Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Märts 2022

Näitan 12 postitust - vahemik 151 kuni 162 (kokku 162 )

Teema: Triibupüüdjad Märts 2022

Postitas:
Kägu

Palju palju õnne KR22! Mul on nii hea meel sü üle! ???? Hoian samuti pöidlaid, et kõik kenasti edaspidi läheks. 🙂

AM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänasega DPO13 ja testil teine heledam triip samuti õrnalt. Käed värisesid seda vaadates ja loodan, et see on ka kindel märk. Kõige rohkem kardangi, et pärast ei lähe õnneks ikka ja paari päeva pärast punased platsis. Kuid olen hetkel positiivne ja elan päev korraga.

KR22

Imevahvad uudised! Hoian pöidlaid ja varbaid ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritan nii palju olla positiivne kui suudan sest see triip oli ikkagi üsna õrn seal aga oli näha ikkagi. Kui mu silmad petnud mind ikka.

https://ibb.co/SrJvffB

 

KR22

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hele tõesti, aga mina näen samuti! ????

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, näen minagi! ????????‍♀️ Hele, aga mõnusalt “rasvane” ????????

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti mõnusalt rasvane ????palju õnne!????

/T. /

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind valdavad hetkel segased tunded. Testile tuli hommikul vara tugevam triip kui sellele eilsele mis tegin… kuid nüüd avastasin määrib pruunikas punakat???? ma ei teagi mida mõelda.   Hcg eilne näit oli 130…

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind valdavad hetkel segased tunded. Testile tuli hommikul vara tugevam triip kui sellele eilsele mis tegin… kuid nüüd avastasin määrib pruunikas punakat???? ma ei teagi mida mõelda. Hcg eilne näit oli 130…

KR22

130 vastab vist ca 14DPO? Palju sul DPO on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind valdavad hetkel segased tunded. Testile tuli hommikul vara tugevam triip kui sellele eilsele mis tegin… kuid nüüd avastasin määrib pruunikas punakat???? ma ei teagi mida mõelda. Hcg eilne näit oli 130…

KR22

130 vastab vist ca 14DPO? Palju sul DPO on?

 

DPO14

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind valdavad hetkel segased tunded. Testile tuli hommikul vara tugevam triip kui sellele eilsele mis tegin… kuid nüüd avastasin määrib pruunikas punakat???? ma ei teagi mida mõelda. Hcg eilne näit oli 130…

KR22

Eks nüüd vaid aeg annab arutust.. 🙁

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind valdavad hetkel segased tunded. Testile tuli hommikul vara tugevam triip kui sellele eilsele mis tegin… kuid nüüd avastasin määrib pruunikas punakat???? ma ei teagi mida mõelda. Hcg eilne näit oli 130…

KR22

Eks nüüd vaid aeg annab arutust.. ????

C.

Võtan rahulikult hetkel aga ainult aeg näitab mis saab jah. Samas määris natuke ja peale seda siis ei midagi. Ainult vasakmunasari tuikab.  Jäingi mõtlema seda, et test näitas vägagi ilusaid triipe täna aga määris ka. Nii kaua on okei kui ei veritse aga kui peaks siis arvangi eks see püsima ei jää kahjuks. Nii varajase rasedusega ei saaks ka miskit teha.

 

KR22

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind valdavad hetkel segased tunded. Testile tuli hommikul vara tugevam triip kui sellele eilsele mis tegin… kuid nüüd avastasin määrib pruunikas punakat???? ma ei teagi mida mõelda. Hcg eilne näit oli 130…

KR22

Eks nüüd vaid aeg annab arutust.. ????

C.

Võtan rahulikult hetkel aga ainult aeg näitab mis saab jah. Samas määris natuke ja peale seda siis ei midagi. Ainult vasakmunasari tuikab. Jäingi mõtlema seda, et test näitas vägagi ilusaid triipe täna aga määris ka. Nii kaua on okei kui ei veritse aga kui peaks siis arvangi eks see püsima ei jää kahjuks. Nii varajase rasedusega ei saaks ka miskit teha.

KR22

Pruun veri on nö vana veri. Vabalt võib olla pesastumise veri. Hcg hakkabki tõusma peale pesastumist ja nüüd saad 2 päeva tagant seda ise mõõtmas käia. Selle asemel et juba kõige hullemat mõelda võiks natukenegi rõõmu tunda. Kasvõi selle üle et oled suuteline ise rasestuma ja triipe nähes tulebki rõõmustada.  Edu ja rõõõõõõõõmu 🙂

Ps! Mu triiip oli sama rasvane ja vaevu märgatav dpo10. Täna 18 rasedusnädal jookseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 151 kuni 162 (kokku 162 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Märts 2022