Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad märts 2023

Näitan 26 postitust - vahemik 151 kuni 176 (kokku 176 )

Teema: Triibupüüdjad märts 2023

Postitas:
Kägu

N 28 ja M 31

Võtan siin esimest korda sõna, olen seda foorumit juba pea aasta jälginud, sest meil on olnud vaikselt esimese lapse soov.

Täna hommikul mõtlesin, et ah suva teen Biocard testi, nkn negatiivne ja seal tuli õrn triip esimese 2 minutiga. Ja nüüd ma istun nõutult diivanil ja olen täiesti šokis, sest ma ei usu seda siiani. Mul on täpselt selline tunne, et reedel hakkavad päevad ja midagi muud ei erine tavalisest tsükklist.

Mis arvate sellest triibust? Mida edasi soovitate teha?

https://www.upload.ee/files/15061951/7AA395C8-2B37-4505-8CB8-BA42FBF75206.jpeg.html

KR

 

Palju õnne! Mul täna saadud ka triip. Pidin hakkama 2 päeva pärast hakkama IVF läbima ja lihtsalt uskumatu.

RM.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KR, see on triip mis triip. Palju õnne!

Ega muud polegi teha, kui rahulikult edasi elada. Kindlasti võta foolhapet edasi ja pane ämmaka juurde aeg ka. Aga enne 6-7 nädalat pole mõtet minna, muidu ei pruugi südametöö olla nähtav veel ja ajad ennast lihtsalt ärevaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Super! Palju palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KR, see on triip mis triip. Palju õnne!

Ega muud polegi teha, kui rahulikult edasi elada. Kindlasti võta foolhapet edasi ja pane ämmaka juurde aeg ka. Aga enne 6-7 nädalat pole mõtet minna, muidu ei pruugi südametöö olla nähtav veel ja ajad ennast lihtsalt ärevaks.

Aitäh! Ma ei ole veel šokist toibunud. Päris raske on oma tavaelu toimetustega edasi minna täna.

Endale oli loonud mingi kujutluspildi, et minu esimene triip tuleb kuidagi eriliti maagiliselt, aga kuna ma tänaseks olin saanud nii palju neg vastuseid, siis seda testi tehes oli mul kuidagi eriti suva ja null lootust. Mul pole õrna aimugi, kuidas seda kaaslasele öelda ka veel. Kuna ma ei suuda asja uskuda, siis vist ostan veel mõne testi ja testin veel.

Hea, et see foorum on olemas. Saab siin jagada oma mõtteid.

KR

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei. Minul täna FLO järgi 9dpo ning päevad peaks hakkama hiljemalt pühapäeval. Hetkel köik tavapärane, miskit muutust pole. Muudkui katsun rindu, kas on juba hellad v mitte 😀  ebaönnestunud kuudel on alati enne 5-6p enne päevi rinnad väga valusad.. Praegu ei saagi aru, vist veidi tuikavad küll. Testimisele ei mötle, liiga palju negatiivseid teste vaadanud..

Mul nii hea meel köigi üle, kel triibud käes! Nautige ning palju önne 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervist! Mõtlesin ka selle grupiga ühineda. Siiani lugesin vaikselt kaasa, aga nüüd lõpuks võtan ikka sõna.

Triipude püüdmist alustasime augustis, aga siiani pole oodatud tulemust saanud. Vanust ka juba omajagu, eks see mängib siin oma osa (mõlemad mehega 37). Lapsi on kokku kolm. Noorim on nüüd juba 11. Püüame neljandat pesamuna.

See kuu õnnestus oodatud triibud saada 12DPO, aga seda rõõmu jagus ainult üürikeseks. 4 päeva hiljem tehtud test oli negatiivne ja täna algas päris korralik verejooks.  Nüüd siis ootan kuni emakas puhastub  ja äkki saab varsti uuele ringile minna.

Järgmise kuu triibupüüdjates olen seega kindlasti olemas.

Palju õnne kõikidele, kes oma triibud juba kätte said. 🙂

Miss Mouse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole ka siia enne kirjutanud aga nii uskumatu lugu, mõtlesin, et jagan ehk kellelegi annab lootust. Me alustasime ka augustis pesamuna proovimist, lõpetasin pillid ja arst tegi amh testi, ma ei tea mis see mul enne teisi lapsi on olnud, pole olnud põhjust mõõta, aga tulemus oli vaid 0,2, lugesin, et ikka suht lootusetu sellise näiduga rasestuda, olen 40. Ja no tegelt lapsed juba olemas ka, ei keskendunud sellele eraldi. Aga nüüd ootamatult päevad jäid paar päeva hiljaks tegin eile õhtul viola sinise testi ja no nägin seal mingit triibu varju aga lõpuks ikka nagu ei näinud ka. Tegin hommikul biocardi ja see täiesti positiivne, vaatasin hommikul oli Viola testil ka tekkinud selge triip…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esmaspäeval hcg 83 ja täna 266 ????????

huuuhh, loodan et kõik läheb hästi ❤️

 

ML

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N 28 ja M 31

Võtan siin esimest korda sõna, olen seda foorumit juba pea aasta jälginud, sest meil on olnud vaikselt esimese lapse soov.

Täna hommikul mõtlesin, et ah suva teen Biocard testi, nkn negatiivne ja seal tuli õrn triip esimese 2 minutiga. Ja nüüd ma istun nõutult diivanil ja olen täiesti šokis, sest ma ei usu seda siiani. Mul on täpselt selline tunne, et reedel hakkavad päevad ja midagi muud ei erine tavalisest tsükklist.

Mis arvate sellest triibust? Mida edasi soovitate teha?

https://www.upload.ee/files/15061951/7AA395C8-2B37-4505-8CB8-BA42FBF75206.jpeg.html

KR

Tegin veel eile õhtul kaks testi ja mõlemad tulid korraliku triibuga tagasi.

Täna hommikul tegin ka veel ja need triibud olid õrnemad kui eilse õhtu omad. Ega vist midagi muud pole, kui lihtsalt oodata ja loota, et kõik ok?

Ei hakka sellest heledamast triibust kohe muretsema, et miskit halvasti.

 

KR

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/files/15067627/20230330_061543.jpg.html

https://www.upload.ee/files/15067634/20230330_065343.jpg.html

Ei tea kas ma näen luulusid ja nagu oleks triip ja tuli see 3min. Aga no ei saa mina aru kas ta on roosa, nagu oleks? Kas 3 min võib tulla ka nö. kuivamise triip. Menstruatsioon peaks hakkama 5.04 , äppi järgi täna tsükli 24 päev ( 28 päeva pikk). Vahe korras sai oldud 15, 18( hommik), 19(õhtu) ja 22 märts. Ehk siis päris mitte OV päeval.

NK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/files/15067627/20230330_061543.jpg.html

https://www.upload.ee/files/15067634/20230330_065343.jpg.html

Ei tea kas ma näen luulusid ja nagu oleks triip ja tuli see 3min. Aga no ei saa mina aru kas ta on roosa, nagu oleks? Kas 3 min võib tulla ka nö. kuivamise triip. Menstruatsioon peaks hakkama 5.04 , äppi järgi täna tsükli 24 päev ( 28 päeva pikk). Vahe korras sai oldud 15, 18( hommik), 19(õhtu) ja 22 märts. Ehk siis päris mitte OV päeval.

NK

Siin on ikka triip ja. Soovitan osta veel mingi varajase testi ja see siis ära teha, nt Benu varajane 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/files/15067627/20230330_061543.jpg.html

https://www.upload.ee/files/15067634/20230330_065343.jpg.html

Ei tea kas ma näen luulusid ja nagu oleks triip ja tuli see 3min. Aga no ei saa mina aru kas ta on roosa, nagu oleks? Kas 3 min võib tulla ka nö. kuivamise triip. Menstruatsioon peaks hakkama 5.04 , äppi järgi täna tsükli 24 päev ( 28 päeva pikk). Vahe korras sai oldud 15, 18( hommik), 19(õhtu) ja 22 märts. Ehk siis päris mitte OV päeval.

NK

Mina näen ma triipu!!!! Jehuuuu palju õnne.

KR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/files/15067627/20230330_061543.jpg.html

https://www.upload.ee/files/15067634/20230330_065343.jpg.html

Ei tea kas ma näen luulusid ja nagu oleks triip ja tuli see 3min. Aga no ei saa mina aru kas ta on roosa, nagu oleks? Kas 3 min võib tulla ka nö. kuivamise triip. Menstruatsioon peaks hakkama 5.04 , äppi järgi täna tsükli 24 päev ( 28 päeva pikk). Vahe korras sai oldud 15, 18( hommik), 19(õhtu) ja 22 märts. Ehk siis päris mitte OV päeval.

NK

Oota missasja, mul peaks ka u 5-6 päevad hakkama ja mul oli just OV, nagu 2 päeva tagasi. Rasestumine toimub ju ikka OV ajal või veidi hiljem, isegi kui vahekord toimub varem. Kuigi kui ma nüüd arvutan, siis sul olekski ju 22. OV olnud? Aga igal juhul on sul võimalus täitsa olemas, ma praegu seda testi vaatama ei hakka. Ma ise ikka ootan 6ndani ära, muidu juhtub veel nii, et katkeb ära ja ma juba loodan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OV ongi ju enamasti 14 p enne päevi.
Kui 5.04 päevad, siis OV oli jah u 22 paiku. 19. ja 22. vahekorrast väga tõenäoline rasestuda seega.
Täna muidugi ikka megavara testida, a mu meelest ka seal testil täitsa triibuvari kumab ja tõenäoliselt mingi protsess toimunud on 🙂  aga nii varajase testimisega minu meelest piinab üksnes iseennast, sest no neid keemilisi püütakse niimoodi väga sageli kinni, millest muidu aimugi poleks. Vahel muidugi (nt meditsiiniliste otsuste tegemisel) on kasulik teada ka.
Igatahes pöidlad peos, et nüüd püsiks-kosuks see triibuke, sest ilmselgelt midagi toimumas on 🙂 Enne 5. aprilli ma uuesti ei testiks, siis peaks triip juba korralik olea ja asi ametlik 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul endiselt ei rasedust, ei päevi. Saa siis aru, mis see õige on.
Elus pole olnud sellist probleemi, et tsükliga jama oleks ja päevad vahele jääks. Kuid nüüd, kui abikaasaga proovima hakkasime, siis tundub et mul on 18 aasta jooksul esimest korda tsüklihäire.

Täna tsükli 43 päev. Tavaliselt tsükkel nagu kellavärk täpne 28-29 päeva. Veretest nädal tagasi oli negatiivne, hcg 2.3. Ja kõik rasedustestid ka negatiivsed.  Ühtegi märki isegi pole, et päevad hakkavad.

 

Kellelgi veel nii olnud?

 

Ketukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli nii peaaegu aasta vist, et pikad ebaregulaaraed vahed oli sees. Aga see oli peale rasedusvastaste tablettide lõpetamist. Ühekorra 6 nädalat polnud päevi, arst ütles, et ta ei tea miks. Ma midagi ette ka ei võtnud, mingi hetk oli kõik korras ja regulaarselt siiamaani

Ck

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äpp näitas mul ov-d 20ndal ja nüüd kontrollisin üle ja sama ka hippi ovulatsiooni kalender ning seega isegi jah, sai ka enamvähem õigel ajal vahekorras oldud. Viimane menstruatsioon oli 7.märts ja äpi järgi täna 25 tsükli päev ehk siis 10dpo. No kui teie ka siin näete seda õrna triipu siis luulusid ma näha ei saanud. Süda rahu ei andnud ja käisin apteegis ning tõin sealt kolm testi viola, biocardi varajase ja mingi clear choise. Ribatestil on vaevu näha triipu ikka veel, kuigi ka selle võtsin 10IUI, nagu ka eilne test oli ja biocard ka sama tundlikusega. Triibud tekkisid õige aja sees, pilt tehtud, kui violal sai 15min täis. Violal testi kasutan üldse esimene esimest korda ja selle triibu tugevusest/värvist/ olemas olulist on raske arusaada. Teine pilt on tehtud tükk aega hiljem ehk tulemust enam arvestada ei tohiks aga triipu palju selgemalt näha. Vara veel rõõmustada 4 päeva menstruatsioonini ja väga ei julgegi rõõmustada. Miks üldse testi tegin, kuna mul on päris tugevalt ka PMS tagasi peale spiraali eemaldamist ning mul hakkasid megalt rinnad valutama, alakõhu valu, selja valu jne. Ehk siis kodus oli üks test ja mõtlesin,  et vara aga teen ära, siis ei looda ja mõtle end rasedaks jne ehk et toon maa peale tagasi, et valus kukkumine ei ole. Kes muidugi sellest arusaab, eks ta tobe ole aga jah… igatahes ma nüüd jään lootma ja põdema et kõik nüüd ikka hästi sujuks ja selle 4päevaga miskit nüüd ei muutu.

https://www.upload.ee/files/15071578/20230331_045457.jpg.html

https://www.upload.ee/files/15071583/20230331_075455.jpg.html

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äpp näitas mul ov-d 20ndal ja nüüd kontrollisin üle ja sama ka hippi ovulatsiooni kalender ning seega isegi jah, sai ka enamvähem õigel ajal vahekorras oldud. Viimane menstruatsioon oli 7.märts ja äpi järgi täna 25 tsükli päev ehk siis 10dpo. No kui teie ka siin näete seda õrna triipu siis luulusid ma näha ei saanud. Süda rahu ei andnud ja käisin apteegis ning tõin sealt kolm testi viola, biocardi varajase ja mingi clear choise. Ribatestil on vaevu näha triipu ikka veel, kuigi ka selle võtsin 10IUI, nagu ka eilne test oli ja biocard ka sama tundlikusega. Triibud tekkisid õige aja sees, pilt tehtud, kui violal sai 15min täis. Violal testi kasutan üldse esimene esimest korda ja selle triibu tugevusest/värvist/ olemas olulist on raske arusaada. Teine pilt on tehtud tükk aega hiljem ehk tulemust enam arvestada ei tohiks aga triipu palju selgemalt näha. Vara veel rõõmustada 4 päeva menstruatsioonini ja väga ei julgegi rõõmustada. Miks üldse testi tegin, kuna mul on päris tugevalt ka PMS tagasi peale spiraali eemaldamist ning mul hakkasid megalt rinnad valutama, alakõhu valu, selja valu jne. Ehk siis kodus oli üks test ja mõtlesin, et vara aga teen ära, siis ei looda ja mõtle end rasedaks jne ehk et toon maa peale tagasi, et valus kukkumine ei ole. Kes muidugi sellest arusaab, eks ta tobe ole aga jah… igatahes ma nüüd jään lootma ja põdema et kõik nüüd ikka hästi sujuks ja selle 4päevaga miskit nüüd ei muutu.

https://www.upload.ee/files/15071578/20230331_045457.jpg.html

https://www.upload.ee/files/15071583/20230331_075455.jpg.html

Need testid on täitsa positiivsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äpp näitas mul ov-d 20ndal ja nüüd kontrollisin üle ja sama ka hippi ovulatsiooni kalender ning seega isegi jah, sai ka enamvähem õigel ajal vahekorras oldud. Viimane menstruatsioon oli 7.märts ja äpi järgi täna 25 tsükli päev ehk siis 10dpo. No kui teie ka siin näete seda õrna triipu siis luulusid ma näha ei saanud. Süda rahu ei andnud ja käisin apteegis ning tõin sealt kolm testi viola, biocardi varajase ja mingi clear choise. Ribatestil on vaevu näha triipu ikka veel, kuigi ka selle võtsin 10IUI, nagu ka eilne test oli ja biocard ka sama tundlikusega. Triibud tekkisid õige aja sees, pilt tehtud, kui violal sai 15min täis. Violal testi kasutan üldse esimene esimest korda ja selle triibu tugevusest/värvist/ olemas olulist on raske arusaada. Teine pilt on tehtud tükk aega hiljem ehk tulemust enam arvestada ei tohiks aga triipu palju selgemalt näha. Vara veel rõõmustada 4 päeva menstruatsioonini ja väga ei julgegi rõõmustada. Miks üldse testi tegin, kuna mul on päris tugevalt ka PMS tagasi peale spiraali eemaldamist ning mul hakkasid megalt rinnad valutama, alakõhu valu, selja valu jne. Ehk siis kodus oli üks test ja mõtlesin, et vara aga teen ära, siis ei looda ja mõtle end rasedaks jne ehk et toon maa peale tagasi, et valus kukkumine ei ole. Kes muidugi sellest arusaab, eks ta tobe ole aga jah… igatahes ma nüüd jään lootma ja põdema et kõik nüüd ikka hästi sujuks ja selle 4päevaga miskit nüüd ei muutu.

https://www.upload.ee/files/15071578/20230331_045457.jpg.html

https://www.upload.ee/files/15071583/20230331_075455.jpg.html

Nüüd ainult rahu ja häid mõtteid, need testid jah positiivsed????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna dpo10 ja testid nii negatiivsed kui negatiivsed, pettumus ja viha? Tunne nagu mul oleks viga midagi et juba 7 kuud ja mitte midagi :/ liigun edasi aprilli siis..

MK

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna dpo10 ja testid nii negatiivsed kui negatiivsed, pettumus ja viha? Tunne nagu mul oleks viga midagi et juba 7 kuud ja mitte midagi :/ liigun edasi aprilli siis..

MK

Äkki kannataks veel enne, kui vihastama hakkad. Mõnel on testid veel siis ka negatiivsed, kui päevad juba hiljaks jäänud (mul näiteks esimese lapsega).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna dpo10 ja testid nii negatiivsed kui negatiivsed, pettumus ja viha? Tunne nagu mul oleks viga midagi et juba 7 kuud ja mitte midagi :/ liigun edasi aprilli siis..

MK

10dpo on vara veel kurvastada 🙂 ma pole kunagi saanud nii vara positiivset testi????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna dpo10 ja testid nii negatiivsed kui negatiivsed, pettumus ja viha? Tunne nagu mul oleks viga midagi et juba 7 kuud ja mitte midagi :/ liigun edasi aprilli siis..

MK

Ma parem oma emotsioonidest ei räägi üldse, me oleme sellel teekonnal juba 2a6k olnud 😀 Aga ma ei ole veel lootust kaotanud, küll me oma triibud ka saame 🙂

C.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna dpo10 ja testid nii negatiivsed kui negatiivsed, pettumus ja viha? Tunne nagu mul oleks viga midagi et juba 7 kuud ja mitte midagi :/ liigun edasi aprilli siis..

MK

Ma parem oma emotsioonidest ei räägi üldse, me oleme sellel teekonnal juba 2a6k olnud ???? Aga ma ei ole veel lootust kaotanud, küll me oma triibud ka saame ????

C.

Muidugi saate, lõviosa neist, kes alla ei anna, lõpuks moel või teisel ikka jõuavad tulemuseni 🙂
(Minu triibuootused on kestnud 3 a 5 k esimese lapsega, 2 a teise lapsega ja veidi üle 4 a kolmanda lapsega.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 dpo veel vara arvata, et rasedust pole 🙂 Minul oli oletatavast ovulatsioonist kindlalt 8 dpo või 9 dpo, kui veretest oli täiesti neg. Arvasin, et raudselt peaks selleks ajaks juba mingi nr olema veres ja olin kindel, et pole rase. Ja 14 või 15 dpo sain pos uriinitesti ning järgmisel päeval veres näit 110.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Kirjutasin, et ilmselt liigun aprilli- maisse aga täna vastuvõtul süda kõik olemas ja beebi ka seega valmistusin kurvaks aga ei kõik on hästi. Keegi siin kirjutas ka, et ikkagi vara oli järeldusi teha.

A.T-L

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 151 kuni 176 (kokku 176 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad märts 2023