Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Märts 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 162 )

Teema: Triibupüüdjad Märts 2022

Postitas:
Kägu

C – kas sul testid muidu ov näitasid? Ja eelmisel kuul ka? Huvitav, et siis päevad varem tulid..?

kkmm

Eelmine tsükkel oli cb testihoidja vigane ja jäigi vilkuma, samas kaigerti oma sain positiivse. See tsükkel said cb testid otsa ja tegin ka kaigerti omasid, pm positiivse isegi sain. Ma ei teagi, äkki luteaalfaas jälle lühemaks läinud vms (varem oli 11p, vitamiinidega sain 14p peale). Ah elame näeme ????

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Ma olen esimest korda IVF teekonnal, aga tundub, et siin on pisut aktiivsem teema.

Tutvustan veidi. Mina olen 28 ja mees 37. Beebit oleme üritanud aastast 2018, mees käis esimest korda arstil 2019 kui selgus, et tal seis üsna kehv, aga kuna oli ka põletik, siis ravisime seda ja võttis ka vitamiine. Mulle alati öeldud, et kõik kõige paremas korras, justkui õpikust.

Eelmine aasta otsustasime IVF tee ette võtta, sest arsti sõnul on võimalik niisama jääda, aga kas oleme valmis selle lootusega aastaid üritama.

Täna sai käidud viimasel arstivisiidil enne süstimist. Arst tegi ultraheli ja oh üllatust, tuleb välja, et terve selle aja olen olnud tõenäoliselt hoopis mina suurem põhjus. Munajuha olevat olnud põletikus ja nüüd on seda ultrahelil näha ning see ei ole nähtav, kui kõik on korras. Näha oli suurt pallikest ja selles olevat vedelik. Seesama vedelik uhab kõik embrüod välja ja seega pole ka mõtet siirdamist hetkel teha. Ainus lahendus oleks munajuha eemaldada, enne pole väga rasestumisvõimalust. Kontrollime järgmisel visiidil korra veel üle. Arst mainis, et seda ei pruugigi ise tunda ja põletik on ilmselt klamüüdiast olnud. Ma ei tea, et see mul olnud oleks, aga sai mainitud, et mehel oli 2019 mykoplasma positiivne ja saime mõlemad ravi. Arst ütleb, et see võis ka põhjus olla, olevat üsna sarnased klamüüdiaga. Ütles ka, et mõni arst ehk ei vaata nii põhjalikult või siis on nt soolestik ära varjanud ja jääbki märkamatuks.

Mul tekkis kohe küsimus, et kui nii paljudel on justkui nii naisel kui ka mehel kõik korras ja ei tuvastata põhjust, siis võib see olla ju põhjuseks nii mõnelgi paaril. Eelmine aasta sai 2x ultrahelil käidud ja ka eelnevatel aastatel korra aastas vähemalt. Vaevusi ka pole seega jah… Mine tea paljudel see märkamata jääda võib.

Mina igatahes alustan nv süstimisega ja saab siis vähemalt külmagi midagi. Siirdamine tuleb peale munajuha eemaldust.

 

U.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, U. Tore, et vähemalt asjale jälile saite ja siit vastavalt edasi tegutseda saate. Hoian teile pöialt!

Minul ise DPO12 ja sain täna esimese õrnakese triibu. Rõõmu tumendab see, et ca 5 päeva on mul määrinud ja krambitanud. Käisin äsja ka naistearsti juures, kes kahtlustas adenomüoosi – endomeetriumi kasvamine emakalihasesse. Selle diagnoosiga on raskendatud nii rasestumine kui raseduse säilimine, niiet mind ootab üks imeline teekond:D

Teile kõigile hoian meeletult pöialt ja vägaväga loodan, et siiski niipea siia tagasi tulema ei pea 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean, et siin on mitmed saritestijad, aga kas kellelgi on veel nii, et just ei taha testida ja hoiavad võimalusest kinni. Ma tean, et negatiivne test tooks jälle pettumuse ja rikuks tuju ära, praegu on nii hea oma lootuse mullis ???? Enesetunne on tavaline nagu tsükli lõpus ikka ja see, et õigele ajale seekord pihta saime, oleks üsna üllatav, seega ülemääraseks optimismiks tegelikult põhjust pole ja saan sellest väga hästi aru, aga lootusest lahti ei taha ka lasta ????

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui armas, Rohunepp!
Loodan, et sinu triibuke kosub ???? ja loodan ka, et saad hoopis teise alateemasse kolida ????

kkmm

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean, et siin on mitmed saritestijad, aga kas kellelgi on veel nii, et just ei taha testida ja hoiavad võimalusest kinni. Ma tean, et negatiivne test tooks jälle pettumuse ja rikuks tuju ära, praegu on nii hea oma lootuse mullis ???? Enesetunne on tavaline nagu tsükli lõpus ikka ja see, et õigele ajale seekord pihta saime, oleks üsna üllatav, seega ülemääraseks optimismiks tegelikult põhjust pole ja saan sellest väga hästi aru, aga lootusest lahti ei taha ka lasta ????

A.

Mina olen sellise suhtumisega tavaliselt peale ovulatsiooni, et enne ei testi kui päevad hakkama peaks vms. Ja siis 9dpo ostan ikka mõned testid, sest miks ka mitte hahaha 😀

C.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean, et siin on mitmed saritestijad, aga kas kellelgi on veel nii, et just ei taha testida ja hoiavad võimalusest kinni. Ma tean, et negatiivne test tooks jälle pettumuse ja rikuks tuju ära, praegu on nii hea oma lootuse mullis ???? Enesetunne on tavaline nagu tsükli lõpus ikka ja see, et õigele ajale seekord pihta saime, oleks üsna üllatav, seega ülemääraseks optimismiks tegelikult põhjust pole ja saan sellest väga hästi aru, aga lootusest lahti ei taha ka lasta ????

A.

Minul veel eelmine kuu oli nii, et tegin testi täiesti arvestataval ajal, äkko oli 2 päeva enne oodatavaid päevi. Test oli nii negatiivne, kui üldse olla andis. ???? Uurisin ja puurisin igast küljest, aga ei olnud triibu varjugi. Aga ikka lootust maha ei matnud, mõtlesin enda jaoks kõikvõimalikke vabandusi välja, miks test VEEL positiivne pole. ???? Ja siis jäid veel päevad ka peaaegu, et nädala jagu hiljaks. Mõtlesin, et nooo mida, võiks siis ju ikka rase olla. Aga lõpuks nad siiski hakkasid, niiet oli hoopis hilisem ov. Või siis olengi selles rasedusesoovis nii kinni, et tekitangi kehale stressi sellega juba. ????

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna tegin testi, mis oli jälle nii karmilt negatiivne. See kuu enam lootusi hellitama ei hakka, et äkki ikka mõne päeva pärast läheb positiivseks. No täitsa ulme ikka. Esimene laps tuli küll kogemata ei tea mis moodi (kuid väga oodatud 🙂 ) ja nüüd kui planeerid, siis ei miskit… ????

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel täna veel dpo 7 või 8?

On teil miskit tunnuseid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin siin ikka lugemas ja kaasa elamas. Märst veel ees ja loodame palju palju triipe. Ise selles seisus, et triipe püüda hetkel ei tohi. Oli siis rasedus, mis peetus või ei olnudki nagu rasedus. Ehk siis moolrasedus, mida ka labor kinnitas. Peale puhastust kadus meeletu iiveldus kohe ja hakkas tohutu masendus, kurbus ja mittemõistmine. Kui raviarst oli seletanud kõik ära, siis mõistsin olukorda ja leppisin. Hetkel siis seisus, kus rasedaks jääda mitte mingil juhul ei tohi. Selleks pean kasutama minipille vähemalt kolm kuud. Kui rasedaks jäädes rasedad käivad hcg mõõtmas ja ootamas selle tõusu, siis minu seis on selline, et ootan selle langust. Iga nädal pean käima verd andmas, et hcg langeks. Kuniks see nulli läheb ja siis käin kord kuus ja kolm kuud järjest. Kui haiglas oli hcg 98000, siis 3 nädalat hiljem on see 51, mis on arsti arvates üli super. Põhiline, et langeks, mitte ei seisaks paigal.

Ise ei julge enne suve lõppu vist küll proovima hakata. Kuna võib korduda see moolrasedus kui piisavalt kaua ei oota ja hirm selle ees, et arst ütles, et see põhimõtteliselt platsentast tekkinud kasvaja. Siis no ei riski. Kahju on muidugi meeletult ja pille ka võtta üldse ei tahaks, aga siin vist peab arsti sõna kuulama. Mees on positiivne ja ütles, et ongi piisav aeg vitamiine võtta ja ette valmistada ennast uuesti proovimiseks.

Edu teistele ja hoian teile pöialt, et ruttu õnnestuks kõigil triibud saada 🙂

Taevasina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 2 last. Viimane sai just aastaseks ja oli mõte ka kolmas ja viimane kohe saada,aga. . Praegune sõja oht on kuidagi rusiv ja hirm on nagu. Ei tahaks kuidagi rasedana või imikuga aasta päradt keldris kükitada või riigist põgeneda vms :S

Kas keegi veel sellele mõelnud? Või pigem on suhtumine, et “elu läheb edasi”?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on need hirmud, mis saab kui…. Sain positiivse tulemuse päev enne sõja algust ja lõi ikka täiesti kõhedaks kui järgmine hommik uudiseid lugesin. Plaanisin uue kodu ostmist suurenevale perele aga ootamatult näis see kõik nii mõttetu. Vaikselt iga päevaga taastun ja liigun sinna suunda, et elu läheb ikka edasi.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin ikkagi täna hommikul testi ära, mul läksid ootused täiesti põhjendamatult liiga üles ja mõtlesin, et lõpetan enesepetmise ära või siis saan tõeliselt rõõmustada. Test oli negatiivne ja saan rahus uut tsüklit oodata, mis ilmselt homme algab. Nüüd on kergem olla igatahes ????

A.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul cb naerunägu vilgub juba neljandat päeva. Alles ostsin selle ja alguses kui testima hakkasin näitas ikka tühja ringi. Mis te arvate mis see tähendada võiks, kas on ikka õige?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oleks pidanud ilmselt hakkama päevad üleeile. Aga selle asemel on üleeilsest saati üliõrn määrimine vaid. Ei kujuta ettegi mis toimub, aga see et päevad edasi lükkuvad ei meeldi mle üldse, sest arsti aeg pandud 11ndaks.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

minu hea tuttav kasutas Clearblue monitori ning ütles, et 8 päeva järjest näitas monitor “kōrget” vōimalust rasedaks jääda (ehk siis OV testidel oleks vilkunud) ning 9ndal päval tuli lōpuks “maksimum” tase ekraanile. Ta jäi ka sellel tsüklil rasedaks 🙂 tsüklid vōivad kuust-kuusse väga erinevad olla

B.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel täna veel dpo 7 või 8?

On teil miskit tunnuseid?

Mina täna 7 dpo ja sisetunne ütleb, et sel tsüklil läks õnneks. Täna on oluliselt suurenenud voolus, 5-6 dpo krambitas kõhus ja enne seda peavalud. Samuti on ka olnud eelnevatel kordadel, kui rasedustest on lõpuks positiivne olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel täna veel dpo 7 või 8?

On teil miskit tunnuseid?

Mul 9dpo ja vaid rinnad valusad, mis iga kuu enne päevi. Kõik korrad, kui positiivse testi saanud olen, siis pole kordagi valutanud, seega jah ????

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oleks pidanud ilmselt hakkama päevad üleeile. Aga selle asemel on üleeilsest saati üliõrn määrimine vaid. Ei kujuta ettegi mis toimub, aga see et päevad edasi lükkuvad ei meeldi mle üldse, sest arsti aeg pandud 11ndaks.

P.

Aga ehk on sul hoopis pesastumine?

Siis ka paljudel määrib vähesel määral.

Mitmes dpo sul on täna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel täna veel dpo 7 või 8?

On teil miskit tunnuseid?

Mina täna 7 dpo ja sisetunne ütleb, et sel tsüklil läks õnneks. Täna on oluliselt suurenenud voolus, 5-6 dpo krambitas kõhus ja enne seda peavalud. Samuti on ka olnud eelnevatel kordadel, kui rasedustest on lõpuks positiivne olnud.

Mine pekki, mul täpselt sama ????????

Voolus suurenenud. Kõhus vahepeal torked. Pea valutas mõned päevad tagasi nii hullusti (tavaliselt üldse ei valuta) ja lisaks mul seletamatu ninakinnisus hommikuti, aga see võibolla ei tähenda midagi.

Rinnad ei ole tundlikud, aga ega ei peagi ju eks.

Oi, ma nüüd nii ootusärevli ????????

Täna mul dpo8.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dpo 14 peaks täna olema. Aga arvutuste järgi kui tsükkel mul 30 päeva, oleks pidanud hakkama üleeile päevad. Aga siis hakkaski nu olematul määral määrima. Ja siiani….vahepeal kergelt roosakas paber. Täna tegin keset päeva ka ühe testi mis kapis oli. Ja seal oli õrn triip. Kas nüüd tekib alles või katkeb….ei teagi….ega muud polegi, kui oodata ja vaadata mis saab. Ja ehk teha uuesti ühel hommikul. Pole iial taolist asja ühegi lapsega kogenud ja seetõttu ei oska ka midagi arvata sellest.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Mal

2. 32a, mees 41a

3. esimest last

4. proovime alates 2021 september

Täna CD12 ja tegin ka OV testi, mis oli negatiivne. Enne olen vaid ühe tsükli ajal neid teste teinud, mõtlesin et võtan rahulikult ja ei aja end stressi, aga kuidagi ei tule oodatud kahte triipu rasedustestile. Keegi eespool küsis ka, kuidas maailmas toimuv mõjutab seda planeerimist. Mind veidi ärevaks teeb, kuid ei taha siiski sel põhjusel panna pausile veel oma plaane.

Üritan ise positiivne olla. Võib-olla sügis 2021 ei olnudki hea aeg triipudeks, aga nüüd võiksid nad aga juba tulla. See tsükkel võib OV aga langeda ajale, kui olen ise kodust ära, kuid loodan, et toimub pigem Flo appi järgi (kolmapäeval).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui põnev! Loodan, et sel kuul tuleb suur triibusadu ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel täna veel dpo 7 või 8?

On teil miskit tunnuseid?

Mina täna 7 dpo ja sisetunne ütleb, et sel tsüklil läks õnneks. Täna on oluliselt suurenenud voolus, 5-6 dpo krambitas kõhus ja enne seda peavalud. Samuti on ka olnud eelnevatel kordadel, kui rasedustest on lõpuks positiivne olnud.

Mine pekki, mul täpselt sama ????????

Voolus suurenenud. Kõhus vahepeal torked. Pea valutas mõned päevad tagasi nii hullusti (tavaliselt üldse ei valuta) ja lisaks mul seletamatu ninakinnisus hommikuti, aga see võibolla ei tähenda midagi.

Rinnad ei ole tundlikud, aga ega ei peagi ju eks.

Oi, ma nüüd nii ootusärevli ????????

Täna mul dpo8.

Nii tore, nüüd saame koos oodata! Meenus, et ka mul on lisaks eelnevatele tunnustele olnud hommikuti ninakinnisus ja mina veel mõtlesin, et miks nii. Loodame, et need kõik tunnused ikka vihjavad peatsele positiivsele testile. ???? Ma olen triibupüüdja juba kohe pea 2 aastat olnud ja selle aja sisse jäänud ka 5 raseduse katkemist. Tunnen päris hästi juba keha järgi ära, millal võiks positiivset testi oodata. Nüüd nii lootusrikas olengi, et sel tsüklil läks õnneks. Olen lootused nii kõrgeks ajanud, et kui peaks negatiivne test tulema siis kukun küll vist jälle mõneks ajaks sügavasse auku. ???? Rindade tundlikus on ka olnud hea indikaator, tsüklid, kus olen saanud positiivse testi, ei ole rinnad tundlikuks muutunud. Rinnad hakkavad endast märku andma alles 6. rasedusnädala paiku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, saame nüüd koos jälgida oma keha ja loota, et ehk seekord. ????????

Ma kaua pole triibupüüdja olnud. Eelmise aasta detsembrist alustasime. Lapsi on mul küll. Kui seekord tõesti täkke läheb, on see küll kiirelt tulnud, hehe.

Aga sul tõesti pikk kogemus seljataga. Lausa viis raseduse katkemist ????

Lisaks ninakinnisusele on mul uus tähelepank oma keha suhtes. Kõhukinnisus eilsest. See pole ka mul just sagedane külaline, seega võib vist ka linnukese kirja panna ????

Aga okei. Küsiks hoopis, et millal sina plaanid testida?

Ma ise mõtlesin homme, naistepäeval ???? aga homme mul dpo10, see äkki vähe?

Mul ka kõrgendatud lootus seekord ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, saame nüüd koos jälgida oma keha ja loota, et ehk seekord. ????????

Ma kaua pole triibupüüdja olnud. Eelmise aasta detsembrist alustasime. Lapsi on mul küll. Kui seekord tõesti täkke läheb, on see küll kiirelt tulnud, hehe.

Aga sul tõesti pikk kogemus seljataga. Lausa viis raseduse katkemist ????

Lisaks ninakinnisusele on mul uus tähelepank oma keha suhtes. Kõhukinnisus eilsest. See pole ka mul just sagedane külaline, seega võib vist ka linnukese kirja panna ????

Aga okei. Küsiks hoopis, et millal sina plaanid testida?

Ma ise mõtlesin homme, naistepäeval ???? aga homme mul dpo10, see äkki vähe?

Mul ka kõrgendatud lootus seekord ????

Tegin täna 8 dpo juba esimese testi ja tundub, et midagi väga õrnalt hakkab sinna tekkima. Arst on andnud mulle korralduse varakult hakata testima, et võimalikult kiirelt säilitusraviga alustada. Pöidlad pihus, et homme juba oleks juba veidikene selgem tulemus testil. Kui oled ka kannatamatu ja ei jõua oodata testimisega siis varasemad kogemused on näidanud, et Biocardi plaattest on kõige tundlikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, saame nüüd koos jälgida oma keha ja loota, et ehk seekord. ????????

Ma kaua pole triibupüüdja olnud. Eelmise aasta detsembrist alustasime. Lapsi on mul küll. Kui seekord tõesti täkke läheb, on see küll kiirelt tulnud, hehe.

Aga sul tõesti pikk kogemus seljataga. Lausa viis raseduse katkemist ????

Lisaks ninakinnisusele on mul uus tähelepank oma keha suhtes. Kõhukinnisus eilsest. See pole ka mul just sagedane külaline, seega võib vist ka linnukese kirja panna ????

Aga okei. Küsiks hoopis, et millal sina plaanid testida?

Ma ise mõtlesin homme, naistepäeval ???? aga homme mul dpo10, see äkki vähe?

Mul ka kõrgendatud lootus seekord ????

Tegin täna 8 dpo juba esimese testi ja tundub, et midagi väga õrnalt hakkab sinna tekkima. Arst on andnud mulle korralduse varakult hakata testima, et võimalikult kiirelt säilitusraviga alustada. Pöidlad pihus, et homme juba oleks juba veidikene selgem tulemus testil. Kui oled ka kannatamatu ja ei jõua oodata testimisega siis varasemad kogemused on näidanud, et Biocardi plaattest on kõige tundlikum.

Oo.. Aitäh hea soovituse eest. Mul hetkel Biocardi kodus pole, vaid on hoopis mingis rohelises pakis Pregna Test +

Ma pole varem selle firma testi kasutanud. Teen selle homme ära ja annan siis teada. Edaspidi siis ostan Biocard plaate.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siis täna tagasi cd1 juures. Dpo11 tehtud negatiivne test ilmselgelt jäigi negatiivseks. 🙁 Uus ov jääb jääb küll märtsi, kuid kui triipe on oodata, siis juba aprillis.

Loodan südamest, et triipe tuleb teistel siinolijatel palju palju! Kellel mitte, siis kohtume aprilli triibupüüdjates! 🙂

AM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka CD1 täitsa õigel ajal, ainult, et siiani ainult pruun määrimine, mis on veider, sest tavaliselt on peale seda õige kiirelt ka veritsus ja tugevam kõhuvalu kohal. Ma ikka väga tahaks tänase CD1 lugeda, sest pean kindlas vahemikus arsti juurde minema ning täna sai aeg pandud täpselt päev enne reisi.

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et ka minul hiljemalt homme cd1, hakkas määrima.. ???? täna cd29. Loodan, et triibulisi lisandub see kuu palju ????

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 162 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Märts 2022