Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 224 )

Teema: Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Postitas:
Kägu

Olen tagasi püüdjate seas, sest rasedus peetus ja katkes (6+4) – 17.01, ja see kuu vast ei püüa midagi, hoian teile pöialt ja jälgin teie teekonda.

Karm kogemus ikka (naised on ikka tugevad, paljudel on ju korduval ja ikka hüppavad nad hobuse selga tagasi!). Meil oli aastake loodud beebi… õnneks puhastus ise, oli verd ja oli valu (on veel, aga vähem), mis käib kaotusega kaasas ja mulle justkui meeldis ka, sest aitas väga hästi rasedust ja lapse kaotust teadvustada. Tegime mehega ka “ärasaatmise” – rääkisime on mõtetest, tunnetest ja unistustest seoses selle raseduse ja beebi ja tulevikuga … ja jätsime sellega hüvasti.

Täna olen juba positiivne, tulevikkuvaatav (loodan, et see pole mingi stressi sümptom), püüan leida rohkelt infot, kuidas rasedaks jääda, seda hoida jne.

Olen siit otsinud infot, kuidas teistel sarnased kogemused on tervist mõjutanud ja kuidas on edasi liigutud ning õnneks positiivseid ja julgustavaid lugusid ka. Saab keegi veel oma kogemust jagada?

Polly

(9 kuud proovisime ise, siis viljatusraviarst, avastati kilpnäärme alatalitus, ravi peale, rasedus, katkemine)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jessu

Ei saa enam oma tsüklist üldse aru, üleelmine oli biokeemiline , eelmine anovulatoorne, kuigi CB-ga sain püsiva naerunäo CD12 ja tsükkel venis 30 päva peale, arst ytles et OV-d polnud.

Täna siis uus tsükkel ja CD9, vilkuma hakkas eile ja õhtul tegin teise testi siis juba tuli püsiv naerunägu, kuidas nii kähku, nii FLO kui ka teine äpp mul ennustavad alles 5 päeva pärast Ov-d. Mul on eelmisest korrast clearblue testihoida olemas tegin hommikul( kuna tuleb esimene tyhi ring alati?)siis teen töölt koju minnes kohe uuesti. Kas tuleb siis ka ikka püsiv. Oleks väga tore kui juba ovulatsioon oleks aga jube vara.

Jessu

Tegin töölt saabudes nüüd uue testi ja see jälle vilgub.
Ei tahaks uskuda et oli OV ära aga samas lõunast olid alakõhus torked ja tuiked ja alaselga lõi ka valu sel ajal ja mingi veniva munavalge vooluse poetas ka vetsus käigul. Tunnike kestis see.
Nüüd õhtul õrnalt nagu alakõht annab tunda. Ja miks see CB siis uuesti vilgub. (Selgituseks, et kasutuses 2 CB advanced testpulka)
Mulle ei anna ikka rahu ja testin edasi ka homme hommikul jne.

Rasvaseid triipe kõigile!
Jessu ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polly, ml on nii kahju! See küll ei lohuta, aga ehk varsti läheb uuesti õnneks ja läheb paremini. Olen selle ka läbi elanud ja tean niisamuti kui valus see on. Ei soovi seda kellelegi.

Positiivne on aga see, et foorum elavnes järsku. Mina kurtsin hommikul, et ei saa ega saa püsivat naerunägu ov.testile ja nüüd õhtul tegin uue testi ja tulii! Nii rahul, nagu oleks positiivse rasedustesti saand 😀 aga ma saan küll öelda, et vahva oli testida ja oodata..oma keha paremini tundma saada. Stressi see mle küll ei tekitanud. Püüdnud asjatada nagunii üle päeva. Nüüd aga põhjust täna kindlasti tegutseda! Ja siis vaid loota parimat.

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul voolus mõned päevad varem juba rohke ja viljakas. Äpid ei pane ka täppi ???? Ma arvan, et küll see naerunägu ka tuleb. Ma ise samuti ootan, täna viies päev vilgub. Ju ta homme/ülehomme vast püsib ka ma arvan ????

C.

Ilmselt mul ka niimoodi jah. ???? aga kummaliselt vaikne siin. Kas tõesti jaanuari triibupüüdjaid nii vähe?

P.

Mul sama mõte…Äkki nad on kuskile mujale kolinud?:D

KB

C. ja P. – mina, teie tsükliklubi liige, käin ka ikka piilumas siin ???? Hetkel CD16 ja selline tiksumise aeg ???? Sümptomeid ei ole, v.a pidev punnis olek ja puhitus, pea ka kumises täna. Uni on ka kehv. Ootan teistsuguseid sümptomeid kui tavapärased PMS tunnused (valusad rinnad, kõhukinnisus, tujukus, 0 trennimott). Millegipärast tahaks loota, et kui see kuu triibud, siis need tunnused on äratuntavamad ja ei ole päris samad nagu alati PMS-ga.

Osad kirjutavad foorumites, et nad kohe tundsid ära pm eostamise hetkel, et jäid rasedaks. Mõtlen, et mis maagiline tunne see veel on ???? Mul justkui koguaeg kuu lõikes midagi toimub seal emakas, seega ei oska nagu midagi erilist tähele pannagi.

Kõigile igatahes jõudu ja jaksu!

Säde

Sul cd16, kas sl ovulatsioon olnud juba? Ml ple ka kunagi seda õnne olnud, et eostamise hetkel aru saada et jaaa nüüd on tehtud! 😀

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli eelmine tsükkel nii, et käisin CD15 UHs ja arst ütles, et OV on kohe toimumas ja Ovitrellet ei kirjutanud, samas mul hommikul CB alles vilkus.

See tsükkel kasutasin nüüd esimest korda odavamaid teste ja mõtlesin, et kui need midagi näitama hakkavad, kasutan 2 viimast CB testi ära. Eelmine nädal UHs oli folliikul juba arvestatava suurusega ja esmaspäeval oli OV voolus ka. Need odavad testid mul positiivseks ei läinudki ja nüüd ma ei teagi, kas jäin CBga hiljaks ja sellepärast olid tühjad ringid või ei tõusnud hormoonide tase piisavalt. Seda ma ei usu, et mul OV veel tulemas on. Tegutsesime siis keha tunnuste järgi.

Ma kahtlustan, et midagi on paigast ära, kuigi olen siiani CBga alati positiivse testi saanud. Aga nagu ma aru olen saanud, siis positiivne OV test ei tähendagi alati, et OV lõpuni toimub.

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polly, väga kahju! Endalgi sama nädala pealt katkes eelmisel aastal. Vahel siiani on kurb, aga vähemasti positiivsus ja lootus on tagasi tulnud.

Ma olen see, kel libapositiivne test oli DPO8, siiani pole uuesti positiivseks läinud ja täna hakkas veidi roosakalt määrima, vara veel päevadeks aga ju siis tsükkel veidi kõigub. Täna sain hoopis teistsuguse positiive testi – covid-19 on külge hakanud. Mõtlesingi, et mispärast mul veidi kõrgemat kehatemperatuuri näitas nädala alguest saati, lootsin et ehk see tähendab triipe rasedustestile, haha võta näpust 😀

Hakkan veebruarikuu püüdjaks, aga teile soovin ikka triipe ja käin kaasa elamas 🙂

 

Jl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul voolus mõned päevad varem juba rohke ja viljakas. Äpid ei pane ka täppi ???? Ma arvan, et küll see naerunägu ka tuleb. Ma ise samuti ootan, täna viies päev vilgub. Ju ta homme/ülehomme vast püsib ka ma arvan ????

C.

Ilmselt mul ka niimoodi jah. ???? aga kummaliselt vaikne siin. Kas tõesti jaanuari triibupüüdjaid nii vähe?

P.

Mul sama mõte…Äkki nad on kuskile mujale kolinud?:D

KB

C. ja P. – mina, teie tsükliklubi liige, käin ka ikka piilumas siin ???? Hetkel CD16 ja selline tiksumise aeg ???? Sümptomeid ei ole, v.a pidev punnis olek ja puhitus, pea ka kumises täna. Uni on ka kehv. Ootan teistsuguseid sümptomeid kui tavapärased PMS tunnused (valusad rinnad, kõhukinnisus, tujukus, 0 trennimott). Millegipärast tahaks loota, et kui see kuu triibud, siis need tunnused on äratuntavamad ja ei ole päris samad nagu alati PMS-ga.

Osad kirjutavad foorumites, et nad kohe tundsid ära pm eostamise hetkel, et jäid rasedaks. Mõtlen, et mis maagiline tunne see veel on ???? Mul justkui koguaeg kuu lõikes midagi toimub seal emakas, seega ei oska nagu midagi erilist tähele pannagi.

Kõigile igatahes jõudu ja jaksu!

Säde

Sul cd16, kas sl ovulatsioon olnud juba? Ml ple ka kunagi seda õnne olnud, et eostamise hetkel aru saada et jaaa nüüd on tehtud! ????

P.

Mul oli ilmselt ov juba ära jah. CD10-CD14 vahemikus oli kehas palju ov tunnuseid, libiido oli ka kohe laes 😀 Aga ma ei ole temp-i mõõtnud ega ov teste teinud. Kui see kuu triipe ei tule, siis järgmisest proovimise kuust (7ndast) võtan ov jälgimise põhjalikumalt käsile.

Säde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen kaasa, Polly. Olen mõningal määral sinuga samas paadis. Vahetult enne oktoobris rasedaks jäämist (õnnestus proovimise 4. kuul) avastas günekoloog mul kerge kilpnäärme alatalitluse (TSH 6,8) ja pani 0.25 mcg L-Thyroxini peale. Kui sain teada, et olen rase, doosi ei muudetud. 6+6 loode peetus ja tehti tabletiabort. Mis oli kohutav. Vaimne pool nagunii, aga see füüsiline pool ei käinud eriti “raamatut” pidi ja paari nädala asemel jaotus hoopis 3 nädala peale nii, et suurem protsess läkski seal pärast teist nädalat käima. Mingeid lisauuringuid (vereanalüüse vms) ei tehtud, järelkontrollis oli kõik ok, kuid käisin nüüd ise perearsti juures, siis TSH oli juba 8. Rasedaks jäämisel soovitatakse seda 1 lähedal hoida, sest see mõjutab viljakust päris tugevalt. Praegu suurendasin L-thyroxini 50 mcg peale ja nüüd sain ka endokrinoloogile aja, kuid tunnen, et (naiste)arstid oleks võinud siiki veidi põhjalikumad olla.

Otsustasin, et jätkan siiski ka triibupüüdmisega, sest panustan sellele, et kui jääksin rasedaks veel veidi kehvade näitudega, siis see loode tõmbaks endale vajalikud ained siiski kokku ja mind ennast jätaks rohkem kuivale. Jälgin ka redditis r/hypothyroidism, r/ttcafterloss ja r/tryingforababy alafoorumeid ja tunnen, et saan sealt, sarnaste lugudega inimestelt väga palju tuge ja häid soovitusi.

Ja siis nüüd viimase tilgana karikas (pun intended) hakkas mul nädal enne eelmist aunt Flo-d määrima, määris kuni päevadeni. Käisin valvearstil ja sain teada, et ühes munasarjas istub kollaskeha tsüst, mis võib ka igasuguseid hormonaalseid kõikumisi põhjustada. PEAKS kaduma ise paari kuu jooksul. Uut aega mulle ei pandud, niiet eks ma ootan seda kadumist ja panustan, et ta midagi naljakat tegema ei hakka (võib suuremaks minna, mitte ära kaduda, mingi keeru enda sisse teha, jms).

Aga nüüd on mul CD11 ja loodan, et see kõige suurem O see kuu ikkagi saabub. Kuni ootan, plaanin vaikselt ka juba kevad-suve tegemisi, mõtlen matkade, reiside ja spordivarustuse peale. Otsustasin, et elu ma oodates ikkagi seisma ei pane, sest see ajab hulluks. Natuke hulluksajamist on okei, ja seda ma nullida ei saa nagunii 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olin rõõmus, kui cd12 juba CB vilkuma hakkas. Üldiselt max 5-6 päeva vilgub, siis püsiv naerunägu. Täna cd18 ja ikka veel vilgub ???? 3 pulka veel alles, ehk ikka saan oma naerunäo kätte ????
C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Täna CD34, ilmselt täna-homme algab menses ja alustan esimest korda IVFi lühikese skeemi süstimisega, mis peaks kulmineeruma siis veebruari teise nädala algul toimuva punktsiooniga. Kõrge AMHi ja hüperi ohu tõttu arvab arst, et sellesse tsüklisse ei siirdata vaid tehakse FET hiljem.

edu kõigile!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on CD 11.
Kuna ma sain siis CD8, 19.jaanuar millegipärast juba püsiva aga nyyd jätkuvalt CB vilgub ja ootan seda õiget püsivat, sest eelmist ei usu.
lugesin siis Nupsu.ee-st ja talitasin ka selle järgi:

Mida annab välja lugeda emakakaela paiknemisest?<br style=”font-family: ‘Open Sans’, Arial, sans-serif; font-size: 15px; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;” />Emakal eristatakse kahte osa: emakakael ja emakas. Emakakael paikneb emaka allosas. Menstruaaltsükli esimeses pooles, vahetult enne ovulatsiooni oma emakakael pingul, suletud ja kuiv ja asub tupe alumises osas. Ovulatsiooni paiku emakakael pehmeneb, avaneb, tõuseb kõrgemale ja muutub spermale vastuvõtlikuks. Mõne päeva jooksul pärast ovulatsiooni lõppu muutub emakakael taas kõvaks ja sulgub.

Eile hilisõhtul oli minul emakakael

pehme , olen enne ka katsunud ja on tõesti kõva olnud. Siis täna ärgates sai ka veel vahekorras oldud.
Kui triibud tulevadki siis jaanuari lõpus v kolin veebruari triibutajate sekka kui ma nüüd uuesti oma püsivat CB naerunägu ei saa .

Kaunist nädavahetust!
Jessu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ka luteaalfaasi proovide vastused kätte, kus progesteroon on 1,44.. norm näitab 5.3-86.0.

Ennem esmaspäeva ei juhtu vastuste osas midagi ja tundub, et see tsûkkel ei juhtu midagi ????

mykn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ka luteaalfaasi proovide vastused kätte, kus progesteroon on 1,44.. norm näitab 5.3-86.0.

Ennem esmaspäeva ei juhtu vastuste osas midagi ja tundub, et see tsûkkel ei juhtu midagi ????

mykn

Hoian sulle järgmiseks tsükliks põialt!
Huvitav, et mul võttis ka arst proge proovi aga vastust ei näe ma kusagilt. Emakakaela vähi proovi vastused tulid kll ja oli korras( Synlab)
Kus sa enda proge vastust vaatasid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ka luteaalfaasi proovide vastused kätte, kus progesteroon on 1,44.. norm näitab 5.3-86.0.

Ennem esmaspäeva ei juhtu vastuste osas midagi ja tundub, et see tsûkkel ei juhtu midagi ????

mykn

Hoian sulle järgmiseks tsükliks põialt!

Huvitav, et mul võttis ka arst proge proovi aga vastust ei näe ma kusagilt. Emakakaela vähi proovi vastused tulid kll ja oli korras( Synlab)

Kus sa enda proge vastust vaatasid?

Digilugu ja saatekirjade vastused ehk..

kõik proovid seal eraldi näha kuupäevaliselt. 🙂 Tehti ka follikulaarfaasi proovid ning lõpuks saadi kätte, et viga luteaalfaasi pikkuses. OV on CD14 ja tsükli pikkus 22-26 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CD19 ja olen juba mitu päeva hädas kõhukinnisusega. Mitte miski ei aita – joon 2-3L vett, teen trenni, joon kohvi keskmisest rohkem. Klassikalised abinõud ka proovitud (ploomid, keefir, linaseemned, seedimist soodustavad segud). Üsna tavaline enne päevi, et lööb kinni, aga see kuu on kuidagi eriti kinni kohe. Kas kellegil veel sama häda enne päevi/peale ov-d? :/

See kuu ebatavaline, et rinnad pole veel valusaks läinud. Eelmine kuu olid jõhkralt valusad enne päevi nädal aega. Eile tundsin torkivaid valusid ka emakas – loodan, et see on hea märk 🙂

Säde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi sain paar päeva tagasi testile õrnalt kaks triipu, siis täna hommikul hakkasid ikka päevad. Oleks pidanud homme algama. Ainus veider asi selle juures on see, et mul tavaliselt esimene päev õrnalt määrib, teine ja kolmas päev on suurem voolus ja siis uuesti määrib, siis täna hakkasid koge sekundi pealt täiega päevad. Nagu korralik kogus verd lihtsalt. Ei tea millest nii.. Aga eks nädala pärast uuele tiirule. Mis seal ikka.. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh ma nii mures. Õigemini ei oleks mures kui testinud ei oleks. Sain täna hommikul üli kiiresti ja hetkega rasvased triibud. Ma olin 90% kindel, et rase ei ole. Päevad pidid tegelikult hakkama juba 16.01. Siis arvasin, et panin eelmiste päevade algusega mööda veits ja see nihutas selle kuu päevade alguse ikkagi edasi veits ja oleks siis äpi järgi pidanud hakkama neljapäeval. Täna pühapäev, test positiivne ja mina enam vähem kindel, et katkes või katkeb ära. Miks? Lähen natuke ajas tagasi. Ov toimus, seksitud sai ka päev enne, suur miskit lootma ei jäänud. Kogu ülejäänud tsükkel toimus nagu ikka. DPO11 rinnad jäid valusaks, vetus käies esimene määrimine roosakalt, andes siis märku, et PMS hakkab lähenema. DPO13, iiveldab, rinnad veel rohkem valusad ja pruunikas määrimine kohal, nagu kellavärk, iga kuu alati enne päevi sama asi. Mõnikord nädal enne päevi, mõnikord juba 10 päeva enne. Ehk siis mul iga kord enne päevi määrib tumepruunilt, siis vahepeal viskab roosat sekka ja siis ma olen nagu tiksuv pomm, kunagi ei tea kui lekkima hakkan. Aga üldiselt tsükkel max 31 päeva pikk ja siis nad kohal on. Seekord mitte. Alates kolmapäevast on täiesti null voolus, või no on, aga tavaline hele. Ei päevasid ega määrimist. Ma pidasin seda tsükklihäireks, mida mul elus mitte kunagi esinenud ei ole. Ei stressiga ega muuga, mul ei jää naljalt kunagi päevad ära. Nüüd ma siin olen, test positiivne, vetsus käies paber õrnalt roosa ja mõtlen mis edasi? Ootan? Lähen veretestile? Samas kas üldse mõtet loota rasedust, äkki juba katkenud. Nädal tagasi määris pruunilt, kas siis praegu test ikka näitaks tumedat rasvast triipu? Kui juba DPO11 määris, kas siis üldse saab rasedust tekkida? Aahh appii 🙁 kõht ka on selline õrn päevade valu. Kaks last lõpuni kandnud, 4 rasedust üldse kokku ja ma nagu loll siin, esimest korda sellises olukorras. Mõlema rasedusega mul on olnud seda roosakat värvust vooluses, aga praegu nagu hoopis teine teema. Help keegi 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mõlemaga saanud suht kohe rasvase triibu – ühega hiljem veidi määris, aga mõlemad ilusti lõpuni kandnud. Ehk ära kohe alla anna – oota mõned päevad ja vaata uuesti – ja veretesti võid ka teha kinnituseks, et kas hgb tõuseb 🙂

Ise ootan nüüd päevi – kui eelmised olid jõulude ajal -võiks nüüd siis hakata, sest noh testid olid negatiivsed…täna imelikult pea valutab, aga kui tavaliselt enne päevi on kõht selline veidi kramplik, ja õrnalt gaasitab ja veidi kinni, siis praegu ei ole mingit tunnet.
Samas ootaks juba, et siis saaks hakata jälgima, kuna uue võimalus on triipe püüda 😛

 

pupsikuke

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh ma nii mures. Õigemini ei oleks mures kui testinud ei oleks. Sain täna hommikul üli kiiresti ja hetkega rasvased triibud. Ma olin 90% kindel, et rase ei ole. Päevad pidid tegelikult hakkama juba 16.01. Siis arvasin, et panin eelmiste päevade algusega mööda veits ja see nihutas selle kuu päevade alguse ikkagi edasi veits ja oleks siis äpi järgi pidanud hakkama neljapäeval. Täna pühapäev, test positiivne ja mina enam vähem kindel, et katkes või katkeb ära. Miks? Lähen natuke ajas tagasi. Ov toimus, seksitud sai ka päev enne, suur miskit lootma ei jäänud. Kogu ülejäänud tsükkel toimus nagu ikka. DPO11 rinnad jäid valusaks, vetus käies esimene määrimine roosakalt, andes siis märku, et PMS hakkab lähenema. DPO13, iiveldab, rinnad veel rohkem valusad ja pruunikas määrimine kohal, nagu kellavärk, iga kuu alati enne päevi sama asi. Mõnikord nädal enne päevi, mõnikord juba 10 päeva enne. Ehk siis mul iga kord enne päevi määrib tumepruunilt, siis vahepeal viskab roosat sekka ja siis ma olen nagu tiksuv pomm, kunagi ei tea kui lekkima hakkan. Aga üldiselt tsükkel max 31 päeva pikk ja siis nad kohal on. Seekord mitte. Alates kolmapäevast on täiesti null voolus, või no on, aga tavaline hele. Ei päevasid ega määrimist. Ma pidasin seda tsükklihäireks, mida mul elus mitte kunagi esinenud ei ole. Ei stressiga ega muuga, mul ei jää naljalt kunagi päevad ära. Nüüd ma siin olen, test positiivne, vetsus käies paber õrnalt roosa ja mõtlen mis edasi? Ootan? Lähen veretestile? Samas kas üldse mõtet loota rasedust, äkki juba katkenud. Nädal tagasi määris pruunilt, kas siis praegu test ikka näitaks tumedat rasvast triipu? Kui juba DPO11 määris, kas siis üldse saab rasedust tekkida? Aahh appii ???? kõht ka on selline õrn päevade valu. Kaks last lõpuni kandnud, 4 rasedust üldse kokku ja ma nagu loll siin, esimest korda sellises olukorras. Mõlema rasedusega mul on olnud seda roosakat värvust vooluses, aga praegu nagu hoopis teine teema. Help keegi ????

Ma ei saa aru mis sa soovid 🙂 mitte paha pärast aga kui sa olid rase ja see nii vara katkeb siis ta katkebki. Ainus mis sa teha saad on hcg minna synlabi näiteks mõõtma iga 2 päeva tagant. See ju näitab kohe ära kas rasedus kasvab või seisab või kahaneb. Arst ei näeks ilmselt hetkel midagi. Kui katkeb siis ega sinna ei saa ju midagi teha. Looda parimat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh ma nii mures. Õigemini ei oleks mures kui testinud ei oleks. Sain täna hommikul üli kiiresti ja hetkega rasvased triibud. Ma olin 90% kindel, et rase ei ole. Päevad pidid tegelikult hakkama juba 16.01. Siis arvasin, et panin eelmiste päevade algusega mööda veits ja see nihutas selle kuu päevade alguse ikkagi edasi veits ja oleks siis äpi järgi pidanud hakkama neljapäeval. Täna pühapäev, test positiivne ja mina enam vähem kindel, et katkes või katkeb ära. Miks? Lähen natuke ajas tagasi. Ov toimus, seksitud sai ka päev enne, suur miskit lootma ei jäänud. Kogu ülejäänud tsükkel toimus nagu ikka. DPO11 rinnad jäid valusaks, vetus käies esimene määrimine roosakalt, andes siis märku, et PMS hakkab lähenema. DPO13, iiveldab, rinnad veel rohkem valusad ja pruunikas määrimine kohal, nagu kellavärk, iga kuu alati enne päevi sama asi. Mõnikord nädal enne päevi, mõnikord juba 10 päeva enne. Ehk siis mul iga kord enne päevi määrib tumepruunilt, siis vahepeal viskab roosat sekka ja siis ma olen nagu tiksuv pomm, kunagi ei tea kui lekkima hakkan. Aga üldiselt tsükkel max 31 päeva pikk ja siis nad kohal on. Seekord mitte. Alates kolmapäevast on täiesti null voolus, või no on, aga tavaline hele. Ei päevasid ega määrimist. Ma pidasin seda tsükklihäireks, mida mul elus mitte kunagi esinenud ei ole. Ei stressiga ega muuga, mul ei jää naljalt kunagi päevad ära. Nüüd ma siin olen, test positiivne, vetsus käies paber õrnalt roosa ja mõtlen mis edasi? Ootan? Lähen veretestile? Samas kas üldse mõtet loota rasedust, äkki juba katkenud. Nädal tagasi määris pruunilt, kas siis praegu test ikka näitaks tumedat rasvast triipu? Kui juba DPO11 määris, kas siis üldse saab rasedust tekkida? Aahh appii ???? kõht ka on selline õrn päevade valu. Kaks last lõpuni kandnud, 4 rasedust üldse kokku ja ma nagu loll siin, esimest korda sellises olukorras. Mõlema rasedusega mul on olnud seda roosakat värvust vooluses, aga praegu nagu hoopis teine teema. Help keegi ????

Mina teeks ka hcg, täna ja kolmapäeval. Lihtsalt enda jaoks, et saada aru kas on lootust või mitte. Lootma peab muidugi, et kõik oleks hästi. Hoian pöidlaid!

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

DPO2 / CD18. Sai siis Beuersiga ilusti testitud ja see näitas väga täpselt ära hormoonide töusu ja kui oli aeg tegutseda. Nüüd pöidlad pihku, et önnestus. Flo näitab, et 12 päeva pärast oleks aeg testida. Beueri Pearl, et 16 päeva pärast… Millal vöiks köige varem testida? Need kaks nädalat tunduvad niiiiiiiiiiiiii pikad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

DPO2 / CD18. Sai siis Beuersiga ilusti testitud ja see näitas väga täpselt ära hormoonide töusu ja kui oli aeg tegutseda. Nüüd pöidlad pihku, et önnestus. Flo näitab, et 12 päeva pärast oleks aeg testida. Beueri Pearl, et 16 päeva pärast… Millal vöiks köige varem testida? Need kaks nädalat tunduvad niiiiiiiiiiiiii pikad.

Kõige varem olen triibu saanud DPO10 ja seda biocardiga, varem ei ole mõtet väga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh ma nii mures. Õigemini ei oleks mures kui testinud ei oleks. Sain täna hommikul üli kiiresti ja hetkega rasvased triibud. Ma olin 90% kindel, et rase ei ole. Päevad pidid tegelikult hakkama juba 16.01. Siis arvasin, et panin eelmiste päevade algusega mööda veits ja see nihutas selle kuu päevade alguse ikkagi edasi veits ja oleks siis äpi järgi pidanud hakkama neljapäeval. Täna pühapäev, test positiivne ja mina enam vähem kindel, et katkes või katkeb ära. Miks? Lähen natuke ajas tagasi. Ov toimus, seksitud sai ka päev enne, suur miskit lootma ei jäänud. Kogu ülejäänud tsükkel toimus nagu ikka. DPO11 rinnad jäid valusaks, vetus käies esimene määrimine roosakalt, andes siis märku, et PMS hakkab lähenema. DPO13, iiveldab, rinnad veel rohkem valusad ja pruunikas määrimine kohal, nagu kellavärk, iga kuu alati enne päevi sama asi. Mõnikord nädal enne päevi, mõnikord juba 10 päeva enne. Ehk siis mul iga kord enne päevi määrib tumepruunilt, siis vahepeal viskab roosat sekka ja siis ma olen nagu tiksuv pomm, kunagi ei tea kui lekkima hakkan. Aga üldiselt tsükkel max 31 päeva pikk ja siis nad kohal on. Seekord mitte. Alates kolmapäevast on täiesti null voolus, või no on, aga tavaline hele. Ei päevasid ega määrimist. Ma pidasin seda tsükklihäireks, mida mul elus mitte kunagi esinenud ei ole. Ei stressiga ega muuga, mul ei jää naljalt kunagi päevad ära. Nüüd ma siin olen, test positiivne, vetsus käies paber õrnalt roosa ja mõtlen mis edasi? Ootan? Lähen veretestile? Samas kas üldse mõtet loota rasedust, äkki juba katkenud. Nädal tagasi määris pruunilt, kas siis praegu test ikka näitaks tumedat rasvast triipu? Kui juba DPO11 määris, kas siis üldse saab rasedust tekkida? Aahh appii ???? kõht ka on selline õrn päevade valu. Kaks last lõpuni kandnud, 4 rasedust üldse kokku ja ma nagu loll siin, esimest korda sellises olukorras. Mõlema rasedusega mul on olnud seda roosakat värvust vooluses, aga praegu nagu hoopis teine teema. Help keegi ????

Üldse ei saa aru, mis laadi HELPi sa ootad…Ma olen toeks ja ütlen, et mine tee veretest, kahjuks midagi muud öelda ei oska. Paljudel naistel käivad päevad edasi või määrib ka peale rasestumist

DPO2 / CD18. Sai siis Beuersiga ilusti testitud ja see näitas väga täpselt ära hormoonide töusu ja kui oli aeg tegutseda. Nüüd pöidlad pihku, et önnestus. Flo näitab, et 12 päeva pärast oleks aeg testida. Beueri Pearl, et 16 päeva pärast… Millal vöiks köige varem testida? Need kaks nädalat tunduvad niiiiiiiiiiiiii pikad.

Kõige varem olen triibu saanud DPO10 ja seda biocardiga, varem ei ole mõtet väga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma püstitan siin enda rekordit, 9s päev vilkuvat naerunägu! 😀 Täna hommikul tegin viimase, nv tellisin uued ka. Loodan, et hiljemalt homme jõuavad kohale. Õnneks mul veel kunagisest ajast kaigerti pulktestid ka, et saan seni neid katsetada. Nii palju siis normaalsest tsüklist.. Praeguse seisuga on vähemalt 36p tsükkel, juhhei.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, ma siin foorumis olnud eelmise raseduse püüdmisega, kes nüüd on varsti kaheaastane. Nüüd mõned kuud oleme proovinud järgmist, veel ei midagi, aga see selleks. Tahtsin jagada lahedat lugu.

Mõned kuud tagasi sai üsna aktiivselt tegeletud potitrenniga ja iseenesest asi tal selge ja kõik, aga siis kadus tal igasugune huvi ja tõuseb kohe püsti ja pissib ikka maha. Jäi asi veits soiku ja mõtlesin, et võtan suve hakul uuesti käsile, pole aega praegu. Jäi mul siis üks päev topsike vetsu kaasa võtmata ov testi jaoks ja mis siis ikka, pissisin lapse potti, laps oli minuga vannitoas. Laps vaatas suure huviga mis-mis. Nüüd siis nii, et rase pole, päevad hakkasid, aga laps on kaks nädalat potil käinud. 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sarikommenteerija, aga just sain väga positiivse kaigerti ov pulktesti 😀 Ei saa aru, miks CB mulle naerunägu ei näidanud hommikul.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei!
CD24 ja DPO10 ning päevad peaksid hakkama nüüd reedel. Letrozolest, Ovitrellest ja Duphastonist igasugu kõrvalsümptomeid, aga rasedustest (Biocard) oli täna hommikul siiski negatiive. Arvan, et ka sel kuul ei läinud õnneks.

Totter, kui sulle öeldakse, et oled täiesti terve, kõik on super, aga siiski miski ei õnnestu isegi kui oled hormonaalselt stimuleeritud. Siis on ainult rohkem  küsimusi kui vastuseid, et miks siis ei õnnestu, kui oled vahekorras just sellel ajal nagu arst ütleb, hoiad end, puhkad, ei stressa.. 3 kuud stimuleerimist ja ikka tulutult.

Märtsist siis IVF.

Tervitades aga taas pettunud,
K.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei!

CD24 ja DPO10 ning päevad peaksid hakkama nüüd reedel. Letrozolest, Ovitrellest ja Duphastonist igasugu kõrvalsümptomeid, aga rasedustest (Biocard) oli täna hommikul siiski negatiive. Arvan, et ka sel kuul ei läinud õnneks.

Totter, kui sulle öeldakse, et oled täiesti terve, kõik on super, aga siiski miski ei õnnestu isegi kui oled hormonaalselt stimuleeritud. Siis on ainult rohkem küsimusi kui vastuseid, et miks siis ei õnnestu, kui oled vahekorras just sellel ajal nagu arst ütleb, hoiad end, puhkad, ei stressa.. 3 kuud stimuleerimist ja ikka tulutult.

Märtsist siis IVF.

Tervitades aga taas pettunud,

K.

Ma lugesin su postitust paar tundi tagasi ja see jäi nii kummitama. See pettumuse ja lootusetuse tunne on nii tuttav. Mul on alati enne rasedustesti tehes hirm, et mis saab kui see on jälle negatiivne? Aga mis saab kui see on positiivne kuid järjekordselt katkeb? Kuidas ma end jälle “korda” saan, kuidas sellest üle saada? Aga iga jumala kord lõppevad mu mõtted sellega, et mis saab-mis saab – ELU läheb ikka edasi! Tuleb jälle uued eesmärgid, lootused ja unistused paika panna ning edasi tegutseda, elu ei peatu.

Ma muudkui unistan siin sellest päevast, kui lõpuks teine beebi ka meiega on, kuidas me kõik koos kaisutame ja kuidas uhkusega oma laste poole vaatan, ise mõeldes – we made it!
See annab jõudu, kuigi tee selleni tundub hetkel veel pikk ja ebaselge..

Igaüks meist siin on nii vapper ja tugev, ma soovin, et meil kõigil jaguks seda lootust ja kannatust.

Pärl

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et ka see kuu ei läinud õnneks. Päris lootust veel ei kaota, aga siiski… 🙁

Igatahes, kallid naised, küsin nõu. 6 kuud proovitud, tervis ok mõlemal ja mehel homme spermaanalüüs. Tean, et ma pole teab mis kaua proovinud, aga kas peaksin naistearstiga juba tõsisemat plaani pidama hakkama? Mul on tunne, et teekond võib kujuneda oodatust väga palju pikemaks. Pigem siis juba varem hakata asja ajama enne kui olen juba 1.5a ravimiteta lootnud ja oodanud?

Viimati naistearst ütles, et mul kõik OK  ja et emakas on ainult veidi vasakule viltu. Muid uuringuid pole teinud. Lihtsalt ei mõista, et miks see teekond nii raske peab olema. Tsüklid on ebaregulaarsed ja valulikud, aga selle peale ütles viimati naistearst, et võta enne veritsuse algust valuvaigisti sisse ja ela edasi..

Kas ma saan ilma saatekirjata regada end ka teise linna naistearstile?

Säde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et ka see kuu ei läinud õnneks. Päris lootust veel ei kaota, aga siiski… ????

Igatahes, kallid naised, küsin nõu. 6 kuud proovitud, tervis ok mõlemal ja mehel homme spermaanalüüs. Tean, et ma pole teab mis kaua proovinud, aga kas peaksin naistearstiga juba tõsisemat plaani pidama hakkama? Mul on tunne, et teekond võib kujuneda oodatust väga palju pikemaks. Pigem siis juba varem hakata asja ajama enne kui olen juba 1.5a ravimiteta lootnud ja oodanud?

Viimati naistearst ütles, et mul kõik OK ja et emakas on ainult veidi vasakule viltu. Muid uuringuid pole teinud. Lihtsalt ei mõista, et miks see teekond nii raske peab olema. Tsüklid on ebaregulaarsed ja valulikud, aga selle peale ütles viimati naistearst, et võta enne veritsuse algust valuvaigisti sisse ja ela edasi..

Kas ma saan ilma saatekirjata regada end ka teise linna naistearstile?

Säde

Üldiselt kirjanduse kohaselt ligi 85% naisi rasestub esimese aasta jooksul, ülejäänud teise aasta jooksul ning jääb veel väike osa inimesi, kellel ei õnnestu nii esimese ega teise aasta jooksul. Iga kuu on vaid kolmandikusuurune võimalus rasestuda ja seda siis kui oled täie tervise juures 20-25-aastane. Naistearsti juures tasub kindlasti regulaarselt käia, eriti kui rahulolematus ebaaregulaarse tsükliga. Samas 6-kuud ei tundu väga pikk aeg, eriti arvestades, et iga kuu ei pruugi ovulatsiooni toimudagi. Loomulikult ja ilma ravimiteta rasestumise teekond, mingu selleks kasvõi 2 aastat, on kindlasti palju nauditavam ja tasuks seda aega hinnata. Kunstliku viljastamise teekond on väga raske, nii füüsiliselt kui vaimselt ja väljakutse paarisuhtele. Samas kui on mingid konkreetsed tervisehädad, siis imet lootma ei tasuks jääda ja probleemiga tuleks tegeleda. Naistearsti vahetamine võib aitada ja kindlasti saab ka ilma saatekirjata, lihtsalt ooteajad võivad olla pikad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 224 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022