Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad detsember 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )

Teema: Triibupüüdjad detsember 2022

Postitas:
Kägu

Mina käisin täna kontrollis. Rasedus kinnitati, aga arst arvab, et see ei jää püsima. Täna peaks olema 5+2 nädalat. Üleeile oli HcG tase 37,2. Arst ütles, et seda on vähe. Väike laik oli näha, aga see o n ebatasaste äärtega. Arst imestas, et veritsust veel ei ole. Aga eks siis nv peaks hakkama. Looduse tahe pidi see olema. Kui uueks nädalaks ei hakka, siis ikka uus vereproov teha.

Oh, nii raske on see. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin täna kontrollis. Rasedus kinnitati, aga arst arvab, et see ei jää püsima. Täna peaks olema 5+2 nädalat. Üleeile oli HcG tase 37,2. Arst ütles, et seda on vähe. Väike laik oli näha, aga see o n ebatasaste äärtega. Arst imestas, et veritsust veel ei ole. Aga eks siis nv peaks hakkama. Looduse tahe pidi see olema. Kui uueks nädalaks ei hakka, siis ikka uus vereproov teha.

Oh, nii raske on see. ????

37.2? Ultrahelis näha üldse midagi alates 1000 ühikust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kahju!????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kurb 🙁 pea vastu!

Mul täna DPO6. Lihtsalt istun ja ootan, testida pole veel mõtet. Leian omale tegevust. Õnneks hetkel tegevust jagub, kodus väike remont ja tõstame asju ümber.

H

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul hakkas siis eile päeval vaikselt määrima. Täna hommikul juba rohkem.. nii et nagu ma arvasin, seekord ei jää rasedus püsima. Ma ei ole kurb. Sest katkemine toimub nii varakult. Kas seal üldse midagi ka oli? Hcg oli ju niiii madal. Seda enam on see protsess kergem mulle. Olen pigem positiivne, sest mul on varem ka 1 selline varajane katkemine olnud pärast mida jäin kohe uuesti rasedaks ????

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühinen ka püüdjatega. 16.nov sai eemaldatud Mirena spiraal (oli 7a). Peale seda pole olnud määrimist ega päevi. Ov test oli positiivne 27.nov.

13.12 sain testile heleda triibu, järgnevatel päevadel püsis sama heledana. Neljapäeval tegin veretesti, hcg ainult 32. Sisetunne käskis reedel uue testi teha, hcg tulemus 30. Keemiline siis. Jääme kauaoodatud päevi ootama siis, et uuele ringile asuda.

Püüame neljandat 🙂 ja vanust kohe 37.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kahjuks seekord rasedus püsima ei jää. Täna algas verejooks. ???? Olen väga kurb.

Kas see verejooks on nagu päevade ajal? Kaua võib kesta? Kas valud võivad suured olla? Millega leevendada?

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kahjuks seekord rasedus püsima ei jää. Täna algas verejooks. ???? Olen väga kurb.

Kas see verejooks on nagu päevade ajal? Kaua võib kesta? Kas valud võivad suured olla? Millega leevendada?

🙁  Väga kahju.
Mitmes nädal sul on?
Verejooks võib olla tunduvalt suurem kui päevade ajal, aga ei pruugi. Valud samuti krambitavamad ja suuremad, aga üleelatavad. Võib võtta ükskõik mis valuvaigistit, ibukat näiteks. Kui tunni ajaga saab kõige suurem side täitsa täis või tuleb verd isegi veel rohkem, tuleks minna arstlikku kontrolli. Kui enesetunne läheb väga hulluks, siis samuti.

Jaksu see kole päev üle elada ja siis vaikselt tervenema hakata. Kõik läheb mööda, kõige kurvemad ja valusamad asjad ka…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna oleks olnud 5+6. Tean küll, et katkemiste % on suur. Aga emotsionaalselt on see raske. Ikka mõtlen, miks minuga, mis ma valesti tegin. Samas saan aru, et see lihtsalt on “looduse tahe”. Samuti ju, siis pidi nii minema, et kõik polnud päris korras, et laps saaks arenema hakata. Igatahes on väga segased mõtted ha emotsioonid.

Pole kellegile rääkinud ka seda, kuna oli nii vara veel. Nüüd on veel imelikum rääkida. Oh nii keeruline…..või siis ise mõtlen selle keeruliseks.

Kõht tuikab usinalt. Enamasti mul päevade ajal valusid ei ole. Pea ka valutab meeletult. Loodan, et homme on kergem, mitte hullem.????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et homme on kindlasti natuke juba parem.
Kui minul samas suurusjärgus rasedus katkes (samuti jõuluajal), siis aitaski mehe kaisus tühjaksnutmine (olime aastaid seda rasedust oodanud, väga raske oli), järgmisel päeval sõitsime ära maakoju hoopis, seal teises keskkonnas askeldades ja juttu ajades ja arvutist filme vaadates kuidagi hakkas hea ja turvaline olla ja läks teravam kurbus üle. Hiljem muidugi lainetena aeg-ajalt tuli nukrus peale, aga mitte enam selline, et oleks lausa elu seganud.

Kindlasti ei teinud sa midagi valesti, nii vara lihtsalt katkeb palju rasedusi ja kui katkema pidi, siis parem varem kui hiljem. Kurbus on aga täiesti normaalne tunne, mida tunda. Lohutuseks ütlen ka seda, et kartsin peale katkemist, et kui uuesti rasedaks jään, siis ei julge ma üldse rõõmustada ja pabistan kohutavalt, aga tegelikult kui lõpuks uuesti rasestusin, siis oli algusest peale nii hea, kindel ja rõõmus tunne, et ei seganud see varasem kurb kogemus uut rasedust nautimast ka.

Jaksu!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Minul peaks siis täna DPO 11 olema. Loomulikult olen juba eelnevatel päevadel teinud teste ja pettunud. Nii loll inimene ikka. Aga täna sisi tegin ka ja justkui oleks mingi triip olnud ja nagu poleks ka. Rinnad on nii hellad ja valud on hoopis teised kui enne päevi tavaliselt. Lubasin endale, et enne reedet ( kui peaksid päevad hakkama) rohkem ühtegi testi ei tee. Nii tahaks, et see kuu õnnestuks.

Oktoobris oli katkemine. Väga väga jube kogemus minu jaoks. Loodan, et enam seda läbi elama ei pea.

 

K.K.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole kellegile rääkinud ka seda, kuna oli nii vara veel. Nüüd on veel imelikum rääkida. Oh nii keeruline…..või siis ise mõtlen selle keeruliseks.

Mida sa pead siis kellele rääkima? Mina küll aru ei saa. No ära siis räägi kellelegi midagi, mis siin keerulist on? Ise mõtlete endale probleeme välja, nagu mingid dramaquinid.

+2
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pole kellegile rääkinud ka seda, kuna oli nii vara veel. Nüüd on veel imelikum rääkida. Oh nii keeruline…..või siis ise mõtlen selle keeruliseks.

Mida sa pead siis kellele rääkima? Mina küll aru ei saa. No ära siis räägi kellelegi midagi, mis siin keerulist on? Ise mõtlete endale probleeme välja, nagu mingid dramaquinid.

Ah, mine ära siit lihtsalt.
Saad ju aru, et inimene on õnnetu, pettunud ja endast väljas, miks on siis nii võimatu jätta üldse kommenteerimata, kui midagi toetavat öelda pole?! Oma lähedasele ka nii nähvaksid, kui ta nutab, sest oodatud rasedus katkes? Jobu.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvasin et ov tuleb umbes CD 19-21 nagu eelmine kuu, hea oli et varem tegema hakkasin teste, eile oli negatiivne aga täna hommikul oli juba peak käes ja CD15. Tàna panustame ka, aga huvtav kas see kuu siis tuleb 29 päevane tsükkel tavalise 33 asemel või lihtsalt seekord ov varem
MK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, mul täna cd30 ja taaskord positiivset ov testi ei saanud. Kardan, et lõhkusin oma CB testihoidja mahakukutamisega ära, aga pole hullu. Sel kuul isegi päris usinalt toimetatud, ehk ikka saime õigele ajale pihta. Tänasest tekkis väike palavik ja neelata on ka valus, see veel ongi enne jõule puudu 🙂

Rahulikku ning triipuderohket jõuluaega kõigile!

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna DPO11 ja sain heleda triibu kätte varajase testiga. Ilus jõulukingitus meile.

Arvasin, et meil läheb kauem, kuna esimest ootasime 1,5a. Aga näed, tuli kolme kuuga. Tõeline kingitus.

Rahulikke jõule ja triipuderohket uut aastat!

H

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised rasedusteste te kasutate?

Minul praegu on biocard baby plaadid. Ja täna DPO 13, test oli padunegatiivne. Ei teagi kas loota ikkagi lõpuni välja või harjutada mõttega, et ei õnnestunud.

 

K.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin seekord clear blue varajase testi. Tellisin ovulatsioonitestid.ee lehelt. Tellisin sealt ka odavamaid varajasi teste, aga need näiteks eile ei näidanud veel. Samas ehk testisin lihtsalt liiga vara.

H

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, mine ära siit lihtsalt. Saad ju aru, et inimene on õnnetu, pettunud ja endast väljas, miks on siis nii võimatu jätta üldse kommenteerimata, kui midagi toetavat öelda pole?! Oma lähedasele ka nii nähvaksid, kui ta nutab, sest oodatud rasedus katkes? Jobu.

Raseduse katkemine ei ole ju lapse kaotus. Miks peab nii valuliselt reageerima, need rasedused ju katkevad, kus loode on haige. Seda peaks ju võtma kui normaalset asja, keegi ei taha ju saada haiget last, või sinu arvates keegi tahab?  Kõik naised võiksid ju sellest aru saada. Milleks üle reageerida ja hüsteeritseda.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, mine ära siit lihtsalt. Saad ju aru, et inimene on õnnetu, pettunud ja endast väljas, miks on siis nii võimatu jätta üldse kommenteerimata, kui midagi toetavat öelda pole?! Oma lähedasele ka nii nähvaksid, kui ta nutab, sest oodatud rasedus katkes? Jobu.

Raseduse katkemine ei ole ju lapse kaotus. Miks peab nii valuliselt reageerima, need rasedused ju katkevad, kus loode on haige. Seda peaks ju võtma kui normaalset asja, keegi ei taha ju saada haiget last, või sinu arvates keegi tahab? Kõik naised võiksid ju sellest aru saada. Milleks üle reageerida ja hüsteeritseda.

Kuule sina, kes sa ilmselt valdad lõplikku tõde ja tead, mida teised peaksid tundma – sellest saabki iga naine aru.
Lihtsalt see, kui soovid väga last, aga ei rasestu, teeb kurvaks ning murelikuks. Ja kui siis lõpuks see oodatud rasedus tekib, siis loomulikult tuleb hinge suur rõõm ja lootus, et nüüd lõpuks ongi väike lapsuke tulemas. Selle lootuse purunemine, kui rasedus siis ikkagi katkeb, on valus. Vahel kohe väga valus.  Nimetada sellejärgset kaotustunnet hüsteeriaks ei ole kohane. Ongi täiesti normaalne kurvastada… ja siis edasi elada, püüda ja loota, sest ega mingit muud varianti ju polegi.

Mingit põhjust pole kõiki tundeid endasse koguda ja kibestuda –  nagu ilmselgelt sinuga on juhtunud. Kaastunne!

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin siis eile uuesti arstil. Vaatas üle ja ütles, et emakas ilusti puhastunud ja kõik korras. Kinnitas, et oli biokeemiline rasedus. Kuna tsükkel sellega veidi nihkus arvutasime välja selle tsükli duphastoni võtmise ja soovis edu :). Ov peaks jääma siis kuskil aastavahetuse kanti või veidi enne. Kindasti proovime juba seekord uuesti 🙂

Palju õnne kõikidele, kes triibud saanud on ja ???? et ka teiste triibud ruttu tuleks ????

ML

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alates üleeilest punased platsis ja OV paiku polnud meest kodus ka. Niiet uuel aastal uue hooga! ????

 

Astor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me see kuu väga pihta ei saanud, 2-3 päeva enne ovulatsiooni hiliseim, ovulatsiooni eelsel päeval olime mõlemad tõesti nii ramp väsinud, pole kunagi varem seetõttu vahele jätnud 😀 ja ov päeval olin ma juba ära. Aga no mingi võimalus on.
Järgmise tsükli alguses annan vered ja mees spermaproovi ja jaanuaris räägime juba viljakusarstiga tulemustest. Tore, et liigub kusagil suunas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me see kuu väga pihta ei saanud, 2-3 päeva enne ovulatsiooni hiliseim, ovulatsiooni eelsel päeval olime mõlemad tõesti nii ramp väsinud, pole kunagi varem seetõttu vahele jätnud ???? ja ov päeval olin ma juba ära. Aga no mingi võimalus on.

Järgmise tsükli alguses annan vered ja mees spermaproovi ja jaanuaris räägime juba viljakusarstiga tulemustest. Tore, et liigub kusagil suunas.

AG

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pean nüüd aja natukeseks maha võtma. Veebruaris on vaja käia kahel uuringul ja lasen kehal taastuda. Järgmine nädal lähen kontrolli. Peale katkemist väike verejooks veel kestab, aga tundub, et hakkab lõppema.

Kauneid pühi kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna cd32 ning õhtul poes käies haarasin nii muuseum ühe testi ka. Kuna ov ajas kindel pole ning rinnad ka ei valuta, siis oleks ju ilus üllatus homme hommikul 🙂

 

C.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain oma jõuluime, test positiivne ????

 

Chrizzu

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne C! Nii tore!

sadeli

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna cd38 ning hetkel veel vaikus 🙂 Rinnad juba kolmandat päeva valusad, tundub et aastavahetuseks päevad platsis. Cd33 tehtud test oli negatiivne, nagu oligi arvata.. Vaatan mis lähipäevil toimub, ehk ostan uue testi täna/homme.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kuidagi veider/teistmoodi olemine viimased päevad. Kõhus kisub ja torgib nagu hakkaksid päevad, samad need peaksid tulema alles nädala pärast.
Paksem valge voolus on tekkinud, algul kahtlustasin, et lööb tupeseene välja, aga selleks ka läinud ei ole.

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad detsember 2022