Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad juuni 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 124 )

Teema: Triibupüüdjad juuni 2021

Postitas:
Kägu

Lõpuks peale 9 kuud proovimist õnnestus ka minul reedel triibud kätte saada, selleks ajaks olid päevad juba 5 päeva üle läinud. Kuid samal õhtul hakkas verd tulema ja siiani tuleb, oleksid täpselt nagu päevad kuid test oli ju positiivne. Tundub, et tegemist katkemisega. Helistasin ämmaka nõuandeliinile, seal sain vastuseks et ei pruugi olla katkemine, pean end jälgima ja esmasp soovitas mul end arstile näidata. Aga ise arvan, et kahjuks ikka katkes 😔 kas on kellegil ka selliseid kogemusi, et isegi mitmepäevase verejooksuga on loode jäänud püsima? Verd ei tule metsikult, nagu oleksidki täitsa tavalised päevad mul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eelmisele käole – loodan väga, et ämmaemandal on õigus, et ei ole katkemine sul 🙏🏼 ma ise pole kunagi midagi sellist läbi kogenud aga lugenud olen küll kuidas inimesed ei teadnud et nad rasedad on ,sest päevad olid tavalised, lihtsalt natuke hilinesid ja siis hiljem selline üllatus, et ohhoo rase!

Minul on täna 11DPO ja CD29 ning FRER test jällegi negatiivne mis negatiivne. Eile olin metsikult halvas tujus ka ja juba teadsin, et need on hormoonid mu sees möllamas, päevad nurga taga….

Ehk siis tundub et tsükkel 13 polnud ka meie õnnekas.

Nüüd on üle aasta möödas ka meie proovimistest ja peaks vist perearsti poole pöördumise peale mõtlema.

MK

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minul pole endiselt peale katkemist päevad alanud. Hetkel CD38 – tundub nagu tavaline minu tsükkel juba. Ovitrellega olid iga kuu ikka 28-päevased tsüklid ja kõik toimis nagu kellavärk. Kuna nüüd mul päevi pole alanud ja arstil puhkus, siis pean ootama jääma ilmselt juuli lõppu/augustit üldse. Nii muserdav ja rikkus tuju täiega ära! 😔

KuRe

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lõpuks peale 9 kuud proovimist õnnestus ka minul reedel triibud kätte saada, selleks ajaks olid päevad juba 5 päeva üle läinud. Kuid samal õhtul hakkas verd tulema ja siiani tuleb, oleksid täpselt nagu päevad kuid test oli ju positiivne. Tundub, et tegemist katkemisega. Helistasin ämmaka nõuandeliinile, seal sain vastuseks et ei pruugi olla katkemine, pean end jälgima ja esmasp soovitas mul end arstile näidata. Aga ise arvan, et kahjuks ikka katkes 😔 kas on kellegil ka selliseid kogemusi, et isegi mitmepäevase verejooksuga on loode jäänud püsima? Verd ei tule metsikult, nagu oleksidki täitsa tavalised päevad mul.

Minul on positiivne kogemus. Veritsus kestis kaks kuud, arstid andsid vähe lootust, aga sündis terve laps.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi mul on täna CD 14  ja mul on nibud niii hellad, tavaliselt läheb terve rind tundlikuks aga seekord on just nibud niii valusad 😔

Ei saa aru miks seekord nii varakult, päevadeni aega veel küll ja vaevalt, et keha niivarakult tunda annab

Segadus nüüd veelgi suurem😒

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Võtan ka end nüüd ritta.

Olen 28

Soovin kolmandat last, tabletid jätsin ära aprillis siiani pole midagi juhtunud.

Augustis 2020 oli munajuha rasedus ja seetõttu üks juha ära opereeritud.

Mitte kuskilt ei loe ma välja kui keeruline on jääda rasedaks ühe munajuhaga.

Oskab keegi kaasa rääkida, sest igakuine testimine ajab hulluks ja see pettumus meeletu, et äkki enam ei saagi minust asja:/

Mul oli emakaväline rasedus esimese ja teise lõpunikantud raseduse vahel. Eemaldati munajuha. Rasestusin teisel kuul peale operatsiooni ja olen peale seda veel 2 last sünnitanud (kokku 3 last peale emakavälist)  ja rasestunud 1-2 proovimiskuu järel.

Mulle kinnitas arst, et munajuha eemaldamine ei vähenda rasestumisvõimalusi oluliselt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei, annan ka endast märku. Ei tahtnud ennast üles kruvida väga.. täna DPO10 ja test negatiivne. Homme peaks päevad algama. Tuleb taas uuele ringile minna

mykn

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eile oleks pidanud algama päevad, kuid sisetunne ütles, et teeksin testi. Päevad pole siiani alanud. Testi tegin päevasest uriinist ning sain õhk õrna teise triibu. Täna hommikul kordasin testi ja tulemus oli täpselt sama. Käisin tegin vereanalüüsi, kuid sellegi vastus on õhkõrn. Tulemuseks 25,9. Alakõhus torgib ja kisub. Ostsin apotheka plaattesti ja see oli hoopis negatiivne. Nüüd ei teagi siis. Ma tundsin 10.06 nagu oleks ov olnud. 2-3 päevase hilinemisega kalendri järgi, et äkki siis tõesti on veel vara testida. Plaanin reedel uue veretesti teha.

Kas tegu võib siis hilise rasestumisega olla või hoopis peetumine? Või emakaväline? Küsimusi nii palju peas

Alissa

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eile oleks pidanud algama päevad, kuid sisetunne ütles, et teeksin testi. Päevad pole siiani alanud. Testi tegin päevasest uriinist ning sain õhk õrna teise triibu. Täna hommikul kordasin testi ja tulemus oli täpselt sama. Käisin tegin vereanalüüsi, kuid sellegi vastus on õhkõrn. Tulemuseks 25,9. Alakõhus torgib ja kisub. Ostsin apotheka plaattesti ja see oli hoopis negatiivne. Nüüd ei teagi siis. Ma tundsin 10.06 nagu oleks ov olnud. 2-3 päevase hilinemisega kalendri järgi, et äkki siis tõesti on veel vara testida. Plaanin reedel uue veretesti teha.

Kas tegu võib siis hilise rasestumisega olla või hoopis peetumine? Või emakaväline? Küsimusi nii palju peas

Alissa

Soovitav on korrata verest hcg mõõtmist 48h tunni pärast. Kui hcg duubeldub, on kõik ok. Kui langenud, on ilmselt biokeemiline. Kui hästi natuke tõusnud, tasuks veel kolmas kord ka verest mõõta ja arstile aeg panna.

Loodetavasti siiski kõik korras, kuid jah – veretesti pinnalt saaksid oma küsimustele täpsemad vastused.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Hei, ühinen ka teiega :)</p>
Olen 25 aastane ja üritame oma esimest beebit. Flo api järgi oli mul ovulatsioon 18ndal juunil. Just sel ajal tundsin imelike valutorkeid vasakus alakōhus (valu kadus jârgmisel päeval). Sai muidugi sel ajal asjatatud kōvasti.
Nüüd 4 päeva hiljem kuidagi imelik tuim valu alakōhus jälle. Huvitav kas see on pesastumise valu v on see alles liiga vara selleks? Vōi ma kujutan seda kōike enda peas ette, sest lapse soov on väga suur. Mis te arvate ? Olete te ise pesastumist tundnud ?

KK

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen 25 aastane ja üritame oma esimest beebit. Flo api järgi oli mul ovulatsioon 18ndal juunil. Just sel ajal tundsin imelike valutorkeid vasakus alakōhus (valu kadus jârgmisel päeval). Sai muidugi sel ajal asjatatud kōvasti.

Nüüd 4 päeva hiljem kuidagi imelik tuim valu alakōhus jälle. Huvitav kas see on pesastumise valu v on see alles liiga vara selleks? Vōi ma kujutan seda kōike enda peas ette, sest lapse soov on väga suur. Mis te arvate ? Olete te ise pesastumist tundnud ?

KK

Ma olin eelmisel kuul täiesti veendunud, et tundsin pesastumise ära aga ei, rase ma kahjuks siiski pole. Üldse oli veider tsükkel. Päevad hilinesid peaaegu nädala, mida minuga mitte kunagi ei juhtu. Aga siis lõpuks ikka algasid kui olin iga päev rasedusteste teinud ja kõik olid negatiivsed 😒

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

KK

Mina olen ühe korra rasestunud ja ilmselt tundsin ka pesastumise hetke ära. Täpselt OV ja uute päevade vahepeal oli alakõhus selline kergelt näpistav-kõditav tunne. Ma teadsin kohe, mis see on, sest tavaliselt on selles vahemikus täielik vaikus kõhuvalude jms osas. Maru vahva oli seda koheda 😀

J.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmisele käole – loodan väga, et ämmaemandal on õigus, et ei ole katkemine sul 🙏🏼 ma ise pole kunagi midagi sellist läbi kogenud aga lugenud olen küll kuidas inimesed ei teadnud et nad rasedad on ,sest päevad olid tavalised, lihtsalt natuke hilinesid ja siis hiljem selline üllatus, et ohhoo rase!

Minul on täna 11DPO ja CD29 ning FRER test jällegi negatiivne mis negatiivne. Eile olin metsikult halvas tujus ka ja juba teadsin, et need on hormoonid mu sees möllamas, päevad nurga taga….

Ehk siis tundub et tsükkel 13 polnud ka meie õnnekas.

Nüüd on üle aasta möödas ka meie proovimistest ja peaks vist perearsti poole pöördumise peale mõtlema.

MK

Mida see perearst su viljatuse puhul ette võtab?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Riigis, kus elan, on esimene samm perearsti juurde, kes teeb esmased analüüsid ning seejärel saadab vajadusel edasi viljatusraviarstile 🙂

Minul CD1, head Jaani! 🥲

MK

0
0
Please wait...

Postitas:
p6nnipyydja007

Ääretult kentsakas lugu…Ma sain 2h tagasi 2 triipu. Tundub nagu kujutaks ette:S Kas keegi saaks öelda, kuidas ma saaksin siia pildi jagada, et saaks arvamust?

Kui ongi nii, siis oma arstile saan korraliku ninanipsu anda. Andsin juba triibupüüdmise suhtes alla ja saatsin pikalt kaotamise hirmus…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

Mõtlesin tükkaega, kas ma võtan sõna siin teemas või mitte aga tahtmine oli endast mõned mõtted välja saada ja “anonüümselt” hetkel tundub see õige koht 🙂

Oleme esimeste triipude ootel. IUI oli 10.06 ning täna on 14DPO ning kuigi ov triipude saamiseks olin ka üks neist saripulgalepissijatest 😀 , siis eile-täna on mind tabanud mingit laadi hirm.
Ma nimelt pelgan mõlemat vastust st kui vastus on negatiivne, siis olen kindlasti kurb ja pettunud.
Samas, kui vastus on positiivne, siis on rodu hirme kuni sünnituseni välja.
Mul on eelnevalt üks peetumine olnud. Raseduse avastasin toona kuna päevad olid 6p hiljaks jäänud ning ma sain peale seda avastust ainult mõned nädalad pilvedel hõljuda. Nimelt samal päeval, kui oli aeg end ämmaka juurde, hakkas mõni tund enne seda määrima ja UH-s nähti tühja lootekotti. Vereanalüüsi järgi Hcg oli piisavalt kõrge, et mulle öeldi et mine koju ja loodame parimat. Noh pikk lugu lühidalt, see rasedus katkes. Hiljem kontrolliti mind igatepidi ning kahe günekoloogi järeldus oli, et mul oli lihtsalt kehv vedamine. Minu viis see aga nii rööpast välja, et pea 2 aastat ei suutnud selle teemaga üldse tegeleda.

Selle 2 aasta jooksul elu aga muutus ning lõpuks tahtmine tuli selle aasta alguses tagasi.
Põhjustel, mida lahkama ei hakka, olen nüüdseks jaanuarist saati viljatusraviarsti juures käinud.  Niipalju saan öelda, et nii mina, kui mu elukaaslane, oleme kontrollitud ja kõik on korras. Juunis oli lõpuks esimene IUI.
Nendele, kel on tahtmine seda protseduuri maha teha ning rõhutada, et põhimõtteliselt ei maksa üldse sealt loota midagi, ma soovitan oma sõrmi säästa ja seda mitte kirjutada. Olen sel teemal päris põhjalikult lugenud (ka perekooli 😀 ) ja tean, mis on reaalsus ja mida oodata. See aga ei heiduta ega takista lootmast (ega ka kartmast). Vastasel juhul poleks üldse mõtet midagi teha, kui juba alguses olla nii negatiivselt meelestatud, et nagunii ei õnnestu või mis?

Kuna 25.06 peaksid eeldatavad päevad hakkama, siis ma mõtlesin, et ma ei tee testi enne 26-27.06 hommikut, kuigi arst ütles, et teeksin seda 24.06.

Mingeid sümptomeid otseselt ei ole. Kerge väsimus on olnud aga ma olen kirjutanud selle palavuse arvele st ma olen see 2 nädalat korra päevas 1-2h uinaku teinud. Peale IUI oli ka esimene nädal mõned õhtud, kus viskas õhtuti 37 temp (mu tavaline on seal 35,5 kandis) ja põsed õhetasid ja selline “plötsu” oli olla. Lisaks kuna mul on “sõbrad” kõrvetised, siis on nad kuidagi aktiivsemad olnud. Samas need ongi sellised, kui mingi pinge kuskil sisemuses on, siis annab kohe tunda. Kõhtu sisse tõmmates tunnen emaka kandis kergelt sellist paistes tunnet aga samahästi võib see olla päevade alguse tunnus. Ah ja täna peolauas ajas tursamaksa hais, mis muidu mu jaoks kvalifitseerub lõhnana, korralikult nina krimpsutama. Nii et ma ei võtt ampsugi. Ehk siis ma olen veidi end jälginud aga annan aru, et väga lihtne on end rasedaks mõelda ja ei pea neid sümptomeid märkimisväärseteks.

Tean, et on minust vapramaid naisi, kes on kordi hullemat üle elanud aga igal ühel on oma kogemus ja selline on minu. Annan märku, kui olen lõpuks selle õige pulga peale ka asja ära teinud ning vastuse saanud 🙂 Kui ma ov teste tegin, siis ma arvasin, et olen samasugune, kes kärsitusest hakkab esimesel võimalusel (loe 10DPO alates) kohe rasedusteste tegema aga võta näpust… 🙂 Inimese aju töötab imelikult kas pole?!

KmK

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen taas mängust väljas. Mul on juba alates CD 16 määrinud ja arsti soovitusel hakkasin ikkagi Gepretixi sööma. Täna on CD 24 ja mõtlesin, et teen täna testi, et teaksin, kas võtan täna õhtul veel ravimit või ei. Test oli negatiivne. Tuleb uuel tsüklil olla lootusrikas 🙂

J.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei hei!

Käisin 22.06 veretesti tegemas ning siis oli tulemus 25.9 ning täna tegin korduse ning täna on numbrid juba palju ilusamad – tulemuseks 186.9

Mõtlen veel, kas kordan igaks juhuks veel esmaspäeval.

Ilmselt toimus mu ov ja pesastumine niiöelda kalendriväliselt ehk hiljem ja sellest ka õhkõrn testi tulemus. Plaattest oli üldse negatiivne.

Kuna tegu on teise rasedusega mul, siis punnkõhu viskas ette juba enne ära jäänud menstruatsiooni. Tujud kõikusid nagu ameerikamäed ning rinnad muutuvad nüüd alles kergelt tundlikuks. Menstruatsioon hilinenud tänaseks 4 päeva. Muidu enesetunne on veel hea

Raseduse api järgi oleks nagu 5 nädalat rase, kuid hilise ov tõttu peaksin arstile minema alles… 2 nädala pärast? Mis arvate?

Alissa

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei hei!

Käisin 22.06 veretesti tegemas ning siis oli tulemus 25.9 ning täna tegin korduse ning täna on numbrid juba palju ilusamad – tulemuseks 186.9

Mõtlen veel, kas kordan igaks juhuks veel esmaspäeval.

Ilmselt toimus mu ov ja pesastumine niiöelda kalendriväliselt ehk hiljem ja sellest ka õhkõrn testi tulemus. Plaattest oli üldse negatiivne.

Kuna tegu on teise rasedusega mul, siis punnkõhu viskas ette juba enne ära jäänud menstruatsiooni. Tujud kõikusid nagu ameerikamäed ning rinnad muutuvad nüüd alles kergelt tundlikuks. Menstruatsioon hilinenud tänaseks 4 päeva. Muidu enesetunne on veel hea

Raseduse api järgi oleks nagu 5 nädalat rase, kuid hilise ov tõttu peaksin arstile minema alles… 2 nädala pärast? Mis arvate?

Alissa

Äge! Palju õnne! 🙂

Enne 2 nädalat jah kindlasti arstile ei tõttaks, võid pettuda kui uh veel suurt midagi näha pole. Veel kindlam oleks 3 ndl taha aeg panna kui vähegi kannatad.

Vereanalüüsiga ka selline lugu, et kuidas Sa ise tunned – kas tahad kindluse mõttes kolmandat korda ka mõõta või piisab Sulle kahest mõõtmisest. Ise ntx mõõtsin ainult ühe korra – kohe esimene tulemus oli ilus ja sellest mulle piisas. 🙂

Rõõmsat kõhukasvatamist! ☀️

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enne 2 nädalat jah kindlasti arstile ei tõttaks, võid pettuda kui uh veel suurt midagi näha pole. Veel kindlam oleks 3 ndl taha aeg panna kui vähegi kannatad.

Huvitav, mina käisin esimese rasedusega naistearsti juures 8+3 ja sealt öeldi, et oi miks nii hilja tulin ja et nüüd peab ruttu ruttu vereproovid, arvele võtmise ja värgid särgid ära tegema

Et vihjati nagu oleksin loll olnud, et nii kaua ootasin 😃

Tegelt panin 6.nädalaks aja aga helistati ja öeldi, et lükatakse aeg edasi, sest arst on haige ja asendajat pole leida

Igatahes palju õnne Alissa ❤️

Minul oli paar päeva tagasi ovulatsioon aga ausalt öeldes ei viitsinud eriti selle ebainimliku kuumusega üldse asjatadagi. Laps on ka haige ja siis ikka mõtlen, et kas ma üldse saaks kahe lapsega hakkama.

Iga päev on jälle mingi kohutav uudis. Aastane laps kukkus 5.korruselt surnuks, 6-aastane uppus, pisike Desiree pole ikka veel vajalikku ravimite summat kokku saanud…

No ei taha enam uudiseid lugedagi. Eks näis, mis saatusel meile pakkuda on.

-SanSu

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul peaks ka ovulatsioon paari päeva jooksul tulema või juba oli. See kuu kuidagi endal ja ka mehel nii palju tegemist, et ei olegi jaksu panustada. Huvi pärast täna tegin ühe riba ov testi, mis oli negatiivne. Järgmine kuu panustab taas 100%, tahaks ühe suvebeebi ikka saada. Loodan, et siis toimetusi ka vähem ja aega panustada.

SwCh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei tea, mis haiglas Sa toimetad SanSu, aga valdavalt pigem ei oodata esimesele vastuvõtule liiga vara ning seda just seetõttu, et siis ei pruugi veel midagi näha olla. Julgen väita, et 7/8 rasedusnädal on täiesti ok minna. Ma ei tea, mis analüüsidega Su arstil nii hirmus kiire oli, aga nt Oscari analüüside ja Oscari uh aja panekuks siis kindlasti hilja/liiga kiire pole. Rasedusega võib arvele võtta ka alles pärast Oscarit (minu teada on oluline vaid see, et rasedus oleks tuvastatud ja see info andmebaasis olemas) nagu seda tehakse nt Pelgus. 🙂

Alati on muidugi variant sobiva vastuvõtuaja osas konsulteerida raseduskeskuse vastuvõtuga, kes mõtlevad kaasa ja soovitavad, millal on mõistlikum minna.

Päikest! ☀️

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, et 8 nädal on liiga hilja on umbluu. Ise käisin murega 6. nädalal, arst pani küll UH kui oli vaid lootekott, südametööd ei olnud. Nüüd 8.nädala alguses oli südametöö ka olemas – seega varem minnes on risk nö pettuda ja pole miskit näha.

Ja ega muud rohkem ei tehtudki. Pandigi kirja uus veretesti/uriinitesti aeg (10.nädal) ja 12. nädalaks pidin panema oscari aja – sain kohe aja esimeseks päevaks, millest alates arst ütles, et aega küsiks – aegu oli piisavalt.

Et ma ei kujuta ette küll, mida väga enne 8 nädalat arstile oleks minna või öelda, et see hilja. Oluline on vist just, et enne 10 nädalat oleks mindud, et kõige olulisemad testid (oscar 12 nädal) saaks tehtud õigeaegselt.

Kuid teab keegi, kas/kuidas see rasedusele arvele võtmine välja näeb, on? Kas/kuhu see info infosüsteemi peaks tekkima ja lugesin, et antakse paberil raseduskaart (see kehtiv info)? Ma igatahes hetkel oma 8. nädala külastusel küll mingit infot selle kohta ei saanud ega rasedakaarti. Ilmselt siis 10. ämmaka juures?

PL

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere! Täna on tsükli 30 päev juba ning päevasid pole veel alanud ja pole ühtegi tunnust, et võiksid alata. Ovulatsioon toimus tsükli 18-19 päeval, mis on tavapärasest hilisem, täpselt ov aega ei tea, sest testid said otsa enne, kui oleksin saanud püsiva naerunäo peale. Mu tsükli pikkus olnud alati 28 päeva ning mõnel korral isegi 26-27 päeva. Tänane rasedustest oli negatiivne, kui väga otsida erinevate valguste käes siis võis näha imeõrna triipu, aga ei panusta sellele triibule ja loen selle täielikult negatiivseks. Tavapäraselt on enne päevi voolus põhimõtteliselt olematu, aga täna on see selline nagu ovulatsiooni ajal. Kas on lootust, et test muutub veel positiivseks või on lootused juba olematud ja ilmselt toimub tsüklihäire? Kas tsükkel võib minna pikemaks ka sellepärast, et ovulatsioon toimus hiljem ning on oodata päevi siis 14 päeva peale ovulatsiooni? Rinnanibud on päris valulikud olnud 5-6 päeva. Veretestile ei saa minna, sest elan suurlinnadest kaugemal ja pole võimalust sõita kuskile praegu. Ega ei oota, et keegi ennustaks, kas olen rase vaid oleks vahva lugeda teiste kogemusi. Ootan väga, et teine laps meie perega liituks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa räägiks nagu minust. Mul oli il selt samuti ov hiljem ning sama päev, kui päevad ära jäid, sain päevasest uriinist testile õhkõrna teise kriipsu. Hommikul kordasin ning seis oli täpselt sama. Ostsin teise firma testi ning tegin taas päevasest uriinist ning see oli nii negatiivne, kui üldse olla sai. Järgmisel päeval läksin veretesti tegema ning sain kinnitust, et olen natuke rase. Veretesti vastus oli õhkõrn 22.06, kuid tänahommikune oli juba mitmekordistunud nii et ikkagi rase mis rase.

Soovitan sulle sama ☺️

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oeh. Kirjutasin siin jaanide ajal, et kardan testi teha. Noh, sain oma hirmust siiski üle. Mõtlesin 24.06, et tuleb mis  tuleb. Tegin Clearblue testi ja sain + tulemuse. Noh, et nagu rase või nii.
Päeval olin kärsitu ja tegin teise firma oma veel ja sain õrna triibukese ka sinna. Kuna olid pühad, siis mõtlesin et teen Confidos vereanalüüsi ka ära, et saaks mingit kinnitust, et kõik õige. Aja sain 25.06 hommikuks.
25.06 hommikul mõtlesin, et teen veel ühe Clearblue (saripulgalepissija minus sai võitu) ja… sain miinuse :/ Istusin potil ja olin nigu nuiaga saanud. Milline test nüüd siis valetas? Arstile helistades öeldi, et teeks vereanalüüsi aga kuna nende tulemuse oleks esmaspäeval saanud ja Confido lubas laupäeva hommikuks, siis arvasime, et mõistlikum on see. Käisin andsin vere ära ja sain juba õhtul ka vastuse – hcg oli 11. Ehk siis pole päriselt rase aga päris mitterase ka mitte? Soovitus oli mõne päeva pärast uus vereanalüüs teha. Nüüd ma üritan mitte üle mõelda aga tahaks teada kas kellelgi on 15DPO olnud hcg näit 11 ja sellest on tulnud rasedus? Igatahes päevad oleks pidanud 25.06 hakkama aga pole ja alakõhus see tunne on alles. Ilmselt kuniks pole päevad hakanud ei taha negatiivne olla ja ikka vaikselt loodan… 🙂

KmK

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei!

Sain eile oma veretestiga suuremad numbrid ning pinge nagu langes, kuid eile õhtul hilja tualetis käies märkasin, et paber jäi veidi teist värvi. See polnud veri. Oli pigem pruunikas õrna roosa alatooniga ning Läbi paistev. Ma ei tea, miks mul on komme alati paberit vaadata?! Igatahes ma olin veendunud, et rasedus katkeb ja hakkavad päevad, sest eile olekski pidanud olema viimane päevade päev. Olin enda peale nii pahane, et miks üldse oli vaja nii varakult testida ja teada saada, sest tihti teebki loodus omad korrektuurid ilma, et naine seda õieti teakski.

Igatahes rääkisin mehega, tema vaikis ja mina rääkisin. Panin pesukaitsme ja läksin magama. Hommikul oli pesukaitse täiesti puhas ja paberiga pühkides midagi ei olnud.

Alakehas on tunne, nagu oleks/hakkaks päevad. Ei valuta, kuid nagu lihtsalt tunnen oma alakeha.

Rasedust peaks kalendri järgi olema 4+4. Tahaks nagu kuskile kontrolli minna, kuid teine pool mõistusest ütleb, et mida nad ikka teevad? Vaevalt oleks üldse midagi ultrahelis näha ju?!

Kui ma enne kahtlesin, kas minna kolmandale veretestile ka, siis äkki esmaspäev ongi paras minna?

Alissa

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei!

Sain eile oma veretestiga suuremad numbrid ning pinge nagu langes, kuid eile õhtul hilja tualetis käies märkasin, et paber jäi veidi teist värvi. See polnud veri. Oli pigem pruunikas õrna roosa alatooniga ning Läbi paistev. Ma ei tea, miks mul on komme alati paberit vaadata?! Igatahes ma olin veendunud, et rasedus katkeb ja hakkavad päevad, sest eile olekski pidanud olema viimane päevade päev. Olin enda peale nii pahane, et miks üldse oli vaja nii varakult testida ja teada saada, sest tihti teebki loodus omad korrektuurid ilma, et naine seda õieti teakski.

Igatahes rääkisin mehega, tema vaikis ja mina rääkisin. Panin pesukaitsme ja läksin magama. Hommikul oli pesukaitse täiesti puhas ja paberiga pühkides midagi ei olnud.

Alakehas on tunne, nagu oleks/hakkaks päevad. Ei valuta, kuid nagu lihtsalt tunnen oma alakeha.

Rasedust peaks kalendri järgi olema 4+4. Tahaks nagu kuskile kontrolli minna, kuid teine pool mõistusest ütleb, et mida nad ikka teevad? Vaevalt oleks üldse midagi ultrahelis näha ju?!

Kui ma enne kahtlesin, kas minna kolmandale veretestile ka, siis äkki esmaspäev ongi paras minna?

Alissa

Natuke võibki vahel määrida, see iseenesest veel probleemiks pole. Minul ka väga intensiivsed kõhuvalud olid 4-5 nädalal, mis kuuendast alates tagasi tõmbasid. Kui südamerahu annab, siis võib vabalt teha veel ühe Hcg testi ja kui näha, et number kenasti kosub ehk siis endal ka rahulikum olla 🙂

UH pole nii vara veel mõtet minna, kuna ei ole veel miskit tõenäoliselt näha. Kui aga peaks väga hulluks valu minema või verejooks tekkima, siis võib minna naistekliiniku emo-sse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul täna dpo7 kas on mõtet proovida testi v mitte?

Sisetunne ega miski mingit märku küll ei anna

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul täna dpo7 kas on mõtet proovida testi v mitte?

DPO7 on ikka väga vara testimiseks, oota mõni päev veel 🙂

Mul täna cd10 ja taas ovulatsiooni ootuses. Viimased päevad olid põhimõtteliselt olematud, kestsid küll 5 päeva aga ma nimetaks seda pigem määrimiseks (oligi pruun veri mitte punane). Isegi wc paberiga pühkides ei olnud paber kordagi verine, mis oli ka imelik. Korra käis peast läbi test teha, aga no ei ole usku sellesse 😀 Ma pigem arvan, et oli hoopis anovulatoorne tsükkel (positiivset ov testi ei saanud) ja sellest ka see vähene määrimine.

C.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 124 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad juuni 2021