Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad september 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 173 )

Teema: Triibupüüdjad september 2021

Postitas:
Kägu

Minul on täna CD1. Pean vist ikka viljatusarstile end kirja panema, sest pärast raseduse katkemist kümme kuud tagasi on tsüklid ikka nii lühikesed. Varem oli alati 28 päeva. Nüüd on 21-25 päeva pikad. Seekord ainult 23 päeva…no olgem ausad, nii lühikese luteaalfaasiga polegi vist võimalik rasestuda?? Või oskab keegi mind parandada? Hakkam homme selle kohta uurima.

Teistele jätkuvalt edu soovides,

J.K.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin lisada, et OV on testide järgi ikka olnud vana rütmi järgi CD 14-15.

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>1. Ahve</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>2. 26</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>3. August 2021, värsked püüdjad :D</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>4. Püüame esimest last saada

5. Värsked triibupüüdjad alles ja pole plaanis veel ov teste teha. Aus olla on see  teema isegi pisut võõras isegi. Kuid, kui  lähikuudel triipe ei tule peab endale selle asja ka selgeks vist tegema :D</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna lõpuks CD1. 58-päevane tsükkel lõpuks seljataga.

Täna oli lõpuks arsti aeg ja oh üllatust hommikul, kui punased tervitused mind ootasid.

Arstil käisin siiski ära, kirjutas mulle progesterooni 200 mg. CD16 hakkan võtma ja 10-päeva. Ja nii kuni 6-kuud igas tsükklis. Ning lisaks võin võtta Inofolic pulbrit, selle kohta uurisin ise, arsti sõnul halba see mulle ei tee.

Rasedust see kõik peaks/võiks soodustada, loodame parimat ????

On kellegil ehk oma kogemusi jagada?

aek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele – kas see on Gepretix? Kui jah, siis mina võtsin seda pärast raseduse katkemist mitmeid kuid, kuid minule see uut soovitud rasedust ei toonud. Tekitas iga tsükli lõpus tundmuseid, et oh, nüüd küll olen (tekkis iiveldus, menstruatsioon ei alanud jne). Jätsin omaalgatuslikult lõpuks ära, sest närvid ei pidanud vastu. Samas, nüüd ma olen uue jama otsas – tsükkel on tavalisest oluliselt lühem. Millest see tingitud on, ei oska öelda. Naistearst ise muidugi ütles, et see Gepretix on mitmeid tema patsiente aidanud ja ma usun ka seda 🙂

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

To J.K – jah, gepretix.

Ma loodan, et kui ta tõesti rasestuda ei aita, siis vähemalt saan tsükkli paika või paremaks.

 

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul juba 4s päev CB vilgub.. Lootsin, et tsükkel päeva võrra lühem, aga tundub et mitte. Eelmine kuu sain ka püsiva naerunäo cd21, ehk siis see kuu sama ja homme on püsiv 😀

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD 15 ja viies päev näen vilkuvat naerunägu ClearBluel. Ei teagi kas püsivat nägu näen see tsükkel, äkki juba OV möödas. Kes pikalt testinud ClearBlue lilla korgiga, millal vilkuv nägu 0 tagasi läks või kas üldse läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD 15 ja viies päev näen vilkuvat naerunägu ClearBluel. Ei teagi kas püsivat nägu näen see tsükkel, äkki juba OV möödas. Kes pikalt testinud ClearBlue lilla korgiga, millal vilkuv nägu 0 tagasi läks või kas üldse läks?

Kui pikk tsükkel on? 🙂 ehk lihtsalt vara  veel.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD 15 ja viies päev näen vilkuvat naerunägu ClearBluel. Ei teagi kas püsivat nägu näen see tsükkel, äkki juba OV möödas. Kes pikalt testinud ClearBlue lilla korgiga, millal vilkuv nägu 0 tagasi läks või kas üldse läks?

Kui pikk tsükkel on? ???? ehk lihtsalt vara veel.

C.

Mul tsükkel 27-28 päeva pikk, seega vara nagu olla ei saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen lillasid Clearblue teste kasutanud mitu kuud. Püsiva naerunäo olen siiani alati saanud ühel hetkel, edasi sellest pole testinud. Seega ei tea,  millal tühi ring end uuesti ilmutaks. Aga enne püsiva naerunäo saamist olen ka saanud mõnikord neli päeva vilkuvat nägu vaadata.

Soovitan edasi testida. Minu meelest oli juhendis kirjas ka see, et kui tekivad OV-le iseloomulikud tundmused nt õhtul, siis võid ka õhtul testi teha. Teised võivad mind parandada 🙂

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD 15 ja viies päev näen vilkuvat naerunägu ClearBluel. Ei teagi kas püsivat nägu näen see tsükkel, äkki juba OV möödas. Kes pikalt testinud ClearBlue lilla korgiga, millal vilkuv nägu 0 tagasi läks või kas üldse läks?

Mina olen saanud ka mõned kuud 5 päeva järjest vilkuvat ja siis on kuues päev olnud püsiva näoga. On juhtunud ka nii, et ov tunnused on varem, aga CB vilgutab nägu ja alles mõne päeva möödudes, kui ov tunnused kadunud on CB näidanud püsivat nägu. Sellel tsüklil oli samuti 5 päeva vilkuvat ja alles siis kuues päev püsiv. Panustatud sai vilkuvate nägude päevadel ja CB järgi ov ajal ei olnud võimalust panustada, sest mees oli välismaal. Kardan, et sel kuul õnneks ei läinud. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka täna viies päev vilkuvat nägu (cd21). Ribakas oli eile hästi heleda triibuga, täna pealelõunat tehtud test oli peaaegu positiivne. Mul üks CB veel alles, ehk on siis homme see püsiv nägu seal.

Kas keegi oskab soovitada mingit looduslikku asja, mis aitaks tsüklit normaalsemaks saada? Foolhapet tean, aga see ei toimi mul. Praeguse seisuga jälle tsükkel 36p vähemalt.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>1. K</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>2. 27+28</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>3. juuni 2021</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>4. esimest last</p>
Oleme juunikuust saadik üritanud. Päevad on kuu alguses, st keskel kuskil ovulatsioon ja kuu lõpus olen siis hunniku negatiivseid teste teinud. Ovulatsioonist olen siiamaani vooluse järgi aru saanud ja hiljem siis kui on päevad hakanud on äpist ka näha, et sellel ajal oligi. Sel kuul mõtlesin, et võtan appi ovulatsioonitestid (just in case) ja eelmise kuu alguses hakkasime ka lisaks vitamiine + foolhapet mõlemad sööma. Päevad lõppesid neljandal, ovulatsioon peaks olema umbes 16-18. Mul iga kuu erineva pikkusega tsükkel (27-33 päeva)
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”></p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. K

2. 27+28

3. juunikuust saadik

4. esimest last

Oleme juunikuust saadik üritanud. Päevad on kuu alguses, st keskel kuskil ovulatsioon ja kuu lõpus olen siis hunniku negatiivseid teste teinud. Ovulatsioonist olen siiamaani vooluse järgi aru saanud ja hiljem siis kui on päevad hakanud on äpist ka näha, et sellel ajal oligi. Sel kuul mõtlesin, et võtan appi ovulatsioonitestid (just in case) ja eelmise kuu alguses hakkasime ka lisaks vitamiine + foolhapet mõlemad sööma. Päevad lõppesid neljandal, ovulatsioon peaks olema umbes 16-18. Mul iga kuu erineva pikkusega tsükkel (27-33 päeva)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna cd 22. See kuu polnud õrna aimugi kunas ov tegelikult oli, aga arvatavatel päevadel ikka panustasime 1,5 või 2 päeva tagant. Täna on emakas/munasarjas/munajuhas imelikud valud olnud, mida varasematel kuudel pole täheldanud. Näonahk on igakuiselt enne päevi pekkis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen lillasid Clearblue teste kasutanud mitu kuud. Püsiva naerunäo olen siiani alati saanud ühel hetkel, edasi sellest pole testinud. Seega ei tea, millal tühi ring end uuesti ilmutaks. Aga enne püsiva naerunäo saamist olen ka saanud mõnikord neli päeva vilkuvat nägu vaadata.

Soovitan edasi testida. Minu meelest oli juhendis kirjas ka see, et kui tekivad OV-le iseloomulikud tundmused nt õhtul, siis võid ka õhtul testi teha. Teised võivad mind parandada ????

J.K.

Aitäh kõigile kaasa mõtlemast! ????

Eksisin ennist CD15 oli 6 päev vilkuv nägu, täna CD17 on juba 8 päev vilgub naerunägu. Eelmiste tsükklite ajal algas 10päeva pärast juba väike määrimine. Teen ehk homme ka veel testi ja siis lõpetan selleks korraks ära. OV tunnustega on nagu on, vahel mõtlen, et kas see valutorge võis olla aga mul neid nn torkeid ka lambi aegadel, seega ma oma keha hästi lugeda ei oskagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka täna viies päev vilkuvat nägu (cd21). Ribakas oli eile hästi heleda triibuga, täna pealelõunat tehtud test oli peaaegu positiivne. Mul üks CB veel alles, ehk on siis homme see püsiv nägu seal.

Kas keegi oskab soovitada mingit looduslikku asja, mis aitaks tsüklit normaalsemaks saada? Foolhapet tean, aga see ei toimi mul. Praeguse seisuga jälle tsükkel 36p vähemalt.

C.

Mul kirjutas arst tsükkli paika saamiseks Duphastonet. Enne oli 50+  päeva pikad tsükklid ja Duphastpnega sain ilusti 28 peale. Võtsin äkki 3 tsükklit, kui õigesti mäletan. 4 ja 5 tsükkel viskas kohe ilma tablettideta vimpka sisse ja tsükkel oli ca 21 päeva pikk, 6 ja järgmised aga ilusti 28 juba. Looduslikku asja ma ei teagi, mis aitaks, seega pakun, et arstile pöördumine ainuke lahendus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka täna viies päev vilkuvat nägu (cd21). Ribakas oli eile hästi heleda triibuga, täna pealelõunat tehtud test oli peaaegu positiivne. Mul üks CB veel alles, ehk on siis homme see püsiv nägu seal.

Kas keegi oskab soovitada mingit looduslikku asja, mis aitaks tsüklit normaalsemaks saada? Foolhapet tean, aga see ei toimi mul. Praeguse seisuga jälle tsükkel 36p vähemalt.

C.

Ma arvan, et mul aitasid Conceive Plus Women’s Fertility Support vitamiinid tsüklit lühemaks saada. Muidu on tsükkel 33-34 päeva, nende tarvitamise ajal oli 31 päeva. Positiivse ov testi sain siis ka 2 päeva varem. Ma esialgu ei saanud seosest aru, aga nüüd, kui enam ei tarvita, on tsükkel jälle pikem.
<h1 style=”-webkit-text-size-adjust: auto; margin: 0px 0px 8px; padding: 0px; color: #444444; font-size: 26px; font-weight: normal; text-align: center; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;”></h1>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna cd22 ja lõpuks püsiv naerunägu 🙂 Päevad peaksid hakkama 24.9, muidugi loodan et ei hakka.. See oleks ideaalne sünnipäeva kink nii mulle kui ka mehele.

C.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD19, kuna OV-ribatestid koguaeg sellised peaaegu positiivsed ja neid vihikusse üksteise järele kleepinud pole (et tekiks võrdlusmoment), tegutseme mehega vähemalt üle päeva. Ma ei tea mis seda “peaaegu positiivset” tekitab, sest varem oli mul kas väga hele triip või väga tume triip ja nüüd koguaeg tumedad triibud, vb ravimid?

OV-sümptomid- punnis kõht, kerged krambid jne. on mul ka juba olnud, seega keeruline öelda, millal ja kas OV on ära olnud või on alles tulemas.

Eelmine tsükkel kui mul tekkis biokeemiline rasedus, siis sai viimast korda asjatatud CD17 ja positiivset rasedustesti nägin CD34.

eks näis.. elu on septembrist-maini väga kiire, sellist lebotamist ja zen elu nagu mul suvel oli, enam ei ole, aga raseduse saavutamine on minu jaoks ikkagi olulisel kohal! Järjest tuttavatelt tuleb beebiuudiseid või vastsündinute pilte, aga üritan mitte emotsionaalseks minna…

 

triipe meile kõigile!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma närin hetkel küüsi: tsükkel on 21 päevaseks muutunud (viimased pool aastat juba väga täpsel sedasi käinud) ja homme peaks idee poolest uuesti hakkama. Südamest loodan, et ei hakka (elukaaslane ja enamus lapsi hüppaks kindlasti rõõmust lakke).  Põis on muutunud kirbu omaks vist – ainult jooksen ja plohvi/pilaffi lõhn tekitab okserefleksi, väsimusest parem üldse ei räägi: lõunasöögini on kõik ok, edasi võtaks horisontaalasendi sisse ja võtaks üks 2…4h aja maha (tööl on see kohe kindlasti ka võimalik).
Hoiame nüüd pöidlaid-varbaid – testi ei hakka veel nädalapäevad tegema: poega ootama jäädes sain || kätte alles 7+ nädalal

K37

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, kes te kasutate CB digitaalseid teste, kui tihti vahetate digitaalotsikut? Mul on sama otsik olnud tänaseks 6 tsüklit, kas peaks vahetama uue vastu välja? Varasemalt olen lugenud välismaa foorumitest, et mingi teatud aja tagant peaks vahetama otsikut või ei ole sellel vahet? Tekkis mure, et mul iga tsükliga ov aeg liikunud järjest hilisemaks, aga ov tunnused tihti varem ja CB test näitab hilisemat ov. Sellest ka mõtlesin, et äkki on hoopis digitaalne otsik jäänud vanaks ja ei näita enam nii adekvaatset infot?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, kes te kasutate CB digitaalseid teste, kui tihti vahetate digitaalotsikut? Mul on sama otsik olnud tänaseks 6 tsüklit, kas peaks vahetama uue vastu välja? Varasemalt olen lugenud välismaa foorumitest, et mingi teatud aja tagant peaks vahetama otsikut või ei ole sellel vahet? Tekkis mure, et mul iga tsükliga ov aeg liikunud järjest hilisemaks, aga ov tunnused tihti varem ja CB test näitab hilisemat ov. Sellest ka mõtlesin, et äkki on hoopis digitaalne otsik jäänud vanaks ja ei näita enam nii adekvaatset infot?

Uurisin välismaa foorumitest uuesti ja tundub, et tõesti ei tohiks nii kaua ühte digitaalselt otsikut kasutada. Leidsin kogemusi, kus kirjeldati, et katsetati vana otsikuga ja uue otsikuga samaaegselt ning vana otsik näitas tühja ringi, kui uus juba vilgutas nägu. Kuna igal kuul on LH tasemed erinevad siis otsik üritab leida samaväärset taset eelmiste tsüklitega. Kui järgmine tsükkel peaks toimuma siis ostan uue komplekti ja proovin teha sama katse läbi. Kahtlustasin, et midagi on otsikuga valesti, sest iga kuu on näitab järjest kauem vilkuvaid nägusid ja ov aeg liigub hilisemaks. Esimesed kuud, kui sai kasutatud CB teste näitas CD 14-15 ajal ov aega, aga 6 tsüklit hiljem on see jäänud stabiilselt CD18-19 juurde, kuid keha tunnuste järgi ütleks, et ov toimub 14-15 päeva juures. Iga tsükliga näitab ka pikemalt vilkuvaid nägusid, kui alguses näitas vilkuvat nägu 2-3 päeva siis nüüd on see jäänud 6 päeva peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Naised, kes te kasutate CB digitaalseid teste, kui tihti vahetate digitaalotsikut? Mul on sama otsik olnud tänaseks 6 tsüklit, kas peaks vahetama uue vastu välja? Varasemalt olen lugenud välismaa foorumitest, et mingi teatud aja tagant peaks vahetama otsikut või ei ole sellel vahet? Tekkis mure, et mul iga tsükliga ov aeg liikunud järjest hilisemaks, aga ov tunnused tihti varem ja CB test näitab hilisemat ov. Sellest ka mõtlesin, et äkki on hoopis digitaalne otsik jäänud vanaks ja ei näita enam nii adekvaatset infot?

</p>
Hei!
Kasutan ka CB ovulatsiooniteste. Minul on sama otsik olnud kindlasti üle poole aasta juba. Ausalt öeldes ei tulnud selle pealegi, et peaks seda vahetama, kui patareid veel tühjad pole. Hea meelega kuulaksin ka teiste kogemusi… Ma pole mitu tsüklit enam naistearstil käinud folliiklite arengut kontrollimas, kuid varasematel kuudel on CB test näidanud püsivat nägu õigel ajal – arst on kinnitanud UH-ga, et folliikel on olnud kohe-kohe vabanemas või juba vabanenud. See kuu ma uut komplekti enam tellima ei hakka, aga kui ei õnnestu, siis vb järgmine kuu huvipärast tellin. Samas, eks see paras psühholoogiline nõks ole – me ju niikuinii teame, et selle perioodi lähenedes peaks nädalakese seksuaalselt aktiivsem olema ????

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli reedel UH ära ja saime rohelise tule ???? Paremal pool oli reedel 16mm juhtiv folliikel olemas. Arst pani IUI-ks esmaspäevaks aja. Tundub, et letrozole oli mõjunud ilusti. Määras tänaseks ovitrelle süsti ja noh nüüd on kerge ärevus sees. Tahad või ei, ikka loodad, et ÄKKI nüüd.. ja seda ootusärevust saab nüüd 2+ nädalat “nautida”. oeh! Aga ma ei kurda! ????

Kusjuures mul on nende ov testidega siiamaani pidevalt üks segadus st üks firma näitab midagi, teise oma samal ajal mitte ja mul on üks suur segafus old. Ainult arst on UHga öelnud millal täpselt on.

 

KmK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Naised, kes te kasutate CB digitaalseid teste, kui tihti vahetate digitaalotsikut? Mul on sama otsik olnud tänaseks 6 tsüklit, kas peaks vahetama uue vastu välja? Varasemalt olen lugenud välismaa foorumitest, et mingi teatud aja tagant peaks vahetama otsikut või ei ole sellel vahet? Tekkis mure, et mul iga tsükliga ov aeg liikunud järjest hilisemaks, aga ov tunnused tihti varem ja CB test näitab hilisemat ov. Sellest ka mõtlesin, et äkki on hoopis digitaalne otsik jäänud vanaks ja ei näita enam nii adekvaatset infot?

</p>

Hei!

Kasutan ka CB ovulatsiooniteste. Minul on sama otsik olnud kindlasti üle poole aasta juba. Ausalt öeldes ei tulnud selle pealegi, et peaks seda vahetama, kui patareid veel tühjad pole. Hea meelega kuulaksin ka teiste kogemusi… Ma pole mitu tsüklit enam naistearstil käinud folliiklite arengut kontrollimas, kuid varasematel kuudel on CB test näidanud püsivat nägu õigel ajal – arst on kinnitanud UH-ga, et folliikel on olnud kohe-kohe vabanemas või juba vabanenud. See kuu ma uut komplekti enam tellima ei hakka, aga kui ei õnnestu, siis vb järgmine kuu huvipärast tellin. Samas, eks see paras psühholoogiline nõks ole – me ju niikuinii teame, et selle perioodi lähenedes peaks nädalakese seksuaalselt aktiivsem olema ????

J.K.

Eks ta ole nii nagu kirjeldasid, et aktiivsed ov ajal oleme nagunii, aga kui juba aasta aktiivselt triipe oleme püüdnud siis positiivne ov test juba toob rõõmu, lootust ja ootust. Eelmisel tsüklil sai ka lastud naistearstil foliikuleid uurida ja CD14 päeval ütles, et kohe on ov käes, sest foliikul oli küps. CB testidega naistearsti ennustus täppi ei läinud, sest positiivne test tuli alles 3 päeva hiljem ja siis võib ka ov toimuda alates püsivast naerunäost 24-48 tunni vahemikus. Keha tunnuste ja naistearsti järgi oli ov tegelikult 3-4 päeva varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Naised, kes te kasutate CB digitaalseid teste, kui tihti vahetate digitaalotsikut? Mul on sama otsik olnud tänaseks 6 tsüklit, kas peaks vahetama uue vastu välja? Varasemalt olen lugenud välismaa foorumitest, et mingi teatud aja tagant peaks vahetama otsikut või ei ole sellel vahet? Tekkis mure, et mul iga tsükliga ov aeg liikunud järjest hilisemaks, aga ov tunnused tihti varem ja CB test näitab hilisemat ov. Sellest ka mõtlesin, et äkki on hoopis digitaalne otsik jäänud vanaks ja ei näita enam nii adekvaatset infot?

</p>

Hei!

Kasutan ka CB ovulatsiooniteste. Minul on sama otsik olnud kindlasti üle poole aasta juba. Ausalt öeldes ei tulnud selle pealegi, et peaks seda vahetama, kui patareid veel tühjad pole. Hea meelega kuulaksin ka teiste kogemusi… Ma pole mitu tsüklit enam naistearstil käinud folliiklite arengut kontrollimas, kuid varasematel kuudel on CB test näidanud püsivat nägu õigel ajal – arst on kinnitanud UH-ga, et folliikel on olnud kohe-kohe vabanemas või juba vabanenud. See kuu ma uut komplekti enam tellima ei hakka, aga kui ei õnnestu, siis vb järgmine kuu huvipärast tellin. Samas, eks see paras psühholoogiline nõks ole – me ju niikuinii teame, et selle perioodi lähenedes peaks nädalakese seksuaalselt aktiivsem olema ????

J.K.

Eks ta ole nii nagu kirjeldasid, et aktiivsed ov ajal oleme nagunii, aga kui juba aasta aktiivselt triipe oleme püüdnud siis positiivne ov test juba toob rõõmu, lootust ja ootust. Eelmisel tsüklil sai ka lastud naistearstil foliikuleid uurida ja CD14 päeval ütles, et kohe on ov käes, sest foliikul oli küps. CB testidega naistearsti ennustus täppi ei läinud, sest positiivne test tuli alles 3 päeva hiljem ja siis võib ka ov toimuda alates püsivast naerunäost 24-48 tunni vahemikus. Keha tunnuste ja naistearsti järgi oli ov tegelikult 3-4 päeva varem.

Kas sellise tulemuse saidki siis, kui see CB otsik oli juba mõnda aega kasutuses olnud? See on küll natuke…jahmatav. Ehhh, väga nõme! Mul endal on täna CD 7 ja plaan oli alates CD 10 hakata OV teste tegema. Katsun hommikuti hakata ka basaali mõõtma (mul on kohutav mälu – mõnikord unustan isegi OV testi teha). Ehk see näitab see ka ära, millal OV on/oli. Siis saab testiga võrrelda.

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuidas basaali mõõdetakse? tellisin endale ammu juba basaalimõõdiku, aga pole aru saanud kuidas seda kasutama peaks? kas peaksin seda kasutama iga päev, samal ajal? Kas see otsik tuleb suhu panna? Miks mõõdik näitab iga mõõtmise järel väga erinevat numbrit jne.

Nii palju küsimusi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Naised, kes te kasutate CB digitaalseid teste, kui tihti vahetate digitaalotsikut? Mul on sama otsik olnud tänaseks 6 tsüklit, kas peaks vahetama uue vastu välja? Varasemalt olen lugenud välismaa foorumitest, et mingi teatud aja tagant peaks vahetama otsikut või ei ole sellel vahet? Tekkis mure, et mul iga tsükliga ov aeg liikunud järjest hilisemaks, aga ov tunnused tihti varem ja CB test näitab hilisemat ov. Sellest ka mõtlesin, et äkki on hoopis digitaalne otsik jäänud vanaks ja ei näita enam nii adekvaatset infot?

</p>

Hei!

Kasutan ka CB ovulatsiooniteste. Minul on sama otsik olnud kindlasti üle poole aasta juba. Ausalt öeldes ei tulnud selle pealegi, et peaks seda vahetama, kui patareid veel tühjad pole. Hea meelega kuulaksin ka teiste kogemusi… Ma pole mitu tsüklit enam naistearstil käinud folliiklite arengut kontrollimas, kuid varasematel kuudel on CB test näidanud püsivat nägu õigel ajal – arst on kinnitanud UH-ga, et folliikel on olnud kohe-kohe vabanemas või juba vabanenud. See kuu ma uut komplekti enam tellima ei hakka, aga kui ei õnnestu, siis vb järgmine kuu huvipärast tellin. Samas, eks see paras psühholoogiline nõks ole – me ju niikuinii teame, et selle perioodi lähenedes peaks nädalakese seksuaalselt aktiivsem olema ????

J.K.

Eks ta ole nii nagu kirjeldasid, et aktiivsed ov ajal oleme nagunii, aga kui juba aasta aktiivselt triipe oleme püüdnud siis positiivne ov test juba toob rõõmu, lootust ja ootust. Eelmisel tsüklil sai ka lastud naistearstil foliikuleid uurida ja CD14 päeval ütles, et kohe on ov käes, sest foliikul oli küps. CB testidega naistearsti ennustus täppi ei läinud, sest positiivne test tuli alles 3 päeva hiljem ja siis võib ka ov toimuda alates püsivast naerunäost 24-48 tunni vahemikus. Keha tunnuste ja naistearsti järgi oli ov tegelikult 3-4 päeva varem.

Kas sellise tulemuse saidki siis, kui see CB otsik oli juba mõnda aega kasutuses olnud? See on küll natuke…jahmatav. Ehhh, väga nõme! Mul endal on täna CD 7 ja plaan oli alates CD 10 hakata OV teste tegema. Katsun hommikuti hakata ka basaali mõõtma (mul on kohutav mälu – mõnikord unustan isegi OV testi teha). Ehk see näitab see ka ära, millal OV on/oli. Siis saab testiga võrrelda.

J.K.

Sellel tsüklil, kui naistearsti ennustus ja CB ov testid erinesid, oli viies tsükkel käimas, kus kasutasin sama CB otsikut. Nüüd kuues tsükkel tekkis kahtlus, et ilmselt näitab hiljem ov aega, kui tegelikult on. Kui nüüd uus tsükkel peaks algama siis ostan uue komplekti ja katsetan nii uue kui ka vana otsikuga, kas mõlemad näitavad sama tulemust. Kahtlane on see, et alustades 6 tsüklit tagasi CB testidega oli väga lühikest aega vilkuv nägu ja püsiv nägu tuli alati CD 14-15, nüüd viimased 3 tsüklit näitab vilkuvat nägu lausa 6 päeva järjest ja ov aega CD 18 ajal, kuigi tunne on, et ov oli ära juba. Sul ov kohe algamas, jõuad veel tellida uue komplekti, et võrrelda vana otsikut uuega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 173 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad september 2021