Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Oktoober 2022

Näitan 22 postitust - vahemik 151 kuni 172 (kokku 172 )

Teema: Triibupüüdjad Oktoober 2022

Postitas:
Kägu

Mu päevad peaks algama 1.nov. Olen juba mingil müstilisel põhjusel mitu testi teinud. Et noh äkki juba ikka on. Ja siis olen pettunud iga negatiivse testi pärast.

Oeh, no nii raske on oodata päevi, mida sa ei taha, et algaksid.

Esimese lapsega jäin kohe esimesel kuul rasedaks, nüüd varsti juba aasta teist proovinud saada ????.

MM

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt sama, frustreeriv juba et ei tule seda positiivset testi. Ma ka muudkui teen et äkki ikka ja siis pettun. 🙁

MK

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd hakkas määrima ja ilmselt päevad varem kohal. Pettumus missugune, hommikul alles sain paar minutit peale õiget aega õhkõrna triibu ja polnud kindel kas kuivamistriip. Mõtlesin lõunal uue testi teha aga kõht valutab ja avastasin et määrib, liigun edasi siis novmebri teemasse.

Mk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab keegi öelda kas vereproovist on ka kuidagi võimalik välja lugeda kas ov toimus. Kuna minu naistearst asub minu elukohast üle 100 km kaugusel siis ei jõuaks iga kuu joosta kontrolli enne kui reaalselt vaja on. Tegin ov teste see kuu nagu oli mõni tume ja siis jälle ei olnud. Ja pilti ka panna ei oska. Usun, et siin teadjamad ja saaks mind muidu aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas biokeemilise rasedusega tuleb õhkõrn triip testile ja siis hakkavad päevad? Vabandust nüüd et nii rumala küsimuse esitan, aga hommikul tegin varajase testi, tuli mega mega õrn triip mida vaevu kaamerasse õnnestub saada ja siis hakkas määrima, tegin lõunal teise varajase ka kuna see positiivne /mitte positiivne test jäi kripeldama. Tuli esimese kahe minutga jälle selline nii õhkõrn triiip, küsisin veel sõbrannalt kas ta ka näeb, nägi. Aga ikka määrib. Kahel eelneval päeval nii negatiivsed kui negatiivsed testrid olnud. Kas see võib olla biokeemiline rasedus ja pigem ärgu ma lootuseid üles ajagu? Ov toimus 17ndal (cd16) ja täna cd28.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile hommikul varajane oli täiesti negatiivne.

Rahu ei ole saanud ja täna õhtul võtsin nüüd tavalise testi, mis kodus oli ja suudan sinna endala õhkõrna triibu ette kujutada.

Aga ma võin olla peast juba veits soe ja hea kujutlusvõimega.

MM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas biokeemilise rasedusega tuleb õhkõrn triip testile ja siis hakkavad päevad? Vabandust nüüd et nii rumala küsimuse esitan, aga hommikul tegin varajase testi, tuli mega mega õrn triip mida vaevu kaamerasse õnnestub saada ja siis hakkas määrima, tegin lõunal teise varajase ka kuna see positiivne /mitte positiivne test jäi kripeldama. Tuli esimese kahe minutga jälle selline nii õhkõrn triiip, küsisin veel sõbrannalt kas ta ka näeb, nägi. Aga ikka määrib. Kahel eelneval päeval nii negatiivsed kui negatiivsed testrid olnud. Kas see võib olla biokeemiline rasedus ja pigem ärgu ma lootuseid üles ajagu? Ov toimus 17ndal (cd16) ja täna cd28.

Kui sul vaid määrib, siis võib ikkagi rasedus olla. Mul viimase rasedusega määris 12 nädalat, kuna kuskil all oli väike hematoom, mis siis vahepeal jälle veritses.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh! Vaatan mis öö toob ja homme teen uue testi. Tahaks loota aga ei julge ka.

Mk

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd hakkas määrima ja ilmselt päevad varem kohal. Pettumus missugune, hommikul alles sain paar minutit peale õiget aega õhkõrna triibu ja polnud kindel kas kuivamistriip. Mõtlesin lõunal uue testi teha aga kõht valutab ja avastasin et määrib, liigun edasi siis novmebri teemasse.

Mk

Minul määris keemilisega pikalt – palju vähem verd, kui muidu päevade ajal ja pigem pruunikas voolus. Kestis määrimine aga kauem kui päevadega. 10 tundlikkusega onestep testidel olid õrnad triibud ja digitaalne test näitas 1-2 ndl (oleks pidanud olema 5+). Biocardil sain ka väga õhukese triibu. Kui paar päeva peale pos testi arstile jõudsin, siis enam pos testi hommikul ei saanud ja hcg tulemus oli 7 midagi. Arst ütles, et loeb raseduseks hcg alates 100, seega see keemiline või katkemine kuidagi kirja ei läinud. Ometigi mitterasedatel hcg 0, maksimum 2-3?

 

 

liisukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb kohast, aga mitte rasedal on HCG kehas kuni 5. 7 tõesti on ime-ime väike näit ja ma seda ka raseduseks ei loeks, sest see on selline number kas rasedus jääb püsima või ei. Et kui selline number on natukene enne päevade algust, kui rasedust peaks olema juba arvutatult palju, siis head lugu loota ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootasin ja lootsin kuni viimase sekundini, aga siiski hakkasid eile päevad ja raske südamega tuleb edasi novembrisse liikuda.

Edu kõigile

 

EL

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin uue testi ja jälle näen seda õrna triipu.

Võib siis vist juba loota.

Mingi rfsu test Prismast. Clear blue tavaline test on ka veel ootamas. Tundlikuselt on mõlemad samad, et pole vist mõtet kohe teist ka teha?

MM

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägin ka eile rsfu prisma testiga nagu oleks, siis tegin teise 6,5 tundlikkusega ka ja sama, täna onestep 10se testiga näen triibuvarju? Lõunal teen veel ühe varajase, hea meelega läheks teeks veretesti aga kahjuks ei pääse andma minema. Eilne määrimine jäigi eilseks ja õhtul/öösel midagi polnud, pesukaitse valge. Tahaks loota aga samas ei looda sest nagu ainult triibuvarjud.

MK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin clear blue ära. Täitsa positiivne.

MM

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tahaks natuke rõõmustada juba, hommikune onestep oli nagu triibuvari aga praegu tehtud first response 6,5 tundlikusega triip mis triip

https://www.upload.ee/files/14625379/IMG_20221030_101913.jpg.html

MK

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne,täitsa triibuline oled????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tahaks natuke rõõmustada juba, hommikune onestep oli nagu triibuvari aga praegu tehtud first response 6,5 tundlikusega triip mis triip

https://www.upload.ee/files/14625379/IMG_20221030_101913.jpg.html

MK

niiii tore!!!???? täitsa triip, palju õnne!

 

liisukas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10se tundlikusega testidel triip endiselt nii õhkõrn ja pole üldse tumedamaks läinud. Proovin täna veretestile minna. Loodan väga et pole biokeemiline.

MK

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10se tundlikusega testidel triip endiselt nii õhkõrn ja pole üldse tumedamaks läinud. Proovin täna veretestile minna. Loodan väga et pole biokeemiline.

MK

Minul ka oli mingi 5 päeva ikkagi triip kogu aeg hele. Ka testid olid 10-tundlikkusega. Ma ei muretseks selle pärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hcg vastus tuli, 19,21. Ehk siis vastuseid endiselt pole ja annan kolmap uue veretesti :/ üle 25 loetakse raseduseks ja 5 ja 25 vahepeal on nö hall ala, kas tekib või ei

MK

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sai tänasega kaks aastat triipude püüdmist. Sinna sisse on mahtunud üks katkemine. Natuke teeb kurvaks, teisalt olen saanud erialaselt kasvada ja on tulnud uusi põnevaid pakkumisi.

Otsustasime, et aasta veel üritame. Kui ei jää, siis ei jää. Meil on juba kolm toredat tegelast olemas.

Üks test ka kapis ootab ????

KS.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist liitusin liiga vara triibupüüdjatega, kui oktoobris alles proovima hakkasime 😀 Päevad peaksid hakkama 3.nov, niiet kui ära jäävad, siis olen väga õnnelik. Liigun sinna üle. 4. novembril on mul sünnipäev, teen siis hommikul testi, kui päevad pole hakanud (viimasel ajal on tsükkel veidi ebaregulaarne, juhtub”hilinemisi”). Äkki saan sünnipäevakingituse 😀

PS. Eelmise lapsega saime ka väga kähku positiivse testi, niiet lootust ikka on. Ja hormonaalseid vahendeid ei kasutanud aastaid, enne esimest aga küll.

 

jewelz

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 151 kuni 172 (kokku 172 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Oktoober 2022