Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad juuni 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Teema: Triibupüüdjad juuni 2021

Postitas:
Kägu

LÜHENDID:

OV– Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! 🙂

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda 1DPO-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 1DPO.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! 🙂

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla 4-10DPO, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest 7-8DPO (pigem 8DPO), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui 10DPO, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

hCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest hCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid 😉

Kas see või too hCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks hCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Alates hCG väärtusest 1200 hakkab kahekordistumine aeglustuma. Alates hCG väärtusest 6000 võib kahekordistumine võtta aega juba neli päeva. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! 🙂

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub hCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

Kõik liitujad võiks ennast tutvustada ka, siis lihtsam järge ajada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
teretalv91

Teen algust!

nimi: teretalv91

vanus: 30

püüan: esimest last

triipe püüdnud: alates september 2020

muu: tegutsen viljatuskliinikus, diagnoositud PCOS, hetkel ravimiteks letrosool ja metformiin (.. ja seda kuni septembrini 2021)

UH aeg (folliiklite kontroll) kolmapäeval! Eile ehk CD11 oli kahtlaselt tugev OV-testi triip, aga eks näis. Sellest nädalast algas suvepuhkus ehk pea kolm kuud saab ehk stressivabamalt olla! (Loe: ei saa, sest laps vajab tegemist 😅)

Triiburohket suve meile kõigile!

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Murikene

Püüan esimest last, vanust 30. Näidud nii mul kui ka mehel korras. Käin ikka foorumis teiste püüdlusi lugemas, aga ise pole mõnda aega kirjutanud. No vaatame kuidas siis see kuu õnnestub, proovin nüüd suvel rohkem värskeid metsa ja aiasaadusi süüa ja stressist ennast eemale hoida 🙂

Hetkel CD 5

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. C.

2. 27a

3. alates september 2020 (detsembris oli katkemine)

4. proovime teist last

Mul täna cd16 ja ovulatsiooni ootuses. Alates cd13 juba arvestatav teine triip, aga no ei ole veel täiesti positiivne 😀 15-20min peale testi on samas positiivne. Ehk nüüd lähipäevil siis toimub 🙂

C.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hei!

Toon oma küsimuse juuni teemasse üle 🙂

Olen olnud siin vaikne lugeja juba ammu. Oleme plaaninud teist last saada juba 2 ja pool aastat. Pärast aastast proovimist läksin viljatusraviarsti juurde Pelgulinna. Seal jälgimise OV ja tehti ka munajuhade läbitavuse kontroll, kuna eelmine laps sündis erakorralise keisriga. Siis aga elu seadis ette muud plaanid ning panime lapsetegemise pausile. Nüüd oleme aasta algusest uuesti katsetamas, kuid senimaani tulutult.

Käisin tavalise günekoloogi vastuvõtul eelmine kuu ja ta määras mulle Gepretix`i ja Inofolicut, kuna UH-s oli emaka limaskest liiga õhuke. Nüüd olen siis esimest kuud neid võtmas, aga juba mängib keha vingerpussi või ei saagi aru, mis toimub. Mul on olnud pärast esimese lapse sündi ebaregulaarne tsükkel – 28p – 40p.

See kuu alustasin Gepretixiga tsükli 15.päeval. 16.päeval sain nagu positiivse OV testi tulemuse. Mõlemad triibud olid küll heledamapoolsed, aga õige triip kontrolltriibust tumedam, nagu olema peab. Premom app luges ka selle LH tõusuks. Nii, aga nüüd, eilsest, hakkasin tundma imelikke valusid kõhus, nagu OV valud ikka. Tegin siis eile ja täna uuesti OV testid, täna täiesti positiivne kindlasti. Mõlemad triibud tumedad ja õige triip tumedam. Täna siis juba 23.tsükli päev. See teeb tsükli jälle 36 päeva pikkuseks.

Kas see saab nii olla, et  esimene kord OV siiski ei toimunud ja keha proovib nüüd uuesti või see, kui mõlemad triibud OV testil on heledamapoolsed, et siis seda ei saa ikkagi positiivseks testiks lugeda? Või nüüd esimesel kuul Gepretix ja Inofolic segavad OV-d?

Aitäh abi eest 🙂 Roosake

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hei!

Olen olnud siin vaikne lugeja juba ammu. Oleme plaaninud teist last saada juba 2 ja pool aastat. Pärast aastast proovimist läksin viljatusraviarsti juurde Pelgulinna. Seal jälgimise OV ja tehti ka munajuhade läbitavuse kontroll, kuna eelmine laps sündis erakorralise keisriga. Siis aga elu seadis ette muud plaanid ning panime lapsetegemise pausile. Nüüd oleme aasta algusest uuesti katsetamas, kuid senimaani tulutult.

Käisin tavalise günekoloogi vastuvõtul eelmine kuu ja ta määras mulle Gepretix`i ja Inofolicut, kuna UH-s oli emaka limaskest liiga õhuke. Nüüd olen siis esimest kuud neid võtmas, aga juba mängib keha vingerpussi või ei saagi aru, mis toimub. Mul on olnud pärast esimese lapse sündi ebaregulaarne tsükkel – 28p – 40p.

See kuu alustasin Gepretixiga tsükli 15.päeval. 16.päeval sain nagu positiivse OV testi tulemuse. Mõlemad triibud olid küll heledamapoolsed, aga õige triip kontrolltriibust tumedam, nagu olema peab. Premom app luges ka selle LH tõusuks. Nii, aga nüüd, eilsest, hakkasin tundma imelikke valusid kõhus, nagu OV valud ikka. Tegin siis eile ja täna uuesti OV testid, täna täiesti positiivne kindlasti. Mõlemad triibud tumedad ja õige triip tumedam. Täna siis juba 23.tsükli päev. See teeb tsükli jälle 36 päeva pikkuseks.

Kas see saab nii olla, et esimene kord OV siiski ei toimunud ja keha proovib nüüd uuesti või see, kui mõlemad triibud OV testil on heledamapoolsed, et siis seda ei saa ikkagi positiivseks testiks lugeda? Või nüüd esimesel kuul Gepretix ja Inofolic segavad OV-d?

Aitäh abi eest 🙂 Roosake

Mul näitas just mais ca 5-6 päeva peale pos.OV test uuesti ov test positiivset tulemust ning mul tähendas see seda, et olin rase. Rasedustest korjas õrnad triibud üles alles umbes 2 päeva hiljem. Väidetavalt peaks OV test olema vähemtundlikum kui rasedustest, kuid nii oli 🙂

PL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No OV valud olid täna platsis ka, mida eelmise pos.testi ajal ei täheldanud. Seega ma kahjuks rasedust veel ei hellita. Tõenäoliselt oli siis ikka ov täna/homme. Roosake

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanus: 40

Teine laps.

Püüame triipe 2020 oktoober.

Detsembris katkemine 7n.

Hetkel cd 22.

Aprillis tellisin Clear Blue Ov testid, kuid esimese raksuga kohe pihta ei saanud ov-le, mais õnnestus ov-le pihta saada ja sai ka asjatatud sellel ajal.

Ei usu, et õnneks läks, tunnuseid igatahes ei ole. Detsembris peetunud rasedusega olid rinnad kohe mega tundlikud ja iiveldas veidi. Kuid jah, egas tunnuseid pruugi ollagi.

Juunis, juulis ka ei õnnestu pöördume viljatusravisse, et õnnestumisele kaasa aidata.

SwCh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

30a

Minu teine üritus, elukaaslase esimene.

proovime juba ca 2-2.5a

viljatusravi arstil üks tiir tehtud, ootame teist ringi. Mõlemad pidime olema normi piirides ja ooteajal pidi olema hea võimalus ise rasestuda. Ütleme, et 2 kuud oleme ebaõnnestunud kuigi ühel neist mõõtsine ov arsti juures vere kaudu.

proovisin fertilovat, eelmine kuu pre seedi ja see kuu katsetan kortslehe teed (pidi limaskesta paksemaks tegema).

Virsi

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah jaa, keegi hüsteroskoopial on käinud? On jube? On sellest abi olnud kui otseseid näidustusi pole?

virsi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah jaa, keegi hüsteroskoopial on käinud? On jube? On sellest abi olnud kui otseseid näidustusi pole?

virsi

Mina käisin hiljuti. Protseduur oli vägagi talutav, korraks tekkis õõnes tunne. Tehti lokaalne tuimestus emakakaela. Protseduur ise toimus väga kiiresti ning saime hea ülevaate, sain ise ekraanilt toimuvat jälgida. Paar päeva pärast oli pisut veritsust, aga ei midagi hullu. Läksin kohe pärast protseduuri tööle. Enne hüsteroskoopiat tuleb võtta Ibuprofeni ja Paracetamoli, et valu ei tunneks. Õhtul võtsin veel korra Paracetamoli.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei!

Kas see saab nii olla, et esimene kord OV siiski ei toimunud ja keha proovib nüüd uuesti või see, kui mõlemad triibud OV testil on heledamapoolsed, et siis seda ei saa ikkagi positiivseks testiks lugeda? Või nüüd esimesel kuul Gepretix ja Inofolic segavad OV-d?

Aitäh abi eest 🙂 Roosake

<p style=”text-align: center;”>Mul näitas just mais ca 5-6 päeva peale pos.OV test uuesti ov test positiivset tulemust ning mul tähendas see seda, et olin rase. Rasedustest korjas õrnad triibud üles alles umbes 2 päeva hiljem. Väidetavalt peaks OV test olema vähemtundlikum kui rasedustest, kuid nii oli 🙂

PL

</p>
No minul oli ov test täiesti negatiivne 3dpo,6dpo ja 8dpo. Pos rasedustesti sain 9dpo ehk siis see pole kindlasti reegel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanus: 29

Esimene laps.

Püüame triipe: alates 2020 september.

Detsembris oli katkemine 6. nädalal

Hetkel cd 2.

Arst on mulle välja kirjutanud Gepretixi. Muus osas probleeme pole tuvastatud.

J.K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

32a
<p style=”text-align: left;”>Neljas laps, esimene ühine</p>
Alates nov. 2020

Anni187

Mais ei saanud täpselt ov toimumise ajast aru ja olid kiired ajad ja ei sattunud ühtegi vahekorda oletatava ov ajale, niiet hetkel täitsa rahulikult ootan, et päevad hakkaks. Hetkel cd26 ja peakski nv uus tsükkel algama.

Rasedus testidest ja ov testidest nii palju, et tegelikult ei tohiks ov test rasedust tuvastada, kuna ov test mõõdab luteiniseeriva hormooni taset, kuid raseduse korral ei tohiks LH tõusta vaid peaks olema madal nagu ov järgselt ikka.

Anni187

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rasedus testidest ja ov testidest nii palju, et tegelikult ei tohiks ov test rasedust tuvastada, kuna ov test mõõdab luteiniseeriva hormooni taset, kuid raseduse korral ei tohiks LH tõusta vaid peaks olema madal nagu ov järgselt ikka.

Jah OV test mõõdab LH-d KUID on samamoodi tundlik ka HCG-le, test ei tee vahet (võibolla erandeid on?), LH ise jah ei tõuse, aga test tunneb siiski HCG ära ja kuvab positiivset. Võid googeldada, välismaa foorumites ja lehtedel sellest palju juttu ja palju juhuseid just, kus tsükli lõpus pos. OV test näitas rasedust. Igate pidi kuidas googeldasin, pidigi loogika vastane olema see, et kui LH test püüab HCG kinni, peaks rasedustest enne näitama, kuid mul näitas OV test tumedat positiivsest uuesti kui samal ajal isegi 5 MIU ja 10 MIU test veel negatiivne oli.

PL

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtan ritta uuesti🙌🏼
Vanus 26

püüame esimest last, alates september 2020

mykn

+1
0
Please wait...

Postitas:
p6nnipyydja007

Heips. Liitun ka teiega. Oleme püüdnud abikaasaga 2 kuud triipe. Juuni jookseb kolmanda kuuna.

Kodus on ees 2 ja 4 aastased. 🙂 Meie kolmas beebi jääkski meie pesamunaks ja viimaseks. 😊

Taustast nii palju, et kasutasin erinevaid beebivastaseid vahendeid peale teist last, aga Nexplanon pani mind veritsema 3 kuud jutti, kaal veel kuu peale kiibi välja võtmist tõusis päris jõudsalt. Möödas on 1,5a ja ma pole ikka veel endine ega taastunud hormonaalses pooles. 🙁

Eelmise suve alguses kasutasin ka evra plaastreid, kuid see oligi viimane põnts mu kehale. 12a kuni nende vahenditeni olid mu päevad nagu kellavärk, teadsin kuna on OV, et lähitundidel algavad päevad, kaua kestavad (alati läbi aegade 3päeva jooksu, 2p määrimist) jne. Nüüd ma ei saa enam muhvigi aru. Päevad algavad varasema 28p tsükli asemel vahemikus 27-32p. Kestavad määrimise ja voolamisega 7-13p. Ebareaalne.:(

Vahva alustus. 😅 Täna on päevade 6s või 4s päev. Määrimise algusest võiks öelda, et 6s päev. Reaalse verejooksu alguse järgi ütleks, et 4s päev. Nii frustreeriv ja segadusse ajav. Seega terekest, mina olen 007, põnnipüüdja007. 😄😄😄

+1
-1
Please wait...

Postitas:
teretalv91

UH-s folliiklite kontrollis käidud, paremal üks 24mm folliikel, teen täna ovidrel süsti ja homme OV. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oijah, mina olen täna täitsa tujust ära. Alates cd13 juba ov testid peaaegu positiivsed, aga no krt ei lähe täitsa tumedaks 🙁 Täna cd18 ja ikka veel ei ole positiivset saanud..

Täitsa lootusetuse tunne tuleb peale.. Peaks arsti juurde aja kirja panema, laparaskoopia siis järgmine samm.

C.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vanust 30 aastat, püüame esimest last ja alustasime 2020 aasta oktoobris. Aprilli alguses õnnestus triibud saada, aga kahjuks rasedus peetus üsna varajases järgus. Hetkel tsükkel veel ei ole taastunud, ilmselt 1.5-2 nädala pärast on mensest oodata ja siis proovime uuesti. Tegutsen viljatusravi kliinikus ja loodan, et tsükkel nüüd ikka ei veniks ja ovulatsioon pühadega ei kattuks. Kuna eelmine rasedus peetus, siis on soov eriti tugev uuesti kiiresti rasedaks jääda ja kardan, et kui kohe ei õnnestu, on pettumus suur.

Lootsin väga suvel lõpurase olla või sünnitada, aga nüüd olen igasuguse aastaajaga nõus. 😁

KuRe

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Formula Vitale

Olen kägu, kes sai selle testiga õrna aga silmaga nähtava triibukese. Triibuke on iga päevaga tumedamaks läinud ilusti, hetkel peaks rasedust olema 4+5. Aga on see normaalne, et triibud pole ikka veel sama nn rasvased? Esimese rasedusega sain kohe sama tugevad triibud 🙄

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanus 22

Teine laps

Proovime kolmandat kuud aga Perekooli foorumis olen uustulnuk 🙂

Tegin 11DPO testi, mis oli negatiivne seega kaotasin igasuguse lootuse aga eile oleks pidanud päevad algama. Siiani pole midagi 🤷‍♀️

Vot nüüd ei teagi

-SanSu

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

33 a
Üritame esimest last, eelmisel sügisel keemiline rasedus.

Polütsüstilised munasarjad, kasutan letrosooli, metformini, viimane tsükkel oli Ovitrelle süst.

Täna peaks olema DPO 9 (10. päev Ovitrelle süstist). Arst ütles küll, et 10 päeva võib testides veel valepositiivse tulemuse saada, aga loomulikult ei suutnud kiusatusele vastu panna kui 240 h juba möödas oli ja tegin testi, sest olin kindel, et raudselt on negatiivne. Ja nii ma siin nüüd istun ja mõtlen, kas näitab positiivset või valepositiivset. Eks aeg annab arutust.

https://www.upload.ee/files/13202875/Screenshot_2021-06-03_at_20.09.38.png.html 

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

33 a

Polütsüstilised munasarjad, kasutan letrosooli, metformini, viimane tsükkel oli Ovitrelle süst.

Täna peaks olema DPO 9 (10. päev Ovitrelle süstist). Arst ütles küll, et 10 päeva võib testides veel valepositiivse tulemuse saada, aga loomulikult ei suutnud kiusatusele vastu panna kui 240 h juba möödas oli ja tegin testi, sest olin kindel, et raudselt on negatiivne. Ja nii ma siin nüüd istun ja mõtlen, kas näitab positiivset või valepositiivset. Eks aeg annab arutust.

S.

See on ikka väga võimas triip 😃

Ma usun küll, et võib õnne soovida!

Tavaliselt saab ikka valenegatiivse mitte valepositiivse tulemuse kui liiga vara testida 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on ikka väga võimas triip 😃

Ma usun küll, et võib õnne soovida!

Tavaliselt saab ikka valenegatiivse mitte valepositiivse tulemuse kui liiga vara testida 🙂

kahjuks Ovitrelle süstiga on sellised lood, et seni kuni see organismist lahkunud pole, siis võib ka valepositiivse anda. Ning kuna esimene kord seda süstida, siis ei oska öelda, kaua ta minu organismis püsib (väga palju erinevat infot selle kohta, mis aja jooksul kogus poole võrra väheneb, leidsin andmeid 27. tunnist 36. tunnini, nii et vahemik päris lai). Mõnel on 10. päevaks kõik kadunud, teisel läheb kaks nädalat aega. Tahaks ikka väga teada, seega otsustasin homme Synlabi vereproovi andma minna. Kui Hcg näit on kõrgem kui Ovitrelle jääknähud (ka kõige konservatiivsema stsenaariumi kohaselt) möödunud aja järgi olla võiks, siis saab ehk kergemalt hingata 🙂

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

33 a

S.

Täitsa triip! mis suurusega juhtiv folliikel oli, kui ovitrellet said?

Ma sain eile ovitrellet.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täitsa triip! mis suurusega juhtiv folliikel oli, kui ovitrellet said?

Ma sain eile ovitrellet.

Mul kasvavad nad keskmisest aeglasemalt ja tsüklid on pikad, 18 mm oli tol päeval kui süsti tegin. Mitte päris ideaalne, aga ehk toimis 🙂

Palju sul folliikli suuruseks mõõdeti?

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul kasvavad nad keskmisest aeglasemalt ja tsüklid on pikad, 18 mm oli tol päeval kui süsti tegin. Mitte päris ideaalne, aga ehk toimis 🙂

Palju sul folliikli suuruseks mõõdeti?

S.

[/quote]

Mul läheb 3. kuu metformiin+letrosooli ravil ja seekord oli üks folliikel suurusega 24mm (CD14).  Eelmine kuu oli mitu folliiklit erineva suurusega (max vist 14mm suurusega), siis ovitrellet ei tehtud ja tsükkel tuli ka pikem nagu mul enne ravi oli, CD36. Esimesel kuul oli kaks folliiklit 18mm ja 20mm, sain ovitrellet samuti aga ei õnnestunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub, et olin vist liiga paranoiline. DPO10 oli Hcg 940 🥰 rääkisin viljatusravi keskusega ning nad naersid, et peaks ikka positiivne olema, jah 😁 ootame nüüd ära, mis arst teisipäeval räägib ja loodame parimat. See juba 3x kõrgem tulemus kui mul eelmise raseduse katkemise ajal oli. Nii et annab lootust.

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub, et olin vist liiga paranoiline. DPO10 oli Hcg 940 🥰 rääkisin viljatusravi keskusega ning nad naersid, et peaks ikka positiivne olema, jah 😁 ootame nüüd ära, mis arst teisipäeval räägib ja loodame parimat. See juba 3x kõrgem tulemus kui mul eelmise raseduse katkemise ajal oli. Nii et annab lootust.

S.

Juhuu! Palju õnne! Mitu kuud letrsooli+metformiini ravi tegid?

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad juuni 2021