Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad November 2021

Näitan 25 postitust - vahemik 61 kuni 85 (kokku 85 )

Teema: Triibupüüdjad November 2021

Postitas:
Kägu

Aitäh. Ise tundsin enda arust väga tugevat OV 13.11 . Väga tugev ja kiskuv tunne. Isegi veel 14.11 oli see.

Aga noh saan ju aru et basaal tõusebki tagantjärele.

Kummaline olukord.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu heleroosa triip rasedustestil kadus ja eile hommikul olid punased platsis. Täna CD2, OV jääb detsembri algusesse, nii et siis triibutame uuel kuul!

Jaksu kõigile!

JuuliMann

Oleme samas paadis. Sain eelmine reede oma elu esimesed triibud (alates jaanuarist pole kaitsevahendeid kasutanud, aga otseselt  proovinud ka pole, ehk siis, ei mingeid OV jälgimisi). Pühap hommikul ka veel näitas ja sain mehele isadepäeva üllatuse teha. Küll aga teisip hommikul testi tehes polnud enam praktiliselt mingit triipu ning lõunaks olid päevad kohal. Ohhh seda pettumust ja pisaraid. Aga vähemalt tean, et miskit siiski toimub ning hakkan nüüd OV jälgima ilusti. Täna siis CD4.
Jaksu ja õnnestumisi kõigile!

ps olen siin uus. Minu esimene postitus 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere

kas kellegi siin on kogemust päevade-eelse määrimisega? mul seda esinenud nüüd viimased 7 tsüklit kui pole rasestumine õnnestunud. Hakkab 3-5p enne päevi määrima algul heledat ja hiljem tumepruuni verd/voolust.

kas see võib viidata madalale progesterooni tasemele?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen viimane postitaja, tutvustan ka end siis juba, kuna näib, et jään veel mõneks ajaks triipe püüdma

1. Lumi

2. mõlemad abikaasaga 29

3. Proovime teist last

4. Märtsis 2021 tuli rasedus, mis peetus 8ndl, katkestamine aprilli lõpus, proovinud nüüd siis uuesti alates maikuu 2021

Olnud mul seega kaks rasedust, millest teine peetus, aga mõlemad rasedused õnnestusid kohe esimese tsükli proovimisega. Nüüd aga 6 kuud ebaõnnestumist..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere, minul täpselt samamoodi 2-5 päeva enne uue tsükli algust määrib, seda juba aasta ja enamgi. Suvel arst leidis, et kuna tsükkel regulaarne, siis lisauuringuteks vajadust ei näe. Kohe on möödas aasta proovimisest ja detsembris uuesti arstile minek. Lapsi ega rasedusi minul pole. Olen ka lugenud, et määrimine viitab maldalale progesterooni tasemele, aga eks siis nüüd lähiajal on kuulda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul arst saatis progesterooni mõõtma tsükli 21sel päeval, aga selleks ajaks polnud ov toimunudki veel. Käisin nädal peale ov-d tasuliselt proovi andmas, maksis üle 6€ midagi. Ehk kui arst proove tegema ei saada, siis on ka tasuline variant olemas.

Mul täna 8dpo ja ühtegi tunnust ei ole 😄 Päevad peaksid 27dal hakkama.

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
teretalv91

Mul arst saatis progesterooni mõõtma tsükli 21sel päeval, aga selleks ajaks polnud ov toimunudki veel. Käisin nädal peale ov-d tasuliselt proovi andmas, maksis üle 6€ midagi. Ehk kui arst proove tegema ei saada, siis on ka tasuline variant olemas.

kas seda progre proovi tuleks anda DPO7, et saada õige tulemus? teab keegi? Tahaks ka ise tegema minna. Hetkel CD15, eelmine tsükkel oli mul OV CD18-20 vahel…eks näis, OV-testimine käsil.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas seda progre proovi tuleks anda DPO7, et saada õige tulemus? teab keegi? Tahaks ka ise tegema minna. Hetkel CD15, eelmine tsükkel oli mul OV CD18-20 vahel…eks näis, OV-testimine käsil.

Dpo7 jep 🙂

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lähen ka siis DPO7 tasulisse progesterooni määrama. Oskab keegi öelda, et kui see siis liiga madal on, kas selle jaoks siis ravi saaks ka kohe viljatusraviarstile pöördudes? Või ootavad nad ikka seda ühte aastat proovimist, enne kui jutule võtavad. Ja kas oskab keegi head arsti/kliinikut soovitada?

Lumi

0
0
Please wait...

Postitas:
2pu

Tere hommikust.

Varsti kuulõpp aga triipe nii vähe siin kuidagi. Tahtsin öelda et kui eelmises postituses kirjutasin basaalist ja et see on madal siis tegelikult on see hommikul kell 5.30  37.1 ja kell 6.30 juba 36.6. Kas tõesti langeb see nii kiiresti ja nii suurel määral?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul hommikune test negatiivne, 10dpo siis. Rohkem hetkel ei testi ka.. Flo järgi peaks päevad hakkama laupäeval.. Kui pühapäevaks pole hakanud, siis ehk uus katse 🙂

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
anniliin

Mul on häid, triibulisi uudiseid 🙂

Sain täna hommikul oma õrnakese teise triibu, mis oli täitsa seal 😀 Nüüd ma loodan, et see õrnake triibuke kosub siin 🙂
Tunnuseid pole tegelikult, test sai tehtud.. natuke naljaviluks, et leevendada päevade ootust.

Muidu täna siis CD29. Päevad oleksid pidanud CD28 algama..

Ann.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on häid, triibulisi uudiseid 🙂

Sain täna hommikul oma õrnakese teise triibu, mis oli täitsa seal 😀 Nüüd ma loodan, et see õrnake triibuke kosub siin 🙂

Tunnuseid pole tegelikult, test sai tehtud.. natuke naljaviluks, et leevendada päevade ootust.

Muidu täna siis CD29. Päevad oleksid pidanud CD28 algama..

Ann.

Jee, palju õnne ja muretut kõhukasvatamist!

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täna CD1, ei aidanud seekord ka ovitrelle süst 🙁

Chrizzu

0
0
Please wait...

Postitas:
anniliin

Minu õnn üürike.
hcg alla 30

Oodates siis CD1-te..

Ann.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Cd 22 ja dpo 6 ning waiting game is strong 🥲 sai panustatud 4 päeva enne ja täpselt päev enne ovulatsiooni, eks näis, kas ka läks õnneks🤞 Kuidas teistel triibupüüdjatel lood? Üsna tagasihoidlik on see novembrikuu triipupüüdjate teema siin 🙂

J.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ann, ehk ikka tõuseb. Tee reedel uus proov, ehk ov oli veidi hiljem vms.

Mul täna 11dpo, mingeid erilisi sümptomeid peale tupeseene ja hellade rindade pole 🤷‍♀️ viimati oli seen pm aasta tagasi, kui triibud sain. Erilist lootust pole.. Kui päevad hakkavad, siis uuel nädalal pean analüüsid andma ning 6.12 laparaskoopia.

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, Ann, et ei tasu üleliia kurvastada. Sul oli eile ju alles CD 30. Minu loogika ütleb, et alla 30ne näit pole midagi nii madal. Või on sul mingeid muid põhjuseid veel, miks sa arvad, et ei õnnestunud? Võimalusel tee homme uus proov. Tähtis on ju see, et näit selles ajavahemikus tõuseks umbes 1,5-1,7 kordselt 🙂

J.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
anniliin

Mul ka määrib, seetõttu on kuidagi lootusetuse tunne.

Homme teen uue veretesti.
Rasedustestid kõik suhteliselt õrnad, nädala algusest saati pole seal mingit suurt arengut olnud. Emotsioonid väga vahelduvad.. korra on lootus, sest ju aint määrib.. ja kohati on sellinne tunne, et keha mängib korralikku vingerpussi 🙁

Ise loodan ka, et OV oli hiljem.. Et sain lihtsalt nii varakult testidega teada.. aga eks homne tulemus näitab.

Ann.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rasedustestid kõik suhteliselt õrnad, nädala algusest saati pole seal mingit suurt arengut olnud. Emotsioonid väga vahelduvad.. korra on lootus, sest ju aint määrib.. ja kohati on sellinne tunne, et keha mängib korralikku vingerpussi 🙁

Loodan parimat, aga mul olid ka varakult testitud positiivsed rasedustestid pigem õrnad, aga siiski nähtavad. Mis oli nö. halb märk, oli see, et need ei läinud tumedamaks ja ntks CD34 saadud positiivne rasedustest katkes (biokeemiline) kahel korral CD38´ks. Ei taha hirmutada, aga ka minul polnud ühtegi teadlikku raseduse katkemist olnud ja ei soovinud uskuda, et see minuga juhtuda võiks. Aga näed juhtus ja lausa kaks korda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen neid lugusid lugenud jaa.. eks kardangi seda 🙁
Üritan püsida positiivne, vaatan mis homne veretest näitab. Äkki on veel võimalus..

Ann.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul CD9, võtsin see kuu kasutusele Clearblue Advanced Digital ov testid, alustasin igaks juhuks juba eile, hetkel veel madal tase, ov peaks olema umbes 6 päeva pärast.
Midagi uut ja põnevat minu jaoks 🙂

Siiani võtsin juba kolm kuud juurde foolhapet ja Omega3+Dvit, siis tänasest alustasin Elevit rasedavitamiinidega.

JuuliMann

0
0
Please wait...

Postitas:
2pu

cd31/32st ja dpo13 vist.

Eile õhtul jalutades lõi alaselga ja kõhtu päevade valud. Olin kindel et päevad on platsis. Öösel 1 ajal oli valu nii tugev nagu päevade 1 päeval. Siis kui see kõige suurem valu on. Olin kindel et hommikuks päevad platsis. Aga siiani ei midagi. Hull jõuetus on peal täna. Miskipärast pole rinnad ka enam nii hirmus valusad. Suuremad on küll ja veresooned hullult näha. Aga nagu sellised hullult rasked nagu tavaliselt enne päevi mul,lausa nii et magada valus,siis seda täna pole. Imelik on veel see et kui üldiselt on mul enne päevi meeletu söögiisu ja täiakõhu tunnet ei tekigi. Kõht paisub punni ja lausa nii et sisse tõmmata ei saa. Siis täna on mul suhteliselt lame kõht. Ja söök pigem hakkab vastu. Süda otseselt paha pole aga ei isuta mittemillegi järgi. Suu kuivab aind hullult ja kuuma-külmahood. Selline tunne nagu hakkaks haigeks jääma.

AGA testid kõik negatiivsed 😀

Selline veider kuu. Usun et homme-ülehomme päevad platsis. Sest ma arvan et test juba näitaks. Aga lihtsalt pidin jagama seda veidrat tunnet 🙂

Loodan et triipe ikkagi veel mahub siia novembri kuusse.

Ilusat päeva !

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2pu, me siis täpselt samal maal 🙂 cd31 ja 13dpo, päevad peaksid hakkama homme. Ma imestan endamisi, kuidas ma sel kuul nii kannatlik olen suutnud testimisega olla 😁 Eelnevad kuud olen muudkui rasedusteste teinud ja pettunud. See kuu tegin vaid ühe teisipäeval, 10dpo ja negatiivne. Teisipäeva õhtul oli suur kiusatus ikkagi mõned osta, aga jätsin need siiski apteeki.. Täna siis 13dpo- eile ja täna hommikul oli põhi alt ja rinnad on vahelduva eduga valusad. Isegi tavapärast kõhuvalu pole olnud mis muidu enne päevi. Otsustasin, et kui homse jooksul päevad ei hakka, siis ostan testi ja teen pühapäeval 🙂

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ann, kas sa käisid täna hcg proovi andmas?

J.K.

0
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 61 kuni 85 (kokku 85 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad November 2021