Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Mai 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 111 )

Teema: Triibupüüdjad Mai 2022

Postitas:
Kägu

Hei! Ma olen tõesti see kuu vaikne olnud siin grupis. Hetkel siis CD 20. Eelmine nädal õnnestus pm iga päev vahekorras olla. Praegu aga tundub et mul OV praegu alles, vooluse mõttes. See nädal aga olen ma just peaaegu iga päev tööl 12 h ja pole jõudu ja jaksu midagi teha .Olen mõtlemisega see kuu rahulikumalt võtnud ja pole isegi OV teste teinud.  Eks siis lähiajal paistab kas õnnestus või mitte. ???? Ütlesin mehele ka et kui see kuu ei õnnestu, siis järgmine kuu peame pausi. Vb siis just õnnestub ????

Aga edu meile kõigile! ????

 

KH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna CD 19, kalendri järgi 5dpo. ei tea kas on ka või ei ole- ov teste pole teinud 😀 Tüüpiline nagu iga kuu, peale oletatavat ov alakõhuvalud, kõht pinges, nibud valutavad 😀 See kuu ma pole isegi tegemisele väga mõelnud, pole kalendrit ka samuti jälginud. Panuseid eriti ei pane, tavaliselt peale triipe pole ma järgmine kuu jäänud. Sellest vist ka see relax mode tingitud 😀 Samas seda kirjutades hakkab ikka vaikselt ärevus sisse tulema, saab ju varsti jälle testida 😀

/T./

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline asi siis. Planeerime 2last juba pea poolteist aastat. Varasemaid  katkemisi on olnud  3. Nii umber 2-3 nädala pealt. 14.05 sain positiivse rasedustesti ,sellise natukene tugevama ja teise sellise valguse käes nähtava õrna positiivse. Päev hiljem hakkasid päevad. Kestsid 2 päeva tuli sellist tugevamat voolust. Aga eelnevalt ei ole nii väikest tsüklit olnud. 18.05 tegin ss uuesti rasedustesti ,et noh kontrollida ,et kas ikka olen või millest selline jama. Tuli selline valguse käes ime õrn teine triip. Tegin ss täna hommiku elektroonilise testi ja näitas et ei ole rase. Kellegil äkki on olnud selline jama ja oskab kommenteerida milles võib selline jama olla. Kahjuks elan soomes ja ei ole võimalik nimodi arstide vahelt joosta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veritsus tähendab ikka tõenäoliselt kahjuks katkemist. Kuna hcg tase ei lange kohe peale katkemist, siis saidki ka pärast seda veel õrna triibu…

Kuna tegu oli katkemisega, siis võiski esineda ka ebatavapärane tsükkel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna 9 päeva ovitrellest, 7-8dpo. Rinnad on juba mitu päeva valusad olnud, seekord läksid eriti vara valusaks. Üldiselt valutavad rinnad on minu puhul täheldanud ebaõnnestunud tsüklit.. Selg vahepeal valutab, kõhus torgib. Julm väsimus on koguaeg peal ning nina on ikka veel kinni, kuigi nohu nagu ei olegi.. Huvitav, huvitav 😀 Täna tegin esimese testi, et näha kas ovitrelle kehast väljas. Kummitustriip veel oli, ehk homme täitsa negatiivne siis 🙂

Päevad peaksid hakkama 26.5..

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii. Eile oli biocardil kummitustriip, mida pildilegi ei saanud, vb kujutasin üldse ette omale ????Igatahes.. täna hommikul ootasin negatiivset testi, aga teine triibuke tuli.. õrnake küll, aga isegi kaugelt vaadates oli näha ???????? ülemine täna tehtud, alumine eilne.. täna 10p ovitrellest, 8-9dpo.. Veel ei hõiska, äkki ikkagi ovitrellest ???? homme hommikul uus katse!

https://ibb.co/W6bxkv6

C.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii. Eile oli biocardil kummitustriip, mida pildilegi ei saanud, vb kujutasin üldse ette omale ????Igatahes.. täna hommikul ootasin negatiivset testi, aga teine triibuke tuli.. õrnake küll, aga isegi kaugelt vaadates oli näha ???????? ülemine täna tehtud, alumine eilne.. täna 10p ovitrellest, 8-9dpo.. Veel ei hõiska, äkki ikkagi ovitrellest ???? homme hommikul uus katse!

https://ibb.co/W6bxkv6

C.

Triipu on täitsa näha, ehk on ikka päris???? minul täna dpo7, eile veidi määris roosakat, aga seda oli tõesti veidi… Ootusi väga ülesse ei taha kütta kuid veidi ärevaks teeb küll ????????

/T. /

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii. Eile oli biocardil kummitustriip, mida pildilegi ei saanud, vb kujutasin üldse ette omale ????Igatahes.. täna hommikul ootasin negatiivset testi, aga teine triibuke tuli.. õrnake küll, aga isegi kaugelt vaadates oli näha ???????? ülemine täna tehtud, alumine eilne.. täna 10p ovitrellest, 8-9dpo.. Veel ei hõiska, äkki ikkagi ovitrellest ???? homme hommikul uus katse!

https://ibb.co/W6bxkv6

C.

Mina ka näen! Hoian sulle VÄGAA pöidlaid, C!

kkmm

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii. Eile oli biocardil kummitustriip, mida pildilegi ei saanud, vb kujutasin üldse ette omale ????Igatahes.. täna hommikul ootasin negatiivset testi, aga teine triibuke tuli.. õrnake küll, aga isegi kaugelt vaadates oli näha ???????? ülemine täna tehtud, alumine eilne.. täna 10p ovitrellest, 8-9dpo.. Veel ei hõiska, äkki ikkagi ovitrellest ???? homme hommikul uus katse!

https://ibb.co/W6bxkv6

C.

Tegin nüüd hommikul uue ja triibuke pm sama.. Ei teagi, ehk hõikasin vara, aga eks nüüd näitab vaid aeg ????

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii. Eile oli biocardil kummitustriip, mida pildilegi ei saanud, vb kujutasin üldse ette omale ????Igatahes.. täna hommikul ootasin negatiivset testi, aga teine triibuke tuli.. õrnake küll, aga isegi kaugelt vaadates oli näha ???????? ülemine täna tehtud, alumine eilne.. täna 10p ovitrellest, 8-9dpo.. Veel ei hõiska, äkki ikkagi ovitrellest ???? homme hommikul uus katse!

https://ibb.co/W6bxkv6

C.

Tegin nüüd hommikul uue ja triibuke pm sama.. Ei teagi, ehk hõikasin vara, aga eks nüüd näitab vaid aeg ????

C.

Hei!

Loodame sellele, et ei olnud mitte vara, vaid et HCG tõus kahekordistub ju alguses iga 48h tagant. Homme oleks ehk triibuke juba tumedam? Just eilsega võrreldes 🙂
Millal nüüd uuesti plaanid testida? Mis testiga testid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

8-9DPO on ikka testimiseks ka päris vara. Ilmselt järeldusi veel vara teha ???? Hoian pöialt igatahes!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

8-9DPO on ikka testimiseks ka päris vara. Ilmselt järeldusi veel vara teha ???? Hoian pöialt igatahes!

Ilmselgelt. Testisin pigem selleks, et kontrollida kas ovitrelle juba kehast väljas. Hetkel ei looda midagi, sest tänast triipu ei saanud pildilegi. Eks lähipäevad toovad selguse 🙂 biocardi teste olen nüüd teinud.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Väga kaasa rääkija ei ole siin olnud aga olen jälginud triibupüüdjate vestlusi.

Mehega proovime teist last saada aga kuna ta välismaal tööl siis ei satu OV koguaeg kokku. Kasutan telefonis Flo äppi kus ennustab kuna on võimalik rasestuda. Tean, et OV tavaliselt toimub 14 päeva enne eeldatavat uue tsükli algust.

Ja kui aprillis oli kõik nii nagu peab ei jäänud rasedaks. Prooveisime siis esimest korda rasestuda peale esimesee lapse sündi. Kurb on et kohe ei jäänud aga ei hakka ka väga pead murdma selle üle.
Tahaksin age uurida kuidas Teil on OV, kas on enam vähem ikka 14 päeva enne uut tsüklit või see muutub iga kord. Või on isegi neid kellel on OV 18 päeva ennem vms. Seda siis kui tsüklid on regulaarsed. Ja kuidas OV testidega on? Kas on teinud selle protsessi lihtsamaks? Ise pole OV teste kunagi kasutanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täna DPO 9 ja ootan märke, mis lootust annaks ???? Mul on kerge iiveldus, aga paistab, et see käib nende tsüklitega kaasas, kus ovitrelle olen teinud.

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täna DPO 9 ja ootan märke, mis lootust annaks ???? Mul on kerge iiveldus, aga paistab, et see käib nende tsüklitega kaasas, kus ovitrelle olen teinud.

A.

Kas oled testi ka juba teinud/ovitrellet välja testinud? 🙂

Mul see üleeilne triibuke oli vist ikkagi ovitrellest. Täna hommikul oli ka õrn triip olemas (12p ovitrellest, 10dpo), aga hetkel veel üleliia ei looda.. Päevad peaksid hakkama 26dal. Vaatasin huvi pärast, kuidas detsembris oli kui esimest korda ovitrelle tegin ja triibud sain (katkes kahjuks varakult). Biocardiga sain imeõrna siis triibu 14p peale ovitrellet, 12dpo.

C.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/SNNHHX1

 

Kas ka teie näete

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/SNNHHX1

Kas ka teie näete

Ausaltöeldes ei näe isegi kui sisse zuumida

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/SNNHHX1

Kas ka teie näete

Ma midagi nagu näen kõige alumisel testil.. Mul hästi treenitud triibusilmad 😀 😀

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/SNNHHX1

Kas ka teie näete

 

jaa, ma ka näen alumisel. Mul ka hästi treenitud silmad, seni on iga nähtud triip olnud “rasedus” (hcg olemas), küll aga need rasedused pole mul kestma jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täna DPO 9 ja ootan märke, mis lootust annaks ???? Mul on kerge iiveldus, aga paistab, et see käib nende tsüklitega kaasas, kus ovitrelle olen teinud.

A.

Kas oled testi ka juba teinud/ovitrellet välja testinud? ????

Mul see üleeilne triibuke oli vist ikkagi ovitrellest. Täna hommikul oli ka õrn triip olemas (12p ovitrellest, 10dpo), aga hetkel veel üleliia ei looda.. Päevad peaksid hakkama 26dal. Vaatasin huvi pärast, kuidas detsembris oli kui esimest korda ovitrelle tegin ja triibud sain (katkes kahjuks varakult). Biocardiga sain imeõrna siis triibu 14p peale ovitrellet, 12dpo.

C.

C.

Ma pole ovitrellet välja testinud ja sellepärast ei plaani ka veel lähipäevil rasedustesti teha, sest kui ka midagi peaks näitama, siis ei tea kindlalt, millest see on. Mul päevad peaksid hakkama pühapäeval, reedel saaksin testi teha, nv olen kodust eemal ja ei hakkaks sellega tegelema. Aga vaatame, kui aeg seal maal. Mul on kuidagi raske negatiivset testi taluda, kui päevad algavad, siis selle võtan kergemini vastu. Ma vahel olen omale varem testimise maha müünud põhjendusega, et “aga kui peaks toimuma varajane katkemine, siis sa tahad sellest ju teada” ????

A.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see kuu mul OV ei toimunud 🙁 Ma ei saanudki positiivseid triipe. Kuna ma kasutan Pearli, siis see näitab ka mingeid imelikke asju see kuu. Tema järgi toimus v6imalik OV kas CD 16 v6i CD 17, aga OV sümptomeid ei olnud. 6iget voolust ei olnud jne. Nüüd ma siis ootan päevi. Kuidagi kurb on. Nüüd siis aasta täis triipude püüdmisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures mina arvan samuti, et see kuu olen ilma ovulatsioonita. 🙁 Flo järgi peaks täna ov olema, aga samuti kõik ov testid negatiivsed ja keha ka nagu märku ei anna. Sel kuul maadlesin ka hambavaluga nädalakese ning sõin ibustari, mis teadupärast ju rasestumist takistada võib. Ehk siis ibuprofeen+stress kehale valu näol pole kindlasti hea kombo. :/

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina rõõmustasin ikkagi liiga vara 🙁 Täna hommikune biocard oli negatiivne ja basaal langes ka 37-lt 36.7-ni. Eile tegin kl 15 ajal kaigerti pulga ning see oli positiivne, täna hommikul imeõrn triip.. Seekord oli ovitrelle ikka eriti pikalt veres. Igal juhul basaali põhjal peaks päevad hakkama täna/hiljemalt homme (FLO järgi ülehomme). Nii lootsin, et äkkki nüüd aga ei ????

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on täna 6DPO. Hirmuga käin juba vetsus, et kas hakkab jälle määrima ja tulevad päevad vara või ei. Muidu tulid punnid ja hellad rinnad 4dpo nagu ikka, seega midagi uut täheldanud ei ole .

mups

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täna DPO 11 ja pole mitte mingit tunnet, et midagi toimuks. Eile oli väike roosa täpp tualettpaberil, aga see oli no tõesti täpp ja see mu ootusi ei tõsta. Ilmselt poleks seda muidu märganudki, aga ma nii oodanud märke, mis võimalikule pesastumisele viitaks ????

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul samuti 11DPO. Lubasin, et ei oota sellelt kuult midagi aga ei suutnud hommikul ka testile ei öelda. Nagu oli ka arvata oli negatiivne. Ehk siis liigun vist vaikselt järgmisesse kuusse edasi ( kuigi sisimas loodan, et äkki ikka läheb positiivseks, oh seda mõistust küll :D)

/T./

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, ma ei j6udnudki lootma hakata. Täna Päevad kohal… See you in June!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul hakkasid eile päevad, seega praegu paneme triibupüüdmise teadmata ajaks pausile. Saangi rahu teha testimiste/rohtudega jms. ????

Teile kõigile soovin kõike kõige paremat ning et kauaoodatud triibud tuleks peagi! ❤️

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina ka jälle väljas ikkagi ???? vähemalt hoiab raha rasedustestide pealt kokku. Teistele ilusaid triipe!

 

mups

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina ka jälle väljas ikkagi ???? vähemalt hoiab raha rasedustestide pealt kokku. Teistele ilusaid triipe!

mups

kas sul on koguaeg lutefaas nii lühike, 8 päeva ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 111 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Mai 2022