Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad NOVEMBER 2022

Näitan 16 postitust - vahemik 121 kuni 136 (kokku 136 )

Teema: Triibupüüdjad NOVEMBER 2022

Postitas:
Kägu

Kas siin keegi ka teadliku viljastumise meetodit on uurinud ning emakakaela oleku järgi aru saanud, et ta on rase? Kopin ühe jupi: “Emakakael on tugev nagu nina, kui asub allpool, selle järgi on võimalik tuvastada mitte viljakat perioodi. Seevastu ovulatsiooni lähedasel ajal on emakakael pehme ja kohev nagu huuled, kõrgel, avatud ja märg/vesine ⤵️ Ovulatsiooni lähedasel ajal muutub emakakaela positsioon järsku.

Kui naine ootab päevi, sest need ei ole alanud ja muretseb, kas ta on rase, siis saab katsuda oma emakakaela, kui see on kõva nagu ninaots, siis pole rasedust. Lennukad kommentaar: emakakael on pehme raseduse ajal. Emakakaela positsiooni ja olekut katsutakse sõrmega”

Mina kahjuks oma 2 eelneva rasedusega veel ei teadnud seda nippi, nüüd olen ainult raseduse puudumist sellega aru saanud korduvalt. Aga ikka ju tahaks uskuda, et seekord emakas “valetab” ja olen tegelikult rase ???? testi on mõtet teha alles neljap, kui on 9-10 dpo

Ma ovulatisooni määramiseks pole katsunud, saan selletagi aru, millal toimub, aga enne eeldatavaid päevi olen küll. Teen täiesti vahet pehme ja kõva/kõrge ja madala vahel. Ka siis kui olin rase katsusin paar korda peale teada saamist ja oli jah pehme ja kõrge. AGA, on olnud ka mitu tsüklit, kus on olnud pehme ja kõrgel ja järgmisel päeval on päevad alanud ja rase pole olnud (st positiivset testi ei ole saanud). Kui selle teema kohta veel uurid, siis võid leida ka, et emakakaela asetus muutub sageli ka päeva jooksul korduvalt ja sõltub väga paljudest asjadest ja sedasi kindlalt väita, et kui kõrgel ja pehme, et siis rase, ei saa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui hommikune ov test oli pigem natuke negatiivne siis õhtune ov test on postiivne mis positiivne. Ei arvanudki et alles cd20. Jeii, nüüd tuleb panustada ja loota parimat.

MK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lootsin küll, aga seekord hakkasid päevad 5 päeva varem. 27 asemel hakkasid 22. Vererohkust nagu tavaliselt ei ole. Ei teagi miks nii . Liigun edasi ????

EL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaa, aitäh jagamast, noh mõtlesin pigem niipidi, et kui ikka kõva see emakakael, siis rase ei ole.. vähemalt mul iga kord nii olnud ja seekord hakkasin ikka lootma, et äkki see ikka valetab, sest nii peast rase juba ja tegin hcg verest (10dpo) ja no 0.6 tuli… see tavaline näit naisel ja praeguseks peaks ikka üle 5 olema kindlasti, kui seal midagi oleks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siin keegi ka teadliku viljastumise meetodit on uurinud ning emakakaela oleku järgi aru saanud, et ta on rase? Kopin ühe jupi: “Emakakael on tugev nagu nina, kui asub allpool, selle järgi on võimalik tuvastada mitte viljakat perioodi. Seevastu ovulatsiooni lähedasel ajal on emakakael pehme ja kohev nagu huuled, kõrgel, avatud ja märg/vesine ⤵️ Ovulatsiooni lähedasel ajal muutub emakakaela positsioon järsku.

Kui naine ootab päevi, sest need ei ole alanud ja muretseb, kas ta on rase, siis saab katsuda oma emakakaela, kui see on kõva nagu ninaots, siis pole rasedust. Lennukad kommentaar: emakakael on pehme raseduse ajal. Emakakaela positsiooni ja olekut katsutakse sõrmega”

Mina kahjuks oma 2 eelneva rasedusega veel ei teadnud seda nippi, nüüd olen ainult raseduse puudumist sellega aru saanud korduvalt. Aga ikka ju tahaks uskuda, et seekord emakas “valetab” ja olen tegelikult rase ???? testi on mõtet teha alles neljap, kui on 9-10 dpo

Ma ovulatisooni määramiseks pole katsunud, saan selletagi aru, millal toimub, aga enne eeldatavaid päevi olen küll. Teen täiesti vahet pehme ja kõva/kõrge ja madala vahel. Ka siis kui olin rase katsusin paar korda peale teada saamist ja oli jah pehme ja kõrge. AGA, on olnud ka mitu tsüklit, kus on olnud pehme ja kõrgel ja järgmisel päeval on päevad alanud ja rase pole olnud (st positiivset testi ei ole saanud). Kui selle teema kohta veel uurid, siis võid leida ka, et emakakaela asetus muutub sageli ka päeva jooksul korduvalt ja sõltub väga paljudest asjadest ja sedasi kindlalt väita, et kui kõrgel ja pehme, et siis rase, ei saa.

siia oli mu vastus mõeldud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Detsembrikuu triibupüüdjate teema ka loodud nüüdseks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/files/14695805/20221125_160933.jpg.html

Täna, just pool tundi tagasi tehtud suvaline odav ribakas…tekkis suht kohe, kas te näete ka seda õrna triipu seal? Ei ole ju ometi kuivamiatriip? Pole kunagi seda testi kasutanud varem.

Ei suuda tegelikult hetkel uskuda ja üleliia ei julge ka rõõmustada veel kuna olen väikeste tervise probleemidega. Kui see asi nüüd püsima jääb ja päevad ei hakka, siis vist võib loota küll????

Täna CD40 minu tavapärase 28-32p tsükli asemel. Viljastusin siis ilmselt hoopis 11.11 või 15.11 toimunud vahekorrast, millal enda arvates OV möödas juba ammu oli. Tsükkel oli siis järelikult palju pikem, sest muidu peaks 10 päeva üle läinud test ikka tugevamat triipu näitama. Tagant järele mõeldes ja märkmiku vaadates näen, et olen 17.11 kirjutanud üles “paha tuju, kõhu pakitsus, vist hakkavad päevad” See esmaspäev ja teisipäev tegin ka Biocardiga 2 testi ning mõlemad olid ette nähtud aja sees negatiivsed, aga paari tunni pärast avastasin sealt triibud. Aga ei hakanud siia kirjutama, teades kui levinud kuivamistriibud väidetavalt on. Nüüd mõtlen, et ehk polnudki…

Oehh..????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagant järele mõeldes ja märkmiku vaadates näen, et olen 17.11 kirjutanud üles “paha tuju, kõhu pakitsus, vist hakkavad päevad”

Et mis ma tahtsin öelda, et ehk oligi siis seal kandis kuskil OV hoopis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul omi 05.10 väga varajane katkemine.

Täna CD 43 ja päevi pole endiselt alanud. Teatid negatiivsed…

 

K.K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jagasin siin uurimustööd, et igapäevane panustamine “kannab vilja” kiiremini. Ja kandiski ????

Septembris eemaldati vaskspiraal, esimene kuu ei panustanud.

Oktoobris üritasime, aga päevad hakkasid 2x kuu jooksul. Midagi oli väga sassis.

Nüüd oleksid pidanud päevad algama 2p tagasi, aga ei mingeid tundemärke (tavaliselt rinnad valusad ja kõhuvalu), ainuke mida märkasin oli, et energiat polnud jõusaalis trenni tehes.

Tegin täna hommikul testi, mis oli positiivne.

Olen 38 ja 1 kuuga õnnestus saada triibud ???? olen šokis

K.C

Palju õnne! Äge kuulda,et ka meie eas mõnedel nii ruttu keha asjale pihta saab! Oleme suht samas eas. Mina olen 36a.

Mitmes laps on? Kas on mingeid hirme ka seoses vanusega?

Neljas laps ???? Hirme on palju, igasuguste kromosoomihaiguste osas.

Pabistan ka, et poleks emakaväline. Kõht kogu aeg valutab. (teise lapsega oli katkemine, ootasin kaksikuid ka üks katkes)
Elan Soomes ja siin peab ootama 11-13 nädalani, ennem kui saab ultrahelisse.

K.C

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neljas laps ???? Hirme on palju, igasuguste kromosoomihaiguste osas. Pabistan ka, et poleks emakaväline. Kõht kogu aeg valutab. (teise lapsega oli katkemine, ootasin kaksikuid ka üks katkes) Elan Soomes ja siin peab ootama 11-13 nädalani, ennem kui saab ultrahelisse. K.C

Ma olen 36a ja sain ka oma triibud paari päeva eest. Alguses ehmatasin, siis ei uskunud, siis rõõmustasin ja nüüd on ka suur hirm nahas ????

Kas just kromosoomhaiguste osas, aga vist üldiselt pigem… esiteks, et rasedus jääks ilusti pidama, kasvaks, areneks ning me veereks ikka lõpunädalateni välja. Mul teatud tervisemured, mis tõttu on mitu katkemist olnud, suurim raseduse katkemine oli 20ndl. See oli vaimselt väga raske kuna pidin sünnitama ning tekkis ka piim rindadesse.

Aga vaatamata kõigele olen ikka põnevil ja ootusärev ning loodan/ palun kõige vägevamaid, et kõik läheks seekord hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küll väga positiivne lugeda, et 35+ vanuses nii kergelt rasedaks jäädakse 🙂 Omal sama tee, tõsisemalt proovinud oleme alles sellel kuul, päevad peaksid algama järgmise nädala lõpus. Loodan ka, et positiivse testini üleliia kaua aega ei lähe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küll väga positiivne lugeda, et 35+ vanuses nii kergelt rasedaks jäädakse ???? Omal sama tee, tõsisemalt proovinud oleme alles sellel kuul, päevad peaksid algama järgmise nädala lõpus. Loodan ka, et positiivse testini üleliia kaua aega ei lähe.

Soovin edu ja kiireid triipe! Meil läks 6 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te nâete siin õrna triipu? ????
https://files.fm/u/pqyxhan3t

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te nâete siin õrna triipu? ????

https://files.fm/u/pqyxhan3t

Midagi justkui õrnalt kumaks, aga pildilt ei ole väga hästi siiski eristada. Ise näed kindlasti paremini.  Tee mõne päeva pärast uuesti. Mina sain oma triibud ka sedasi, et esialgu tuli üldse üle õige aja, mida pidasin kuivamistriibuks. Paar päeva hiljem tuli juba aja sees õrn kuma ning mõned päevad veel edasi sain juba õhtuse testiga nähtava triibu.

Loomulikult pole nii tihti vaja testida, aga mulle endale oli see nimi põnev protsess jälgida,kuidas joon muudkui tumeneb. Ometi juba mitmes rasedus, aga triibuärevus on ikka samasugune.

Edu!

Kati333

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te nâete siin õrna triipu? ????

https://files.fm/u/pqyxhan3t

sul on ilmselt praeguseks juba uued testid tehtud, aga näen vabalt. Minu esimesed triibud nii nähtavad ei olnud (8dpo).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 121 kuni 136 (kokku 136 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad NOVEMBER 2022