Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Mai 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 111 )

Teema: Triibupüüdjad Mai 2022

Postitas:
Kägu

Annan vahepeal endast ka märku ???? Täna cd13 ja siiani positiivset ov testi saanud pole. Käisin täna ka ultrahelis, paremal pool oli juhtiv folliikul 26mm, vasakul pool 22mm. Kuna meil Pärnus ovitrellet kohe saada pole, siis süsti teen homme lõunal. Arst seletas ka, et see 26mm ilmselt juba üleküpsenud, aga samas on oht kaksikrasedusele.. Et kas jätame selle tsükli vahele või ikkagi proovime, siis ilmselgelt minu jaoks polnud küsimustki, muidugi proovime. Kui see suurendab meie võimalusi, siis why not! Oleme juba nii kaua proovinud, pole midagi kaotada.

C.

Hoian pöialt!
Mulle on ka UH-de ja OVtestide põhjal tundunud, et mul iseeneslikult toimub OV liiga hilja ja äkki munarakk küpseb üle. Eelmisel tsüklil ma UH-sse minna ei saanud ja OV toimus alles CD16, samas tsükkel varem kirjutas arst juba CD11 ovitrelle välja, sest folliikulid olid piisavalt suured. Letrosooli kogus kõik korrad sama olnud. See kord on UH CD10, nii loodan, et õnnestub veel ovitrellega proovida.

A.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Annan vahepeal endast ka märku ???? Täna cd13 ja siiani positiivset ov testi saanud pole. Käisin täna ka ultrahelis, paremal pool oli juhtiv folliikul 26mm, vasakul pool 22mm. Kuna meil Pärnus ovitrellet kohe saada pole, siis süsti teen homme lõunal. Arst seletas ka, et see 26mm ilmselt juba üleküpsenud, aga samas on oht kaksikrasedusele.. Et kas jätame selle tsükli vahele või ikkagi proovime, siis ilmselgelt minu jaoks polnud küsimustki, muidugi proovime. Kui see suurendab meie võimalusi, siis why not! Oleme juba nii kaua proovinud, pole midagi kaotada.

C.

Hoian pöialt!

Mulle on ka UH-de ja OVtestide põhjal tundunud, et mul iseeneslikult toimub OV liiga hilja ja äkki munarakk küpseb üle. Eelmisel tsüklil ma UH-sse minna ei saanud ja OV toimus alles CD16, samas tsükkel varem kirjutas arst juba CD11 ovitrelle välja, sest folliikulid olid piisavalt suured. Letrosooli kogus kõik korrad sama olnud. See kord on UH CD10, nii loodan, et õnnestub veel ovitrellega proovida.

A.

See on kummaline jaa.. Eelmine tsükkel tegin ovitrelle juba cd11 😀

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

DPO10 ja loen testi negatiivseks, kuigi omastarust mingit kuma oleks nagu näinud.???? üritan vähem hetkel ette kujutada, pole ehk nii valus kukkumine.

Homme peaks päevad hakkama.

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cd11 ja sain täna oma vilkuva näo, iseasi kaua ta nüüd mul seal vilgub. Loodan, et lähipäevadel läheb püsivaks näoks ja ehk püsib ka luteaalfaas pikemana see kuu ????????

mups

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjekordne soov läks lörrri ja keemiline katkemine ???? Hinges valitseb lihtsalt kurbus.. Hcg nàit ainult langeb ja hommikul hakkas veritsema. Kahjuks pole miskit taas teha.????

 

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apppi kui kahju KR22. 🙁 Ma nii hoidsin pöidlaid sulle. Pea vastu, olen mõtetes sinuga…

AM

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi on siin jube ???? jagaja. Täiesti normaalsetele toredatele postitustele, kus naised on lootusrikkad ja räägivad enda olukorrast. Kellelegi tekib kohe mingi okas hinge, kui teistel hästi läheb/inimesed rõõmsad on… Kurb.

AM

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

DPO10 ja loen testi negatiivseks, kuigi omastarust mingit kuma oleks nagu näinud.???? üritan vähem hetkel ette kujutada, pole ehk nii valus kukkumine.

Homme peaks päevad hakkama.

K.

Päevad alanud ei ole, määrib vaid õrn-õrn roosakalt, ei oska midagi arvata, testid kõik negatiivsed.????????‍♀️
Ovitrellest möödas 13 päeva ja DPO12. Tavaliselt nagu kellavärk ikka vs ovitrelle pärast on nii…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

DPO10 ja loen testi negatiivseks, kuigi omastarust mingit kuma oleks nagu näinud.???? üritan vähem hetkel ette kujutada, pole ehk nii valus kukkumine.

Homme peaks päevad hakkama.

K.

Päevad alanud ei ole, määrib vaid õrn-õrn roosakalt, ei oska midagi arvata, testid kõik negatiivsed.????????‍♀️

Ovitrellest möödas 13 päeva ja DPO12. Tavaliselt nagu kellavärk ikka vs ovitrelle pärast on nii…?

Minul nt viimasel ajal luteaalfaas 10-11p olnud, ovitrellega 13 🙂

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pilt

Mis arvate

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pilt

Mis arvate

seda kahjuks ei saa vaadata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

http://IMG_20220512_175616

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul ei avane see viimane ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ikkagi CD1.????

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

http://IMG_20220512_175616

Lae pilt siia ja pane see link. Praegune ei tööta 🙂

https://imgbb.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna cd16, ovitrellest 2p möödas ning eile õhtul/täna ov.. Seekord proovisime nii, et vahekord 15h enne süsti ning 36h peale süsti.. Vaatame kuidas õhtul tunne on, kas panustame veel täna ka või jääme lihtsalt tulemust ootama 😀 Sisetunne on hea, ehk siis nüüd on meie kord 🙂 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. AG. M

 

2. 29a/mees 30a

 

3. alates detsembrist 2019

 

4. proovime teist last

 

Teen ov teste, võtan vitamiine ning arst määranud rohu gepretix. Oktoobris ov test näitas ühel päeval tume teisel päeval hele. Nüüd aga mais uuesti ov teste tehes kaks päeva sama tumedad. Täna said ov testid otsa ka kas nüüd homme peaks muidu heledamaks minema? Ning kas tegemist on väga hilise ov kui ov hakkab alles pärast esimese päevade päevast 16 päeval?

Suhteliselt väsinud nendest negatiivsetest rasedustestidest. Elukaaslane oli vahepeal koroonas aga isegi see test oli mul negatiivne ????????????

Kuidas teie tuju üleval hoiate? Kuna palju sugulasi kellel kaks last siis hetkel iga teine küsimus sünnipäevadel ja mujal, et millal meil ka siis teine tuleb ????????

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. AG. M

2. 29a/mees 30a

3. alates detsembrist 2019

4. proovime teist last

Teen ov teste, võtan vitamiine ning arst määranud rohu gepretix. Oktoobris ov test näitas ühel päeval tume teisel päeval hele. Nüüd aga mais uuesti ov teste tehes kaks päeva sama tumedad. Täna said ov testid otsa ka kas nüüd homme peaks muidu heledamaks minema? Ning kas tegemist on väga hilise ov kui ov hakkab alles pärast esimese päevade päevast 16 päeval?

Suhteliselt väsinud nendest negatiivsetest rasedustestidest. Elukaaslane oli vahepeal koroonas aga isegi see test oli mul negatiivne ????????????

Kuidas teie tuju üleval hoiate? Kuna palju sugulasi kellel kaks last siis hetkel iga teine küsimus sünnipäevadel ja mujal, et millal meil ka siis teine tuleb ????????

Heh, meilr ka küsiti. Aga õnneks enam mitte, oleme lähedastele rääkinud, et proovime aga kõik ei lõhe alati nii nagu tahaksime ????proovime novembrist ja mul üle kuu rasedustestid positiivsed aga pidama ei jää. Detsembris, veebruaris ja aprillis sain positiivsed testid, esimene kord pidas 5nädalat, järgmine kord 5+5(oli vist) ja seekord kui õigesti mäletan katkes 6+3.

/T. /

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kui vaikseks siin jäänud on 🙂 Avastasin, et enda nö “sümptomite” kirja panek siia on päris kasulik. Eile lugesin näiteks oma kommentaare detsembri püüdjate alateemast, kui esimest korda ovitrelle tegin ning positiivse testi sain, et kas seekord ajaliselt sümptomid klapivad 😀 Täna 6 päeva ovitrellest ning 4-5dpo. Laupäevast saati on nina kahtlane, õhtuti enne magama jäämist ning hommikul on kinni, täpselt selline tunne nagu hakkaks haigeks jääma, aga siiani vaid see ebamäärane tunne. Need korrad kui positiivse testi saanud olen, on samuti nina kinni olnud.. Kuigi jah, reedel puutusin covid positiivsega kokku, äkki hoopis koroona hiilib ligi vaikselt 😀 Hetkel testimise peale veel ei mõtle, ehk laup-pühap proovin teha 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kui vaikseks siin jäänud on ???? Avastasin, et enda nö “sümptomite” kirja panek siia on päris kasulik. Eile lugesin näiteks oma kommentaare detsembri püüdjate alateemast, kui esimest korda ovitrelle tegin ning positiivse testi sain, et kas seekord ajaliselt sümptomid klapivad ???? Täna 6 päeva ovitrellest ning 4-5dpo. Laupäevast saati on nina kahtlane, õhtuti enne magama jäämist ning hommikul on kinni, täpselt selline tunne nagu hakkaks haigeks jääma, aga siiani vaid see ebamäärane tunne. Need korrad kui positiivse testi saanud olen, on samuti nina kinni olnud.. Kuigi jah, reedel puutusin covid positiivsega kokku, äkki hoopis koroona hiilib ligi vaikselt ???? Hetkel testimise peale veel ei mõtle, ehk laup-pühap proovin teha ????

C.

 

Sama siin. Pole tükk aega haige olnud. Nüüd aga köha ja nohu. Koroona haigega pole koos ühes ruumis viibinud. Ja alakõht pitsitab. Ov aeg möödas. Aga mul mängib üsna palju rolli ka gepretix rohud. Nende kõrvalmõjud ka täpselt selline, et äkki see kuu õnnetus aga eks näis. Ootan rahulikult kas tuleb kuupuhastus või ei…

Agm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on DPO3, sain ovitrelle ja olime enne OVd vahekorras. Kui nüüd ei õnnestu, siis hakkame vaikselt IVFi suunas liikuma. Tuli välja, et mul on TSH näit ka tõusnud. Natuke on kahju, et varem kordustesti ei teinud, sest nii palju kui lugenud olen seostatakse seda seletamatu viljatusega. Mul näit normi piires, aga rasestumiseks võiks madalam olla.

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on DPO3, sain ovitrelle ja olime enne OVd vahekorras. Kui nüüd ei õnnestu, siis hakkame vaikselt IVFi suunas liikuma. Tuli välja, et mul on TSH näit ka tõusnud. Natuke on kahju, et varem kordustesti ei teinud, sest nii palju kui lugenud olen seostatakse seda seletamatu viljatusega. Mul näit normi piires, aga rasestumiseks võiks madalam olla.

A.

Huvi pärast küsin, kuidas ovitrellega vahekorra ajastasite? Ma nüüd tegin kolmandat korda ovitrelle ja iga kord googeldan, kuidas kõige edukam vahekorda ajastada oleks 😀 Triibufoorumis üks naine kirjutas, et neil oli vaid üks vahekord ca 31h peale süsti ja õnnestus triibud saada.. Me seekord proovisime  15h enne süsti ja 36h peale.. Äkki nüüd läks täppi! Üks folliikel oli küll veidi suur, aga teine oli täpselt paras ning loota ju võib 🙂

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Huvi pärast küsin, kuidas ovitrellega vahekorra ajastasite? Ma nüüd tegin kolmandat korda ovitrelle ja iga kord googeldan, kuidas kõige edukam vahekorda ajastada oleks ???? Triibufoorumis üks naine kirjutas, et neil oli vaid üks vahekord ca 31h peale süsti ja õnnestus triibud saada.. Me seekord proovisime 15h enne süsti ja 36h peale.. Äkki nüüd läks täppi! Üks folliikel oli küll veidi suur, aga teine oli täpselt paras ning loota ju võib ????

C.

[/quote]
Ma eeldan, et tundsin OV toimumise ära, toimus ca 41h pärast süsti. Ma arvan ka, et meil õnnestus õiges aknas vahekorras olla üks kord – 18h pärast süsti/23h enne OV-d. OV päeval kahjuks ei õnnestunud ja edasine ilmselt ei mängi rolli. Ma usun, et see ehk piisav ja kui  kõik muu klapib, siis võiks õnnestuda küll.

Ma usun, et sul hästi ajastatud. Edu meile ja et lõpuks kõik klapiks! ????????

A.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain täna hommikul oma püsiva näo kätte. CD on 17, eelmine kuu oli CD21 kui püsiv nagu tuli. Ehk see kuu on selle arvelt ka luteaalfaas pikem ???????? Nüüd ainult tegudele ja siis see tüütu ootamine ????

mups

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun, et täiega vaikne on, endal veits mast maas, et ovitrellega ei toiminud ning nüüd ootan huviga juunis uut arstiaega, aga seekord viljatusarst. Loodan, et õnnestub siiski lähiajal niisama.????
K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püüame esimest last alates september 2021.

Täna CD1, hakkas uus tsükkel. Hommikul kui päevad hakkasid, siis olin nii kurb. Järgmine OV siis umbes 1.juuni paiku. Mul ei ole pointi teha neid OV teste, kõik justkui kella järgi. Kahjuks on mai teine aga pool pingeline ja on palju eksameid, mistõttu väga palju sellele tsüklile loota ei julge. Juuni alguses naistearstile siis.

Minu lähedased ei tea, et proovime last saada, va 2 parimat sõbrannat. Seega küsimused või kommentaarid selle kohta ei ole kunagi väga meeldivad, aga neid ei saa vist inimestele pahaks panna (va kui just “kasvatama” ei tulda, et valesti elan vm).

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püüame esimest last alates september 2021.

Täna CD1, hakkas uus tsükkel. Hommikul kui päevad hakkasid, siis olin nii kurb. Järgmine OV siis umbes 1.juuni paiku. Mul ei ole pointi teha neid OV teste, kõik justkui kella järgi. Kahjuks on mai teine aga pool pingeline ja on palju eksameid, mistõttu väga palju sellele tsüklile loota ei julge. Juuni alguses naistearstile siis.

Minu lähedased ei tea, et proovime last saada, va 2 parimat sõbrannat. Seega küsimused või kommentaarid selle kohta ei ole kunagi väga meeldivad, aga neid ei saa vist inimestele pahaks panna (va kui just “kasvatama” ei tulda, et valesti elan vm).

Viimane olin mina siis.

Mal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kuu pidi olema naturaalsesse tsükklisse siirdamine aga kahjuks jääb see ära kuna õige päev langeb nädalavahetusele.

Täna DPO 1 , jään imele lootma 😀

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun, et täiega vaikne on, endal veits mast maas, et ovitrellega ei toiminud ning nüüd ootan huviga juunis uut arstiaega, aga seekord viljatusarst. Loodan, et õnnestub siiski lähiajal niisama.????

K.

Ma olin ka väga pettunud, kui proovisin esimest korda ovitrellega ja ikka ei õnnestunud, kuigi UHs oli kõik ilus. Ootused olid ikka väga kõrged ja arst oli ka optimistlik.

Nüüd olen selles mõttes samas paadis, et loodan, et käesoleval või järgmisel tsüklil juhtub ime, sest sealt edasi on juba IVF ja see on natuke hirmutav, aga kindlasti tehtav.

A.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 111 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Mai 2022