Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad August 2022

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Teema: Triibupüüdjad August 2022

Postitas:
Kägu

Saadan sulle palju armastust ja palju kordaminekuid❤️🤗

Sikiitaly

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui keegi veel otsustab Facebooki grupi luua, siis vaadake ikka enne õigekiri ka üle. 😉

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole ebausklik, et nüüd arvan, et enne 12n mingi grupiga liitumine midagi muudab. Sellegipoolest ei ole mul absoluutselt mingit soovi facebooki triibulüdjate grupiga liituda. Eelistan siiski anonüümsust.

Sellegipoolest tundus mulle siin paar aastat tagasi mõnusam kui inimesed siiski mingi kasutajanime või aliase all esinesid. Tekkisid persoonid ja sai jälgida teiste teekonda. Praegu  põhiliselt nimetud kommenteerivad, ei saa aru kes kes & mis.

Endal oli ov testide järgi esmaspäeval ja nüüd siis ootan kas saab midagi v ei.

AG

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Haha, sain selle hunniku ov teste kätte ja pani muigama küll 😄😄 nüüd on varu ikka pikemaks ajaks, aitäh müüjale!

Täna cd13 ja ootan siis nüüd positiivset testi. Arvestades, et eelmine tsükkel venis 40p, siis eeldatav ov oli alles cd28. Ehk see tsükkel on ikka varem 😊

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul CD26, hommikul negatiivne test ja õhtupoolikul rõõmsalt algas määrimine, ehk ka seekord mängust väljas. 6 kuud duphastoni, hetkel ei võta neid rohkem ega tee ka OV teste kuniks IVF algab.

mykn

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtan ka lõpuks esimest korda siin teemas sõna. Olen siin pikalt ikka lugemas ja kaasa elamas käinud, kuid võrreldes kahe eelmise lapse aegadega on siin rasestumise foorumis meeleolu ja suhtumine kuidagi… muutunud.

Jääb tunne justkui elatakse kaasa vaid nendele, kes on üritanud pikalt rasestuda ning naised, kellel on see kiiremini õnnestunud ei tohiks siin sõna võtta. See on ainult mulje, mis minule on jäänud. Kellelegi kandadele astumine ei ole minu eesmärk ja ehk olen lihtsalt asju valesti mõistnud, kes teab.

Minul käsil kolmas kuu triibupüüdmist, täna CD18. Järgmise nädala lõpus loodan  päevi mitte kohata.

Edu kõigile!

//KBL

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täna 10dpo ja varajane test negatiivne. Loodetavasti homme veel määrima ei hakka, aga laupävaks hiljemalt pühapäevaks on vast kohal, tunne selline juba.

AG

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere teile kõigile! Palju õnne nendele, kes on saanud juba postitiivse rasedustesti!!

Mõtlesin pikalt kas kirjutada siia või mitte, aga olen nüüd siin ja siiski kirjutan.

25a ja proovime teist last alates sellest kuust. Kodus kasvamas aastane poisiklutt.

Eelmine laps tuli meditsiilise abiga(diagnoositud pco(anovulatoorsed tsüklid ja munasarjad tüste täis)) aga siiski suhteliselt kiiresti(vähem kui aastaga). Nüüd peale sünnitust ja clormetini pillide võtmist aprillis UHs käies selgus, et munasarjad on nii nagu peavad ja polegi ühtegi tsüsti ja seega mõtlesime, et proovime hetkel ise, äkki õnnestub, kes teab. Kui ei õnnestu, siis tuleb taas meditsiini poole pöörduda. Igatahes sain 13.08 püsiva naerunäo testile (12.08 oli tühi ring). Täna on 12dpo ja test oli negatiivne. Eelmise rasedusega sain 13dpo väga õrna teise triibu. Tean, et esimene kord ei pruugigi õnnestuda, kuid siiski olen veidi kurb..

Päevalill

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen out see kuu 🙁 eks järgmine uuesti.

AG

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teie, kes te ovulatsiooni toimumist testite, saate iga kuu tumeda või tumedama joone kui kontrolljoon? Ma olen 2 kuud testinud ja ei ole veel saanud tumedat joont ja see paneb mind kartma, et kas mul üldse ovulatsioon toimub. Samas eelmisel kuul käisin arsti juures, sest päevad ei olnud pikalt tulnud (ainult määris) ja arst ultraheliga ütles, et sul praegu toimub ovulatsioon. Kodus tegin testi ja see oli endiselt hele, seega ma ei mõista seda testi asja. Tekitab stressi ja ma ei tea kas tasubki testida? Võib ka see olla, et lihtsalt olen maganud maha testiga õige hetke..?

M.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kasutan ClearBlue digitaalseid teste ja OV kindlasti ka toimus, munasarjad pakitsesid väga tugevalt. Panustasime alates pos OV-testist kolmel järjestikusel päeval, aga ootele ei jäänudki (eelmised lapsed kergelt tulnud).

Eks siis proovime edasi 🙂

neljaslaps

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teie, kes te ovulatsiooni toimumist testite, saate iga kuu tumeda või tumedama joone kui kontrolljoon? Ma olen 2 kuud testinud ja ei ole veel saanud tumedat joont ja see paneb mind kartma, et kas mul üldse ovulatsioon toimub. Samas eelmisel kuul käisin arsti juures, sest päevad ei olnud pikalt tulnud (ainult määris) ja arst ultraheliga ütles, et sul praegu toimub ovulatsioon. Kodus tegin testi ja see oli endiselt hele, seega ma ei mõista seda testi asja. Tekitab stressi ja ma ei tea kas tasubki testida? Võib ka see olla, et lihtsalt olen maganud maha testiga õige hetke..?

M.

Soovitan sul kasutada clearblue digitaalset testi, mul ka need ribakad positiivseks ei lähe kuigi arsti poolt kinnitatud et ov toimub. Clearbluega pole probleemi olnud 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liituks ka fb salajase grupiga. Hetkel ma ise pole fb aprilli Beebide gruppi leidnud. Sain ka oma triibud kàtte. 🙂 Arstile 1.sept 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli ovulatsioon 26.08, hommikul tööle jõudes hakkas munasari valu tegema.. lootsin et ov jääb laupäeva peale, et siis saab reede õhtul sihkat-sahkat ja ehk õnnestub 😀 aga nohh.. mul enne esimest last rasedus peetus, õnnestus rasestuda kui üks päev enne ov-d vahekorras olime ja järgmine rasedus õnnestus samamoodi. Nüüd olengi üritanud jälgida, et päev enne ov-d saaks pihta, a seekord jäi siis nii, et hommikul ov ja õhtul vahekorras. Lootust on, aga ise väga ei usu 😊

Ko

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtan jälle üle pika aja sõna 🙂

Kevadel mõtlesime mehega triipe püüdma hakata ja jätsin plaastrid ära, aga nautisime suve ja jätsime triibupüüdmise sügisesse. Plaastreid ei kasuta siis juba ca pool aastat, nii kaua oleme siis kondoomi kasutanud.

Nüüd aga suvi läbi ja mõtlesime katsetama hakata, aga kuna mul ei ole tsükkel taastunud, ei tea kas ja kuna ovulatsioonid toimuvad. Päevad olid märtsi lõpus, peale seda alles juuli alguses ja nüüd eelmine nädal olid päevad ainult kolm päeva. Täielik segadus ja organism ka ise aru ei saa. Ehk siis tuleb lihtsalt kogu aeg asjatada ja lootma jääda heale õnnele. 🙂

Püüame esimest last, mina 22 ja mees 24, jõuluks võiks triibud ikka olemas olla, oleks äge jõulukingitus. 🙂

Coldasice

+1
-1
Please wait...

Postitas:
MissJ

Tere kõigile 🙂

Olen aastaid siit eemal olnud ( viimati kui esimest last ootasin ehk 11 aastat tagasi 🙂 ) ja nüüd teise ringil. Proovime alates juuni 2022. Siiani tulutult.

See kuu veidi kummaline. Tsükkel regulaarne 24-25 päeva. OV oli 20.08 paiku ja kuni selle päevani sai proovitud. Järgmised päevad peaksid hakkama 09.09, aga nüüd on olnud viimased 3 päeva imelikud tunnnused, mida varasemalt pole olnud. Esmaspäeval menstruatsioonivalu, mis tuli ja läks, eile raskustunne / pinge kõhus ja üleüldse selline õhupalli tunne alakõhus nagu miskit survestaks, gaasitab koguaeg. Tavaliselt on peale OV paar päeva torkimist olnud ja siis on kõik OK olnud kuni päevadeni, aga seekord on nii. Veidi kummaline, et nii vara, sest päevadeni ju veel aega maa ja ilm. Oskab keegi kaasa rääkida, kas võib nii vara juba midagi viidata rasedusele?

Viimasest sünnitusest möödas 11 aastat ja enne seda oli ka 3 peetumist/katkemist ehk veidi hakkavad need hirmud ja mälestused uue ringiga pead tõstma.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere kõigile 🙂

Olen aastaid siit eemal olnud ( viimati kui esimest last ootasin ehk 11 aastat tagasi 🙂 ) ja nüüd teise ringil. Proovime alates juuni 2022. Siiani tulutult.

See kuu veidi kummaline. Tsükkel regulaarne 24-25 päeva. OV oli 20.08 paiku ja kuni selle päevani sai proovitud. Järgmised päevad peaksid hakkama 09.09, aga nüüd on olnud viimased 3 päeva imelikud tunnnused, mida varasemalt pole olnud. Esmaspäeval menstruatsioonivalu, mis tuli ja läks, eile raskustunne / pinge kõhus ja üleüldse selline õhupalli tunne alakõhus nagu miskit survestaks, gaasitab koguaeg. Tavaliselt on peale OV paar päeva torkimist olnud ja siis on kõik OK olnud kuni päevadeni, aga seekord on nii. Veidi kummaline, et nii vara, sest päevadeni ju veel aega maa ja ilm. Oskab keegi kaasa rääkida, kas võib nii vara juba midagi viidata rasedusele?

Viimasest sünnitusest möödas 11 aastat ja enne seda oli ka 3 peetumist/katkemist ehk veidi hakkavad need hirmud ja mälestused uue ringiga pead tõstma.

Kas sa tegid ov testi kah? Mul muidu ov-ga samal päeval torgib ja annab märku.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere kõigile 🙂

Kas sa tegid ov testi kah? Mul muidu ov-ga samal päeval torgib ja annab märku.

Või kas oled kindel, et ov nii vara toimus? Muidu kui toimus, siis peaksid saama testida ikka.

0
0
Please wait...

Postitas:
MissJ

Ei ole OV teste teinud, siiani olen lihtsalt voolust jälginud ja sellest lähtunud. Kui peale 20.08 hakkas voolus vähenema, siis ei saa ju loogiline olla, et OV toimus nt 25ndal?! Või panen ma midagi väga mööda? Igaljuhul vaatan, mis see kuu saab. Vaikselt olen mõelnud nende OV testide peale, et 100% kindel olla, kas minu arusaam õigest voolusest kattub ka OV testi arvamusega.

Minul tavaliselt torgib peale OV’d paar päeva..OV ajal on vaid suurenenud voolus ja seksiisu 🙂

Ma nagu oleks kusagilt lugenud, et nendel, kellel tsükkel lühike ( 24 – 25 päeva ) toimubki OV suhteliselt kohe pärast päevade lõppu – kas vastab ka tõele, ei oska öelda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole OV teste teinud, siiani olen lihtsalt voolust jälginud ja sellest lähtunud. Kui peale 20.08 hakkas voolus vähenema, siis ei saa ju loogiline olla, et OV toimus nt 25ndal?! Või panen ma midagi väga mööda? Igaljuhul vaatan, mis see kuu saab. Vaikselt olen mõelnud nende OV testide peale, et 100% kindel olla, kas minu arusaam õigest voolusest kattub ka OV testi arvamusega.

Minul tavaliselt torgib peale OV’d paar päeva..OV ajal on vaid suurenenud voolus ja seksiisu 🙂

Ma nagu oleks kusagilt lugenud, et nendel, kellel tsükkel lühike ( 24 – 25 päeva ) toimubki OV suhteliselt kohe pärast päevade lõppu – kas vastab ka tõele, ei oska öelda.

Minul tsükkel 24-26 päeva, viimaselajal 26p, siis on OV olnud CD 14-15, kui 25 p siis oli CD 13 test positiivne. 🙂

mykn

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtan ka lõpuks esimest korda siin teemas sõna. Olen siin pikalt ikka lugemas ja kaasa elamas käinud, kuid võrreldes kahe eelmise lapse aegadega on siin rasestumise foorumis meeleolu ja suhtumine kuidagi… muutunud.

Jääb tunne justkui elatakse kaasa vaid nendele, kes on üritanud pikalt rasestuda ning naised, kellel on see kiiremini õnnestunud ei tohiks siin sõna võtta. See on ainult mulje, mis minule on jäänud. Kellelegi kandadele astumine ei ole minu eesmärk ja ehk olen lihtsalt asju valesti mõistnud, kes teab.

Minul käsil kolmas kuu triibupüüdmist, täna CD18. Järgmise nädala lõpus loodan päevi mitte kohata.

Edu kõigile!

//KBL

Minu üliregulaarsed päevad jäid sel tsüklil 2 päeva hiljaks, mis juba tekitas kerge õhina, kuid siiski tulemata nad ei jäänud. Sel kuul uus katse.

/KBL

0
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad August 2022