Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 224 )

Teema: Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Postitas:
Kägu

Mul ka täna 9dpo. Eile õhtul (CD22) olin kl 7 täiesti rampväsinud – imelikult väsinud, sest päev ei olnud väga tegus. Läksin kl 7 magama 😀 Täna mõtlesin, et ah okei teen Apotheka plaadiga testi. Korra ehmatasin ära, et wow kas ONGI teise triibukuma, aga tundub, et see on testi enda mingi alustriibu kuma, mis paistab vastu valgust vaadates. Ei teinud esimesest uriinist ka. Päris lootusi veel maha ei mata, aga jah.. 🙁

Täna perearstile ja varsti naistearstile. Nii väga loodan, et keegi meist triibud saab 🙂

Säde

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heiiii,

ma Sain hommikul kaks rasvast triipu????.

ei teagi nüüd, et kui kaugel rasedus on. Kuna oli nii ebaregulaarne ning otseselt tunnuseid pole, lihtsalt sisetunde järgi otsustasin testi teha.

edu kõigile triibupüüdjatele, loodetavasti kohtume kiirelt lapseootuse foorumis.

pupsikukene

WOW! Palju-palju õnne Sulle! 🙂 Nii tore uudis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heiiii,

ma Sain hommikul kaks rasvast triipu????.

ei teagi nüüd, et kui kaugel rasedus on. Kuna oli nii ebaregulaarne ning otseselt tunnuseid pole, lihtsalt sisetunde järgi otsustasin testi teha.

edu kõigile triibupüüdjatele, loodetavasti kohtume kiirelt lapseootuse foorumis.

pupsikukene

Hulgimalt õnne! ????

Selliseid uudiseid on ikka nii vahva lugeda. Viska vahel pilk ka meie juurde ja lõbusat ootusaega sulle. Saad ametlikult kolida ootajate sekka ????

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka täna 9dpo. Eile õhtul (CD22) olin kl 7 täiesti rampväsinud – imelikult väsinud, sest päev ei olnud väga tegus. Läksin kl 7 magama ???? Täna mõtlesin, et ah okei teen Apotheka plaadiga testi. Korra ehmatasin ära, et wow kas ONGI teise triibukuma, aga tundub, et see on testi enda mingi alustriibu kuma, mis paistab vastu valgust vaadates. Ei teinud esimesest uriinist ka. Päris lootusi veel maha ei mata, aga jah.. ????

Täna perearstile ja varsti naistearstile. Nii väga loodan, et keegi meist triibud saab ????

Säde

Kusjuures raseduse alguses suur väsimus on vägagi teema. Seega see võib vabalt olla sinu esimene tunnus ????… ja ehk õige varsti saad ka sina kauaoodatud triibulise testi ????

Jääme ootele ja pöidlad pihku!

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pupsikukene palju palju õnne! Nii vahva! 🙂

Säde sulle hoian pöialt, et triibud tuleksid. Meil siin oldki pikalt triibuvaene.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh A. ja P. toetuse eest! See tähendab ausalt nii palju praegu, sest te mõistate, mis tunne on olla triibupüüdja. Minu jaoks on see teekond ootamatu ja raske, sest olen terve elu töötanud laste ja noortega, andnud nii palju armastust ja hoolt teiste inimeste lastele. Tunnen, et nii väga soovin seda nüüd enda lastele anda. Loodame parimat!

Säde

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh.

käin ikka teid aegajalt piilumas ja kaasaelamas.

Säde – mina tegin ka apotheka omaga, aga põgenesin kohe ja täpselt 5min hiljem alles julgesin vaadata 😀

samas, tasub paari päeva pärast hommikul uuesti teha..loodetavasti saad triibud ja ka ootajate sekka kolida:)

 

pupsikukene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ammu kirjutanud siia. Pidin aja maha võtma, kuna see triipude ootamine on suur stressiallikas mulle.

Alates dpo 8 on mul olnud aegajalt kergd iiveldushood ning kõrvetised, mida mul ei ole olnud varem (va üks kord ravimist aastaid tagasi). 6 päeva arvasin, et ma olen täitsa peast rase ja et kujutan sümptomeid ette, sest soov beebi saada on nii suur.

Täna on siis dpo14 ja Flo äpi järgi peaks täna algama päevad aga tunnet nagu ned hakkaksid, ei ole. Kõrvetised on läinud sagedasemaks ning alakõhust vahetevahel käivad valud (väga erinevad valud päevadevaludest).

Käisin tegin HCG testi ära lõuna ajal ja nüüd ei suuda ära oodata, mis analüüs näitab. DPO9 ja dpo11 tegin rasedusteste aga need olid negatiivsed. Kui confidos tegin analüüsi lõunal, siis huvitav, kas õhtuks on tulemus teada ?

KKa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Säde, hoian pöidlaid ja pupsikukene, palju-palju õnne ning muretut rasedust!

Mul täna ilmselt dpo2 ja päevad peaksid hakkama 9.2. Kui see tsükkel ei õnnestu, siis uuel kuul lisandub metformiini kõrvale lisaks letrosool.. Ehk kevad toob meile kauaoodatud triibud 🙂

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Säde, hoian pöidlaid ja pupsikukene, palju-palju õnne ning muretut rasedust!

Mul täna ilmselt dpo2 ja päevad peaksid hakkama 9.2. Kui see tsükkel ei õnnestu, siis uuel kuul lisandub metformiini kõrvale lisaks letrosool.. Ehk kevad toob meile kauaoodatud triibud ????

C.

Olen sinuga peaaegu samas paadis 🙂 Eile oli ov (enne Letrozole 5 päevane kuur, teisipäeval Ovitrelle süst) ja täna on DPO1, päevad peaksid hakkama 10.02.. pöidlad pihku!

KmK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka peast juba nii rase, et kuna täna oli asja linna, sai lolli peaga mõeldud et teeks parem hcg testi siis rahu majas. Ja tegingi! Ja tulemus oli nii kehv, et kahetsen et üldse läksin.. <2.3 ja dpo7. Selleks ajaks peaks hcg ju midagigi juba näitama? Või millest taolised kõhukrambid ja meeletu voolus siiani? Nüüd tean, et enne järgmist nädalat käsi ei tõuse ka testima end koduste testidega, sest ple mõtet. Ja kurvaks tegin end muidugi ise.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

7DPO ei peaks ju veel suurt midagi näitama. Sa läksid liiga vara, kärsitus on mõistetav aga anna endale natuke asu sellega.. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, DPO 7 on liiga vara. Absoluutne miinimum on minu kogemuste kohaselt DPO10. Alla selle ei näita mitte midagi. Ideaalis võiks 12 olla.

Okei, osad siin võib-olla väidavad jaa, et nemad on saanud juba a.la peale vahekorda juba triibud (loe:väga-väga varakult triibud) või mis iganes, aga reaalselt see pole väga võimalk. Okei tegelikult on, siis kui su tsükkel on täiesti pees ja siis võibki olla, et saad justkui väga varakult teada, kuigi tegelikult võib tsükkel olla sellel korral lihtsalt harjumuspäraselt väga lühike näiteks.

Okei, ühesõnaga jaa.

Kui nagu üldse ei kanna oodata ja võimalust on käia veretestil (mis sellesmõttes siiski kõige usaldusväärsem on) ja enesetunne/sisetunne ikka ütleb, et rase oled siis nüüd on sul vähemalt juba mingi number ees millest saab nüüd ainult näit raseduse puhul ainult rohkemaks minna. Mina ütlen alati, usaldage oma sisetunnet. Seega, dpo10-12 tee uus veretest ja siis on kindlasti pilt selge 🙂

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, kas targemad oskavad nõu anda?

Tundub, et sain oma rasedusest teada pigem hilja, tänane hCG tulemus on 23096.74 IU/l. 

Kas mul on mõtet minna 48h pärast kordusproovi tegema, et tõusu näha või mitte? Praegu näit vastab tabeli järgi juba 6 nädalale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, kas targemad oskavad nõu anda?

Tundub, et sain oma rasedusest teada pigem hilja, tänane hCG tulemus on 23096.74 IU/l.

Kas mul on mõtet minna 48h pärast kordusproovi tegema, et tõusu näha või mitte? Praegu näit vastab tabeli järgi juba 6 nädalale.

Sellise näiduga ma kordustestile kindlasti ise enam ei läheks. Õnne!

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, kas targemad oskavad nõu anda?

Tundub, et sain oma rasedusest teada pigem hilja, tänane hCG tulemus on 23096.74 IU/l.

Kas mul on mõtet minna 48h pärast kordusproovi tegema, et tõusu näha või mitte? Praegu näit vastab tabeli järgi juba 6 nädalale.

Väga ilus näit! Ei pea kordusproovi tegema. Palju õnne! ????

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD28 ja DPO14. Lootsin viimseni, et DPO10 tehtud rasedustest lihtsalt oli liiga varajane. Aga tegin täna ka ühe ja ikka negatiivne. See negatiivne rasvane triip tuleb ka niii ruttu, et tunne nagu see oleks kiuste.

Pärast kõiki Letrozole+Ovitrelle+Duphastoni stimuleerimisi oli kõrvalmõjusid nii palju, et väike lootus oli ikka veel sees.

Aga mis seal ikka.. Järgmine kuu hormoonivabalt ning märtsis IVF siis.

Tervitades, K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile P ja A.????

Nagu ikka ootaja aeg on pikk ja muretsemiseks leiab alati põhjuse. Kui te ei pahanda, siis olen kindluse mõttes siin grupis veel teiega. Ei julge enne arsti visiiti veel õnnelik olla.???? Täna on olemine ülemäära hea – rinnad pole enam eriti valusad (arvasin varem, et nad valusad võetud rohtude pärast) ja see paneb muretsema.

Kas 6+ nädalal võibki olemine juba leebemaks minna, arvestades, et mul siiani erilisi sümptomeid üldse polnud? Loomulikult peab eeldama, et hCG näidu suuruse ja nädalate vahel on seos, sest tsükkel venis mul pikaks ja rasestumise aega ma ei tea. Samas süda veidi paha ikka on ja alakõht punnis ja aegajalt torgib.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, DPO 7 on liiga vara. Absoluutne miinimum on minu kogemuste kohaselt DPO10. Alla selle ei näita mitte midagi. Ideaalis võiks 12 olla.

Okei, osad siin võib-olla väidavad jaa, et nemad on saanud juba a.la peale vahekorda juba triibud (loe:väga-väga varakult triibud) või mis iganes, aga reaalselt see pole väga võimalk. Okei tegelikult on, siis kui su tsükkel on täiesti pees ja siis võibki olla, et saad justkui väga varakult teada, kuigi tegelikult võib tsükkel olla sellel korral lihtsalt harjumuspäraselt väga lühike näiteks.

Okei, ühesõnaga jaa.

Kui nagu üldse ei kanna oodata ja võimalust on käia veretestil (mis sellesmõttes siiski kõige usaldusväärsem on) ja enesetunne/sisetunne ikka ütleb, et rase oled siis nüüd on sul vähemalt juba mingi number ees millest saab nüüd ainult näit raseduse puhul ainult rohkemaks minna. Mina ütlen alati, usaldage oma sisetunnet. Seega, dpo10-12 tee uus veretest ja siis on kindlasti pilt selge ????

A.

Nii rumal jutt. Hcg hakkab tõusma siis kui toimunud on pesastumine. Ja see toimub igaühel erinevalt. 7-14 päeva peale viljastumist. Loomulikult on võimalik väga väikese hcg korral juba näha mingit õrna triipu. Aga veretest näitab selle kohe ära sest veres on hcg tase kordades kõrgem kui uriinis.  Seega pole mõtet rääkida et 7-8 päeval peale ov pole võimalik rasedust kindlaks teha. Neid näiteid on siin perekoolis palju. Aga pesastumine võib toimuda ka dpo14 pikema tsükkli korral. Lihtsalt oota ära päevade oletatav algus või tee test mõni päev enne seda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii nad kirjutavad jah, et mõnel 6.nädalal läheb olemine kohati selliseks nagu poleks ka miskit. Usun, et sul kõik väga hästi!

Mul tänase päevani aegajalt käivad imelikud spasmid alakõhus ja veniv voolus endiselt. Ma ausalt juba arvan, et mul mingi naistehaigus äkki….tsüst või mis iganes muu. Viimati käisin vastuvõtul septembris, äkki peaksin uuesti nüüd minema.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vereproovid antud ja pilt selgem. Kilpnääre ok ja muud põhinäitajad ka. Ainult D-vitamiini juures oli märge, et ebapiisav tase. Olen mitmeid kuid 2500seid kapsleid söönud, aga ju siis pole piisav annus. Vb see ongi viljakust mõjutanud? Konsulteerin veel arstiga. Eile igatahes kuulsin kuldseid sõnu: “Lase vabaks, küll siis tuleb!” Tõsi ta on, aga jah… teate ju küll neid  lohutamisi 😀

Säde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mina olen teid mitmeid kuid igapäevaselt jälginud. Mõtlesin, et panen ka endast siia märkme maha.
Kõigepealt – nii soe on näha, kui toetavad te üksteisele olete. Minul on ka igakord nii hea tunne sisse tulnud, kui näen, et keegi pikaltüritaja on oma triibud saanud. Loodan, et meid saab juba see kuu palju olema ????

Kirjutan natuke endast ka. Liitun teiega põhiliselt selleks, et on tekkinud olukordi; kus tahaks kelleltki nõu küsida – tundub, et teie olete need, kellega arutada, uskuda ja loota. Me hakkasime u juulikuust eesmärgipäraselt beebit oma ellu planeerima. Kuigi ei kasutanud ka enne seda veebruarist alates mingeid kaitsevahendeid – mõtlesime, et kui tuleb, siis tuleb. Noh, siiani pole tulnud. Mul on vist üsna pikk tsükkel ka – keskmiselt 36 päeva. Õnneks küll regulaarne, kuid see tsükli pikkuse tõttu ootamine on üsna piinarikas, eks te seda teate isegi.
Praegu on mul tsükli 27.päev, dpo 5. Ootan ka kannatamatult, et saaks ühe ülitundliku testi teha ja ehk juba rõõmustada. 🙂 Sel kuul käisin naistearstil ka, kõik oli ilus. Rääkisin ka talle oma plaanist. Soovitas ovulatsiooniteste. Varem mõõtsin vaid basaali. Ovulatsiooniteste hakkasin kohe peale arstilkäiku tegema (21.jaanuar), siis oli veel negatiivne. 22.01 hommikul tegin ka, oli taas negatiivne, aga õhtupoole tundsin vasakus munasarjas midagi toimuvat, tegin uuesti ov testi ja 22.01 õhtul sain selle positiivse. Kas muidu võib nii olla, et 21.01 arst ütles, et midagi vist vasakus munasarjas on ja 22.01 õhtuks sain juba positiivse testi? Ehk siis ovulatsioon oli 23.01. Arvasin, et võtab rohkem aega ???? Nüüd peale ovulatsiooni basaaligraafikut jälgides ma ei saa tegelikult aru, kas on siis temp tõusnud või mitte… kord on kõrgem, kord sama mis enne ov.
Olen tegelikult üsna noor ning kurvaks teeb, et see protsess nii kaua aega võtab. Ei taha mõeldagi, kuidas neil on, kes aastaid ja aastaid proovivad ja ikka ei saa… Kui ka sel kuul ei õnnestu, siis järgmine kuu läheb ka mees arstile ning siis vaatame edasi. Kuidas muidu selle meestearstiga on, kas ta saab ka samamoodi ise aja panna nagu ma naistearstile panen või on meestearsti puhul vaja saatekirja vms? Mees ütles, et kunagi, kui ta käis, tegi perearst talle saatekirja. Kuidas teil kogemused?

kkmm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mina olen teid mitmeid kuid igapäevaselt jälginud. Mõtlesin, et panen ka endast siia märkme maha.

Kõigepealt – nii soe on näha, kui toetavad te üksteisele olete. Minul on ka igakord nii hea tunne sisse tulnud, kui näen, et keegi pikaltüritaja on oma triibud saanud. Loodan, et meid saab juba see kuu palju olema ????

Kirjutan natuke endast ka. Liitun teiega põhiliselt selleks, et on tekkinud olukordi; kus tahaks kelleltki nõu küsida – tundub, et teie olete need, kellega arutada, uskuda ja loota. Me hakkasime u juulikuust eesmärgipäraselt beebit oma ellu planeerima. Kuigi ei kasutanud ka enne seda veebruarist alates mingeid kaitsevahendeid – mõtlesime, et kui tuleb, siis tuleb. Noh, siiani pole tulnud. Mul on vist üsna pikk tsükkel ka – keskmiselt 36 päeva. Õnneks küll regulaarne, kuid see tsükli pikkuse tõttu ootamine on üsna piinarikas, eks te seda teate isegi.

Praegu on mul tsükli 27.päev, dpo 5. Ootan ka kannatamatult, et saaks ühe ülitundliku testi teha ja ehk juba rõõmustada. ???? Sel kuul käisin naistearstil ka, kõik oli ilus. Rääkisin ka talle oma plaanist. Soovitas ovulatsiooniteste. Varem mõõtsin vaid basaali. Ovulatsiooniteste hakkasin kohe peale arstilkäiku tegema (21.jaanuar), siis oli veel negatiivne. 22.01 hommikul tegin ka, oli taas negatiivne, aga õhtupoole tundsin vasakus munasarjas midagi toimuvat, tegin uuesti ov testi ja 22.01 õhtul sain selle positiivse. Kas muidu võib nii olla, et 21.01 arst ütles, et midagi vist vasakus munasarjas on ja 22.01 õhtuks sain juba positiivse testi? Ehk siis ovulatsioon oli 23.01. Arvasin, et võtab rohkem aega ???? Nüüd peale ovulatsiooni basaaligraafikut jälgides ma ei saa tegelikult aru, kas on siis temp tõusnud või mitte… kord on kõrgem, kord sama mis enne ov.

Olen tegelikult üsna noor ning kurvaks teeb, et see protsess nii kaua aega võtab. Ei taha mõeldagi, kuidas neil on, kes aastaid ja aastaid proovivad ja ikka ei saa… Kui ka sel kuul ei õnnestu, siis järgmine kuu läheb ka mees arstile ning siis vaatame edasi. Kuidas muidu selle meestearstiga on, kas ta saab ka samamoodi ise aja panna nagu ma naistearstile panen või on meestearsti puhul vaja saatekirja vms? Mees ütles, et kunagi, kui ta käis, tegi perearst talle saatekirja. Kuidas teil kogemused?

kkmm

Tere tulemast ja loodan, et saate oma triibud peagi ???? Minu mehele tegi saatekirja naistearst nt.
C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Tere!

    Mina olen teid mitmeid kuid igapäevaselt jälginud. Mõtlesin, et panen ka endast siia märkme maha.

    Kõigepealt – nii soe on näha, kui toetavad te üksteisele olete. Minul on ka igakord nii hea tunne sisse tulnud, kui näen, et keegi pikaltüritaja on oma triibud saanud. Loodan, et meid saab juba see kuu palju olema ????

    Kirjutan natuke endast ka. Liitun teiega põhiliselt selleks, et on tekkinud olukordi; kus tahaks kelleltki nõu küsida – tundub, et teie olete need, kellega arutada, uskuda ja loota. Me hakkasime u juulikuust eesmärgipäraselt beebit oma ellu planeerima. Kuigi ei kasutanud ka enne seda veebruarist alates mingeid kaitsevahendeid – mõtlesime, et kui tuleb, siis tuleb. Noh, siiani pole tulnud. Mul on vist üsna pikk tsükkel ka – keskmiselt 36 päeva. Õnneks küll regulaarne, kuid see tsükli pikkuse tõttu ootamine on üsna piinarikas, eks te seda teate isegi.

    Praegu on mul tsükli 27.päev, dpo 5. Ootan ka kannatamatult, et saaks ühe ülitundliku testi teha ja ehk juba rõõmustada. ???? Sel kuul käisin naistearstil ka, kõik oli ilus. Rääkisin ka talle oma plaanist. Soovitas ovulatsiooniteste. Varem mõõtsin vaid basaali. Ovulatsiooniteste hakkasin kohe peale arstilkäiku tegema (21.jaanuar), siis oli veel negatiivne. 22.01 hommikul tegin ka, oli taas negatiivne, aga õhtupoole tundsin vasakus munasarjas midagi toimuvat, tegin uuesti ov testi ja 22.01 õhtul sain selle positiivse. Kas muidu võib nii olla, et 21.01 arst ütles, et midagi vist vasakus munasarjas on ja 22.01 õhtuks sain juba positiivse testi? Ehk siis ovulatsioon oli 23.01. Arvasin, et võtab rohkem aega ???? Nüüd peale ovulatsiooni basaaligraafikut jälgides ma ei saa tegelikult aru, kas on siis temp tõusnud või mitte… kord on kõrgem, kord sama mis enne ov.

    Olen tegelikult üsna noor ning kurvaks teeb, et see protsess nii kaua aega võtab. Ei taha mõeldagi, kuidas neil on, kes aastaid ja aastaid proovivad ja ikka ei saa… Kui ka sel kuul ei õnnestu, siis järgmine kuu läheb ka mees arstile ning siis vaatame edasi. Kuidas muidu selle meestearstiga on, kas ta saab ka samamoodi ise aja panna nagu ma naistearstile panen või on meestearsti puhul vaja saatekirja vms? Mees ütles, et kunagi, kui ta käis, tegi perearst talle saatekirja. Kuidas teil kogemused?

    kkmm

Tere tulemast meie sekka! Saatekirja kohta vastuse juba said, mina selle kohta midagi öelda ei oska.

Mina aga kuna olin siiski kindel, et midagi on valesti, käisin naistearstil ja sain kinnitust, et mu sisetunne ei petnud mind. Ütles, et mul vasakul pool kollakehatsüst. Ja ootab mind tagasi märtsi alguses. Kui suured valud peaks tekkima mis kestavad üle tunni, siis emosse. Aga muidu pidi ise taanduma ja rasestumist ei sega. Tema rääkis mulle, et see tekib vähesest päikesest või dieedipidamisest jne..keelas trenni ja raskete asjade tassimise hetkel..ja nüüd googeldan ja see ju naiste puhul üsna sage nähtus, mis tekib aegajalt tsüklite vahel. Ja tekitabki raseduse tunnuseid. Ravi ei määranud….ja nüüd ma ei teagi. Arst oli poolvenelane ja peale taolist juttu ma plegi nüüd kindel kas kõik ok. Hetkel ma isegi ei looda rasedust enam edasi, vaid tahaks sest jamast ruttu lahti saada.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ka lõpuks vastuste, 3 kuud duphastoni kuuri tsüklite keskel, kuna on puudulik tsükli teine faas ja ilmselt munarakk ei vabane.. kui ei õnnestu selle aja jooksul, siis peale 3 kuud proovimist sûsteravi. Näeme veebruari püüdjates.????????

 

mykn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cd25, dpo11 (ilmselt, 100% kindel pole) ja tegin siis täna teisest hommikusest pissist 25mlU/ml ribatesti… ja ma näen mingit ÜLIheledat kummitustriipu! :O Midagi veel ei hõiska, aga käed värisevad ja imelik tunne on :O Päevadelaadsed valud on ja rinnad ka valusad ning nibud paistes. Teen millalgi varajase 10mlU/ml testi ka. Kui see triip nüüd ongi triip ja kosub, siis oh jummel 😀 Ma olin lootuse täiesti kaotanud juba ausalt.

Aga selle kõige kõrval – suured kallistused teile naised, kes te võtate igasuguseid ravimeid ja püüate triipe. See teekond on tõesti raske ja seda mõistavad tõeliselt vaid need, kes on midagi sarnast ise kogenud. Hoian jätkuvalt kõigile pöidlaid 🙂

Säde

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cd25, dpo11 (ilmselt, 100% kindel pole) ja tegin siis täna teisest hommikusest pissist 25mlU/ml ribatesti… ja ma näen mingit ÜLIheledat kummitustriipu! :O Midagi veel ei hõiska, aga käed värisevad ja imelik tunne on :O Päevadelaadsed valud on ja rinnad ka valusad ning nibud paistes. Teen millalgi varajase 10mlU/ml testi ka. Kui see triip nüüd ongi triip ja kosub, siis oh jummel ???? Ma olin lootuse täiesti kaotanud juba ausalt.

Aga selle kõige kõrval – suured kallistused teile naised, kes te võtate igasuguseid ravimeid ja püüate triipe. See teekond on tõesti raske ja seda mõistavad tõeliselt vaid need, kes on midagi sarnast ise kogenud. Hoian jätkuvalt kõigile pöidlaid ????

Säde

Oo, kui äge! Ma olen üsna kindel, et kui nüüd ostad selle tundlikuma testi, siis see juba näitab ka keset päeva triipu, kui 25ne õrnalt praegu näitas.

Hoian sulle kõvasti pöidlaid! Anna märku jälle kui uudiseid! 🙂

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil vist siiani vaid ühel positiivsed uudised olnud?  Ehk ikka varsti hakkab topelt triipe tulema????

Hetkel endal cd16ja dpo1, nüüd jääb üle vaid oodata ja ootaja aeg on pikk ????

/T. /

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Säde, kas täna hommikul varajast testi ei teinud? Hoiad meid põnevil.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, liitun ka Teie vahva seltskonnaga triibupüüdmises.

Ma olen küll täitsa alguses selle teekonnaga, kuna  sai alles mirena eemaldatud ja usun, et läheb veel mitu kuud enne kui korralikult päevad taastuvad ja triibud saab.

Kas keegi veel sarnases olukorras, et sai alles mirena eemaldatud. Lugesin siin varasemates teemades, et ikka võib päris kaua minna enne kui rasedaks jääb. Loodetavasti saan ka mina varsti rõõmusõnumi ja saab väikse pesamuna koju.

P.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 224 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022