Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad detsember 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )

Teema: Triibupüüdjad detsember 2022

Postitas:
Kägu

Saalimaali, vastupidi, vabandama ja ära minema peaks too norija, mitte sina.

Tean, et selline naaksumine võib tuju väga pahaks teha, aga teiselt poolt võid võtta seda hoopis kui komplimenti: su eesti keele oskus on nimelt järelikult ju nii hea, et norija ei saanud isegi aru, et see pole sinu emakeel.

Loodan, et sa ei lähe kuhugi – või kui, siis peagi triibupüüdjatest lapse ootamise alafoorumisse 🙂

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, ma olen oma silmad kõõrdi vaadanud rasedustesti õhkõrnast triibust.

Milline on “parim” rasedustest. Viola näitab 5IU/hcg. On veel selliseid? Soovitate?

Praegu tegin testi päevasest utiinist 10IU/hcg ja mul on 10DPO ja näitab mikrokriipsu. Seda ei julge kallimale näidatagi 🙂

Aga värelus on sees. Mul seni ikka on kas pos või neg. Kunagi pole midagi “justkui näinud”.

Apelsin

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie Eestlased oleme vist juba immuunsed selliste asjade peale. Kui keegi mulle sellise kommentaari topib, siis liigun edasi. Mõnikord trükin kiiresti ja siis send ja pärast vaatad, et mida see autocorrect on jälle mööda pannud ???? kahjuks anonüümselt kustutada ja muuta ei saa
Saalimaali väga tubli oled ja ilusaid triipe. Ära ühe rumala pärast küll kuskile mine

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahjuks liigun edasi järgmisesse kuusse. Jälle punased platsis. Pettumus annab tunda.

MK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka päevad. Natukene kahju, aga kurb veel ei ole, aeg nii lühikene. Vähemalt olen paari kuuga saanud selgeks, et spiraali eemaldamise järel on tsükkel kohe korrapäraselt 28p paika loksunud.

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, ma olen oma silmad kõõrdi vaadanud rasedustesti õhkõrnast triibust.

Milline on “parim” rasedustest. Viola näitab 5IU/hcg. On veel selliseid? Soovitate?

Praegu tegin testi päevasest utiinist 10IU/hcg ja mul on 10DPO ja näitab mikrokriipsu. Seda ei julge kallimale näidatagi ????

Aga värelus on sees. Mul seni ikka on kas pos või neg. Kunagi pole midagi “justkui näinud”.

Apelsin

Kui sul päeval on õrn triip olemas, siis homme hommikul on kindlasti see juba tugevam ka selle sama testiga arvan ma ☺️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna cd16. Sai tegutsetud nii cd12 ja cd 14. Nüüd vaja vaid oodata. Tõesti loodan, et seekord õnnestus.

Säde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul juba CD33 ja päevi ikka pole. Rasedustest ka negatiivne. Ootan siis päevi. Tavaliselt tsükkel 28p.

Neljapäeval naistearstile kontrolli. Polegi peale esimese lapse saamist käinud.

Õnne triibulistele!

H

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt ei suuda seda uskuda. Olen kolm aastat näinud ainult negatiivseid rasedusteste ja nüüd siis lõpuks ometi positiivne. Täna CD28 ja DPO14. Tegin Livsane varajase testi.

HT

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne triipude puhul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul siis nii, et naistearstile ei jõudnudki, lapsel tuli palavik ja jätsin ära.

Tegin hoopis neljapäeval uue rasedustesti- negatiivne ja huvi pärast ka ovulatsiooni testi, sest kõhus oli huvitav tunne ja saingi kaks triipu. Nüüd olen iga päev ovulatsiooni teste teinud ja täna sain juba päris tumeda triibu, kõhus tuikab ja voolus ka õige. Nii et panustame mehega ja vaatame kas see kuu õnnestub triibud saada.

Imelik, et OV on siis alles nii hilja.  Täna siis CD38. Ei teagi kas päevad jäid lihtsalt ära vahepeal või miks järsku nii juhtus.

Palju õnne HT triipude puhul!

H

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne ja liitun ka.

N33/M34

Oktoobri lõpus lasin spiraali eemaldada. Novembris olid üle pika aja päevad ja hetkel cd23. Kuna mul polnud aastaid päevi olnud ei tea tsükli pikkust. Aga panin 28p nagu kunagi oli.

Oletatava ov ajal 30.11 või 1.12 kalkulaatori järgi olid tunnused aga voolus ei olnud munavalge sarnane.

7.12 olid jälle tunnused platsis ja seekord ka voolus. Ei teagi, kas esimene kord ei olnudki ov ja keha harjub.

Kuna ma ov teste ei ole kunagi teinud ei olnud neid ka sel kuul ostetud, aga nagu näha oleks pidanud ostma.

Täna õhtul oleks vist hilja ov testiks? Kuigi tuikav valu on vahepeal vasakul pool.

 

E.E.2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vana kala annab nõu: esimesed pool aastat kuni 10 kuud soovitaks pigem lihtsalt 3-4 korda nädalas seksida ja unustada ära igasugused testid, voolused jm jura. Lihtsalt võtta täiesti rahulikult seda asja ja mitte ajada oma keha stressi ning vaimu murelikuks.

Kui selle ajaga rasedust ei teki, siis hakata vaatama, millal võiks olla OV-aeg ja kui üle aasta proovinud ja ei õnnestu, siis arstile.

Edu!

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esmaspäeval peaksid hakkama päevad. Täna oli rasedustest negatiivne. Samas, kuna mul on veidi lühem tsükkel (25p) siis ei pruugigi veel test näidata. Imelikud tunnused on küll vahel. Aga seda pean pigem hetkel duphastoni kõrvalmõjuks..

 

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh vanale kalale küll soovituste eest, aga esimese lapsega läks meil 1,5a, kuigi kõik korras nii minu kui mehega. Seekord ei tahaks nii kaua oodata 🙂 ning ma ei leia, et OV testi tehes oleks meeletu stress või keha pinges. Mul oli just vastupidi, põnev 🙂 seega igaühele oma. Olen nõus, et kui hullult stressata ja ainult triipudele mõelda siis see pärsib soovitud eesmärki.

Mina igatahes testisin OV edasi ja eile oli vist siis OV, täna on siis DPO1. Nüüd saab mõnusalt oodata kuni saab rasedustesti teha. Ehk saame ilusa jõulukingi ja kaks triipu. Loota ju võib 🙂

H

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hetkel siirdun arsti juurde kontrolli. Viimasel korral algasid päevad 5 päeva varem ja kestsid 12 päeva. Nüüd on möödunud sellest 7 päeva ja pruun veritsus hakkas pihta. Kõhus tuikab kergelt. Hetkel peaks nö OV aeg olema
Väga kurb on olla ????

EL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esmaspäeval peaksid hakkama päevad. Täna oli rasedustest negatiivne. Samas, kuna mul on veidi lühem tsükkel (25p) siis ei pruugigi veel test näidata. Imelikud tunnused on küll vahel. Aga seda pean pigem hetkel duphastoni kõrvalmõjuks..

ML

Täna sain VIST õrna triibu rasedustestile. Kuna täna peaks hakkama päevad (loodetavasti ei hakka) ja duphastoni enam võtma ei peaks siis ei teagi mida teha. Triip on väga õrn.. aga olemas. Kas võtta nüüd ikkagi duphastoni edasi igaks juhuks ???? tänane ilm ei soosi kuskile vereproovi ka tegema minna vist ????

ML

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnne triipude puhul! Õrn triip on ikkagi triip ju!

Täna ei tasu jah liigelda selle tormiga. Kas arstile helistada saad? Äkki saad üle täpsustada kas võtta ravimit edasi või mitte?  Samas kui on kirjas et rasedusega ei tohi võtta siis ei riskiks ja ei võtaks.

H

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õigel ajal tulnud triip on triip, õrn või mitte, pole vahet 🙂 Palju õnne! Duphi võib rasedusega võtta ja pigem isegi mõnikord peab võtma, kui nt progesterooni vähe või probleemid kollaskehaga, ohtlik see rasedusele ei ole. Ilmaasjata seda süüa muidugi ka mõttekas pole. Helistada võib üleriiklikul ämmaemandate nõuandetelefonil 12252, kui oma arsti kätte ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Minul oli OV 08.12. Sai enne ja pärast tegutsetud.

ma siiralt loodan, et sellel korral läheb õnneks.

Hetkel juba on need emaka kiskumise tunnused , nina kinni jne. Aga need ilmselt suuresti ülemõtlemine.

K.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Ühinen triibupüüdjatega. N33/M35 ning proovime 4ndat last saada.
Olen alles täiesti alguses selle teekonnaga. See tähendab, et eile alles eemaldati Kyleena spiraal. Ootusärevus on niiii suur! 🙂

Kõigile kiireid ja tugevaid triipe!

Sade

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnne triipude puhul! Õrn triip on ikkagi triip ju!

Täna ei tasu jah liigelda selle tormiga. Kas arstile helistada saad? Äkki saad üle täpsustada kas võtta ravimit edasi või mitte? Samas kui on kirjas et rasedusega ei tohi võtta siis ei riskiks ja ei võtaks.

H

Õigel ajal tulnud triip on triip, õrn või mitte, pole vahet ???? Palju õnne! Duphi võib rasedusega võtta ja pigem isegi mõnikord peab võtma, kui nt progesterooni vähe või probleemid kollaskehaga, ohtlik see rasedusele ei ole. Ilmaasjata seda süüa muidugi ka mõttekas pole. Helistada võib üleriiklikul ämmaemandate nõuandetelefonil 12252, kui oma arsti kätte ei saa.

Duphastoni võtangi progesterooni tõstmiseks. Ja kui triibud saan siis kindlasti säilitamise eesmärgil kuni 12da nädalani.
sain siiski eile  vereproovil käia. Hcg väga madal – 9. Kui just pesastumist 12dpo ei toimunud siis ei saagi ta 1-2päevaga väga kõrge olla.
arsti kätte saanud ei ole. Ja enda rahustuseks lähen teen uue vereproovi homme-ülehomme. Ja proovin arsti ka ikka peale teist vereproovi kätte saada.

ML

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul CD8 ja ov peaks jõuludel või peale seda olema, võiks ju üks jõuluime tulla.
MK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teistel on olnud kui hormoonspiraal eemaldatud. Kas esimest verejooksu peale eemaldamist loetakse kohe CD1-ks või oodata pigem järgmised päevad ära ja siis hakata?

Sade

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andsin siis täna uue vereproovi. Hcg pole märkimisväärselt tõusnud. 9lt 11 peale vaid (48 h). Arsti kätte pole saanud. Ja ei jagatud kliinikust mulle tema kabineti nr või emaili. Jätsin enda kontaktid. Ehk võtab ise ühendust. Ämmaemanda nõuandeliinilt soovitati siiski duphastoni võtta edasi ja vereproovi korrata nädala pärast. Arstile sain esimese aja ka nädala pärast. Eks siis üks ootamise mäng ole senikaua???? Lootust, et kõik ikka hästi läheb mul väga ei ole aga eks imesid ka juhtub. Lihtsalt loodan pigem et kui ikkagi ei arene see rasedus siis on võimalikult vähe komplikatsioone ja saab varsti uuesti proovida ja kõik hästi????

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Ühinen ka teiega, “jahime” kolmandat last. N34 ja M 37

Tallinnast

Katja

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolin ka siis uude kuusse. Eelmine kuu oli jälle blokeerimine katkemine. See kuu oli ov nädal aega varem kui muidu olnud. Tsükkel tavaliselt 32 päeva ja ov 18-19 päeval. Nüüd see kuu oli juba 14 päeval. Muidu poleks teadnud aga mõtlesin nii sama teha testi ja sain positiivse. Mitte ühtegi tunnust ei olnud ja voolust ei olnud üldse. Hetkel siis peaks olema CD 22 ja dpo 7. Täna tunnen rindades ebamugavus tunnet ja kõhus korda mööda munasarjades valu hoogusi. Valud juba mitu päeva olnud. Testi ei plaani see kord teha. Kuna voolust ei olnud ov aeg siis ei usu, et ka õnnestus. Oktoober ja november siis olid biokeemilised rasedused.

Saalimaali

Noo jah. Et ma üldse mitte paha pärast, aga et kui rasedust ega last veel ei ole, siis äkki võiksid sellest üle jääva aja kulutada eesti keele grammatika õppimisele. Kohutavalt valus on sellist teksti lugeda.

Esiteks ma ei ole eestlane ja proovin võimalikult hästi kirjutada. Vabandust kui riivanud Teie lugemist. Ja telefon paneb veel eraldi sõnu juurde kui mõtlen midagi muud. Lahkun siit grupist ja loodan, et saate kõik oma triibud. Olen lugenud aastat 2018 kõik triibu foorumid üle ja nüüd mõistan miks inimesed ei taha kirjutada. Vabandan kõigi ees kellele olen oma grammatikaga haiget teinud.

Saalimaali

Siin foorumis tõesti mingid kibestunud inimesed koos.
2003 ja 2007 rasestusin, olid siin foorumis vaid toetavad inimesed.

Nüüd pole vahet mis kirjutad, aind miinused lendavad.
Sellepärast kolisin ka Eestist kaugele

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N38, kodus 2 poega ja väga unistan väiksest tütrest ka, alati olen unistanud ???? Kuigi poisid ka nii toredad muidugi. Täna CD 16, CD13. ja CD14. sai nugistatud ja homme peaks OV olema, täna on voolus juba päris korralik.. Loodan siis neile aeglastele tüdruk-ujujatele ????

miinustajad, bring it oon ????

Nuki

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul peaks hakkama esmaspäeval päevad, tekkinud on hirm, et vb jälle ei õnnestunud. Õrnalt annab juba kõht tunda, et vist päevad tulemas, aga endiselt loodan, et see õrn tuikamine ei tähenda peatseid päevi. Kuigi hirm siiski, et nagunii ei õnnestunud.

 

Säde

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N38, kodus 2 poega ja väga unistan väiksest tütrest ka, alati olen unistanud ???? Kuigi poisid ka nii toredad muidugi. Täna CD 16, CD13. ja CD14. sai nugistatud ja homme peaks OV olema, täna on voolus juba päris korralik.. Loodan siis neile aeglastele tüdruk-ujujatele ????

miinustajad, bring it oon ????

Nuki

Loodan, et suuremad vennad saavad endale väikese õekese ???? Hoian pöidlad pihus!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad detsember 2022