Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad juuli 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Triibupüüdjad juuli 2021

Postitas:

Nii, miks ootamine on niiiii pikk. Tegin selle muidugi raskemaks ka täna. DPO 10. Tegin testi…. ootasin 5 min ei midagi. Viskasin testi kotti ja toimetasin edasi. 3 tundi hiljem võtsin testi uuesti välja ja…. triip ????.

Tean tean, triip võib olla kuivamisest aga sellepärast raske ongi. Nüüd vaja paar päeva oodata. Ohhh. ????

Paneksin pildi aga ei oska ????

Elizeer

Uhh, ma nii mitu korda olnud samas olukorras 🙁 Kahjuks pole siiski ükski neist triipudest olnud tõene 🙁

Me siis proovinud 2021 algusest ning see kuu oli isegi nagu korra tunne, et vist õnnestus. Aga ikkagi mitte…
Olen foorumist eemale hoidnud, et mitte end stressi ajada. Iga kord üritad midagi lõbusat leida nendes päevades – jälle üks kuu saab vormis olla rohkem jne.. aga ega see ka väga ei rõõmusta 🙁
Eks me proovime järgmine kuu uuesti aga minu arvates aina rohkem stressi tekib seksi, sest see on nagu “täna peaks tegema” 😀 ja kui ei tee.. siis pärast kahetsed, et äkki oleks ikka pidanud ja raudselt seetõttu nüüd ongi nii.. õõh

Aga õnneks saame siis peagi uuesti proovida, tsükkel oli jälle täpne ja mis seal ikka! uuele ringile!

Anniliin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka 🙂
Eelmine kuu triipu nägin aga kahjuks osutus keemiliseks.

Arst soovitas ov teste teha CD10 alates ja pani UH aja CD16 peale (mul on pikem tsükkel).

Nii, et täna on CD16 ja ov tumedama triibu sain eile õhtul. Kuna viljatuskliinik läheb kollektiivpuhkusele, siis natuke hing värises sees, et kas ov on/tuleb ja kas jõuab IUI teha või mitte.
Ma ei tea kui palju selline asi paika peab aga lugesin ja on räägitud ka, et kui on keemiline rasedus olnud, siis järgmised korrad on võimalus suurem. Hetkel eelistan olla naiivne ja positiivne ja seda uskuda! 🙂

Igatahes tänahommikuses UH-s oli paremal pool juhtiv 21mm ja teine 18mm. Nii, et roheline tuli IUI-ks.

Ovitrelle süsti tegime lõunaajal (ma nõelte suhtes veidi õrnake, mees tegi) 😀

Ja homme on IUI vol 2.

Pöidlad pihku triibupüüdjatele ja ikka positiivselt edasi 🙂

KmK.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 16:43; 18.07 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu triibusaaga jätkub. ????

DPO10 – Biocard 5min -negatiivne, 2 tundi – positiivne

DPO11 – tulemus sama, 2 tunni möödudes selged 2 triipu

DPO12 – täna tegin Formula Vitale testi. 5 min hiljem polnud midagi. Kuskil 1 tund hiljem on õrn jooneke näha.

Eks varsti ole selgus majas. Ülehomme peaks päevad hakkama, mida ehk siiski ei hakka. ????

Elizeer

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu triibusaaga jätkub. ????

DPO10 – Biocard 5min -negatiivne, 2 tundi – positiivne

DPO11 – tulemus sama, 2 tunni möödudes selged 2 triipu

DPO12 – täna tegin Formula Vitale testi. 5 min hiljem polnud midagi. Kuskil 1 tund hiljem on õrn jooneke näha.

Eks varsti ole selgus majas. Ülehomme peaks päevad hakkama, mida ehk siiski ei hakka. ????

Elizeer

Soovitan mingi teise firma test osta ja proovida. Nii biocard kui ka formula vitale testid on eriti kuivamistriipude näitajad ???? isiklikult olen nendega viimasel ajal pea alati teise triibu saanud, aga no ei ole see triip õige.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.07 14:08; 05.07 12:13; 09.07 08:03; 14.07 09:56; 18.07 09:58; 27.07 16:29; 30.07 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna DPO17 ja mida pole, on päevad. Ja mis on, on negatiivne testitulemus (mitmel korral). 🙁

Nii jama ikka, et need tsüklihäired ka veel kimbutama peavad, kui niigi väga ootad, loodad ja pead siin arvet, millal OV toimub jne. Tegin täna kusjuures OV testi ka, mis andis heleda positiivse tulemuse. Seega üldse ei mõista, mis hetkel toimub.

Eks siis ootan edasi..

Keegi sarnases olukorras olnud? Eelmise kuu algul oli LAP ka, võimalik, et see mõjutab ka seda segadust..

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 11:31; 14.07 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, selleks korraks ootusärevus läbi. 2 päeva läks üle. Täna CD1.

Elizeer

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid ka eile päevad, seekord oli siis tsükkel imekombel 28 päeva.

C.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.07 14:08; 05.07 12:13; 09.07 08:03; 14.07 09:56; 18.07 09:58; 27.07 16:29; 30.07 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tana CD22 ja pole taaskord siiani positiivset ov testi saanud ????

Tarbisin ühe paki inofolicut ära ja nüüd jäi väike paus sisse aga plaanin veel paki või kaks ära võtta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 12:26; 18.07 11:21; 27.07 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/files/13322190/IMG_20210718_133458.jpg.html

Sellist ov testi võib ju positiivseks lugeda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 11:20; 18.07 13:43; 18.07 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/files/13322190/IMG_20210718_133458.jpg.html

Sellist ov testi võib ju positiivseks lugeda?

Minumeelest küll 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 16:43; 18.07 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuu alguses sain juba positiivse ov testi. Kas võibki siis olla ühes kuus 2 korda ovulatsioon?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 11:20; 18.07 13:43; 18.07 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teen ka väikese update-i

sain siis see tsükkel ovidreli, CD13 oli mul kaks domineerivat folliiklit 19 ja 22, rasedust ei tekkinud ja tsükkli pikkuseks jäi seekord 29 päeva. Mul on veel kahe tsükli jagu letrosooli, see tsükkel ilmselt ultraheli ei toimu, OV satub pelgu viljatuse puhkuste aega. Uskumatu, et kohe saabki täis aasta proovimist ja kuus kuud sellest, kui diagnoositi PCOS ja alustasin ravimitega.

teretalv91

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kirjutan ka enda teekonnast natuke. Olin teie hulgas eelmine aasta ka, aga siis otsustasime lapse plaanidesse väikese pausi teha. Nüüd oleme aasta algusest alates jälle proovimas, aga edutult. On 1 laps, kes sündis erakorralise keisriga 4 aastat tagasi. Täna on tsükli esimene päev.

2019.a käisin ka viljatusraviarsti vastuvõtul Pelgulinna haiglas ja tegime seal erinevaid analüüse ja uuringuid, aga 5 kuu jooksul ikkagi ei õnnestunud. Kuna siis tuli paus vahele ütles arst, et kui alustame uuesti proovimisega, et siis pöörduks viljatusravisse tagasi, kui 6k jooksul pole õnnestunud. Nüüd siis eelmine nädal käisin uuesti viljatusravikliinikus, aga seekord ITK-s dr.Külli Erlangi juures. Super arst tundus, vähemalt esimese vastuvõtu põhjal. Ei tea, miks varem tema juurde ei läinud.

Nüüd saatis mehe uuesti spermogrammi tegema ja minu vereanalüüsidele. Tegi ka UH ja seal siis jäi mind 1 asi kripeldama. Ütles, et vasak munasari ei ole nähtav (sellega on kusjuures kogu aeg probleeme olnud pärast esimese lapse sündi, aga teised arstid ei ole tähelepanu pöpöranud) ning et emaka taga? on vaba vedelikku. Ütles, et need asjad võivad viidata sellele, et keisrilõikest on tekkinud mõned liited, aga vaatame enne, mis vereanalüüsid näitavad.

Uurisin ise ka internetist selle vedeliku kohta ja tõesti, see on väga harva esinev olukord, aga mõnikord võivad tekkida liited, mistõttu tekib selline vaba paun emaka juurde, kuhu koguneb vedelik, mis siis takistab rasestumist. Eks siis ole näha, kas on asi selles või milleski muus, aga tundub, et dr Erlang ikka uurib põhjalikult õnneks 🙂

Kas kellelgi on olnud ka probleeme rasestumisega pärast keisrilõiget või olete sellest miskit kuulnud?

R

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna cd12 ja nädalavahetusel peaks ov olema Flo järgi. Jama see, et just see nädal plaanid nii, et ma kodust ära nädalavahetusel ja mees jääb üksi koju, tal teises üritused. Tuleb vaid loota, et Ov hiljem kui äpp näitab. Igatahes testid abiks, siis selge pilt. Tükk aega mõtlesin, et kás lähen või mitte ja seda just ov pärast  Täitsa crazy tegelt????, ise ajas ka situatsioon ja oma mõtted naerma, elu käib ümber ov ja seksi.  Kui õnnestuks, oleks mulle järgmiseks aastaks sünnipäevaks nagu kingitus. Eks näis.

SwCh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 10:17; 28.07 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna cd12 ja nädalavahetusel peaks ov olema Flo järgi. Jama see, et just see nädal plaanid nii, et ma kodust ära nädalavahetusel ja mees jääb üksi koju, tal teises üritused. Tuleb vaid loota, et Ov hiljem kui äpp näitab. Igatahes testid abiks, siis selge pilt. Tükk aega mõtlesin, et kás lähen või mitte ja seda just ov pärast Täitsa crazy tegelt????, ise ajas ka situatsioon ja oma mõtted naerma, elu käib ümber ov ja seksi. Kui õnnestuks, oleks mulle järgmiseks aastaks sünnipäevaks nagu kingitus. Eks näis.

SwCh

Murphy! Aga äkki õnnestub veel reedel vahetult enne äraminekut mehega asjatada, sperma peaks ju mitu päeva viljastumisvõimeline püsima niiet mine sa tea. 😉

Mul hakkasid üleeile päevad, nii et jälle uuele ringile. 🙁 Uue viljaka aja algus langeb kuu lõpus samas täpselt kokku mehe sünnipäevaga, mis on päris tore. See aasta sünnipäevakink tuleb seksikas üllatus, et kindlasti see päev asjatada saaks 😀

Vahepeal sain teada, et veel 2 kolleegi on otsustanud töö juures lapsele vaba voli tulla anda, seega natukene mõnusam tunne, et oleme kõik ühes paadis. 🙂

Melissa P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kirjutan ka enda teekonnast natuke. Olin teie hulgas eelmine aasta ka, aga siis otsustasime lapse plaanidesse väikese pausi teha. Nüüd oleme aasta algusest alates jälle proovimas, aga edutult. On 1 laps, kes sündis erakorralise keisriga 4 aastat tagasi. Täna on tsükli esimene päev.

2019.a käisin ka viljatusraviarsti vastuvõtul Pelgulinna haiglas ja tegime seal erinevaid analüüse ja uuringuid, aga 5 kuu jooksul ikkagi ei õnnestunud. Kuna siis tuli paus vahele ütles arst, et kui alustame uuesti proovimisega, et siis pöörduks viljatusravisse tagasi, kui 6k jooksul pole õnnestunud. Nüüd siis eelmine nädal käisin uuesti viljatusravikliinikus, aga seekord ITK-s dr.Külli Erlangi juures. Super arst tundus, vähemalt esimese vastuvõtu põhjal. Ei tea, miks varem tema juurde ei läinud.

Nüüd saatis mehe uuesti spermogrammi tegema ja minu vereanalüüsidele. Tegi ka UH ja seal siis jäi mind 1 asi kripeldama. Ütles, et vasak munasari ei ole nähtav (sellega on kusjuures kogu aeg probleeme olnud pärast esimese lapse sündi, aga teised arstid ei ole tähelepanu pöpöranud) ning et emaka taga? on vaba vedelikku. Ütles, et need asjad võivad viidata sellele, et keisrilõikest on tekkinud mõned liited, aga vaatame enne, mis vereanalüüsid näitavad.

Uurisin ise ka internetist selle vedeliku kohta ja tõesti, see on väga harva esinev olukord, aga mõnikord võivad tekkida liited, mistõttu tekib selline vaba paun emaka juurde, kuhu koguneb vedelik, mis siis takistab rasestumist. Eks siis ole näha, kas on asi selles või milleski muus, aga tundub, et dr Erlang ikka uurib põhjalikult õnneks ????

Kas kellelgi on olnud ka probleeme rasestumisega pärast keisrilõiget või olete sellest miskit kuulnud?

R

Kusjuures olen sama mõelnud – kas pärast keisrit on nn raskem rasestuda liidete/armkoe tõttu? Muidugi kahtlen, et sellel mingi märkimisväärne mõju on aga igaühel võib see erinev olla. ???? Minul oli 9a tagasi keiser ja tänaseks 2,5a nullring triipude püüdmisel.

I.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tips sündis erakorralise keisriga 2020 märtsis, nüüd 2021 aprillis hakkasime proovima ja juunis jäin uuesti lapseootele

Seega mul ei läinud meeletult kaua

Mul täna 6+0 ❤️

-SanSu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 08:58; 05.07 09:05; 09.07 09:19; 10.07 21:02; 10.07 23:45; 20.07 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Kas keegi oskab vastata, kui panna tasuline aeg günekoloogi juurde ning ta peab vajalikuks teha mõned analüüsid, kas need analüüsid lähevad haigekassa rahastuse alla või tasulise aja puhul tuleb nende eest veel lisaks maksta juurde?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 09:57; 22.07 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Kas keegi oskab vastata, kui panna tasuline aeg günekoloogi juurde ning ta peab vajalikuks teha mõned analüüsid, kas need analüüsid lähevad haigekassa rahastuse alla või tasulise aja puhul tuleb nende eest veel lisaks maksta juurde?

kui lähed tasulise günekoloogi juurde, siis pead kōik analüüsid ikka ise kinni maksma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.07 18:18; 09.07 21:56; 12.07 10:50; 22.07 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Tundub, et ka minul on cd1 käsil.

Kuu alul oli hüsteroskoopia ja ilmselt siis tänu tollele hilinesid päevad 4 päeva võrreldes viimase paari kuuga.

Virsi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 07:12; 23.07 06:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle siin. Ütlesin küll et sellel kuul ei testi, aga siis mõtlesin ikkagi testida. Sotsiaalmeedias (eriti inglisekeelses) olen palju lugenud neid hirmujutte vaktsiinidest ja sellest kuidas naistel päevad siis ‘hilinevad’ teadmata, millal ja kas neil sel kuul OV toimus jne ja siis ajades seda vakts. kaela. Otsustasin siis testida just selle pärast, et näha kas tsüklis kõikumisi tuleb.

Mu tavaline tsükkel on 28-31 päeva ning sel korral, peale vaktsiini oli täiesti normaalne 28 päevane tsükkel ja OV toimus CD16. Seega kõik toimus tavapäraselt, täna on CD3, päevad pole mitte kuidagi erinevad sellest, mis tavaliselt, ei vererohkemad ega vaesemad. Triipe ei tulnud ja seal pole ka midagi uut, arvestades et juba alates Mai 2020 oleme kaitsevahenditest loobunud.

Augustikuus on mul plaanis reisida ilma abikaasata, seega õige panustamise nädala ajal me koos ei viibi.

Kõigile teistele soovin veel triibulist juulikuu lõppu ja augustit. Ise jään ootama siis sept ja naudin viimast suvekuud 🙂

MK

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 13:48; 23.07 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Annan ka endast vahepeal märku 🙂 Sel kuul ma ei kirjutanud, aga lugemas ja kaasaelamas käisin ikka.

Olen pärast raseduse katkemist võtnud pikalt Gepretixi, aga otsustasin nüüd selle võtmata jätta. Tahan uuesti jälle ainult oma keha tunda ja kuulata, sest kunsthormoonid ikka natukene segavad seda. Mõtlen nii, et jäin ju esimene kord ilma selleta rasedaks, küll suudan ka nüüd. Kui selgub, et nt progesterooninäit on madal, saan seda juurde sööma hakata. Lihtsalt olen nii väsinud pidevalt valetundmusi tundmast ja lootmast, et äkki nüüd..

Täna on CD5 ja võtan vist ikka OV testid selle tsükli jaoks appi.

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nüüd juba CD31. Kuigi tsükkel tavaliselt üsna regulaarne, 28-30 päeva. Ja positiivset ovulatsiooni testi endiselt mitte.

Väga palju on olnud mul seekord sümptomeid, mis viitaks rasedusele ja mida kunagi enne pole olnud aga.. Võtsin see kuu Pregnacare Conceptionit ja lugesin et paljudel naistel see tsükli pikemaks teinud ja tekitanud erinevaid rasedusega seotud sümptomeid.

Enam igaljuhul seda ei võta ja eks näis, millal need päevad nüüd lõpuks algavad ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 12:26; 18.07 11:21; 27.07 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole ka mitu kuud positiivset ovulatsioonitesti saanud, täiesti uskumatu. See tsükkel proovin clearblue digitaalsed testid ära, ehk nüüd saame ov-le pihta. Lisaks tellisin aliexpressist mõttetu hinnaga 50 ribatesti, proovin see kuu neid ka. Siit ostes läks juba päris kulukaks.. Iga kuu alustanud testimist cd12 ja kuna positiivseks ei läinud, siis olen lõpetanud testimise cd27 ????

Ainuke positiivne asi selle juures, et veel rasestunud pole, on see, et nüüdseks olen aasta tööl käinud ja tulevikus emapalk on normaalse suurusega ????????

Soovin kõigile kiireid triipe!

C.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.07 14:08; 05.07 12:13; 09.07 08:03; 14.07 09:56; 18.07 09:58; 27.07 16:29; 30.07 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul dpo 4. Praegu veel vara muidugi, aga kuidagi teistmoodi ennast ei tunne. Millegipärast see tsükkel oli juba algusest peale tunne, et ei õnnestu ja ootan juba täiesti rahulikult, et päevad hakkaks. Järgmine kuu alustan esimest korda fertilovaga, näis siis, kas on miskit teistmoodi ???? Mees proovib sperma testimisele minna ja ma ise plaanin ka güneka juurde minna – tegelikult olekski vist varsti õige aeg minna, et näha kas limaskest on piisava paksusega. Muretsen, sest päevad on tegelikult väga verevaesed. Peale spiraali eemaldamist oli vist ainult 1 või 2 tsüklit rohkema verega..

Kuidagi hirmus on see ikkagi, et paar kuud veel ja saabki aasta proovimist täis☹️ alustades ei osanud arvatagi, et nii kaua võiks minna…

Anni187

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:03; 09.07 21:15; 27.07 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul CD11 ja eelviimane tsükkel letrosooliga. See tsükkel arstile ei lähe, sest kliinik puhkusel, aga eks järgmisega saab targemaks kuidas ja mis raviga edasi liigume. Mul saab septembris aasta, uskumatu… aasta tagasi olin kindel, et saan lapse nipsust. Küll ma olin alles rumal… 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna Cd 21 ja ov-d ei ole see kuu õnnestunud tabada. Testinud olen alates cd 11, peaaegu iga päev, mõned päevad siiski vahele jäänud. Tundub, et ov otsustas end sättida just mõnele neist päevadest kui teste ei teinud või seda lihtsalt ei toimugi see kuu. Viimasel ajal suht palju stressi ka olnud ehk sellel ka siin oma süü. Oktoobris saab juba aasta proovimist. Loodan, et järgmine kuu ov ikka toimub ja sellele pihta ka saab, et siis panustada.

SwCh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 10:17; 28.07 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haha, täna cd14 ja katsetasin siis esimest korda clearblue advanced ovulatsioonitesti. Kasutusjuhendi viskasin juba ammu minema ja hommikul siis oma targa unise peaga leiutasin ???????? Ei haaranud telefoni ka padja alt et netist järgi vaadata ???? tegin toimetused ära ja alles siis panin selle pulga lugejasse, ilmselgelt ei toiminud see nii ????????‍♀️ aga triibu järgi ütleks, et ilmselt oleks nagunii tühi ring olnud.

C.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.07 14:08; 05.07 12:13; 09.07 08:03; 14.07 09:56; 18.07 09:58; 27.07 16:29; 30.07 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal sul rasedus katkes ja kuna uuesti proovima hakkasite?

Minul katkes kaks nädalat tagasi 6+ nädala pealt ja nüüd ootan augusti keskpaigas günekoloogi aega, et teada saada, kas kõik korras ja millal võiks uuesti proovida. Oli teine rasedus ja oleks olnud teine sünnitus. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie teist kuud proovimas. Ovulatsiooniteste seekord ei teinud, aga vooluse järgi olen suht kindel mis ajavahemikku see jäi. Tsükkel iga kuu erinev.

Umbes siis DPO10 paiku tegin testi ja sain õrna triibu. Järgmine hommik veel sama. Ülejärgmine hommik kuni siiamaani on testid olnud negatiivsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad juuli 2021