Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad August 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )

Teema: Triibupüüdjad August 2022

Postitas:
Kägu

Kas keegi oleks huvitatud OneStep OV testidest? On müüa 186tk + 10 rasedustesti (noname hiinakad). Kokku sooviks kõige eest 30€ pluss postikulu.

Vabandan kui müük siia foorumisse ei sobi, lihtsalt mujal müügiplatvormidel pole varem keegi huvi tundnud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oleks huvitatud OneStep OV testidest? On müüa 186tk + 10 rasedustesti (noname hiinakad). Kokku sooviks kõige eest 30€ pluss postikulu.

Vabandan kui müük siia foorumisse ei sobi, lihtsalt mujal müügiplatvormidel pole varem keegi huvi tundnud…

Nendest hiina ov testidest ei saa kunagi aru kas on positiivne või mitte. pigem jäävadki negatiivseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ovulatsioonitestid.ee müüb vist ka neid kui ma ei eksi. Ju siis kellelgi ikka toimivad, muidu neid turul vast poleks? Aga kindlasti ClearBlue usaldusväärsem, hind on kahjuks väga kirves.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oleks huvitatud OneStep OV testidest? On müüa 186tk + 10 rasedustesti (noname hiinakad). Kokku sooviks kõige eest 30€ pluss postikulu.

Vabandan kui müük siia foorumisse ei sobi, lihtsalt mujal müügiplatvormidel pole varem keegi huvi tundnud…

Nendest hiina ov testidest ei saa kunagi aru kas on positiivne või mitte. pigem jäävadki negatiivseks.

Mina tahaks, kui uue nädalani oodata viitsid 🙂 Olen uue nädala algul Eesti tulemas, siis võtaksin ühendust:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

mõtlesin tükk aega, kas kirjutada siia, aga eks jagatud mure jne.

Proovime teist last saada, esimene on kahene. Paistab, et ma olen üks neist, kes ei rasestu eriti kergelt, esimese lapsega läks aasta kuni triibud saime. Tagasivaadatuna tundub mulle nagu too aasta mööduski rasestumise tähe all, kuigi toimus sel ajal nii paljut muudki. Esialgu oli tore, aga kui siis lugeda, et minuvanused naised, kes proovivad, ikka 80% rasestuvad 6 kuu jooksul ja sa ikka ei ole ajas ikka tusaseks küll.

No lõpuks õnnestus, napilt ei jõudnud arstide poole selle teemaga pöörduda ja nüüd üks laps käes ning pinge nagu madalam seetõttu (no lastetuks päris ei jää) ja eks see kogemus pika proovimisega annab võrdlusmomendi ja olen üsna rahulikult võtnud terve selle aja seni. Eks väikese lapse ja töölkäimise kõrvalt pole nii palju aegagi marineerida, et oi ka see võib olla rasedus. Kuid mis seal salata, eks ma ikka lootsin, et äkki teisega näkkab kiiremini. Ehk sai keha aru, mis teha tuleb või lihtsalt joppab.

Nüüd mul teise proovimisega jooksmas kümnes tsükkel, ei ühtki triipu saanud veel pole ja no ikka tegelt ajab ropendama küll juba. Miks meil selle asjaga nii raskelt peab minema? Äkki just selle esimesega joppas ja tegelt meil mingi jama ja vedas, et üldse jäime ja praegu ka paugutame kaduvväikeste šanssidega? Igasugu ovulatsiooni määravaid meetodeid olen kasutanud ja tsükkel üsna regulaarne hea pikkusega, võtame vitamiine ja oleme viimastel kuudel kasutanud ka spermasõbralikku libestit. Kevadel sai tehtud see synlabi last sooviva naise pakett ja kõik näidud olid a’ok. Igatahes oleme otsustanud, et kui see tsükkel ka ei jää, siis kohe arsti jutule mõlemad. Ma ei kannata enam niisama teadmatuses proovida. Eriti kuna tugevalt eelistaks väikest vanusevahet.

AG

Eks see teekond on raske jah.. Lohutan vaid sellega, et üldiselt ju räägitaksegi, et aasta jooksul peaks ikka rasestuma. Meie puhul võib öelda, et oleme mõlemad täiesti läbi uuritud/puuritud ja kõik peaks toimima, aga no lihtsalt ei jää rasedaks, varsti saab 2a täis. Algul ikka lootsime iga kuu, aga nüüd juba suht tuimad selles osas. Õnneks üks laps on olemas..

Ma ei teagi kas see lohutab ???? aasta sisse mahuvad ka kõik need, kel õnnestub ruttu ja neid pigem paistab enamus olevat. Isiklikult ei tea kedagi, kel nii kaua oleks (mõlemal korral veel kah) läinud. Kui see teema on kusagil seltskonnas üles tulnud, ja ma pole sõprade seas seda häbenend, et soovime ja proovime, siis kui keegi kaasa noogutanud, et neil läks ka kaua, siis järgmise lausega tuleb välja, et nad tervelt 6 kuud proovisid :/

Kas sul esimese lapse saamisega oli ka probleeme või nüüd teisega ainult see? No ma kujutan ette, et see teadmine, et kõik läbi uutitud ja korras ja ikka ei rasestu on veel nõmedan. Ise loodan isegi, et ongi midagi paigast, aga tuleb välja ja saab vastavalt sellele siis vägemalt tegutseda.

AG

Oli esimesega ka probleeme.. Selles mõttes eelmise elukaaslasega proovisime ka 3a, kuhu sisse jäi vaid üks emakaväline rasedus, tänu millele jäin parempoolsest munajuhast ilma. Siis uuriti ka nii mind kui teda, kõik oli korras. Olime juba IVF järjekorras, kui suhe pekki läks. Praeguse mehega sain tuttavaks 2016a novembris.. 2017a aprillis tehti plaaniline laparoskoopia, kus oli allesolev munajuha ilusti läbitav, arst probleeme ei näinud. Me otseselt triipe ei püüdnud, aga samas ära ka ei hoidnud (algul paar kuud kasutasime kondoomi). Üllatustriibud sain 2018a aprillis ja kõik läks hästi. Peale sünnitust algul oli spiraal kuu aega, mis ei sobinud ja lasin eemaldada. Seejärel võtsin paar kuud pille, aga jätsin need ka ära. 2020a algusest pole ühtki rasestumisvastast vahendit kasutanud, 2020a septembrist ov teste teinud jnejne, aga jah.. 2020a detsembris oli varajane katkemine ning 2022a jaanuaris sama (max nädal peale päevade hilinemist algas veritsus).

Aga loodan, et saad oma triibud peagi 🙂

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tahaks, kui uue nädalani oodata viitsid ???? Olen uue nädala algul Eesti tulemas, siis võtaksin ühendust:)

Viitsin ikka! Panen sulle kõrvale siis. Võid mulle läbi okidoki kirjutada (otsingusse kirjuta ovulatsioonitestid), ma ei tea kuidas muudmoodi ühendust saaks, oma e-maili siia jätta ei taha. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan uuesti ritta.

1. mykn

2. Septembris saab 2 aastat püüdmist, IVF järjekorras kirjas.

Hetkel oleme vabalt võtnud, viljatusarsti visiidil käidud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hey mina olen ka tagasi.

Olen 3 lapse ema,19 tüdruk,5a poiss ja 2 aastane tüdruk.Vanust mul endal 40,mees 41.

Kaks viimast last on IVF iga.Seekord proovime siis esialgu ikka ise ja abiks võtsin ka homöopaatia.Kuna olen väga suur fänn.Kui tütart ootasin siis võtsin endale lõpurasedusega doula Freta,imeline naine ja tänu talle ka imeline sünnitus.

Alustasime eelmine kuu ja punased peaks platsis olema täpselt nädala pärast. Kõik viitab küll hetkel sellele????

Jõudu ja jaksu kõigile❤️

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tänasest punased pühad käes, uus ovulatsioon peaks 27ndal olema.. eks siis proovime uuesti ???? Teistele edu! Loodan, et tuleb siia rõõmusõnumeid ka ????

 

Ko

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okey

Paluks selgitust miks on kolm mitte like????

Võiks ikka selgitada ka,keda või mida ma riivasin????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okey

Paluks selgitust miks on kolm mitte like????

Võiks ikka selgitada ka,keda või mida ma riivasin????

Kes oled üldse? Pane oma postitustele mingi nimi ka juurde.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selge,jah nimi oleks võinud tõesti olla

Ma ei mäleta täpselt mis nime all ma siin paar aastat tagasi olin ja siis vast olin üldse ivf grupis.

 

Aga vist oli Sikiitaly

 

Aga kui nii kurjalt vastu võetakse siis ei tea kas soovingi enam midagi jagada.

 

Kõigile soovin südamest ilusaid triipe,te olete juba täna väga vinged emmed!!

Sikiitaly

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole hullu, Sikiitaly, ju oli kellelgi paha päev. 🙂

Tulin ka siia selle mõttega, et saada nõu ja toetust kui vaja. Aga tundub et viimasel ajal kirjutatakse üsna palju negatiivseid vastuseid. Kasvõi miinustamise näol – pole meeldiv kui kõik kes vähegi teise arvamusega on (ei pruugi isegi seda olla), need saavad miinustatud. Võiks ju siis lihtsalt üle kerida, aga ei…

Foorumi mõte ongi ju see, et saaks erinevaid arvamusi avaldada, nõu anda ning lisaks muret ja rõõmu jagada. Ründavad vastused on vaikselt välja suretamas perekooli, varem tundus nagu tihedam suhtlus siin käivat. Aga eks on nagu on, lahkub see kellele ei meeldi.

Päikest sulle!

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa eks seda hõõrumist oli juba eelnevatel aastatel ka. Aga lihtsalt ei saanud kohe aru,et kui nime unustasin panna siis olen kohe mustas nimekirjas????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa eks seda hõõrumist oli juba eelnevatel aastatel ka. Aga lihtsalt ei saanud kohe aru,et kui nime unustasin panna siis olen kohe mustas nimekirjas????

Sikiitaly

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/4P8cGsr

Tegemist võib olla kuivamistriibuga?

 

Panda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist võib olla kuivamistriibuga?

Mis aja sees need tekkisid? Mis tundlikusega test? Mitmes DPO?

Üldiselt soovitatakse 5 minuti jooksul tulemust lugeda, siis kõige usaldusväärsem.

Ma tegin siin ka mitmel hommikul testi, tuli selline ebamäärane kuma nagu sul. Proovisin sama testi veega ka, sinna ei ilmunud mingit kuma, seega eeldasin juba positiivset tulemust. Läksin poodi ja ostsin tundlikuma testi, sain kindla vastuse.

Ma isiklikult arvan, et lootust on. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/4P8cGsr

Tegemist võib olla kuivamistriibuga?

Panda

Minu arvates ka täitsa lootusrikas kuma????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei taha su lootust rikkuda, aga mina olen nende testidega selliseid jooni saanud praktiliselt iga tsükkel ja rase ei ole olnud, testide omapära. Kui siiski joon tumeneb või saad mõne teise testiga konkreetsema tulemuse, siis palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on, Panda – Kas tegid täna uue testi?

Kõigile teistele infoks, et Südameapteegi e-poes on Biocard rasedustestid -50%. 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hey imelised naised

Kuna mind siia vastu ei tahetud võtta,siis tegin Fbki ise grupi

Positiivsed triibupüüdjad

 

Ootan teid

Aitähh ja edu kõigile

 

Sikiitaly

 

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hey imelised naised

Kuna mind siia vastu ei tahetud võtta,siis tegin Fbki ise grupi

Positiivsed triibupüüdjad

Ootan teid

Aitähh ja edu kõigile

Sikiitaly

Inimesed ei taha  liituda  oma nimega isegi rasedate gruppi enne oscarit ja sa nyyd toesti siis arvad  et triibupyydjad tahavad oma nimega sellises grupis olla ????‍♀️

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallid naised tegelege oma hirmudega.Elu läheb palju palju lihtsamaks.

 

See,et keegi on kunagi teinud mingi ütluse,et ennem oskarit me lapsest ei räägi on võtnud kõik maailma naised ritta ja usuvad sellesse et võib midagi pahasti minna.Ja kas sa tõesti usud et sellepärast.Ei kallis see juhtub sest see peab nii juhtuma.

Ja miks peaks üldse endale mõtlema asju välja et kui ma räägin siis läheb halvasti.Miks ei võiks just mõelda et oh ma saan kusagil rääkida just oma näoga ja olla hoitud ja kuulatud.Ja kus inimesed hoolivad minu tunnetest

Pange samapalju energiat positiivsele siin elus kui igapäev sellele negatiivsele.

Kui ei taha siis ei taha..siiski teie endi valik

 

Olge hoitud

 

Sikiitaly

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hey imelised naised

Kuna mind siia vastu ei tahetud võtta,siis tegin Fbki ise grupi

Positiivsed triibupüüdjad

Ootan teid

Aitähh ja edu kõigile

Sikiitaly

Misasja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallid naised tegelege oma hirmudega.Elu läheb palju palju lihtsamaks.

See,et keegi on kunagi teinud mingi ütluse,et ennem oskarit me lapsest ei räägi on võtnud kõik maailma naised ritta ja usuvad sellesse et võib midagi pahasti minna.Ja kas sa tõesti usud et sellepärast.Ei kallis see juhtub sest see peab nii juhtuma.

Ja miks peaks üldse endale mõtlema asju välja et kui ma räägin siis läheb halvasti.Miks ei võiks just mõelda et oh ma saan kusagil rääkida just oma näoga ja olla hoitud ja kuulatud.Ja kus inimesed hoolivad minu tunnetest

Pange samapalju energiat positiivsele siin elus kui igapäev sellele negatiivsele.

Kui ei taha siis ei taha..siiski teie endi valik

Olge hoitud

Sikiitaly

Eriti õrnahingeline, et ühr kommentaari ja paari miinuse tõttu kohe enda grupi looma pidid.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kindlasti mitte õrnahingeline..vaid loon palju parema koha kus on naised hoitud,mitte miinustatud .

Ja just sellisel ajal kus nad vajavad rohkem tuge.

Tead minul isiklikult polegi seda kõike vaja.Ma olen mega heas kohas oma elus.Tulin lihtsalt korra vaatama ja mõtlesin et kriban.Vb pidigi see kõik nii minema.

 

Muide teen veits reklaami ka.

Mina ennast ei peida ega pelga,olen ka youtu.be s .Kes soovib kuulab.

Sigrid Kristal

 

 

Sikiitaly

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, ära tee üldse välja nendest õelutsejatest, ma ka paar ndl tagasi tegin teema, kui küsisin abi et mitmes rasedusnädal on ovulatsiooni ajal ja oii kuidas tuli sõimu???? et ma olen naiivne lollakas ja mida ma endast mõtlen ja peast rase. Nüüd aga triibud olemas ja varsti arstile.
edu!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitähh sulle,ei teagi välja????

Sulle aga suurimad õnnesoovid ja imelist ootusaega❤️❤️

Sikiitaly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks ei????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kindlasti mitte õrnahingeline..vaid loon palju parema koha kus on naised hoitud,mitte miinustatud .

Ja just sellisel ajal kus nad vajavad rohkem tuge.

Tead minul isiklikult polegi seda kõike vaja.Ma olen mega heas kohas oma elus.Tulin lihtsalt korra vaatama ja mõtlesin et kriban.Vb pidigi see kõik nii minema.

Muide teen veits reklaami ka.

Mina ennast ei peida ega pelga,olen ka youtu.be s .Kes soovib kuulab.

Sigrid Kristal

Sikiitaly

Jube suur jälgijaskond küll, huvitav miks küll 😀

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad August 2022