Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad märts 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 176 )

Teema: Triibupüüdjad märts 2023

Postitas:
Kägu

Mina olen suutnud kuidagi endaga teha sisemise rahu ja ei tunne kurbust, kui ei õnnestunud. Ilmselt muudab selle kergemaks ka see, et 2 last olemas ja mehega kokkulepe, et proovime suve lõpuni. Kui ei õnnestu, siis loobume plaanist (muidu jääks nooremaga üle 3a vahet ja kaotaks meeletult emapalgas). Meil vanust ka nii palju, et kuhugi edasi lükata pole.

Hetkel DPO 4, nädala pärast saab testida ????

Mustik

Kui vana sa oled, et edasi lükata ei taha? Mul just katkes ja oleks tulnud ka praeguse pesamunaga alla 3a vahet, aga kuna nüüd läheks väga napikaks, siis ei teagi, mida teha. Vahe oleks kahekordne, aga siis tuleks veel enne esimesi päevi hakkama panna, et sama vh saada. Hirm uue peetumise ja katkestamise ees on muidugi suurem kui hirm miinimum vh ees. Teisalt kui oodata, siis oleks vaja järgmised 9 kuud hoolega tööl käia, aga nooremaks ei jää ma ka ju, ja mida vanem olen, seda suurem on jälle risk katkemisele või kromosoomihaigustele…

Saan mõne kuu pärast 41, nii et kuhugi edasi lükata pole… Täna sain positiivse testi ka, aga kuna minulgi kunagi peetumine üle elatud, siis kuklas ikka väike hirm. Aga tuleb mõelda ilusaid mõtteid 🙂

Mustik

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kõikidel läinud on?

 

Mul täna CD25/DPO9, see kuu ei teinud ovulatsiooniteste, eelnevatel kuudel ikka tegin. Rasedustesti pole ka teinud, praegu vara veel. ???? Alakõhus on krambid nagu tavaliselt menstruatsiooni eelselt on olnud, muus osas enesetunne tavaline. Kodus 1a2k vanune laps ka, kes nõuab pidevalt tähelepanu, pole aega eriti siia kirjutada. ????

 

 

astor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile oleks pidanud päevad hakkama. Tegin eelmisel nädalal kaks testi (viimati laupäeval) ja need olid negatiivsed. Kui homseks päevad pole hakanud, teen hommikul uue testi. Aru ma ei saa, enne uue beebi plaani oli mul täpne tsükkel 28 päeva, aga selle aasta algusest on iga kuu veiderdanud ja pikemaks veninud. Mhhh.

Violeta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Palju õnne teile, kes triibud on püüdnud vahepeal!

Minul läheb selliselt, et ei teinud ka OV teste see kuu, sest eelmisel kahel kuul oli täpselt CD13 positiivne. Tegutsesin sel kuul selle teadmise pealt. 🙂 Täna on CD18/4DPO.

Hetkel aeg väga kiiresti läinud, sest kuidagi palju teha ja vähe aega (üle)mõtlemiseks 😀 .

Sadeli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei suutnud hommikuni oodata ja tegin juba päeval testi ära. Kui tulemust kontrollima läksin, oli see iga nurga alt negatiivne. Praegu hakkasin testi ära viskama ja sinna oli üks triip juurde tekkinud. Arvatavasti ainult kuivamistriip, aga nüüd olen veidi elevil ja öö saab pikk olema.

Violeta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, liitun ka teemaga.

mina 32, mees 35.

Proovime meie esimest last alates oktoobrist. Täna 10 DPO, kõht juba 4 päeva valutab, päevad peaksid hakkama paari päeva pärast. Tegin testi ka täna hommikul, aga oli negatiivne 🙁

Kas see kõhuvalu on normaalne alguses?

 

Edu kõigile ja palju triipe ????

Keira

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Palju õnne, kes oma triibud kätte on saanud!

Täna 13dpo ja nüüd hommikul veidi määris. Tundub, et olen see kuu ka mängust väljas????
Suht kurb on olla.

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, liitun ka teemaga.

mina 32, mees 35.

Proovime meie esimest last alates oktoobrist. Täna 10 DPO, kõht juba 4 päeva valutab, päevad peaksid hakkama paari päeva pärast. Tegin testi ka täna hommikul, aga oli negatiivne ????

Kas see kõhuvalu on normaalne alguses?

Edu kõigile ja palju triipe ????

Keira

Kõhuvalu võib küll normaalne olla, kuid kõhuvalu võib olla ka päevade eelselt ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne neile, kes oma triibud juba kätte saanud see kuu! 🙂
Liitun samuti püüdjatega, ise 31 ja abikaasa 33. Triipe hakkasime püüda jaanuarist.
Hetkel kalendri järgi OV13, homme-ülehomme peaks päevad hakkama. Testi tegin esmaspäeval, siis oli test negatiivne. Üritame kannatlikud olla ja oodata veel mõned päevad ja kui siis veel miskit alanud ei ole, uue testi teha.

Ketukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tavaliselt mul valutab 1 päev kōht ja hakkavad päevad. Muidu enne ōigeid päevi veel 3-4 päeva määrib ka, kuid seda määramist see kord pole veel hakanud, seega ise loodan, et on  pōhjus see, et ootan beebit 🙂

Homme plaanin uue testi teha hommikul.

 

Keira

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Meie proovime detsembrist, kahjuks veebruaris oli peetumine. Nüüd uuesti proovimas. Arst ütles, et ei pea vahet hoidma, internetist leiab erinevaid arvamusi.

Igatahes ootame põnevusega ja ilmselt see kuu ikkagi ehk ei õnnestu.

 

Kurrunurru

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hommikune teise firma test oli siiski negatiivne. Ootan nüüd paar päeva ja kui päevi ikka pole, siis testin uuesti.

Violeta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oli naistearst ning arvas, et nüüd võiks viljatusarstiga taas ühendust võtta. Eelmisel korral saime teisel IUI katsel lapse, et ehk sama skeem toimib taas. Kirjutasin siis täna arstile ära 🙂 Vaatame, mis ta kostab

Kohe saab aasta “ise proovimist” mööda.

 

Mannatera

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N42, M39 proovime 3.last. Detsembris l6petasin 2. lapse imetamise, tsükkel veel ebaregulaarne. Eelmised päevad hakkasid 22.2 aga oli ka üle nädala vara ja eriti tugevad. Ovulatsiooniteste tegin 28 päevase tsükli järgi, 1x näitass 6rna triipu, eks näis. Eelnevalt olnud 4 varast katkemist, kodus maibeebi 2020 ja maibeebi 2022.

 

plx28

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelnevad päevad veits iiveldanud, kuigi eelnevad 2 kuud samuti enne päevi olnud, mõtlesin seekord päevad ära oodata aga siin 2-3 päeva jäänud. Midagi ei lootnud pigem olin valmis, et jätkame proovimist. Väga loodan, et tuleb 2 novemb-dets beebi

ATL

https://ibb.co/stPNcmH

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust esmalt kirjutasin A.T-L

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et pean aprilli triibupüüdjate hulka minema. Homme peaks päevad algama, tänane test nii negatiivne kui olla saab. Väike kurbus on küll hinges. Loodan, et aprillis õnnestub ja aasta lõpuks on meil kodus veel üks detsembribeebi.

 

 

astor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pidid päevad hakkama 12.03. Aga kuna mul veebruaris oli katkemine, siis ma tegelt jäin nn ootele, et tsükkel võib ka pikemaks venida. Sai ju ka arstil käidud ja arst ultraheliga vaatas ja ütles, et vaatlusel on näha, et päevad peaks hakkama. Tegi vereproovid, et vaadata, kas ov toimus. Vereproovid oli ideaalsed, kõik hormoonid ja kilpnääre ok. Ütles, et munarakk vabanes ja proovide järgi kõik toimib ideaalselt. Eelmise aasta jaanuari moolraseduse ja selle aasta veebruari raseduse katkemise kohta samas midagi positiivset ei öelnud, pigem leidis, et need rasedused on geenirikkega ja võib juhtuda, et nii läheb ka edaspidi. Tulin seal ära teadmisega, et mul on 2 last ja mängin oma unistused ümber. Ma tegelikult ei saanudki arstist aru, tegemist ei olnud kogemusteta arstiga ja ikka selline, kes väga palju tegeleb katkemiste ja asjadega. Tema jutt oli nii, et proovida võib ikka iseseisvalt edasi, aga kuna mu proovid on ideaalsed, siis nende poolt midagi teha ei saa ja eelnevad rasedused viitavad ikka sellele, et munarakk viljastub, aga need kõik on rikkega ja teha midagi ei saa.

Selle kõige jutu jätkuks, 18.03 laupäeval tegin rasedustesti ja see oli nii positiivne kui olla sai. Sain tegelikult juba aru teisipäeval, et rase olen. Aga ma lihtsalt ei julgend teha testi ja siiani ei tunne rõõmu, pigem hirmu. Jah kardan katkemist meeletult. Sest alles eelmine kuu katkes. Veel mis ma panin tähele, et peale ov kuskil seitsmendal päeval oli väga väga hele roosa voolus. Pigem oli see, et vooluse sees oli natuke roosakat. Sama oli paar korda veel ja päev enne seda kui pidid päevad hakkama. Aga see ei olnud ei määrimine ega nagu tavaliselt enne päevasid, vaid hoopis midagi muud. Pesastumine?

Vabandan, et nii pikalt kirjutasin. Aga hetkel lihtsalt ei ole julgend kellelegi rääkida ja istun siin oma segaste tunnetega üksi ja kirjutan anonüümselt foorumi.

Taevasina

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pidid päevad hakkama 12.03. Aga kuna mul veebruaris oli katkemine, siis ma tegelt jäin nn ootele, et tsükkel võib ka pikemaks venida. Sai ju ka arstil käidud ja arst ultraheliga vaatas ja ütles, et vaatlusel on näha, et päevad peaks hakkama. Tegi vereproovid, et vaadata, kas ov toimus. Vereproovid oli ideaalsed, kõik hormoonid ja kilpnääre ok. Ütles, et munarakk vabanes ja proovide järgi kõik toimib ideaalselt. Eelmise aasta jaanuari moolraseduse ja selle aasta veebruari raseduse katkemise kohta samas midagi positiivset ei öelnud, pigem leidis, et need rasedused on geenirikkega ja võib juhtuda, et nii läheb ka edaspidi. Tulin seal ära teadmisega, et mul on 2 last ja mängin oma unistused ümber. Ma tegelikult ei saanudki arstist aru, tegemist ei olnud kogemusteta arstiga ja ikka selline, kes väga palju tegeleb katkemiste ja asjadega. Tema jutt oli nii, et proovida võib ikka iseseisvalt edasi, aga kuna mu proovid on ideaalsed, siis nende poolt midagi teha ei saa ja eelnevad rasedused viitavad ikka sellele, et munarakk viljastub, aga need kõik on rikkega ja teha midagi ei saa.

Selle kõige jutu jätkuks, 18.03 laupäeval tegin rasedustesti ja see oli nii positiivne kui olla sai. Sain tegelikult juba aru teisipäeval, et rase olen. Aga ma lihtsalt ei julgend teha testi ja siiani ei tunne rõõmu, pigem hirmu. Jah kardan katkemist meeletult. Sest alles eelmine kuu katkes. Veel mis ma panin tähele, et peale ov kuskil seitsmendal päeval oli väga väga hele roosa voolus. Pigem oli see, et vooluse sees oli natuke roosakat. Sama oli paar korda veel ja päev enne seda kui pidid päevad hakkama. Aga see ei olnud ei määrimine ega nagu tavaliselt enne päevasid, vaid hoopis midagi muud. Pesastumine?

Vabandan, et nii pikalt kirjutasin. Aga hetkel lihtsalt ei ole julgend kellelegi rääkida ja istun siin oma segaste tunnetega üksi ja kirjutan anonüümselt foorumi.

Taevasina

 

Appi, nagu mina oleksin kirjutanud.

Mul ka kaks last, veebruaris oli peetumine (tühi lootemuna), nüüd siis ootel ja vaatan mis edasi saab.

Soovin sulle murevaba rasedust Taevasina!

 

Kurrunurru

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitähh heade soovide eest. Hetkel ongi see, et hinges on hirm ja südames on lootus. Veebruari rasedusega ma sain ainult väga heleda triibu, mis iga päevaga aina heledamaks läks ja lõpuks katkes. Hetkel oli testi teine triip isegi tumedam kui kontrolltriip ja nii nii loodan, et püsima jääb.

Taevasina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hoian pöidlaid ja varbaid, et ilusti kõik läheks ja jääks püsima!!

ilusat rasedust sulle, karta on täiesti okei aga  lootma peab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Mina suht vaikne olnud, aga ega midagi muutunud pole 😀 Käigupealt ostsin ikkagi cd17 ovulatsioonitestid ja saingi laupäeval cd20 oma positiivse testi kätte. Tuju tegi heaks küll, vöiks need kaks triipu juba rasedustestile ka tulla 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul katkes. Triip testil läks heledaks ja veritses 7 päeva. Aga kas see võis olla lihtsalt katkemine või päevad?

CK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul katkes. Triip testil läks heledaks ja veritses 7 päeva. Aga kas see võis olla lihtsalt katkemine või päevad?

CK

Nii kurb 🙁

Mitmendal nädalal? Kas vahepeal läks triip korralikult tumedaks ka?

Mustik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et suur soov rasestuda, sellega kaasnev pidev mõtlemine ja kõik muu hakkab tsüklit mõjutama mul. Muidu tsükkel olnud alati korrapärane 28-29 päeva. Täna 33 päev ja päevi ei kusagil. Pigem on pidevalt iiveldav tunne, kui midagi sellist, mis võiks viidata päevade peatsele saabumisele.
Tegin reedel testi ja nüüd täna uuesti, kuid kõik testid negatiivsed. Ootame siis edasi ja kui nädala lõpuks päevad ennast ei ilmuta, siis tuleb vist veretest teha, et 100% kindel olla.

Ketukas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul katkes. Triip testil läks heledaks ja veritses 7 päeva. Aga kas see võis olla lihtsalt katkemine või päevad?

CK

Väga paljud rasedused katkevad varakult, enamasti ei jõua veel testidagi ja hakkavadki päevad nagu tavaliselt. Kui sul siiski oli test positiivne, aga hakkasid “päevad”, siis oligi varajane katkemine, eeldatavasti olid päevad veidi hullemad kui tavaliselt. Mida suurem rasedus, seda hullem katkemine. Mul oli peetunud rasedus 8+ ja katkestamine 12+ ja oli kui kole see oli, ma ei kujuta ette, kustkohast kõik see veri ja kraam tuli, mu emakas ei saanud ometi nii suur olla. Võtsin ikka 3-4 kg ööpäevaga alla, vererõhk oli 86/60. Arst ütles, et isegi kui loode on vahepeal hukkunud, siis platsenta kasvab edasi. Ehk siis sellepärast ongi varajase katkemise puhul segadus, kas siis oli rasedus või ei.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

6 nädalal. Esimese testi tegin siis kui päevad olid 4 päeva hiljaks jäänud. Veritsema hakkas sellega kokku 9 päeva hiljem. Seepärast ei tea.  Alguses läks triip tumedamaks ja hiljem enam mitte. Eelmine aasta peetus 7+ nädalal ja tehti ka katkestamine. Enne oli süda löönud ja kõik korras. Verd tuli ka nii palju, see jube

CK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!
Täna 11DPO ja tunne oli “imelik”.. tegin biocardi testi hommikul ja näen teist triipu. 🙂

mega ärevus on sees ja suur lootus, et nüüd see tõesti juhtub! Teen veel homme hommikul mõne teise firma testi ka.. kahe päeva pärast peaks olema päevade algus.

sadeli

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul see kuu arvatavasti vist tsüklihäire. Menstruatsioon pole alanud veel. Rohkem testinud ka ei ole  pärast pühapäeva.

 

 

 

astor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul see kuu arvatavasti vist tsüklihäire. Menstruatsioon pole alanud veel. Rohkem testinud ka ei ole pärast pühapäeva.

astor

 

Või te teeksite uuesti testi? Või pigem mitte?????

 

Jutt jäi enne poolikuks. ????
Mul see kuu arvatavasti vist tsüklihäire. Menstruatsioon pole alanud veel. Rohkem testinud ka ei ole  pärast pühapäeva.

 

 

 

astor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 176 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad märts 2023