Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Detsember 2021

Näitan 9 postitust - vahemik 121 kuni 129 (kokku 129 )

Teema: Triibupüüdjad Detsember 2021

Postitas:

Hei kõigile

Olen päris tükk aega siit nüüd eemal olnud, vahepeal käis hirmus ov testimine ja siis mingiaeg oli tagasilangus, käega löömine – enam ei tahtnud proovida ja loota. Kaitsevahendeid siiski kasutama ei hakanud, aga võtsime nö rahulikult, ja ma püüdsin mitte loota????

Tänaseks on aga olukord nii, et päevad pole alanud, appid ütlevad, et hiljemalt täna peaks hakkama. Ühtegi tunnet päevade saabumise osas pole, rasedaks olemise kohta ka nagu pole, kui siis ainult suurenenud voolus ja alakõht nagu veits annab tunda – nagu väike gaas sees koguaeg  ????

Eilne test oli negatiivne, tegin täitsa tavalise tundlikkusega. Homme hommikul teen uuesti, siis võiks juba ehk midagi näidata.

Taustainfo: 2020 augustikuus oli peetumine 9+nädala pealt, pärast seda polegi kahte triipu näinud. Tsükkel aga jäi veidike tavapärasest lühemaks ja algavad alati päev-kaks enne määrmisega- 21,27,27,28,28,23,26,22,28.

Seega määrimisest ja päevadest pole haisugi, homme siis näis. Loota ei julge, küllap tsükklihäire.

Triibulistele palju palju õnne ja kõigil toredat aasta lõppu!

Mari2020

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täiesti normaalne, ära üldse muretse üleliia. Mäletan ise enda ühte rasedust kus läksin hulluks nende numbrite kontrollimisega, et kas ikka topelt. Aga kui praegu ei tõusnus topelt siis usu, ühel hetkel on rohkem kui topelt. Kõik on väga hästi sul! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh kõigile heade sõnade eest. Võtan duphastoni edasi ja loodan vaid parimat. Praegu viimaste päevadega on triip õnneks korralikult kosunud, mitte küll sama kui kontrolltriip aga progress on korralik olnud. Eilsest alates on selline tunne, et päevad kohe-kohe hakkavad, päevade eelsed valud käivad hooti. Muus osas on tavapärane- nagu eelnevate rasedustega, siis seekord ajalugu kordub- enne positiivset testi tekkis nohu (vähem kui kuu aega tagasi olime terve perega gripis), väike palavik ning meeletu väsimus. Lisaks olen nüüd 3 päeva ärganud tund aega enne äratust, mis ei tee seda väsimust lihtsamaks ???? Õnneks täna on poolik tööpäev ja saan täpselt lapse lõunaune ajaks koju magama minna ???? Ma isegi ei tea, miks ma lisaks hcg-le progesterooni määrata tahtsin, aga praegu olen õnnelik, et seda tegin.. Eks ma teen nv ka paar testi ja kui nv päevad ei hakka, siis esmaspäeval uus vereproov.

Rahulikku aasta lõppu teile kõigile! Uuel aastal uue hooga ????

C.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh nii lahe et triipe ikka juurde tuleb. C ma nii hoian pöialt 😉

Minul siis pidid eile päevad algama. Terve õhtu oli tohutu päevade valu. Korra isegi arvasin et okei ilmselt hakkavadki ja õnn saab läbi.  Mediteerisin ja läksin isegi kümblustünni oma emakat rahustama 😀 Vahepeal magasin ka 2h ja muudkui palusin oma pisikest beebi olendit et ta ilusti oma pesas püsiks ja tugevalt kinni hoiaks.  Ööseks kõik vaibus ja täna tunnen suurepäraselt.  Ausaltöeldes oli nooremana ikka palju muretum see raseduse algus. Nüüd käivad igasugu mõtted peast läbi. Tahaks mingil hetkel välja need lülitada. Naljakas et kui triipe polnud tundus see maailma suurim mure. Nüüd kui nad on siis on uued mured 😀

Kunagi 18 aastat tagasi siin triibutades leidsin endale väga head toetavad sõbrannad kellega koos ka hiljem ringi kärutada. 9 kuud sai üksteist toetatud ja hiljem veel aastaid koos ringi kärutatid. Mulle nii meeldib et see vibe …see toetus vibe on siin alles. 🙂

Triibulist uut aastat!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli üleeilne veretest 417 IU/I. Kohe lähen uuesti tegema, vaatame kas on kahekordistunud. Rasedust peaks u 5 nädalat olema.

Si

Täna oli hcg 687. Ei ole 48 tunniga kahekordistunud. On see normaalne?

Si

See aeg on 24-72h . Ja ega ta ei kahekordistu ju täpselt sellel ajal kui me testi teeme. Võibolla õhtuks või järgmiseks hommikuks oli juba kordistunud 🙂 Ma usun ka et kõik on hästi. Ma pigem jälgiks seda skaalat. Kui number vastab rasedusnädalatele siis ma ei muretseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi naiskad… lubage arvamust küsida.
Käisin mina siis aasta viimasel päeval TÜK hcg veretestil, vastus on : 8.0 U/L

Kliinikumi hcg vastuste lehelt loen :     N rasedad 3. nädal 5,8–71,2 IU/L
Rasedustestiks veel kindlasti vara, kui kas tõesti midagi toimub mu sees, käed ka värisevad. 😀

Meeleolukat aastavahetust,
Eleanor

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu synlabi vastuste juures on märge et raseduseks loetakse alates 30 IU/L Aga loodame parimat. Tee siis uus test uuel nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
1. Shara
2. 38a/mees 48a
3. alates november 2021
4. proovime neljandat last
Mul täna 7 DPO. Ei ole veel jõudnud proovima hakatagi kui juba tunnen, et olen rase. Vahekorras sai oldud täpselt 3 päeva enne OV-d. OV-testriga mõõtsin ka LH olemasolu ja seda kinnitas ka 12 hiljem OV valu, mis iga kuu esineb. Nüüd oli eile 6 DPO ja wc-s pühkides oli aluspesul vaevumärgatav beežikas määrimine ja seal sees oli imeväike verekiu täpp. Olen üsna kindel, et see kuu läks täppi. Ise lootsin, et see kuu saab veel venitada, sest tulemas on väike palgakõrgendus ja võimalik ametikoha liikumine. Aga ootan ja vaatan mis saab. OV järgi see kuu peaks siis hakkama päevad 20ndal.
Edu kõigile!
+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
1. Shara
2. 38a/mees 48a
3. alates november 2021
4. proovime neljandat last
Mul täna 7 DPO. Ei ole veel jõudnud proovima hakatagi kui juba tunnen, et olen rase. Vahekorras sai oldud täpselt 3 päeva enne OV-d. OV-testriga mõõtsin ka LH olemasolu ja seda kinnitas ka 12 hiljem OV valu, mis iga kuu esineb. Nüüd oli eile 6 DPO ja wc-s pühkides oli aluspesul vaevumärgatav beežikas määrimine ja seal sees oli imeväike verekiu täpp. Olen üsna kindel, et see kuu läks täppi. Ise lootsin, et see kuu saab veel venitada, sest tulemas on väike palgakõrgendus ja võimalik ametikoha liikumine. Aga ootan ja vaatan mis saab. OV järgi see kuu peaks siis hakkama päevad 20ndal.

Edu kõigile!

Soovitan postituse teha ka jaanuarikuu triibupüüdjatesse sul. 🙂 Aga loodan, et triibud sul nüüd ka tulevad. Ise püüame samuti novembrist alates.

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 121 kuni 129 (kokku 129 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Detsember 2021