Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 224 )

Teema: Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Postitas:
Kägu

Olin ise mõned päevad eemal ja püüan uuesti siin järjele saada. Tänaseks mul ilmselt dpo5 ja oskan end sel korral täielikult rasedaks mõelda juba. Rinnanibud on niii valusad eilsest ja alakõht pitsitab (ei oska muud seletust sellele imelikule tundele anda, väga ebamugav). Nüüd olen peast nii rase ja ei ole kannatust, et saaks juba testi teha. Enne dpo10 pole mõtet vist testidagi? Kas on üldse loogiline nii vara midagi tunda?

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CB Ov testi järgi täna DPo 4/5, hommikul ikka temp stabiilselt sama (36,51)  pole tõusnud. Eile sain aga suure ehmatuse. Tegin söögi valmis, vedelesin tunnike teleka ees ja hakkas külm, kraadisin end siis, kehtemp  35,84 ja basaal 36,29. Ei oskand arvata et millest, tervis hea, ainult pea õrnalt nagu valutas.
Mott oli täiega maas täna hommikul. Õnneks päike pani päeva uuesti särama ja lootma, et ehk õige OV on veel tulemas, sest CD 14 alles, kaks päeva pole ov teste teinud kuna said otsa. Õhtul nüüd lähen võtan apteegist paar testi ja vaatan mis näitab, sest voolus on ikka vaheldumisi munavalge ja limane.
Päikest ja triipe kõigile.
Jenna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin ise mõned päevad eemal ja püüan uuesti siin järjele saada. Tänaseks mul ilmselt dpo5 ja oskan end sel korral täielikult rasedaks mõelda juba. Rinnanibud on niii valusad eilsest ja alakõht pitsitab (ei oska muud seletust sellele imelikule tundele anda, väga ebamugav). Nüüd olen peast nii rase ja ei ole kannatust, et saaks juba testi teha. Enne dpo10 pole mõtet vist testidagi? Kas on üldse loogiline nii vara midagi tunda?

P.

 

Minul olid kõik päevade eelsed tunnused. Ainus mis teisiti oli oli see et rinnanibud tulitasid teistmoodi. Katsudes oli nii valus. Siis ma veel ei teadnud et rase olen. Neljapäeval tegin testi. See oli neg. Saunas käisim reedel ja siis juba olid rinnanibud valusad. Pühapäeval sain tugeva positiivse testi. (Dpo14)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa testid ovulatsiooni cb-ga? Ja see näitas et ovulatsioon toimus, kuid sa ikka ootad ov? Vabandan, jäi segaseks. Mina ise olen küll üsna kindel et ov toimus sel ajal kui cb näitas, sest samal päeval oli ka voolus selline.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh positiivsuse eest! Arvasin, et saan kohe vastuseks et see alati kõigil…niiöelda libatunnused 😀

Ega see muidugi triipe testile too, aga vahepeal natuke enesekindlust ka lisaks vaja.

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahtlen et toimus, sest mõõdas 4 päeva ja vasaal ei ole tõusnud. Ja kuna kasutasin kahte CB testi paralleelselt vabat ja uut, siis see vilkus veel ka üleeile. Eile said testid otsa ja ei saanud testi teha. Siis testides Kaigertiga olid triibud vaevumärgatavad. Tegin nüüd täna ostetid Kaigert OV  testiga ja no on peaaegu sama tune kui kontrolltriip. Arst mainis ka, et keha võib uuesti ovuleerida, kui õiget ovulatsiooni pole toimunud. Vasak munasari pidi ka mul väiksem olema, ei tea kas see ka seda mõjutab, ta mulle ei õelnud.
Tänane test https://www.upload.ee/files/13827671/D17B8732-6284-4A05-9D39-AB7510EDAFA0.jpeg.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan kirjavead ja söögitegemine ei käi kokku ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle pildi järgi ma ütleks, et hetkel ovulatsiooni ple.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahtlen et toimus, sest mõõdas 4 päeva ja vasaal ei ole tõusnud. Ja kuna kasutasin kahte CB testi paralleelselt vabat ja uut, siis see vilkus veel ka üleeile. Eile said testid otsa ja ei saanud testi teha. Siis testides Kaigertiga olid triibud vaevumärgatavad. Tegin nüüd täna ostetid Kaigert OV testiga ja no on peaaegu sama tune kui kontrolltriip. Arst mainis ka, et keha võib uuesti ovuleerida, kui õiget ovulatsiooni pole toimunud. Vasak munasari pidi ka mul väiksem olema, ei tea kas see ka seda mõjutab, ta mulle ei õelnud.

Tänane test https://www.upload.ee/files/13827671/D17B8732-6284-4A05-9D39-AB7510EDAFA0.jpeg.html

 

Siin pildil peaaegu sama tumedat triipu ei ole küll, ütleks ka et ov hetkel ei ole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli üleeilne kaigert peaaegu samasugune. Eilne oli positiivne: https://ibb.co/nkGwDZ0
Ma arvan, et sul ov lähenemas ????
C.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänahommikune uus OV test, tumedam kui eile. Panin kogemata homse kuupäeva peale

Vist võib arvestada, kui positiivset?????https://www.upload.ee/files/13829159/C1A7D33C-8453-4812-BD52-1D99C518FB16.jpeg.html

Jenna

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänahommikune uus OV test, tumedam kui eile. Panin kogemata homse kuupäeva peale

Vist võib arvestada, kui positiivset?????https://www.upload.ee/files/13829159/C1A7D33C-8453-4812-BD52-1D99C518FB16.jpeg.html

Jenna

Jaa! Nüüd tegudele 🙂

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina täielik saritestija, võtsin täna hommikul ühe tavalise ov.testi, ja mida ma näen kaks rasvast triipu! Mis võiks olla hoopis rasedustestil, sest ovulatsioon ju juba oli??!!! Nagu mida? Keegi oskab seletada?

 

P.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli mul seda testi vaja teha…..nüüd on kõik sassis….

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli mul seda testi vaja teha…..nüüd on kõik sassis….

P.

 

Ov test võib positiivne olla mitu mitu päeva. Lausa nädal. Tähtis on see päev millal ta positiivseks muutus. Edasi pole mõtet testida!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh maha rahustamast! Seega ei hakka peale tänast uus dpo lugemine. Aitäh vastamast!

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei!

CD24 ja DPO10 ning päevad peaksid hakkama nüüd reedel. Letrozolest, Ovitrellest ja Duphastonist igasugu kõrvalsümptomeid, aga rasedustest (Biocard) oli täna hommikul siiski negatiive. Arvan, et ka sel kuul ei läinud õnneks.

Totter, kui sulle öeldakse, et oled täiesti terve, kõik on super, aga siiski miski ei õnnestu isegi kui oled hormonaalselt stimuleeritud. Siis on ainult rohkem küsimusi kui vastuseid, et miks siis ei õnnestu, kui oled vahekorras just sellel ajal nagu arst ütleb, hoiad end, puhkad, ei stressa.. 3 kuud stimuleerimist ja ikka tulutult.

Märtsist siis IVF.

Tervitades aga taas pettunud,

K.

Ma lugesin su postitust paar tundi tagasi ja see jäi nii kummitama. See pettumuse ja lootusetuse tunne on nii tuttav. Mul on alati enne rasedustesti tehes hirm, et mis saab kui see on jälle negatiivne? Aga mis saab kui see on positiivne kuid järjekordselt katkeb? Kuidas ma end jälle “korda” saan, kuidas sellest üle saada? Aga iga jumala kord lõppevad mu mõtted sellega, et mis saab-mis saab – ELU läheb ikka edasi! Tuleb jälle uued eesmärgid, lootused ja unistused paika panna ning edasi tegutseda, elu ei peatu.

Ma muudkui unistan siin sellest päevast, kui lõpuks teine beebi ka meiega on, kuidas me kõik koos kaisutame ja kuidas uhkusega oma laste poole vaatan, ise mõeldes – we made it!

See annab jõudu, kuigi tee selleni tundub hetkel veel pikk ja ebaselge..

Igaüks meist siin on nii vapper ja tugev, ma soovin, et meil kõigil jaguks seda lootust ja kannatust.

Pärl

Pärl, tahtsin sind tänada. Nii hea, et siin selline imeline tugisüsteem ikka on 🙂

Minul täna CD26 ja DPO12 – nädal aega püsinud hommikuti palju kõrgem basaaltemperatuur kui üldse kunagi seni olnud. Kui tavaliselt basaaltemperatuur olnud kõige kõrgem 36.71, siis nüüd alla 36.80 pole laskunud ja püsib vahemikus 36.80-36.91
Õhtuti on alati kõrgem temperatuur – nädal aega püsinud kuskil 37.32-37.46 vahemikus. Ei teagi, kas on põletik, või miskit muud. Covid ta pole, juba tegin testi. Lihtsalt hull väsimus on ja vahel kerge iiveldus, aga rasedust sellise kehatemperatuuriga väga ei oota. Kui just keegi oma kogemust ei jaga ja ei ütle, et see normaalne 😀
K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teemaga. Käisin 5 päeva tagasi IVF siirdamisel. Täna sain positiivsed rasedustestid. Triip on küll õrnake, aga silmaga nähtav. Kolm rasedustesti tegin ja kõik on positiivsed. Mul on alates siirdamisest olnud kehatemperatuur kõrgem 37.0-37.1. Täna on lausa 37,3 ja täitsa palaviku tunne. Aegajalt on ka külmavärinad. Kas see on raseduse alguses normaalne?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teemaga. Käisin 5 päeva tagasi IVF siirdamisel. Täna sain positiivsed rasedustestid. Triip on küll õrnake, aga silmaga nähtav. Kolm rasedustesti tegin ja kõik on positiivsed. Mul on alates siirdamisest olnud kehatemperatuur kõrgem 37.0-37.1. Täna on lausa 37,3 ja täitsa palaviku tunne. Aegajalt on ka külmavärinad. Kas see on raseduse alguses normaalne?

Igaks juhuks tasub silmas pidada, et kui oli enne punktsiooni trigger süstina kasutatud Ovitrelle, siis sellest võib mõnda aega olla ka valepositiivne vastus. Aga loodan, et sul ikka õiged triibud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnud OvitrelleSiirdamine oli kümaringina ja pärast siirdamist oli diphereline süst, mis ei pidanud rasedusteste mõjutama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain täna oma CB-d kätte ja lihtsalt katsetasin. Tegin vana testihoidjaga ja ikka vilkus. Tegin uuega kaks testi ja tühi ring. OV oli eile/täna. Tundub, et testihoidja vist läbi ????‍♀️
C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina täielik saritestija, võtsin täna hommikul ühe tavalise ov.testi, ja mida ma näen kaks rasvast triipu! Mis võiks olla hoopis rasedustestil, sest ovulatsioon ju juba oli??!!! Nagu mida? Keegi oskab seletada?

P.

Mina oma kogemusest võin öelda, et olles rase, läheb ka ovulatsiooni test positiivseks. Aastaid tagasi kui olin rase, siis ühe sõbrannaga sai arutatud ühe kunagise artikli üle (vb on veel googlest leitav, ma ei tea) et kas positiivne ov test näitab ka rasedust? Kuna mul oli tol hetkel ees testimine ja mul olid kõrvuti nii rasedus kui ka ov test, siis tegin eksperimenti ja need mõlemad olid vägagi positiivsed.

Seega, ma julgeks äkki õnne soovida? 🙂

Mitmes dpo sul on?

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina täielik saritestija, võtsin täna hommikul ühe tavalise ov.testi, ja mida ma näen kaks rasvast triipu! Mis võiks olla hoopis rasedustestil, sest ovulatsioon ju juba oli??!!! Nagu mida? Keegi oskab seletada?

P.

Mina oma kogemusest võin öelda, et olles rase, läheb ka ovulatsiooni test positiivseks. Aastaid tagasi kui olin rase, siis ühe sõbrannaga sai arutatud ühe kunagise artikli üle (vb on veel googlest leitav, ma ei tea) et kas positiivne ov test näitab ka rasedust? Kuna mul oli tol hetkel ees testimine ja mul olid kõrvuti nii rasedus kui ka ov test, siis tegin eksperimenti ja need mõlemad olid vägagi positiivsed.

Seega, ma julgeks äkki õnne soovida? ????

Mitmes dpo sul on?

A.

Nu, mul alles dpo6 täna. Aga kõik on teisiti, kui varem peale ovulatsiooni. Ja kui see ei ennusta rasedust, siis ma ei teagi vist enam mis see on. Kannatamatult ootan et saaks rasedustesti teha.

Eks ma su jutu peale jään nüüd muidugi lootma 😀

 

P.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina täielik saritestija, võtsin täna hommikul ühe tavalise ov.testi, ja mida ma näen kaks rasvast triipu! Mis võiks olla hoopis rasedustestil, sest ovulatsioon ju juba oli??!!! Nagu mida? Keegi oskab seletada?

P.

Mina oma kogemusest võin öelda, et olles rase, läheb ka ovulatsiooni test positiivseks. Aastaid tagasi kui olin rase, siis ühe sõbrannaga sai arutatud ühe kunagise artikli üle (vb on veel googlest leitav, ma ei tea) et kas positiivne ov test näitab ka rasedust? Kuna mul oli tol hetkel ees testimine ja mul olid kõrvuti nii rasedus kui ka ov test, siis tegin eksperimenti ja need mõlemad olid vägagi positiivsed.

Seega, ma julgeks äkki õnne soovida? ????

Mitmes dpo sul on?

A.

Nu, mul alles dpo6 täna. Aga kõik on teisiti, kui varem peale ovulatsiooni. Ja kui see ei ennusta rasedust, siis ma ei teagi vist enam mis see on. Kannatamatult ootan et saaks rasedustesti teha.

Eks ma su jutu peale jään nüüd muidugi lootma ????

P.

Hmm.. Ma korra mõtlen.

Tead, kui ütled, et tunne on ikka hoopis teine kui muidu, siis soovitan proovida 10 või 12dpo ülitundliku testiga testida. See veidi kallim küll, aga ehk näitab juba.

Hoian pöialt Sulle!

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu eelmise kuu kogemusest, siis oli ka ov test enne rasedustesti positiivne 🙂 Ma nüüd ei mäleta, millal ma proovisin.. Äkki 8-9dpo. Ja positiivse rasedustesti sain 12dpo.  Hoian pöidlaid!

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Biocard lubab teha juba dpo7 alates….aga ilmselt nii vara ei tööta? Eks ma ole kannatlik, vähemalt laupäevani esialgu.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Biocard lubab teha juba dpo7 alates….aga ilmselt nii vara ei tööta? Eks ma ole kannatlik, vähemalt laupäevani esialgu.

P.

Ma nii vara rasedustesti ei teeks jah, see lihtsalt nende raiskamine. 9-10dpo juba võib näidata, aga samas kui on negatiivne, siis see ei tähenda, et rasedust pole 🙂

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Biocard lubab teha juba dpo7 alates….aga ilmselt nii vara ei tööta? Eks ma ole kannatlik, vähemalt laupäevani esialgu.

P.

Mhm, pigem ma ootaks jah vähemalt 10dpo ära. Eks see raske ole, ma tean omast käest.

Jälgi oma keha, kas iga päev on sama või lisandub miskit juurde. Võid siia ka kirjutada, kui tahad jagada. Meil ka põnev ja ootusärevus.

Oleme mõtetes sinuga ja loodetavasti saame juba selle nädala lõpuks sind õnnitleda ????

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biocard lubab teha juba dpo7 alates….aga ilmselt nii vara ei tööta? Eks ma ole kannatlik, vähemalt laupäevani esialgu.

P.

Ikka võid teha. Minul näitas dpo 7 ja 8 juba positiivset. Ainult et test muutus positiivseks alles tunni möödudes. Seega olin kindel et ma rase pole. Kuigi triibud olid kohe sellised paksud ja hoopis teistmoodi kui kuivamistriip. Järgneval päeval sain negatiivse testi ja basaal oli ka 36.6 seega olin kindel rase ma pole. Tegin juba plaane et suveks. Et suvel ma siis niiväga rase polegi. 😀  Dpo14 tegin huvipärast uue testi ja tuli kohe ilusti teine triip. Muide minul basaal ei tõusnud üle 37.  Tänaseks saab kohe 9 nädalat rasedust täis. Ja kuna tean täpselt millal ov oli ja täna rasedus ka selle järgi täpselt paigas siis ei saa ka öelda et need testid valetasid. Lihtsalt hcg tase oli veel nii madal et aimatav triip tuli siis kui test enam märg polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heiiii,

ma Sain hommikul kaks rasvast triipu????.

ei teagi nüüd, et kui kaugel rasedus on. Kuna oli nii ebaregulaarne ning otseselt tunnuseid pole, lihtsalt sisetunde järgi otsustasin testi teha.

 

edu kõigile triibupüüdjatele, loodetavasti kohtume kiirelt lapseootuse foorumis.

 

pupsikukene

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 224 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022