Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Detsember 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 129 )

Teema: Triibupüüdjad Detsember 2021

Postitas:
Kägu

Uurin huvi pärast, kus te käite hcg veretesti tegemas? Mul viljatusravi arst seda võimalust ei pakkunud ????

Tallinnas saab ITKs anda verekabinetis tasulist, väga kiiresti tulevad tulemused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ovitrellest 13p möödas, 11dpo ilmselt. Hommikusel one stepil taas kummitustriip. Päeval tegin biocardi, sellel ka õrn kummitustriip, mis tuli õige aja sees, aga pildile ei jää.. Erilist usku pole, kui ma väga ausalt ütlen. Teen homme hommikul veel ühe biocardi ja kui see negatiivne/kummitustriibuga, siis ootan paar päeva. Päevad peaksid hakkama 30.12 (kui duphaston seda muidugi edasi ei lükka). Kui ei õnnestu, siis järgmine tsükkel on lisaks femara 3-7p.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii.. käisin tegin täna hcg vereanalüüsi Synlabis, sest täna CD26 (ovulatsioonist 11 päeva möödas) ja päevad peaksid 31.12 hakkama ja ei taha oma aastavahetust ära rikkuda, juhul kui päevad hakkavad ja kui jälle istun ning nutan. Pole viis kuidas aastavahetust abikaasaga tähistada.

Igatahes.. tulemus on negatiivne ja rase pole. Ehk siis uuel aastal uuele ringile jälle.
Abikaasa niiii nii kurb.. ja kui ma ise tavaliselt ka kurb, siis tema kurvastamine täna täiesti murdis mu südame. Tema esimene reaktsioon oli see, et ta ei usalda seda vereanalüüsi ja et ainult päevad annavad kinnitust. Kuid mõne hetkega jõudis meile mõlemale kohale, et sel korral pole taas miskit. 🙁 sellisel ajal on tihti esimene mõte, et ei jaksa jälle uuesti proovida ja jälle lootma hakata.

Ei tea ka mida teisiti teha.. kas asi on meie sobivuses, kas peaksin mitte töötama ja ainult puhkama selle Letrozole+Ovitrelle+Duphastoni ajal, kas peaksin laskma mingeid uuringuid veel teha, kas võib olla asi selles, et mul reesus negatiivne või et mul on tõrjuv keskkond seal sees või seksimine pesastumise ajal (sest mine sa tea, äkki liigne turbulents pole soodustav sellele) või on asi milleski muus.. see on nii nii tüütu, kui pidevalt öeldakse, et meie mõlemaga kõik korras ja et me oleme 100% terved ja limaskest näeb kaunis välja ja nii edasi. Iga kuu me loodame ja iga kuu ei õnnestu. Iga kuu ma paneks nagu elu pausile, üritades end pärast ovulatsiooni eriti hoida.  Igatahes.. kohtumiseni järgmisel kuul, hetkel teen taas vist pausi ja üritan vaimse tervisega tegeleda, et taas motivatsiooni saada, et edasi liikuda.

K.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna siis 12dpo, 14p ovitrellest. Hingatagi ei julge, aga hommikune biocard oli kosunud. Selle livsane testi tegin kl 16 ja max 2h oli viimasest vetsus käimisest ???? teine triip tuli vähem kui minutiga..
https://ibb.co/tbG5CpH
Arvestades seda teekonda nende triipudeni, siis rõõmustada veel ei julge. Päevad peaksid hakkama ülehomme.
C.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna siis 12dpo, 14p ovitrellest. Hingatagi ei julge, aga hommikune biocard oli kosunud. Selle livsane testi tegin kl 16 ja max 2h oli viimasest vetsus käimisest ???? teine triip tuli vähem kui minutiga..

https://ibb.co/tbG5CpH

Arvestades seda teekonda nende triipudeni, siis rõõmustada veel ei julge. Päevad peaksid hakkama ülehomme.

C.

Hoian sulle pöialt, C. 🙂

Tervitades,
K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin ka täna hommikul testi ja ei tulnud teist triipu, päevad peaksid hakkama 5-7 jaanauri ajal. Tegin clear choice varajast testi esimest korda ja mulle see test väga ei meeldi. Klaas on ees ja ei näe kas on “kummitustriipu” või ei ole :D. Vaatasin mis ma vaatasin aga ei olnud triipu.  Ülehomme siis veretestile ja vaatame kas rõõmustame või jätkame jaanuaris teise triibu püüdmisega.

Kena aasta lõppu,
Eleanor

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin ka täna hommikul testi ja ei tulnud teist triipu, päevad peaksid hakkama 5-7 jaanauri ajal. Tegin clear choice varajast testi esimest korda ja mulle see test väga ei meeldi. Klaas on ees ja ei näe kas on “kummitustriipu” või ei ole :D. Vaatasin mis ma vaatasin aga ei olnud triipu. Ülehomme siis veretestile ja vaatame kas rõõmustame või jätkame jaanuaris teise triibu püüdmisega.

Kena aasta lõppu,

Eleanor

Kui päevad peaksid 5-7.01 hakkama, siis praegu ikka väga vara testiks 🙂 Minul täna hommikune test ilusti tumenenud. Algul plaanisin täna veretestile minna, aga siis mõtlesin ümber. Ehk reede hommikul käin ja siis esmaspäeval uuesti 🙂 Nii loodan, et seekord läheb kõik hästi. Täpselt aasta tagasi oli katkemine, hirm on päris suur.

Rahulikku vana-aasta lõppu, armsad kaasteelised! Et teie triibud tuleksid peagi 🙂

C.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin ka täna hommikul testi ja ei tulnud teist triipu, päevad peaksid hakkama 5-7 jaanauri ajal. Tegin clear choice varajast testi esimest korda ja mulle see test väga ei meeldi. Klaas on ees ja ei näe kas on “kummitustriipu” või ei ole :D. Vaatasin mis ma vaatasin aga ei olnud triipu. Ülehomme siis veretestile ja vaatame kas rõõmustame või jätkame jaanuaris teise triibu püüdmisega.

Kena aasta lõppu,

Eleanor

Kui päevad peaksid 5-7.01 hakkama, siis praegu ikka väga vara testiks ???? Minul täna hommikune test ilusti tumenenud. Algul plaanisin täna veretestile minna, aga siis mõtlesin ümber. Ehk reede hommikul käin ja siis esmaspäeval uuesti ???? Nii loodan, et seekord läheb kõik hästi. Täpselt aasta tagasi oli katkemine, hirm on päris suur.

Rahulikku vana-aasta lõppu, armsad kaasteelised! Et teie triibud tuleksid peagi ????

C.

Eks sisimas ikka tean ja, et vara selleks, kuid eelmise katkenud rasedusega sain triibud põhimõtteliselt ka sarnasel ajal. See on see loll ootus-lootus mis koguaeg tahaks testida ja näha neid triipe 😀
C- Hoian sulle pöialt, et kõik läheks hästi ! Teistele samuti, kes on triibud saanud. :3

Eleanor

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin ka täna hommikul testi ja ei tulnud teist triipu, päevad peaksid hakkama 5-7 jaanauri ajal. Tegin clear choice varajast testi esimest korda ja mulle see test väga ei meeldi. Klaas on ees ja ei näe kas on “kummitustriipu” või ei ole :D. Vaatasin mis ma vaatasin aga ei olnud triipu. Ülehomme siis veretestile ja vaatame kas rõõmustame või jätkame jaanuaris teise triibu püüdmisega.

Kena aasta lõppu,

Eleanor

Kui päevad peaksid 5-7.01 hakkama, siis praegu ikka väga vara testiks ???? Minul täna hommikune test ilusti tumenenud. Algul plaanisin täna veretestile minna, aga siis mõtlesin ümber. Ehk reede hommikul käin ja siis esmaspäeval uuesti ???? Nii loodan, et seekord läheb kõik hästi. Täpselt aasta tagasi oli katkemine, hirm on päris suur.

Rahulikku vana-aasta lõppu, armsad kaasteelised! Et teie triibud tuleksid peagi ????

C.

Hoian sulle pöialt C.

SwCh

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis 12dpo, 14p ovitrellest. Hingatagi ei julge, aga hommikune biocard oli kosunud. Selle livsane testi tegin kl 16 ja max 2h oli viimasest vetsus käimisest ???? teine triip tuli vähem kui minutiga..

https://ibb.co/tbG5CpH

Arvestades seda teekonda nende triipudeni, siis rõõmustada veel ei julge. Päevad peaksid hakkama ülehomme.

C.

 

Hoian samuti pöidlad Sulle 🙂  Mina käisin täna veretesti tegemas. Igapäevaga tunnetan järjest enam oma rasedust aga samuti hoian ennast veel tagasi hullult rõõmu tundmisega.  Eks ole näha mis test näitab.  Mul on nii julm raua maitse suus ja koguaeg tahaks midagi näksida. Ma ei teagi kas see on närvidest või nii väikesest rasedusest 😀

Muide mina tegin eelmine nädal neljapäeva hommikul testi ja see oli täiesti negatiivne.  Tegin nende kõige tundlikumatega. Pühapäeval tegin täiesti õhtul ja oli täiesti positiivne. Ja üldse mitte kõige tundlikum.Päevad peaks hakkama täna-homme. Seega ei pruugi lihtsalt näidata veel.

Hoian pöidlad kõigile ….. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Sky

2. Ise kohe varsti 27

3. Proovime kolmandat ehk ka viimast.

4. Jätsin pillid ära oktoobris

On varasemalt kaks last olemas ja nüüd võiks pesamuna tulla. On diagnoositud PCOS. Olen üle aasta tarvitanud pille Diane35.

Peale pillide lõppu venis tsükkel 31 päeva peale ja päevad olid valusad ning verd tuli väga palju. Kuna kasutan Flo äppi siis äpp arvas, et 24.12 peaks päevad hakkama aga mida pole seda pole.

Ehk oskab keegi öelda kas need nüüd viitavad tõesti rasedusele. Nimelt mitu päeva on krambid alakõhus, surve ja kiskumistunne on, kõhuli olles nagu suruks alakõhule, wc on parim sõber, iiveldus ja uni, see uni on ikka jube magus. Kas ma nüüd loodan liiga kõvasti? Krambid ja päevade valu on kohati selline et nagu päevade hullem aeg on (tavaliselt 2. ja 3. päeval on veritsus ning valu kõige suurem).

Ovulatsioon oli 9.dets ja sai 8-10.12 asjatatud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin esmaspäeval vereanalüüsil, kus vaadati progesterooni ( dpo7) ja siis täna dpo 9 käisin samuti tegemas ( progesteroon + HCG). Lasin arstil samuti HCG-d vaadata. Vb on veel liiga vara aga kui on negatiivne, siis saan rahulikult väikse veiniga aastavahetust vastu võtta ning uuel aastal uuesti proovima hakata 🙂

Kas keegi teist oskab öelda, kas dpo7 progesterooni määr 40 on hea v see madal/kõrge? Ma ei saa oma arsti kätte ja google ei anna kindlat vastust.

Ja Sky, kas oled rasedusteste teinud? Sümptomid nagu viitaksid rasedusele.

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin esmaspäeval vereanalüüsil, kus vaadati progesterooni ( dpo7) ja siis täna dpo 9 käisin samuti tegemas ( progesteroon + HCG). Lasin arstil samuti HCG-d vaadata. Vb on veel liiga vara aga kui on negatiivne, siis saan rahulikult väikse veiniga aastavahetust vastu võtta ning uuel aastal uuesti proovima hakata ????

Kas keegi teist oskab öelda, kas dpo7 progesterooni määr 40 on hea v see madal/kõrge? Ma ei saa oma arsti kätte ja google ei anna kindlat vastust.

Ja Sky, kas oled rasedusteste teinud? Sümptomid nagu viitaksid rasedusele.

KK

Käisin samuti arstil ja lasin endal ka täna hcg verest võtta, praegu on 9dpo ja õhtuks peaks vastus olemas olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Sky

2. Ise kohe varsti 27

3. Proovime kolmandat ehk ka viimast.

4. Jätsin pillid ära oktoobris

On varasemalt kaks last olemas ja nüüd võiks pesamuna tulla. On diagnoositud PCOS. Olen üle aasta tarvitanud pille Diane35.

Peale pillide lõppu venis tsükkel 31 päeva peale ja päevad olid valusad ning verd tuli väga palju. Kuna kasutan Flo äppi siis äpp arvas, et 24.12 peaks päevad hakkama aga mida pole seda pole.

Ehk oskab keegi öelda kas need nüüd viitavad tõesti rasedusele. Nimelt mitu päeva on krambid alakõhus, surve ja kiskumistunne on, kõhuli olles nagu suruks alakõhule, wc on parim sõber, iiveldus ja uni, see uni on ikka jube magus. Kas ma nüüd loodan liiga kõvasti? Krambid ja päevade valu on kohati selline et nagu päevade hullem aeg on (tavaliselt 2. ja 3. päeval on veritsus ning valu kõige suurem).

Ovulatsioon oli 9.dets ja sai 8-10.12 asjatatud.

Test peaks ju juba näitama kui päevad hiljaks on jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin esmaspäeval vereanalüüsil, kus vaadati progesterooni ( dpo7) ja siis täna dpo 9 käisin samuti tegemas ( progesteroon + HCG). Lasin arstil samuti HCG-d vaadata. Vb on veel liiga vara aga kui on negatiivne, siis saan rahulikult väikse veiniga aastavahetust vastu võtta ning uuel aastal uuesti proovima hakata ????

Kas keegi teist oskab öelda, kas dpo7 progesterooni määr 40 on hea v see madal/kõrge? Ma ei saa oma arsti kätte ja google ei anna kindlat vastust.

Ja Sky, kas oled rasedusteste teinud? Sümptomid nagu viitaksid rasedusele.

KK

Ei ole veel teinud. Päevad olid viimati 26.11

Käisin täna ekstra rimis testi ostmas, ma ei tea kui hea test on, aga ma proovin selle testi ära igal juhul.

Sky

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sky, kui sul ov oli 9.12, siis test peaks juba suht kohe näitama 🙂 Hoian pöidlaid!

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teist oskab öelda, kas dpo7 progesterooni määr 40 on hea v see madal/kõrge? Ma ei saa oma arsti kätte ja google ei anna kindlat vastust.

See näit on väga hea, näitab et ov toimus 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arsti juures võetud vere hcg test peale dpo9 näitas 0,4 u/l seega mina jõulukuul rasedaks ei jäänud, kohtume jaanuaris jälle mõnedega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

9DPO on ikka väga vara HCG-ks, hea oleks hiljem seda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas peaks ju midagigi näitama ?  Kasvõi seda mitte nii kindlat tulemust mis jääb sinna üle 1-5  IU/L  vahele ? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul just ei ole mega lühike luteaalfaas, siis tõesti pole oodata mingit näitu 9DPO. Ei tasu end nii vara üles keerata, et äkki ja äkki. Kui tahad veretesti korrata, siis 12DPO on mõistlik seda teha. Igas haiglas saab seda teha ja test on tasuline (oleneb vist haiglast ka, kui palju maksab).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain just enda veretesti tulemuse.

516 IU/l 

Tundub et hetkel vastab rasedus nädalatele.  Teen uuel nädalal uue!

Juhhuu 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli üleeilne veretest 417 IU/I. Kohe lähen uuesti tegema, vaatame kas on kahekordistunud. Rasedust peaks u 5 nädalat olema.

Si

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas peaks ju midagigi näitama ? Kasvõi seda mitte nii kindlat tulemust mis jääb sinna üle 1-5 IU/L vahele ? ????

Mina tegin veretesti 13DPO ja mul näitas, et on <1 hCG. Tõenäoliselt polnud tegu enam sellega, et liiga vara käisin tegemas.. Täna 15DPO ja ülehomme peaksid päevad hakkama.
Tean, et sel korral ei õnnestunud, aga sisimas ikka loodan. Selle aja peale oleks veretest midagigi näidanud juba. Kaunist aastavahetust kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas clear choice one kuivamistriip on reaalne? Korra tuli hele triibuke ja kadus, arvasin et negatiivne aga pool tundi hiljem vaatasin oli hästi õrnalt näha triibuke ja nüüd ta on tumedam natuke aga raske pildile saada siiski. Et noh ilmselt kuivamistriip. Kapis on veel biocard test, et selle teen mõned päevad hiljem kui pole PP hakkand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas clear choice one kuivamistriip on reaalne? Korra tuli hele triibuke ja kadus, arvasin et negatiivne aga pool tundi hiljem vaatasin oli hästi õrnalt näha triibuke ja nüüd ta on tumedam natuke aga raske pildile saada siiski. Et noh ilmselt kuivamistriip. Kapis on veel biocard test, et selle teen mõned päevad hiljem kui pole PP hakkand.

Minul sellega kuivamistriipu pole tulnud aga ära kindlasti kohe õnnest hüppa. Ikka pakendil oleva aja sisse peaks see teine triip jääma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikkagi otsustasin täna vereproovi anda ja nüüd ootan arsti vastust kas peaksin duphastoni lisaks võtma.. 14dpo ja hcg oli 48,19U/L, aga progesteroon on väga madal, kõigest 10.2nmol/L. 🙁

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

C., muidu perearst kirjutab ka kordusretsepti välja (helista kohe), kui tahad juba kohe duphastoni võtma hakata. Homme võid HCG kordustedti teha, mis sest et lühem vahe sisse tuleb aga näitab tõusu ikka ära.

Edu ja jõudu sulle!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmendast dpo päevast hakkab veri hcg näitu näitama ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli üleeilne veretest 417 IU/I. Kohe lähen uuesti tegema, vaatame kas on kahekordistunud. Rasedust peaks u 5 nädalat olema.

Si

Täna oli hcg 687. Ei ole 48 tunniga kahekordistunud. On see normaalne?

Si

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 129 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Detsember 2021