Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad jaanuar 2023

Näitan 25 postitust - vahemik 61 kuni 85 (kokku 85 )

Teema: Triibupüüdjad jaanuar 2023

Postitas:
Kägu

Kodus kasvamas 1.2a poja ja 14 tütar. Vanem laps 20.

Mina 39 ja Mees 47 veel ????

Augusti kuust saati pole jäänud beebiootele.  Tee digitaalseid ov teste.  August ja sept ei testinud.  Oktoober testisin oli positiivne.  Ei jäänud rasedaks. Dets ei testinud, teadsin millal peaks ov olema. Ei midagi. Nüüd 5 jaanuar oli test positiivne ja lootsin et õnnestus. Aga ei. Eile pidi punased platsi tulema ja nii oligi. Kuigi lootsin et ei hakka. Kuna olid väiksed sümptomid väsimus ja rinnad valusad. 26 lähen arstile siis mul sõeluuring.  Loodan siis kavastust saada ,miks ei jää. Tütar ja poja tulud kohe kui ov oli positiivne.  Nüüd ei midagi ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Kodus kasvamas 1.2a poja ja 14 tütar. Vanem laps 20.

    Mina 39 ja Mees 47 veel ????

    Augusti kuust saati pole jäänud beebiootele. Tee digitaalseid ov teste. August ja sept ei testinud. Oktoober testisin oli positiivne. Ei jäänud rasedaks. Dets ei testinud, teadsin millal peaks ov olema. Ei midagi. Nüüd 5 jaanuar oli test positiivne ja lootsin et õnnestus. Aga ei. Eile pidi punased platsi tulema ja nii oligi. Kuigi lootsin et ei hakka. Kuna olid väiksed sümptomid väsimus ja rinnad valusad. 26 lähen arstile siis mul sõeluuring. Loodan siis ka vastust saada ,miks ei jää. Tütar ja poja tulnud kohe kui ov oli positiivne. Nüüd ei midagi ????????

  • E.k
  • Parandan teksti.  Kogemata tulnud trükivead
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul see kuu ei õnnestunud. Liigun veebruarikuu triibupüüdjatesse, kui ükskord keegi teema teeb. ????

astor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna ov testil peak kuigi õhtusest testist ei osanud isegi aimata. Ja siis hakkab jälle see lootmise ring pihta aga seekord ühtegi rasedustesti ei tee enne kui päevad pole hiljaks jäänud.

MK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei kõigile!

Siin nii vaikne. 🙂 Minul täna DPO6 ja ongi selline “kena” ootamine. Nii tahaks juba teada, kuidas läks sel kuul.

kuidas teistel läheb?

sadeli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega 🙂

Hetkel teine tsükkel käsil alates rohelise tule andmisest.
Mina saan kohe 32 ning mees on 36. Esimese lapse soov meil.
Võtame asja rahulikult ja üritamine mitte väga üle mõelda, aga tore oleks selle aastanumbri sees triibud kätte saada 🙂

Ovulatsiooni millegagi mõõtnud ei ole, lähtun Flo äpist ja jälgin keha. Praegu peaks siis olema CD20 ja DPO6. Valutan kolmandat päeva kõhtu + rinnad tundlikud. Vabalt võivad need olla ka peagi saabuvate päevade tunnused, seega üritan mitte peast rasedaks muutuda. Ilmselt nädalavahetusel teen testi.

Teistele kiireid triipe!
Lillm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, mul esimene tsükkel pärast rohelise tule andmist. Hetkel CD10 ja ootan ov-d. See nädal plaan meest rohkem murda, kui tavaliselt ☺️. Ilus oleks sõbrapäevaks triibud saada. ????

 

Violeta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel tsüklil siis tegin ka ov teste. Sain ov ajaks päev varem kui muidu flo äpp pakub . Olime suht aktiivsed sel ajal???? . Hetkel CD14 ja 2DPO. Homsest jälle duphastoni võtma ja loodame parimat ????????

 

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan päevi, ilmselt hakkavad kohe. Rasedustesti tegin ka, negatiivne. Tsükli 27.päev hetkel.

 

Mannatera

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin esimest kuud ovulatsiooniteste alates CD12 ja positiivset testi ei saanudki, seega pole ka erilisi ootusi. Päevad peaka hakkama järgmine nädal.

Teatava murega ootan uut tsüklit, et kas siis õnnestub positiivne ovulatsioonitest saada või mida kõike ma sellest arvama peaksin. Kogenematu hoolimata oma kahest olemasolevast lapsest, kea on sisuliselt iseenesest ja kohe tulnud 🙂

 

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei

Mõtlesin küll, et ei hakka kuskile midagi kirjutama aga liitusin ka siis triiibupüüdmisega ????

Ei olnud plaanis aga sai kaasaga otsustatud, et neiu juba sai 14 ja kuna ise veel muldvanad pole N33 ja M36 siis võiks perelisa peale mõelda, aastaid tegelikult tahtnud aga koguaeg tuleb n-ö midagi vahele ja halb aeg aga nüüd sai otsustatud…ega seda päris õiget aega ei tule, kui ise aega õigeks ei tee.

Nüüd siis see kõige hullem ootamis periood…kui kohe õnnestus peaks paari päeva jooksul test näitama hakkama ????( esimesega läks üli kergelt, või no õigemini stiilis, nägin midagi läbi lukuaugu ja 9kuu pärast oligi olemas ????) Unistada natukene ju tohib, et teisega sama ????

See kuu ei õnnestunud, 16 olid punased platsis nii nagu pidid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kõrvalt jälginud ja lugenud, nüüd siis ise ka võtan sõna. Üks laps kodus olemas ja nüüd sooviks teist. Proovinud sügisest, kuid siiani ei midagi. Tsükkel kõigub 26-36 päeva, arst ütles, et see ok ja muretsemiseks pole põhjust.

See kuu proovinud one step OV testidega trackida, kuid pole kordagi positiivset saanud, isegi mitte heledat triipu. Ometigi Maybe Baby ov testriga sain ilusa sõnajalamustri CD19. Ei teagi kuidas seda tõlgendada, et ov test ei näita ka mitu x päevast triiburaasugi, aga teine tester näitab ilusti ov.

Panustatud sai ja tulgu triibud kõigile!

TM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul täna DPO9 ja aeg justkui seisab.. Mitte-oodatud päevadeni veel 6-7 päeva minna. Enesetunne on selline nagu oli eelmine kuu enne päevi.. alaselg valutab, kõhus imelik, basaal veidi kõrgem, voolust pigem rohkem..

sadeli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui täna CD9 ja tsükli pikkus 29 päeva, siis millal võiks hakata tegema OV teste? Pole varem OV teste teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui täna CD9 ja tsükli pikkus 29 päeva, siis millal võiks hakata tegema OV teste? Pole varem OV teste teinud.

Homme/ülehomme paras alustada minu arust.

Mina pole viimasel ajal väga söna vötnud, sel korral ov teste ei teinud ja pole aimugi, kas vöi millal oli. Täna cd28 ja rinnad valusad, eks need päevad varsti hakkavad ka..

C.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan ka, et tänasest hea mõte ov-testima hakata. 🙂

Minul täna DPO10 ja tegin siis hommikul Benu eriti varajase ja see oli negatiivne. Ikka loodad näha positiivset tulemust ju.

sadeli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna hommikul tehtud test negatiivne.
Ilmselt veel vara ka, et näitaks midagi. DPo10 ja päevadeni 6-7 päeva.
Lisaks ka kõik sümptomid kadunud, niiet ei oskagi midagi arvata ega loota ja saab veel praadida 🙂

lillm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heii. Mina liigun edasi nüüd järgmisesse alateemasse. Sain täna positiivse rasedustesti. 🙂

Tähtaeg peaks jääma siis okt algusesse vist. Viimased päevad olid 29.12 kuid ov toimus 18.01.

 

KL.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne KL!

Ja pöidlad peos neile, kellel testimise aeg kätte jõudnud.

Ma arvasin, et mul on täna ov ja hommikul sai ka toimetatud, aga kui äpi lahti tegin, siis nägin, et kalendri järgi oli see juba eile. Pekki küll! Just reedel ja laupäeval ei olnud võimalust panustada. Peab siis lootma, et nädala sees tehtud töö, toob ikkagi tulemuse. ????

Violeta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain vist praegu oma üllatustriibud.

Hommikul hakkas pärast hommikusööki nii halb, et sisetunne ütles, et midagi on teisiti. Päeval ka iiveldas ja nppd ei andnud rahu, tõin testid ja teine märgatav triip õhtusest testist täiesti olemas.

Ma isegi ei arvestanud selle võimalusega seekord, kuna ov teste tehes ei saanud jaanuaris mingit tulemust, isegi mitte heledat triipu, tumedast rääkimata.

Päevad peaks algama homme, teen hommikul kordustesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain vist praegu oma üllatustriibud.

Hommikul hakkas pärast hommikusööki nii halb, et sisetunne ütles, et midagi on teisiti. Päeval ka iiveldas ja nppd ei andnud rahu, tõin testid ja teine märgatav triip õhtusest testist täiesti olemas.

Ma isegi ei arvestanud selle võimalusega seekord, kuna ov teste tehes ei saanud jaanuaris mingit tulemust, isegi mitte heledat triipu, tumedast rääkimata.

Päevad peaks algama homme, teen hommikul kordustesti.

Nimi jäi lisamata – Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne KL ja Mari!

Mul päevad platsis ja uuele ringile 🙂

 

Mannatera

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuli hommikusele testile ka teine triip, nii et võib vist tasakesi rõõmustama hakata.

Soovin kõigile teistele edu ja kiireid triipe 🙂

 

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N34, M33, 3.last soovime.

Mina vahepeal pikalt vaikselt lugemas käinud vaid.

Laupäeval oleks pidanud hakkama päevad aga neid ei ole. Testid aga negatiivsed.

Variant a)tsüklihäire, variant b)hilisem OV ja pesastumine. Loodan muidugi teise variandi peale 🙂

Mul varasemad rasedused kõik varakult testid positiivseks läinud aga äkki seekord vingerpuss 😀

Dheelia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

HeI. Minul täna algasid päevad kahjuks ja liigun veebruarisse. CD26 oleks muidu täna alles. Pea püsti ja edasi! 🙂

sadeli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 61 kuni 85 (kokku 85 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad jaanuar 2023