Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Detsember 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 129 )

Teema: Triibupüüdjad Detsember 2021

Postitas:
Kägu

Minul täna CD35 ning hommikul sain õrna triibukese. Loodan, et hakkab nüüd iga päevaga tumenema. Ei julge väga hõisata, kuna eelmine kuu sai CD33 triibud ning CD35 olid päevad kohal. Teen homme hommikul uue testi.

Aasta algusest saadik pole kaitsevahendeid kasutanud, samas pole ka otseselt proovinud. Seekord kasutasin esimest korda ovulatsiooniteste. Samas sain see ja eelmine kord ise aru, et ovulatsioon on lähedal – vooluse järgi. Tundub, et varasemad kuud mul neid õieti ei toimunudki, ehk keha taastus alles pillidest mida 8 aastat võtsin.

Ajab ärevaks.. 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kats1129

Hoiame pöialt, et sel kuul sul läheb siis õnneks ja et päevad ei hakka enam 🙂

K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täna CD35 ning hommikul sain õrna triibukese. Loodan, et hakkab nüüd iga päevaga tumenema. Ei julge väga hõisata, kuna eelmine kuu sai CD33 triibud ning CD35 olid päevad kohal. Teen homme hommikul uue testi.

Aasta algusest saadik pole kaitsevahendeid kasutanud, samas pole ka otseselt proovinud. Seekord kasutasin esimest korda ovulatsiooniteste. Samas sain see ja eelmine kord ise aru, et ovulatsioon on lähedal – vooluse järgi. Tundub, et varasemad kuud mul neid õieti ei toimunudki, ehk keha taastus alles pillidest mida 8 aastat võtsin.

Ajab ärevaks.. 🙂

Ps: Proovime esimest last

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. K. ( kunagi perefoorumis vms olin Biuksu28. Kui siin veel ehk keegi, kes seal oli kunagi )

2. 29a./ mees veidi veel 30a

3. Triipe uuesti püüdma hakkame nüüd

4. Püüame saada kolmandat last

5.  1.laps tuli ise 2013 ( I trimester duphastoniga ).

Kui esimene oli aastane, hakkasime 2014 teist püüdma. Läks kokku üle viie aasta. Seal sees paar katkemist ning üks emakaväline munasarjas. IVFi esimese katsega saadi 3 munarakku, siirdamiseks ei jäänud midagi. Teine rasedus tekkis, kui peale OV sain Diphereline 3.75mg süsti.

2.laps 2020 ( I trimester Gepretixiga )

Kolmandat ei planeerind esialgu aga kuna ma hormoone võtta ei taha, siis tegin OV kontrolli testidega ja ohtlikul ajal kasutasime kaitsevahendeid. Selle aasta oktoobris teste ei teind, sest olin haige ja tsükkel tegi vingerpussi ja OV oli nädal hiljem. ~8 päeva peale vahekorda sain positiivse rasedustesti(rinnad läksid hellaks) . Mõõtsin proge ise (17) ja sain kohe peale 2x päevas 200mg Gepretixi. 6nädalal vahetas dr.Šois selle välja 2x päevas 400mg Amelgeni vastu.

Kahjuks tuli 7.12 UHs välja, et loote süda oli 9+5 seisma jäänud ning pidin tegema medikamentoosse abordi. Vaimselt väga ränk kogemus. Aga kuna nägime, et oleme valmis ja nii ootasime, otsustasime veel proovida.

28.12 lähen dr.Viirmaa vastuvõtule. Ka varasemalt oli tema mu arst. AMH mul juba ainult 0.5, nii et sellepärast ka otsustasime pigem kohe tegutseda, mitte enam oodata.

Soovin kõikidele mõnusaid pühi!

K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Annu9

Hoian kõigile pöialt, kellel veel aasta lõpus triipude lootust on 😊

Ma ise käisin reedel OV eelses kontrollis lootusega, et kirjutatakse ovitrelle, aga selgus hoopis, et limaskest ebaühtlane ja see tsükkel ilmselt midagi ei juhtu. Uue tsükli esimeses pooles lähen kontrolli, siis ehk saab selgust, kas see võis olla klomifeenist tingitud või on mõni muu probleem. Reedel oli päris kurb olla ja muidugi otsisin googlest vastuseid, sest arsti juures olin nagu puuga pähe saanud. Kuna see kuu eriti lootust ei ole, sai nädalavahetusel veini joodud ja ei näe ka põhjust järgneva 2 nädala jooksul intensiivsemaid trenne vältida.

0
0
Please wait...

Postitas:
teretalv91

Minul täna CD1. 🙂

Ilusaid pühi!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul täna CD1. Eelmine tsükkel oli biokeemilise pärast 35 päeva (tavaliselt 28). Loodetavasti nüüd loksub paika tagasi.

Pärl

0
0
Please wait...

Postitas:
2pu

CD24

Ov möödas 7 päeva.

Nii eile kui täna hommikusel testil õrn triip. Ma ütleks et kuivamistriip. Triip on õrnalt vaevu nähtav,kuid paks ja “rasvane” mitte peenike. Pildile õnnestus saada mõlemad.  Tänahommikune tuli palju kiiremini kui eilne. Aga kaks hommikut järjest teeb ärevaks! Sain ka eelmisel kuul kolm kuivamistriipu kuid hästi peenikesed jutid olid.  Olen küll ärev kuid annan omale aru et võib korduda sama mis eelmine kuu! Rinnad on küll suuremad nagu tavaliselt peale OV kuid valusad hetkel ei olegi eriti. Pöidlad pihku. Mina saritestijana ei suuda oodata päevade ärajäämiseni 😀  Kuigi ma tean et hetkel testid näitaksidki veel “mittemidagi”.

0
0
Please wait...

Postitas:
teretalv91

Mul täna CD1. Eelmine tsükkel oli biokeemilise pärast 35 päeva (tavaliselt 28). Loodetavasti nüüd loksub paika tagasi.

Mhmh, mul tavaliselt 34-36 ja biokeemilise pärast oli 43 päeva.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna CD 28, mul ebaregulaarne tsükkel 18-30p

Õrnad triibud sain 5päeva tagasi, uuesti testinud pole.

Homme teen ja eks näha ole, kas triip tumeneb või ei.

Aastaid tagasi olnud üks emakaväline 8nädalat ja keemiline 5näd

mnja

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühinen ka

1.KK (25 ja 30a )

2. Esimene laps

3. proovinud 7 kuud

Täna on DPO1 ja cd14. Katsetan esimest korda see kuu ovulatsiooni testidega. Teine triip eile küll ei olnud nii tume kui kontrolltriip, kuid arvan, et ikka ovulatsioon oli ( tunnused ovulatsioonile nagu oli-alakōhuvalu), kuna tänaseks triip juba heledam. Asjatatud sai üks päev enne ja pärast ovulatsiooni. Loodan väga, et ōnnestus see kuu.

27 dets lähen vereproovile, et vaadata progesterooni taset kehas. Kui see kuu ei ōnnestus, siis järgmine kuu kohe alguses pean hormoone kontrollima ning arst ütles et proovime ravimiga Letrosol ( kui ōigesti mäletan).

Kas kellegil teist on kogemusi selle ravimiga?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

DPO1 ja cd14. Katsetan esimest korda see kuu ovulatsiooni testidega. Teine triip eile küll ei olnud nii tume kui kontrolltriip, kuid arvan, et ikka ovulatsioon oli ( tunnused ovulatsioonile nagu oli-alakōhuvalu), kuna tänaseks triip juba heledam. Asjatatud sai üks päev enne ja pärast ovulatsiooni. Loodan väga, et ōnnestus see kuu. 27 dets lähen vereproovile, et vaadata

Hei, mina võtan juba teist kuud Letrozolet. Esimene kuu oli Ovitrelle süst ka lisaks, see kuu oli Ovitrelle ja Duphaston lisaks. Eelmine kuu õnneks ei läinud, nüüd on teine katsetus. Hetkel CD 18 ja tsükkel 29 päeva. Eks ootame ja näeme 🙂
K.

0
0
Please wait...

Postitas:
2pu

Palun veidi nõu. Kas võib nii olla et juba teist kuud peale ov’d 7-8 päeval võib toimuda pesastumise katse ning sellega koos väike hcg tõus kuid miskipärast pesastumine nurjub ja kohe hcg ka langeb? Mul oli eelmisel kuul täpselt samal ajal samamoodi et 7-9 päeval peale ov’d sain 3 testile õhkõrnad triibud. Ja siis need kadusid ja ei saanud samade testidega kuni päevadeni isegi mitte kuivamistriipe. See kuu sama lugu. 7 ja 8 päeval sain hommikustele testidele õrnad triibud. See kuu isegi sellised laiad ja ei pidanud kuskilt nurga alt otsima. Sõbranna arvas et võib lausa õnne soovida. Kuid jälle täna hommikul mittemidagi. Sisetunne ütleb et mudagi on valesti. Samuti olen märganud et voolust kui sellist väga ei olegi. See kuu ov ajal küll oli veidi rohkem kuid peale seda nagu üldse pole.  Kas võib nii olla et pesastumisega probleemid? Või pigem ei ole need testid ja pesastumine omavahel seotud.

Aitäh

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun veidi nõu. Kas võib nii olla et juba teist kuud peale ov’d 7-8 päeval võib toimuda pesastumise katse ning sellega koos väike hcg tõus kuid miskipärast pesastumine nurjub ja kohe hcg ka langeb? Mul oli eelmisel kuul täpselt samal ajal samamoodi et 7-9 päeval peale ov’d sain 3 testile õhkõrnad triibud. Ja siis need kadusid ja ei saanud samade testidega kuni päevadeni isegi mitte kuivamistriipe. See kuu sama lugu. 7 ja 8 päeval sain hommikustele testidele õrnad triibud. See kuu isegi sellised laiad ja ei pidanud kuskilt nurga alt otsima. Sõbranna arvas et võib lausa õnne soovida. Kuid jälle täna hommikul mittemidagi. Sisetunne ütleb et mudagi on valesti. Samuti olen märganud et voolust kui sellist väga ei olegi. See kuu ov ajal küll oli veidi rohkem kuid peale seda nagu üldse pole. Kas võib nii olla et pesastumisega probleemid? Või pigem ei ole need testid ja pesastumine omavahel seotud.

Aitäh

Ma soovitaks sul HCG tõusu määrata veretestiga ja kui 2-3 kuud verest HCG on positiivne aga rasedused katkevad, siis võtta ühendust viljatusraviarstiga. Mul sõbrannal oli sama jama, rasedustestid näitasid 8-10 dpo rasedust, kuid kõik katkesid. Lõpuks peale aastast proovimist ja 6 raseduse katkemist võttis ta ühendust viljatusraviarstiga, kes suunas edasi geneetiku juurde. Geneetik soovitas teha embrüotele biopsia. Selgus et 10st saadud embrüost ainult 2 olid geneetiliselt õiged. See oli ka põhjust, miks rasedused katkesid pidevalt.

Muidugi sul ei pruugi nii olla aga kui rasedused mitu kuud katkevad, siis tuleks asjaga tegeleda ning arstiga konsulteerida.

KK

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmine tsükkel oli täiesti ootamatult 24-25 päeva, mistõttu magasin ov maha või lihtsalt ei olnud õnne. Hetkel CD15, uus lootus hinges ja algab siis see pikk 2 nädalane ootamine. Tunne on seekord kuidagi teine, no äkki läheb õnneks 🙂

Keegi rääkis tsükli pikkustest siin ja minul on ka täiesti ebaregulaarsed. Vahel algavad 4p enne, vahel 9 päeva hiljem oodatust jne. Saa siis oma kehast aru eksole 😀 Ei tea kui pikk tsükkel nüüd tuleb, seega ei tea ka millal esimest varajast testi oleks mõttekas teha.

Aga ilusat jõuluaega, pöidlad pihus kõigi osas! 🙂

Säde

0
0
Please wait...

Postitas:
2pu

Aitäh vastuse eest.

Mu täna hommikune test väga mingi aimatava õhkõrna kumava triibuga. Igatahes sellist ei ole nagu oli mõned päevad tagasi.

Panin ka arsti aja. Ausaltöeldes olen nii kurb. Ja kõige n0medam et keegi tegelikult ei mõista seda. ” küll ta tuleb kui on aeg” või et ” pole sul viga mudagi”  need tunduvad sellise halli kajana ja ei lohuta. Pisarad kisuvad silma see kuu. Lihtsalt on selline tunne mu sees.  Jõulud muidugi lisavad vürtse juurde sellele tundele.  Jaanuaris proovime veel ise ja mul on arsti aeg täpselt peale ov 6 päeva et siis saab näha mis ta räägib..seniks aga ..

1. Ilusaid jõule teile kõigile! Olge hoitud 🙂
+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh vastuse eest.

Mu täna hommikune test väga mingi aimatava õhkõrna kumava triibuga. Igatahes sellist ei ole nagu oli mõned päevad tagasi.

Panin ka arsti aja. Ausaltöeldes olen nii kurb. Ja kõige n0medam et keegi tegelikult ei mõista seda. ” küll ta tuleb kui on aeg” või et ” pole sul viga mudagi” need tunduvad sellise halli kajana ja ei lohuta. Pisarad kisuvad silma see kuu. Lihtsalt on selline tunne mu sees. Jõulud muidugi lisavad vürtse juurde sellele tundele. Jaanuaris proovime veel ise ja mul on arsti aeg täpselt peale ov 6 päeva et siis saab näha mis ta räägib..seniks aga ..

Hei! Me oleme üritanud 1,5 aastat ja ainuke, mida kuulen on see, et “sa stressad liiga palju, seepärast ta ei tulegi – lase lahti ja küll tuleb ise”.

Ma olen viljatusravi peal, hormoonid päevast päeva, süstimised ovulatsiooni ajal, vahekorrad peavad olema siis kui arst ütleb, peaasi, et õigele ajale pihta saada. Mu abikaasa on lõputu optimist ja usub iga korraga suure positiivsusega kuni päevadeni välja, et olen rase.. kui ma tean juba oma keha tundes, kui ei läinud taaskord õnneks.

Kuidas teie, kes te olete pikalt või veelgi pikemalt üritanud, vaimselt vastu peate? Minu jaoks on see pidev nokk kinni-saba lahti olukord. Küll üritan loota päevadeni välja, siis pettun. Siis ei usu mitte midagi enam ja tahaks käega lüüa. Siis kraabin lootusejäägid kokku ja üritan taas. Siis vaimselt valmistun juba halvimaks, et pettuda vähem. Tunnen, et need 2,5 nädalat pärast ovulatsiooni on pikimad.

Kui üritaks selle peale mitte mõelda, siis teeks korralikult intensiivselt trenni, lubaks endale siin seal väikest džin toonikut, jne. Aga kuna seni pole õnnestunud rasestuda, siis iga kord ei teagi, mis see saatuslik faktor on, kui ma end kookonis hoian.

Tahaksin, et kuskil oleks mingi grupp inimesi, kellega saaks regulaarselt sellistel teemadel rääkida ja toetada teineteist, sest tundub, et see on ainuke, mis natuke kergemaks teeb (seepärast veedangi oma päevi siin grupis). Oma tuttavad ei mõista seda ja ainuke vastus iga asja peale on “ära stressa” või “söö vitamiine” või “hoia jalgu üleval 15 minutit” jne.

Anyway, tahtsin lihtsalt jagada. Soovin kõigile kaunist jõuluaega ning loodetavasti uus aasta toob meile kõigile triibukesed 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmisele postitajale toetuseks – tunnen ka, et need lohutamised ei ole abiks. See on umbes sama hea, et ‘oh, aga näed tema proovis lausa 10 aastat, küll teil ka õnnestub’. See 2 nädalane ootamine on tõesti raske ja pettumine nii valus. Ka mina eelmine kuu nutsin meeletult kui päevad algasid. Ja katsu siis rõõmsalt minna tööle ja igapäevaelu elada. Oeh teame ju küll, et igaks juhuks ei tohiks nii palju loota, aga see on ju loomulik, et loodame.

Arvan, et oluline on teada, et me pole üksi. Kõik ei jää kohe rasedaks ja lihtsalt ei räägita üldse neist, kes peavad kauem ootama. Nii, et soe kallistus kõigile kaasteelistele!

Säde

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me oleme üritanud 1,5 aastat ja ainuke, mida kuulen on see, et “sa stressad liiga palju, seepärast ta ei tulegi – lase lahti ja küll tuleb ise”. Minu jaoks on see pidev nokk kinni-saba lahti olukord. Küll üritan loota päevadeni välja, siis pettun. Siis ei usu mitte midagi enam ja tahaks käega lüüa. Siis kraabin lootusejäägid kokku ja üritan taas.

Lohutajaid pole mõtet kuulata, sest nad ei mõista probleemi. Plaan tuleb paika panna, arutada arstiga, millega edasi liikuda, arvestada vanust ja analüüside tulemusi. Kui on aega rohkem, võib pikemalt proovida lihtsamaid protseduure. Teha nt iui-d, aga kui ikka 5-6 korral ei õnnestu, siis ei tasu liiga pikalt toppama jääda, ega mõelda ja kuulata soovitusi, et teeks veel, äkki 7ndal või 8ndal korral õnnestub. Suurem tõenäosus on pettumine. Uue protseduuri või skeemi proovimine annab ka lootust ja optimismi juurde.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh vastuse eest.

Panin ka arsti aja. Ausaltöeldes olen nii kurb. Ja kõige n0medam et keegi tegelikult ei mõista seda. ” küll ta tuleb kui on aeg” või et ” pole sul viga mudagi” need tunduvad sellise halli kajana ja ei lohuta. Pisarad kisuvad silma see kuu. Lihtsalt on selline tunne mu sees. Jõulud muidugi lisavad vürtse juurde sellele tundele. Jaanuaris proovime veel ise ja mul on arsti aeg täpselt peale ov 6 päeva et siis saab näha mis ta räägib..seniks aga ..

Hei! Me oleme üritanud 1,5 aastat ja ainuke, mida kuulen on see, et “sa stressad liiga palju, seepärast ta ei tulegi – lase lahti ja küll tuleb ise”.

Ma olen viljatusravi peal, hormoonid päevast päeva, süstimised ovulatsiooni ajal, vahekorrad peavad olema siis kui arst ütleb, peaasi, et õigele ajale pihta saada. Mu abikaasa on lõputu optimist ja usub iga korraga suure positiivsusega kuni päevadeni välja, et olen rase.. kui ma tean juba oma keha tundes, kui ei läinud taaskord õnneks.

Kuidas teie, kes te olete pikalt või veelgi pikemalt üritanud, vaimselt vastu peate? Minu jaoks on see pidev nokk kinni-saba lahti olukord. Küll üritan loota päevadeni välja, siis pettun. Siis ei usu mitte midagi enam ja tahaks käega lüüa. Siis kraabin lootusejäägid kokku ja üritan taas. Siis vaimselt valmistun juba halvimaks, et pettuda vähem. Tunnen, et need 2,5 nädalat pärast ovulatsiooni on pikimad.

Kui üritaks selle peale mitte mõelda, siis teeks korralikult intensiivselt trenni, lubaks endale siin seal väikest džin toonikut, jne. Aga kuna seni pole õnnestunud rasestuda, siis iga kord ei teagi, mis see saatuslik faktor on, kui ma end kookonis hoian.

Tahaksin, et kuskil oleks mingi grupp inimesi, kellega saaks regulaarselt sellistel teemadel rääkida ja toetada teineteist, sest tundub, et see on ainuke, mis natuke kergemaks teeb (seepärast veedangi oma päevi siin grupis). Oma tuttavad ei mõista seda ja ainuke vastus iga asja peale on “ära stressa” või “söö vitamiine” või “hoia jalgu üleval 15 minutit” jne.

Anyway, tahtsin lihtsalt jagada. Soovin kõigile kaunist jõuluaega ning loodetavasti uus aasta toob meile kõigile triibukesed 🙂

Ma tundsin selles kommentaaris ära nii ennast kui oma meest 😀 Ta küll ei ole alati veendunud, et see kuu õnnestus, aga on ka nii kindel, et küll see peagi juhtub ja ma võtku vabalt. Kui ma kindel oleks, et aasta pärast lapseootel olen, ma ka ei muretseks. Ta nt ei saa ka aru, miks ma sellepärast stressan, kui mõni kuu ei õnnestu isegi proovida, sest oleme eraldi või kuskil, kus lihtsalt ei ole võimalik. Aga asi on selles, et ma võtsin esimesed kuud vabalt ja midagi ei juhtunud.
Ja tõesti, kuidas peaks olema võimalik selle peale mitte mõelda, kui võtad ravimeid ja sul on nii piiratud see aeg, mil see üldse õnnestuda võiks. Kuna mehel on suht liikuv töö, siis ma pean talle juba tsükli alguses ütlema, et ta ennast selleks ajaks kuhugi mujale ei planeeriks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
2pu

Uskumatu aga ma sain triibud. Ma ei suuda uskuda. Ikkagi olidki päris triibud need mis ma siin nädal tagasi sain.

Eile ja täna olin nii emotsionaalne. Kõik mis mees ütleb ajab kurjaks ja kõik ajab nutma. Eile saunas tundsin et ma ei suuda seal olla. Tundsin et mu rinnanibud tulitavad. Öösel higistasin ja üldse on mul kõik sümptomid mis iga kuu enne päevi. Päevadeni on 4 päeva aega. Käisin just poes ja mõtlesin et igaksjuhuks ostan testi. Teadsin et see tuleb negatiivne aga ikkagi tahtsin teha. Ja see on tugevalt POSITIIVNE! Ma ei suuda uskuda lihtsalt.  Ma polnud enam arvestanud see kuu selle võimalusega.

Ma olen nii rõõmus. Mees on matkal ja ei tea midagi.  Oiii see saab ilus üllatus olema.

Sümptomid on tõesti sellisee nagu alati enne päevi. Kõht tuikab,pea veidi valutab,rinnanibud ja rinnad tundlikud. Muidugi nibud mul tavaliselt ikka nii valusad pole kui praegu. Ja ma olen ikka mega tujukas ja piripill.

Oeh… nüüd hoian hinge kinni et kõik hästi läheks…

Ilmselt need vahepealsed negatiivsed testid olid tehtud keset päeva kui hcg oli madal. Tänane triip tuli minutiga ja väga ilusti nähtav.

Ma veel teise gruppi ei koli enne kui arsti kinnitus on olemas. 21.01 on arst. Täoselt õigel ajal. See sai mul pandud sooviga teada saada miks ma ei rasestu. No vott siis …. 🙂

Ilusat aasta lõppu.

+3
0
Please wait...

Postitas:
2pu

8 päeva peale ov : https://ibb.co/cxrhFxW

Peale seda testi sain keset päeva tehtud 2 testi negatiivsed. Isegi varju polnud.

Ja täna tehtud test ehk 13 päeva peale ov : https://ibb.co/G28J47F

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2pu, palju õnne! 🥰
Mul ovitrellest 12 päeva möödas, dpo10. Üleeilne rasedustest oli täitsa negatiivne, täna hommikusel teine triip kumas.. Teine triip on veel väga nõrgake, midagi ei looda. Tuli vähemalt õige aja sees ja silmaga paremini näha kui pildile jäi 😄
Esimene on täna hommikul tehtud:
https://ibb.co/7bnmC4s
Ja see siis nüüd:
https://ibb.co/TBXDQGq
C.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2pu, palju õnne! 🥰

Mul ovitrellest 12 päeva möödas, dpo10. Üleeilne rasedustest oli täitsa negatiivne, täna hommikusel teine triip kumas.. Teine triip on veel väga nõrgake, midagi ei looda. Tuli vähemalt õige aja sees ja silmaga paremini näha kui pildile jäi 😄

Ja see siis nüüd:

C.

Mina näen triipu. Loodan et see Sul tumeneb. Aitäh õnnesoovide eest 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2pu, palju õnne! 🥰

Ja see siis nüüd:

C.

Osta Biocardi varajane test ja vaata tulemust aja sees, näitab kindlasti paremini kui see onestep.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu 6+3 katkes täna 🙁 esimene IVF ja FET ja ei õnnestuud, Tekkis suur hirm, et äkki ei õnnestugi. Meil oli asi mehes ning mõtlengi, et miks küll minu keha rasedust kanda ei suuda 🙁

Kogenumad: kui kiirelt uuele ringile minna saab?

KX

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õnne, kes juba triibud saanud!! Hea meel Teie üle! Endal ov’st möödas 6 päeva ja tunnen, kuidas kergelt tuleb see pahuruse tuju peale, tujud muutuvad 😀 kergelt nibud katsudes ka sellised hellad. Niiiiii loodan, et saan ka enda triibud taas ja püsiva raseduse. 🤞🏽 Mõtlen kas enne av’d teha hcg veretest või mitte, et kas löön ühe pokaali shampust uue aasta puhul kokku või ei.

Eleanor

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2pu, palju õnne! 🥰

Ja see siis nüüd:

C.

Osta Biocardi varajane test ja vaata tulemust aja sees, näitab kindlasti paremini kui see onestep.

Jaa, ostan homme 🙂 ovitrelle välja testimiseks tellisin neid one step omasid 10tk, ühe saan veel hommikul teha 😄
C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uurin huvi pärast, kus te käite hcg veretesti tegemas? Mul viljatusravi arst seda võimalust ei pakkunud 🤔

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uurin huvi pärast, kus te käite hcg veretesti tegemas? Mul viljatusravi arst seda võimalust ei pakkunud 🤔

Mina olen TÜK laboris teinud. (2x olengi teinud, kella 10 aeg tegin ja 14  oli vastus käes)

Eleanor

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 129 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Detsember 2021