Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Märts 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 162 )

Teema: Triibupüüdjad Märts 2022

Postitas:
Kägu

Hei kõigile!

Tore näha esimesi triibulisi ja ilmselt peatseid triibulisi. Elan teile täiega kaasa!

Minul on dpo11, tundmuseid ei ole peale rindade valulikkuse ja nii nagu siit ka läbi käinud on, siis see pigem märgiks, et see tsükkel ei õnnestunud. Lootused olid nii kõrged! Paar paeva tagasi tehtud test oli täitsa negatiivne. Isegi kujutlusvõimega ei saanud seda kuidagi positiivseks ????

Äkki homme teen uue testi…mehel varsti sünna. Oleks ju tore üllatus! ????

Kuigi ma pean tõdema, et praegused ajad teevad ka mind veidi ärevaks. Kui enne oli mure, et ei tea kas doula ikka lisaks mehele saab kaasa tulla, siis nüüd mõtlen, et kus üldse sünnitada kui vaatan tuleviku mustema stsenaariumi poole.

Aga elame, näeme ????

Liisa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii. Pidin täna teada andma oma pregna test+ testi tulemustest – täiesti negatiivne ????

Kas oli veel lihtsalt vara, või see test on mingi super imelik… või ongi negatiivne. Seda näitab nüüd aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul käsil CD8. Pühapäevast hakkasime aktiivselt tegutsema. Flo järgi peaks OV olema 12ndal. Testimisele ma hetkel ei pühendu ja laseme asjadel omasoodu kulgeda.

M. M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolin samuti märtsikuusse üle.

– Mina olen 28, mees 36

– Esimest last proovime alates 2021. a septembrist, vahepeal oli ka üks peetumine 9. nädalal

Täna vist CD15, aga kuna päevad algasid n-ö õigel päeval hoopis 2-päevase määrimisega, siis kindel ei olegi. Samas kokku kestsid ikkagi 4 päeva, nii et seekord jäid õige lühikeseks.  Ovulatsioon toimus igatahes 2 päeva tagasi.  Sellel ja eelmisel tsüklil olen nii hoolikalt toitumist jälginud (isegi kohvi pole poolteist kuu joonud!) ja teinud igasuguseid meditatsioone ja joogasid ja muid mindfulness harjutusi, et oma stressitaset natukenegi alla saada, et nüüd ootan küll preemiaks kahte triipu kahe nädala pärast 😀

Edu kõigile märtsiks!

LA

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see kes sai hommikul negatiivse testi.

Vabandan, et siin saripostitan aga tahan kellegiga oma emotsioone jagada.

Ühesõnaga, mul kõhus ikka päris tugevalt torgib munasarja piirkonnas. Tekkinud on ka väsimud. Rinnad jätkuvalt EI ole tundlikud. Rääkisin mehele ka, et näed test negatiivne, aga päevadele viitavaid sümptomeid (rindade tundlikus) seekord täiesti puudub. Mees vaatas testi, seal tekkinud ajaga kuivamistriip.

Mõlemil endiselt lootus kõrge, et ehk lähipäevil näeme kahte rasvast triipu.

Ega mul miskit rohkem öelda polegi, kui et tahtsin teiega väga jagada ???? Loodan, et te ei pane pahaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see kes sai hommikul negatiivse testi.

Vabandan, et siin saripostitan aga tahan kellegiga oma emotsioone jagada.

Ühesõnaga, mul kõhus ikka päris tugevalt torgib munasarja piirkonnas. Tekkinud on ka väsimud. Rinnad jätkuvalt EI ole tundlikud. Rääkisin mehele ka, et näed test negatiivne, aga päevadele viitavaid sümptomeid (rindade tundlikus) seekord täiesti puudub. Mees vaatas testi, seal tekkinud ajaga kuivamistriip.

Mõlemil endiselt lootus kõrge, et ehk lähipäevil näeme kahte rasvast triipu.

Ega mul miskit rohkem öelda polegi, kui et tahtsin teiega väga jagada ???? Loodan, et te ei pane pahaks.

Soovitan ka biocardi. Nii palju kui seda pregna testi googeldasin, siis see ei pidanud just hea olema 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see kes sai hommikul negatiivse testi.

Vabandan, et siin saripostitan aga tahan kellegiga oma emotsioone jagada.

Ühesõnaga, mul kõhus ikka päris tugevalt torgib munasarja piirkonnas. Tekkinud on ka väsimud. Rinnad jätkuvalt EI ole tundlikud. Rääkisin mehele ka, et näed test negatiivne, aga päevadele viitavaid sümptomeid (rindade tundlikus) seekord täiesti puudub. Mees vaatas testi, seal tekkinud ajaga kuivamistriip.

Mõlemil endiselt lootus kõrge, et ehk lähipäevil näeme kahte rasvast triipu.

Ega mul miskit rohkem öelda polegi, kui et tahtsin teiega väga jagada ???? Loodan, et te ei pane pahaks.

Mina prooviksin ka näiteks Biocardi testi. Pregna testid lubavad küll, et on väga varajased testid, aga pole mina nendega kordagi midagi usaldusväärset saanud peale. Viimane kord, kui sai katsetatud, test oli lausa vigane nii, et isegi kontrolltriipu ei ilmunud. Minul täna siis 10 dpo ja ei tea mida arvata. Oleks nagu teine triibukuma, kuid samas nagu ei ole ka. Eks vara on testida ka, aga vaikselt poeb juba hinge kurbus, et jälle üks tsükkel, kus ei õnnestunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et ma Biocard testini ei jõuagi. Olen täna pool päeva super õnnetu olnud, sest mul hakkas määrima ja suuure tõenäosusega homme-ülehomme punased kohal. Niipalju siis minu varajasest rõõmustamisest ????

Täna pole linna asja kah, et uut testi ostma minna ja ausalt, enam pole tuju ka.

Aga aitäh, et te mulle kaasa elasite. Noh, mingi väike lootus veel siiski hinge jääb, et äkki mul on hiline pesastumine hetkel hoopis ???? aaga.. pigem siiski mitte.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vötan ennast ka ikka ja jälle ritta.

  • Brigantine, Naine 33/ Mees 36
  • Üritame saada esimest last
  • Varasemaid rasedusi pole olnud
  • Püüame alates Mai 2021
  • CD8

Kuidagi masendavaks hakkab see muutuma. Aprillis on arsti aeg. Loodame, et köik ikka korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka jätkuvalt siin Teiega. Proovime alates novembrist, selle aja sees 2 eeldatavasti keemilist selja taga. Keegi pole kinnitanud aga samas positiivsed testid nagu on näidanud, et midagi toimub. See kuu käisin peale OVd arsti juures kontrollis, et kas minuga on ikka kõik korras. Kõik pidi tiptop olema ja andis lootust, et võibolla midagi toimub jälle, sest emaka limaskest pidavat mõnusalt kohev olema. Eks nüüd ole näha, täna DPO8- ilmselgelt tänane test oli negatiivne.
Nüüd ootan paar päeva, enne ei testi 😀
/T./

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul täna taas CD1, kurbus ja leppimine segamini. Lootused olid kõrged ja seda kõrgem ka kukkumine.

Edu kõigile teistele ❤

Liisa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

kiire küsimus, kui duphastoni peab võtma 2 päeva peale ovulatsiooni ja täiesti positiivne oli test eile, 11.03, siis kas adekvaatne võtta esmaspäevast? Flo järgi panna, siis lükkaks nagu ovulatsiooni päeva 1 päeva edasi, aga täna test negatiivne.

Positiivseks hakkas minema juba neljapäeva õhtul, eile oli sama tume triip nagu kontrolljoonel ning täna negatiivne.

Vabandan ette juba kergelt blondi hetke pärast, sisimas koguaeg tunne, nagu ise teeks midagi valesti ja rohtu ometi valesti võtta ei tahaks..

aitäh

mYkn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

kiire küsimus, kui duphastoni peab võtma 2 päeva peale ovulatsiooni ja täiesti positiivne oli test eile, 11.03, siis kas adekvaatne võtta esmaspäevast? Flo järgi panna, siis lükkaks nagu ovulatsiooni päeva 1 päeva edasi, aga täna test negatiivne.

Positiivseks hakkas minema juba neljapäeva õhtul, eile oli sama tume triip nagu kontrolljoonel ning täna negatiivne.

Vabandan ette juba kergelt blondi hetke pärast, sisimas koguaeg tunne, nagu ise teeks midagi valesti ja rohtu ometi valesti võtta ei tahaks..

aitäh

mYkn

Duphastoni võtta pigem hiljem kui varem 🙂 mina alustaks ka esmaspäeval sellega.

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kõigil läheb? 🙂

Mul täna cd7 ja viimane päev letrosooli võetud. Kuna päevad hakkasid jälle mõni päev varem, siis otsustasin see tsükkel hoopis üle pika aja ribakaid proovida 🙂 Neli aastat tagasi hakkasid päevad samuti 8.3 ja sel tsüklil jäin rasedaks.. Ehk on õnne ja sel aastal õnnestub ka! 😀

Ja lõpuks ometi hakkab kevad lähenema, juhhuu!

C.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna CD8, niiet väga põnev, saame justkui üheskoos sinuga C märtsikuu teekonda läbida! 🙂

Iga kord, kui CD1 jälle pihta hakkab, on selline väike languse tunne, aga samas nüüd ov-d oodata on jälle põnev! 🙂

AM

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka CD8 ja lõpetasin eile letrosooliga, neljapäeval on UH ja tiksun praegu selle ootuses. Mina tunnen just, et praegu on emotsionaalselt kuidagi madalseis, loodan, et UHs kõik korras, siis ehk saan sellest üle ja saan ka rahus OV-d oodata ????

A.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heipa!
Minul lõppes eelmine tsükkel enda jaoks nii ootamatult ja kurvalt, et ei tahtnudki kuskil sõna võtta ja mossitasin omaette ????

Minu eelmise kuu ov jäi selgusetuks, arvatavast ov-st edasi oli PALJU selliseid sümptomeid, mida ma polnud kunagi varem kogenud ja googeldamistulemused veensid mind, et oli minu kuu. Lisaks siis see, et mingeid veidraid kuivamistriipe sain, mida polnud kunagi varem saanud. Siiski sai see tsükkel tavapärasest kiiremini läbi. Mõneti on mul isegi hea meel, see ov ja päevadevaheline aeg oli väga sümptomiterohke jne, nt valutas alakõht mitu-mitu päeva enne päevade algust juba. Tavaliselt käib mul ikka nii, et tuttav valu ja siis tunnen ära et täna-homme päevad tulemas ????

Ühesõnaga – eelmise tsükli pikkus oli tavapärasest 3-4 päeva lühem ja täna on CD6, ehk siis tundub, et oleme üsna ühes rütmis siin kõik ????

Kuna minu pettumus oli üsna suur, siis mõtlesin (jajah, teadagi, need ongi minu tsüklialguse mõtted alati ????), et see kuu püüan üldse mitte millelegi mõelda. Oma keha ma igatahes enam peale eelmist tsüklit ei usalda ???? vaatame, kuis siis läheb ????

Kevadilmad teevad tõesti tuju heaks! ????

 

kkmm

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, nii vahva! Oleme siin tõesti mitmekesi sarnases tempos edenemas – minulgi täna cd 6 ????

Söön ikka oma multivitamiini + sada miljonit teist toidulisandit. OV aeg peaks olema nädala lõpust kuni uue nädala keskpaigani (ei testi, seega puhtalt ennustuse peale).
Oi, see päike on nii mõnus ja uus lootus tärkab südames ☀️
J.K.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul DPO3, alustasin duphastoniga täna. Vaatame siis 10 päeva pärast, kas see tsükkel läheb õnneks. Aprillis ka arsti aeg, kui ei ole õnnestunud, tuleb ovitrelle.

????????
mykn

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen võtnud samuti seisukoha, et igasuguseid märke pole mõtet lugeda. See kütabki tihtipeale üles asjatuid lootusi. St lootma peab, aga kindlasti mitte iga väiksemat asja rasedusega seostama. 🙂 See ju omakorda võimendab pidevat rasedusele mõtlemist, mis tekitab seda kinnisideed -> stressi.

Teooria on tore küll, saaks selle kõik siis ka praktikasse rakendada. 🙂 No tahest tahtmata mõtled ja loodad.

Igaljuhul on tore teid siin jälle kuulda, tärkame kõik nagu kevadised lilledki! 🙂 Õnneks on nüüd tõesti rohkem päikest, mis energiat ja positiivsust süstib. ???? Ja nii nii äge, et me paljud samal joonel omadega, ma kohe tunnnneeen, et sellest tuleb huvitav kuu! 😛

AM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minagi kolin siia ????

  • Naine 33/ Mees 30
  • Üritame saada esimest last
  • Varasemaid rasedusi pole olnud
  • Läbi tehtud 4 kuud Duphastoni kuuri eelmisel kevadel. Septembris oli laparoskoopia, novembrist 3 kuud Letrozole+Ovitrelle süsti+Duphastone peal. Ei olnud edukas.
  • Mees põhjalikel uuringutel käinud ja tulemused üle keskmise head.. öeldi, et probleem pole kindlasti temas. Uuringutel käis eelmise aasta juunis ja veel kord selle aasta jaanuaris.
  • Veebruar oli hormoonivaba.
  • Nüüd algamas IVF lühike skeem

Täna siis CD1 ja homme helistan arstile ja alustame IVFi lühikese skeemiga.

Edu kõigile märtsis ????

K.

Minul jäävad taaskord märtsis triibud saamata. Alustasin selle kuu alguses IVFi lühikese skeemiga ning täna punktsiooni käigus selgus, et mul tekkis hüperstimulatsiooni oht ja siirdamine jääb ära. 15 rakukest küll saadi, nüüd ootame pingsalt, et teada saada, kas miskit ka viljastub. Kui läheb õnneks, siis on lootus, et järgmine või ülejärgmine tsükkel saab siirdada. Taas kord kurb.. aga eks on nagu on.
K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

DPO6 ja kerged krambid annavad vahel tunda, loodame, et on hea enne.☺️
mykn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

DPO6 ja kerged krambid annavad vahel tunda, loodame, et on hea enne.☺️

mykn

Pole sel kuul siin veel kirjutanud, ainult lugenud.

Aga hea äratundmine praegu, mul ka DPO6 ja kõhus krambitab 🙂 Loodame jah, et see tähendab head.

Kas keegi siin tellinud hiinast teste? Kuidas kogemused?
Mul eile jõudsid

 

T

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovime teist kuud hetkel. Tänasega cd17, homme peaks olema ovulatsioon. Vasakus munasarjas õrn valu ka.

Veebruaris hilinesid 2 päeva päevad ka ja peale seda vaid määris esimesed 2 päeva korra ja siis kolmandal päeval pauhh nagu veresupp. Pold ammmu sellist asja olnud, et hilinevad ja siis alguses vaid õrnalt määrib korra päeval. Tavaliselt hakkasid kas päev varem või siis täpselt õigel päeval kui pidid.

Sisimas loodan,et saan varsti need triibud ka???????? Esimese lapsega läks 6 kuud aega enne kui jäin lõpuks rasedaks.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehhee, DPO8 vaja ikka testi teha ja ülla-ülla, negatiivne..????
mykn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wow, cd13 ja ribakas peaaegu positiivne ???? Nii vara pole ammu ov olnud ????

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wow, cd13 ja ribakas peaaegu positiivne ???? Nii vara pole ammu ov olnud ????

C.

Kas sa võtad letrosooli ilma, et käiksid UHs kontrollimas, kuidas folliikulid kasvavad? Mind on UHsse kutsutud ja nüüd sain ka Ovitrelle teha. No loodame, äkki oli just see puudu, kuigi OV toimub mul muidu ise ka, aga ikka mingi 5-6 päeva hiljem.

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere armsad kaasvõitlejad!

Mul oli 28.veebruar kolmas siirdamine, mis õnnestus. Aga täna tekkis veritsus.. kas see tähendab, et katkemine toimus? ????

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wow, cd13 ja ribakas peaaegu positiivne ???? Nii vara pole ammu ov olnud ????

C.

Kas sa võtad letrosooli ilma, et käiksid UHs kontrollimas, kuidas folliikulid kasvavad? Mind on UHsse kutsutud ja nüüd sain ka Ovitrelle teha. No loodame, äkki oli just see puudu, kuigi OV toimub mul muidu ise ka, aga ikka mingi 5-6 päeva hiljem.

A.

Mul ilma uh-deta jah, sest kõik toimib nii kui vaja ????‍♀️ Mulle meeldiks ka pidevam kontroll, aga kuna meil Pärnus vaid üks arst kes viljatusega tegeleb, siis pole mujale pöörduda ka.. Tallinn ja Tartu on variandid, aga e-r tööl käies on raske. Kui letrosool ja metformiin triipe ei too, siis pean küll mujale pöörduma.
C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

dpo10 ka negatiivne.. 2 päeva veel duphastoni võtta.????

mykn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 162 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Märts 2022