Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad juuni 2021

Näitan 4 postitust - vahemik 121 kuni 124 (kokku 124 )

Teema: Triibupüüdjad juuni 2021

Postitas:
teretalv91

heihei!

mul ka CD10 käsil, jaanid olid pikad ja rajud ja väga väsinud olla, korra isegi mõtlesin vahepeal ravi see tsükkel pooleli jätta, aga samas mis kaotada…ei pruugi ju seekord ka õnnestuda. Neljapäeval lähen UH-sse folliikulite kontrolli ehk saan teada kas saan ovitrellet või tiksub loomulikul teel edasi. See tsükkel on mu 4. kuu metformiin+letrosooli raviga, eks näha ole. Kaks tsüklit letrosooli veel alles ja siis pidi arst uue raviviisi mõtlema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Silleke5

Tere, tulen ka teie sekka.

Hiljuti tehtud LAP ja kuna esimene tsükkel pärast oppi alles käsil, siis täpselt ei teagi, kas ja kuidas see kuu ajastamine õnnestus.

Pärast LAPi oli tsükkel peagi algamas, kuid tundub, et algas oodatust seekord varem. Päris kindel siiani ei olegi, kas tegemist oli üldse menstruatsiooniga või opijärgse veritusega, aga kuna mens.pole ka rohkem alanud, siis eeldan et tegemist oli ikka sellega.

Tegin ka OV teste, eeldataval ajal sain ühe heleda triibu ja pärast seda enam triipe ei tulnud. Väga keeruline seega aru saada, mis seisus see tsükkel hetkel on või ei ole. Loodetavasti siis järgmisel tsüklil saab juba paremini näpuga järge ajada. 🙂

Kas siin veel kedagi, kes LAPi hiljuti teinud ja nüüd üritab?

Sille.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei!

Sain eile oma veretestiga suuremad numbrid ning pinge nagu langes, kuid eile õhtul hilja tualetis käies märkasin, et paber jäi veidi teist värvi. See polnud veri. Oli pigem pruunikas õrna roosa alatooniga ning Läbi paistev. Ma ei tea, miks mul on komme alati paberit vaadata?! Igatahes ma olin veendunud, et rasedus katkeb ja hakkavad päevad, sest eile olekski pidanud olema viimane päevade päev. Olin enda peale nii pahane, et miks üldse oli vaja nii varakult testida ja teada saada, sest tihti teebki loodus omad korrektuurid ilma, et naine seda õieti teakski.

Igatahes rääkisin mehega, tema vaikis ja mina rääkisin. Panin pesukaitsme ja läksin magama. Hommikul oli pesukaitse täiesti puhas ja paberiga pühkides midagi ei olnud.

Alakehas on tunne, nagu oleks/hakkaks päevad. Ei valuta, kuid nagu lihtsalt tunnen oma alakeha.

Rasedust peaks kalendri järgi olema 4+4. Tahaks nagu kuskile kontrolli minna, kuid teine pool mõistusest ütleb, et mida nad ikka teevad? Vaevalt oleks üldse midagi ultrahelis näha ju?!

Kui ma enne kahtlesin, kas minna kolmandale veretestile ka, siis äkki esmaspäev ongi paras minna?

Alissa

Hei!

Mina ikkagi helistaks arstile ja konsulteeriks. Ilma igasuguse hirmutamise soovita – vb näeb arst vajadust nt Duphaston-i määrata. Eks sa jälgi ennast ja püüa liigset füüsilist koormust vältida.

Hoian pöidlaid ja varbaid!

J.K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ka uuele ringile.

Õnne triibikutele! 🙂

KmK

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Näitan 4 postitust - vahemik 121 kuni 124 (kokku 124 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad juuni 2021