Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 224 )

Teema: Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Postitas:
Kägu

LÜHENDID:

OV– Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! ????

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda 1DPO-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 1DPO.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! ????

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla 4-10DPO, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest 7-8DPO (pigem 8DPO), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui 10DPO, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

hCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest hCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid ????

Kas see või too hCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks hCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Alates hCG väärtusest 1200 hakkab kahekordistumine aeglustuma. Alates hCG väärtusest 6000 võib kahekordistumine võtta aega juba neli päeva. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! ????

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub hCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

Kõik liitujad võiks ennast tutvustada ka, siis lihtsam järge ajada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, uuel aastal uue hooga siis 🙂

  • Naine 33/ Mees 30
  • Üritame saada esimest last
  • Varasemaid rasedusi pole olnud
  • Läbi tehtud 4 kuud Duphastoni eelmisel kevadel. Septembris oli laparoskoopia, novembrist 2 kuud juba Letrozole+Ovitrelle süsti+Duphastone peal. Seni triibukesi pole koju toonud.
  • Mees uuringutel käinud ja tulemused üle keskmise head.. öeldi, et probleem pole kindlasti temas.

Viljatusravi arst ütles, et jaanuaris proovime viimast korda veel Letrozole+Ovitrelle süst+Duphastone skeemi ja siis vaatame juba miskit muud. Jääme lootma ja unistama siis.

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Edu kõigile kaasteelistele sellel aastal! ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan ka end siin taas ritta 🙂

1. J.K.

2. 30-aastased

3. Soovime saada esimest last

4. Püüdnud oleme alates 2020 kevad. Siia vahemikku jääb üks raseduse katkemine 5-6 nädalal.

Vahepeal olen teinud kaks Gepretixi kuuri, kuid see kahjuks pole soovitud tulemust toonud. Uuel nädalal lähen esimest korda viljatusraviarsti vastuvõtule. Juhuslikult jääb visiit täpselt OV-i ajale (tsükli 14. päev), seega saab huvitav olema, mida tema näeb ja kostab 🙂

Edu kõigile ja ilusat alanud aastat!

J.K.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ja head uut aastat.

Tutvustan siis ennast kõigepealt.

N35/ M50

Soovime abikaasaga oma esimest ühist last.

Proovima alles hakkame uuesti, spiraali eemaldasin novembri alguses. Enne seda sai proovitud 5 aastat tagasi ja peaaegu kaks aastat, emotsioonid ei pidanud vastu tookord ja otsustasime unistuse hoiule panna ja nn karjääri teha. Tookord arstid ütlesid kõik ok, ju siis lihtsalt aeg ei olnud õige.

Sünnitanud olen kaks last.

Hetkel olen peale spiraali eemaldust pigem vaatleja. Ov teste ei tee hetkel vähemalt paar kuud. Ootan kuidas tsükkel taastub. Alles olid nn esimesed õiged päevad ja hetkel on CD14 . Äpp näitab täna ov, aga nn keha ja tunnuste järgi oli kaks päeva tagasi. Toimetatud sai siis 4 päeva tagasi. Lootma midagi ei hakka, sest ise tunnen, et oleks võinud sellel nn tunnuste järgi oleval ov päeval teha, aga no ei klappinud kuidagi. Ja kuna mul alati enne päevasid määrib paar kolm päeva, siis ma ei oska tegelt oma tsükkli esimest päeva määrata ka ja siis ma tegelt ei teagi kuna mu ov on. Ja testida ei taha, sest siis tekib see pinge ja mu mees on selles osas rohkem pinges ja ajab näpuga järge. Et siis jah, ma üritan võimalikult kaua võtta asja rahulikult. Mäletan veel liiga hästi seda viie aasta tagust perioodi ja seda kurbust.

Soovin südamest kõigile edu sellel uuel aastal ja palju rõõmu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Tere kõigile ja head uut aastat! ✨
  • Võtan ka kiirelt kokku:
  • Naine 30/ Mees 28
  • Üritame saada kolmandat last
  • Kokku on olnud 4 rasedust
  • Alustasime novembris ja seni pole triipe saanud(aga väga ei eeldanud ka, sest tsükkel
  • alles taastub jne)

Ov teste ei tee aga jälgin äpiga tsüklit. Aga tean, et eks see rasedus tuleb siis kui tahab sest enne esimest rasedust ei olnud mul menstruatsiooni ja teine rasedus tekkis kui imetasin ja polnud ka tsükkel taastunud.
Eks siis paistab, millal see kolmas tuleb 🙂

 

Soovin kõigile edu ja ilusaid pakse triipe ????????????

 

LM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Pärl

2. Mõlemad 25a

3. Proovime saada teist last

4. Oleme proovinud alates 2021 kevad

Tulen ka sujuvalt siia jaanuarikuu teemasse üle. Eelmisse aastasse jäi üks peetumine ja üks biokeemiline, mis viimase tsükli natuke sassi ajas. Praegu CD13, OV nähtavasti homme. OV teste ei kasuta.

Pärl

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. C.

2. 28a/mees 30a

3. alates september 2020 (detsembris 2020 katkemine)

4. proovime teist last

Ilusat uut aastat, kallid naised! Ma loodan, et Teie triibud tulevad peagi ????
Ma ei julge veel siit ootamise foorumisse minna, ehk teil pole selle vastu midagi ???? Käisin eelmine neljapäev hcg-d ning progesterooni mõõtmas, hcg oli 48 ja proge väga kriitiliselt madal, võtan 2 tabletti duphastoni iga päev. Tänaseks on päevad 2 päeva hiljaks jäänud (dpo16), mis on positiivne. Triip vaikselt kosub, kuigi võiks olla tumedam.. Homme hommikul lähen teen uued hcg ja progesterooni proovid, ehk siis saan vabamalt hingata. Ma niii kardan, et kordub taas katkemine, nagu aasta tagasi ????
Progress:
https://ibb.co/XXJLcMF

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. C.

2. 28a/mees 30a

3. alates september 2020 (detsembris 2020 katkemine)

4. proovime teist last

Ilusat uut aastat, kallid naised! Ma loodan, et Teie triibud tulevad peagi ????

Ma ei julge veel siit ootamise foorumisse minna, ehk teil pole selle vastu midagi ???? Käisin eelmine neljapäev hcg-d ning progesterooni mõõtmas, hcg oli 48 ja proge väga kriitiliselt madal, võtan 2 tabletti duphastoni iga päev. Tänaseks on päevad 2 päeva hiljaks jäänud (dpo16), mis on positiivne. Triip vaikselt kosub, kuigi võiks olla tumedam.. Homme hommikul lähen teen uued hcg ja progesterooni proovid, ehk siis saan vabamalt hingata. Ma niii kardan, et kordub taas katkemine, nagu aasta tagasi ????

Progress:

https://ibb.co/XXJLcMF

Imeilusad triibud! Olen kindel, et kõik on sul väga hästi! Soovin ka endale selliseid niii väga! Kuna mu viimane tsükkel oli 34 päeva, siis peaks hakkama päevad alles 9.jaanuaril, a võib-olla ka varem. Seetõttu pole aimugi millal täpselt ovulatsioon oli. Paar test olen muidugi jõudnud ise teha suures lootuses, aga ei miskit. Aga loodan siiski veel edasi. EHK ikka saan oma teise triibu järgmisel nädalal. Praegu on kurb ja tühi tunne sees aasta algusega ja need triibud teeksid taas kõik ilusaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. C.

2. 28a/mees 30a

3. alates september 2020 (detsembris 2020 katkemine)

4. proovime teist last

Ilusat uut aastat, kallid naised! Ma loodan, et Teie triibud tulevad peagi ????

Ma ei julge veel siit ootamise foorumisse minna, ehk teil pole selle vastu midagi ???? Käisin eelmine neljapäev hcg-d ning progesterooni mõõtmas, hcg oli 48 ja proge väga kriitiliselt madal, võtan 2 tabletti duphastoni iga päev. Tänaseks on päevad 2 päeva hiljaks jäänud (dpo16), mis on positiivne. Triip vaikselt kosub, kuigi võiks olla tumedam.. Homme hommikul lähen teen uued hcg ja progesterooni proovid, ehk siis saan vabamalt hingata. Ma niii kardan, et kordub taas katkemine, nagu aasta tagasi ????

Progress:

https://ibb.co/XXJLcMF

 

Juhhuuu.. tundub et saame ehk koos üle kolida 😀 Mul ka homme uus test. Mul on nii julm iiveldus täna. Tunnen kohati niiii kehvasti end. Kui homme hcg on tublisti tõusnud siis kolin teise gruppi. Seniks aga imelist uut aastat 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. KB

alates jaanuar 2022

proovime kolmandat last

 

 

plaan siis saada see aasta kolmas laps, loodan, et õnnestub. Olen seekord kuidagi väga elevil ja võiks öelda väga pühendunud isegi. Olen ühe katkemise enne teist rasedust läbi elanud enda teadmata, sain lihstalt teada peale positiivset testi, et selleks ajaks oli juba katkemine toimunud ja test näitas lihtsalt veel. Kahjuks pole kunagi saanud kirja panna ühtegi OV päeva, sest menstruatsioon toimub ilma pillideta täiesti suvalistel aegadel, kui üldse. Seega läheneme pimesi. Kaks rasedust on tulnud ilma päevadeta, seega seekord proovin OV teste teha ja ehk saab mingi selguse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mykn, proovime esimest alates september 2020, mina 27/mees29.

tehtud detsembris kõik hormoonanalüüsid follikulaarfaasis, kus oli ise digiloost vaadates referentsväärtusest kõrgem SHGB ja androsteendioon. Uus visiit jaanuari keskpaigas, kus peaks saama selgema pildi. Arsti arvates ka ovulatsiooni järgi tsükkel liiga lühike ehk luteaalfaas jääb liiga lühikeseks. OV cd 14-15 ja tsükkel ise 22-26 päeva (26 harva).
Hoian pöidlaid kõigile püüdjatele????

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Woohoo! 😀 Eelmine kolmapäev (14dpo) oli hcg 48,19. Täna hommikul käisin uuesti, 18dpo ja 92h hiljem on näit 299.58 🙂 Väga ilusti on kasvanud näit. Proge on jätkuvalt madal, küll veidi tõusnud aga selles osas ootan alles arstilt vastust. Vist nüüd jätan selle saritestimise ära ja proovin rahulikult olla 😀 😀 Uskumatu, aasta ja kolm kuud triibupüüdmise algusest ja nüüd on lootus hinge tulnud.

Kolin vaikselt ootamise foorumisse üle ja loodan, et siia alateemasse lähiajal mul enam asja pole 😀 Ma soovin teile kõigile kiireid triipe! 🙂

C.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Woohoo! ???? Eelmine kolmapäev (14dpo) oli hcg 48,19. Täna hommikul käisin uuesti, 18dpo ja 92h hiljem on näit 299.58 ???? Väga ilusti on kasvanud näit. Proge on jätkuvalt madal, küll veidi tõusnud aga selles osas ootan alles arstilt vastust. Vist nüüd jätan selle saritestimise ära ja proovin rahulikult olla ???? ???? Uskumatu, aasta ja kolm kuud triibupüüdmise algusest ja nüüd on lootus hinge tulnud.

Kolin vaikselt ootamise foorumisse üle ja loodan, et siia alateemasse lähiajal mul enam asja pole ???? Ma soovin teile kõigile kiireid triipe! ????

C.

Palju õnne, C! Nii hea meel, et sul numbrid paremad juba 🙂 Elasin kaasa sulle. Edu ja hoia end!
K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervitused kõigile ja mõnusat alanud aastat!

Mina alustan triipude püüdmist nüüd jaanuarist 2022, kuigi olen siin paar kuud juba piilumas käinud 🙂

Vanust 37 ja soov on saada kolmandat last. Veidi hirmutav on ka- eelmised triibud sain täpselt 12 aastat tagasi ja seega teised lapsed päris suured juba. Eelmistega on rasestumine tulnud koheselt- saab näha, kas keha toimib veel samamoodi. Tsükkel on üsna regulaarne ja pillidest loobusin juba aasta tagasi. Ootan veel sel nädalal algavad päevad ära ja siis on roheline tuli. Edu kõigile!

L.

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.Sky

2. Kohe kohe 27a

3. Proovib kolmandat

4. Oktoober 2021 sai proovima hakatud.

 

Ei ole jätkuvalt päevi tulnud. Täna juba tsükli 39 päev. Tegin biocard baby testi, korraks ilmus teine triip ja kadus, 10 minutit hiljem vaadates uuesti siis oli nagu oli midagi. Teine triip oli sama lai kui kontrolli oma ja roosaka värvusega, aga näha on ainult teise triibu jooni aga triibu sisu on väga õhkõrnalt näha. Pigem teise triibu piirjooni on näha. Kas see on nüüd kuivamistriip?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Woohoo! ???? Eelmine kolmapäev (14dpo) oli hcg 48,19. Täna hommikul käisin uuesti, 18dpo ja 92h hiljem on näit 299.58 ???? Väga ilusti on kasvanud näit. Proge on jätkuvalt madal, küll veidi tõusnud aga selles osas ootan alles arstilt vastust. Vist nüüd jätan selle saritestimise ära ja proovin rahulikult olla ???? ???? Uskumatu, aasta ja kolm kuud triibupüüdmise algusest ja nüüd on lootus hinge tulnud.

Kolin vaikselt ootamise foorumisse üle ja loodan, et siia alateemasse lähiajal mul enam asja pole ???? Ma soovin teile kõigile kiireid triipe! ????

C.

Nii tore???? Hea meel su üle kohe!

Lõpuks saidki enda kauaoodatud triibud. Kuigi ise juba pea pool aastat ootajate all, käin siin ikka lugemas ja pöidlaid hoidmas,et saaks üks kord ka teistele raudvara liikmetele triipude puhul õnne soovida.

Ilusat kosumist ja kerget rasedust!

SwCh

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

*mina 27a, mees 33a

* oleme üritanud 3,5a(2021nov alustasime esimese ivf-ga)

Nov ivf kahjuks ebaõnnestus. Jätsime kuu vahele, sest oli hüper ja soovisime kehal lasta puhata. Mul küsimus, et mis edasi saama hakkab? Ilmselt siirdatakse külmutatud embrüo(3tk külmas). Praegu võtan estofermi 3x päevas, täna neljas tsükli päev.  Millal umbes võiks toimuda siirdamine?

 

Head uut aastat kõigile kaasvõitlejatele! ❤️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Woohoo! ???? Eelmine kolmapäev (14dpo) oli hcg 48,19. Täna hommikul käisin uuesti, 18dpo ja 92h hiljem on näit 299.58 ???? Väga ilusti on kasvanud näit. Proge on jätkuvalt madal, küll veidi tõusnud aga selles osas ootan alles arstilt vastust. Vist nüüd jätan selle saritestimise ära ja proovin rahulikult olla ???? ???? Uskumatu, aasta ja kolm kuud triibupüüdmise algusest ja nüüd on lootus hinge tulnud.

Kolin vaikselt ootamise foorumisse üle ja loodan, et siia alateemasse lähiajal mul enam asja pole ???? Ma soovin teile kõigile kiireid triipe! ????

C.

Nii tore???? Hea meel su üle kohe!

Lõpuks saidki enda kauaoodatud triibud. Kuigi ise juba pea pool aastat ootajate all, käin siin ikka lugemas ja pöidlaid hoidmas,et saaks üks kord ka teistele raudvara liikmetele triipude puhul õnne soovida.

Ilusat kosumist ja kerget rasedust!

SwCh

Suur aitäh ning soovin Sulle ja kõhubeebile vaid kõike head ????
C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et hõiskasin ikkagi liiga vara.. Just vetsus käies oli paber roosa ???????? käin täna veel hcg-d mõõtmas ja siis tuleb ilmselt leppida kurva tõsiasjaga.
C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et hõiskasin ikkagi liiga vara.. Just vetsus käies oli paber roosa ???????? käin täna veel hcg-d mõõtmas ja siis tuleb ilmselt leppida kurva tõsiasjaga.

C.

Siiralt loodan, et see vaid määrimine ja hcg siiski tõuseb. Aegajalt võib nii ka juhtuda. Hoian sulle pöialt!

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul aga eelmine tsükkel oli 34 päeva ja uskusin et ka sel kuul, mistõttu pidanuks uued päevad hakkama 8ndal, kuid tundub et hakkavad ikka täna, sest paber õrnalt roosa. Nii kurb! Unistus saada septembrikuu beebi on kustunud. Jälle uuele ringile.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks läks seekord ikkagi halvasti, hcg on veidi langenud. Ega midagi, vapralt edasi!

C.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks läks seekord ikkagi halvasti, hcg on veidi langenud. Ega midagi, vapralt edasi!

C.

Kurb, aga pea püsti C. ja varsti tulevad püsivad triibud!

P.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin dets teemas ka aga otsustasin nüüd oma kasutajanimega ikka kirjutada. Kergem aru saada ehk.

Aga eelmine kuu siis oli 9+5 peetumine ja tabletiabort 7.dets. Nüüd eelmise nädala esmaspäeval ärkasin räige alakõhuvaluga. Polnud piisavalt puhastunud ja AB. Määrimine jm ei lõppenudki ära aga pühapäeval oli aru saada, et hakkas õige mens. Järgmisel smaspäeval kontroll, kas mensuga ära puhastunud. Kui kõik ok, siis tahaks juba see kuu proovida.

28.12 oli ka viljatusravi arst ja ta mulle IVFiga ka väga lootust ei andnud enam aga panu järjekorda, et võib ju veel proovida, ega kaotada pole midagi.

Saatekirja sain ka geneetikule, kuna AMH väga madal ja kilpnäärme antikehad väga kõrged. Sealt küll abi ei saa, aga ehk saab teada, miks mul selliseid probleeme.

Kas keegi Clearblue viljakusmonitori on kasutanud? Ma muidu neid OV teste kasutanud, aga mõtlesin nüüd, et ehk seda kasutada. Kas toimib ilusti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks läks seekord ikkagi halvasti, hcg on veidi langenud. Ega midagi, vapralt edasi!

C.

Oiii, suured kallistused ja soojad tunded sinu suunas. Tean, milline pettumine see olla võib. Võta mõni päev, et puhata ja motted mujale saada ja eks pärast seda vapralt taas uuele teekonnale.

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi Clearblue viljakusmonitori on kasutanud? Ma muidu neid OV teste kasutanud, aga mõtlesin nüüd, et ehk seda kasutada. Kas toimib ilusti?

Toimib ilusti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks läks seekord ikkagi halvasti, hcg on veidi langenud. Ega midagi, vapralt edasi!

C.

Kallid! See on tõsiselt raske ikka..

Minul alustati arsti poolt katkemise uurimisega just, lootus on.. et jõuame tulemusliku tegevusplaanini.
Ära kaota lootust, eks!

Ann.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks läks seekord ikkagi halvasti, hcg on veidi langenud. Ega midagi, vapralt edasi!

C.

Kallid! See on tõsiselt raske ikka..

Minul alustati arsti poolt katkemise uurimisega just, lootus on.. et jõuame tulemusliku tegevusplaanini.

Ära kaota lootust, eks!

Ann.

Mis uuringuid täpsemalt arst hakkab tegema? Kas seniks kuni uuritakse, et millest katkemised on põhjustatud, kas sellel ajal on rangelt keelatud rasestumise proovimine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil on ka nn.tsüklit pikendatud, kui luteaalfaas jääb lûhikeseks? Ei tea sellest hetkel midagi ja ehk oskab keegi infot anda, et veel nâdala kaugusesse jäävat visiiti mitte üle mõelda.

OV on CD15 ja tsükkel ise 22-26 p. Hetkel olen jõudnud isegi 9dponi.????

Järgmine nädal saan ka vastuseid hormoonide kohta, millekohta mul aimugi polnud ning referentsväärtusest tsipa kõrgemad olid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 224 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022