Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad oktoober 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )

Teema: Triibupüüdjad oktoober 2021

Postitas:
Kägu

Mina kulgen vaikselt, täna 6dpo (flo järgi 7dpo). Käisin täna progesterooni mõõtmas, selle järgi ov toimus.. Päevad peaksid umbes-täpselt hiljemalt nädala pärast hakkama 🙂

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna on 16 dpo ja olen saanud alates pühapäevast positiivsed rasedustestid, kuid testil teine triip ei taha üldse tugevamaks minna. Ärevus hinges on suur, sest seljataga on 4 biokeemilist rasedust, aga mitte ühegi biokeemilisega nii kaugele pole veel jõudnud. Menstruatsioon on hilinenud juba 3 päeva. Üritame saada teist last. Esimene laps tuli väga kiirelt, aga teine laps on lasknud ennast oodata juba aasta. Kas peaks minema kiirelt arstile, et konsulteerida ja loota, et saan rasedust toetavad ravimid peale? Biocardi testidel on triip 3 minutiga päris selgelt näha, aga teiste rasedustestidega peab ikka väga vaeva nägema, et midagi oleks näha.

0
0
Please wait...

Postitas:
teretalv91

Mina sain eile (CD18) nii tugeva OV-testi triibu, et see röövis testitriibult ka kõik värvi ära,  igatahes annab väga tunda, et ov-toimus/toimumas. Mul hakkas tänasest duphastoni kuur, mille lõppemisel peaksid mul järgmine nädal päevad hakkama (kui pole rase ja/või kõik läheb plaanipäraselt) ja siis IVF süstimine. tuleb uus ja huvitav? aeg…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli teisipäeval ovulatsioonitest positiivne, loodan et läks õnneks🤞

Norvil

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täna OV (munavalge voolus, testi ei ole teinud).

Seda märgates ei teadnud kuhu ära tormata, selline elevus ja ootusärevus tabas mind 😁

Seda märgates taipasin, et eelmisel tsükklil mul OV-d ilmselt üldse ei olnudki.. ehk nüüd läheb õnneks ja tulemused juba mõne nädala pärast näha 🤞

aek

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 10px; background-color: #ffffcc; font-style: italic; padding: 5px; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>1. Brigantine</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 10px; background-color: #ffffcc; font-style: italic; padding: 5px; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>2. 33</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 10px; background-color: #ffffcc; font-style: italic; padding: 5px; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>3. Alates Mai 2021</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 10px; background-color: #ffffcc; font-style: italic; padding: 5px; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>4. Esimest last</p>
Täna siis CD1. Päevad jäid 5 päeva hiljaks ja lootus oli suur, isegi kui positiivset testi ei saanud. Oktoobris siis triipe ei saa 🙁 Nii kurb on

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul algasid CD30 päevad kahjuks. Tunnuseid oli mitmeid, isegi tugevat iiveldust ja kõiksugu torkeid jne. Järgmine kuu siis kolmas kuu katsetamist. Loodan, et läheb õnneks! Töötan lasteaias ja nii raske on teiste põngerjaid näha teades, et endale ei taha veel tulla.. 🙁 Kardan, et tööstressis on asi, sest panustatud sai korralikult ning mõlemad oleme noored ja tervislike eluviisidega.

Lootust ja jõudu teistelegi, kes edasi proovivad!

Sädemeke

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii kahju! 🙁 Kõige hullem ongi see, et päevad jäävad hiljaks ja loodad juba nii väga ja siis saad vastu näppe. Tean, mida tunned! Ja see ka väga segadust tekitav, et päevadele eelnevad ja raseduse osad sümptomid võivad samad olla. Nagu MIKS nii peab olema 😀 Loodame igatahes, et järgmine kuu on see õige kuu siis 🙂 Ei tohi pead norgu lasta kuigi kurvaks teeb küll.

Sädemeke

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimane postitus oli 22/10/2021 9:26 postitajale, Brigantine´le (?) mõeldud, postitasin kogemata üldiselt mitte vastusena.

Sädemeke

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>1. Kätlin</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>2. 31 Aastane</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>3. oktoober 2021</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>4. teine laps</p>
Hakkan siis ka oma triipe taga ajama. Pikalt on tunne, et nagu oleks õige aeg teiseks lapseks ja täna ütlesin selle välja ja mees oli kohe pardal. Eks näis kaua triipude püüdmisega aega läheb. Eelminekord oli enne üks katkemine kui püsima jäi. OV testid jms hetkel veel ostetud ei ole aga anna justkui siia kirjutades ka universumile teada, et olen valmis teiseks lapseks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei!
Annan ka endast vahepeal märku. Täna peaks olema DPO8. Hetkel kõik tundmused on tavalised PMSile eelnevad, ei midagi uut – valud alakõhus, kerge iiveldustunne. Minu puhul äärmiselt tavalised. Seega sellel tsüklil ilmselt ei õnnestunud. Kuna positiivse OV testi sain CD12, siis eeldan, et tsükli pikkus jääb ka sinna 23-25 päeva vahele, mis tähendab, et päevi võiks oodata uue nädala keskel.
Reedel lähen üle pika aja naistearstile. Loodan, et päevad algavad ikka alles nädalavahetusel, siis ei sega need ülevaatust. Viimasel ajal kimbutavad mind üsna pidevad alakõhuvalud (juba mitu kuud), lisaks üks rind aeg-ajalt valutab (üks öö ärkasin selle peale isegi üles)  ja soovin saatekirja rinnakabinetti. Samuti soovin arutada seda, et mul viimane OV määris paar päeva – saan aru, et see võib igati normaalne olla, aga samuti võivad sellel ka teised halvemaid põhjused olla.
J.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
teretalv91

heihopsti teekonna kaaslased!

Mul täna CD24 ja võtsin täna viimast korda duphastoni, et siis tuleval nädalal päevad “esile kutsuda” ja manifesteerin, et kõik läheks kenasti plaanipäraselt ja saaksin reedel IVF süstimisega pihta hakata!

..uskumatu kuidas aeg lendab, varsti juba jõulud.

triibulist sügist!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei!

Annan ka endast vahepeal märku. Täna peaks olema DPO8. Hetkel kõik tundmused on tavalised PMSile eelnevad, ei midagi uut – valud alakõhus, kerge iiveldustunne. Minu puhul äärmiselt tavalised. Seega sellel tsüklil ilmselt ei õnnestunud. Kuna positiivse OV testi sain CD12, siis eeldan, et tsükli pikkus jääb ka sinna 23-25 päeva vahele, mis tähendab, et päevi võiks oodata uue nädala keskel.

Reedel lähen üle pika aja naistearstile. Loodan, et päevad algavad ikka alles nädalavahetusel, siis ei sega need ülevaatust. Viimasel ajal kimbutavad mind üsna pidevad alakõhuvalud (juba mitu kuud), lisaks üks rind aeg-ajalt valutab (üks öö ärkasin selle peale isegi üles) ja soovin saatekirja rinnakabinetti. Samuti soovin arutada seda, et mul viimane OV määris paar päeva – saan aru, et see võib igati normaalne olla, aga samuti võivad sellel ka teised halvemaid põhjused olla.

J.K.

Rinnakabinetti ei ole vaja saatekirja,vähemalt Tallinnas.

Mina käisin Magdaleenas, seal eraldi telefon registreerimiseks. Info kodukal.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei!

Reedel lähen üle pika aja naistearstile. Loodan, et päevad algavad ikka alles nädalavahetusel, siis ei sega need ülevaatust. Viimasel ajal kimbutavad mind üsna pidevad alakõhuvalud (juba mitu kuud), lisaks üks rind aeg-ajalt valutab (üks öö ärkasin selle peale isegi üles) ja soovin saatekirja rinnakabinetti. Samuti soovin arutada seda, et mul viimane OV määris paar päeva – saan aru, et see võib igati normaalne olla, aga samuti võivad sellel ka teised halvemaid põhjused olla.

J.K.

Rinnakabinetti ei ole vaja saatekirja,vähemalt Tallinnas.

Mina käisin Magdaleenas, seal eraldi telefon registreerimiseks. Info kodukal.

Ma käin Tartus 🙂 Aasta aega tagasi käisin saatekirjaga. Väga võimalik, et saab ka ilma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oijah, minul täna dpo11(flo järgi dpo12) ning test negatiivne. Päevad peaksid flo järgi homme hakkama. Ega midagi, järgmine kuu uus üritus 🙁

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Tere kõigile!</p>
Oktoober juba lõpusirgel, kuidas teil läheb? 🙂

Minul CD18. DPO4-5.

Taaskord alates CD16 krõbistan Gepretixi ja ootan põnevusega, mis saama hakkab. Sel korral sai korralikult panustatud, lootus on suur. Tunnen alakõhus torkeid, eriti paremal pool. Samuti on rinnad kergelt hellad täna. Tean, et see võib olla Gepretixi mõju ja selletõttu ka midagi veel lootma ei hakka. Samuti sõin enne OVd antibiootikume ning valuvaigisteid, ehk siis nii ideaalne seis vast ei olnud.. Aga no seda ma tean, et rasedustestid kindlasti mõne päeva pärast mind kummitama hakkavad 😀 eks vaatan, kui kaua vastu pean enne kui testima asun 🙃

Triibulise sügise jätku!

aek

0
0
Please wait...

Postitas:
nuki

Minul täpselt sama, 11 või 12dpo ja homme peaks päevad hakkama.. Tegin ka hasardist juba 8ndast päevast alates 2x päevas One step ribatesti ja täiesti valge, kuid täna siis umbes 8ndal minutil tekkis õrn triibuvari, tegin hiljem 1 veel ja jälle vari. Ostsin siis 2 livsane odavat ribatesti veel, ja tegin õhtul 1 ära, minuti jooksul triipu ei tekkinud, siis läksin süüa tegema ja pärast oli väga õrn triip näha. Kuna viimase aasta jooksul olen paar korda veel neid varjusid saanud, siis väga loota ei julge.. Kuigi mõtlen küll, et äkki pesastus hilja ja sellepärast ei näidanud varem. Homseks on veel 1 Livsane ja 1 One step test alles 😬

0
0
Please wait...

Postitas:
anniliin

heihei,

Pole ammu kirjutanud. Täna käsil CD28, päevade tundemärke veel pole.. kuigi OV järgi oleks arvanud CD26-27 nende algust siis praeguseni veel pole. Naljakalt rahulik tunne on, et pole päevade eelset puhitust ega midagi..

Väike lootusekiir on, mõte on testida homme aga samas ei taha ka üldse testida 😀 Ma ei taha seda olematut triipu otsida. Variant on ka, et OV oli hiljem.. ei teagi..
Nüüd on asendunud mega suur testimine hoopis tesimise kartmisega 😀

Ann

0
0
Please wait...

Postitas:
nuki

Mõtlen ka, et järgmine kuu enam ei testi.. Livsane testile tuli õhkõrn triip 5 min pärast ja One step testile jälle lihtsalt õrn vari. Nii närvesööv, nüüd mõtlen, et äkki pesastus hilja ja mingi jama on või siis emakaväline 🤔

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

heihei,

Pole ammu kirjutanud. Täna käsil CD28, päevade tundemärke veel pole.. kuigi OV järgi oleks arvanud CD26-27 nende algust siis praeguseni veel pole. Naljakalt rahulik tunne on, et pole päevade eelset puhitust ega midagi..

Väike lootusekiir on, mõte on testida homme aga samas ei taha ka üldse testida 😀 Ma ei taha seda olematut triipu otsida. Variant on ka, et OV oli hiljem.. ei teagi..

Ann

Ma arvan, et me kõik teame, mida see tähendab, kui sa testimist kardad 😅 Tee homme ikka ära! Sul on ju juba ikka tsükkel hiljaks jäänud ja põhjust testi teha küll! Hoian pödlaid!

Mul endal on juba üsna tugevad mensese eelsed valud jms. Täna on CD23. Reedel on mul naistearst ja ma väga loodan, et päevad enne seda ikka ei alga ja kannatavad nt CD27ni (laupäevani).
J.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

heihei,

Ann

Haha, mina olen muidu saritestija. Ja ainus kuu, kui ei julgenud testida, oli eelmise aasta detsembris, kui 2p olid päevad hiljaks jäänud. Triibud tulid hetkega 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
anniliin

Paraku jõudsin varakult rõõmustada. CD1..

Ann.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täna CD22. Teen ovulatsiooniteste alates CD12 ja täna esimene päev, kui on tõesti nähtav triip, aga mitte nii tugev, et positiivseks lugeda. Mõtlesin õhtul veel clearblue advance testi teha. Äkki ikkagi toimub veel ovulatsioon. Enne eelmist rasedust 5 aastat tagasi oligi mu tsükkel 35 päeva pikk.

HT

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul vaikselt määrib, see kuu polnud jälle meie kuu 🥲

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Annu9

Minul tänahommikune test negatiivne, päevad hakkavad siis ilmselt pühapäeval. Võimalused polnudki see kuu eriti head, aga lootus oli ikka.
Igakuine väike palavik 37-37,2 OV ja päevade vahel hakkab ära väsitama. Enesetunne pole halb, aga päris õige ka nagu ei ole. Samas eile kraadisin end mitu korda, et kontrollida ega jumala eest langenud ei ole 😀 Aga eks on langust ja päevi siis lähiajal oodata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hakkas ka määrima täna. Järgmine kuu uuesti ja kummitustriipe enam ei usu 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul homme cd3 ja lähen vereproove andma. Nii loodan, et miskit on seal paigast ära, et siiani õnnestunud pole. Mehe 2x sperma+veri+uriin olid kõik normis ja ilmselgelt on viga minus.. Eks peale homset vereproovi võtab viljatusravi arst ühendust ja siis järgmiseks munajuha läbitavuse kontroll.. Sisimas ma ju teadsin, et kui aasta pole õnnestunud, et miks see kuu siis eriline peaks olema, aga ikka loodad nagu loll ja kukkumine on ka iga kuu järjest valusam 🥺

Sain jälle südame kergemaks 😄

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu
Neljapäeval kirjutasin siia ja lootsin, et miskit nendest vereproovidest paigast oleks, et siiani õnnestunud pole. Ütleme nii, et ei pidanud pettuma. Prolaktiini referentsid 108-557 ja mul oli 4200 😬😬😬 kiire googeldamise järel see otseselt takistabki rasedaks jäämist. Nüüd ootan arsti kõnet, et kuidas siis edasi..
C.
0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>C. – Tõesti suur vahe! 😮 Vast saab nüüd asjad liikuma!</p>
Minul on täna ilmselt CD1. Ärkasin just ja vaikselt määrib. Püüan jääda positiivseks ja olla rõõmus selle üle, et tsükkel oli seekord ka 27 päeva pikk. Seega tundub, et lõõõõpuks vähemalt see osa on ära taastunud.
Aga ausalt öeldes – see igakuine meeletu lootmine hakkab juba nii ära kurnama.

Edu kõigile!
J.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täna DPO 15, see kuu ei panustanud väga triibu püüdmisele, kuna mees pidevalt kaugtööl, aga selleks ajaks kui OV oli jõudis koju ja sai ka asjatatud. Eile oleks pidanud punased hakkama, aga pole siiani midagi tulnud ja rinnad ka mega valusad. Kuna paar päeva tagasi kaotasin ka väga lähedase sugulase siis vöib olla ka stressist pole veel punased platsi jõudnud. Homseks kui punaseid kohal pole plaan test teha.

JM

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad oktoober 2021