Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad NOVEMBER 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 136 )

Teema: Triibupüüdjad NOVEMBER 2022

Postitas:
Kägu

Minul CD26 ja homme peaksid päevad hakkama ( alguses arvasin, et täna juba).

terve nädala süda paha olnud, väsimus. Täna ka naba juurest krambitab, aga rasedustestid negatiivsed. Nii oleks tahtnud triipe see kuu ????

 

K.K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuli praktiliselt kohe ja tegin nüüd digitaalse Clearblue ja see ka täitsa positiivne. Kolin juulibeebidesse üle ????

kukumari

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkab nüüd see ov ootamine ja testimine peale, nii vahva et on triibulisi juba olnud, loodan et meil ka õnnestub.

MK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lõpetan tervislikel põhjustel triibupüüdmise. Võib-olla kunagi naasen, kui tervis korras. Soovin kõigile uhkeid triipe ja ilusaid beebisid ❤️

F

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/14656605/IMG_2022…2247.jpg

Üleeile algas paremal munasarjas tuikamine ja eile oli vasakul pool. Lisaks kõrgem temperatuur, peavalu jms. Täna tuikab kõik ja tegin esimese ov testi. Tundub, et on täitsa korralik triip?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe kindlasti ei ole korralik triip, täitsa negatiivne ju. Kui oleks positiivne, siis oleks kaks rasvast triipu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/14656605/IMG_2022…2247.jpg

Üleeile algas paremal munasarjas tuikamine ja eile oli vasakul pool. Lisaks kõrgem temperatuur, peavalu jms. Täna tuikab kõik ja tegin esimese ov testi. Tundub, et on täitsa korralik triip?

Kas see on ovulatsiooni test? Kui see on ovulatsiooni test, siis see on negatiivne (ovulatsioonitestil peavad mõlemad jooned olema vähemalt sama tugevad, et see oleks positiivne). Kui sa ütled, et sul on juba kõrgem temperatuur, siis sul on suure tõenäosusega ovulatsioon ära toimunud, sest basaaltemperatuur tõuseb pärast ovulatsiooni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonatestil ja rasedustestil võib teine õigel ajal ilmunud triip olla kuitahes õrn, see tähendab positiivset testi.
Ovulatsioonitest on positiivne üksnes siis, kui mõlemad triibud on sama rasvased või on testitriip isegi veel tugevam kui kontrolljoon. Seega viimane lingitud test on väga ilmselt negatiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ov test jaa.

Hmm ma arvan pigem, et ov alles tuleb, sest päevad olid 29.10.

Mulle muidugi see ov testi tegemine väga uus asi. Kasutan igal juhul selle karbitäie ära ja siis tean järgmine kuu targem olla

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ov test jaa.

Hmm ma arvan pigem, et ov alles tuleb, sest päevad olid 29.10.

Mulle muidugi see ov testi tegemine väga uus asi. Kasutan igal juhul selle karbitäie ära ja siis tean järgmine kuu targem olla

See ülemine test negatiivne jah. Kui pikk tsükkel tavaliselt on? 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna CD30, pole ei triipe ega päevi, äpi järgi oleks päevad pidanud algama 8ndal. Paar päeva tagasi kõht küll valutas täpselt nii nagu päevad tuleks kohe-kohe ja täna ka rinnad pakitsevad, aga test on ikka täitsa negatiivne :(. Proovinud oleme alates märtsist.

 

L

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvatavasti hakkavad ikkagi lähipäevil nüüd päevad. Kerge tsüklihäire. Kahjuks on raseduse alguse sümptomid täiesti sarnased päevade alguse sümptomitega ja kui päevad korrapärase tsükli juures oleks 3 p hilinenud, siis näitaks juba ka kõige tuimem test rasedust. Kui tunneksid juba raseduse, mitte PMS sümptomeid (st et rindade pakitsus ja kõhuvalu oleks tingitud rasedushormooni tõusust), siis peaks sedasama hormooni ju näitamagi just  rasedustest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ov test jaa.

Hmm ma arvan pigem, et ov alles tuleb, sest päevad olid 29.10.

Mulle muidugi see ov testi tegemine väga uus asi. Kasutan igal juhul selle karbitäie ära ja siis tean järgmine kuu targem olla

See ülemine test negatiivne jah. Kui pikk tsükkel tavaliselt on? ????

C.

Tsükkel on 30 päeva. Sain täna ka teise õhkõrna triibu ov testile.

Vaatasin erinevaid kalkulaatoreid ja ov võib olla 11.11-16.11 vahemikus isegi.

Eelmine kord sain kohe triibud kätte, kui lugesin 15 päeva peale päevi ja tegutsesime 2 korda samal päeval ????

Aga siis olin 30. Täna olen 36 ja kõik ei pruugi enam nii lihtne olla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ov test jaa.

Hmm ma arvan pigem, et ov alles tuleb, sest päevad olid 29.10.

Mulle muidugi see ov testi tegemine väga uus asi. Kasutan igal juhul selle karbitäie ära ja siis tean järgmine kuu targem olla

See ülemine test negatiivne jah. Kui pikk tsükkel tavaliselt on? ????

C.

Tskkel on 30 päeva. Sain täna ka teise õhkõrna triibu ov testile.

Vaatasin erinevaid kalkulaatoreid ja ov võib olla 11.11-16.11 vahemikus isegi.

Eelmine kord sain kohe triibud kätte, kui lugesin 15 päeva peale päevi ja tegutsesime 2 korda samal päeval ????

Aga siis olin 30. Täna olen 36 ja kõik ei pruugi enam nii lihtne olla

Ma usun, et küll see positiivne ov test ka varsti tuleb 🙂

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ov test jaa.

Hmm ma arvan pigem, et ov alles tuleb, sest päevad olid 29.10.

Mulle muidugi see ov testi tegemine väga uus asi. Kasutan igal juhul selle karbitäie ära ja siis tean järgmine kuu targem olla

See ülemine test negatiivne jah. Kui pikk tsükkel tavaliselt on? ????

C.

Tskkel on 30 päeva. Sain täna ka teise õhkõrna triibu ov testile.

Vaatasin erinevaid kalkulaatoreid ja ov võib olla 11.11-16.11 vahemikus isegi.

Eelmine kord sain kohe triibud kätte, kui lugesin 15 päeva peale päevi ja tegutsesime 2 korda samal päeval ????

Aga siis olin 30. Täna olen 36 ja kõik ei pruugi enam nii lihtne olla

Ma usun, et küll see positiivne ov test ka varsti tuleb ????

C.

Ma lihtsalt esimest korda teen neid ov teste. Nii hea, et saab siit nõu küsida ????

Viimasel ajal üldse naljakas olla. Munasarjades on nii jubedad valud juba teist kuud järjest. Mõtlen, et kas võib olla seotud foolhappe võtmisega?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul CD26 ja praeguseks peaks päevad kohal olema, aga pole. Pole ka ühtegi tunnust, mis viitaks, et võiks hakata. Pole ühtegi raseduse või PMSi sümptomit. Kuidagi liigagi normaalne ja emotsionaalselt tasakaalukas on olla ???? Igatahes tegin nüüd roosa benu testi ja selline pilt vaatas mulle vastu: https://www.upload.ee/image/14651962/91561B51-3662-41ED-8A80-663C2E41220C.jpeg

Kas ma tõesti panin OV arvestusega nii mööda siis… Täna DPO14. Eelmise rasedusega oli DPO8 juba triibud käes. Loodan, et see triip nüüd kosub.

kukumari

Polegi ju triipu…?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

14DPO kohta ikka täitsa olematu triip.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õrn triibuvarjuke on küll, kui OV mingil põhjusel hilines, võib sealt veel ju asja tulla. Ehk ikka kosub, tasub teha homme-ülehomme uus test.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õrn triibuvarjuke on küll, kui OV mingil põhjusel hilines, võib sealt veel ju asja tulla. Ehk ikka kosub, tasub teha homme-ülehomme uus test.

Kukumari juba kirjutas et sai ka digitaalsega. Mis siin veel arutada. Kui viitsiks kuuaegu vaadata ja edasi lugeda oleks näinud ja ei kirjutaks enam nii. Milleks teise õnne kahtluse alla seada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ov test jaa.

Hmm ma arvan pigem, et ov alles tuleb, sest päevad olid 29.10.

Mulle muidugi see ov testi tegemine väga uus asi. Kasutan igal juhul selle karbitäie ära ja siis tean järgmine kuu targem olla

See ülemine test negatiivne jah. Kui pikk tsükkel tavaliselt on? ????

C.

Tskkel on 30 päeva. Sain täna ka teise õhkõrna triibu ov testile.

Vaatasin erinevaid kalkulaatoreid ja ov võib olla 11.11-16.11 vahemikus isegi.

Eelmine kord sain kohe triibud kätte, kui lugesin 15 päeva peale päevi ja tegutsesime 2 korda samal päeval ????

Aga siis olin 30. Täna olen 36 ja kõik ei pruugi enam nii lihtne olla

Ma usun, et küll see positiivne ov test ka varsti tuleb ????

C.

Ma lihtsalt esimest korda teen neid ov teste. Nii hea, et saab siit nõu küsida ????

Viimasel ajal üldse naljakas olla. Munasarjades on nii jubedad valud juba teist kuud järjest. Mõtlen, et kas võib olla seotud foolhappe võtmisega?

Ma isegi ei tea, ma mingi periood võtsin ka foolhapet ning valusid polnud 🙂

Mul täna ilmselt 5dpo. Üle mitme kuu on ootusärevus suur, sest lõpuks ometi sain positiivse CB digitaalse testi. Naerunäo sain 6.11, eelnevalt ei testinud. Loodan, et 5.11 oleks tühi ring olnud ???? panustatud sai nii 6.11 kui ka 7.11. Eks nüüd näha ole, kas mõne päeva jooksul lähevad rinnad valusaks või mitte. Iga jumala kuu ebaõnnestunud katsel 4-5p enne päevi rinnad valusad, raseduse korral pole kordagi valusad olnud ???? Päevad peaks ilmselt nädala pärast hakkama ????

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kõhutunne ei valetanud ja täna juba cd4. See tsükkel veel gepretixiga ja siis ei teagi veel, mis edasi, ilmselt uuesti arsti juurde ja siis vaatab.

Palju õnne triibulistele!

AG

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4 päeva päevad hiljaks jääbud, rasedustest negatiivne.

 

 

k.k

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin Synlabis ja lasin vereanalüüsi ka teha ja täna hcg 290, nii et täitsa rase. Eelmise rasedusega oli samal ajal samas suurusjärgus hcg. Arvan, et OV oligi hiljem ja see hetk kui triibuvarjuke tekkis ja clearblue positiive oli, oli ikkagi DPO11, mitte DPO14. Panustasime CD8, 10, 12 ja 14. OV oli arvatavasi siis alles CD15, mitte CD12, nagu ma esialgu arvasin. Või siis pesastumine oli hiljem. Variante on ju mitmeid. Praeguseks triip ilusti kosunud juba ja ootan esimest visiiti. Siis saab rohkem teada, kui suur rasedus tegelikult on ja kas kõik on korras.

kukumari

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OV oli eelmine nädalavahetus (eeldavasti laupäeval). Siit samas foorumist lugesin et saab vereproovi käia andmas. No ma pean ju kõik ära proovima.. aga nu negatiivne. Kas on lootust et liiga vara sai vereproov antud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OV oli eelmine nädalavahetus (eeldavasti laupäeval). Siit samas foorumist lugesin et saab vereproovi käia andmas. No ma pean ju kõik ära proovima.. aga nu negatiivne. Kas on lootust et liiga vara sai vereproov antud?

9DPO siis? Võib vabalt olla liiga vara veretestiks. Kas hcg oli alla 2? alla 5?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OV oli eelmine nädalavahetus (eeldavasti laupäeval). Siit samas foorumist lugesin et saab vereproovi käia andmas. No ma pean ju kõik ära proovima.. aga nu negatiivne. Kas on lootust et liiga vara sai vereproov antud?

9DPO siis? Võib vabalt olla liiga vara veretestiks. Kas hcg oli alla 2? alla 5?

Jah, peaks olema 9 või 10 DPO. Näit oli <2.30

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No niii-nii halb oli eile terve päeva, söögiisu ei olnud, suutsin ainult röstitud leiba süüa. Kuigi ca nädal tagasi tegin testi, otsustasin et igaks juhuks testin täna hommikul uuesti.

Ja ikka ei mitte midagi, äpi järgi päevad 7 päeva hilinenud, rasedustest täitsa negatiivne. Loodan, et need päevad ikka varsti hakkavad, tahaks juba uuele katsele minna.

 

Coldasice

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootaja aeg on nii pikk. Mul peaks hakkama laupäeval päevad. Nii loodan, et ei hakka. Tahaks juba testida, aga tean, et liiga varajasel testimisel pole mõtet. Vähestel õnnestub nii vara tulemust näha. Kus te muidu hcg teste teete Tallinnas ja kui kiirelt aja olete saanud.

 

Säde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootaja aeg on nii pikk. Mul peaks hakkama laupäeval päevad. Nii loodan, et ei hakka. Tahaks juba testida, aga tean, et liiga varajasel testimisel pole mõtet. Vähestel õnnestub nii vara tulemust näha. Kus te muidu hcg teste teete Tallinnas ja kui kiirelt aja olete saanud.

Säde

Synlabis mul tulnud vastus sama päeva jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootaja aeg on nii pikk. Mul peaks hakkama laupäeval päevad. Nii loodan, et ei hakka. Tahaks juba testida, aga tean, et liiga varajasel testimisel pole mõtet. Vähestel õnnestub nii vara tulemust näha. Kus te muidu hcg teste teete Tallinnas ja kui kiirelt aja olete saanud.

Säde

Synlabis või ITKs olen mina hcg testi teinud. Aega pole vaja panna, lähed kohale, tellid analüüsi, maksad ja üldiselt on samal päeval vastus olemas. ITKs on vastus tulnud tavaliselt 2-3 tunniga, Synlabis viimasel ajal 5-6 tunniga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 136 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad NOVEMBER 2022