Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Näitan 14 postitust - vahemik 211 kuni 224 (kokku 224 )

Teema: Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Postitas:
Kägu

Oih, keegi siin juba on P., et ei läheks asi segaseks siis edaspidi olen ma Pa…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mina olen teid mitmeid kuid igapäevaselt jälginud. Mõtlesin, et panen ka endast siia märkme maha.

Kõigepealt – nii soe on näha, kui toetavad te üksteisele olete. Minul on ka igakord nii hea tunne sisse tulnud, kui näen, et keegi pikaltüritaja on oma triibud saanud. Loodan, et meid saab juba see kuu palju olema ????

Kirjutan natuke endast ka. Liitun teiega põhiliselt selleks, et on tekkinud olukordi; kus tahaks kelleltki nõu küsida – tundub, et teie olete need, kellega arutada, uskuda ja loota. Me hakkasime u juulikuust eesmärgipäraselt beebit oma ellu planeerima. Kuigi ei kasutanud ka enne seda veebruarist alates mingeid kaitsevahendeid – mõtlesime, et kui tuleb, siis tuleb. Noh, siiani pole tulnud. Mul on vist üsna pikk tsükkel ka – keskmiselt 36 päeva. Õnneks küll regulaarne, kuid see tsükli pikkuse tõttu ootamine on üsna piinarikas, eks te seda teate isegi.

Praegu on mul tsükli 27.päev, dpo 5. Ootan ka kannatamatult, et saaks ühe ülitundliku testi teha ja ehk juba rõõmustada. ???? Sel kuul käisin naistearstil ka, kõik oli ilus. Rääkisin ka talle oma plaanist. Soovitas ovulatsiooniteste. Varem mõõtsin vaid basaali. Ovulatsiooniteste hakkasin kohe peale arstilkäiku tegema (21.jaanuar), siis oli veel negatiivne. 22.01 hommikul tegin ka, oli taas negatiivne, aga õhtupoole tundsin vasakus munasarjas midagi toimuvat, tegin uuesti ov testi ja 22.01 õhtul sain selle positiivse. Kas muidu võib nii olla, et 21.01 arst ütles, et midagi vist vasakus munasarjas on ja 22.01 õhtuks sain juba positiivse testi? Ehk siis ovulatsioon oli 23.01. Arvasin, et võtab rohkem aega ???? Nüüd peale ovulatsiooni basaaligraafikut jälgides ma ei saa tegelikult aru, kas on siis temp tõusnud või mitte… kord on kõrgem, kord sama mis enne ov.

Olen tegelikult üsna noor ning kurvaks teeb, et see protsess nii kaua aega võtab. Ei taha mõeldagi, kuidas neil on, kes aastaid ja aastaid proovivad ja ikka ei saa… Kui ka sel kuul ei õnnestu, siis järgmine kuu läheb ka mees arstile ning siis vaatame edasi. Kuidas muidu selle meestearstiga on, kas ta saab ka samamoodi ise aja panna nagu ma naistearstile panen või on meestearsti puhul vaja saatekirja vms? Mees ütles, et kunagi, kui ta käis, tegi perearst talle saatekirja. Kuidas teil kogemused?

kkmm

Jäi su küsimus siin silma. Meil oli samuti 2016 rasestumisega probleemi. Mina käisin tõnismäel Külli Erlangi vastuvõtul ja ta andis ka mehele saatekirja teste tegema.

Pa…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lasin eemaldada Mirena septembris…aga olen kuuld juhtumeid kus päevi ei tulegi ja rasestutakse kohe. Mina ilmselgelt sinna alla kahjuks ei kuulu. Aga loodan, et sul läheb Pa teisiti.

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Säde, kas täna hommikul varajast testi ei teinud? Hoiad meid põnevil.

P.

CD26, dpo12. Tegin hommikul 25 mIU/ml ribatesti uuesti ja tänane triip oli ikka õhkõrn, aga 0,01% tumedam kui eile :D. Eilne triip kadus kuivades täiesti ära, tänane jäi alles.

Tegin nüüd päeval ka 10 mIU/ml varajase Formula Vitale plaattesti ja ilusti kontrollaja sees tuli ka teine õhkõrn triip! 🙂

Igatahes – väga ootamatu ja ei jõua veel kohale!  OV teste ja basaale ei mõõtnud, olime lihtsalt rõõmsad ja tegusad terve kuu vältel 😀 Ja oluline faktor oli ka see, et ma tulin väga stressirohke töö pealt ära. Tundub, et beebi seda ootaski 🙂

Tunnuseid eriti ei ole. Rindade valulikkus on täpselt sama nagu enne päevi. Väsimus  õhtuti on natuke tugevam kui muidu PMS-ga. Unenäod on väga selged ja väsitavad. Emakas tunnen päevade eelseid valusid vahepeal. Mingit pesastumise veritsust mul ei olnud, ainult üksikud torked paaril päeval. Loodan parimat ja eks näis kas üks või kaks beebit, sest meil mehega mõlemal kaksikud lähedalt peres sees 🙂

Kogu südamest loodan, et ka teil tulevad triibud peatselt 🙂

Säde

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Säde, kas täna hommikul varajast testi ei teinud? Hoiad meid põnevil.

P.

CD26, dpo12. Tegin hommikul 25 mIU/ml ribatesti uuesti ja tänane triip oli ikka õhkõrn, aga 0,01% tumedam kui eile :D. Eilne triip kadus kuivades täiesti ära, tänane jäi alles.

Tegin nüüd päeval ka 10 mIU/ml varajase Formula Vitale plaattesti ja ilusti kontrollaja sees tuli ka teine õhkõrn triip! ????

Igatahes – väga ootamatu ja ei jõua veel kohale! OV teste ja basaale ei mõõtnud, olime lihtsalt rõõmsad ja tegusad terve kuu vältel ???? Ja oluline faktor oli ka see, et ma tulin väga stressirohke töö pealt ära. Tundub, et beebi seda ootaski ????

Tunnuseid eriti ei ole. Rindade valulikkus on täpselt sama nagu enne päevi. Väsimus õhtuti on natuke tugevam kui muidu PMS-ga. Unenäod on väga selged ja väsitavad. Emakas tunnen päevade eelseid valusid vahepeal. Mingit pesastumise veritsust mul ei olnud, ainult üksikud torked paaril päeval. Loodan parimat ja eks näis kas üks või kaks beebit, sest meil mehega mõlemal kaksikud lähedalt peres sees ????

Kogu südamest loodan, et ka teil tulevad triibud peatselt ????

Säde

Näita meile ka ilusaid triipe 🙂 neid pole siin ammuilma olnud mu mäletamist mööda. Aga nii hea meel su üle Säde!

 

P.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD28 ja DPO14. Lootsin viimseni, et DPO10 tehtud rasedustest lihtsalt oli liiga varajane. Aga tegin täna ka ühe ja ikka negatiivne. See negatiivne rasvane triip tuleb ka niii ruttu, et tunne nagu see oleks kiuste.

Pärast kõiki Letrozole+Ovitrelle+Duphastoni stimuleerimisi oli kõrvalmõjusid nii palju, et väike lootus oli ikka veel sees.

Aga mis seal ikka.. Järgmine kuu hormoonivabalt ning märtsis IVF siis.

Tervitades, K.

Ja minul hakkasidki eile päevad ja nüüd CD2.

Veebruaris plaan mitte midagi mitte jälgida, süüa, trenni teha ja veinikest lubada just nõnda nagu süda ihkab. Sellises kookonis end viimased kuud hoidnud, et on aeg tavaelu juurde naasta.

Seega stimuleerimise ja hormoonivaba veebruar ja kui ei õnnestu nõnda, siis märtsis IVF.

Ehk siis veebruarikuu triibupüüdjates kohtume taas. 🙂

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P. – Mu triibud on nii õhkõrnad, et pildilt neid veel raske näha ja ei hakka praegu üleslaadimisega mässama 😀 Rasvaseks lähevad ilmselt alles 3-4 päeva pärast 🙂

K. – Sul on head plaanid! Soovitan ka mitte kookonis end hoida. Käisin sama tee läbi – jõusaalis hoidsin tagasi, alkoholi/kohviga pidasin piiri, jalad seinal ja mitte kohe pessu jooksmine jne 😀 Lõpuks ikkagi töötas see, et elasin täiesti tavaliselt. Mul oli ka üllas eesmärk mitte sümptomeid taga ajada ja guugeldada, aga sellest ma võitu ei saanud 😀

Säde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna CD13 ehk homme OV. Juba annan endale lubadusi, et ei hakka seekord sümptomeid nii meeleheitlikult jälgima, ammugi mitte googeldama. Googeldades on ikka alati vastus 50%-50% ja mõistusega saan aru, kui mõttetu neid asju googlest otsida on.

Ei loobu seekord oma ühest tassikest hommikukohvist ja kui nädalavahetusel klaasikese võtta tahaks, siis võtan. See vabaks kiskumine on tõesti nii oluline..

Kui selle tsükliga rasestuda ei õnnestu, siis lähen naistearsti vastuvõtule ja vaatame, kuhu see asi meid edasi viib.

Kohtume veebruaris!

Pärl

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kookonis elamisega nõustun- algul ka jälgisin hoolega toitumist jne, aga lõpuks loobusin. Nüüd võtame nii vabalt, kui üldse selles olukorras võtta saab. Küll need püsivad triibud ka ükskord tulevad 🙂

Mul täna 6dpo ja rinnad juba päris valusad, nagu ikka iga kuu enne päevi. Muus osas on kõik tavapärane. Eelnevad korrad kui triibud olen saanud, siis pole rinnad üldse valusad olnud, seega mnjah 😀 Aga lootma peab!

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul dpo3, eile alakõht valutas ja selg, täna rinnad. Nii vara ei tohiks veel midagi tunda olla aga mees on veendunud, et õnnestus ???? eks panen igaksjuhuks kõik oma sümptomid kalendrisse kirja ????  tavaliselt mul pole selline sümptomeid isegi mitte enne päevi. Päevade ajal on kerge rusuv tunne vaid alakõhus.

Eelmine aasta enne katkemist tekkisid sümptomid kuskil dpo8/9. Kõht hakkas kõigepealt tuimalt valutama, siis läksid rinnad hellaks, väsimus ja iiveldus.

Eks saab nädala pärast varajase testiga teada, mis toimub. Eelmine kord näitas heledat triipu juba dpo10????

/T. /

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei. Mina see paanikaosakond paar lehekülge tagasi, kes appi hüüdis, et test positiivne, aga määrib ja värki. Palun nüüd konkreetselt targematel nõu, ise juba üle mõelnud ja mida kõike veel. Ütlen kohe ära, et arstile ka aeg reedeks pandud ja saan sealt ka üle küsida, liiga vara sinna minna ei ole tahtnud. Enne uurin siit.

Olen nüüd jõudnud teha vereproovi hcg määramiseks kahel korral. Esimese proovi andsin 25.01 ja näit oli 3812.57. Teise proovi andsin täna 31.01 ja näit oli 14071.36

Küsimus, kas tõus on piisav? Selles suhtes saan ise ka aru, et tõus on olemas. Aga nimelt mul jätkuvalt määrib pruunikalt. Mitte koguaeg, aga aegajalt vetsus käies jääb paberile ja nr 2 häda tehes alati 🙁 Rõõmustada ei julge. Olen täiesti paanikas ja peas 101 mõtet. Lisaks on enamus raseduse sümptomid olemas.

Ma mõistan kõike seda, et tuleb mis tulema peab. Saan sellest aru, et ega ma looduse valiku vastu ei saa 🙁 Aga ärge väga riielge ja tulin muret jagama ja head lohutavat nõu saama. Kui oled midagi nii väga oodanud, lootnud ja see hetk käes, valdab meeletu hirm, veel eriti kui tunne on, et ei ole nagu kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei. Mina see paanikaosakond paar lehekülge tagasi, kes appi hüüdis, et test positiivne, aga määrib ja värki. Palun nüüd konkreetselt targematel nõu, ise juba üle mõelnud ja mida kõike veel. Ütlen kohe ära, et arstile ka aeg reedeks pandud ja saan sealt ka üle küsida, liiga vara sinna minna ei ole tahtnud. Enne uurin siit.

Olen nüüd jõudnud teha vereproovi hcg määramiseks kahel korral. Esimese proovi andsin 25.01 ja näit oli 3812.57. Teise proovi andsin täna 31.01 ja näit oli 14071.36

Küsimus, kas tõus on piisav? Selles suhtes saan ise ka aru, et tõus on olemas. Aga nimelt mul jätkuvalt määrib pruunikalt. Mitte koguaeg, aga aegajalt vetsus käies jääb paberile ja nr 2 häda tehes alati ???? Rõõmustada ei julge. Olen täiesti paanikas ja peas 101 mõtet. Lisaks on enamus raseduse sümptomid olemas.

Ma mõistan kõike seda, et tuleb mis tulema peab. Saan sellest aru, et ega ma looduse valiku vastu ei saa ???? Aga ärge väga riielge ja tulin muret jagama ja head lohutavat nõu saama. Kui oled midagi nii väga oodanud, lootnud ja see hetk käes, valdab meeletu hirm, veel eriti kui tunne on, et ei ole nagu kõik korras.

Minu arvutuste kohaselt näit kasvab täpselt nii nagu kasvama peaks selle aja peale. Seega vähem muret ja ehk pisut puhkust kehale anda natuke. Küll kõik läheb hästi!

 

P.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhkust tõesti vaja. Sest tegelt mul tervist kahjustav töö ja füüsiliselt väga raske, rasedusega peab kohe lehele jääma ja tööl käia ei tohi. Tunnistan, et oma viimase vahetuse tegin läbi häda ära 🙁

Aitähh vastuse eest P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen Polly (43a), mees 48a, kellel jaanuaris katkes rasedus.

Julgustuseks teistele. Täna on mul 5+0 🙂

Loonuikul teel rasestumine.

Väga hõisata ei julge, aga ehk annab kellegi sion lootust juurde!

Päikest!

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 211 kuni 224 (kokku 224 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022