Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Oktoober 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 172 )

Teema: Triibupüüdjad Oktoober 2022

Postitas:
Kägu

Mina ootan homme algavaid päevi, tänane Biocard ka negatiivne. Kohtume novembris ????

F

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole minagi algaja triibupüüdja, täitsa kolmas ring läheb. Seega ei vaja targutamist ????

Mõistusega ju tean väga hästi, et pole mõtet nii vara testima hakata ja endale segadust tekitada aga mõistusehääl alati ei võida ????

Esimesed 2 testi olid First Response (tundlikkusega 5), siis tegin Biocard ja Livsane(mõlemad 10) ja tänane oli mingi tundmatu firma, nime ei mäleta (tundlikkus 25). Seega jah, tänane kõige vähem tundlik aga kõikide eelnevate rasedustega on mul paar päeva enne päevade algust andnud positiivse tulemuse.

Eks vaatan ja ootan…kas algavad päevad või ei.

Dheelia

Keegi ei targuta. Üritatakse abiks olla.

Vastasin postitusele, mis algasid sõnadega: “ Väga-väga staažika endise triibupüüdjana targutan nüüd:”

Kasutasin tema enda sõnastust ????

Minu point oli see, et me kõik erinevad. Mõni suudab rohkem nii öelda kainet meelt ja joont hoida sel teekonnal, teine(nagu mina nt) on käristu. Nagu ütlesin ka, et mõistusega saan sellest kõigest aru aga kui soov nii suur siis mõistuse hääl blokitud ????

Dheelia

Jah, aga sellega sa ajadki end stressi ja põletad läbi. Seda väiksemaks muutub tõenäosus õnnelikult rasestuda.

See muutub sinu jaoks elu läbivaks projektiks, verstapostist verstapostini, pole mingit orgaanilist õnnelikku kulgemist enam ju.

Lase lahti, lase vabaks.

Ise testisin tavaliselt siis, kui märkasin heal juhul nädal peale päevade ärajäämist, et ot, oleks tõesti pidanud juba päevad algama nii umbes nädal tagasi.

Elu sisu ei saa olla rasestumine, kallid naised!

Mina nüüd see eilne “targutaja” – elu sisu muidugi ei peaks olema rasestumine, aga rasestumissoov võtab siiski üsna kiiresti elu üle, ütleb mu kogemus – see on nagu see nali, et “ära mõtle elevandile!” ja siis on võimatu mõelda millelegi muule. Minu meelest oli nii, et algul tekib lihtsalt hasart, põnevus, ongi tegelikult natuke äge ka nende testide ja OV-i määramise ja oletatava raseduse oletatava tähtaja väljaarvutamisega tegeleda, see annab nagu positiivses mõttes ootusajale sisu. Aga kui mitu-mitu kuud juba ei õnnestu, või aasta või mitu-mitu aastat (nagu mul oli), siis see sama rõõmus elevus ja huvitav tegevus võtab nagu üha suuremaks kasvav koll tõepoolest naise elu üle ja saabki elu sisuks. Ja siis hakkab mitte enam magusvalusalt, vaid päriselt haiget tegema. Kui vähegi saaks, siis ise enam sellele samale “kollile” sõrme anda ei tahaks küll. Aga kindlasti ei koge nii masendavaid tundeid triibupüüdjad, kelle ponnistusi saadab juba kuu-paari jooksul edu 🙂 Lihtsalt minu eilne “targutus” oligi vist sellest ajendatud, et ei tasu vabatahtlikult end hulluks ajada. Kindlasti ei tahtnud kedagi maha teha või patroneerida.

Kiireid triipe kõigile!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin just 2 testi veel(saritestija!!). Clear Choice tekkis koheselt õrn triip aga ikka heledake. Biocard ühe triibuga. Hommikuks on üks Biocard veel varuks.

Täna DPO13. Nagu võiks juba ikka asisem see triip olla.

waiting game continues…

Dheelia

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Dheelia hoian sulle ✊

Biocardi ma ühe proovisin ja see oli kohe neg, aga kuna viola oli õrna triibuga, siis tellisin ühe juurde.

Mul eelmise lapsega ikkagi 8 päeva enne päevi näitas selgelt ära, et beebi tuleb ja tookord tegingi ainult selle ühe viola.

Kui nr2 viola näitab ka teist triipu, siis on kindel. Ma kardan, et selle violaga oleks ilusad triibud saanud, kui oleksin õigesti teinud. Seal nimelt tuleb pulk teatud maani uriini sisse torgata, aga mul oli seda seal natuke vähe ja kallutasin siis seda topsikut.

Igal juhul mina tahaks ühe testi veel teha. Seekord muidugi teen reede hommikul, siis kui peakski päevad hakkama.

Kõigile ilusaid triipe

 

EL

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dheelia, kas mingeid sümptomeid nö oled ka täheldanud?

EL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin just 2 testi veel(saritestija!!). Clear Choice tekkis koheselt õrn triip aga ikka heledake. Biocard ühe triibuga. Hommikuks on üks Biocard veel varuks.

Täna DPO13. Nagu võiks juba ikka asisem see triip olla.

waiting game continues…

Dheelia

Mina nt sain oma triibud hommikul kui päevad oleksid pidanud hakkama. Testisin ka varem 8-12DPO kuid need kõik olid negatiivsed. Olin lootuse täiesti kaotanud kuid miski sees ütles, et teeksin uuesti testi.

Nii, et alati on lootust kuni päevad pole hakanud ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dheelia, kas mingeid sümptomeid nö oled ka täheldanud?

EL

Mu rinnad on mega hellad, eriti nibud. See on mul eelnevate rasedustega olnud ka tunnuseks. Valge voolus ka.

Dheelia

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin just 2 testi veel(saritestija!!). Clear Choice tekkis koheselt õrn triip aga ikka heledake. Biocard ühe triibuga. Hommikuks on üks Biocard veel varuks.

Täna DPO13. Nagu võiks juba ikka asisem see triip olla.

waiting game continues…

Dheelia

Mina nt sain oma triibud hommikul kui päevad oleksid pidanud hakkama. Testisin ka varem 8-12DPO kuid need kõik olid negatiivsed. Olin lootuse täiesti kaotanud kuid miski sees ütles, et teeksin uuesti testi.

Nii, et alati on lootust kuni päevad pole hakanud ????

Lihtsalt huvi pärast küsin – olid OV toimumise ajas kindel? Kasutasid 10 tundlikkusega teste?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane küsimus oli Kägule mitte Dheeliale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin just 2 testi veel(saritestija!!). Clear Choice tekkis koheselt õrn triip aga ikka heledake. Biocard ühe triibuga. Hommikuks on üks Biocard veel varuks.

Täna DPO13. Nagu võiks juba ikka asisem see triip olla.

waiting game continues…

Dheelia

Mina nt sain oma triibud hommikul kui päevad oleksid pidanud hakkama. Testisin ka varem 8-12DPO kuid need kõik olid negatiivsed. Olin lootuse täiesti kaotanud kuid miski sees ütles, et teeksin uuesti testi.

Nii, et alati on lootust kuni päevad pole hakanud ????

Lihtsalt huvi pärast küsin – olid OV toimumise ajas kindel? Kasutasid 10 tundlikkusega teste?

Kasutasin clearblue viljakusmonitori seega ov ajas olin kindel jah. Ning jah 10se tundlikusega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks inimesi ja arvamusi ole erinevaid. Mina testin vara just seepärast, et see võtab stressi ja elevust maha. Kui test ikka neg ei hakka enda pead vaevama mingi äkki ikka olen teemaga. Kui pos test tuleb, siis võib hakata fantaseerima. Niiviisi teadmatuses päevi oodates võttis see palju rohkem mu vaimset ressurssi. Lisaks kui ka tabatakse niiviisi keemilisi rasedusi, mis muidu märkamata jääks, siis minu meelest on see just kasulik informatsioon teada. Sedasorti “sõbralik nõuanne” või tagantjärgi targutamine pigem lihtsalt veits toonitumm pikaaegse triibupüüdja kohta, kes ju oma kogemusest ometi võiks biiti jagada.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mm, mul on küll pigem just nii, et kui saangi väga vara testides negatiivse testi, siis täiesti raudpolt mõtlen, et ah, oligi liiga vara testida, veel ei näita, ja ikka loodan edasi. Ses mõttes ei võta see varajane testimine üldse pinget maha. Aga sellega olen küll nõus, et kui tekivad keemilised rasedused, siis võib see potentsiaalse eesootava viljatusravi kontekstis kasulik info olla küll. Siiski, lootuste üleskruttimist tasub mitte üleliia julgustada, minul need varajased testimised igatahes toovad ärevust juurde, mitte ei võta maha, aga samas alati end tagasi hoida ka ei suuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli just selle testimise pärast eile vaimselt päris raske päev. Kuna eelmine rasedus katkes, siis tegin iga päev teste, et veenduda hcg tõusus. Kui onestep 13 ja 14DPO sama tumedusega oli, siis võttis kurvaks küll. Samas tegin viimase onestepi 14DPO õhtul ja nagu oleks kosunud… Netist lugesin, et lähevadki aeglaselt tumedaks. Clearblue 25 tundlikkusega oleks nagu ka võinud tumedam olla. Eriti ei meeldinud mulle Clearblue digitaalne, mis näitas 1-2 weeks, lootsin juba 2-3 weeks saada 🙂 Aga praegu teen testimisest pausi, seni kuni verejooksu ja kõhuvalu pole on ok. Panen pildid ka testidest. CD29 / 14 või 15DPO. Teeks hea meelega veretesti, aga minu linnas sellist võimalust vist ei ole 🙂

https://www.upload.ee/files/14612923/BCF5500D-2A82-439E-9644-4FE5CA198159.jpeg.html

https://www.upload.ee/files/14612924/319FE009-5C7E-45CA-B096-5A9EEE238C94.jpeg.html

 

 

liisukas

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Biocard negatiivne. Olen päevade ootel.
Mis seal ikka 🙂 Läheb edasi, vaatame kas november läheb edukamalt!

Dheelia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Biocard negatiivne. Olen päevade ootel.

Mis seal ikka ???? Läheb edasi, vaatame kas november läheb edukamalt!

Dheelia

Kuna peaksid algama?

 

EL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen teid nii pikalt jälginud ja kaasa elanud ja mul on tohutult hea meel teie üle, kes on juba triibud saanud.

Räägin lühidalt enda loo.Olen 29 aastane üks kuue aastane poiss ka kodus. Olen nüüd triipe püüdnud jaanuarist. Jäin ka rasedaks mais aga kahjuks katkes täpselt 10-ndal nädalal. Sain tableti puhastuse kuna ei puhastunud ise ära. Septembris sain uuesti triibud aga see katkes ka nädal hiljem. Ja nüüd ootan uusi. Teen ka ov teste aga see kuu esimest korda ja ausalt ei saa nendest aru ja ei oska neid ka lugeda õieti. Tsükel on peale suurema raseduse katkemist 36 päeva. Täna siis cd19. Soovin teile kõigile tugevaid kahte triipu.

Saalimaali

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin Selverist niisama ühe Biocardi ka, tahtsin huvi pärast näha, kui tume triip seal on ja plaat lumivalge – ei testtriipu ega kontrolltriipu 😀 Hommikune digitaalne ikka positiivne ja päevad pole hakanud. Väga imelik, et siuke praak sattus.

 

 

Liisukas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen teid nii pikalt jälginud ja kaasa elanud ja mul on tohutult hea meel teie üle, kes on juba triibud saanud.

Räägin lühidalt enda loo.Olen 29 aastane üks kuue aastane poiss ka kodus. Olen nüüd triipe püüdnud jaanuarist. Jäin ka rasedaks mais aga kahjuks katkes täpselt 10-ndal nädalal. Sain tableti puhastuse kuna ei puhastunud ise ära. Septembris sain uuesti triibud aga see katkes ka nädal hiljem. Ja nüüd ootan uusi. Teen ka ov teste aga see kuu esimest korda ja ausalt ei saa nendest aru ja ei oska neid ka lugeda õieti. Tsükel on peale suurema raseduse katkemist 36 päeva. Täna siis cd19. Soovin teile kõigile tugevaid kahte triipu.

Saalimaali

Kas mingeid uuringuid ei tehtud, miks katkes? Endal nii tohutu ärevus ja hirm, kuna eelmine katkes. Loen just igaltpoolt, et järjestikkuste katkemiste tõenaõsus 1-2%, aga tundub, et esineb ikka sagedamini :/ Ise olen ka 20ndates, eelmise raseduse katkemisega võeti hormoonide ja kilpnäärme jms analüüsid, olid korras.

 

Liisukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teahtud hetkel. Kui kolma katkeb siis pidid hakkama uurima. Aga kuna mult võetakse tihti verd südame haiguse pärast, siis ei ole eraldi uuringuid mulle vaja.

Saalimaali

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin Selverist niisama ühe Biocardi ka, tahtsin huvi pärast näha, kui tume triip seal on ja plaat lumivalge – ei testtriipu ega kontrolltriipu ???? Hommikune digitaalne ikka positiivne ja päevad pole hakanud. Väga imelik, et siuke praak sattus.

Liisukas

Minul Biocard näitand siis, kui päevad on hiljaks jäänud ja siis teed testi. Varem on alati täiesti valge olnud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin Selverist niisama ühe Biocardi ka, tahtsin huvi pärast näha, kui tume triip seal on ja plaat lumivalge – ei testtriipu ega kontrolltriipu ???? Hommikune digitaalne ikka positiivne ja päevad pole hakanud. Väga imelik, et siuke praak sattus.

Liisukas

Minul Biocard näitand siis, kui päevad on hiljaks jäänud ja siis teed testi. Varem on alati täiesti valge olnud.

EL ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannatamatu nagu ma olen tegin täna 10dpo first response testi, aga negatiivne mis negatiivne. Ega rahu ka ei saanud, nüüd mõtlen kas tegin liiga vara või tulebki uus kuu, uus katse.

Alakõht tuikab veits nagu hakkaks kohekohe päevad, ega siis midagi, üritan paar päeva vahet pidada testmisel (millega ma niikuinii hakkama ei saa ????)

MK

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina plaanin homme hommikul Synlabis Hcg ja proge testi teha südamerahuks. Läheks kohe, aga kirjas, et enne 10-14h söömata-joomata. Võib-olla teen veel täna-homme igaksjuhuks tavalise testi ka. CD31 täna, eelmine kord just siis algas veritsemine, loodan tänase üle elada.

 

 

liisukas

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa ma endiselt aru kes see käib neid miinuseid ladumas

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina plaanin homme hommikul Synlabis Hcg ja proge testi teha südamerahuks. Läheks kohe, aga kirjas, et enne 10-14h söömata-joomata. Võib-olla teen veel täna-homme igaksjuhuks tavalise testi ka. CD31 täna, eelmine kord just siis algas veritsemine, loodan tänase üle elada.

liisukas

Loe veel mõnda allikat peale kodulehe. Hcg jaoks ei pea söömata-joomata olema ja proge jaoks vist ka mitte. Mul lasi arst need mõni nädal tagasi verest määrata ja ta ei öelnud, et süüa-juua ei tohi. Ma isegi ei teadnud, et lisaks hcg-le progesterooni ka määratakse.

Mu meelest Synlabis jm on lihtsalt automaatselt see kirjas seal. Iga vereproovi pärast ei pea söömata-joomata olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul CD2, päevad hilinesid 1 päeva jagu, jõudsin ühe testigi teha veel ???? Liigun novembrisse ????

F

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nüüd istun ja ootan millal lõpuks ov hakkab. Teste olen teinud aru ei saa ikka midagi. Eelmine kuu kui õnnestus triibud saada siis tundsin ov ära kohe. Kõht valutas nii jubedalt mittu tundi, et liikuda ka ei saanud. voodis pikali ainult. See kord ei anna kuskilt tunda mitte midagi. Äkki ei olegi see kuu mul ov-d. Täna juba cd19.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile oli viola test negatiivne, aga tegin selle muidugi õhtul 7 aegu (hommikul oli seal teine õrn triip juba) . Samas, kas võib selle kohe negatiivseks lugeda ja edasi liikuda? Esimene viola oli õrna triibuga.

Ma ootan nüüd siis ära aja mil päevad peaksid hakkama (laupäeval) ja kui pühapäeval pole ka veel, siis saan testida

Raseda tunnused on olemas ja see on imelik. Rinnad on nii hellad, kõht tuikab ikka nii hullult.

Jään ootele siis.

Edu kõigile.

EL

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

 

Liisukas, väga ilusad triibud on minu arust. Ja ma olen täheldanud, et mõnel testil ei lähegi triip eriti tumedaks. Aga veretest on kõige kindlam teha ja paari päeva pärast uus, et ikka kosumist näha oleks.

Minul on DPO 7 täna. Päeval veits kõht kiskus, aga arvama või lootma veel ei hakka ja õnneks on muu elu nii kiire, et väga ei jõua mõelda, et kas või mis. Samas nädalavahetus on tulemas????

KS.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Liisukas, väga ilusad triibud on minu arust. Ja ma olen täheldanud, et mõnel testil ei lähegi triip eriti tumedaks. Aga veretest on kõige kindlam teha ja paari päeva pärast uus, et ikka kosumist näha oleks.

Minul on DPO 7 täna. Päeval veits kõht kiskus, aga arvama või lootma veel ei hakka ja õnneks on muu elu nii kiire, et väga ei jõua mõelda, et kas või mis. Samas nädalavahetus on tulemas????

KS.

Jah, ma enam ei hakka testidega ennast närvi ajama 🙂 Sain 4+3 veretesti vastused hcg 755 ja progesteroon 124. Tundub, et on korralikult tõusnud, jään nüüd UH ootele.

 

Liisukas

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 172 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Oktoober 2022