Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Juuni 2022

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Triibupüüdjad Juuni 2022

Postitas:
Kägu

Täna alles CD25, aga tegin mingi supervarajase rasedustesti igaks juhuks, sest sõitsin pooleks nädalaks välismaale, ja minu üllatuseks paistis sellelt üliõrn vaid aimatav triip. Palju on DPO ei teagi, sest pole OV teste teinud. Vaatasin korralikult, kas näen valesti, aga siiski see kumas õrnalt. Vb oli aga asi selles, et test oli ise selline, et triip võib kumada. Kuigi muidu on need ikka puhta valged olnud. Järgmise testi saan teha alles esmaspäeval, kui peaksid hakkama ka päevad. Seega ma nii ootan nüüd seda, mis test esmaspäeval näitab.

Mal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul käsil DPO10. Igasugused rasedusele viitavad märgid puuduvad. Isegi väike krambitamine, mis tavaliselt ikka endast märku annab, puudub samuti. Sel kuul ei hakka isegi testima, jään päevi ootama.

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Annan ka endast märku. Proovime saada teist last, esimene saab varsti 2-aastaseks. Enne esimest last oli 5+ nädala pealt katkemine ja emakaväline, mis ise ära lahenes. Kuna aasta jooksul rasedaks ei jäänud, siis panin juba ka Nova Vitasse aja, mis ilmselt võttis pinge maha ja siis õnnestuski loomulikult rasestuda. Rasedus oli absoluutselt ilma igasuguste kaebusteta – ei iiveldanud, ei valutanud kuskilt vms, kui kõht poleks kasvanud, poleks uskunudki, et rase olen, väga ilus aeg oli 🙂
Nüüd oleme taas umbes aasta üritanud teist last saada. Novembris oli jälle katkemine 6+ nädala pealt ja jaanuaris avastati emakaväline. Sattusin sellega kusjuures täiesti juhuslikult viljatusraviarsti juurde, kes ongi siiani minuga tegelenud, aga eks mu senine lapsesaamisteekond seda vajadust ka toetab. Igatahes – see emakaväline ise ei katkenud ja sain metotreksaadi süsti. Arst on juba mulle teinud erinevaid analüüse ja uuringuid. Munajuhade läbitavuse uuring ja hüsteroskoopia näitasid, et parem munajuha on läbimatu ja vereanalüüsi põhjal on kahtlus antifosfolipiidsündroomile (täna käisin kordusanalüüsi tegemas – kui diagnoos saab kinnitatud, siis rasestudes pean hakkama aspiriini võtma ja tegema Clexane’i süste). Abikaasa analüüsid ideaalsed, nii et meil põhjus minus. Arst andis ka IVF lepingu lugemiseks ning pani aja ämmaemanda juurde nõustamisele. Praegu otsus selline, et proovime veel septembrini ise ja siis lähme IVFi teed. Vaimselt on väga raske hakkama saada, emakavälised on need, mis mind on korralikult rivist välja löönud ja ärevaks teinud. Ei lohuta ka see, et iga emakavälisega risk järgmiseks emakaväliseks kasvab, aga sinna pole midagi teha.

 

Maasikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna alles CD25, aga tegin mingi supervarajase rasedustesti igaks juhuks, sest sõitsin pooleks nädalaks välismaale, ja minu üllatuseks paistis sellelt üliõrn vaid aimatav triip. Palju on DPO ei teagi, sest pole OV teste teinud. Vaatasin korralikult, kas näen valesti, aga siiski see kumas õrnalt.

Tegin nüüd täna (CD28) uue rasedustesti ja sain kaks väga kena triipu. Testjoon ei ole sama tume, kui kontrolljoon – on sellest veidi õrnem, kuid siiski selge ja tugev, et enam ei jäta kahtlusteks võimalust. Aeg-ajalt vaatan sellest tehtud pilti üle, et veenduda et ma ei näe und vm. Olen nii õnnelik! Teatasin uudisest ka mehele.

Seega meie ootasime neid esimesi triipe veidi alla aasta. Takistusi ei teinud alates eelmise aasta augustist või septembrist, teadlikumalt hakkasime tegutsema ja jälgima tsüklit vist selle aasta algusest.

Soovin, et suvi tooks siia palju triibulisi. Koos oleks nii tore oodata!

Mal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohhoo, palju-palju õnne Mal!! Suurepärased uudised, lõpuks ka triipe siia teemasse 🙂 Tegelikult juba juulikuu, ilmselt peaks keegi juba juulikuu triibupüüdjate teema tegema, aga siin kuidagi nii vaikne viimasel ajal. Võimalik, et suve värk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

..kuna minu triipude püüdmine algas siin foorumis 2020 september, siis oleks vist ka viisakas teatada, et minu teine IVF siirdamine õnnestus ja mul tänaseks 9+2 nädalat. triiburohket suve!

 

teretalv91

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh-aitäh õnnesoovi eest!

Palju õnne ka teretalv91!

Teema on minu jaoks täiesti uus, seega küsin siit üle, sest ise ei tea sellest eriti midagi. Kui sooviksin ka vereanalüüsi teha, et saada kinnitust raseduse osas, siis kuhu Tallinna kesklinnas võiks minna? Kas neid proove saab anda ITK Ravi tänava laboris või saab ka Hariduse tänaval? Piisab lihtsalt kui lähen hommikul kohale ja muud midagi tegema ei pea?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne triibulistele 🙂

Vereproovi saab teha ITKs nii Ravis, Hariduses kui ka Magdaleenas. Lähed verevõtupunkti, maksad ära ja saadki proovi anda. Minul olnud nii, et kui hommikul 8 ajal annan proovi, siis kella 11-12 ajal on tulemus digiloos juba olemas.

 

Maasikas

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema on minu jaoks täiesti uus, seega küsin siit üle, sest ise ei tea sellest eriti midagi. Kui sooviksin ka vereanalüüsi teha, et saada kinnitust raseduse osas, siis kuhu Tallinna kesklinnas võiks minna? Kas neid proove saab anda ITK Ravi tänava laboris või saab ka Hariduse tänaval? Piisab lihtsalt kui lähen hommikul kohale ja muud midagi tegema ei pea?

Mina olen vereanalüüse käindus andmas tavaliselt ITK-s Ravi tänava verekabinetis. Lähed verekabinetti kohale, võtad numbri ja siis sinna samasse registratuuri ütled,et soovid tasulist HCG analüüsi ja siis saad seal kohe ära anda, mõned tunnid ja vastus ongi olemas. (Maksta saad hiljem kas alla registratuuri või ipatsienti internetis)

 

teretalv91

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/14317876/20220712_102611.jpg

Kas ma näen õieti et justkui lubab teist triipu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/14317876/20220712_102611.jpg

Kas ma näen õieti et justkui lubab teist triipu?

Triip mis triip 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te uut teemat ei tee ? juuni juba ammu läbi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te uut teemat ei tee ? juuni juba ammu läbi

Aga miks ei tee siis?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/14317876/20220712_102611.jpg

Kas ma näen õieti et justkui lubab teist triipu?

Minu meelest ka õrnalt kumab, kuid on siiski väga vaevunähtav. Tee kindlasti mõne aja pärast uus test. Mina sain umbes sama heleda ja vaevumärgatava triibu ja olin ka mitmevahel, ei julgenud kindel olla. 3-4 päeva hiljem (sest vahepeal ei saanud testida) oli triip juba päris tume ja sain kindlustunde. Kannata veidi ja kui ongi triip, siis palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Juuni 2022