Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad märts 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 176 )

Teema: Triibupüüdjad märts 2023

Postitas:
Kägu

Kes üle poole aasta proovinud on, kuidas toime tulete selle pettumuse ja lootusetusega et muudkui ei tule? Iga järgneb ebaõnnestunud kuu toob aina suurema pettumuse

Ma ei tulegi toime. Täitsa ausalt iga korraga aina hullem ja vaimselt valusam. Ok sellega, et rasedust ei tekkinud ja päevad hakkavad, sellega ma veel kuidagi saan hakkama. Aga see, et ootad päevade hilinemise ära, ei testi enne, siis testid, saas triibud ja taipad, et see ilmselt katkeb. Vot see on iga kord aina laastavam. Veebruari katkemisest tulin nii raskelt välja, et kaks päeva nutsin ainult, siis vihkasin ennast ja oma keha, vandusin, et ei suuda enam ja mulle aitab, viskan ov testid ära ja tühistan arsti aja. Ja siis jälle nutsin lohutamatult.

Aga siin ma olen jälle ???? Ajasin ennast püsti, ütlesin endale, et kohe kohe varsti jään ikka rasedaks. Mediteerisin, hingasin, ajasin kõik negatiivse minema ja jätkan oma teekonda. Jätkan treeningutega, ei seksi käsu peale ???? teen minimaalselt ov teste, ei tee ühtegi rasedustesti enne kui päriselt on õige aeg. Et siis jätkan sealt kust pooleli jäin ja väldin stressi ja ülemõtlemist. Ning vähendasin töökoormust, et elu oleks ilusam ja aega iseendale rohkem.

Taevasina

Soovitan panna naistearstile aeg ja teha uh ning vereanalüüsid. Kui tõesti saad triibud ja kohe katkeb, siis ikka peab mingi põhjus olema. Ja äkki on lihtne põhjus ja lihtsa raviga lahendatav. Edu sulle!

Mul ongi aeg pandud ja saabubki nädala alguses. Mul tegelikult ei ole väga palju katkemisi olnud. Eelmine aasta jaanuaris oli anomaalia moolrasedus. Selle kohta öeldi, et niivõi naa geenirikkega rasedus. Siis kuni juulini ei tohtinud rasestuda. Ja nüüd pool aastat hiljem katkemine. Ma ei tee rasedusteste ja ega ma ei tea palju neid nn keemilisi olnud on. Aga ametlikult on ainult kaks rasedust olnud negatiivse lõpuga. Ja juulis arstil käies oli kõik ikka tip top korras 😉

Taevasina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes üle poole aasta proovinud on, kuidas toime tulete selle pettumuse ja lootusetusega et muudkui ei tule? Iga järgneb ebaõnnestunud kuu toob aina suurema pettumuse

 

Kes üle poole aasta proovinud on, kuidas toime tulete selle pettumuse ja lootusetusega et muudkui ei tule? Iga järgneb ebaõnnestunud kuu toob aina suurema pettumuse

Kas sa ootad esimest last? Ma soovitan vähem stressata ja anda endast parim. Ma see N31, kes hetkel proovib stressivabalt teist last, aga esimesega võtsin kõikvõimalikud meetodid kasutusele (kartsin väga katkemist). Mõlemad mehega võtsime rasestumise eelseid vitamiine ja toitusime tervislikult+ liikusime palju (siis oli veel see karantiiniperiood). OV teste tegin (mul oli regulaarne 28p tsükkel ja sain ilusti need triibud ov testiga). Vahekorras olime ov ajal palju ja pärast ov-d pidasime pausi (kuskilt lugesin, et aitab “pesastumisele” kaasa). Sõin nädal pärast ov-d ananassi (pidi aitama pesastuda), aga siis enam mitte (raseduse ajal ei soovitata). Kasutasime rasedust soodustavat libestit (googelda).

ei proovi esimest, unustasin initsiaalid alla panna kui küsisin. Esimene tuli nii üleöö ja müüd tekibki oga uue kuuga aina enam ja enam pettumust, iga uue tsükli algul luban et ma ei tee enam ühtegi testi, aga tsükli lõpupoole on jälle see lootus-pettumus ring käes. Lootsingi kuulda kuidas teised toime tulevad või see ongi tahest tahtmata selline korduv kurbuse ring. Aga kõigile palju edu ja vastupidamist, kellel märtsis õnnestub siis saavad/saame pisikese jõuluime ja mis saaks oli parim selle aasta lõpetuseks. 🙂

MK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

N26 ja M28
Liigun ka eelmisest kuust siia. Proovime rasestuda alates detsembrist. See kuu oli seene moodi asi ning kasutasin klotrimasooli enne ovulatsiooni- ei teagi, kas see võis midagi mõjutada. Siiralt loodan, et mitte. Täna on 3dpo ning eks näha ole, kas see kuu õnnestub. Eelmine kuu kui päevad hakkasid siis korra tõmbas väga morniks olemise, õnneks sain sellest üle ja üritan endale sisendada, et tuleb siis kui tuleb ning ega ta tulemata jää.

K

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen suutnud kuidagi endaga teha sisemise rahu ja ei tunne kurbust, kui ei õnnestunud. Ilmselt muudab selle kergemaks ka see, et 2 last olemas ja mehega kokkulepe, et proovime suve lõpuni. Kui ei õnnestu, siis loobume plaanist (muidu jääks nooremaga üle 3a vahet ja kaotaks meeletult emapalgas). Meil vanust ka nii palju, et kuhugi edasi lükata pole.

Hetkel DPO 4, nädala pärast saab testida 😀

Mustik

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul peaks täna-homme päevad hakkama. Kõht stabiilselt tuikab koguaeg ja tegin hetk tagasi testi.

https://www.upload.ee/image/14994039/25706B0D-1BB7-4686-98D9-84408F9954EE.jpeg 

No ma nüüd ei oskagi midagi arvata. Triip iseenesest hele, kuid tekkis koheselt. Elu esimesed triibud, seega üleliia rõõmustada ei julge.
Plaanin homme uuesti testida ja kui tekib vähe tumedam triip, siis järgmine samm veretestile minek 🙂

 

lillm

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see pole õrn triip. See on täiesti korralik triip. Pole mingit põhjust uuesti testida või veretesti teha, hetkel näitab see test täiesti kindlalt rasedust.
Palju õnne 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iillm, see ju täitsa triip, mis triip. Palju õnne!

Mul CD22, see kuu olen kuidagi väga rahulikult asja võtnud. Kuni tänaseni isegi ei mõlenud, et testimise aeg on lähenemas. Täna apteegist mööda kõndides tuli korra pähe, et peaks testi ostma, aga jätsin hetkel ostmat.

Violeta

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Täna ilmslet 7dpo ja testimise ootamine nii piin. Viimasel ajal on peapööritust rohkem kui muidu enne päevade algust (pms) ning seljavalu ka, rohkem närvivalu moodi. Raudselt mõtlen üle, aga tôesti tahaks juba kaste triipu????
Millal teie hakkate tegema rasedusteste?

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin seda küsida, kas see on pigem hea märk, et peale ovulatsiooni tehtud ovulatsioonitest ja nüüd kui täna tegin, siis teine triip oli tumedam kui kohe peale ov tehtud testil????

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin seda küsida, kas see on pigem hea märk, et peale ovulatsiooni tehtud ovulatsioonitest ja nüüd kui täna tegin, siis teine triip oli tumedam kui kohe peale ov tehtud testil????

K

Ei oska öelda aga rasedus- ja ovulatsioonitest mõõdavad erinevate hormoonide sisaldust uriinis, ovulatsioonitesti testi abil rasedust määrata ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne triibulistele ????

minul nüüd CD7, päevad lõppenud.. ootame ov. Arstil käidud, see arst arvas, et võiks tsüklihäire pärast siiski veel duphastoni proovida. Lisaks soovitas ka mingisugust vitamiini mis pidi ka hormoone tasakaalustama vms. Hakkasin seda ka võtma. Lisaks leidis ultrahelis mingisuguse valge täpikese emakast. Ütles, et on kaltsiumi? moodustis ja iseenesest halba ei kujuta. Aga kui rasestuda siiski paari kuuga ei õnnestu siis võiks teha hüsteroskoopia ja vaadata mis seal emakas siis toimub ikkagi.
sellised plaanid siis praegu.
ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu täna DPO 9. Kiusatus on homme juba testida, aga üritan ikka esmaspäevani venitada. Mingeid tunnuseid pole, aga mul pole neid kunagi (ei enne päevi ega ka eelmiste raseduste alguses).

Mustik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin 8.03 hcg mõõtmas ja oli 51.49 ja täna 10.03 75.80. Kas see on liiga vähene tõus kahe päevaga? Tõenäoliselt võib katkeda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin 8.03 hcg mõõtmas ja oli 51.49 ja täna 10.03 75.80. Kas see on liiga vähene tõus kahe päevaga? Tõenäoliselt võib katkeda?

Mulle tundub küll. Hcg peaks iga 48-72h tagant kahekordistuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin 8.03 hcg mõõtmas ja oli 51.49 ja täna 10.03 75.80. Kas see on liiga vähene tõus kahe päevaga? Tõenäoliselt võib katkeda?

Teeks paari päeva pärast uue proovi. Vara veel midagi öelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise loodan, et esmaspäevaks ei ole päevad hakanud ja saan uue testi teha.

Tõenäoliselt tegin liiga vara ka veretesti. Peale Mirena eemaldamist ei ole tsükkel regulaarne ja 8.03 oli tsükli 25 päev ja täna 27 päev. Eelmine kuu oli tükkel 26 päeva ja mõtlesin, et see kuu sama aga just vaatasin  märkmetest, et 26 päeva sai 9.03 täis. Peale spiraali olidki 32,28 ja 26 päeva. Kuna eelmine kuu katkes siis tahtsin see kuu teada, et kas hcg tõuseb.

E.E.2

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin 8.03 hcg mõõtmas ja oli 51.49 ja täna 10.03 75.80. Kas see on liiga vähene tõus kahe päevaga? Tõenäoliselt võib katkeda?

Mulle tundub küll. Hcg peaks iga 48-72h tagant kahekordistuma.

See pole tõsi. Mul ka ei kahekordistunud alguses ja kandsin ilusti lõpuni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Täna ilmslet 7dpo ja testimise ootamine nii piin. Viimasel ajal on peapööritust rohkem kui muidu enne päevade algust (pms) ning seljavalu ka, rohkem närvivalu moodi. Raudselt mõtlen üle, aga tôesti tahaks juba kaste triipu????

Millal teie hakkate tegema rasedusteste?

K

mina teen rasedustesti siis kui päevad juba umbes nädal hiljaks jäänud. Või veel hiljem, kiire elu ja see ei keerle lapsesaamise ümber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Täna 10dpo ja tegin testi. No ma ei tea, kui megalt pingutada siis teise triibu õhkõrn kuma justkui oleks seal.
Eilsel ja üleeilsel testil täpselt sama.
Elukaaslase arvates kõik testid täiesti negatiivsed olnud.
Ovulatsioonitestil ka siiani kaks triipu, test neg muidugi aga ikkagi. Lisan siia tänase rasedustesti pildi.
https://www.filemail.com/d/suawotmpjsbhorm

Ja siia panen tänasest ovulatsioonitestist pildi

https://www.filemail.com/d/zgjtfsfesjjtpwc

K

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Täna 10dpo ja tegin testi. No ma ei tea, kui megalt pingutada siis teise triibu õhkõrn kuma justkui oleks seal.

Eilsel ja üleeilsel testil täpselt sama.

Elukaaslase arvates kõik testid täiesti negatiivsed olnud.

Ovulatsioonitestil ka siiani kaks triipu, test neg muidugi aga ikkagi. Lisan siia tänase rasedustesti pildi.

https://www.filemail.com/d/suawotmpjsbhorm

Ja siia panen tänasest ovulatsioonitestist pildi

https://www.filemail.com/d/zgjtfsfesjjtpwc

K

Ovulatsioonitest ei näita sul mingit rasedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näitagi, aga hcg ja lh hormoonid väga sarnased ning ovulatsioonitest võib siiski muutuda kui rase oled.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutan siia teemasse vahele.

Kaks korda rase olnud ja ovulatsioonitestid näitasid küll rasedust. Läksid heledaks ja siis uuesti tagasi, OV näitas ca kaks päeva enne tumedamat joont justkui ovulatsioon kui kümnese tundlikusega rasedustest näitama hakkas. Selle järgi saingi mõlemad korrad aru, et ilmselt miskit toimus + mul tuli ka metallimaitse suhu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näitagi, aga hcg ja lh hormoonid väga sarnased ning ovulatsioonitest võib siiski muutuda kui rase oled.

LH hormooni on uriinis koguaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ovulatsioonitest näitab raseduse korral nö valepositiivset, kuna uriinis on juba suurem hulk hCG-d kui LH-d. hCG tõttu võibki ovulatsioonitest olla ka positiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ovulatsioonitest võib näidata küll, aga ainult juhul, kui rasedustest juba arusaadavalt ja kindlalt positiivne. Siiski enne näitab rasedustest kui ovulatsioonitest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ovulatsioonitest võib näidata küll, aga ainult juhul, kui rasedustest juba arusaadavalt ja kindlalt positiivne. Siiski enne näitab rasedustest kui ovulatsioonitest.

No ma saan oma väidetel ümber lükata, pildi tõestused isegi telefonis olemas. OV olid tumedad, triip läks tumedamaks kui testtriip, aga 10se tundlikusega erinevad testid olid veel negatiivsed. 2x nii – mõlema rasedusega. St peale ovulatisooni läks triip uuesti heledaks, pea olematuks ja siis jälle tumenes. Need kuud kui rasedaks ei jäänud ka ov testi teine triip uuesti tumedaks ei läinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna DPO 12 ja sain testile õrna triibu (aga täiesti vabalt nähtav) ????

Nüüd pöidlad peos, et kõik areneks ja kasvaks kenasti. Päevad peaks hakkama kolmapäeval, siis teen uue testi. Kui triip tumedam, räägin mehele ka, enne hoian enda teada.

Mustik

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain tänased vastused ka kätte.

8.03  51.49, 10.03 75.80 ja täna 13.03 151.35. Tundub nii aeglane tõus aga loodan edasi, et õnnestus ja jääb püsima. Ma muidugi ei tea, võibolla oli eelmiste rasedustega ka madal tõus. Siis ma vereproovi andmas ei käinud ja ühtegi raseduse sümptomit ka ei olnud terve raseduse aja, kui välja arvata positiivne rasedustest. Seekord aga kardan katkemist ja olen iga kuu enne testima hakanud ja vereproovi teinud see kuu mitu korda.

E.E.2

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma üsna pahur. Juba teine kord kutsutakse mees ootamatult teise eesti otsa tööle ja ka seekord saime ainult 1x proovida.. samas ma proovin ennast lohutada, et ongi vaja ainult ühte õiget korda.. ????????

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen suutnud kuidagi endaga teha sisemise rahu ja ei tunne kurbust, kui ei õnnestunud. Ilmselt muudab selle kergemaks ka see, et 2 last olemas ja mehega kokkulepe, et proovime suve lõpuni. Kui ei õnnestu, siis loobume plaanist (muidu jääks nooremaga üle 3a vahet ja kaotaks meeletult emapalgas). Meil vanust ka nii palju, et kuhugi edasi lükata pole.

Hetkel DPO 4, nädala pärast saab testida ????

Mustik

Kui vana sa oled, et edasi lükata ei taha? Mul just katkes ja oleks tulnud ka praeguse pesamunaga alla 3a vahet, aga kuna nüüd läheks väga napikaks, siis ei teagi, mida teha. Vahe oleks kahekordne, aga siis tuleks veel enne esimesi päevi hakkama panna, et sama vh saada. Hirm uue peetumise ja katkestamise ees on muidugi suurem kui hirm miinimum vh ees. Teisalt kui oodata, siis oleks vaja järgmised 9 kuud hoolega tööl käia, aga nooremaks ei jää ma ka ju, ja mida vanem olen, seda suurem on jälle risk katkemisele või kromosoomihaigustele…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 176 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad märts 2023