Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad juuni 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 124 )

Teema: Triibupüüdjad juuni 2021

Postitas:
PANDORA18

Pesastumisega on mulle jäänud mulje, et võib vaid imeheledat roosakat määrimist olla 🤷‍♀️ ma loen kohe mis inglise keeles selle kohta leian.

Esimese lapsega, sellest muidugi 8 aastat, ei mäleta ma üldse, et oleks määrinud 😏

Sain arstiga ka täna jutule ja ta ei öelnud kohe mittte midagi tarka. Vaid, et nüüd letrosooli ei võtaks, enne kui korralikud päevad kohal ja alles augustis saan vastuvõtule. Plaanin Šoisi juurde käigu ette võtta vist, ehk saan ikka varem targemaks. Maksku mis ta siis maksab.

Õnneks on ilusad suvised ilmad ja nii lähevad ehk sul need 2 ootusnädalat kiirelt 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pandora, mul kogemust küll pole aga äkki sul on implantation bleeding? Olen lugenud et pesastumisega võib kaasneda vähest määramist. Kuupäevi vaadates võiks ka olla ju pesastumine?

Ma ka ei välistaks seda, et äkki läks õnneks ja veritsus tuleb pesastumisest hoopis? Mul esimese lapsega oli nii, et alates nädal peale ov-d (dpo6) määris iga päev hästi natuke pruunikas-roosakalt. Ja nii kuni selle päevani kui oleks päevad pidand kohal olema. Mul oli enne seda just ebaõnnestnud IVF tsükkel selja taga ning mõtlesin veel, et nüüd on vist hormoonid täiesti paigast ära nendest süstidest ja ravimitest. Rasedus kulges täiesti ilma probleemideta, kõik oli hästi.

Teise lapsega pesastumise verd ei näinud kordagi jälle.

0
0
Please wait...

Postitas:
PANDORA18

Ma inglise keelsetelt lehtedelt lugesin seda ka, et võib tõesti pesastumine olla. See oleks küll ütlemata tore, kui tõesti nii oleks. Arvutuste kohaselt peaks siis tähtaeg olema täpselt minu enda sünnipäev 🙈 aga püüan kahe jalaga maa peal olla ja end mitte liialt erutada sellest mõttest. Üle aasta tänaseks proovinud ja soovinud. 🙏

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere,

Plaanime kolmandat last. Soovime kolme last väikse vanusevahega ja loodetavasti tuleb see imeline kolmas ka varsti.

Juuni ongi esimene kuu, hetkel CD7 ja ovulatsiooni testid ootavad.

-KR

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen teiega märtsist. Sain eile oma triibud.

https://ibb.co/d4KCX9t

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nagu arvasin, siis eelmisel tsüklil ei õnnestunud. Praegu juba uue tsükli kuues päev. Flo näitab 10 päeva ov-ni. Pikk ja tüütu on see pidev ootamine😅

Aga tunnen ise, et praegu suvel olen kuidagi rahulikum kogu selle asjaga. Vist on koguaeg nii palju teha ja mõtted rohkem suve nautimise juures.

Aga naljakas mõelda, et algul üritamist alustades lootsin juba selleks suveks lõpurase olla. Kui nüüd õnnestub siis oleksin lõpurase alles järgmisel kevadel/suve algul. Nagu vist paljudel meil siin on😏

Anni187

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul täna cd29 ja Flo ennustab päevi homseks. kõhus vahepeal torgib, aga rinnad pole siiani valusaks läinud, mis on minu puhul imelik. Lisaks käisime eile maal ja tagasi sõites oli mul meeletu peavalu, mis ajas lausa iiveldama 🥴 täna ka selline tunne, nagu pohmakas oleks 😅

Huvi pärast küsin, kas siin leidub veel naisi, kes emakakaela asetust, voolust jms jälgivad? Eestikeelseid artikleid/arutelusid ei leia väga, inglise keelseid on palju.

C.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvi pärast küsin, kas siin leidub veel naisi, kes emakakaela asetust, voolust jms jälgivad? Eestikeelseid artikleid/arutelusid ei leia väga, inglise keelseid on palju.

C.

Jälgisin voolust kui enne suve 3kuud ov teste vihusin nagu lollakas. Tundus nagu 1-2 päeva enne ov’d tuleks ühe korraga suurem “lärakas” ja siis jaksab keha vabastada õige kraami.

Praegu on suvi ja kuna seekord langes kogu trall nv peale (olime vee ääres ja testida ei saanud) siis üks ja esimene test kohe sainloetud positiivseks.
Ehk on see kuu õnne✌🏼

Ah jaa. 02.07 lähen hüsteroskoopiale. Loodan siiralt, et seal kõik korras või siis teisalt, et leitaks midagi ja korda tehakse, et meie beebi saaks ükskord tulla ❤️

Virsi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul hommikune test negatiivne, seega jään siis päevi ootama.

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtan ka end nüüd ritta.

Olen 28

Soovin kolmandat last, tabletid jätsin ära aprillis siiani pole midagi juhtunud.

Augustis 2020 oli munajuha rasedus ja seetõttu üks juha ära opereeritud.

Mitte kuskilt ei loe ma välja kui keeruline on jääda rasedaks ühe munajuhaga.

Oskab keegi kaasa rääkida,  sest igakuine testimine ajab hulluks ja see pettumus meeletu, et äkki enam ei saagi minust asja:/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtan ka end nüüd ritta.

Olen 28

Soovin kolmandat last, tabletid jätsin ära aprillis siiani pole midagi juhtunud.

Augustis 2020 oli munajuha rasedus ja seetõttu üks juha ära opereeritud.

Mitte kuskilt ei loe ma välja kui keeruline on jääda rasedaks ühe munajuhaga.

Oskab keegi kaasa rääkida, sest igakuine testimine ajab hulluks ja see pettumus meeletu, et äkki enam ei saagi minust asja:/

Minul on vaid üks toimiv munajuha ja üks laps on olemas. Rasestumine oli keerulisem kui mõlema toimiva juhaga, aga see on võimalik. Praegu proovime teist last ja esimene rasedus tuli suhteliselt kiirelt (3 kuuga, katkes varakult detsembris 2020). Siiani pole uuesti õnnestunud, aga pead norgu ei lase.

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Proovin mitte pead norgu lasta aga nagu ikka sooviks, et kõik toimuks kiiresti ja õnnestuks kohe:)

Ja kuna kaks last enne olid nö siis kui mõlemad munajuhad olid alles ja rasestumine õnnestus ka kohe siis praegu teeb üksjagu ärevaks see triipude ootamine

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii täna CD 7p mõned päevad veel oodata saab jälle katsetada.

Aga mõni ov kalender ütleb, et viljakad p algavad juba kolmapäeval 16.06 mõni ütleb, et 19-21

Siiamaani pole ovteste veel teinud olen usaldanud oma keha ja tunnet, peale pillide ära jätmist valutas parem pool st, et ilmselt toimus ov paremas munasarjas, eelmine kord oli valu vasakus ja nüüd seekord st,et tänasest annab juba õrnalt tunda jälle parem pool.

+1
0
Please wait...

Postitas:
anniliin

Mina jälginud, siiani sellest väga vähe ikka aru saada. Mul muutub olukord superkiirelt enne päevi. Mul kusjuures on ka sellinne tujukas ja väsinud olla, kohe peale ovu läksid nibud valusaks aga see on üle läinud juba mõned päevad tagasi. Ajan sooja ilma kaela kõik 😀

Ja mul CD25(DPO10) ja hommikune test negatiivne.

Anniliin.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

DPO 4

Eks näis kuidas need Jaanid see aasta mööduvad 🤞

Chrizzu

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käin ja loen siin mõnda aega juba ning annan end ka üles. Oleme elukaaslasega planeerimas teist last. Hetkel teine katse. Päevad peaks algama 21.06.
Esimest last sai tehtud ca 9 kuud. Eks saab näha, kuidas seekord läheb.

Tegin eile päevasest uriinist testi, kuid see oli niii negatiivne kui üldse olla sai. Ma isegi ei tea, miks ma järsku nii kärsituks muutusin ja keset päeva 6 päeva enne päevi testima hakkasin.

Mul on alati tohutult valusad rinnad alates ov’st, kuid seekord on valuvaba siiani. Ehk on see mingi sümptom, kuid eks see saab varsti selgeks.

Triibulist suve!

Alissa

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
teretalv91

Mul täna CD28, peaksid täna-homme päevad hakkama. Tegin kõik oma rasedustestid eelmine kord ära ja nüüd pole kordagi testinud. Ühtegi tunnusmärki peale väsimuse pole. 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul täna CD28, peaksid täna-homme päevad hakkama. Tegin kõik oma rasedustestid eelmine kord ära ja nüüd pole kordagi testinud. Ühtegi tunnusmärki peale väsimuse pole. 🙁

Mul täna cd32 ja ei teagi, millal päevad hakata võiksid 😀 Täitsa positiivset ov testi ei saanud, testisin kuni cd23. Cd16 oli peaaegu positiivne (20min peale testi tegemist oli täitsa positiivne) ja cd20 oli ka väga tume. Cd30 tegin testi, ilmselgelt biocardi millele sain jälle ilusa kuivamistriibu. Mul ka vaid väsimus (mille ajan ka soojade ilmade ja väsitava töö kaela), muidu ühtegi muud tunnust pole, isegi rinnad ei ole valusad. Kui lähipäevil ikka vaikus, siis teen uue testi 🙂

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. N

2. 27- aastane

3. Proovime alates käimasolevast kuust

4. Esimene laps

Võtsin välja implantaadi märtsis. Sel ajal mul päevi ei olnud. Proovime sel kuul esimest korda. Päevad on hetkel paar kuud olnud, tsükkel kõigub 2-3 päeva. Eile oli cd12 ja limakas voolus. Äpi järgi näitabki hetkel ovulatsiooni perioodi. Eks siis näis 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul täna CD 11 ja kõht õrnalt annab tunda lähenevast ovulatsioonist.

Lootused on suured 😇

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul täna cd32 ja ei teagi, millal päevad hakata võiksid 😀 Täitsa positiivset ov testi ei saanud, testisin kuni cd23. Cd16 oli peaaegu positiivne (20min peale testi tegemist oli täitsa positiivne) ja cd20 oli ka väga tume. Cd30 tegin testi, ilmselgelt biocardi millele sain jälle ilusa kuivamistriibu. Mul ka vaid väsimus (mille ajan ka soojade ilmade ja väsitava töö kaela), muidu ühtegi muud tunnust pole, isegi rinnad ei ole valusad. Kui lähipäevil ikka vaikus, siis teen uue testi 🙂

C.

Tegin täna lõunal (CD 29)  livsane ribatesti ja see oli negatiivne. Loodan väga, et kui päevad tahavad tulla, siis need võiks täna tulla. Ovidrel peaks ju tsükli 28- päevaseks tegema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C.

Tegin täna lõunal (CD 29) livsane ribatesti ja see oli negatiivne. Loodan väga, et kui päevad tahavad tulla, siis need võiks täna tulla. Ovidrel peaks ju tsükli 28- päevaseks tegema.

Ovitrelle eesmärk on munaraku vabastamine, mis toimub 36 tundi peale süsti tegemist. Peale seda algab luteaalfaas, mis on inimeseti siiski erinev ja sõltub tavalisest tsüklist. Loodetavasti aga varsti algavad vōi saad enne positiivse testi hommikusest.

p.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C.

Tegin täna lõunal (CD 29) livsane ribatesti ja see oli negatiivne. Loodan väga, et kui päevad tahavad tulla, siis need võiks täna tulla. Ovidrel peaks ju tsükli 28- päevaseks tegema.

Haha, mul cd33 ja täna päeval tehtud apotheka plaattest negatiivne 😀

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
teretalv91

Täna hommikune test ka negatiivne (CD30), samas pole ka päevi. Täna hommik meganutune olla, mitte testitulemuse pärast vaid üldse kogu selle viljatuse teema pärast. Küsimused keerlevad peas ja lihtsalt ahastuse tunne, et miks minul ei õnnestu… mida me valesti teeme jne. Viljatusarstile meeldib öelda, et aga sa ju nii noor ja küll kunagi õnnestub. Jah, olen võibolla noor ja tõesti võib kunagi õnnestuda, aga see ei tähenda ju et soovin kõik need aastad üritada/muretseda/proovida. Ma soovin ju mitut last….mis siis kui mu vaimsest tervisest pole enam midagi järele jäänud selleks ajaks.

🙁 vabandan, et toon nii masendavad noodid siia hommikusse…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna hommikune test ka negatiivne (CD30), samas pole ka päevi. Täna hommik meganutune olla, mitte testitulemuse pärast vaid üldse kogu selle viljatuse teema pärast. Küsimused keerlevad peas ja lihtsalt ahastuse tunne, et miks minul ei õnnestu… mida me valesti teeme jne. Viljatusarstile meeldib öelda, et aga sa ju nii noor ja küll kunagi õnnestub. Jah, olen võibolla noor ja tõesti võib kunagi õnnestuda, aga see ei tähenda ju et soovin kõik need aastad üritada/muretseda/proovida. Ma soovin ju mitut last….mis siis kui mu vaimsest tervisest pole enam midagi järele jäänud selleks ajaks.

Usu mind, me enamus täiesti mõistame sind.

#lotsoflove

virsi

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei! Annan ka endast jälle vahepeal märku.

Täna CD19. Pärast viimast emotsionaalset kokkuvarisemist tegin otsuse, et OV teste enam ei tee ja jäin sellele otsusele ka kindlaks. Seega pole mul õrna aimugi, kas OV toimus, millal toimus jne. Eile ehk CD18 hakkasin võtma taas Gepretixi. Enne konsulteerisim arstiga, sest CD16 ja CD18 määris vetsus käies (erkpunane veri, ainult ühel korral pühkimisel). Arst arvas, et peaks ikka võtma hakkama, et toetab tsükli lõpuni käimist. Ilma oleks ilmselt päevad JUBA hakanud…😩Ma ei saa oma kehast viimasel ajal enam üldse aru. Ise süüdistan selles seda Gepretixi, aga kui arst soovitab, siis ei julge ka omaalgatuslikult ära jätta. Proovin suveks saada aja kuskile teise arsti juurde, et tema arvamust kuulda.

Kõigile kaasa elades

J.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma võin lohutuseks öelda, et minu hommik on täpselt samade emotsioonidega, samal ajal keerutan ilmselgelt negatiivset testi, meeleheitlikult triipu otsides.. Lisaks on lapsel nohu ja palavik, mis ei tee asja lihtsamaks.. Lausa lust on selliste ilmadega toas püsida 🙁

Ma nii lootsin, et lõpuks lähevad tsüklid normaalseks, aga ei. Jälle mingi ulmeliselt pikk tsükkel (cd34 täna). Samas pole imestada ka, kui kuni cd23 positiivset testi ei saanud, siis pole aimugi kas üldse toimus või mitte. Jälgin emakakaela ning see on juba pikalt kõrgel ja tugev olnud, ei tea mis toimub, rinnad ka täiesti tavalised, ei valuta ega miskit. Raske see eluke ma ütlen.

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna siis CD27 ja 9DPO – tegin hommikul testi ja negatiivne mis negatiivne.

Sel kuul on eriti imelik PMS, rinnad ja nibud üldse hellad ei ole ja olen megakergesti ärrituv ja tige. Alakõhus kaks päeva juba selline torkiv valu, nagu hakkaks päevad ja mul fantaasia siin täiega lendab oehhh…

Päevad peaks alles teisipäeval/kolmapäeval hakkama, seega ma ikkagi loodan nagu loll aga kardan, et see kuu ikkagi ei õnnestunud.

MK

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milline imeline hommik, täna cd1 🥲 Loodan, et Teie kuu on edukam kui mul 🙏

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
teretalv91

Milline imeline hommik, täna cd1 🥲 Loodan, et Teie kuu on edukam kui mul 🙏

C.

Ma liitun, mul ka hakkasid täna päevad ehk CD1. Eelmine tsükkel kestis 30 päeva. 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 124 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad juuni 2021