Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad oktoober 2021

Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Teema: Triibupüüdjad oktoober 2021

Postitas:
Kägu

Minul täna DPO 15, see kuu ei panustanud väga triibu püüdmisele, kuna mees pidevalt kaugtööl, aga selleks ajaks kui OV oli jõudis koju ja sai ka asjatatud. Eile oleks pidanud punased hakkama, aga pole siiani midagi tulnud ja rinnad ka mega valusad. Kuna paar päeva tagasi kaotasin ka väga lähedase sugulase siis vöib olla ka stressist pole veel punased platsi jõudnud. Homseks kui punaseid kohal pole plaan test teha.

JM

kõlab väga raseduse moodi….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin nii vaikseks jäänud 🙂

Mul cd7 ja lähen täna uuesti prolaktiini taset mõõtma. Sain arstilt eile kirja, et kuna see hormoon on mõjutatav väga paljudest teguritest (isegi vahekord, rindade katsumine jne), siis teeme kontrolliks ühe proovi veel. Kui on jätkuvalt kõrge, siis järgmine samm on aju magnetuuring, sest kõrge prolaktiin on üheks tunnuseks ka healoomulisele ajuripatsi kasvajale.. Paras šokk, aga õnneks on see asi, mille peaks ilusti rohtudega kontrolli alla saama.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oktoober löäbi, vöib-olla selle pärast. Ma sain täna OV testil naerunäo hommikul. Sai kohe tegutsetud ka. Ma loodan et äkki see kord läheb önneks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on CD3 ja teine tsükkel klomifeeniga. Mehele ütlesin kuu alguses ära, millal on vaja kodus olla, sättigu oma tööasjad nii ???? Meil on päris tihti olnud sellega takistusi ja see ajab mu hulluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Mul CD34 ja ootan päevi, et alustada oma IVF-i süstimist, kuna päevi pole alanud, tegin rasedustesti

https://ibb.co/TgSy83K

ei rõõmusta veel, sest augustis sain samamoodi positiivse ja katkes ka kohe. Aga vähemalt tean, et miks päevad ei ole alanud…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry, eelmise postituse kirjutasin mina, teretalv91.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Mul CD34 ja ootan päevi, et alustada oma IVF-i süstimist, kuna päevi pole alanud, tegin rasedustesti

https://ibb.co/TgSy83K

ei rõõmusta veel, sest augustis sain samamoodi positiivse ja katkes ka kohe. Aga vähemalt tean, et miks päevad ei ole alanud…

Ma loodan südamest, et su triibuke kosub ilusti! 🙂

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teretal91, kui mitu kuud sa juba süstinud oled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teretal91, kui mitu kuud sa juba süstinud oled?

Ma ei ole süstinud, mul ravimid ootavad külmkapis. Mul pidi see kuu algama lühike skeem, aga päevi ei tulnud (duphaston pidi neid nö. esilekutsuma vist), aga teinud miskit ja nüüd täna sain õrna positiivse testi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad oktoober 2021