Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad jaanuar 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 231 )

Teema: Triibupüüdjad jaanuar 2021

Postitas:

LÜHENDID:

OV– Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:

 

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

 

 

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

 

 

 

KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! ????

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda 1DPO-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 1DPO.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! ????

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla 4-10DPO, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest 7-8DPO (pigem 8DPO), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui 10DPO, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

hCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest hCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid ????

Kas see või too hCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks hCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Alates hCG väärtusest 1200 hakkab kahekordistumine aeglustuma. Alates hCG väärtusest 6000 võib kahekordistumine võtta aega juba neli päeva. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! ????

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub hCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

Kas on siin mõni jaanuari triibupüüdja?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kogun eelinfot. Päris jaanuarikuu triibupüüdjaks ei pürgi, aga on mõte hakata planeerima kolmandat last. Või õigemini üritama uuesti, sest okt 2019 ja märts 2020 olid katkemised. Arst soovitas, et kui soov uuesti rasestuda, siis võiks enne võtma hakata Pregnacare tablette, nii mina kui ka mees. Äkki teistel ka kogemusi, et kas lisaks neile tablettidele peaks foolhapet eraldi veel juurde võtma või mitte?

As.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.12 22:23; 28.12 16:49; 03.01 09:41; 06.01 07:32; 17.01 08:16; 17.01 14:55; 19.01 06:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun.

Vanus: 29

Proovinud rasestuda 5 kuud

ovulatsioon ja asjatamine jäid detsembrikuusse, aga uued päevad peaksid hakkama 7.jaanuaril. 5ndal jaanuaril helistab günekoloog ja siis saab vereanalüüside vastused ka -.-

Põnev, põnev!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaanuaris triipe veel ei püüa, kuid ettevalmistusi selleks alustan küll, hakkan uuesti foolhapet võtma ja mehele peaks ka mingid vitamiinid hankima. Lähen  alles 30. dets. puhastusele, ootan ühed päevad ära ja siis. Praegune rasedus peetus 7. nädalal, avastasime selle Uh käikus 10. rasedusnädalal, muidu oleks juulibeebi olnud.  Mis vitamiine teil mehed võtnud on ja kas nende võtmisel üldse mõtet on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele tellisin Wellman conception tabletid. Arst soovitas.

 

As.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.12 22:23; 28.12 16:49; 03.01 09:41; 06.01 07:32; 17.01 08:16; 17.01 14:55; 19.01 06:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. mannatera

2. 29a

3. Alates oktoober 2019

4. Esimese beebi soov on

 

Võtan ennast kohe siia uueks aastaks rivvi valmis! Femeraga juba alustatud ja järgmise nädala lõpus UH-sse, et näha kui hästi munarakud kasvanud on. Kui kõik ok, Ovitrelle süst ja beebit valmistama ????

Meie vitamiinidest võtame hetkel ainult C ja D. Ei minu ega mehe arst ei soovitanud hetkel midagi muud ka lisaks võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teiega.

1. Isb

2. 25a

3. Alates august 2019

4. Esimene

 

Täiesti lootusetu tunne juba peal. Viljatusarsti poolt oleme mehega ka täiesti terved ja pole siiani õnnestunud… Päevad käivad ka nagu kellavärk  ja ovulatsioonid toimuvad. Detsembris tegime esimese IUI ja arvatavasti nüüd jaanuaris proovib uuesti teha IUI.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kolmas päev duphastoniga. Ütleme nii et ootamisest ja lootmisest väsinud. Võtan vabalt samas mees on seekuu vägagi õhinas. Ilmselt järgmine kuu teeme pausi ja vb pikema sest minul mingi suur südame soov saada beebi soojemal ajal nagu mai juuni juuli august????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ka esialgu sihtisime soojemat aega, kuid praeguses juba ükskõik, peaasi, et laps tuleb ja ta terve on. Sügisel ja talvel jah kehvem viimase vindini rase olla ja sünnitada. Väljas kehvad ilmad, rohkem nakkushaiguseid, kevadel/suvel lihtsam suurt kõhtu kleidiga katta, kui selleks mõni suurem jope/mantel veel lisaks muretseda. Mul esimene laps sündis mais, nii hea oli ilmad läksid vahetult pealesündi soojaks, hea oli pikki jalutuskäike teha ja igati oli mõnus ja hea olla. Kuid nagu esimeses lauses ütlesin nüüd juba ükskõik millal sünnib, peaasi, et beebi tuleb.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 30.12 10:44; 01.01 16:03; 04.01 10:01; 05.01 07:16; 06.01 22:23; 08.01 11:16; 09.01 11:35; 10.01 23:50; 10.01 23:52; 11.01 18:10; 18.01 12:36; 20.01 18:42; 22.01 18:07; 26.01 00:22; 26.01 00:24; 27.01 13:28; 30.01 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. KeMaLi.

2.  Vanus 31.

3. triipe püüdnud al september 2020

4. laps (esimene ühine laps) ( eelmisest suhtest 2 tütart)

Kuu eelistusi pole , üks unistus on küll …üks terve ja tugev poiss (oh neid unistusi) , see vaid unistus mitte esmatähtsus. Ootame väga oma beebit.

Tsükli pikkused nüüd olnud 27 päeva .

Viimane menstruatsioon oli 4-9 dets.

Uus tsükel peaks hakkama homme. Seega aastavahetus tuleb vist punane …

Asjatanud oleme küll 22.23.24.25.26.27.28 nohm eile jäi vahele.

KeMaLi 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. lucky1

2.  Vanus 27.

3. pole otseselt triipe püüdnud aga kätt ette ka ei pannud alates oktoober 2020 🙂

4. 2.laps

Hei!

Liitun ka pundiga. Olen siin lugemas käinud alates esimese lapse triipude püüdmisest, seda siis juba mai 2019st. Nüüd jälle tagasi lugemas oktoobrist, sest tahaks sellele ühele teist ka kõrvale 🙂  Asja teeb keerulisemaks see, et imetan veel põnni ja hormoonid on all-over-the-place.  Tsüklid on 33-52p pikad, enne esimesega rasedaks jäämist olid kuskil 30-35 päeva pikad. Järgmine ovulatsioon peaks toimuma 11-12 jaanuar, erinevate äppide järgi, kavatsen seekord ovulatsiooniteste kasutada ja loota parimat 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

millal teie testiks või ootaksite päevad ära?

tsükli pikkus viimased kuud on 33-34 päeva

täna on CD 27, positiivse ovulatsioonitesti sain CD18. Mehega asjatasime: CD13, 15, 17, 18, 19, 20 ja 21.

Imelikke krampe ja kiskumist tundsin CD25 ehk DPO6 umbes, tuli ka natuke verd. Päev enne seda oli rampväsimus, selline et ei jõudnud silmi ka lahti hoida.

Flo järgi peaksid päevad hakkama 7.jaanuaril.

kõik räägivad helladest rindadest, aga seda sümptomit mul pole, ainus sümptom mida tunnen on kõhus pidev tegevus s.t näpistus/kramp/gaasid/tuikamine jne.

mul kodus õnneks rasedusteste pole, aga on ovulatsioonitestid ja huvi pärast katsetasin hormoonide olemasoluks neid, need olid väga õrna/peaaegu olematu triibuga 😀 nüüd tekkis jälle tunne, et äkki ei läinud läbi.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Piripiiga

2. 31a

3. Alates aprill 2017 (43 kuud)

4. Esimest

Lühidalt: Mul PCOS. OV stimuleerimisega saavutatud rasedus mai 2019 (peetus, kirurgiline puhastus) ja okt 2019 (katkes). Alates novembrist dr.Aluri patsient. See kuu tehti 21.12 UH. 22.12 tegin ovitrelle süsti (sel ajal ka panustasime) ja alates 24.12 dupha jälle. Lisaks võtan D-vitamiini, macat, Q10, mama kompleks vitamiini ja inofolic pulbrit. Mees käis ka see kuu IUI jaoks proove andmas – öeldi, et kogust veidi vähe aga sellistes tingimustes proovi andes on kõik okei ja muud asjad korras. Uus tsükkel peaks UH järgi hakkama 4.01-5.01.
Varem olen alati süsti kehast välja testinud aga see kuu ei mõtlegi enne 05.01 testi teha.
Teretalv91 veritsus on tõenäoliselt pesastumisest küll aga see võib ka ebaõnnestuda ja see, et ov test nii neg on sellest, et ov test muutub positiivseks siis kui RT on juba positiivne. Seega lootust on täiega, varu kannatust ainult. Kui pesastumine nii hilja oli siis võib test hiljem positiivseks muutuda.

Piripiiga

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.12 12:54; 04.01 07:30; 07.01 10:06; 20.01 13:57; 28.01 13:33; 29.01 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Piripiiga

2. 31a

3. Alates aprill 2017 (43 kuud)

4. Esimest

Lühidalt: Mul PCOS. OV stimuleerimisega saavutatud rasedus mai 2019 (peetus, kirurgiline puhastus) ja okt 2019 (katkes). Alates novembrist dr.Aluri patsient. See kuu tehti 21.12 UH. 22.12 tegin ovitrelle süsti (sel ajal ka panustasime) ja alates 24.12 dupha jälle. Lisaks võtan D-vitamiini, macat, Q10, mama kompleks vitamiini ja inofolic pulbrit. Mees käis ka see kuu IUI jaoks proove andmas – öeldi, et kogust veidi vähe aga sellistes tingimustes proovi andes on kõik okei ja muud asjad korras. Uus tsükkel peaks UH järgi hakkama 4.01-5.01.

Varem olen alati süsti kehast välja süstinud aga see kuu ei mõtlegi enne 5.01 testi teha.

<p style=”text-align: left;”>Teretalv91 veritsus on tõenäoliselt pesastumisest küll aga see võib ka ebaõnnestuda ja see, et ov test nii neg on sellest, et ov test muutub positiivseks siis kui RT on juba positiivne. Seega lootust on täiega, varu kannatust ainult. Kui pesastumine nii hilja oli siis võib test hiljem positiivseks muutuda.

Piripiiga

aitäh toetavate sõnade eest, praegu puhkus ka ja jõuab täiega ülemõelda -.- tahaks pigem juba teada, et ei õnnestunud jõuaksin leppida, seda enam et jaanuari algul hellab günekoloog, et rääkida mis vereanalüüsid näitasid.  Muidugi uritan positiivne olla ja tahaks neid triipe üle kõige!!!

 

teretalv91

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul veel 5 päeva duphastoni krõbistada. Kummaline see et arst ütles et kui rasedaks jään peaks edasi võtma. Kas siis peale 5 päeva algavad päevad? Äpi järgi peaks alles järgmise nädala lõpus algama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nii segaduses, proovisime muidugi dets esimene kord (kuna mees ei tööta Eestis siis ajastada OV keeruline) ja esimene laps.

OV pidi olema umbes 20.12, asjatasime vahemikus 16-20 (üks päev, 17 vist? jäi vahele). 23 hakkasid emakas tugevad krambid, sellest saadik on iga päev olnud kõhus (peamiselt vasakul pool, pigem munasarjades (ja emakas) valulikkus, torked jmt. Eile (11DPO) oli kohati tuntavalt valus ja õhtul algas määrimine. Samas ei saa kindel olla, et 20 oli õige OV päev ja pesastumise määrimise kohta on 11DPO isegi võimalik, samas paljud allikad ütlevad, et määrimine ei käi pesastumisega kokku. Päevad peaksid algama 03.12. Siiani kõik testid negatiivsed olnud (proovinud ka varajastega). Mitte kunagi varem pole olnud menstruatsiooniväliselt valusid, eriti krampe ja samuti pole päevad ka nii palju varem kunagi alanud.

Samas kui 11DPO oligi pesastumine (määris), siis ilmselt test saakski kõige varasemalt joon näidata 3.ndal kui peaksid päevad algama. Eks nüüd lihtsalt ootangi mis saab, kas sellest määrimisest hakavad päevad või ei (testi teen ikka). 7ndaks sain arstile aja ka, et ükskõik siis, kas tuleb positiivne või negatiivne test (loodan, et sel ajal siiski enam päevi pole, muutma ei taha hakata) käiks ja näitaks end arstile, kuna viimasest käigust tükk aega möödas ka.

Valud natuke hirmutasid, samas kui hetkel oleks rase oleks 4 nädal käsil siis emakaväline rasedus (valud+veri) ei tohiks veel olla. Ise olen ka loll olnud, et teste nii palju teinud ootusärevuses, sest iga negatiivne test sööb seest tükikese. Ja siis kogu aeg googeldan end lolliks. Loodan siiski, et 3nda hommikul varajasega testiga sinna õrna triibu saan.

 

P.L

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.01 14:28; 03.01 09:08; 03.01 16:31; 05.01 19:01; 09.01 12:03; 20.01 19:03; 23.01 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina olen ühe korra rasestunud. Mõned päevad pärast eeldatavat ovulatsiooni toimumist olid minulgi imelikud torked ja kiskumised alakõhus – päevadeni oli tol hetkel umbes natuke üle nädala jagu aega. Ja no minul samuti pole muidu päevade ajal ega eelnevalt selliseid valusid/torkeid varem olnud, sh ka mitte ovulatsiooni ajal. Teadsin kohe, et seekord midagi toimub. Määrimist ma ei täheldanud. 1,5 nädalat hiljem saingi oma esimesed triibud. Rasedus oli õiges kohas, aga midagi ikkagi ei sobinud ja kahjuks katkes rasedus varakult, umbes 5-6 nädala vahepeal. Katkemine oli nüüd novembri lõpus-detsembri alguses. 28. detsembril algasid esimesed päevad pärast katkemist. Arst andis kohe rohelise tule uuesti proovimiseks. 🙂

 

J.K.

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.01 15:06; 01.01 17:25; 05.01 11:07; 05.01 13:02; 10.01 13:38; 11.01 21:51; 17.01 14:31; 20.01 17:55; 23.01 09:06; 23.01 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube segadusse ajab see, millal siis on õige peale raseduse katkemist/ peetumist uuesti proovida. Endal oli raseduse peetumine 7nädalal ja 30. dets. tehti tablettidega abort. Lugesin päris palju foorumeid, osadel on öeldud, et oodake ühed päevad ära ja siis võib kohe uuesti proovima hakata, samas räägitakse 2-3 kuust. Mis see siis õige on? Loomulik on see, et kui oled peetumise ùle elanud tahad võimalikult kiiresti uuesti proovima hakata. Mul naistearst, kes katkestamise tegi soovitas 2- 3 kuud oodata, see tundub üüratu aeg ootajale. Ütles, et kui liiga vara uuesti üritad on ka uute peetumiste ja katkemiste oht suurem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 30.12 10:44; 01.01 16:03; 04.01 10:01; 05.01 07:16; 06.01 22:23; 08.01 11:16; 09.01 11:35; 10.01 23:50; 10.01 23:52; 11.01 18:10; 18.01 12:36; 20.01 18:42; 22.01 18:07; 26.01 00:22; 26.01 00:24; 27.01 13:28; 30.01 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusat triipe kõigile. Olen  jälginud teid siin aga kirjutanud ei ole. Püüan viiendat last suvest saadik. Ov oli 14detsember testi järgi. Päevi hakanud ei ole. Rt kodus ei ole tegin huvi pärast ov testi ja sinna ilmus kohe teine triip. Kas ov test läheb rasedusega positiivseks? Homme saan linna siis apteeki testi ostma.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 01.01 17:03; 04.01 14:23; 06.01 06:52; 06.01 12:42; 06.01 16:51; 06.01 23:07; 06.01 23:19; 07.01 09:06; 09.01 15:30; 09.01 16:03; 09.01 16:58; 11.01 16:19; 16.01 18:54; 20.01 17:21; 22.01 12:41; 22.01 15:10; 22.01 22:18; 26.01 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube segadusse ajab see, millal siis on õige peale raseduse katkemist/ peetumist uuesti proovida. Endal oli raseduse peetumine 7nädalal ja 30. dets. tehti tablettidega abort. Lugesin päris palju foorumeid, osadel on öeldud, et oodake ühed päevad ära ja siis võib kohe uuesti proovima hakata, samas räägitakse 2-3 kuust. Mis see siis õige on? Loomulik on see, et kui oled peetumise ùle elanud tahad võimalikult kiiresti uuesti proovima hakata. Mul naistearst, kes katkestamise tegi soovitas 2- 3 kuud oodata, see tundub üüratu aeg ootajale. Ütles, et kui liiga vara uuesti üritad on ka uute peetumiste ja katkemiste oht suurem.

Miks minu arst mulle kohe loa uuesti proovima hakata andis on võib-olla ka selles, et minu rasedus oli nii väike katkemise hetkel ja keha sai puhastusega ise hakkama (ei olnud vaja isegi tabletti). Võib-olla suurema raseduse puhul on soovitused ka teised. Kuigi jah, mulle ka tundub, et see sõltub pigem arstist ja sellest, millised juhtumid tema praktikas on olnud.

J.K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.01 15:06; 01.01 17:25; 05.01 11:07; 05.01 13:02; 10.01 13:38; 11.01 21:51; 17.01 14:31; 20.01 17:55; 23.01 09:06; 23.01 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusat triipe kõigile. Olen jälginud teid siin aga kirjutanud ei ole. Püüan viiendat last suvest saadik. Ov oli 14detsember testi järgi. Päevi hakanud ei ole. Rt kodus ei ole tegin huvi pärast ov testi ja sinna ilmus kohe teine triip. Kas ov test läheb rasedusega positiivseks? Homme saan linna siis apteeki testi ostma.

Googeldades olen lugenud, et võib küll minna, ma arvan et kui see ikka positiivselt tume,siis ehk on lootust. Ma ise DPO8 või 9 (päevad peaksid hakkama 6 päeva pärast) tänane mingi imelik uus meravita rasedustest (pole varem kasutanud, prismast leidsin) test negatiivne. Rinnad hellad, krambitab. Ma ikka saiko igakord kui päevad lähenevad, üritan olla rahulik, aga võimatu 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegil on hommikuti nina verejookse? On need seotud kuidagi hormoonide muutustega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.01 11:43; 03.01 23:07; 04.01 15:02; 05.01 12:46; 05.01 13:48; 05.01 19:19; 05.01 21:01; 07.01 11:15; 08.01 12:17; 08.01 20:27; 23.01 19:03; 23.01 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soft

29

Neljas

Alates nov 2020

Tegelen endiselt piima vähendamisega, et tsükkel normaalselt taastuks ja endiselt loodan, et päris ära ei pea jätma imetamist.

Viimased päevad on olnud kummalised. Kõht kisub aeg-ajalt ja vinnid on näkku tekkinud. Endiselt loodan väikest vanusevahe lastele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 16:47; 25.01 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegil on hommikuti nina verejookse? On need seotud kuidagi hormoonide muutustega?

See on jah hormonaalne ja peaks olema tugev raseduse märk.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 21:26; 04.01 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna 4+0, määrimine on hetke seisuga lõppenud ja tuli kolmel päeval pruunikat määrimist kokku ehk teelusikatäis? (kasutan anumat, siis hea jälgida). Päevadeks hetkel veel üle pole läinud. Loodan, et ehk oligi hiline pesastumine ja nüüd hakkab tõusma.

Tegin täna viimase allesjäänud varajase testi ära (formula vitale plaat) ja seal selline kummitusvari, et kahtlen juba, kas kujutan ise ette. Lootust on, tavalisi teste veel (25 tundlikkusega) alles, et ülehomme saab korrata.

Ei teagi mida arvata, kardan natuke loota ka. Triipu peab ikka väga otsima, sõltub nurgast, ekraani valgusest jne. Samas testiga kui nina ees hoida siis mingis valguses on ikka silmaga eristatav. Kohe seal T tähe kriipsust üleval, õrn, aga tundub sama lai kui testtriip. Vahepeal vaatan ise seda pilti ja mõtlen, et kujutan ette, aga siis vaatan testi ennast ja silm haarab seda varju kergemini seal.

https://ibb.co/02CPdS0

Panin ühe pildi veel, minu jaoks kaugemalt vaadates ehk triip kumab rohkem jah kui lähedalt otsides (telefon kuidagi pehmendab kõik valge osa üheks ka). Mida lähemalt ise ka otsin seda olematum tundub. Seepärast ta rohkem selline kummitustriip ongi, et ega ma midagi sellest väga veel loota ei julge, et ehk on testi eripära vmt kuigi nägin koheselt. Kuigi ekraanil ja ekraanil on ka vahe, mu telefoni oma püüab esimesel pildil roosaka tooni teisel triibul kinni, arvuti pigem kuvab valgena. Teisel pildil eemalt vaadates on triip, sisse suurendades pigem kaob.

https://ibb.co/JpYKKLV

P.L

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.01 14:28; 03.01 09:08; 03.01 16:31; 05.01 19:01; 09.01 12:03; 20.01 19:03; 23.01 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu unine silm triipu pildil ei näe.

 

As.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.12 22:23; 28.12 16:49; 03.01 09:41; 06.01 07:32; 17.01 08:16; 17.01 14:55; 19.01 06:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. C.

2. 27a

3. Alates august 2020

4. Teine laps

Minul siis viimased päevad olid 8.11.20, positiivse testi sain 11.12.20. Rõõm oli suur ja seda rõõmu sain nautida nädala, kui hakkas veritsus. Käisin eelnevalt ka hCG-d mõõtmas ja juba siis sain aru, et seekord läks halvasti.

Nutsin oma nutmised ära ning sisestasin endale, et ju siis nii pidigi minema. Käisin ka arsti juures 29.12 ning arst kinnitas mu kahtlusi. Homme lähen veelkord kontrolli, sest teisipäeval käies tundus uh-s arstile vasakpoolses munajuhas mingi moodustis, aga ütles et see võib ka aparaadi anomaalia olla. Samal õhtul tuli ilmselt see sama moodustis välja. Veritsus on peaaegu lõppenud ning arst arvas ka, et kui enesetunne hea, siis tema ei näe vajadust oodata. 🙂

Soovin kõigile head uut aastat ning kiireid triipe!

C.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 03.01 09:53; 04.01 19:15; 06.01 14:54; 06.01 19:14; 06.01 22:54; 07.01 08:28; 07.01 11:20; 08.01 12:34; 09.01 10:24; 09.01 17:04; 09.01 18:23; 10.01 15:21; 10.01 22:16; 11.01 09:24; 11.01 14:56; 12.01 22:24; 20.01 15:53; 20.01 18:04; 22.01 13:16; 22.01 16:10; 23.01 10:08; 25.01 16:20; 30.01 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen õrna triipu. Endal oli samasugune, nüüd veidike tumedam

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna 4+0, määrimine on hetke seisuga lõppenud ja tuli kolmel päeval pruunikat määrimist kokku ehk teelusikatäis? (kasutan anumat, siis hea jälgida). Päevadeks hetkel veel üle pole läinud. Loodan, et ehk oligi hiline pesastumine ja nüüd hakkab tõusma.

Tegin täna viimase allesjäänud varajase testi ära (formula vitale plaat) ja seal selline kummitusvari, et kahtlen juba, kas kujutan ise ette. Lootust on, tavalisi teste veel (25 tundlikkusega) alles, et ülehomme saab korrata.

Ei teagi mida arvata, kardan natuke loota ka. Triipu peab ikka väga otsima, sõltub nurgast, ekraani valgusest jne. Samas testiga kui nina ees hoida siis mingis valguses on ikka silmaga eristatav. Kohe seal T tähe kriipsust üleval, õrn, aga tundub sama lai kui testtriip. Vahepeal vaatan ise seda pilti ja mõtlen, et kujutan ette, aga siis vaatan testi ennast ja silm haarab seda varju kergemini seal.

https://ibb.co/02CPdS0

Panin ühe pildi veel, minu jaoks kaugemalt vaadates ehk triip kumab rohkem jah kui lähedalt otsides (telefon kuidagi pehmendab kõik valge osa üheks ka). Mida lähemalt ise ka otsin seda olematum tundub. Seepärast ta rohkem selline kummitustriip ongi, et ega ma midagi sellest väga veel loota ei julge, et ehk on testi eripära vmt kuigi nägin koheselt. Kuigi ekraanil ja ekraanil on ka vahe, mu telefoni oma püüab esimesel pildil roosaka tooni teisel triibul kinni, arvuti pigem kuvab valgena. Teisel pildil eemalt vaadates on triip, sisse suurendades pigem kaob.

https://ibb.co/JpYKKLV

P.L

Esimesel pildil kuma näen. Äkki ikka on triibuke ….

Hoian pöialt ,et triibuke kosub !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punkt esimene jaanuar hakkasid päevad. Nüüd valutan kõhtu ja pole mõnus olla . Minujaoks on päevad  kohutavad , eriti kui pille ei võta . Siis alati selline tunne nagu rongi sünnitakse…uhh.
Sel kuul ka ei õnnestu, mees läheb ilmselt kas homme või paari päeva pärast ära aga OV peaks olema 11 -15 vahel .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 231 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad jaanuar 2021