Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Märts 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 162 )

Teema: Triibupüüdjad Märts 2022

Postitas:
Kägu

LÜHENDID:

OV– Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! 🙂

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda 1DPO-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 1DPO.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! 🙂

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla 4-10DPO, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest 7-8DPO (pigem 8DPO), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui 10DPO, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

hCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest hCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid 😉

Kas see või too hCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks hCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Alates hCG väärtusest 1200 hakkab kahekordistumine aeglustuma. Alates hCG väärtusest 6000 võib kahekordistumine võtta aega juba neli päeva. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! 🙂

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub hCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

Kõik liitujad võiks ennast tutvustada ka, siis lihtsam järge ajada 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere tere, armsad triibupüüdjad!

Mina siis avastasin alles eile veebruari triibupüüdjate teema ja nüüd kolin märtsi üle! 🙂

Vanus mehega mõlemal 26 ning alustasime triibupüüdmisega detsembris. Sel kuul sain ov testile väga kena priske teise triibu ja tegutsemine toimus positiivse testi päeval ning kaks päeva enne seda. Kahjuks rohkem võimalusi polnud, kuid usun ja loodan, et võimalus võiks ju täiesti olla?! 🙂

Täna käsil DPO 5, eelnevatel päevadel olen kõhus ka torkeid tundnud, kuid see vist pigem ov-ga seotud. Täna enam erilisi torkeid täheldanud ei ole.

See ootamine on ikka õuuudnee, läheks aeg ometi kiiremini! 🙂

Päikest ja kannatust kõigile!

AM

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minagi kolin siia 🙂

• Naine 33/ Mees 30
  • Üritame saada esimest last
  • Varasemaid rasedusi pole olnud
  • Läbi tehtud 4 kuud Duphastoni kuuri eelmisel kevadel. Septembris oli laparoskoopia, novembrist 3 kuud Letrozole+Ovitrelle süsti+Duphastone peal. Ei olnud edukas.
  • Mees põhjalikel uuringutel käinud ja tulemused üle keskmise head.. öeldi, et probleem pole kindlasti temas. Uuringutel käis eelmise aasta juunis ja veel kord selle aasta jaanuaris.
  • Veebruar oli hormoonivaba.
  • Nüüd algamas IVF lühike skeem

Täna siis CD1 ja homme helistan arstile ja alustame IVFi lühikese skeemiga.

Edu kõigile märtsis 🙂

K.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtan ka ritta 🙂

Vanused 23/27

Kaitsevahendeid pole kasutanud alates veebruar 2021, vahekordi ajastama jms hakkasime juuli 2021.

Praegu CD23. Ov jäi sel tsüklil segaseks – ei teagi, kas ja millal toimus, aga tavaliselt on toimunud CD20-22 kanti. Tsüklid on mul pikad, keskmiselt 35-36 päeva, kuid õnneks regulaarsed. Arsti visuaalsel vaatlusel mul kõik ilus ja korras, ka mehel väga head näitajad. Ei teagi, mille taga asi seisab. Ilmselt ootab beebi ise õiget aega 🙂 Meie igatahes ootame teda väga.

kkmm

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. C.

2. 28a/mees 30a

3. alates september 2020

4. proovime teist last

Mul täna cd22/3dpo. Lootsin, et letrosool teeb imet ja saan tsükli lühemaks, aga siiski mitte. Praegu testimisele ei mõtle, vara veel ka. Päevad peaksid flo andmetel 11.03 hakkama. Kui uus tsükkel hakkab, siis võtan CB viljakusmonitori kasutusse 🙂

Triibulist kevadet kõigile!

C.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Rohunepp
  • N 29/ M 29
  • Proovime esimest
  • Novembris 6+6 katkemine
  • Kaasub kilpnäärme alatalitus.
  • Hetkel DPO8, kolmandat tsüklit järjest hakkas nädal enne eeldatavat CD1 määrima. Kuigi proovin ennast veenda, et võib olla ka “implantatsiooniveritsus”, siis teaduslikud uurimused (paar viidet allpool) väga julgustavalt vaheveritsusse ei suhtu.

https://www.countdowntopregnancy.com/early-pregnancy-symptoms/spotting-during-luteal-phase.php

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0015028216000509

https://academic.oup.com/humrep/article/18/9/1944/708284

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina 27, mees 29.

proovime esimest alates september 2020.

Sai alustatud duphastoniga eelmine tsükkel, täna CD1. Lugedes, kui pikad on osadel tsüklid, olen vist samas õnneseen, et ei pea uut kaua ootama.. Keskmiselt 24-26 p.

Jätkan ka ovulatsioonitestidega..

Soovin samuti kõigile kiireid triipe!👶

myKn.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1.Chrizzu

2. Mina 28, mees 35

3. Alates mai 2020, esimest last

Minul täna CD1 ja see kuu siis esimene IVF.

Triibulist märtsi kõigile ! 🙂

Chrizzu

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1.Chrizzu

2. Mina 28, mees 35

Chrizzu

Chrizzu, millal sa arstile ja millal sa süstima hakkad? 🙂 Me sinuga üsna samas tsüklis, mul algasid päevad eile ja homme lähen viljatusraviarstile ning IVF süstimine (lühike skeem) algab ka tõenäoliselt homme. Kus kliinikus sa toimetad?

K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1.Chrizzu

2. Mina 28, mees 35

Chrizzu

Chrizzu, millal sa arstile ja millal sa süstima hakkad? 🙂 Me sinuga üsna samas tsüklis, mul algasid päevad eile ja homme lähen viljatusraviarstile ning IVF süstimine (lühike skeem) algab ka tõenäoliselt homme. Kus kliinikus sa toimetad?

K.

Mina hakkan süstima kolmandal tsükli päeval ehk siis kolmapäeva õhtul 🙂

Mul ka lühike skeem.

Esimene UH 7.03 ja tegutsen Pelgus.

Chrizzu

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei kõigile!

Mina 28, mees 29
Oma esimest last oleme soovinud alates kevad 2020
Mõlemad viljatusravi arsti juures kontrollitud kõikvõimalikke teidpidi ja diagnoosiks “teadmata viljatus”.
Kuna miskit otseselt viga pole ja vanus veel lubab, siis veel IVF poole ei vaata ning loodame imele.

Hetkel siis CD15/DPO4.
Lootused on sel kuul suured, tähistasime oma 10a kooselu täpselt ovulatsiooni ajal romantilise mitmepäevase getaway’ga.

Fingers crossed meie kõigi jaoks! ❤

Liisa

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. M. M

2. 24/Mees on 27

3. Püüame esimest ühist last alates 27.01, kui sai hormoon spiraal eemaldatud. Minul varasemast kooselust 6a poeg.

Olin see õnnelik, kellel spiraali sees oleku ajal päevi polnud 6 aastat. Tänaseks pole neid tulnud ka.

Kui eemaldamas käisin arst ütles, et peaksid tulema 5ndl jooksul, neljapäeval (03.03) saab see 5ndl täis. Siis tuleb testi järgi haarata. 😁

Palju triipe Märtsi kuusse!

M. M

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

1.Chrizzu

2. Mina 28, mees 35

Chrizzu

K.

Mul ka lühike skeem.

Chrizzu

Nii, mul arstil käidud ja süstima hakkan homme (CD4) ning vereanalüüs ja UH 8.03.

K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1.Chrizzu

2. Mina 28, mees 35

Chrizzu

K.

Mul ka lühike skeem.

Chrizzu

Nii, mul arstil käidud ja süstima hakkan homme (CD4) ning vereanalüüs ja UH 8.03.

K.

Mis vereanalüüs sulle tehakse ? 🙂

kas hakkad  õhtuti või hommikuti süstima ja kas sul ka kindel kellaaeg millal süst tuleb teha ?

Chrizzu

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1.Chrizzu

2. Mina 28, mees 35

Chrizzu

K.

Mul ka lühike skeem.

Chrizzu

K.

Mis vereanalüüs sulle tehakse ? 🙂

kas hakkad õhtuti või hommikuti süstima ja kas sul ka kindel kellaaeg millal süst tuleb teha ?

Chrizzu

Vereanalüüs selleks, et hoida silma peal, et ei tekiks munasarjade hüperstimulatsiooni. Sain aru, et kõigil tehakse seda (vähemalt mulle ITKs konsultatsioonis öeldi, et see standard protseduur). 🙂

Hakkan süstima Gonal (150) süsti kuni esmaspäeva õhtuni kellaajal vahemikus 17-19.

Ja siis 8.03 öeldakse, millal järgmine süst juurde tuleb (pidi tulema see süst, mida ise lahustama pidi.. see suurema nõelaga).

K. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käisin täna kontrollis eelneva kollakeha tsüsti pärast. Arst nägi kollakeha või suurt foliikulit. Tegi vereanalüüsi, hcg 0. Soovitas üldss mitte ov.teste teha. Täna dpo9 mul mis tähendab et veretest näitaks juba kui oleks lootust?

Oh kui kurb olla. Kuu lõpul uuesti vastuvõtule.

P.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere. Sain cb-l vilkuva naerunäo. Ja kuna ma neid teste esimest korda elus kasutan, siis ma sooviks teada, et kas see lähebki kinni vahepeal? Või peaks kogu aeg vilkuma jääma?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere. Sain cb-l vilkuva naerunäo. Ja kuna ma neid teste esimest korda elus kasutan, siis ma sooviks teada, et kas see lähebki kinni vahepeal? Või peaks kogu aeg vilkuma jääma?

Vilkuv nägu kaob mingi aja pärast ära aga püsiv naerunägu jääb kaheks päevaks ekraanile.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei!

1. J.K.

2. 30

3. soovime esimest last, rohelise tule andsime kevad 2020

Täna on cd 20. Kuna ma OV-i ei testinud, siis ma kindel pole, kas seda toimus või millal see toimus. Erilist usku sellesse tsüklisse pole, sest saatus viskas kaikaid kodarasse ja vahekordi eeldatavas ajaaknas jäi väheks. Järgmise nädala keskpaigaks on pilt selge 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hõiskasin liiga varakult. 😄 01.03 tulid päevad.

Hakkame aga uue tsükliga pihta. 😁

Palju edu triipude püüdmisel!

M. M

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere.

Olen siin uus. Kas keegi oskab mulle seletada, et millal oleks õige aeg rasedustesti teha.

Viimased päevad olid 8 veebruar. Tsükkel 27-28 päeva pikk.

Uued päevad peaksid nüüd hakkama mul sellel pühapäeval-esmaspäeval ehk 6-7 märts.

Ov oli mul 25-26 veebruar.

Tegutsetud sai 26 veebruar. Selle järgi on hetkel mul dpo 4 eks? Ja tükli 23 päev.

Aga kui mul nüüd pühapäeval peaks päevad hakkama, siis testi teha võin millal?

Mul siin palju lugedes silma jäänud, et enne pole mõtet testi teha kui on vähemalt dpo 10-12? Aga no selleks ajaks mul ju ammu päevad ära jäänud… Nagu jääb natuke segaseks, või olen ise millestki valesti aru saanud.

Siis lugesin veel, et pesastumine toimub kuni 10 päeva peale vahekorda. Aga jällegi selleks ajaks ju ammugi mul päevad ära jäänud ja no… Ühesõnaga ma ei saa neist asjadest aru.

Palun mitte verbaalselt mättasse lüüa, ma lihtsalt segaduses.

Hetkel kõik käib mul nagu kellavärk ja vahele pole kunagi jäänud päevad (pole tsüklihäireid) ja ovulatsioon ka testidega kindlaks tehtud. Kõik toimib. Proovinud mõned kuud. Aga jah, natuke on need asjad mul jäänud segaseks.

Aitäh neile kes proovivad mulle vastata! 🙏

Käta

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere.

Olen siin uus. Kas keegi oskab mulle seletada, et millal oleks õige aeg rasedustesti teha.

Viimased päevad olid 8 veebruar. Tsükkel 27-28 päeva pikk.

Uued päevad peaksid nüüd hakkama mul sellel pühapäeval-esmaspäeval ehk 6-7 märts.

Ov oli mul 25-26 veebruar.

Tegutsetud sai 26 veebruar. Selle järgi on hetkel mul dpo 4 eks? Ja tükli 23 päev.

Aga kui mul nüüd pühapäeval peaks päevad hakkama, siis testi teha võin millal?

Mul siin palju lugedes silma jäänud, et enne pole mõtet testi teha kui on vähemalt dpo 10-12? Aga no selleks ajaks mul ju ammu päevad ära jäänud… Nagu jääb natuke segaseks, või olen ise millestki valesti aru saanud.

Siis lugesin veel, et pesastumine toimub kuni 10 päeva peale vahekorda. Aga jällegi selleks ajaks ju ammugi mul päevad ära jäänud ja no… Ühesõnaga ma ei saa neist asjadest aru.

Palun mitte verbaalselt mättasse lüüa, ma lihtsalt segaduses.

Hetkel kõik käib mul nagu kellavärk ja vahele pole kunagi jäänud päevad (pole tsüklihäireid) ja ovulatsioon ka testidega kindlaks tehtud. Kõik toimib. Proovinud mõned kuud. Aga jah, natuke on need asjad mul jäänud segaseks.

Aitäh neile kes proovivad mulle vastata! 🙏

Käta

Kas tegid ov testiga ov kindlaks? St ov ja päevade vahel on ikka kindlasti pikem aeg. Kui ov toimus kindlasti 25-26, siis hakkavad ka päevad hiljem kui 6-7 märts. Või kui lihtsalt tsükli pikkuse järgi vaatad ja ov testi ei teinud, siis oli ikkagi ov varem, ilmselt 20 veebruari paiku. Igal juhul ei saa jääda ov ja päevade vahele ~9 päeva. Sellisel juhul võib juba tegu olla tsükli teise poole puudulikkusega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi vabandust, see jäi mul kahe silma vahele, et teed ov teste. Kas sellisel juhul oli ikka testtriip sama tugev või tugevam kui kontrolltriip? St oled sa kindel, et test ikka positiivne oli? Nt minu ov testid näitavad kogu tsükli vältel teist triipu, kuid ov välisel ajal on teine triip tunduvalt õrnem. Sinu tsüklipikkuse juures peaks ov ikka varem toimuma…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ahaa… Okei. Siit siis ilmselt see vahe tulebki. Mul olid ov testil lihtsalt ühesugused triibud… vist. No tegelikult egs ma nii kullipilguga vaadanud ka. Eks järgmisel korral olen nüüd selles osas targem jälle. Aitäh sulle!

Aga selles mõttes, et ovulatsioonile viitavad sümptomid olid sel korral kindlasti 25-26 kuupäeval – munavalgetaoline voolus ja vasakus munasarjas veits torkis.

Teagi nüüd mida mõelda… Ehk seekord siis tsükkel pikem? Või äkki mul tõesti on tsükkli teise poole puudulikus… 🤔

Igatahes, ma nüüd siis ootan ja vaatan.

Käta

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ahaa… Okei. Siit siis ilmselt see vahe tulebki. Mul olid ov testil lihtsalt ühesugused triibud… vist. No tegelikult egs ma nii kullipilguga vaadanud ka. Eks järgmisel korral olen nüüd selles osas targem jälle. Aitäh sulle!

Aga selles mõttes, et ovulatsioonile viitavad sümptomid olid sel korral kindlasti 25-26 kuupäeval – munavalgetaoline voolus ja vasakus munasarjas veits torkis.

Teagi nüüd mida mõelda… Ehk seekord siis tsükkel pikem? Või äkki mul tõesti on tsükkli teise poole puudulikus… 🤔

Igatahes, ma nüüd siis ootan ja vaatan.

Käta

Jah, anna teada! 🙂 Äkki hakkavad päevad siiski hiljem (või ei hakkagi 😉 )ja siis on ju kõik korras. 🙂 ja ov tunnuste osas: minul näiteks annavad need ka tihtilugu tunda tagantjärgi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei-hei!

Mina siin, va kannatamatu testija 😅 kuna ma enda selle kuu täpset ov aega ei tea (veebruariteemas ütlesin, et basaal oli tõusnud juba selleks hetkeks, kui ma eeldasin, et peaks ov lähenema hakkama – järelinfoks mainin siis, et basaal ongi, jah, kõrgeks jäänud, nii et täpset ov aega ma ei teagi), siis suurest igavusest tegin siin täna rasedusteste. 😀 mitte hommikusest uriinist, vaid nüüd pärastlõunasest. Ma ei ole kunagi varem ühelegi testile ühtegi kuivamistriipu või triibuvarjukestki saanud, alati on olnud täitsa negatiivsed. Täna tehtud testidel tundub, nagu oleks midagi. Ühe firma testil on siin selline hääästi peenikene triip seal, kus peaks õige teine triip olema. Küll aga tekkisid need u 10min pärast seda õiget ajaakent. Ei tea, mida sellest arvata. Paneks pildi ka aga pildile need ei jää. Eks ma kannatan mõned päevad ja siis teen hommikusest uriinist uue testi. Tahtsin lihtsalt südamelt ära rääkida 😀

Muidu ka, mis ma olen tähele pannud, mis see kuu kuidagi teistmoodi on – paar päeva on olnud sellised hullud kuumahood, just näopiirkonnas. Nii, et tundub nagu hakkaks palavik tulema. Ja üleeile ning eile olid mul sellised emotsioonid, mida varem pole kunagi olnud. Lihtsalt nutsin iga asja peale – küll selle peale, et keegi oli mu parkimiskoha ära võtnud ja lihtsalt oli selline emotsionaalselt megaraske olla. Eks see kõik võib tavaline päevadeeelne hormoonitasemete muutumine ka olla, aga lihtsalt panin tähele selliseid asju, mis minu puhul pole ÜLDSE tavapärased.

Kuidas teil läheb? Mis seis teil on? 🙂

kkmm

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas teil läheb? Mis seis teil on? 🙂

kkmm

Hei! 🙂

Loodan, et triibuke kosub! 🙂

Minul täna cd25/6dpo.. Mitte miskit uut, lihtsalt kulgen jälle 😀 Rinnad juba paar päeva valusad, tänu millele arvan et ov võis siiski varem olla.. Tavaliselt ca 5-7p enne päevade algust valusaks läinud. Eelmine kuu oli sama, arvasin et eriti vara valusad ja päevad olid samuti 3p varem platsis. Flo järgi peaks päevad hakkama 11.3.

C.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kkmm, nii põnev! 🙂 Loodan samuti, et paari päeva pärast juba triip tugevam. Mitmes cd sul muidu on ja kui pikk see tavaliselt on?

Minul täna käsil DPO9, kavatsen esimese testi nüüd laupäeval teha. Võiks ju näidata küll siis juba? 🙂 Aga pean ütlema, et kahjuks mingeid tunnuseid küll pole eriti. Vahepeal kõhus mingeid torkeid küll tunnen, kuid ei julge seda nüüd rasedusega seostada. Muideks huvitav on see, et enne esimest rasedust läksid mul alati enne päevade algust rinnad tundlikuks, kuid peale rasedust pole seda olnud kordagi. Kas siis see sama võiks ka uue raseduse puhul nii olla? St, et rinnad ei annagi tunda…

AM

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul täna CD26, tavaliselt tsüklid 35-36päevased olnud, aga siin eelmisel aastal oli ka üks tsükkel ootamatult lühem – 33 päeva. Eelmise tsükli eeskujul hakkasin see kord ka ov teste tegema alles CD20 (sest esiteks ootasin keha märguandeid – mida ei tulnudki – ja teiseks, tavaliselt alles sealmaal hakkab ov oma nägu näitama), aga testid olid täiesti negatiivsed. Ja nagu öeldud, siis basaal tõusis ja jäigi üles, ehk siis ov toimus aga varem kui testima hakkasin. Nii põnev on tõesti!

C – kas sul testid muidu ov näitasid? Ja eelmisel kuul ka? Huvitav, et siis päevad varem tulid..?

AM, jaa, laupäeval võiks ehk juba näidata midagi. Mis firma test sul selleks tarbeks ootel on? 🙂

kkmm

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kkmm – noo, variant ju on, et tõesti oli ov varem ja juba heledake triip olemas. 🙂 Aga pigem tahaks jah arvata, et ta ikka sutsuke hiljem tuleb. See naise keha on ikka üks keerukas maailm…kui arvad, et tead, kuidas sul kõik toimub, siis on vaja kehal ikka mingi vimpka sisse visata. 🙂

Mul siin kodus ootamas üks livsane varajane pulktest, 10miu. Ja prismast ostsin mingeid Soome ribateste ka, selleks nö saritestimiseks. 😁 need siis ka ühed 10miu ja teised 25miu.

AM

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 162 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Märts 2022