult võtnud terve selle aja seni. Eks väikese lapse ja töölkäimise kõrvalt pole nii palju aegagi marineerida, et oi ka see võib olla rasedus. Kuid mis seal salata, eks ma ikka lootsin, et äkki teisega näkkab kiiremini. Ehk sai keha aru, mis teha tuleb või lihtsalt joppab.

Nüüd mul teise proovimisega jooksmas kümnes tsükkel, ei ühtki triipu saanud veel pole ja no ikka tegelt ajab ropendama küll juba. Miks meil selle asjaga nii raskelt peab minema? Äkki just selle esimesega joppas ja tegelt meil mingi jama ja vedas, et üldse jäime ja praegu ka paugutame kaduvväikeste šanssidega? Igasugu ovulatsiooni määravaid meetodeid olen kasutanud ja tsükkel üsna regulaarne hea pikkusega, võtame vitamiine ja oleme viimastel kuudel kasutanud ka spermasõbralikku libestit. Kevadel sai tehtud see synlabi last sooviva naise pakett ja kõik näidud olid a’ok. Igatahes oleme otsustanud, et kui see tsükkel ka ei jää, siis kohe arsti jutule mõlemad. Ma ei kannata enam niisama teadmatuses proovida. Eriti kuna tugevalt eelistaks väikest vanusevahet.

AG

Huvitav, ennast kontrollid aga meest kontrolli ei saada. Kui kahtluseuss sees, oleks võinud juba varem mehe kontrolli saata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga Tartukatele kaupa tuuaksegi minu teada Annelinnast just. Anna palun teada, kui käisid läbi ja said.

Kas keegi teab kas prismades kohapeal on clearblue digitaalseid teste? E-prismast saab küll tellida aga kas kohapeal ka müüakse. Eriti huvitab annelinna prisma????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga Tartukatele kaupa tuuaksegi minu teada Annelinnast just. Anna palun teada, kui käisid läbi ja said.

Kas keegi teab kas prismades kohapeal on clearblue digitaalseid teste? E-prismast saab küll tellida aga kas kohapeal ka müüakse. Eriti huvitab annelinna prisma????

Käin õhtul läbi ja????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga Tartukatele kaupa tuuaksegi minu teada Annelinnast just. Anna palun teada, kui käisid läbi ja said.

Kas keegi teab kas prismades kohapeal on clearblue digitaalseid teste? E-prismast saab küll tellida aga kas kohapeal ka müüakse. Eriti huvitab annelinna prisma????

Käin õhtul läbi ja????

Mina igatahes ei näinud neid teste seal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on loogiline, et 20 tundlikkusega testil tumedam triip kui 10-sel?Mõlemad on Livsane testid

https://www.upload.ee/image/14399995/79415ADE-E948-4BF4-98F8-771FCAFEDC57.jpeg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

mõtlesin tükk aega, kas kirjutada siia, aga eks jagatud mure jne.

Proovime teist last saada, esimene on kahene. Paistab, et ma olen üks neist, kes ei rasestu eriti kergelt, esimese lapsega läks aasta kuni triibud saime. Tagasivaadatuna tundub mulle nagu too aasta mööduski rasestumise tähe all, kuigi toimus sel ajal nii paljut muudki. Esialgu oli tore, aga kui siis lugeda, et minuvanused naised, kes proovivad, ikka 80% rasestuvad 6 kuu jooksul ja sa ikka ei ole ajas ikka tusaseks küll.

No lõpuks õnnestus, napilt ei jõudnud arstide poole selle teemaga pöörduda ja nüüd üks laps käes ning pinge nagu madalam seetõttu (no lastetuks päris ei jää) ja eks see kogemus pika proovimisega annab võrdlusmomendi ja olen üsna rahulikult võtnud terve selle aja seni. Eks väikese lapse ja töölkäimise kõrvalt pole nii palju aegagi marineerida, et oi ka see võib olla rasedus. Kuid mis seal salata, eks ma ikka lootsin, et äkki teisega näkkab kiiremini. Ehk sai keha aru, mis teha tuleb või lihtsalt joppab.

Nüüd mul teise proovimisega jooksmas kümnes tsükkel, ei ühtki triipu saanud veel pole ja no ikka tegelt ajab ropendama küll juba. Miks meil selle asjaga nii raskelt peab minema? Äkki just selle esimesega joppas ja tegelt meil mingi jama ja vedas, et üldse jäime ja praegu ka paugutame kaduvväikeste šanssidega? Igasugu ovulatsiooni määravaid meetodeid olen kasutanud ja tsükkel üsna regulaarne hea pikkusega, võtame vitamiine ja oleme viimastel kuudel kasutanud ka spermasõbralikku libestit. Kevadel sai tehtud see synlabi last sooviva naise pakett ja kõik näidud olid a’ok. Igatahes oleme otsustanud, et kui see tsükkel ka ei jää, siis kohe arsti jutule mõlemad. Ma ei kannata enam niisama teadmatuses proovida. Eriti kuna tugevalt eelistaks väikest vanusevahet.

AG

Eks see teekond on raske jah.. Lohutan vaid sellega, et üldiselt ju räägitaksegi, et aasta jooksul peaks ikka rasestuma. Meie puhul võib öelda, et oleme mõlemad täiesti läbi uuritud/puuritud ja kõik peaks toimima, aga no lihtsalt ei jää rasedaks, varsti saab 2a täis. Algul ikka lootsime iga kuu, aga nüüd juba suht tuimad selles osas. Õnneks üks laps on olemas..

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

mõtlesin tükk aega, kas kirjutada siia, aga eks jagatud mure jne.

Proovime teist last saada, esimene on kahene. Paistab, et ma olen üks neist, kes ei rasestu eriti kergelt, esimese lapsega läks aasta kuni triibud saime. Tagasivaadatuna tundub mulle nagu too aasta mööduski rasestumise tähe all, kuigi toimus sel ajal nii paljut muudki. Esialgu oli tore, aga kui siis lugeda, et minuvanused naised, kes proovivad, ikka 80% rasestuvad 6 kuu jooksul ja sa ikka ei ole ajas ikka tusaseks küll.

No lõpuks õnnestus, napilt ei jõudnud arstide poole selle teemaga pöörduda ja nüüd üks laps käes ning pinge nagu madalam seetõttu (no lastetuks päris ei jää) ja eks see kogemus pika proovimisega annab võrdlusmomendi ja olen üsna rahulikult võtnud terve selle aja seni. Eks väikese lapse ja töölkäimise kõrvalt pole nii palju aegagi marineerida, et oi ka see võib olla rasedus. Kuid mis seal salata, eks ma ikka lootsin, et äkki teisega näkkab kiiremini. Ehk sai keha aru, mis teha tuleb või lihtsalt joppab.

Nüüd mul teise proovimisega jooksmas kümnes tsükkel, ei ühtki triipu saanud veel pole ja no ikka tegelt ajab ropendama küll juba. Miks meil selle asjaga nii raskelt peab minema? Äkki just selle esimesega joppas ja tegelt meil mingi jama ja vedas, et üldse jäime ja praegu ka paugutame kaduvväikeste šanssidega? Igasugu ovulatsiooni määravaid meetodeid olen kasutanud ja tsükkel üsna regulaarne hea pikkusega, võtame vitamiine ja oleme viimastel kuudel kasutanud ka spermasõbralikku libestit. Kevadel sai tehtud see synlabi last sooviva naise pakett ja kõik näidud olid a’ok. Igatahes oleme otsustanud, et kui see tsükkel ka ei jää, siis kohe arsti jutule mõlemad. Ma ei kannata enam niisama teadmatuses proovida. Eriti kuna tugevalt eelistaks väikest vanusevahet.

AG

Eks see teekond on raske jah.. Lohutan vaid sellega, et üldiselt ju räägitaksegi, et aasta jooksul peaks ikka rasestuma. Meie puhul võib öelda, et oleme mõlemad täiesti läbi uuritud/puuritud ja kõik peaks toimima, aga no lihtsalt ei jää rasedaks, varsti saab 2a täis. Algul ikka lootsime iga kuu, aga nüüd juba suht tuimad selles osas. Õnneks üks laps on olemas..

Ma ei teagi kas see lohutab 😀 aasta sisse mahuvad ka kõik need, kel õnnestub ruttu ja neid pigem paistab enamus olevat. Isiklikult ei tea kedagi, kel nii kaua oleks (mõlemal korral veel kah) läinud. Kui see teema on kusagil seltskonnas üles tulnud, ja ma pole sõprade seas seda häbenend, et soovime ja proovime, siis kui keegi kaasa noogutanud, et neil läks ka kaua, siis järgmise lausega tuleb välja, et nad tervelt 6 kuud proovisid :/

Kas sul esimese lapse saamisega oli ka probleeme või nüüd teisega ainult see? No ma kujutan ette, et see teadmine, et kõik läbi uutitud ja korras ja ikka ei rasestu on veel nõmedan. Ise loodan isegi, et ongi midagi paigast, aga tuleb välja ja saab vastavalt sellele siis vägemalt tegutseda.

AG

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tellisin siis prismast digitaalse clearblue testi. Esiteks ei näitagi see nädalaid ja on veel rootsikeelne kah???? Nüüd googeldades vaatan , et neid erinevaid jah, see on see kui kiiruga vaatan midagi????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tellisin siis prismast digitaalse clearblue testi. Esiteks ei näitagi see nädalaid ja on veel rootsikeelne kah???? Nüüd googeldades vaatan , et neid erinevaid jah, see on see kui kiiruga vaatan midagi????

Hahaa, nii minu moodi ????

 

Ko

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tellisin siis prismast digitaalse clearblue testi. Esiteks ei näitagi see nädalaid ja on veel rootsikeelne kah???? Nüüd googeldades vaatan , et neid erinevaid jah, see on see kui kiiruga vaatan midagi????

Hahaa, nii minu moodi ????

Ko

Nii kahju noh, mõtlesin, et leidsin soodsamalt, kui kiirtestid.ee lehel aga tuhkagi???? sp oligi siis odavam

Leenu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad August 2022