Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad märts 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 176 )

Teema: Triibupüüdjad märts 2023

Postitas:
Kägu

Ma olen nagu LIIIGA elevil. Tuli tunne teha õhtul test. Ma tean, et liiga vara veel testiks aga noh ikkagi. One step rasedustest oli selline et noh.. ma nägin nagu seda kohta kus see triip olema peaks. Süda ei andnud rahu, tegin ka first response ja mina sellega pole saanud valepositiivset või kuivamistriipu (nagu siin eelnevalt on kirjutatud) jne.. ja no ma näen triipu seal ???? üli õrnake teine aga ikka roosat värvi. Ja praegu on alles 9dpo . Issand kuidas ma loodan. Et see on see.. ????????????????

pildile püüda nii võimatu aga no kui pingutada siis võib ka pildilt seda triipu näha. Ja ilmus õige aja sees.
https://www.upload.ee/image/15048134/E289997B-E403-45B7-8CAF-2CFC1533FB7E.jpeg

ML

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ML, õhkõrn triip ka pildil näha 🙂 Pöidlad peos!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nagu LIIIGA elevil. Tuli tunne teha õhtul test. Ma tean, et liiga vara veel testiks aga noh ikkagi. One step rasedustest oli selline et noh.. ma nägin nagu seda kohta kus see triip olema peaks. Süda ei andnud rahu, tegin ka first response ja mina sellega pole saanud valepositiivset või kuivamistriipu (nagu siin eelnevalt on kirjutatud) jne.. ja no ma näen triipu seal ???? üli õrnake teine aga ikka roosat värvi. Ja praegu on alles 9dpo . Issand kuidas ma loodan. Et see on see.. ????????????????

pildile püüda nii võimatu aga no kui pingutada siis võib ka pildilt seda triipu näha. Ja ilmus õige aja sees.

https://www.upload.ee/image/15048134/E289997B-E403-45B7-8CAF-2CFC1533FB7E.jpeg

ML

Oi, seal on ju täitsa ilus teine triip.
Hoiame pöidlaid ja nii tore uudis????????

K

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

täna hommikul tegin veel ühe testi ning triip, mis triip. Käisin ka synlabis hommikul veretestil, tulemus 45,71. Täna siis 12DPO. Reedel lähen teen uuesti veretesti, et olla kindel, et edeneb. ????

sadeli

Hei!

käisin täna siis uuesti veretesti tegemas ja nüüd näit 142!! 🙂 täna muidu 14DPO.

julgen olla nüüd õnnelik! 🙂

sadeli

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin hommikul uue first response testi ja triip on tugevam kui eile õhtul testil.

käisin ka apteegis biocard testi ostmas ja seal ka ikka hele triip olemas ☺️ mehele veel ei julge öelda????

ilmselt käin esmaspäeval veretesti tegemas 🙂

ML

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wow, kus nüüd hakkas triipe tulema! Nii tore! Palju õnne triibulistele!

Violeta

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele!

 

Mul mees taas viljatusarsti saatekirjaga meestekliinikusse uuringule (eelmisest kaks aastat möödas) ja kui sealt tulevad normaalsed tulemused, saame edasi liikuda IUI suunas loodetavasti. Mehe uuring on alles aprilli keskel.. seega meilt enne kevade lõppu suuri uudiseid oodata ei ole 🙂

 

Mannatera

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, mis värk on, aga kolmas OV test oli ka väheaimatavalt heledam, kõik nagu suht ühesugused. Tableti võtsin 8ndal, 10ndal kontrollis käies ütles arst, et päevad hakkavad kuu aja pärast, millal see OV mul siis olema peaks? 26-27? Siis peaks testid tumedamaks minema? Sest kuidagi kahtlen, et OV oli varem ära. Eile oli väikest tuilamist alakõhus tunda aga test oleks siis pidanud ikkagi tumedam olema… Kõik T triibud on heledamad kui C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ammu sõna võtnud.

palju õnne triibulistele, see kuu neid nii palju olnud, rõõm kohe 🙂

mul täna dpo4 ja kannatamatult loen päevi et saaks testida, no ükskord ta ju tulema peab

MK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ka nädalal hcg andmas ma andsin medicumis ( seal ei võeta 6,50 torke tasu) Hcg tuli 609.07 IU/l mis oli 16 dpo. Muretsesin nagu need meedikud ikka teades riske.

palju õnne kõigile, kes triibud saanud!!!

A. T-L

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ka nädalal hcg andmas ma andsin medicumis ( seal ei võeta 6,50 torke tasu) Hcg tuli 609.07 IU/l mis oli 16 dpo. Muretsesin nagu need meedikud ikka teades riske.

palju õnne kõigile, kes triibud saanud!!!

A. T-L

Mis eriala esindaja oled? Ma olen ise ka tervishoiutöötaja ????.

 

astor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen siin iga päev ikka testinud ja triibud lähevad tugevamaks ☺️????

kahe viimase katkemisega ma one step testile triipu ei saanudki, nüüd ikka selge heleroosa triip olemas ka sellel testil ????

oeh, ma nii loodan et see rasedus jääb püsima ja ma olen nii elevil aga ka  ärevus on vàga väga suur ???? esmaspäeval ja kolmapärval annan kindlasti vereproovi ka. Ja kui hcg tõuseb kenasti siis panen ka esimese arsti aja kirja 🙂

ML

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab, kui 4 päeva OV testid on põhimõtteliselt ühesugused, heledamad kui kontrolltriip, ja 5. on veel heledam? Ametlikult oleks pidanud OV olema eile-täna vms, aga tänane siis veel heledam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen õde 🙂

A.T-L

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab, kui 4 päeva OV testid on põhimõtteliselt ühesugused, heledamad kui kontrolltriip, ja 5. on veel heledam? Ametlikult oleks pidanud OV olema eile-täna vms, aga tänane siis veel heledam.

Kas oled varem sama firmaga testinud ja saanud ilusti tumedamaid triipe? Siin varemgi olnud sellest juttu, et mingi firma testil ei saanudki keegi testjoonest tumedamat või samatumedat triipu, aga teise firma testiga kõrvale sai.

Kui jah siis, kas oled varasemalt peale ov jätkanud testimist? St mul näiteks läheb päris kiirelt uuesti heledaks tagasi. Ehk seal on variant, et ov toimus juba ära või siiski toimub hiljem.

Muidugi võib juhtuda, et iga tsükkel ov ei toimugi.

Kas tsüklid muidu sama pikkusega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahjaa, millisest uriinist ov testi teed, hommikusest ei tasu. Pigem lõunane või õhtune, hommikuse esimesega nagu rasedustesti tehakse, ei pruugi ka õiget tulemust saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab, kui 4 päeva OV testid on põhimõtteliselt ühesugused, heledamad kui kontrolltriip, ja 5. on veel heledam? Ametlikult oleks pidanud OV olema eile-täna vms, aga tänane siis veel heledam.

Kas oled varem sama firmaga testinud ja saanud ilusti tumedamaid triipe? Siin varemgi olnud sellest juttu, et mingi firma testil ei saanudki keegi testjoonest tumedamat või samatumedat triipu, aga teise firma testiga kõrvale sai.

Kui jah siis, kas oled varasemalt peale ov jätkanud testimist? St mul näiteks läheb päris kiirelt uuesti heledaks tagasi. Ehk seal on variant, et ov toimus juba ära või siiski toimub hiljem.

Muidugi võib juhtuda, et iga tsükkel ov ei toimugi.

Kas tsüklid muidu sama pikkusega?

Ma polegi kunagi varem testinud… Tsüklid muidu pikemad ja mitte päevapealt sama pikkusega, ses suhtes pigem oleks oodanud hiljem kui varem (katkemisjärgne veritsus ka alles lõppes), ja testisin õhtupoole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli eile õhtul nii hull kõhuvalu/emaka krambid ????‍???? ma tean, et selline pinge tunne emakas raseduse alguses on okei aga ma ei saanud isegi magama jääda enne kui ma valuvaigistit võtsin. Liikudes/kõndides läks ära aga pikali olles oli ikka nii valus.
Duphaston ise võib ka kõhuvalu põhjustada aga no see eilne õhtune pani mind küll päris muretsema kohe ????

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab, kui 4 päeva OV testid on põhimõtteliselt ühesugused, heledamad kui kontrolltriip, ja 5. on veel heledam? Ametlikult oleks pidanud OV olema eile-täna vms, aga tänane siis veel heledam.

Kas oled varem sama firmaga testinud ja saanud ilusti tumedamaid triipe? Siin varemgi olnud sellest juttu, et mingi firma testil ei saanudki keegi testjoonest tumedamat või samatumedat triipu, aga teise firma testiga kõrvale sai.

Kui jah siis, kas oled varasemalt peale ov jätkanud testimist? St mul näiteks läheb päris kiirelt uuesti heledaks tagasi. Ehk seal on variant, et ov toimus juba ära või siiski toimub hiljem.

Muidugi võib juhtuda, et iga tsükkel ov ei toimugi.

Kas tsüklid muidu sama pikkusega?

Ma polegi kunagi varem testinud… Tsüklid muidu pikemad ja mitte päevapealt sama pikkusega, ses suhtes pigem oleks oodanud hiljem kui varem (katkemisjärgne veritsus ka alles lõppes), ja testisin õhtupoole.

Huvi pärast küsin, mis ov teste kasutad? Minul näiteks one step omad ühelt maalt ei näidanud enam midagi, teise firma omad tuvastasid ilusti ovulatsiooni ära 🙂 ise kasutasin sel kuul Soomest ostetud pregchecki omasid ja näitas ilusti, samal ajal tegin ka one step oma mis vanast ajast alles, sellel oli teine triip pm olematu. 

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli eile õhtul nii hull kõhuvalu/emaka krambid ????‍???? ma tean, et selline pinge tunne emakas raseduse alguses on okei aga ma ei saanud isegi magama jääda enne kui ma valuvaigistit võtsin. Liikudes/kõndides läks ära aga pikali olles oli ikka nii valus.

Duphaston ise võib ka kõhuvalu põhjustada aga no see eilne õhtune pani mind küll päris muretsema kohe ????

ML

Kui verd ei ole, siis pole vast põhjust niiväga muretseda 🙂 kontrolli ka veel pole mõtet minna, kuna rasedus nii pisi ja näha poleks nagunii midagi.

Katsu lihtsalt võimalikult zen olla ja mitte muretseda, ei tee see teile kummalegi head, ei pisile, ega sulle. Emakavalu raseduse algul/ajal, mil päevad peaks hakkama, on tegelikult üpriski tihe nähtus, seega ma usun, et muretsemiseks pole põhjust. Sedaenam, kui tead, et duphaston ise ka neid valusid põhjustab, eks siis ongi kaks korraga, rasedus ja rohi. Soovitan sellistel puhkudel NoSpad võtta või kui ikka paremaks ei lähe sellest üldse, siis paracetamol 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna siis 13DPO ja hcg näit 83 ????

jah, paracetamol võttis valu ära, peangu minema apteeki ja nospad ostma ka koju 🙂 tänud ☺️

ML

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab, kui 4 päeva OV testid on põhimõtteliselt ühesugused, heledamad kui kontrolltriip, ja 5. on veel heledam? Ametlikult oleks pidanud OV olema eile-täna vms, aga tänane siis veel heledam.

Kas oled varem sama firmaga testinud ja saanud ilusti tumedamaid triipe? Siin varemgi olnud sellest juttu, et mingi firma testil ei saanudki keegi testjoonest tumedamat või samatumedat triipu, aga teise firma testiga kõrvale sai.

Kui jah siis, kas oled varasemalt peale ov jätkanud testimist? St mul näiteks läheb päris kiirelt uuesti heledaks tagasi. Ehk seal on variant, et ov toimus juba ära või siiski toimub hiljem.

Muidugi võib juhtuda, et iga tsükkel ov ei toimugi.

Kas tsüklid muidu sama pikkusega?

Ma polegi kunagi varem testinud… Tsüklid muidu pikemad ja mitte päevapealt sama pikkusega, ses suhtes pigem oleks oodanud hiljem kui varem (katkemisjärgne veritsus ka alles lõppes), ja testisin õhtupoole.

Huvi pärast küsin, mis ov teste kasutad? Minul näiteks one step omad ühelt maalt ei näidanud enam midagi, teise firma omad tuvastasid ilusti ovulatsiooni ära ???? ise kasutasin sel kuul Soomest ostetud pregchecki omasid ja näitas ilusti, samal ajal tegin ka one step oma mis vanast ajast alles, sellel oli teine triip pm olematu.

C.

Livsane, muud polnud parasjagu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen õde ????

A.T-L

Mina ka ???? mind muudab nii ärevaks see, et pole paarikuise proovimise järel õnnestunud jääda lapseootele. Ometigi ma tean, et selleks võib kuluda veel tükk aega.

 

 

astor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Palju ōnne kōigile, kes triibud see kuu saanud. Ise olen ka nende seas. 🙂

Kuna mul tavaliselt 4-5 päeva enne päevi määrib, siis olin kindel, et mul on tsüklihäire ja juba oli aeg arstile pandud, et minna muret kurtma. Aga mida ei hakanud see kuu , oli määrimine. Oli vaid 4 päeva kōhuvalu, peale mida hakkas 2 päeva kestev pesastumise veritsus, mis oli ikka väga vàhese kogusega. Ja kuna kōhupeal oli ka ebamugav magada, tegin testi siis kui päevad oleks pidanud juba peal olema 19.03, sain ōrna Triibu, 20.03 kordasin ja triip oli juba tumedam ????

Keira

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna arstil seal tõdeti, et varajane peetumine, lootemuna ei olnud ja emakastruktuur selline et pole norm rasedus. Kurb aga ehk liigun aprilli mai triibupüüdjate gruppi. Loodan, et tuleb veel minu aeg.

A.T-L

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna arstil seal tõdeti, et varajane peetumine, lootemuna ei olnud ja emakastruktuur selline et pole norm rasedus. Kurb aga ehk liigun aprilli mai triibupüüdjate gruppi. Loodan, et tuleb veel minu aeg.

A.T-L

Palju sul nädalaid on? Kas nii vara ennatlik pole järeldada, et peetunud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5+1 aga lootekotti polnud ja emaka strukruur selline mulliline ja liiteline, et ikkagi 3 arsti kinnitasid, järgmine kolmapäev lähen veel vaatavad dünaamikas, kas laheneb ise või saan rohtu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab, kui 4 päeva OV testid on põhimõtteliselt ühesugused, heledamad kui kontrolltriip, ja 5. on veel heledam? Ametlikult oleks pidanud OV olema eile-täna vms, aga tänane siis veel heledam.

Kas oled varem sama firmaga testinud ja saanud ilusti tumedamaid triipe? Siin varemgi olnud sellest juttu, et mingi firma testil ei saanudki keegi testjoonest tumedamat või samatumedat triipu, aga teise firma testiga kõrvale sai.

Kui jah siis, kas oled varasemalt peale ov jätkanud testimist? St mul näiteks läheb päris kiirelt uuesti heledaks tagasi. Ehk seal on variant, et ov toimus juba ära või siiski toimub hiljem.

Muidugi võib juhtuda, et iga tsükkel ov ei toimugi.

Kas tsüklid muidu sama pikkusega?

Ma polegi kunagi varem testinud… Tsüklid muidu pikemad ja mitte päevapealt sama pikkusega, ses suhtes pigem oleks oodanud hiljem kui varem (katkemisjärgne veritsus ka alles lõppes), ja testisin õhtupoole.

Huvi pärast küsin, mis ov teste kasutad? Minul näiteks one step omad ühelt maalt ei näidanud enam midagi, teise firma omad tuvastasid ilusti ovulatsiooni ära ???? ise kasutasin sel kuul Soomest ostetud pregchecki omasid ja näitas ilusti, samal ajal tegin ka one step oma mis vanast ajast alles, sellel oli teine triip pm olematu.

C.

Livsane, muud polnud parasjagu.

Ja täna hoopis imekombel ilus paks ja vaat et tumedam kui kontrolltriip. Väga põnev, äkki õnnestubki. Arst muidugi rõhutas, et kindlasti jätta üks tsükkel vahele,aga ma reaalselt kaotaks u 10 000 eurot sellega, või siis olen sünnitades vähemalt 38, mis on ka omaette risk,ja siis oleks vh ka mitusada eurot väiksem ilmselt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liigun minagi edasi aprilli või mai triibupüüdjatesse. Käisin reedel arstil ja rasedus vaatas umbes 4 nädalale kuigi oleks 6+1 pidanud olema. Arst arvas, et ehk kasvab järgi ja ov oli hiljem aga siis juba kartsin, et ei jää rasedus püsima kuna teadsin millal ov oli. Laupäeval hakkas veritsus ja täna hcg märgatavalt langenud.  Alguses hcg ei tõusnud piisavalt kiiresti ja ega ta edasi ka ei tõusnud õiges tempos. Lugesin küll, et on teistelgi nii olnud aga pigem viitab siiski peetumisele/katkemisele.

E.E.2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N 28 ja M 31

Võtan siin esimest korda sõna, olen seda foorumit juba pea aasta jälginud, sest meil on olnud vaikselt esimese lapse soov.

Täna hommikul mõtlesin, et ah suva teen Biocard testi, nkn negatiivne ja seal tuli õrn triip esimese 2 minutiga. Ja nüüd ma istun nõutult diivanil ja olen täiesti šokis, sest ma ei usu seda siiani. Mul on täpselt selline tunne, et reedel hakkavad päevad ja midagi muud ei erine tavalisest tsükklist.

Mis arvate sellest triibust? Mida edasi soovitate teha?

https://www.upload.ee/files/15061951/7AA395C8-2B37-4505-8CB8-BA42FBF75206.jpeg.html

KR

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 176 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad märts 2023