Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad November 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )

Teema: Triibupüüdjad November 2021

Postitas:
Kägu

Brigantine, 33, Abikaasa 35

Püüame esimest last alates Maikuust

Hetkel CD13 ja püsiv naerunägu OV Testil. Sai ka juba tegutsetud, sest köik sümptomid ka kohal, et miskit toimub ???? Ehk läheb see kuu önneks.

Vötsin 11 aastat pille ja nüüd peale nende löpetamist päevad kuidagi väga verevaesed olnud vörreldes varasemaga ja ka pillide ajaga.

Edu köigile Novembrikuus!

 

Tere Brigantine!

Mul on sinuga sama seis, vanus on ka sama ja tsükli seis ka sama, Kuna olen ise kasutanud üle 10 aasta samuti hormonaalseid rv vahendeid, tundsin selles postituses ära enda. Uurin, mitu tsüklit läks aega Sul enne, kui kõik normaalselt taastus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sädemeke, mina 25/mees 26a.

Proovinud al. sept 2021. Viimased kolm tsüklit 26, 32 ja 30 päeva pikad.

Hetkel CD23, asjatatud sai CD10, 12, 19 ja 20. Ei tea kas üldse lootust on sel kuul, sest tsüklid ebaühtlased ja palju ei toimetanud õiges aknas. Otsutasime mitte ülearu stressata. Vaikselt hakkab ligi hiilima hirm, et äkki midagi on valesti ja teekond võib kujuneda pikaks.. 🙁 Hoian kõigile pöialt igatahes! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Beebi oli 6-kuune kui uus rasedus tuli ja tissis edasi peaaegu 2-aastaseni 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane oli siis vastus kellelegi, kes küsis siin raseduse ja imetamise kohta – millegipärast see tsiteerimine ei tule mul siin välja ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mäleta kas eelmine või üleeelmine kuu oli siin juttu CB testihoidjatest, aga kas keegi testis ka samaaegselt uut ning vana hoidjat? Eelmist testihoidjat kasutasin 3-4 kuud, eile sain uue kätte. Eile hommikul tegin vana testihoidjaga ja naerunägu vilkus, täna hommikul tegin uue hoidjaga ja tühi ring  ???? Googeldasin veidi ja leidsin välismaisest foorumist info, et poole tsükli pealt ei soovitata üldse testihoidjat vahetada ning et alati uut kasutusele võttes on esimene tühi ring.. Viskasin juba vana minema peale uue pakist välja võtmist 😀 Aga teen huvi pärast õhtul uue, eks siis näha ole. Ribatestid täitsa negatiivsed veel.

C.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi mulle need testitamised üldse ei meeldi.. Mingiaeg ei kasutanud ov teste, see tsükkel tahtsin jälle proovida CD11 tekkisid juba ov tunnused vaikselt, aga testil oli aind õrn triip. Korraga huvipärast tegin rasedustesti ka, millele nagu väga tähelepanu ei pööranudki, kerge pilk peale ja karpi. Õhtul kui mehele näitama hakkasin ov testi, siis jäi tema rasedustesti ka uurima, ütleb mulle, et siin triip ju. No ise ju tead, et see aind kuivamistriip, aga nüüd miski sees ikka rahu ei anna.. Oli vaja seda siis teha ????

telts

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mäleta kas eelmine või üleeelmine kuu oli siin juttu CB testihoidjatest, aga kas keegi testis ka samaaegselt uut ning vana hoidjat? Eelmist testihoidjat kasutasin 3-4 kuud, eile sain uue kätte. Eile hommikul tegin vana testihoidjaga ja naerunägu vilkus, täna hommikul tegin uue hoidjaga ja tühi ring ???? Googeldasin veidi ja leidsin välismaisest foorumist info, et poole tsükli pealt ei soovitata üldse testihoidjat vahetada ning et alati uut kasutusele võttes on esimene tühi ring.. Viskasin juba vana minema peale uue pakist välja võtmist ???? Aga teen huvi pärast õhtul uue, eks siis näha ole. Ribatestid täitsa negatiivsed veel.

C.

Mina testisin, aga mitte samaaegselt. Kui vanaga näitas ov aega pigem päev-paar hiljem siis nüüd kaks tsüklit järjest näidanud pigem varem ja nii nagu ma ise kehatunnuste järgi tunnen, kui peaks päriselt ov toimuma. Seega minul see hoidiku vahetus tõestas, et vana näitas veits mööda ov aega. Poole testimise pealt vahetada ei tasu jah, sest nii palju, kui uurinud olen siis alati on esimene test tühi ring.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, eks ma jätkan testimist ja vaatan mis saab 🙂

Lõpuks helistas viljatusarst ka. Põhimõtteliselt on kõik okei, mõned proovid on kõrgemad mis viitavad pcos-ile. Panime laparaskoopia aja paika, 6.12 siis operatsioon. Ütles kohe, et soovitab mulle operatsiooni kuna mul oli kunagi ka liidetega probleeme, et siis saab need vajadusel kohe eemaldada. Peale seda vaatame edasi, ilmselt timmime rohtudega tsüklit nii, et saaks regulaarseks, kuna praegu suht kaootiline (31-39p). Kuigi just kirjutasin mehele ka, et loodan imele ja et operatsiooni poleks vajagi ???? Vähemalt hakkavad asjad liikuma kuskile poole 🙂 

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Brigantine, 33, Abikaasa 35

Püüame esimest last alates Maikuust

Hetkel CD13 ja püsiv naerunägu OV Testil. Sai ka juba tegutsetud, sest köik sümptomid ka kohal, et miskit toimub ???? Ehk läheb see kuu önneks.

Vötsin 11 aastat pille ja nüüd peale nende löpetamist päevad kuidagi väga verevaesed olnud vörreldes varasemaga ja ka pillide ajaga.

Edu köigile Novembrikuus!

Tere Brigantine!

Mul on sinuga sama seis, vanus on ka sama ja tsükli seis ka sama, Kuna olen ise kasutanud üle 10 aasta samuti hormonaalseid rv vahendeid, tundsin selles postituses ära enda. Uurin, mitu tsüklit läks aega Sul enne, kui kõik normaalselt taastus?

Tere Kägu!

Ma ei tea kas ikka on köik normaalselt taastunud.

Tsüklid on olnud peale pillide ära jätmist Mais 23 päeva, 24 Päeva, 25 Päeva… Siis Juuli kuust olid 28 päeva 2x ja eelmine 32 päeva, aga siis ma reisisin ja olin haige ka (ei olnud koroona, lihtsalt tugev külmetus). Nüüd ma ei teagi mida oodata.

Eelmine kuu vist ovulatsiooni ka ei olnud. Ei olnud süptomeid ega positiivseid teste…

See kuu oli ovulatsioon CD 13 kus sain ilusa naerunäo Clear Blule. CD 14 öhtul oli juba tühi ring. Ise imestan veel, et need hormoonid ikka nii kiiresti muutuvad kehas. Nüüd täpselt 7 päeva DPO. Rinnad oleks nagu valusad viimased kaks päeva. Täna kuidagi eriti veel… Ei tea kas läks önneks?

Millal oleks öige aeg esimene köige tundlikum rasedustest teha? Päevadeni veel appi järgi 6 päeva aega…

Tervitused! Brigantine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Brigantine, 33, Abikaasa 35

Püüame esimest last alates Maikuust

Hetkel CD13 ja püsiv naerunägu OV Testil. Sai ka juba tegutsetud, sest köik sümptomid ka kohal, et miskit toimub ???? Ehk läheb see kuu önneks.

Vötsin 11 aastat pille ja nüüd peale nende löpetamist päevad kuidagi väga verevaesed olnud vörreldes varasemaga ja ka pillide ajaga.

Edu köigile Novembrikuus!

Tere Brigantine!

Mul on sinuga sama seis, vanus on ka sama ja tsükli seis ka sama, Kuna olen ise kasutanud üle 10 aasta samuti hormonaalseid rv vahendeid, tundsin selles postituses ära enda. Uurin, mitu tsüklit läks aega Sul enne, kui kõik normaalselt taastus?

Tere Kägu!

Ma ei tea kas ikka on köik normaalselt taastunud.

Tsüklid on olnud peale pillide ära jätmist Mais 23 päeva, 24 Päeva, 25 Päeva… Siis Juuli kuust olid 28 päeva 2x ja eelmine 32 päeva, aga siis ma reisisin ja olin haige ka (ei olnud koroona, lihtsalt tugev külmetus). Nüüd ma ei teagi mida oodata.

Eelmine kuu vist ovulatsiooni ka ei olnud. Ei olnud süptomeid ega positiivseid teste…

See kuu oli ovulatsioon CD 13 kus sain ilusa naerunäo Clear Blule. CD 14 öhtul oli juba tühi ring. Ise imestan veel, et need hormoonid ikka nii kiiresti muutuvad kehas. Nüüd täpselt 7 päeva DPO. Rinnad oleks nagu valusad viimased kaks päeva. Täna kuidagi eriti veel… Ei tea kas läks önneks?

Millal oleks öige aeg esimene köige tundlikum rasedustest teha? Päevadeni veel appi järgi 6 päeva aega…

Tervitused! Brigantine

Kas testisid erinevate testihoidjatega? Selles mõttes, et naerunägu jääb sinna ju 48ks tunniks, eest ära ei kaogi 🙂

Kui tahad kannatlik olla, siis teeks testi siis kui päevad hiljaks jäänud. Kui tahad olla nagu mina, siis dpo9-dpo10 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brigantine, 33, Abikaasa 35

Püüame esimest last alates Maikuust

Hetkel CD13 ja püsiv naerunägu OV Testil. Sai ka juba tegutsetud, sest köik sümptomid ka kohal, et miskit toimub ???? Ehk läheb see kuu önneks.

Vötsin 11 aastat pille ja nüüd peale nende löpetamist päevad kuidagi väga verevaesed olnud vörreldes varasemaga ja ka pillide ajaga.

Edu köigile Novembrikuus!

Tere Brigantine!

Mul on sinuga sama seis, vanus on ka sama ja tsükli seis ka sama, Kuna olen ise kasutanud üle 10 aasta samuti hormonaalseid rv vahendeid, tundsin selles postituses ära enda. Uurin, mitu tsüklit läks aega Sul enne, kui kõik normaalselt taastus?

Tere Kägu!

Ma ei tea kas ikka on köik normaalselt taastunud.

Tsüklid on olnud peale pillide ära jätmist Mais 23 päeva, 24 Päeva, 25 Päeva… Siis Juuli kuust olid 28 päeva 2x ja eelmine 32 päeva, aga siis ma reisisin ja olin haige ka (ei olnud koroona, lihtsalt tugev külmetus). Nüüd ma ei teagi mida oodata.

Eelmine kuu vist ovulatsiooni ka ei olnud. Ei olnud süptomeid ega positiivseid teste…

See kuu oli ovulatsioon CD 13 kus sain ilusa naerunäo Clear Blule. CD 14 öhtul oli juba tühi ring. Ise imestan veel, et need hormoonid ikka nii kiiresti muutuvad kehas. Nüüd täpselt 7 päeva DPO. Rinnad oleks nagu valusad viimased kaks päeva. Täna kuidagi eriti veel… Ei tea kas läks önneks?

Millal oleks öige aeg esimene köige tundlikum rasedustest teha? Päevadeni veel appi järgi 6 päeva aega…

Tervitused! Brigantine

Kas testisid erinevate testihoidjatega? Selles mõttes, et naerunägu jääb sinna ju 48ks tunniks, eest ära ei kaogi ????

Kui tahad kannatlik olla, siis teeks testi siis kui päevad hiljaks jäänud. Kui tahad olla nagu mina, siis dpo9-dpo10 ????

Jah ma vahetasin neid hoidjaid 🙂

Hmm… raske on sörmi testidest eemale hoida 😀 ma vist proovin seda köige tundlikumat homme 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ihihihi, testidest on jah raske sõrmi eemal hoida 😀

Mul käsil CD17. See kuu mul olid OV märgid CD13-14 kuid ma ei ole testidega ajastanud. See ajas mul ikkagi stressi sisse ja noo ma ei suuda meest käsutada, et nüüd tule ja teee 😀

Loodan, et sai see kuu jälle ilusti ajastatud. Meie võimalused nagunii väikesed, seega praegu üritan olla stressivabam. Arstiaeg pandud nov lõppu, et hakata siis liikuma IVFi poole. Seega pisut on jälle rahu hinges ja lootust, et varsti tuleb ka õnnestunud katse 🙂

Ann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. caramella

2. Mina 29, mees 31

3. Proovinud alates jaanuar 2020

4. Esimene laps

Hei hei! Liitun ka lõpuks. Olen siin triibupüüdmise algusest peale aeg-ajalt lugemas käinud, kuid sõna veel võtnud pole. Ühtegi postiivset rasedustesti oma teekonnal veel saanud ei ole. Hormoonid korras, munajuhade läbitavuse kontroll tehtud, mis oli ka korras. Mehe poolt pisut probleeme (ei ole lootusetu, kuid näit võiks olla parem). Tõenäoliselt tuleb järgmisel aastal ette võtta IVF teekond.

Kogu see triibupüüdmise aeg on läinud tegelikult väga ruttu. Muidugi iga tsükkel lõppeb juba pea aasta pisaratega, aga siis läheb tusatuju üle ning lootus jälle kasvab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul siis täna DPO9 CD24, eile torkis ja venitas alakõhus, täna nüüd pealelõunat õrnõrn roosakalt määrib. Päevadeni on veel aega 4 päeva. Kas on tegemist pesastumisega. Hommikul tegin testi ja oli neg.
päikest kõigile!

JuuliMann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna CD13. Tegin esimest korda OV teste. Flo app`i järgi peaks täna OV toimuma, aga OV testid (one step ribatestid) ei ole veel positiivseks läinudki. Reedest tänaseni (st CD11-13) on aga väga hele triip, aga see ka ei tundu tumedamaks minevat. Võib-olla oleks reede õhtul võinud teise testi veel teha. Või siis nii ongi, et OV toimub, aga testid ei näita nii kindlalt. Olen aga väga põnevil sellest hoolimata selle esimese testimise kogemuse tõttu. Mehele ei ole testimisest veel midagi rääkinud, et tema saaks asja muretumalt suhtuda.

Mal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina alguses tegin 1 testi päevas õhtuti aga kui tegin kaks korda päevas siis sain ka oma tumeda triibuga OV, just enne lõunasest testist, õhtune oli juba heledam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, eks ma jätkan testimist ja vaatan mis saab ????

Lõpuks helistas viljatusarst ka. Põhimõtteliselt on kõik okei, mõned proovid on kõrgemad mis viitavad pcos-ile. Panime laparaskoopia aja paika, 6.12 siis operatsioon. Ütles kohe, et soovitab mulle operatsiooni kuna mul oli kunagi ka liidetega probleeme, et siis saab need vajadusel kohe eemaldada. Peale seda vaatame edasi, ilmselt timmime rohtudega tsüklit nii, et saaks regulaarseks, kuna praegu suht kaootiline (31-39p). Kuigi just kirjutasin mehele ka, et loodan imele ja et operatsiooni poleks vajagi ???? Vähemalt hakkavad asjad liikuma kuskile poole ????

C.

Palju prolaktiin referentsväärtusest kõrgem oli? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, eks ma jätkan testimist ja vaatan mis saab ????

Lõpuks helistas viljatusarst ka. Põhimõtteliselt on kõik okei, mõned proovid on kõrgemad mis viitavad pcos-ile. Panime laparaskoopia aja paika, 6.12 siis operatsioon. Ütles kohe, et soovitab mulle operatsiooni kuna mul oli kunagi ka liidetega probleeme, et siis saab need vajadusel kohe eemaldada. Peale seda vaatame edasi, ilmselt timmime rohtudega tsüklit nii, et saaks regulaarseks, kuna praegu suht kaootiline (31-39p). Kuigi just kirjutasin mehele ka, et loodan imele ja et operatsiooni poleks vajagi ???? Vähemalt hakkavad asjad liikuma kuskile poole ????

C.

Palju prolaktiin referentsväärtusest kõrgem oli? ????

Esimene kord oli 4200 (referents kuni 496 norm) ja teine oli 660. Kuna teine kord mõõdeti selle hulgas olevat makroprolaktiini ka, siis makroprolaktiin lõigi näidu kõrgeks. Kui makroprolaktiin maha arvutati, siis oli tavalise prolaktiini väärtus 118, kui nüüd õigesti mäletan. Ühesõnaga kõik on korras sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul siis täna DPO9 CD24, eile torkis ja venitas alakõhus, täna nüüd pealelõunat õrnõrn roosakalt määrib. Päevadeni on veel aega 4 päeva. Kas on tegemist pesastumisega. Hommikul tegin testi ja oli neg.

päikest kõigile!

JuuliMann

Täna on CD 27 ja määrib juba neljas päev õrnroosakalt, ei mingeid päevi ei paista kuskilt aga ka test oli neg. Just tegin testi, mõtlesin et vaatan uuesti seda testi korra, no ma ei usu oma silmi, hetkel näen ma seal õrna roosat triipu. Homme teen hommikusest uriinist uuesti ja vaatan siis veel aga praegu võttis silma märjaks ☺️
Hoian kõigile triibutajatele põialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1.K

2.3-ndat last

Ühinen ka Teiega. 🙂

Hetkel veel imetan pesamuna ning tean, et võib pärsida rasestumist. Viimased päevad on küll olnud pidevalt iiveldust ning pole just kõige parem enesetunne. Test on olnud negatiivne.

Hoian kõigile pöidlaid! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kulgen jälle vaikselt, täna cd21/dpo3. See ootamine on nii tüütu 😀 Päevad peaksid 27.11 hakkama. Peale päevade algust pean nädalal 48 andma analüüsid, 5.12 siis covid test ja 6.12 planeeritud operatsioon. Põnevad ajad on ees haha.

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kulgen jälle vaikselt, täna cd21/dpo3. See ootamine on nii tüütu ???? Päevad peaksid 27.11 hakkama. Peale päevade algust pean nädalal 48 andma analüüsid, 5.12 siis covid test ja 6.12 planeeritud operatsioon. Põnevad ajad on ees haha.

C.

 

Mina Sinuga samas kohas. Cd21 ja dpo 3.

Seekord oli ov väga tuntav ja siiani rinnad pakitsevad. Nibud on nii suured ja valusad 😀 Lisaks tuikamine alakõhus.

Raske see ootamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean Novembri triibupüüdjatest maha astuma… CD1 üllatas täna.

Teile aga jöudu!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD10. Kuna eelmine tsükkel oli taaskord biokeemiline rasedus, siis ei tea mis trikke see tsükkel jälle tegema hakkab, ootan oma amazoni OV-testide tellimust ja eks hakkan jälle sama jamaga pihta.

Ma olen kergelt öeldes väsinud sellest triibupüüdmisest, on ju need triibud ka käes olnud kahel korral, aga miskit on viga, et katkeb. Ei ole motivatsiooni neid püüda, kui koguaeg mingil põhjusel katkeb (..ja keegi ei saa ka kindlalt öelda, et tegemist loodusliku valikuga..äkki veri liiga paks, äkki immuunsüsteem lükkab välja “võõrkeha”,äkki mingid näitajad paigast ära..).. detsembris saan alles teha vereanalüüsid..

 

ei ole üldse seda positiivsust enam alles, saaks juba selle IVFiga alustada. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD10. Kuna eelmine tsükkel oli taaskord biokeemiline rasedus, siis ei tea mis trikke see tsükkel jälle tegema hakkab. Ma olen kergelt öeldes väsinud sellest triibupüüdmisest, on ju need triibud ka käes olnud kahel korral, aga miskit on viga, et katkeb… ei ole üldse seda positiivsust enam alles, saaks juba selle IVFiga alustada

Kui rasedus tekib, siis vähemalt selles osas pole probleemi. Ivf-ga on muidugi see häda, et ka seal  ei kontrollita rakkude kvaliteeti ja see on õnnemäng, kas siirdatavad embrüod on elujõulised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui rasedus tekib, siis vähemalt selles osas pole probleemi. Ivf-ga on muidugi see häda, et ka seal  ei kontrollita rakkude kvaliteeti ja see on õnnemäng, kas siirdatavad embrüod on elujõulised.

Jaa, absoluutselt! Muidugi hea meel, et rasestumine on võimalik….sellepärast tahangi enne analüüsid teha, sest äkki on midagi täitsa valesti.. võib ju olla ka lihtsalt halb juhus, et kaks korda (peaaegu järjest) nii läks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Minul on täna kõigi eelduste kohaselt dpo2. Järgmise nädala lõpus saabub selgus selle tsükli osas. Ise ma tunnen, et tegime absoluutselt kõik, mida teha sai. Seega minu süda on vähemalt rahul 😀 Täna hakkan ka Gepretixi juurde võtma.

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu heleroosa triip rasedustestil kadus ja eile hommikul olid punased platsis. Täna CD2, OV jääb detsembri algusesse, nii et siis triibutame uuel kuul!
Jaksu kõigile!

JuuliMann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsükkel 32-33 päeva. Viimased päevad 27 oktoober. Järgmised peaks olema 29.11/30.11

Tere. Palun veidi abi.  Oleme nüüd 2 kuud triipe püüdnud. Positiivse OV testi sain 11.11 õhtul. (Hommikune test nii positiivne polnud ja hommikul oli basaal 36.2).

12.11 Test oli positiivne kogu päeva

13.11 hommikul enne ärkamist mõõtsin basaali. Oli 37.2 ja rohkem ei mõõtnud.

Vahekorras sai oldud 10,11,12 ja 14.11

Nüüd olen paar päeva basaali mõõtnud ja see on järjepidevalt 36.6

Kas see tähendab et OV ei toimunud tegelikult? Ma olen aru saanud et temp peab sama püsima kuni paar päeva enne päevi? Ma saan aru et mõõta tuleks igapäev aga kuna muutus on selgelt näha olnud siis tekkis küsimus.

Saan aru et kui peale ov tõusis 37.2 ja kuna nüüd on stsbiilselt 36.6 siis rase ma 100% ei saa olla isegi kui ov toimus?

Viimased päevad on rinnad valulikud ja kõik need tunnused mis enne päevi. Torked ,tuiked alakõhus jne. Rindadel on ka väiksed punnid ja need juba valutavad ja suurenevad. Mul on alati enne päevi tugevad tunnused. Seega arvan et rasestumine ei õnnestunud.

Aga huvitab just see et kas siis võis ov toimuda ja millal see toimuda võis?

2pu

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvatavasti toimus ovulatsioon, kui said tugevalt kahetriibulise ov-testi. Arvatavasti rasedust ei tekkinud, aga välistama ei hakkaks enne, kui basaal tuntavalt langeb (vahetult enne päevi) või päevad platsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad November 2021