Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 224 )

Teema: Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Postitas:

Olen teid juba tükk aega jälginud, novembris andsime rohelise tule kohe sain 2 triipu, detsembris oli katkemine. Nüüd pean ootama uusi punaseid, teadagi ootaja aeg on ju pikk. Kellel veel katkenud, siis millal peale katkemist uued punased platsis olid?

Minul täna esimene CD1 peale katkemist. Medikamentoosse abordi ja uue tsükli vahele jäi 32 päeva.

Ei teagi, kas see on halb enne või mitte, aga esimene tsüklipäev peale katkemist ja härra sai positiivse koroonaproovi. Minu folliikulite kontrollimise UH on esimesel päeval peale isolatsiooninõude lõppemist eeldusel, et ka mina vahepeal haigeks ei jää. Kellelgi on üldse kogemusi sellega, kui letrosooli kuur on läbitud, kuid ultrahelile mingil põhjusel minna ei saa?

 

Milli93

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teid juba tükk aega jälginud, novembris andsime rohelise tule kohe sain 2 triipu, detsembris oli katkemine. Nüüd pean ootama uusi punaseid, teadagi ootaja aeg on ju pikk. Kellel veel katkenud, siis millal peale katkemist uued punased platsis olid?

Minul täna esimene CD1 peale katkemist. Medikamentoosse abordi ja uue tsükli vahele jäi 32 päeva.

Ei teagi, kas see on halb enne või mitte, aga esimene tsüklipäev peale katkemist ja härra sai positiivse koroonaproovi. Minu folliikulite kontrollimise UH on esimesel päeval peale isolatsiooninõude lõppemist eeldusel, et ka mina vahepeal haigeks ei jää. Kellelgi on üldse kogemusi sellega, kui letrosooli kuur on läbitud, kuid ultrahelile mingil põhjusel minna ei saa?

Milli93

Minul oli küll teine olukord, aga helistasin arstile ja ütlesin, et pean minema tööreisile täpselt siis kui oli UH aeg. Muidu aga samuti Letrozole – UH – Ovitrelle – Duphaston skeem.
Arst ütles, et võtaksin siis rahulikult Letrozole ja oleksin vahekorras täpselt nõnda nagu endale sobib ja vaja. Sel korral oleks siis lihtsalt jäänud UH ja Ovitrelle vahele. 🙂  Õnneks lõpuks jäi reis ära ja sain siiski minna, aga selline oli see soovitus. Helista oma arstile ja ütle, et on võimalus, et sa ei pruugi jõuda (ma vb koroonat kohe ei mainiks) ja uuri, mis on su variandid sel juhul.

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei , kui tohib siis liituksin ka Teiega siin ???? !

– Endast niipalju, et proovime saada kolmandat last. Proovinud oleme ca 4 kuud.. ehk sügisest kuskil.

– Olen 28. aastane.

– Selja taga rasedusi kokku 6. Seega neli katkemist/peetumist aastate peale kokku. Need kõik peale 6ndat nädalat.

– Täna peaks mul olema 8DPO. Otseselt OV’d ei jälgi, kasutan oma Flo äppi ja see ka üsna täpselt paneb paika OV aja minu puhul. Aga ma üks nendest kellel OV on 90% ajast valulik, seega tunnen ise ka õige aja ära.

Muidugi enda kärsitusest tegin täna varajase Livsane testi ka, mis otseloomulikult on negatiivne, mida oligi oodata. Niivara ei näita ilmselt ükski test.. aga no ma pidin lihtsalt. See on vist see mingi rahulolu küsimus, et isegi kui on negatiivne, siis vähemalt olen enda poolt panuse andnud ????

On küll sümptomeid, mida mul pms’i ajal muidu ei ole. Rinnad on väga valusad, eile ja täna on koguaeg alakõht kiskunud ja justkui see ”kohe algavad päevad” tunne. Kuigi päevadeni ju aega veel. Igemed veritsevad hambaid pestes. Ilmselt sellepärast lootsin ka, et äkkkkki test midagi näitaks ka, sest sisetunne justkui nagu ütleks, et võiks tulla triibud küll. Eks näis, hoian pöialt ka teistele püüdjatele, et triibud tuleks kiirelt ! ????

 

Hoian pöialt 🙂 Kui saad valuste rindade sümptomiga triibud, siis ehk annab endalegi lootust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see kägu, kes küsis katkemise kohta. Nii kui küsitud sai hakkasid ka kohe punased, hetkel peaks olema CD 5, OV tunnen tavaliselt ära sellise poole tunnise valusööstuna kõhus. Hetkel olen kohe jube positiivselt meelestatud.

/T./

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

C. ja P. kuidas teil vaimne pool on? Mul täna CD14 ja juba tunnen kuidas see two week wait rasedustestini saab olema pikk 😀 Üldse ei julge loota, aga samas süda ikka nii loodab kuu lõpus triipe 🙂 Mul iga kuu enne päevi klassikaline PMS ka – rinnad valusad, tujud kõiguvad, seedimine väga aeglane ja seetõttu üritan raseduse tunnuseid mitte taga ajada (võivad ju kattuda PMS-ga). Aga ootaja aeg on nii pikk… oeh 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

C. ja P. kuidas teil vaimne pool on? Mul täna CD14 ja juba tunnen kuidas see two week wait rasedustestini saab olema pikk ???? Üldse ei julge loota, aga samas süda ikka nii loodab kuu lõpus triipe ???? Mul iga kuu enne päevi klassikaline PMS ka – rinnad valusad, tujud kõiguvad, seedimine väga aeglane ja seetõttu üritan raseduse tunnuseid mitte taga ajada (võivad ju kattuda PMS-ga). Aga ootaja aeg on nii pikk… oeh ????

Ma liituksin ka teie ootajate klubiga.. olen kõigest 4 päeva teist ees – hetkel CD 18. Ovitrelle süst oli CD13 ja OV oli CD14. Nii et.. ootan, kuni Ovitrelle mõju väljub kehast ja loodan, et kolmas tsükkel stimuleerimisega lõpuks osutub edukaks. Hetkel juba rinnad hellad ja vahel ka valud alakõhus, aga veel ei julge loota ja pigem arvan, et Ovitrelle mõju. Kuigi varasemalt pole sellist reaktsiooni ja veel nii vara olnud.
Järgmine nädal lähen HCG-d testima.. aga see ootamine on küll väga pikk 😀

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

C. ja P. kuidas teil vaimne pool on? Mul täna CD14 ja juba tunnen kuidas see two week wait rasedustestini saab olema pikk ???? Üldse ei julge loota, aga samas süda ikka nii loodab kuu lõpus triipe ???? Mul iga kuu enne päevi klassikaline PMS ka – rinnad valusad, tujud kõiguvad, seedimine väga aeglane ja seetõttu üritan raseduse tunnuseid mitte taga ajada (võivad ju kattuda PMS-ga). Aga ootaja aeg on nii pikk… oeh ????

Ma vaimse poole pealt pigem rahulik. Aasta ja 4 kuud igakuist pettumust on oma töö teinud 🙂 Selles mõttes on nüüd veidi lootust tagasi tulnud peale viljatusarstil käimise alustamist. LAP on tehtud, samal tsüklil tegin esimese ovitrelle süsti ja saime triibud, mis küll püsima ei jäänud, aga aasta jooksul peale esimest katkemist ei näinud kordagi teist triipu, seega vähemalt õnnestus.

Täna cd14 ja kolmas päev naerunägu vilgub. Mõne tunni pärast arst ja siis vaatame, mis folliikulid teevad. Mul lisaks veel see teema, et vaid üks toimiv munajuha alles, kuigi arsti sõnul ei pidavat see rolli mängima. Kui see tsükkel ei õnnestu, siis uue tsükli algul lisandub letrosool.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Mul oli novembris katkemine ja nüüd on viimaks tsükkel taastunud. Teate kui hea tunne see on, kui pärast ebaregulaarset tsüklit hakkavadki päevad sel päeval kui peavad? 😀 Ühesõnaga täna CD1 & here we go again

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul jaa niisamuti täna cd14, aga endiselt vilkuv naerunägu. Iga hommik loodan, et äkki nüüd. Aga usun, et mul see paari kolma päeva jooksul ikka ka tekib. Kui ei, siis ei oska küll midagi arvata. Aga tegutseme ka vilkuva ajal, ehk ikka mingi lootus ka siis 😀 mine sa tea. Praegu rasedustestidele veel õnneks ei mõtle, aga ilmselt niipea kui naerunägu käes siis hakkab see suurem ootus ja kibelemine testide järgi kindlasti! Loodan siiralt, et see kuu meile ootajatele siin viljakas. 🙂 Aasta võiks ju nii ilusti hakata küll.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

C. ja P. kuidas teil vaimne pool on? Mul täna CD14 ja juba tunnen kuidas see two week wait rasedustestini saab olema pikk ???? Üldse ei julge loota, aga samas süda ikka nii loodab kuu lõpus triipe ???? Mul iga kuu enne päevi klassikaline PMS ka – rinnad valusad, tujud kõiguvad, seedimine väga aeglane ja seetõttu üritan raseduse tunnuseid mitte taga ajada (võivad ju kattuda PMS-ga). Aga ootaja aeg on nii pikk… oeh ????

Ma vaimse poole pealt pigem rahulik. Aasta ja 4 kuud igakuist pettumust on oma töö teinud ???? Selles mõttes on nüüd veidi lootust tagasi tulnud peale viljatusarstil käimise alustamist. LAP on tehtud, samal tsüklil tegin esimese ovitrelle süsti ja saime triibud, mis küll püsima ei jäänud, aga aasta jooksul peale esimest katkemist ei näinud kordagi teist triipu, seega vähemalt õnnestus.

Täna cd14 ja kolmas päev naerunägu vilgub. Mõne tunni pärast arst ja siis vaatame, mis folliikulid teevad. Mul lisaks veel see teema, et vaid üks toimiv munajuha alles, kuigi arsti sõnul ei pidavat see rolli mängima. Kui see tsükkel ei õnnestu, siis uue tsükli algul lisandub letrosool.

C.

Nii tore et oled endiselt rõõmsameelne ja pole lootust kaotanud. Elan Sulle kaasa ja loodan peagi jälle rida allpool Sind näha 🙂

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei , kui tohib siis liituksin ka Teiega siin ???? !

– Endast niipalju, et proovime saada kolmandat last. Proovinud oleme ca 4 kuud.. ehk sügisest kuskil.

– Olen 28. aastane.

– Selja taga rasedusi kokku 6. Seega neli katkemist/peetumist aastate peale kokku. Need kõik peale 6ndat nädalat.

– Täna peaks mul olema 8DPO. Otseselt OV’d ei jälgi, kasutan oma Flo äppi ja see ka üsna täpselt paneb paika OV aja minu puhul. Aga ma üks nendest kellel OV on 90% ajast valulik, seega tunnen ise ka õige aja ära.

Muidugi enda kärsitusest tegin täna varajase Livsane testi ka, mis otseloomulikult on negatiivne, mida oligi oodata. Niivara ei näita ilmselt ükski test.. aga no ma pidin lihtsalt. See on vist see mingi rahulolu küsimus, et isegi kui on negatiivne, siis vähemalt olen enda poolt panuse andnud ????

On küll sümptomeid, mida mul pms’i ajal muidu ei ole. Rinnad on väga valusad, eile ja täna on koguaeg alakõht kiskunud ja justkui see ”kohe algavad päevad” tunne. Kuigi päevadeni ju aega veel. Igemed veritsevad hambaid pestes. Ilmselt sellepärast lootsin ka, et äkkkkki test midagi näitaks ka, sest sisetunne justkui nagu ütleks, et võiks tulla triibud küll. Eks näis, hoian pöialt ka teistele püüdjatele, et triibud tuleks kiirelt ! ????

Hoian pöialt ???? Kui saad valuste rindade sümptomiga triibud, siis ehk annab endalegi lootust ????

No ma ikka nii kärsitu ja tegin täna hommikul 9DPO’ga ka ühe testi.. noo on triip, agaa seee on niiiii õhkõrn, et mees ütles küll peale vaadates et ma olen peast rase, et midagi seal polem 😀 pildile seda ei püüa aga no ta on.. nüüd mõtlen, et teeks hommikul uue.. aga samas ajaksin ennast närvi ainult ju 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei oska küll neid numbreid arvutada, ja ei teagi, kuna peaks siis jälle teste tegema 😀
Esiteks ,kui spiraal võeti ära 6.12, kas siis 7.12 oli esimene päev? Või 10.12 kui esimene määrimine oli? Või 23.12 kui päevalaadsed asjad olid?
Kui viimane, siis võiks eeldada, et umbes 21.01 võiks juba test näidata?

 

Igastahes mees on muidugi õnnelik, sest kuna ma seekord üldse ajastada ei oska, on enamvähem ülepäeviti ikka, et ikka õnnestuks 😀

Pupsikuke,

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei , kui tohib siis liituksin ka Teiega siin ???? !

– Endast niipalju, et proovime saada kolmandat last. Proovinud oleme ca 4 kuud.. ehk sügisest kuskil.

– Olen 28. aastane.

– Selja taga rasedusi kokku 6. Seega neli katkemist/peetumist aastate peale kokku. Need kõik peale 6ndat nädalat.

– Täna peaks mul olema 8DPO. Otseselt OV’d ei jälgi, kasutan oma Flo äppi ja see ka üsna täpselt paneb paika OV aja minu puhul. Aga ma üks nendest kellel OV on 90% ajast valulik, seega tunnen ise ka õige aja ära.

Muidugi enda kärsitusest tegin täna varajase Livsane testi ka, mis otseloomulikult on negatiivne, mida oligi oodata. Niivara ei näita ilmselt ükski test.. aga no ma pidin lihtsalt. See on vist see mingi rahulolu küsimus, et isegi kui on negatiivne, siis vähemalt olen enda poolt panuse andnud ????

On küll sümptomeid, mida mul pms’i ajal muidu ei ole. Rinnad on väga valusad, eile ja täna on koguaeg alakõht kiskunud ja justkui see ”kohe algavad päevad” tunne. Kuigi päevadeni ju aega veel. Igemed veritsevad hambaid pestes. Ilmselt sellepärast lootsin ka, et äkkkkki test midagi näitaks ka, sest sisetunne justkui nagu ütleks, et võiks tulla triibud küll. Eks näis, hoian pöialt ka teistele püüdjatele, et triibud tuleks kiirelt ! ????

Hoian pöialt ???? Kui saad valuste rindade sümptomiga triibud, siis ehk annab endalegi lootust ????

No ma ikka nii kärsitu ja tegin täna hommikul 9DPO’ga ka ühe testi.. noo on triip, agaa seee on niiiii õhkõrn, et mees ütles küll peale vaadates et ma olen peast rase, et midagi seal polem ???? pildile seda ei püüa aga no ta on.. nüüd mõtlen, et teeks hommikul uue.. aga samas ajaksin ennast närvi ainult ju ????

Loodetavasti triip kosub 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine kuu, kui käisin ultrahelis cd16, siis CB isegi ei vilkunud veel, juhtiv folliikul oli 17mm. Eile käisin taas, cd14, CB selleks ajaks 3päeva vilkunud ja folliikel oli vaid 15mm, väikeseid folliikleid pidi väga palju olema.. Igatahes ovitrellet ei saanud, nüüd kirjutas hoopis metformiini mulle. Eks proovime 6 kuud veel ja kui selle ajaga ei õnnestu, siis ilmselt IUI/IVF.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine kuu, kui käisin ultrahelis cd16, siis CB isegi ei vilkunud veel, juhtiv folliikul oli 17mm. Eile käisin taas, cd14, CB selleks ajaks 3päeva vilkunud ja folliikel oli vaid 15mm, väikeseid folliikleid pidi väga palju olema.. Igatahes ovitrellet ei saanud, nüüd kirjutas hoopis metformiini mulle. Eks proovime 6 kuud veel ja kui selle ajaga ei õnnestu, siis ilmselt IUI/IVF.

Jaa, aga sul oli ka vist biokeemiline eelmine tsükkel seega ära heida meelt. Keha ei taastu nii kähku ja ilmselt lükkub OV hilisemaks see tsükkel.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine kuu, kui käisin ultrahelis cd16, siis CB isegi ei vilkunud veel, juhtiv folliikul oli 17mm. Eile käisin taas, cd14, CB selleks ajaks 3päeva vilkunud ja folliikel oli vaid 15mm, väikeseid folliikleid pidi väga palju olema.. Igatahes ovitrellet ei saanud, nüüd kirjutas hoopis metformiini mulle. Eks proovime 6 kuud veel ja kui selle ajaga ei õnnestu, siis ilmselt IUI/IVF.

Jaa, aga sul oli ka vist biokeemiline eelmine tsükkel seega ära heida meelt. Keha ei taastu nii kähku ja ilmselt lükkub OV hilisemaks see tsükkel.

Jaa, ma olingi sellega arvestanud ja see on täiesti okei. Mind lihtsalt paneb CB imestama, et miks ta niii vara vilkuma hakkas 😀

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun ka, et sul C. võib tõesti ovulatsioon edasi lükkuda just seetõttu, et sul biokeemiline sel korral oli. Aga nagu ma aru saan hakkab cb vilkuma juba siis kui üks hormoonidest on tõusnud ja püsiv alles siis kui ka teine hormoon tõusnud.

Ma olin nii kindel juba eile õhtuö, et ovulatsioon toimub, sest imelikul kombel on eilsest saati imelik päevadelaadne tunne alakõhus, mida varem pole keset tsüklit tundnud. Ja olin nii kindel, et äkkki tõesti…a test õhtul näitas ikka vilkuvat ja nii ka täna hommikul. Oeh, ootame edasi….a äkki ei tulegi püsivat..see vast ka võimalik. Kas siis vilkuva ajal on siiski rasestumistõenäosus olemas? Ma tellisin juba testegi juurde, juhuks kui peaks see vilkuva periood pikale minema.

Aga nii ootan iga päev siia pilte positiivsetest rasedustestidest. Neid alati nii hea vaadata. Nii et sul kel alles DPO9, saada meile ka ikk pilte 🙂

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Eile (DPO8) tegin kaks rasedustesti, ühe hommikul (neg) ja teise õhtupoole (pos). Täna hommikul oli test neg. Väga vara muidugi, kuid no ei jaksa kannatada. Tunnustest tundlikud rinnad (ja vb palavik ja migreen), aga need tavapärased PMS tunnused. Ma üritan mitte väga loota, aga kas arvate, et eilne võis valepositiivne olla? Samas, need testid pole mulle varem kunagi isegi õhkõrna triipu andnud.

Eilne triip ise oli küll õrnavõitu, kuid roosat värvi ja ei pidanud pingutama et näha. Tänane oli 100% neg, justnagu ka eile hommikul. Hommikused just peaksid näitama ju.

Soovin kõigile õnnestumist!

Jl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Eile (DPO8) tegin kaks rasedustesti, ühe hommikul (neg) ja teise õhtupoole (pos). Täna hommikul oli test neg. Väga vara muidugi, kuid no ei jaksa kannatada. Tunnustest tundlikud rinnad (ja vb palavik ja migreen), aga need tavapärased PMS tunnused. Ma üritan mitte väga loota, aga kas arvate, et eilne võis valepositiivne olla? Samas, need testid pole mulle varem kunagi isegi õhkõrna triipu andnud.

Eilne triip ise oli küll õrnavõitu, kuid roosat värvi ja ei pidanud pingutama et näha. Tänane oli 100% neg, justnagu ka eile hommikul. Hommikused just peaksid näitama ju.

Soovin kõigile õnnestumist!

Jl.

Kummaline! Kas tegid ühe firma teste? Kui jaa, siis ei oska muud soovitada kui paari päeva pärast uuesti teha.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Eile (DPO8) tegin kaks rasedustesti, ühe hommikul (neg) ja teise õhtupoole (pos). Täna hommikul oli test neg. Väga vara muidugi, kuid no ei jaksa kannatada. Tunnustest tundlikud rinnad (ja vb palavik ja migreen), aga need tavapärased PMS tunnused. Ma üritan mitte väga loota, aga kas arvate, et eilne võis valepositiivne olla? Samas, need testid pole mulle varem kunagi isegi õhkõrna triipu andnud.

Eilne triip ise oli küll õrnavõitu, kuid roosat värvi ja ei pidanud pingutama et näha. Tänane oli 100% neg, justnagu ka eile hommikul. Hommikused just peaksid näitama ju.

Soovin kõigile õnnestumist!

Jl.

 

Minul oli ka hiljuti nii, et tegin testi- tuli positiivne. Tegin kohe 4tk veel, mis olid taiesti negatiivsed. Nii sama firma, kui teise firma. Vahel on nii lihtsalt.

 

KB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama firma testid jaa, aga sellised odavamapoolsed. Aitäh vastamast, siis tean, et teistelgi olnud nii ja ehk testin uuesti paari päeva pärast.

 

Jl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jessu

Ei saa enam oma tsüklist üldse aru, üleelmine oli biokeemiline , eelmine anovulatoorne, kuigi CB-ga sain püsiva naerunäo CD12 ja tsükkel venis 30 päva peale, arst ytles et OV-d polnud.

Täna siis uus tsükkel ja CD9, vilkuma hakkas eile ja õhtul tegin teise testi siis juba tuli püsiv naerunägu, kuidas nii kähku, nii FLO kui ka teine äpp mul ennustavad alles 5 päeva pärast Ov-d. Mul on eelmisest korrast clearblue testihoida olemas tegin hommikul( kuna tuleb esimene tyhi ring alati?)siis teen töölt koju minnes kohe uuesti. Kas tuleb siis ka ikka püsiv. Oleks väga tore  kui juba ovulatsioon oleks aga jube vara.
Jessu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbipaistev voolus täna korralikult platsis, aga cb näitab ikka vilkuvat. Kuda see võimalik?! Kalkulaatorite järgi peaks olema homme ovulatsioon, aga tunnuste järgi justkui täna, ainult test ei nõustu minuga. Kas võib olla, et ei näitagi ta mle püsivat naerunägu?

Aga näidake täna keegi motiveerimiseks ilusat positiivset rasedustesti ka.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul voolus mõned päevad varem juba rohke ja viljakas. Äpid ei pane ka täppi 😀 Ma arvan, et küll see naerunägu ka tuleb. Ma ise samuti ootan, täna viies päev vilgub. Ju ta homme/ülehomme vast püsib ka ma arvan 🙂

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul voolus mõned päevad varem juba rohke ja viljakas. Äpid ei pane ka täppi ???? Ma arvan, et küll see naerunägu ka tuleb. Ma ise samuti ootan, täna viies päev vilgub. Ju ta homme/ülehomme vast püsib ka ma arvan ????

C.

Ilmselt mul ka niimoodi jah. 🙂 aga kummaliselt vaikne siin. Kas tõesti jaanuari triibupüüdjaid nii vähe?

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin aasta lõpus 3+ kuulise pausi, sest vaimselt oli kuidagi kõik nii koos ja kõik tundus nii mõttetu. Perekooli lugemisest tegin ka pausi, sest see vahepeal kurnab ka millegipärast.
Olin eelmise aasta algusest alates arstide vahet käinud. Üks biokeemiline oli suvel, sügisel oli õhkõrn triip aga päevad hakkasid sisuliselt kohe järgmine päev ja elus on muid sündmusi ka olnud, et noh, see paus tuli kasuks. Nüüd olen saanud aasta alguses puhata ja vaim on kuidagi erksam, et jätkata. 25.01 on UH, saab näha kas juhtiv folliikul on olemas ja millal ov on. Ilmselt tuleb Letrosolele lisaks jälle Ovitrelle süst ja siis 2 nädalat ootamist (jee!) 😀

Hoian kõigile pöialt! See ootamine ja kõik muu sellega kaasnev on raske aga üritame optimistlikud olla! Mis kehvasti, see uuesti!

Kmk

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul voolus mõned päevad varem juba rohke ja viljakas. Äpid ei pane ka täppi ???? Ma arvan, et küll see naerunägu ka tuleb. Ma ise samuti ootan, täna viies päev vilgub. Ju ta homme/ülehomme vast püsib ka ma arvan ????

C.

Ilmselt mul ka niimoodi jah. ???? aga kummaliselt vaikne siin. Kas tõesti jaanuari triibupüüdjaid nii vähe?

P.

Mul sama mõte…Äkki nad on kuskile mujale kolinud?:D

 

 

KB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli vaja end veidi koguda, sest esmaspäeval HCG analüüs mingit rasedust ei näidanud ja järgmise päeval algasidki päevad.. st et ei tehta meile endiselt veel analüüse, miks eelmisel aastal üks peetumine ja üks varajane katkemine oli. Igaljuhul täna CD3 ja OV peaks jääma kuu viimasele päevale.

Pärl

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on kogemust:
Mul on hetkel nö pesastumise aeg (juhul kui miskit pesastub) ja kolm päeva on olnud hommikuti basaaltemperatuur 36.84 (mis minu jaoks juba kõrgem, kui tavaliselt pärast ovulatsiooni) ja õhtuti tõuseb paar päeva lausa 37.44 peale.
Hetkel siis CD20, 6DPO. Väike iiveldus, kuid ei tea, kas see on tingitud Duphastonist või kehatemperatuurist.

Haigusesümptomeid pole, täiesti terve muidu igati.

On teil kogemust temperatuuri mõõtmisel ja seostamisel pesastumisega?

Aitäh, K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul voolus mõned päevad varem juba rohke ja viljakas. Äpid ei pane ka täppi ???? Ma arvan, et küll see naerunägu ka tuleb. Ma ise samuti ootan, täna viies päev vilgub. Ju ta homme/ülehomme vast püsib ka ma arvan ????

C.

Ilmselt mul ka niimoodi jah. ???? aga kummaliselt vaikne siin. Kas tõesti jaanuari triibupüüdjaid nii vähe?

P.

Mul sama mõte…Äkki nad on kuskile mujale kolinud?:D

KB

C. ja P. – mina, teie tsükliklubi liige, käin ka ikka piilumas siin 😀 Hetkel CD16 ja selline tiksumise aeg 😀 Sümptomeid ei ole, v.a pidev punnis olek ja puhitus, pea ka kumises täna. Uni on ka kehv. Ootan teistsuguseid sümptomeid kui tavapärased PMS tunnused (valusad rinnad, kõhukinnisus, tujukus, 0 trennimott). Millegipärast tahaks loota, et kui see kuu triibud, siis need tunnused on äratuntavamad ja ei ole päris samad nagu alati PMS-ga.

Osad kirjutavad foorumites, et nad kohe tundsid ära pm eostamise hetkel, et jäid rasedaks. Mõtlen, et mis maagiline tunne see veel on 😀 Mul justkui koguaeg kuu lõikes midagi toimub seal emakas, seega ei oska nagu midagi erilist tähele pannagi.

Kõigile igatahes jõudu ja jaksu!

Säde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 224 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022