Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad oktoober 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )

Teema: Triibupüüdjad oktoober 2021

Postitas:
Kägu

1. Annu9

2. 30

3. Alates september 2020

4. Esimest last

Täna on CD9 ja esimest tsüklit võtsin stimuleerimiseks klomifeeni. Reedel on UH, et näha, kuidas on mõjunud.

Eile oli päris ebameeldiv kogemus, sest ämm oli mingil põhjusel pähe võtnud, et on “pommuudist” oodata. Ma olen ise alati olnud väga ettevaatlik selleteemaliste küsimustega, sest kunagi ei tea, kuidas kellelgi see teekond kulgeb. Saan aru, et ega ta midagi halba ei mõelnud ja ka ootab, aga kui ise ka iga kuu ootad ja pettud, siis on kuidagi raske.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul cd16 ja clearblue teist päeva vilgub. Kui varasemad kuud ei seganud meest sellesse testimisse, vaid lihtsalt andsin teada kui õige aeg, siis nüüd ootas juba ise millal ma neid teste tegema hakkan ???? pidavat põnev olema. Ei teagi, kas need conceive plus vitamiinid mõjunud, et juba nii vara vilkuma hakkas või seekord vilgub ka 6p enne ov-d ????

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Ann 29a ja proovime esimest

Täna CD13 ja eelmine kuu oli selleks ajaks juba tugev OV tunne olnud 😀 Seega kõiguvad mõnuga, OV teste ei kasuta jällegi.
Üritan vähem testida ja muretseda, sest tegelikult on aasta proovimist juba täis. Vaikselt mõtlema arstide külastamisele aga ega me teame tegelikult väga hästi juba milleks edasi läheb..
Natuke hirmutav ja mõtlen, et alustada arstidega juba see aasta aga äkki selle teekonnaga uuel aastal. Et äkki ikkagi juhtub see ka ise veel see aasta. Käin aga IVFikate jutte ka lugemas juba tihti, et aru saada millesse end mässima hakkan juba.

 

Ann

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Ann 29a ja proovime esimest

Täna CD13 ja eelmine kuu oli selleks ajaks juba tugev OV tunne olnud ???? Seega kõiguvad mõnuga, OV teste ei kasuta jällegi.

Üritan vähem testida ja muretseda, sest tegelikult on aasta proovimist juba täis. Vaikselt mõtlema arstide külastamisele aga ega me teame tegelikult väga hästi juba milleks edasi läheb..

Natuke hirmutav ja mõtlen, et alustada arstidega juba see aasta aga äkki selle teekonnaga uuel aastal. Et äkki ikkagi juhtub see ka ise veel see aasta. Käin aga IVFikate jutte ka lugemas juba tihti, et aru saada millesse end mässima hakkan juba.

Ann

Hei! Tunnen end paljuski selles tekstis ära 🙂 Ka minul on raseduse katkemisest juba aasta möödas, kuid uuesti pole õnnestunud. Ka mina panin mõttes endale tärmini, et kui uueks aastaks pole positiivseid arenguid, siis lähen viljatusraviarsti vastuvõtule. Käin ka iganädalaselt juba IVF-ikatele kaasa elamas.
Loodan, et me seda viimast teed ikka ette võtma ei pea 🙂 Aga kui vaja, siis on vaja …

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen juba mitu kuud vaikselt IVF teemat lugemas käinud ja ise muudkui arstile minekut edasi lükanud, kuni lõpuks võtsin end kätte. Ja praegu võin öelda, et see oli õige otsus. Otsustasime koos arstiga, et IVF on viimane variant, enne vaatame ja uurime kuidas mu keha toimib jne. Vähemalt hakkavad asjad kuskile poole liikuma, see on põhiline. Endal on ka kuidagi rahulikum olla, muidu olid iga kuu pisarad silmis kui päevad hakkasid ja sain aru küll, et miskit peab paigast olema, aga arsti juurde ka minna ei julgenud.

Täna cd18 ja CB vilgub neljandat päeva, äkki siis homme püsib 🙂 Homme ja reedel lähen verd andma, et progesterooni mõõta, kuigi ma ei saa aru miks arst seda nii vara määrata tahab. Lugesin, et nädal peale ovulatsiooni oleks mõistlik.. Aga eks vaatame siis mis meid ees ootab 🙂

Kiireid triipe kõigile uutele ja vanadele!

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma isegi ei tea, miks mul tuli mõttesse õhtul ka clearblue teha, aga hing ei andnud rahu ja sain oma püsiva naerunäo kätte ???? Nüüd siis laps tuttu ja tegudele ????

C.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Paistab, et vitamiinid toimivadki ????</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Annu9

2. 30

3. Alates september 2020

4. Esimest last

Täna on CD9 ja esimest tsüklit võtsin stimuleerimiseks klomifeeni. Reedel on UH, et näha, kuidas on mõjunud.

Eile oli päris ebameeldiv kogemus, sest ämm oli mingil põhjusel pähe võtnud, et on “pommuudist” oodata. Ma olen ise alati olnud väga ettevaatlik selleteemaliste küsimustega, sest kunagi ei tea, kuidas kellelgi see teekond kulgeb. Saan aru, et ega ta midagi halba ei mõelnud ja ka ootab, aga kui ise ka iga kuu ootad ja pettud, siis on kuidagi raske.

Mina seepärast olen mõned korrad öelnud, et teeme seekord “pausi” kuigi tegelikult ikka proovime. Ei jaksa jagada ja seda muud vahtu, mida sugulased üles peksta võivad piltlikult (küll tahtmatult ja samamoodi oodates ja head tegelt tahtes), üle elada 🙂

 

KmK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Liitun ka ametlikult teiega.

1. HT

2. 31

3. Alates august 2019

4. Kolmandat

Oleme triipe püüdnud umbes 2019 aasta augustist. Eelmisel aastal tegime mõneks kuuks pausi ja siis proovisime edasi. Eelmise aasta lõpus käisin oma naistearstil, kuid ta ütles, et tal on nii vähe vastuvõtuaegu, et ovulatsiooni toimumise jälgimist võimalik teostada ei ole. Suunas viljatusraviarstile, kelle juures käisin siis selle aasta jaanuaris. Tema tegi vereproovid ja suunas mehe arstile. Mehel käidud ja kõik korras. Mulle ütles veel, et koroona tõttu ei taha eriti jooksutada ja muudkui tagasi kutsuda, et jälgigu ma mõned kuud veel testidega, kas ovulatsioon toimub. Nii palju kui olen ovulatsiooniteste teinud, ma positiivset tulemust saanud ei ole. Vahepeal juhtus mõningaid ootamatuid sündmusi ja panime taas üritamise pausile, kuid augustist proovime taas. Vähemalt nii palju on muutunud, et kui eelmisel aastal oli tsükkel mul 42-55 päeva, siis nüüd viimased 4 tsüklit oli 28-29 päeva.

Nüüd ma ei teagi, kas peaksin enne jälle naistearsti poole pöörduma, sest e-patsient vabu aegu viljatusraviarstile ei näita. Tookord pani ka naistearst ise. Ma olen muidu väga rahul oma naistearstiga, aga peaks vist kellegi teise juures ka käima. Kas oskate kedagi Tartus soovitada?

Täna CD8 ja plaanin pühapäevast jälle ovulatsiooniteste teha.

HT

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Sain täna positiivse OV testi. Kui ma arvestan, millal hakkas see tsükkel määrima, siis on CD12. Jumal tänatud, et ma vererohkeid päevi ei arvestanud päevade alguseks – siis ma veel ei testikski, kuna need algasis mul alles CD6. Nii varast positiivset OV testi on ka veider saada. Varem on ikka CD14-15 olnud. Samas, nüüd ju ongi tsükkel veidi lühem ka olnud. Kusjuures, CD10 ja CD11 oli tühi ring, täna hommik siis kohe põmm seisev naerunägu.

J.K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul jälle mõnus ootamine, cd21/dpo2. Teisipäeva õhtul sain CB püsiva naerunäo (ribakas oli päeval negatiivne), kolmapäevane ribakas oli samuti positiivne. Kolmapäevase progesterooni kohta ütles arst, et natukene madal, aga samas enne ov-d võibki nii olla. Täna hommikul käisin veelkord progesterooni mõõtmas, eks siis näha ole. Lisaks oli hommikul UH ja selle järgi oli kollaskeha juba  tekkinud. Päris huvitav tegelikult, sest kui ma oleks kolmapäeva hommikul CB teinud, siis oleks eeldanud et ov alles neljap-reede.. Igal juhul loodame, et õnnestus ja kui ei, siis uue tsükli algul annan vereproovid ja lepime kokku munajuha läbitavuse kontrolli aja, selleks ajaks on mehel teine spermaproov viidud ning meestearsti konsultatsioon ka läbi.

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas progret kontrollitakse OV toimumise kontrolliks? Minu arst ei kontrollinud kordagi… seda samas saab ise minna ka kontrollima synlabi. Mis hetkel seda teha tuleks, potentsiaalse OV ajal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul jälle mõnus ootamine, cd21/dpo2. Teisipäeva õhtul sain CB püsiva naerunäo (ribakas oli päeval negatiivne), kolmapäevane ribakas oli samuti positiivne. Kolmapäevase progesterooni kohta ütles arst, et natukene madal, aga samas enne ov-d võibki nii olla. Täna hommikul käisin veelkord progesterooni mõõtmas, eks siis näha ole. Lisaks oli hommikul UH ja selle järgi oli kollaskeha juba tekkinud. Päris huvitav tegelikult, sest kui ma oleks kolmapäeva hommikul CB teinud, siis oleks eeldanud et ov alles neljap-reede.. Igal juhul loodame, et õnnestus ja kui ei, siis uue tsükli algul annan vereproovid ja lepime kokku munajuha läbitavuse kontrolli aja, selleks ajaks on mehel teine spermaproov viidud ning meestearsti konsultatsioon ka läbi.

C.

Kas kollaskeha teke tähendab, et OV on juba ära toimunud? 🙂

J.K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas progret kontrollitakse OV toimumise kontrolliks? Minu arst ei kontrollinud kordagi… seda samas saab ise minna ka kontrollima synlabi. Mis hetkel seda teha tuleks, potentsiaalse OV ajal?

Tegelikult seda soovitatakse mõõta ca nädal peale oletatavat ov-d, siis näeb ära kas ov toimus või mitte. Mulle arst määras imelikule ajale need, aga kolmapäevane oli 3,8 ja tänane 12,3. Järgmine nädal lähen teen tasulise proovi ka 🙂

[/quote]

Kas kollaskeha teke tähendab, et OV on juba ära toimunud? ????

J.K.

[/quote]
Targa google sõnul tekib kollaskeha lõhkenud folliiklist ja hakkab siis progesterooni tootma. 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uurin, kas siin on saatusekaaslasi 🙂 Tundub, et mul on OV aegne veritsus/määrimine. Eile sain positiivse OV testi ja päeval mitu korda  määris, samuti veidi ka täna. Uurisin Googlest ja esimene vaste kohe andis tulemuse, et osadel naistel võibki OV ajal määrida. No tore 🙂 Kui ma hakkasin pingsalt meenutama, siis ka suvel oli paar korda nii, et tsükli keskpaigas määris, aga siis ma ei osanud seda OVga siduda – mõtlesin, et mensese eelne määrimine. Huvitabki, kas siin on kedagi, kellel OV ajal määrib ja kas on ka kedagi, kellel on varasemalt sama asjaga õnnestunud edukalt rasestuda?
J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna CD9.

Taastun eilsest tarkusehamba operatsioonist. Loomulikult võtan põletikurohtu ja valuvaigisteid. OV ajaks peaks ravimitega ühelpool olema, on mul sel tsükklil ikka lootust?

Mingi beebibuum oleks nagu mu ümber, kes sünnitab, kes juba rasedusega poole peal, kes alles teatab rasedusest.. natuke alati tekib väike kurbus hinge.. muidugi uudised ju toredad ja olen nende pärast õnnelik ????

aek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on siis CD29, DPO12, testi tegin dpo7, loomulikult oli see negatiivne. Enam pole julgenud teha, mõtlesin et mõõdan basaali hommikuti edasi, kui päevad hakkavad siis nagunii langeb enne, ja pole ka enne mõtet testi teha. Muidu ma oleks nagu närvihaige ja testiks vist kaks korda päevas ja kergendaks ainult rahakotti.
Sümptomitest niipalju, et varasemalt on 14 p enne mensi on olnud rinnad tundlikud ja suuremad ja alakõht on ka õrnalt tunda andnud, siis nüüd siiamaani polnud midagi, kui eile muutusid rinnad valulikuks ja alaselg hakkas jälle tunda andma. Basaal oli enne Ov-d 36,48, peale OV-d tõusis 37,1 peale ja nüüd on püsinud 37,04/37,06. Päevad peaks hakkama 19-ndal. Enne kui päevad ei ole hiljaks jäänud, ei tee testi ka.

JuuniMann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Olennuus ja otseselt triipe ei püüa aga samas ka ei väldi. Jätsin aasta algul ära tabletid ning siiani on tsükkel kõikunud 28-39 päeva. Üldiselt siiski 34 päevane tsükkel. Viimane aga oli 39päeva.

Viimati algasid päevad 19.09.2021. Eelmine nädal tundsin end väga teisiti. Kõht krambitas. Rinnad tundlikud. Ja peas lõi häirekell. Tegin tsükli 27ndal päeval veretesti. Hcg 5.01. Tekitas segaseid tundeid sest loomulikult vara veel aga siiski. Tegin pühap peale lõunat biocardi testi millele ilmus vaevumärgatav triip. Ja äsja siis proovisin uuesti testi teha ja samuti vaevumärgatav.

Ma ei teagi nida arvata. Keemiline rasedus? Või midagi muud.. hetkel tsükli 30s päev.

Mis teie arvate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Olennuus ja otseselt triipe ei püüa aga samas ka ei väldi. Jätsin aasta algul ära tabletid ning siiani on tsükkel kõikunud 28-39 päeva. Üldiselt siiski 34 päevane tsükkel. Viimane aga oli 39päeva.

Viimati algasid päevad 19.09.2021. Eelmine nädal tundsin end väga teisiti. Kõht krambitas. Rinnad tundlikud. Ja peas lõi häirekell. Tegin tsükli 27ndal päeval veretesti. Hcg 5.01. Tekitas segaseid tundeid sest loomulikult vara veel aga siiski. Tegin pühap peale lõunat biocardi testi millele ilmus vaevumärgatav triip. Ja äsja siis proovisin uuesti testi teha ja samuti vaevumärgatav.

Ma ei teagi nida arvata. Keemiline rasedus? Või midagi muud.. hetkel tsükli 30s päev.

Mis teie arvate?

Soovitan minna hcg-d mõõtma täna ja ülehomme, siis näha kas näit tõuseb ilusti või mitte 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati algasid päevad 19.09.2021. Eelmine nädal tundsin end väga teisiti. Kõht krambitas. Rinnad tundlikud. Ja peas lõi häirekell. Tegin tsükli 27ndal päeval veretesti. Hcg 5.01. Tekitas segaseid tundeid sest loomulikult vara veel aga siiski. Tegin pühap peale lõunat biocardi testi millele ilmus vaevumärgatav triip. Ja äsja siis proovisin uuesti testi teha ja samuti vaevumärgatav.

Loodan et kõik hästi, aga mul oli augustis sarnane kogemus – kus päevad hilinesid, sain biocardil triibu, kõht krambitas ja rinnad olid tundlikud. Triip paar päeva tumedamaks ei läinud ja sümptomid vaikselt kadusid ja triibu saamisele järgneval 5.ndal päeval tegin hcg veretesti ja see oli 7 ja tegemist oli kahjuks biokeemilise rasedusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin andsin uue vereanalüüsi ja ootan vastuseid ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Olennuus ja otseselt triipe ei püüa aga samas ka ei väldi. Jätsin aasta algul ära tabletid ning siiani on tsükkel kõikunud 28-39 päeva. Üldiselt siiski 34 päevane tsükkel. Viimane aga oli 39päeva.

Viimati algasid päevad 19.09.2021. Eelmine nädal tundsin end väga teisiti. Kõht krambitas. Rinnad tundlikud. Ja peas lõi häirekell. Tegin tsükli 27ndal päeval veretesti. Hcg 5.01. Tekitas segaseid tundeid sest loomulikult vara veel aga siiski. Tegin pühap peale lõunat biocardi testi millele ilmus vaevumärgatav triip. Ja äsja siis proovisin uuesti testi teha ja samuti vaevumärgatav.

Ma ei teagi nida arvata. Keemiline rasedus? Või midagi muud.. hetkel tsükli 30s päev.

Mis teie arvate?

Soovitan minna hcg-d mõõtma täna ja ülehomme, siis näha kas näit tõuseb ilusti või mitte ????

 

Käisin siis veretestil cd27 oli 5.01. Täna cd30 9.67.

Päevade alguseni peaks olema umbes 3 päeva…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Olennuus ja otseselt triipe ei püüa aga samas ka ei väldi. Jätsin aasta algul ära tabletid ning siiani on tsükkel kõikunud 28-39 päeva. Üldiselt siiski 34 päevane tsükkel. Viimane aga oli 39päeva.

Viimati algasid päevad 19.09.2021. Eelmine nädal tundsin end väga teisiti. Kõht krambitas. Rinnad tundlikud. Ja peas lõi häirekell. Tegin tsükli 27ndal päeval veretesti. Hcg 5.01. Tekitas segaseid tundeid sest loomulikult vara veel aga siiski. Tegin pühap peale lõunat biocardi testi millele ilmus vaevumärgatav triip. Ja äsja siis proovisin uuesti testi teha ja samuti vaevumärgatav.

Ma ei teagi nida arvata. Keemiline rasedus? Või midagi muud.. hetkel tsükli 30s päev.

Mis teie arvate?

Soovitan minna hcg-d mõõtma täna ja ülehomme, siis näha kas näit tõuseb ilusti või mitte ????

 

Käisin siis veretestil cd27 oli 5.01. Täna cd30 9.67.

Päevade alguseni peaks olema umbes 3 päeva…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Olennuus ja otseselt triipe ei püüa aga samas ka ei väldi. Jätsin aasta algul ära tabletid ning siiani on tsükkel kõikunud 28-39 päeva. Üldiselt siiski 34 päevane tsükkel. Viimane aga oli 39päeva.

Viimati algasid päevad 19.09.2021. Eelmine nädal tundsin end väga teisiti. Kõht krambitas. Rinnad tundlikud. Ja peas lõi häirekell. Tegin tsükli 27ndal päeval veretesti. Hcg 5.01. Tekitas segaseid tundeid sest loomulikult vara veel aga siiski. Tegin pühap peale lõunat biocardi testi millele ilmus vaevumärgatav triip. Ja äsja siis proovisin uuesti testi teha ja samuti vaevumärgatav.

Ma ei teagi nida arvata. Keemiline rasedus? Või midagi muud.. hetkel tsükli 30s päev.

Mis teie arvate?

Soovitan minna hcg-d mõõtma täna ja ülehomme, siis näha kas näit tõuseb ilusti või mitte ????

Käisin siis veretestil cd27 oli 5.01. Täna cd30 9.67.

Päevade alguseni peaks olema umbes 3 päeva…

Ega siin muud polegi teha, eks aeg annab arutust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pidid siis täna hakkama päevad. Hommikul mõõtsin basaali, oli 0,2 kraadi langenud. Kas peaks langema samale tasemele, kui oli enne OV-d, kui hakkavad päevad? Muidu enne OV-d 36,4, praegu langes 36,76. Kella 10-st hakkas määrima väga vähesel määral pruunikalt ja korra ka roosakalt. Seda ka korraks.
Eks näis kas hakkavad siis ikkagi päevad, kui temp ka natuke langes või on veel lootust.
JuuniMann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hey hey

Olen siis see uus tegelane kes siin arvamust palus. Sain täna siis vastused mis toimub.

Kui hcg näit

16okt oli 5.01

18okt oli 9.67

19okt oli 7.62

Siis ilmselt biokeemiline rasedus ja jään päevi ootama. Uskumatu et ma selle nii vara avastasin ja juba rõõmu tunda oskasin.

Pea püsti ja edasi päevi ootama.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey hey

Olen siis see uus tegelane kes siin arvamust palus. Sain täna siis vastused mis toimub.

Kui hcg näit

16okt oli 5.01

18okt oli 9.67

19okt oli 7.62

Siis ilmselt biokeemiline rasedus ja jään päevi ootama. Uskumatu et ma selle nii vara avastasin ja juba rõõmu tunda oskasin.

Pea püsti ja edasi päevi ootama.

kahjuks jah, tundub sarnane muster sellel biokeemilisel, sellepärast julgesin pakkuda üldse. 🙁 elasin just augustis selle üle, mul algasid veretesti (sel päeval oli tulemus 7) tegemise öösel maailma hullemad päevad – verd lahmas väga palju ja olemine oli vàga halb. Muidugi emotsionaalselt on ka see vàga ränk, aga pea püsti ja uut tsüklit ootama! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heyhey

Minul veel päevi platsis pole. Pool õhtut googeldasin et kas on võimalik et hcg veel tõuseks. Teoorias jah.. aga ei usu sellesse.

Tegelikult mul ju päevad peaksid alles algama ülehomme. Võiks vast eelada et ei alga sest hcg kukkumine võtab aega?

Samas. Lõhnatundlikus on. Rinnad on hellad. Väsimus on.

Kusjuures hakkasin isegi arvama et eelmise tsükkli venitas nii pikaks (39päeva) samamoodi keemiline rasedus. Lihtsalt siis ma ei testinud. On see võimalik? Ja kui seda mitu korda järjest juhtub kas peaks arstiga konsulteerima?

Ega siin muud polegi kui et eks aeg annab arutust, kuigi selles olukorras tahaks ju kõiki vastuseid kohe ja kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heyhey

Minul veel päevi platsis pole. Pool õhtut googeldasin et kas on võimalik et hcg veel tõuseks. Teoorias jah.. aga ei usu sellesse.

Tegelikult mul ju päevad peaksid alles algama ülehomme. Võiks vast eelada et ei alga sest hcg kukkumine võtab aega?

Samas. Lõhnatundlikus on. Rinnad on hellad. Väsimus on.

Kusjuures hakkasin isegi arvama et eelmise tsükkli venitas nii pikaks (39päeva) samamoodi keemiline rasedus. Lihtsalt siis ma ei testinud. On see võimalik? Ja kui seda mitu korda järjest juhtub kas peaks arstiga konsulteerima?

Ega siin muud polegi kui et eks aeg annab arutust, kuigi selles olukorras tahaks ju kõiki vastuseid kohe ja kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pidid siis täna hakkama päevad. Hommikul mõõtsin basaali, oli 0,2 kraadi langenud. Kas peaks langema samale tasemele, kui oli enne OV-d, kui hakkavad päevad? Muidu enne OV-d 36,4, praegu langes 36,76. Kella 10-st hakkas määrima väga vähesel määral pruunikalt ja korra ka roosakalt. Seda ka korraks.

Eks näis kas hakkavad siis ikkagi päevad, kui temp ka natuke langes või on veel lootust.

JuuniMann

Täna hommikul ärgates oli punane püksis ja alagasidki päevad ja basaali langus reetis ära et hakkavad.
CD1 siis jälle, alustame otsast peale. edu kõikidele!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad oktoober 2021